Ik ga wel gewoon zeg maar (of zeg dat ik ga en maak aanstalten), maar zeg er nooit wat bij over het eten en drinken. Zeker bij Jochem zou dat betekenen dat hij juist zou willen blijvenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 19:38 schreef Brighteyes het volgende:
Ik doe het wel.
Als ze na drie-vier-vijf keer vragen of ze komen niet mee gaan (waar dan ook, winkel, kdv etc.etc.) dan zeg ik iets van 'oh, ik begrijp dat jullie liever hier blijven? Nou, ze zijn vast heel aardig hier, ik zal vragen of je af en toe een beetje eten en drinken krijgt?') en dan komen ze altijd wel meteen achter me aan.
Voor mij een duidelijk teken dat het voor hen net zo goed een 'spelletje' is (dat niet komen als ik vraag of ze mee gaan) als dat het voor mij met een knipoog bedoeld is.
quote:Op vrijdag 1 februari 2013 14:05 schreef Meimeltje het volgende:
Leuk KJ! Zal ze vast leuk vinden
Dyon wilde er ook graag naartoe, maar broer wilde niet naar Nijntje... Misschien dat ik het weekend met hm kan gaan.
Edit: Dyon vroeg wie dat meisje met kreukeltjes in het haar was
We hebben hier al een paar dagen een logee, Bobbi de logeerbeer van het kdv.
[ afbeelding ]
Hap bellen en vragen om advies.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 21:18 schreef Solagratia het volgende:
Amy heeft buikgriepnormaal zou ik me er weinig zorgen om maken, maar ze heeft peuterhypoglycemie en heeft wel eens om minder een hypo gehad. Toen kreeg ik haar in de ochtend niet meer wakker. Ze spuugt alles uit wat er in gaat en wil ook niets eten. Was blij met een paar hapjes kwark die erin zaten, maar dat heeft ze ook al uitgespuugd. Dus nu weet ik niet wat ik moet doen. Ik zou de HAP kunnen bellen, maar volgens mij kunnen zij ook niet zo veel. Ik ben niet bang dat ze uitdroogt ofzo, ik ben wel bang dat haar bloedsuiker zo ver daalt dat ze niet meer aanspreekbaar is.
nou, ik heb drie kinderen..quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:01 schreef pessie het volgende:
Lily wat een schatje! En heerlijk zo een keer uitslapen.
Wow, dat is wel echtquote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:03 schreef lily het volgende:
[..]
nou, ik heb drie kinderen..
maar slaapproblemen, bij alle drie, heb ik nooit gekend
de ene keer gaat het hier goed, de andere keer is het binnen 5 minuten oorlog.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:13 schreef Ticootje het volgende:
Hier is 6 uur ook echt begin van de dag. Ik kijk uit naar het moment dat ze samen even beneden tv kunnen kijken.
Hier gaat het nooit goed zonder begeleiding. Helaas.quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:16 schreef Vicky het volgende:
[..]
de ene keer gaat het hier goed, de andere keer is het binnen 5 minuten oorlog.
Heerlijk Lily! Hier gaat nu ook weer goed. *afklopt* Beide weer een eigen kamer. Tess is wel erg aan het dromen momenteel..
Dyon zou weer in slaap vallen als hij zo vroeg wakker zou zijn, wel bij ons op bed denk ikquote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:23 schreef Vicky het volgende:
Uitslapen? Het is hier standaard tussen 5.30-6.00..
Je hoorde ze niet omdat je sliep :-Pquote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:08 schreef Brighteyes het volgende:
Maar ze kunnen al wle heel lief samen beneden zijn en dus ben ik vanmorgen om kwart voor 7 nog even terug naar boven gegaan en ik heb gewoon een uurtje geslapen zonder dat ik ze hoorde!
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:33 schreef amaranta het volgende:
[..]
Je hoorde ze niet omdat je sliep :-P
God weet wat ze gedaan hebben
quote:Op zaterdag 2 februari 2013 22:40 schreef Vicky het volgende:
Samen op 1 kamer ging prima, helemaal geen gekeet.
Tess zei van e week: ik kan niet alleen slpen mam, ik mis Amber..
you know mequote:
Idd die van zeeman zijn fijn. Vooral die stretch.quote:Op zondag 3 februari 2013 15:31 schreef pessie het volgende:
Spring wat knap!
Nathan heeft maat 98/104 hemdjes van hema en van zeeman. Vind zeeman fijner omdat die smal vallen.
Hmmzz, ik heb schijnbaar een verkeerde variant gekocht, mijne zijn helemaal niet stretch.quote:Op zondag 3 februari 2013 17:24 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Idd die van zeeman zijn fijn. Vooral die stretch.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van 49 à 50 cm naar 79 à 80 cm; en van 4,27 kg naar 10,4 kg.
Ik ben zo vreselijk gek op mn kleine meisje. Ze heeft zich ontzettend goed gehouden vandaag, ondanks dat ze niet geslapen had. Ze heeft genoten van haar eigen taart, van alle aandacht en van de cadeautjes. Mijn vader kocht zo'n verstoppertje nijntje ofzo voor haar (grooooot succes) en ze gaan naar de bios naar Nijntje. Verder kreeg ze oa verkleedkleren en tekenspullen, en een joki-knuffel van carnaval festival. Die laatste moest verplicht mee naar bed
[ Bericht 28% gewijzigd door mignonne op 04-02-2013 22:56:50 ]:)
quote:Op zondag 3 februari 2013 19:40 schreef mignonne het volgende:
Ik ben zo vreselijk gek op mn kleine meisje. en en tekenspullen, en een joki-knuffel van carnaval festival. Die laatste moest verplicht mee naar bed
Is het ook wel stiekemquote:
Dat is ook een mogelijkheid. Maar meestal is het zo dat als meneer trek heeft, dat ie dan om snoep gaat vragen, vandaar dat ik eerst van alles aanbiedquote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:01 schreef miss_sly het volgende:
O, maar ik zou in zo'n geval geen 20 andere dingen aanbieden en na een aantal keren "ik wil snoep" zeggen dat ik maar eventjes niet meer luister tot er weer iets anders gezegd kan worden, want dat ik deze woorden nu wel gehoord heb en ook al heb gezegd dat er nu niet gesnoept wordt.
Ik snap wel dat je iets anders aanbiedt, een of twee keer, maar daarna zou ik er klaar mee zijn, vertellen dat als hij iets anders wil, hij me dat kan vertellen, en ik verder niet meer luister naar de vraag om snoep omdat ik daarop al meerdere keren antwoord heb gegeven.quote:Op vrijdag 8 februari 2013 10:05 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat is ook een mogelijkheid. Maar meestal is het zo dat als meneer trek heeft, dat ie dan om snoep gaat vragen, vandaar dat ik eerst van alles aanbied
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb je lief mijn hele leven
quote:Op vrijdag 8 februari 2013 20:50 schreef Meimeltje het volgende:
Wat een knappe peuter is het toch Lazi! Van harte gefeliciteerd!
We hebben hier een zieke (vanmiddag temp van 39.5), overdag veel geslapen en nu dus nog wakker naast mij op bed. Hij houdt niets binnen vandaag.
Uh..quote:Op zaterdag 9 februari 2013 10:03 schreef Vanyel het volgende:
Wanneer weet je of het geholpen heeft?
Mooie vraag om te kijken wat ze moet kunnen.quote:Op zondag 10 februari 2013 07:52 schreef laziness het volgende:
Wat moeten ze eigenlijk 'kunnen' met twee jaar op het CB?
Dat moest Dyon vorige week (3 jaar controle) doen en het moeilijkste blokje (driehoek geloof ik) moesten ze bij 3,5 jaar kunnen zei ze.quote:Op zondag 10 februari 2013 08:16 schreef kaatjejannie het volgende:
Sofie moest ook blokjes door een vormenstoof doen.
Wel ehm wat is het goede woord? Gek, lijkt me, op zijn geboortedag. Succes morgenquote:Op woensdag 13 februari 2013 16:10 schreef freecell het volgende:
Met hem gaat het wel goedWe zijn een hele kudde testen verder en nog niet veel wijzer, haha.
Morgen adviesgesprekBen benieuwd wat zij er van maken.
Jep, en ik heb net het voorlopige verslag gelezen. En ik ga niet vrolijk worden van het gesprek.quote:Op woensdag 13 februari 2013 19:31 schreef Jore het volgende:
[..]
Wel ehm wat is het goede woord? Gek, lijkt me, op zijn geboortedag. Succes morgen
Ja, was een goed gesprekquote:Op donderdag 14 februari 2013 13:18 schreef _Bar_ het volgende:
Gefeliciteerd freecell met de jarige!
Wel een goed gesprek gehad?
Ik heb het hier ook niet zo gepostquote:Op donderdag 14 februari 2013 12:15 schreef laziness het volgende:
Ach ja, gelukkig zijn ze niet allemaal hetzelfde toch?Is ook zo saai.
Ik las hier niet zo mee dus wat is de reden dat het MKD aangeraden word? Het niet praten omdat hij niet goed hoorde?
als je wilt kan ik je een boek opsturen,waar we met Roy mee gewerkt hebben en doen.quote:Op donderdag 14 februari 2013 14:12 schreef freecell het volgende:
[..]
Ja, was een goed gesprek
[..]
Ik heb het hier ook niet zo gepost
Hij hoort inmiddels alweer meer dan een half jaar prima, maar zijn taalontwikkeling doet niks. Hij zegt een aantal losse woordjes en dat is het. Dat zou nog niet zo'n probleem zijn op zich, maar zijn taalbegrip is ook getest en dat ligt ook op 'een paar losse woordjes'
Dus nu even wat uitgebreider getest op non-verbale intelligentie (die was bovengemiddeld, het is wel een slim kotertjemaar dat wisten we ook al wel)
Alleen hij is sociaal een drama, snapt niks van de wereld en het hele concept taal en communicatie lijkt voor hem niet te bestaan.
zoiets jaquote:Op donderdag 14 februari 2013 18:34 schreef freecell het volgende:
[..]
Hihi,.zegt me niks
Vrouwtjeskippen?
quote:Op donderdag 14 februari 2013 11:53 schreef laziness het volgende:
94cm, 13,8kg en hij praat al erg goed![]()
Dat was een heel snel CB bezoekje. Ik dacht eigenlijk dat die tweejaars afspraak wel meer behelsde.
Nou idd.quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:37 schreef laziness het volgende:
Ja hier ook bij een pop. Die vond hij ook niet interessant maar deed het na aandringen toch.
Mignonne O. is sowieso groot en een slechte vergelijking maar als E. 84cm is vind ik dat echt al heel heel geweldig!
Hoe is het nu met je oudste? Want daar is nog steeds geen oorzaak voor de obstipatie toch?
CB doet meten en wegen nu ook staand.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 06:10 schreef Vanyel het volgende:
Oeh dat zou ik heel irritant vinden. Ik vind t meten en wegen het enige leuke/zinvolle aan de cb-bezoekjes onder vaccinatie.
Voor die van twee jaar nog geen uitnodiging gehad. Als ie niet komt, vind ik het alleen jammer dat ik niet weet hoe haar stats nu zijn. In sept was ze 89 cm liggend, in jan hetzelfde staand in t ziekenhuis, maar dat laatste telt eigenlijk niet mee vind ik.
Er is in principe nog geen diagnose en er is niks gezegd wat we niet wisten of verwachten. Confronterend was het wel.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 06:39 schreef bodpa09 het volgende:
Free, ben je geschrokken van het gesprek of had je het wel verwacht? Wat denken ze dat het mkd voor F. kan betekenen? En is er een soort diagnose?
tjasker is het dagcentrum waar Roy naar toe gaatquote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:21 schreef Vanyel het volgende:
Tjasker?
Ik ben te lui voor weeguurtje
Of nee, ik bedoel dat dat altijd is als ik werk!
Deed Roy ook niet hoor toen wij er mee startten, sterker nog, Roy pakt het allemaal nog maar sinds kort op.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 09:22 schreef freecell het volgende:
[..]
Er is in principe nog geen diagnose en er is niks gezegd wat we niet wisten of verwachten. Confronterend was het wel.
We denken wel een bepaalde kant op, maar dat is nog deels speculatie
Oooow, Hanen! Dat ken ik wel BarMaar dat is hier zinloos, want gebaren en dergelijke pikt hij ook niet op
bedankt voor het aanbod.
Nee hoor, staand doen ze vanaf een bepaald aantal cm's. Tot die tijd moeten ze nog in de bak.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 08:36 schreef laziness het volgende:
[..]
CB doet meten en wegen nu ook staand.
Wegen ging goed. Meten snapte hij niet dus dat is als nog liggend gegaan.
Maar waarom telt staand voor jou niet mee? Zo gaat het dus vanaf nu.
Een paar maanden weinig groeien kan natuurlijk. Sowieso is Dot een lange!
Weet niet hoe ze daar op het CB mee omgaan, in het ziekenhuis hadden ze geen andere optie. Was me ook een raadsel waarom het belangrijk was. Ik neem toch aan dat ze hoeveelheid adrenaline op basis van gewicht bepalen en niet van lengte.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:32 schreef laziness het volgende:
En als je kind niet goed staat zoals Dot? Al heeft ze de lengte om staand te meten.
Hier op het CB hebben ze een weegstoeltje voor peutersquote:Op vrijdag 15 februari 2013 15:02 schreef _Bar_ het volgende:
wel lieve foto
Roy blijft niet eens staan op de weegschaal, dus een van ons word gemeten en dan met Roy op de arm nog eens op de weegschaal
ja dat weegstoeltje hebben ze ook,alleen daar blijft roy ook niet op zittenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 15:16 schreef freecell het volgende:
[..]
Hier op het CB hebben ze een weegstoeltje voor peutersOns F-je blijft ook niet staan, maar wel 5 seconden zitten.
hoe meten ze babytjes dan?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 15:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Weet niet hoe ze daar op het CB mee omgaan, in het ziekenhuis hadden ze geen andere optie. Was me ook een raadsel waarom het belangrijk was. Ik neem toch aan dat ze hoeveelheid adrenaline op basis van gewicht bepalen en niet van lengte.voor min of meer lange, maar iig groeiende E trouwens. Fijn dat t doorzet.
Nee er komt geen vocht of korst op. En we vechten nu echt wel een tijdje tegen deze rare uitslag, en het verspreid dus niet onder ons als gezinsleden. Ik weet nog van krentenbaard dat het gebruik van dezelfde handdoek al voldoende was.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:16 schreef debuurvrouw het volgende:
Krentenbaard misschien? Ik zou t sowieso even bij de huisarts laten zien. Zeker omdat het zeer besmettelijk is wanneer het krentenbaard is en Bram nog maar zo'n puppeltje
Ja bij haar vader zijn wel dieren, maar dit specifieke blaasje heeft zicht echt dit weekend ontwikkeld. Ik heb geen dieren.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:19 schreef pessie het volgende:
Tico, kunnen het opengekrabde vlooienbeten zijn? Ik weet niet hoe het bij har vader is in huis en of ze in aanraking komt met dieren?
Nee ik heb je niet op fb.quote:Op zondag 17 februari 2013 21:26 schreef _Bar_ het volgende:
Ticootje als je op mijn fb kunt,bij fotos staan er fotos van roy met zijn uitslag,misschien even vergelijken.
Het is nu bijna weg, en dus vond hij het te weinig voor een hormoonzalf. Dus we krijgen een vette crème.quote:Op woensdag 20 februari 2013 10:45 schreef pessie het volgende:
[..]
Ok. Die had ik er niet uitgehaald. Zalf gekregen?
tot op het bot........quote:Op woensdag 20 februari 2013 20:12 schreef _NIKKI_ het volgende:
Simmu van harte.
Zo te lezen is hij Ravi verwend!
Zo hoort het toch ookquote:
Nog meer dluplo! Volgens Harry hier heb je dat écht nodig. Want nadat hij de brandweerkazerne, brandweerauto, reddingshelikopter en transporttruck had gekregen voor zijn verjaardag, wees hij in het boekje aan dat hij de paarden met de paardenstaj nodig hadquote:Op woensdag 20 februari 2013 21:28 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Zo hoort het toch ook
Over een kleine twee maanden is onze dame ook weer aan de beurt... Zelf heb ik kaartjes gekocht voor de theatershow van Bobo, vindt ons beppie vast helemaal leuk.
Maar grote dingen heeft ze dus verder echt niet nodig, we hebben een wheelybug, fiets, driewieler, loopfiets, trampoline, skippykoe, popje+wandelwagen, keukentje, zandbak, glijbaantje, waterbaan, tafeltent en bergen duplo als "groot" speelgoed. Verder nog wat muziekinstrumenten, puzzels, krijtbord, bambino en mini loco, boekjes, een paar spelletjes en knutselspullen. Echt een overkill aan speelgoed dus, Lisa is van beide kanten enigst kleinkind/nichtje en wordt dus enorm verwend door iedereen (mezelf inclusief). Ik zou daarom ook echt niet weten wat ik nog voor haar verjaardag kan vragen. Iemand nog gouden tips?
Asyniur het lastige is dat het voor je peuter wel heel echt kan zijn. Kinderen van 3 kunnen namelijk nog geen onderscheid maken tussen fantasie en werkelijkheid.quote:Op donderdag 21 februari 2013 19:33 schreef Asyniur het volgende:
Lieve mama's,
misschien hebben jullie nog ideeën of tips.
Ik zit met het volgende:
Harry is erg bezig met 'als of'. Zo hebben we een tijd lang een hele kinderboerderij (incl olifanten en tijgers) in onze slaapkamer gehad.
Dit was allemaal gewoon leuk en gezellig. Maar nu verzint hij ook bijv krabben/slakken/schildpadden in bed of bad en reageert dan panisch. Hij springt zo wat uit bad en 's nachts ligt hij soms in bed te gillen en wil niet meer in zijn eigen bed die nacht.
Wegjagen of uitzetten helpt niet. Platstampen ook niet. Zeggen dat er niks is, helpt niet. Boos worden (op de dieren of op hem) helpt ook niet.
Op dit moment weiger ik in elk geval om mee te fantaseren. Zodra hij begint over fantasiedieren, zeg ik dat er niks is, dat ik die beesten niet in huis wil hebben. Dit om te voorkomen dat het nog meer uit de hand gaat lopen.
Iemand nog ideeën wat te doen?
Het lastige is dat hij ze ter plekke erbij bedenkt of iets anders verzint.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 08:45 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Asyniur het lastige is dat het voor je peuter wel heel echt kan zijn. Kinderen van 3 kunnen namelijk nog geen onderscheid maken tussen fantasie en werkelijkheid.
We hebben een tijdje geleden hetzelfde probleem gehad met onze peuter die bang was voor Spongebob en Koekiemonsterdie 's nachts haar kamer binnenkwamen. We zijn toen in haar angst meegegaan en dat gaf haar veel rust. Ook hebben we een briefje op de deur gedaan met 'verboden voor...' Na een paar weken ging het vanzelf voorbij.
Is hij misschien bang voor iets anders in bad waardoor hij graag jouw aandacht wil? mijn peuter was bang dat ze door het putje zou verdwijnenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 09:14 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Het lastige is dat hij ze ter plekke erbij bedenkt of iets anders verzint.
Zo zat hij van de week in bad: mama mama hellup, er zit een rode krab. Ik de rode krab weggejaagd. Hij: mama mama hellup. Ik: wat is er? de rode krab is weg. Hij: uhm, ff denken (terwijl hij gewoon ontspannen is) er zit een zwarte dolfijn! (springt bijna uit bad).
En ik krijg ook ook niet uit wat er nou zo spannend aan is, want ze doen niks. Wij hebben nooit dingen gezegd als 'die bijten in je teen' ofzoiets.
Vanmorgen bedenkt hij weer een hele dierentuin bij elkaar in onze slaapkamer en dat doet hem dan niks. Als je hem zegt 'hier heb je een stukje brood voor de olifant' dan eet hij het zelf op en 's middags vertelt hij dan dat hij het broodje van de olifant heeft opgegeten.
Ik vind het maar moeilijk.
Ditquote:Op vrijdag 22 februari 2013 09:52 schreef pessie het volgende:
Haha wat is een ossepikker? Ik vind de oplossing van het duplohuis geniaal trouwens.
Hier geen peuter met dit soort angsten al merken we wel dat hij af en toe eng droomt. Heel sneu.
Niet dat ik het idee heb. Hij trekt zelf de stop eruit en doet dan het zeefje (of zijn vingers) in het putje. Hij had zelf verzonnen dat hij kon glijen van de badrand, maar dat wil hij opeens ook niet meer.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 12:01 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Is hij misschien bang voor iets anders in bad waardoor hij graag jouw aandacht wil? mijn peuter was bang dat ze door het putje zou verdwijnenDus nu doet ze haar armen wijd als het water wegloopt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |