Zal wel in tekst zijn, dus geschreven door een managment team ofzo.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:25 schreef Doublepain het volgende:
Ben benieuwd naar zijn excuses morgen.
Misschien gaat ie wel huilenquote:Op maandag 21 januari 2013 01:29 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Zal wel in tekst zijn, dus geschreven door een managment team ofzo.
Moet ie maar bewijzen dan. Ik zie het nog niet.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:20 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Momentopname, wie weet staat ie daarna op en gaat ie bezig. Zoiets kan je oordelen op bewegende beelden die ze daadwerkelijk volgen en niet 1x maar een aantal keren.
Ik ben ook bang voor Pieters dat hij wellicht zijn laatste oranje interland al gespeeld heeft.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:25 schreef Doublepain het volgende:
Ben benieuwd naar zijn excuses morgen.
Spreekt nu al beter Nederlands dan Derijck en Marcelo. Maar dag zegt niks over je kwaliteiten idd, maar ik zie het in hem wel zitten. Alleen nog een goeie cv naast hemquote:Op maandag 21 januari 2013 01:30 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Moet ie maar bewijzen dan. Ik zie het nog niet.
"Het was stom van me, het gebeurde in een emotie en ik zal het nooit meer doen." Je kan het altijd zo invullen.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:25 schreef Doublepain het volgende:
Ben benieuwd naar zijn excuses morgen.
Heeft hij nooit gekund.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:30 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik ben ook bang voor Pieters dat hij wellicht zijn laatste oranje interland al gespeeld heeft.
Ik heb alleen de samenvatting gezien van psv - Zwolle, maar als je ziet hoe hij bij een voorzet vanaf rechts de voorzet probeert te ''blokken'' is dat natuurlijk erg amateuristisch. Was bij de kopbal van Pluim die Waterman nog keerde dacht ik.
Klopt, dat vind ik wel tof van m inderdaad. Maar ik heb het idee/ 'ben bang' dat hij wordt meegetrokken in die zielige 'badboy' mentaliteit van een aantal anderen.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Spreekt nu al beter Nederlands dan Derijck en Marcelo. Maar dag zegt niks over je kwaliteiten idd, maar ik zie het in hem wel zitten. Alleen nog een goeie cv naast hem
Hij is wel drager van het 'armpjes-op-de-rug-syndroom'. Is altijd lekker meebewegen.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:30 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ik ben ook bang voor Pieters dat hij wellicht zijn laatste oranje interland al gespeeld heeft.
Ik heb alleen de samenvatting gezien van psv - Zwolle, maar als je ziet hoe hij bij een voorzet vanaf rechts de voorzet probeert te ''blokken'' is dat natuurlijk erg amateuristisch. Was bij de kopbal van Pluim die Waterman nog keerde dacht ik.
Dat deed ie al bij Kopenhagen, zijn nieuwe petjes showen, kleding ook volgensmij.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:33 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Klopt, dat vind ik wel tof van m inderdaad. Maar ik heb het idee/ 'ben bang' dat hij wordt meegetrokken in die zielige 'badboy' mentaliteit van een aantal anderen.
Doordeweeks paar keer trainen, zaterdag wedstrijdje, en daaromheen lekker chickies en kleren scoren.
Laat die gasten lekker hobby's hebben zeg. Zou ik ook doen als ik zoveel pegels verdiende.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:34 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat deed ie al bij Kopenhagen, zijn nieuwe petjes showen, kleding ook volgensmij.
Ik heb er geen problemen mee, maar sommige proberen verbanden te zoeken met twitter gedrag en spelen op het veld.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:37 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Laat die gasten lekker hobby's hebben zeg. Zou ik ook doen als ik zoveel pegels verdiende.
Gewoon rechtsback zetten, hij is een rechtspoot en speelde daar eerstquote:Op maandag 21 januari 2013 01:37 schreef Ramboetan het volgende:
Ik vind dat psv Tamata volgend jaar als linksback mag proberen. Die jongen is echt niet minder dan Pieters of Willems denk ik.
Ik vind Willems ook meer een links midden in een 442 opstelling.
Ja daaaahaaag Tamata is stukkie slechter dan Willems heur.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:37 schreef Ramboetan het volgende:
Ik vind dat psv Tamata volgend jaar als linksback mag proberen. Die jongen is echt niet minder dan Pieters of Willems denk ik.
Ik vind Willems ook meer een links midden in een 442 opstelling.
Deed ie ook. Moet ie ook gewoon doen als hij dat wil. Maar ik verwacht op een wedstrijddag eigenlijk dat ze met een wedstrijd bezig zijn. Zowel voor als na(bij verlies).quote:Op maandag 21 januari 2013 01:34 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat deed ie al bij Kopenhagen, zijn nieuwe petjes showen, kleding ook volgensmij.
Kijk je wel naar Roda wedstrijden?quote:Op maandag 21 januari 2013 01:39 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Ja daaaahaaag Tamata is stukkie slechter dan Willems heur.
Net alsof je niet kan balen terwijl je op like drukt. Wat moet ie dan? In tranen in zijn leasebak stappen en de hele terugreis tranen met tuiten janken?quote:Op maandag 21 januari 2013 01:39 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Deed ie ook. Moet ie ook gewoon doen als hij dat wil. Maar ik verwacht op een wedstrijddag eigenlijk dat ze met een wedstrijd bezig zijn. Zowel voor al na(bij verlies).
Als Wijnaldum na een half uur al hoertjes zit te liken, zit er dus iets mis.
Hoeft psv ook geen nieuwe RB aan te schaffen.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:39 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Gewoon rechtsback zetten, hij is een rechtspoot en speelde daar eerst
Als ik met 1-3 thuis verlies tegen PEC (als voetballer), zit ik niet al na een half uur naar hoertjes te zoeken om te liken. Je mag inderdaad best nog even met die wedstrijd bezig zijn jaquote:Op maandag 21 januari 2013 01:40 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Net alsof je niet kan balen terwijl je op like drukt. Wat moet ie dan? In tranen in zijn leasebak stappen en de hele terugreis tranen met tuiten janken?
Maar hij kijkt anders naar PSV dan wij supporters.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:41 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Als ik met 1-3 thuis verlies tegen PEC (als voetballer), zit ik niet al na een half uur naar hoertjes te zoeken om te liken. Je mag inderdaad best nog even met die wedstrijd bezig zijn ja
zag eriksen wel eens meuk tweeten met/over hem bij het nationale team, volgens mij is het wel een populaire gast. maarja, dat is fischer ook maar die pakt zijn vak ook serieus opquote:Op maandag 21 januari 2013 01:33 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Klopt, dat vind ik wel tof van m inderdaad. Maar ik heb het idee/ 'ben bang' dat hij wordt meegetrokken in die zielige 'badboy' mentaliteit van een aantal anderen.
Doordeweeks paar keer trainen, zaterdag wedstrijdje, en daaromheen lekker chickies en kleren scoren.
Daar zit misschien wel het probleem. Hij hoeft niet als wij te kijken, maar enige betrokkenheid voelen mag wel.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:42 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Maar hij kijkt anders naar PSV dan wij supporters.
quote:Op maandag 21 januari 2013 01:49 schreef mrstylo het volgende:
Paar maanden geleden reactie op zijn foto.![]()
[ afbeelding ]
Dit vond ik stiekem wel zielig.
Strootman zei een keer in een interview, dat hij na een verlies partij mensen lachend zag. Hij vond dat bijvoorbeeld echt gek.quote:Op maandag 21 januari 2013 01:46 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Daar zit misschien wel het probleem. Hij hoeft niet als wij te kijken, maar enige betrokkenheid voelen mag wel.
Ze voetballen alleen voor zichzelf. Winnen is mooi, verliezen is jammer, zolang ze maar betaald krijgen.
Je hebt gelijk. We hebben winnaars nodig..quote:Op maandag 21 januari 2013 01:55 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Strootman zei een keer in een interview, dat hij na een verlies partij mensen lachend zag. Hij vond dat bijvoorbeeld echt gek.
Maar gaat niet over het geld denk ik. Iedereen om hen heen zijn rijk, dus je hebt op een gegeven moment weinig verschil. Probleem is juist, dat ze niet eerlijk zijn tegen elkaar. Niemand zegt tegen de andere 'je geeft een verkeerde bal' of 'je verdedigd slecht''.
Maar je moet per linie winnaars hebben, maar dat hebben we dus niet.
Verdediging is één en al pussy's. Middenveld hebben je 2 winnaars en 1 pussy. En aanval alleen maar pussy's.
We hebben gewoon een Guidetti of een Fischer nodig. Dat soort mensen missen we.
En nog steeds geen hoofd jeugdopleiding.quote:Op maandag 21 januari 2013 03:43 schreef BlaZ het volgende:
Gelukkig heeft Advocaat slechts een 1-jarig contract. Goede zaak met de zo vaak voorkomende trainerswissels.
quote:Zware verminking Pieters
Erik Pieters heeft zijn beuk door het gewapende glas in het Philips Stadion moeten bekopen met zware verwondingen. De verdediger van PSV liep daarbij een slagaderlijke bloeding en een beschadiging aan acht pezen en een zenuw op, melden bronnen rondom de club. Het herstel duurt minimaal zes weken. Pieters was net terug na negen maanden (voet)blessureleed.
Pieters meldt zich maandag zich op de club om zijn verontschuldigingen aan te bieden voor zijn wangedrag. Behalve een straf van de clubleiding kan de linksback ook een schorsing van de KNVB tegemoet zien vanwege de rode prent die hij vrijdagavond ontving.
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:19:17Actie #Pieters kan financiële strop voor #PSV worden. Lucratieve transfer lijkt uitgesloten na bijna 2 seizoenen zonder topvoetbal. reageer retweet
Brands.twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:21:31#PSV wees anderhalf jaar geleden bod van 7 miljoen voor Pieters (contract tot medio 2014) af. #transferbalans reageer retweet
quote:Op maandag 21 januari 2013 07:35 schreef mrstylo het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:19:17Actie #Pieters kan financiële strop voor #PSV worden. Lucratieve transfer lijkt uitgesloten na bijna 2 seizoenen zonder topvoetbal. reageer retweet
Brands.twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:21:31#PSV wees anderhalf jaar geleden bod van 7 miljoen voor Pieters (contract tot medio 2014) af. #transferbalans reageer retweet
_______________________________________________________________________!
Hier wordt ik nou niet blij van. Geen enkel vorm van zelfreflectie.quote:'We moeten niet doen alsof we nu het kampioenschap hebben verspeeld'
De flinke armwond die Erik Pieters vrijdagavond opliep na het kapotslaan van een ruit domineerde in de afgelopen dagen het nieuws als het ging om PSV. Daardoor zou men bijna vergeten dat de Eindhovenaren nóg een teleurstelling moeten zien te verwerken. PSV begon immers dramatisch aan de tweede seizoenshelft en verloor thuis met 1-3 van PEC Zwolle.
Door die nederlaag raakte de ploeg van Dick Advocaat de koppositie kwijt aan FC Twente, terwijl Ajax nu net zoveel punten heeft als Ajax. Mark van Bommel blijft rustig: "Het is niet zo dat de wereld is vergaan", zegt de aanvoerder in gesprek met De Telegraaf. "Het slaat nergens op om ons op basis van een wedstrijd af te schrijven. We hebben slecht gespeeld, maar hadden de wedstrijd gezien het aantal kansen wel moeten winnen."
"We zijn niet kwetsbaar en niet door de ondergrens gezakt", vervolgt Van Bommel. "De eerste wedstrijd van het seizoen hebben we ook verloren (van RKC, red.), maar aan het eind van de eerste seizoenshelft stonden we toch gewoon bovenaan. We moeten niet doen alsof we nu het kampioenschap hebben verspeeld."
okquote:Op maandag 21 januari 2013 01:43 schreef Catch22- het volgende:
[..]
zag eriksen wel eens meuk tweeten met/over hem bij het nationale team, volgens mij is het wel een populaire gast. maarja, dat is fischer ook maar die pakt zijn vak ook serieus op
Wat had hij dan moeten zeggen volgens jou?quote:Op maandag 21 januari 2013 07:38 schreef mrstylo het volgende:
[ afbeelding ]
Moest lachen.
[..]
Hier wordt ik nou niet blij van. Geen enkel vorm van zelfreflectie.
Je kan het ook overdrijven.quote:Op maandag 21 januari 2013 07:52 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Wat had hij dan moeten zeggen volgens jou?
"het was zo ontzettend slecht, het kampioenschap kunnen we vergeten".
Gaan die koppies van die "niet winnaars" helemaal hangen.
Helaas heeft psv daar de spelers niet voor. Ik zie dat ook niet zo snel veranderen.quote:Op maandag 21 januari 2013 07:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je kan het ook overdrijven.
PSV moet gewoon harder gaan werken.
quote:Op maandag 21 januari 2013 07:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je kan het ook overdrijven.
PSV moet gewoon harder gaan werken.
Wat denk jij van komende zaterdag?quote:Op maandag 21 januari 2013 07:56 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Helaas heeft psv daar de spelers niet voor. Ik zie dat ook niet zo snel veranderen.
Alleen strootman werkt zich zichtbaar kapot. De rest niet of daar zie het niet aan af. Lens zal best wel hard werken maar komt gewoon ongeintreseerd over. Om maar niet te spreken over die dooie Matavz.
Mag hopen dat Toivonen snel terugkomt. Die gooit door zijn irritante spel nog wat olie op het vuur wat wel doorslaat naar het rest van het team (+ wijnaldum is er dan uit)
Ik wil er nog niet aan denken. Maar bij heracles winnen we wel vaak maar nooit gemakkelijk/terecht. Vorig jaar gelijk (en dat was juist weer niet terecht).quote:Op maandag 21 januari 2013 07:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat denk jij van komende zaterdag?
Ik ga die wedstrijd niet voorspellen omdat je het nooit weet met PSV.quote:Op maandag 21 januari 2013 08:04 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ik wil er nog niet aan denken. Maar bij heracles winnen we wel vaak maar nooit gemakkelijk/terecht. Vorig jaar gelijk (en dat was juist weer niet terecht).
Wel rommelt het daar in almelo. Armenteros weg. Overtoom op de bank... Maar als psv net zo speelt als zaterdag gaan we er zeker hard af daar op dat kunstveld.
Dat is bij iedere club zo.quote:Op maandag 21 januari 2013 08:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ga die wedstrijd niet voorspellen omdat je het nooit weet met PSV.
Wat hij zegt is gewoon onwaar. PSV heeft volledig terecht verloren op basis van het vertoonde spel. En op basis van het aantal kansen had PSV ook niet moeten winnen. Van Bommel moet niet doen alsof het verlies ligt aan het aantal gemiste kansen. Het kwam door het dramatische spel zonder idee en lijn. 11 einzelgangers die elkaar niet konden vinden op het veld en al helemaal niet voor elkaar door het vuur gingen. En dan de nonchalante opmerking over de ondergrens alsof er niets aan de hand is. Nou, als dit de ondergrens niet was volgens Van Bommel, dan ben ik héél bang voor die echte ondergrens.quote:Op maandag 21 januari 2013 07:52 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Wat had hij dan moeten zeggen volgens jou?
"het was zo ontzettend slecht, het kampioenschap kunnen we vergeten".
Gaan die koppies van die "niet winnaars" helemaal hangen.
quote:Op maandag 21 januari 2013 07:35 schreef mrstylo het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:19:17Actie #Pieters kan financiële strop voor #PSV worden. Lucratieve transfer lijkt uitgesloten na bijna 2 seizoenen zonder topvoetbal. reageer retweet
Brands.twitter:RikElfrink twitterde op maandag 21-01-2013 om 07:21:31#PSV wees anderhalf jaar geleden bod van 7 miljoen voor Pieters (contract tot medio 2014) af. #transferbalans reageer retweet
_______________________________________________________________________!
Lens, Mertens, Toivonen, Tytonquote:Op maandag 21 januari 2013 09:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als Strootman nu uitvalt is er niemand meer om te verkopen![]()
![]()
Lens is baggerquote:Op maandag 21 januari 2013 09:22 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Lens, Mertens, Toivonen, Tyton
Genoeg om maher te halen
iddquote:Op maandag 21 januari 2013 09:27 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Lens is bagger
Mertens is ook geen uitblinker
Toivonen lang geblesseerd en heeft niet de intentie iets op te leveren voor PSV
Tyton is achter boiii gezet,marktwaarde
Zelden zoveel onzin gezien in één post.quote:Op maandag 21 januari 2013 09:27 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Lens is bagger
Mertens is ook geen uitblinker
Toivonen lang geblesseerd en heeft niet de intentie iets op te leveren voor PSV
Tyton is achter boiii gezet,marktwaarde
CCYH moet je nooit op reageren. Verder ook niet op Devv en Shreyas. Zijn de Ajaxtrollen.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:32 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Zelden zoveel onzin gezien in één post.
Daar begint de kritiek op Brands alquote:Op maandag 21 januari 2013 09:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als Strootman nu uitvalt is er niemand meer om te verkopen![]()
![]()
Ik heb al ruim een jaar kritiek op Brands. Die man is echt een nagel aan jullie doodskist. Want CCYH heeft wel een punt. Toivonen kan dalijk zomaar ineens weglopen voor nop.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Daar begint de kritiek op Brands al
Precies zoals ik had verwacht, alleen iets eerder.
Wordt tijd dat iemand PSV wakker schud.
Zie ook deze post in het Feijenoordtopic van mij:quote:Op maandag 21 januari 2013 10:46 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Daar begint de kritiek op Brands al
Precies zoals ik had verwacht, alleen iets eerder.
Wordt tijd dat iemand PSV wakker schud.
Als je het salaris en het tekengeld aftrekt van Strootmans 15 miljoen houdt je nog minder over.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:49 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zie ook deze post in het Feijenoordtopic van mij:
Zij investeerden grote bedragen in jonge talenten, wij in oude knarren. Echter gaan die jonge talenten (pieters, wijnaldum) ze ook geen reet meer opleveren. Misschien Strootman een miljoen of 15, maar dat zullen er ook lang niet genoeg zijn om de club dergelijk beleid te kunnen (blijven) laten voeren. En Mertens... Tja, daar vang je er ook misschien 6 voor ofzo.
Dat zeg ik. Ze verdienen op Strootman netto misschien 8 miljoen, Mertens heeft echt geen reet opgeleverd gezien de bedragen die ze ervoor neer hebben geteld. Dan houd je buttaankopen als Wijnaldum etc. over.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:57 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Als je het salaris en het tekengeld aftrekt van Strootmans 15 miljoen houdt je nog minder over.
Bij Mertens is het mijn inziens maar de vraag wat je daar op kunt verdienen. Die was in aanschaf ook niet goedkoop, heeft waarschijlnijk een topsalaris en moet nog maar bewijzen een grote transfersom op te leveren. Dzudszak was in mijn ogen beter en vaker beslissend dan Mertens nu.
Mertens speelde vorig seizoen het eerste half jaar werkelijk fantastisch, maar daar is het laatste jaar nog maar van weinig van te zien.
quote:Op maandag 21 januari 2013 08:59 schreef JaafkeGB het volgende:
Wat een kut weekend..
en iedereen maar smeken om maher.
ben ik de enigste die gewoon GOMES terug wil? al keept die kut. hij mag het. we hebben de 'boy' die is gewoon redelijke middelmaat en we hebben die stucadoor van 2 meter die het eigenlijk ook net niet is..
oowja:
Pieters, vond het wel leuk. mijn moeder dacht dat ie het raam eruit had gekopt..
Schriftelijk.quote:Pieters komt met verklaring
Erik Pieters onthoudt zich voorlopig van commentaar op zijn veelbesproken klap door een raam in de catacomben van het Philips Stadion. De verdediger van PSV komt maandagmiddag wel met een schriftelijke verklaring via zijn werkgever naar buiten. „Verder houden we even radiostilte”, zei zijn manager Hakim Slimani maandag.
Pieters werd vrijdag in de wedstrijd tegen PEC Zwolle met rood van het veld gestuurd en botvierde zijn frustraties vervolgens op een ruit in de spelerstunnel. Dat leverde hem zware verwondingen aan zijn onderarm op. Over de ernst van de blessure en de hersteltermijn daarvan doen allerlei verhalen de ronde. Zowel Pieters als zijn manager wil daar niet op reageren. „Er wordt van een mug een olifant gemaakt”, aldus Slimani.
Is ook op Twitter stil rondom hem.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:34 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Schriftelijk.![]()
Zou hij er nog een #letsdoittogether uitgooien?![]()
Hmz, ik ben het voor de variatie eens met jou. Precies zoals ik erover denk en je trekt ook meteen de goede vergelijking met Feyenoord. Begrijp alleen niet dat Tiny Sanders akkoord gaat met de manier van beleidsvoering van Brands........ want Tiny staat over het algemeen als vrij nuchter bekend.quote:Op maandag 21 januari 2013 10:49 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zie ook deze post in het Feijenoordtopic van mij:
Het is trouwens opzienbarend hoeveel parallelen er te trekken zijn tussen Feijenoord anno 2006 en PSV nu. Met gelden verworven uit paniek om bij de top te willen blijven, die nog j-a-r-e-n een last vormen voor de club, geen successen boeken. Het verschil is dat zij ruim 20 jaar lang 2,6 miljoen euro mogen overboeken (!) en wij in 6 a 7 jaar van de schulden af zijn min of meer.
Zij investeerden grote bedragen in jonge talenten, wij in oude knarren. Echter gaan die jonge talenten (pieters, wijnaldum) ze ook geen reet meer opleveren. Misschien Strootman een miljoen of 15, maar dat zullen er ook lang niet genoeg zijn om de club dergelijk beleid te kunnen (blijven) laten voeren. En Mertens... Tja, daar vang je er ook misschien 6 voor ofzo.
En dan? Zij vallen niet bepaald terug op de jeugdopleiding, en Brands heeft niet bepaald een neusje voor koopjes (zie de bedragen die hij neertelde voor Strootman en Mertens, terwijl hij bijv. Strootman voor een appel en een ei al bij Sparta had kunnen wegkopen). Dat is zo verschrikkelijk pijnlijk.
Ik zie het serieus gebeuren dat PSV hard door de ondergrens zakt in een jaar of 2, en dat daar écht geen mogelijkheid is om het snel te verbeteren. Met als enig verschil dat in Eindhoven een tweede bail-out misschien nog een mogelijkheid is, al hoop ik dat die achterlijke gemeente wel twee keer nadenkt voor ze een dergelijke stap doormaken.
Ik begrijp Sanders sowieso niet. Moet veruit de beste AD zijn die je kunt krijgen. Ik bedoel, die deal met de gemeente... Godverdomme, wat kan je dán goed onderhandelen zeg. Echt serieus briljant gedaan. Die man heeft zijn "onderhandelingstechnieken one-o-one" tot in de puntjes van zijn vingers bij machte.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hmz, ik ben het voor de variatie eens met jou. Precies zoals ik erover denk en je trekt ook meteen de goede vergelijking met Feyenoord. Begrijp alleen niet dat Tiny Sanders akkoord gaat met de manier van beleidsvoering van Brands........ want Tiny staat over het algemeen als vrij nuchter bekend.
Het is gewoon van het idiote af hoe er met geld gesmeten wordt bij PSV in deze tijd. Brands komt weer met biedingen van een paar miljoen terwijl er deze winterstop in de hele Nederlandse competitie nog amper een speler van club is gewisseld.
Sanders is misschien wel zakelijk heel goed maar voetbalverstand heeft hij niet, daar is Brands voor dus ik kan best begrijpen dat hij in het verleden deed wat Brands aangaf.quote:Op maandag 21 januari 2013 11:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hmz, ik ben het voor de variatie eens met jou. Precies zoals ik erover denk en je trekt ook meteen de goede vergelijking met Feyenoord. Begrijp alleen niet dat Tiny Sanders akkoord gaat met de manier van beleidsvoering van Brands........ want Tiny staat over het algemeen als vrij nuchter bekend.
Het is gewoon van het idiote af hoe er met geld gesmeten wordt bij PSV in deze tijd. Brands komt weer met biedingen van een paar miljoen terwijl er deze winterstop in de hele Nederlandse competitie nog amper een speler van club is gewisseld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |