Je negatieve reactie is in ieder geval opgenomen in de Tradelist die nieuw is, daarin kunnen de users zien dat snakeplahah meerdere negatieve deals heeft. Ik blijf ermee bezig in ieder geval.quote:Op maandag 18 februari 2013 15:14 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Bedankt voor je bemoeienis
Helaas nog steeds geen camera, geen enkel antwoord op mijn e-mails en ook geen DM meer.
Wat een eikel, die snakeplahah
blijkbaar heb ik die even over het hoofd gezien, smiliegirl staat er nu ook inquote:Op maandag 18 februari 2013 15:54 schreef Mark het volgende:
Top, dat miste ik idd nog
Ik zie dat Het_Biertje er wel in staat, maar smiliegirl nog niet:
V&A / [V&A Ervaringen] Voor kopers en verkopers
Ook bedankt voor de snelle verzending en goede prijs. +1 voor Lt.Surgequote:Op donderdag 21 februari 2013 20:43 schreef Lt.Surge het volgende:
r_kluft heeft zojuist mijn WiFi dongle ontvangenSnel + duidelijk. +1
De username is dan wel jammer in deze contextquote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:24 schreef LuisLopez het volgende:
Zeer goede ervaring met klotezooi in zijn topic met oorlogsspullen. Nadat we de deal hadden gemaakt en ik het geld had overgeboekt, heeft hij het de volgende dag gelijk op de post gedaan. Communicatie was ook snel en helder.
Het bestelde heb ik ook in goede staat ontvangen
Wat is er mis met mijn username???quote:Op dinsdag 26 februari 2013 15:25 schreef rene90 het volgende:
[..]
De username is dan wel jammer in deze context. Ik ga hem meenemen in het overzicht van de tradelist
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop