Nee, het is een "digital currency" en dat mag je hier niet verhandelen.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 20:51 schreef µ het volgende:
Vraag,
Via de search kwam ik deze tegen: V&A / [GEZ] BitCoins .
Mag bitcoins kopen en verkopen niet?
Dat vind ik niet terug in de OP of ben ik scheel?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:00 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Nee, het is een "digital currency" en dat mag je hier niet verhandelen.
Staat er niet letterlijk in nee, maar vat het maar op onder het kopje waardebonnen (in welke vorm dan ook).quote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:03 schreef µ het volgende:
[..]
Dat vind ik niet terug in de OP of ben ik scheel?.
Meh... Het is niet echt een waardebon hequote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:26 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Staat er niet letterlijk in nee, maar vat het maar op onder het kopje waardebonnen (in welke vorm dan ook).
Overigens hoeft iets niet in de policy te staan om niet te mogen, het is altijd ter beoordeling van de moderators.
Ik zal het even bespreken, maar moet er wel bij zeggen dat dat op dit moment geen prioriteit heeft dus het even kan duren, we zijn namelijk net begonnen met de tradelist en nog wat kleinigheidjes om het leven op V&A leuker, beter, makkelijker te makenquote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:30 schreef µ het volgende:
[..]
Meh... Het is niet echt een waardebon he.
Ik hoop alleen dat het een weloverwogen beslissing was. Als ik een bitcoin op papier zet, mag ik 'm dan wel verkopen?
Het lijkt me leuk als bitcoin-koop/verkooptopics zouden mogen. Kunnen jullie het er nog eens over hebben 'achter'?.
Sure. Rustig aan.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 22:32 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik zal het even bespreken, maar moet er wel bij zeggen dat dat op dit moment geen prioriteit heeft dus het even kan duren, we zijn namelijk net begonnen met de tradelist en nog wat kleinigheidjes om het leven op V&A leuker, beter, makkelijker te maken
Ik ga ermee aan de slag.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 08:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
GoedemorgenMag in V&A / [TK] PS3 games, Blu-Rays, DVDs de OP nogmaals vervangen door mijn laatste post van vandaag, en kunnen er een heleboel schopjes en goedemorgens worden opgeruimd?
Geen probleem, jammer dat er niks meer tussen zit voor de PS3 wat in mijn straatje ligt.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 08:44 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Klaar terwijl u wacht ! Geweldig Rene
Had je iets specifieks in gedachten? Want ik heb hier nog wel meer in de kast staan.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 08:45 schreef rene90 het volgende:
[..]
Geen probleem, jammer dat er niks meer tussen zit voor de PS3 wat in mijn straatje ligt.
Zal even via DM doen.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 08:46 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Had je iets specifieks in gedachten? Want ik heb hier nog wel meer in de kast staan.
Checkquote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:43 schreef Bram.Kingston het volgende:
Beste Mods,
De volgende treads mogen dicht. Alles is verkocht.
[TK] Alienware M11X
[TK] Kymco MXU Quad 50cc
[TK] Opruiming
quote:Op vrijdag 22 februari 2013 00:17 schreef toimoi het volgende:
V&A / [TR] PS3 games
Zou een mod de OP kunnen aanpassen met de tekst in mijn post met de geüpdate lijst? En svp ook de titel aanpassen naar [TK/TR]?
Vriendelijk dank!
quote:Op zaterdag 2 maart 2013 22:42 schreef abc776 het volgende:
mag dicht!
V&A / [TK] Xbox 360 S 250gb + Accessoires (¤160,-)
Plaats volgende keer even eerder een TR want nu loopt het uit te klauwen.quote:Op zondag 3 maart 2013 13:07 schreef ColtZ40 het volgende:
Beste Rene&House,
Wil een van jullie mijn topic een beetje opruimen?
V&A / [TK] Leatherman wave incl tasje
Alvast bedankt.
quote:Op maandag 4 maart 2013 20:53 schreef abc776 het volgende:
kan dicht
V&A / [TK] Xbox 360 - Halo 4 & Borderlands 2
quote:Op maandag 4 maart 2013 21:23 schreef MarkoAlmelo het volgende:
V&A / [TK] Marko's opruimtopic
Mag dicht
quote:Op woensdag 6 maart 2013 09:12 schreef Qwea het volgende:
V&A / [TK] Samsung Galaxy tab 2 16GB wifi 10.1
Verkocht
Allemaal gedaan, maar toch vraag ik: gebruik zo veel mogelijk een TR hiervoor, dat is voor ons echt makkelijker. Dit doe je door het knopjequote:
Dat klopt, die kun je hier niet aanbieden.quote:Op maandag 4 maart 2013 23:10 schreef Martijn93 het volgende:
Ik heb nog een Elder scrolls V: Skyrim full game download code liggen voor de xbox, maar als ik het goed begrijp mag ik deze dus niet aanbieden volgens de onderstaande regel? Is me niet helemaal duidelijk dus ik vraag het even na.
• Per direct wordt het aanbieden van alle (waarde)bonnen/e-tickets (in welke vorm dan ook) niet meer toegestaan op FOK. Denk hierbij bijvoorbeeld aan bonnen van FRS, www.Bol.com, Center Parcs, maar ook actiebonnen/kortingscodes bij verschillende websites.
Ok prima, dan kijk ik of er op marktplaats interesse voor is.quote:Op woensdag 6 maart 2013 12:03 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Dat klopt, die kun je hier niet aanbieden.
Nope da's niet toegestaan. Die dingen zijn wel erg gewild heb ik begrepen, dus elders ben je er zo van af denk ikquote:Op zondag 10 maart 2013 08:16 schreef G15 het volgende:
Goedendag ik had 1 vraag ik heb een apple tv 2 die ik wil gaan verkopen nu heeft deze een jailbreak mag ik die verkopen op fok.
Mvg Wim
Maar wel als ie m met originele iOS aanbiedt toch? Dan is het daarna aan mensen wat ze ermee doen toch?quote:Op maandag 11 maart 2013 10:43 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Nope da's niet toegestaan. Die dingen zijn wel erg gewild heb ik begrepen, dus elders ben je er zo van af denk ik
Ja hoor geen probleemquote:Op maandag 11 maart 2013 18:52 schreef chriztiaan het volgende:
[..]
Maar wel als ie m met originele iOS aanbiedt toch? Dan is het daarna aan mensen wat ze ermee doen toch?
Dan verkoop ik hem wel elders, dank jequote:Op maandag 11 maart 2013 10:43 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Nope da's niet toegestaan. Die dingen zijn wel erg gewild heb ik begrepen, dus elders ben je er zo van af denk ik
quote:Op maandag 11 maart 2013 20:51 schreef Jelmer1994 het volgende:
V&A / [TK] Nokia E5-00 simlockvrij (Nokia E5 Qwerty zonder simlock) is verkocht en mag dicht
Wanneer komt het mooie weer eraan dan?quote:Op maandag 11 maart 2013 22:23 schreef Sharpdressedman het volgende:
Zou een modje weer wat willen opschonen? (kickjes weg)
Alvast wederom bedankt voor de hulp![]()
Het mooie weer komt eraan, dus dan moet hij toch eens verkocht worden
V&A / [TK] Nieuwe fietsendrager (ongebruikt in doos)
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:02 schreef robbiemelaet het volgende:
Zou een mod even mijn topic een beetje op kunnen schonen en de behang rol verwijderen?
V&A / [tk] Opruiming!
Alvast bedankt!
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:46 schreef Dennisweb het volgende:
V&A / [TK] MacBook Pro 13 256GB SSD/500GB HDD en 8GB RAM (2009)
Verkocht. Via Marktplaats, dat dan weer wel.
quote:Op woensdag 13 maart 2013 17:58 schreef Neo-- het volgende:
V&A / [TK]195/65R14 89H Incl. stalen velgen. Zou 98H in de titel veranderd kunnen worden naar 89H ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |