Afknappers zijn tamelijk killing bij mij, die zijn moeilijk goed te maken.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:42 schreef AlbinoBambi het volgende:
En ik zeg niet dat ik het zo'n ramp vind dat ik acuut geen contact zou willen. Maar het is wel een afknapper.
Wat een bullshitquote:Op maandag 14 januari 2013 00:44 schreef ook_gek het volgende:
Kingtoppie, het wilt je maar niet lukken he? alles maar zeggen en doen om aandacht van een meisje te krijgen. Je waaid met alle winden mee, en praat elk meisje na in elk topic. Keer op keer.
Vrij kans-loos.
Als je iets post kun je reacties verwachten. Misschien niet altijd wat je wil horen maar je kunt toch prima je eigen keuzes daarin maken? Er waren een aantal mensen die vonden dat het niet zo chic is om over je leeftijd te liegen en dan het niet gelijk aan te geven. Kan toch? Jij vindt het geen probleem, ook niet erg. Wat de dame in kwestie vindt zullen we gaan zien. Ik persoonlijk had mijn leeftijd niet veranderd maar gewoon een bericht verstuurd. Als ze je profiel en foto leuk vindt gaat ze vast niet wakker liggen van dat jaar.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:25 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
Naja, van dit topic zou je verwachten dat je ieders ervaringen kan lezen. Maar heb je niet het idee 'alsof het nooit goed' is? Tillen jullie echt zo zwaar aan even je leeftijd veranderen, berichtje sturen en je leeftijd terug zetten?
Volgens mij doet zelfs de persoon in kwestie daar nog minder moeilijk over. Bovendien, een berichtje sturen met: "Nee, sorry, liever niet", had dan ook gewoon gekund.
We maken ons zelfs druk over 'hoi hoi' en hoeveel kusjes we al dan niet geven. Zo ver komt het alleen meestal nog niet eens, wat mij logisch lijkt als je je over iets triviaals als 'hoi hoi' al druk maakt. Zo zie ik het, tenminste.
Ik ken anders zat mannen die aangeven dat ze liever hebben dat ik ze wel wijs op hun spelfouten, dan niet. Ook date- en relatiemateriaal.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:39 schreef Djieluh het volgende:
[..]
Niks zo onaantrekkelijk aan een vrouw die probeert iemand zijn spellingsfouten te verbeteren.
Ontkenning fase, wat schattig. Maar prima hoor. Ik geniet er alleen maar van. Je keer op keer op je plaat te zien gaan.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:45 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Wat een bullshit
Alles overigens.
Deze vrouwquote:Op maandag 14 januari 2013 00:47 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Als je iets post kun je reacties verwachten. Misschien niet altijd wat je wil horen maar je kunt toch prima je eigen keuzes daarin maken? Er waren een aantal mensen die vonden dat het niet zo chic is om over je leeftijd te liegen en dan het niet gelijk aan te geven. Kan toch? Jij vindt het geen probleem, ook niet erg. Wat de dame in kwestie vindt zullen we gaan zien. Ik persoonlijk had mijn leeftijd niet veranderd maar gewoon een bericht verstuurd. Als ze je profiel en foto leuk vindt gaat ze vast niet wakker liggen van dat jaar.
En natuurlijk zijn we hier niet allemaal überkritisch, je moet sommige dingen wel met een korreltje zout nemen. Geschreven taal roept gewoon associaties op. Dus ook "hoi hoi". Ik ga dan echt niet bij mezelf denken van: Oh jeeeee...ik heb dat toen die ene keer ook gedaan en nu heb ik dus mezelf geprofileerd als snelle dame in een broekpak met kort rood haar!.
En ik klik niet weg bij "hoihoi" maar over leugens om bestwil..je moet weten waar het stopt. Dus gelijk met de billen bloot, is mijn devies. Niet pas als de dame op je hand is want dat is slappe hap. Vind ik.
Ah, ik wist wel dat ik iets gemist hadquote:Op maandag 14 januari 2013 00:49 schreef Yuki het volgende:
[..]
Deze vrouw
Overigens kon hij haar geen bericht sturen als hij eerlijk was over z'n leeftijd. Dus om z'n interesse te tonen moest hij wel liegen. Geen probleem in mijn ogen, als hij er maar meteen eerlijk over is bij het sturen van z'n bericht. En dat advies heeft hij uiteindelijk ook opgevolgd
Je zit enorm fout als je denkt dat ik mijn mening ga aanpassen voor wie dan ook, ik ben juist iemand eerlijk gezegd die vaak te lang door blijft gaan in discussies zelfs, je klacht slaat gewoon nergens op.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:49 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ontkenning fase, wat schattig. Maar prima hoor. Ik geniet er alleen maar van. Je keer op keer op je plaat te zien gaan.
En je vervolgens zien afvragen waarom het allemaal niet lukt.
Het is geen klacht.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:53 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je zit enorm fout als je denkt dat ik mijn mening ga aanpassen voor wie dan ook, ik ben juist iemand eerlijk gezegd die vaak te lang door blijft gaan in discussies zelfs, je klacht slaat gewoon nergens op.
Aanvallen? Nee hoor dat niet. Het is een constatering. Enige wat ik doe, is je er op wijzen.quote:Maar ga even lekker ergens anders triest mensen aanvallen? Tis een beetje zielig namelijk.
Je ''constatering'' werd anders wel aardig vijandig geformuleerd.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:58 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Het is geen klacht.
[..]
Aanvallen? Nee hoor dat niet. Het is een constatering. Enige wat ik doe, is je er op wijzen.
Ik zit niet fout, kom je in meerdere topics tegen en doe keer op keer de zelfde constateringquote:Op maandag 14 januari 2013 01:02 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je ''constatering'' werd anders wel aardig vijandig geformuleerd.
Overigens ben je waarschijnlijk ook te bot om te zeggen dat je het fout hebt en eigenlijk geen flikker van mij en mijn postgedrag weet dus je aannames die je verkondigd als waarheid op vrij weinig baseert.
Beter formeren? Ik denk dat wanneer ik zeg dat ik iemand kansloos vind, dat geen wat ik net dus gedaan heb. Niet heel veel beter kan formuleren. En dat brengt ons dus op het punt dat ik het meer dan goed heb weten te formulerenquote:Best kansloos ja.
Maar ik heb hier geen zin in, als je het gezellig en leuk wilt houden formuleer je jezelf maar wat beter door er wat meer moeite in te stoppen enzo.
Ochh..meneer voelt zich weer meteen "aangevallen" als iemand hem op iets wijst...gister ook al bij mijquote:Op maandag 14 januari 2013 01:02 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je ''constatering'' werd anders wel aardig vijandig geformuleerd.
Overigens ben je waarschijnlijk ook te bot om te zeggen dat je het fout hebt en eigenlijk geen flikker van mij en mijn postgedrag weet dus je aannames die je verkondigd als waarheid op vrij weinig baseert.
Best kansloos ja.
Maar ik heb hier geen zin in, als je het gezellig en leuk wilt houden formuleer je jezelf maar wat beter door er wat meer moeite in te stoppen enzo.
quote:Op maandag 14 januari 2013 00:40 schreef kingtoppie het volgende:
Sorry hoor, maar die fouten zijn wel tamelijk achterlijk.
Instant afknapper want je komt gewoon oerdom over.
iets met bal en kaatsen.quote:Op maandag 14 januari 2013 00:53 schreef kingtoppie het volgende:
Maar ga even lekker ergens anders triest mensen aanvallen? Tis een beetje zielig namelijk.
Ik weet niet beter dan 3 zoenen te geven. Je ziet weleens iemand 'schrikken' omdat die niet verwachten dat je zo snel zo vrij bent..quote:Op maandag 14 januari 2013 00:44 schreef Yuki het volgende:
Als iemand al met uitgestrekte arm op me af komt lopen om me duidelijk een hand te geven, en er volgt geen actie om er 3 zoenen aan vast te plakken, dan vind ik dat jammer. Ook niet meer dan dat.
En misschien ben ik een beetje ouderwets, ik verwacht dat een man daarin het voortouw neemt.
Precies, ik vind het normaal en van zelf sprekend. Al is 1 kus tegenwoordig gebruikelijker.quote:Op maandag 14 januari 2013 09:43 schreef rival het volgende:
[..]
Ik weet niet beter dan 3 zoenen te geven. Je ziet weleens iemand 'schrikken' omdat die niet verwachten dat je zo snel zo vrij bent..
maar.. Ik vind het gewoon netjes, niks meer dan dat.
'Teruggesmst' geeft een indicatie dat jij hem al hebt gesmst. Spannend, maar het klinkt niet echt 'hotel de botel' als je zegt 'leuker dan de rest' en 'zijn profiel was leuk'. Ik neem aan dat je nog een date wilt om hem 'beter te leren kennen'?quote:Op zondag 13 januari 2013 22:30 schreef Andromache het volgende:
???? Ik snap er geloof ik niks van , dat online daten?
Ik heb afgesproken met mannen die een wel aardige foto hadden en enigszins leuke hobby's en die verder niet als een complete debiel overkwamen. Is dat te weinig kritisch?
O ja, eentje vond ik wel een stuk leuker dan de rest, echt een grappig en innemend profiel, en die heeft bij het afscheid 3 zoenen gekregen op mijn initiatief maar die heeft niet meer teruggesmst.
Jammer Eef! Wel een goed besluit. Zee, visjes, je kent het.quote:Op zondag 13 januari 2013 23:10 schreef eefje801 het volgende:
Grappig ik heb bij "hoi hoi" hetzelfde beeld als DP heeft.
Andromache je doet niks verkeerd je hebt gewoon nog geen leuke man getroffen.
Hopman reageerde best wel goed op afzegging, misschien had hij wel hetzelfdeVond het prettig dat ik er eerlijk over was dus weer +1 voor eerlijkheid bij online daten. Liet wel een deurtje open maar hou het voorlopig bij mailen denk ik, geen verkeerde verwachting scheppen.
^^quote:Op maandag 14 januari 2013 00:47 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik ken anders zat mannen die aangeven dat ze liever hebben dat ik ze wel wijs op hun spelfouten, dan niet. Ook date- en relatiemateriaal.
Natuurlijk kan een foutje erin schieten, ook bij een taalnazi als ik. Als ik moe ben of ik ben onvoldoende geconcentreerd, dan maak ik ook wel eens zogenaamd "stomme" fouten.
Wat ik pas echt stom vind, is als je er niet van wil leren en je er alleen maar tegen verzet.
quote:Op maandag 14 januari 2013 10:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
^^
Ik doe het ook, maar ik probeer me wel in te houden of het in te kleden met een grapje. Ik ga niet élke spelfout lopen verbeteren.
Laatste mailde een date: "Ik zie er naar uit", dus daar moest ik natuurlijk wat van zeggen.
ik moest 3x kijken voor ik de fout zag. zo 'natuurlijk' vind ik het niet tbh.quote:Op maandag 14 januari 2013 10:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
^^
Ik doe het ook, maar ik probeer me wel in te houden of het in te kleden met een grapje. Ik ga niet élke spelfout lopen verbeteren.
Laatste mailde een date: "Ik zie er naar uit", dus daar moest ik natuurlijk wat van zeggen.
Als mijn abonnement op RP verlopen is, kap ik daar ook weer mee. Tot op heden is het veel berichtjes sturen, zonder dat er verder contact uit voortvloeit. Ik weet nu dus ook weer waarom ik er de vorige keer mee gestopt ben: het is gewoon tijdverspillingquote:Op maandag 14 januari 2013 10:31 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik moest 3x kijken voor ik de fout zag. zo 'natuurlijk' vind ik het niet tbh.
Hier gaan de datingsites ook de deur weer uit. Hopelijk kan ik nu wel onthouden dat het echt niks voor me is.
Ik zie door de visjes de zee niet meer ome Splashquote:Op maandag 14 januari 2013 10:22 schreef -Splash- het volgende:
[..]
'Teruggesmst' geeft een indicatie dat jij hem al hebt gesmst. Spannend, maar het klinkt niet echt 'hotel de botel' als je zegt 'leuker dan de rest' en 'zijn profiel was leuk'. Ik neem aan dat je nog een date wilt om hem 'beter te leren kennen'?
Drie zoenen doe ik standaard.... maar dat is gewoon een beleefdheids iets. Als het iets voor moet stellen dan ga ik niet voor de wang.
[..]
Jammer Eef! Wel een goed besluit. Zee, visjes, je kent het.
Dan vind ik je gewoon een enorme zeikstraalquote:Op maandag 14 januari 2013 10:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
^^
Ik doe het ook, maar ik probeer me wel in te houden of het in te kleden met een grapje. Ik ga niet élke spelfout lopen verbeteren.
Laatste mailde een date: "Ik zie er naar uit", dus daar moest ik natuurlijk wat van zeggen.
Anders probeer je Paiq eens. Lijkt me sterk dat je alleen weer op datingsites bent gaan staan om je gedachtegang van de vorige keer te bevestigen.quote:Op maandag 14 januari 2013 10:35 schreef DaMart het volgende:
[..]
Als mijn abonnement op RP verlopen is, kap ik daar ook weer mee. Tot op heden is het veel berichtjes sturen, zonder dat er verder contact uit voortvloeit. Ik weet nu dus ook weer waarom ik er de vorige keer mee gestopt ben: het is gewoon tijdverspilling.
Veel matches van nu herken ik overigens nog van de vorige keer dat ik er ingeschreven stond in 2010.
quote:Op maandag 14 januari 2013 10:41 schreef Silenus het volgende:
Zeikstraal? Stel je effe aan zeg, het is gewoon een 'grappige' taalfout. Ik neem tenminste aan dat Viking niet heel boos werd hierover maar gewoon een geintje maakte, daar is toch niks mis mee.
Niemand wil er naar uitzien op een eerste date toch?
Ik zie nu pas wat er grappig isquote:Op maandag 14 januari 2013 10:41 schreef Silenus het volgende:
Zeikstraal? Stel je effe aan zeg, het is gewoon een 'grappige' taalfout. Ik neem tenminste aan dat Viking niet heel boos werd hierover maar gewoon een geintje maakte, daar is toch niks mis mee.
Niemand wil er naar uitzien op een eerste date toch?
Paiq heb ik alquote:Op maandag 14 januari 2013 10:42 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Anders probeer je Paiq eens. Lijkt me sterk dat je alleen weer op datingsites bent gaan staan om je gedachtegang van de vorige keer te bevestigen.
Het is ook geen magische relatiemixer hé? Kan zijn natuurlijk dat het voor jou niet de manier is. Heb het misschien niet helemaal meegekregen maar heb je er al een paar dates op zitten?quote:Op maandag 14 januari 2013 10:43 schreef DaMart het volgende:
[..]
Paiq heb ik al![]()
.
En ik heb me aangemeld omdat ik het single zijn weer zat werd, maar ik constateer nu dat er eigenlijk weinig veranderd is. Maar goed, ik heb nog ruim 2 maanden een abonnement, dus die periode ga ik wel gebruiken om nog wat berichtjes te sturen. Statistisch gezien moet met elk berichtje dat ik stuur de kans toenemen dat er een keer iemand leuk reageert.
Als je niks stuurd, ga je zeker geen leuk berichtje terug krijgenquote:Op maandag 14 januari 2013 10:43 schreef DaMart het volgende:
[..]
Paiq heb ik al![]()
.
En ik heb me aangemeld omdat ik het single zijn weer zat werd, maar ik constateer nu dat er eigenlijk weinig veranderd is. Maar goed, ik heb nog ruim 2 maanden een abonnement, dus die periode ga ik wel gebruiken om nog wat berichtjes te sturen. Statistisch gezien moet met elk berichtje dat ik stuur de kans toenemen dat er een keer iemand leuk reageert.
In het verleden ben ik vanaf 2004 ongeveer meerdere keren op RP en Lexa actief geweest. Alleen RP heeft me in het verleden 6 dates of zo opgeleverd, waarvan ik met 2 vrouwen tot meerdere dates kwam. Dat is ook mijn complete dategeschiedenis meteenquote:Op maandag 14 januari 2013 10:45 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Het is ook geen magische relatiemixer hé? Kan zijn natuurlijk dat het voor jou niet de manier is. Heb het misschien niet helemaal meegekregen maar heb je er al een paar dates op zitten?
Ik zei er alleen wat van omdat wat ze wilde zeggen iets héél anders was dan ze bedoelde en dat was grappigquote:Op maandag 14 januari 2013 10:31 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik moest 3x kijken voor ik de fout zag. zo 'natuurlijk' vind ik het niet tbh.
Hier gaan de datingsites ook de deur weer uit. Hopelijk kan ik nu wel onthouden dat het echt niks voor me is.
Klopt, daarom stuur ik dus wel wat zolang dat kan. Maar ik voorzie dat ik op een gegeven moment door de interessante profielen heen raakquote:Op maandag 14 januari 2013 10:51 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Als je niks stuurd, ga je zeker geen leuk berichtje terug krijgen
Ha, iemand die het snaptquote:Op maandag 14 januari 2013 10:41 schreef Silenus het volgende:
Zeikstraal? Stel je effe aan zeg, het is gewoon een 'grappige' taalfout. Ik neem tenminste aan dat Viking niet heel boos werd hierover maar gewoon een geintje maakte, daar is toch niks mis mee.
Niemand wil er naar uitzien op een eerste date toch?
Ik had er ook een grappige opmerking over gemaakt hoor. Als je het leuk brengt, kunnen de meeste mensen dat soort opmerkingen prima hebben, is mijn ervaringquote:Op maandag 14 januari 2013 10:54 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zei er alleen wat van omdat wat ze wilde zeggen iets héél anders was dan ze bedoelde en dat was grappig.
Ik heb er zin in vs. ik zie er niet uit.
Normaal gesproken val ik ook echt niet over spatiefouten hoor.
Zes mensen aangeschreven, vier hebben het al gelezen en drie zijn nog aan het nadenken? Huh?quote:Op maandag 14 januari 2013 10:54 schreef DaMart het volgende:
[..]
Klopt, daarom stuur ik dus wel wat zolang dat kan. Maar ik voorzie dat ik op een gegeven moment door de interessante profielen heen raak.
Gisteren heb ik zes mensen aangeschreven op RP, waarvan vier mijn bericht al hebben gelezen en drie daarvan blijkbaar nog hard aan het nadenken zijn over hun leuke reactie.
En anders past die persoon niet bij mijquote:Op maandag 14 januari 2013 10:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik had er ook een grappige opmerking over gemaakt hoor. Als je het leuk brengt, kunnen de meeste mensen dat soort opmerkingen prima hebben, is mijn ervaring.
Drie van de vier die het hebben gelezen... nummer vier heeft netjes aangegeven geen interesse te hebben, de anderen hebben nog niet gereageerdquote:Op maandag 14 januari 2013 10:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zes mensen aangeschreven, vier hebben het al gelezen en drie zijn nog aan het nadenken? Huh?.
Er moet een koffieslot op fok, eerst koffie dan pas reageren. anders krijg je dit :pquote:
Vind het wel knap dat je al een paar jaar op Paiq rondzwerft en dat je geen ene date heeft opgeleverd. Zit je er dan voornamelijk om te chatten? Ik persoonlijk denk dat je veel sneller een date moet voorstellen op zo'n site als Paiq. En als je er vrij negatief over denkt, ook in RL helpt dat niet zo mee. Beetje losser zien? Het leuk vinden?quote:Op maandag 14 januari 2013 10:52 schreef DaMart het volgende:
[..]
In het verleden ben ik vanaf 2004 ongeveer meerdere keren op RP en Lexa actief geweest. Alleen RP heeft me in het verleden 6 dates of zo opgeleverd, waarvan ik met 2 vrouwen tot meerdere dates kwam. Dat is ook mijn complete dategeschiedenis meteen.
Op Paiq zit ik ook alweer een paar jaar, maar dat heeft nog geen dates opgeleverd. Nu ben ik er zelf wat actiever, maar sinds ik heb bedacht dat ik eens een date moet voorstellen, zijn de vrouwen met wie ik zou willen daten, niet meer online geweest,
In het verleden heb ik al vaak geroepen dat online daten niets voor mij is trouwens, maar af en toe probeer ik het toch maar weer, omdat het offline al helemaal niks wordt.
http://www.dutchgrammar.com/forum/viewtopic.php?p=29116quote:Op maandag 14 januari 2013 10:59 schreef Dizorn het volgende:
[..]
Er moet een koffieslot op fok, eerst koffie dan pas reageren. anders krijg je dit :p
is het niet "ik KIJK er naar/ernaar uit" btw?
In het begin had ik Paiq omdat een goede vriendin me uitnodigde zodat ze extra credits kreegquote:Op maandag 14 januari 2013 10:59 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Vind het wel knap dat je al een paar jaar op Paiq rondzwerft en dat je geen ene date heeft opgeleverd. Zit je er dan voornamelijk om te chatten? Ik persoonlijk denk dat je veel sneller een date moet voorstellen op zo'n site als Paiq. En als je er vrij negatief over denkt, ook in RL helpt dat niet zo mee. Beetje losser zien? Het leuk vinden?
Ja dit. En als het dan niet lukt, dan wordt de schuld gegeven aan de verkeerde manier van voorstellen, hoihoi's, ik vind jouw leuk, de heup aanraken en andere shit. Mooi man, goed leesvoer. Ik houw van jullie!quote:Op maandag 14 januari 2013 11:06 schreef Dizorn het volgende:
Ik heb vaak het idee dat de mensen waarbij daten niet "lukt" gewoon verkeerd op zoek zijn. Lijkt alsof ze specifiek een relatie zoeken ipv gewoon dates. met die insteek gaat het gewoon (vaak) mis.
Dat is wel waar. Op het moment dat deze mensen dan een date hebben dan behandelen ze het alsof er echt alles van af hangt. Hun enige kans ooit op een relatie.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:06 schreef Dizorn het volgende:
Ik heb vaak het idee dat de mensen waarbij daten niet "lukt" gewoon verkeerd op zoek zijn. Lijkt alsof ze specifiek een relatie zoeken ipv gewoon dates. met die insteek gaat het gewoon (vaak) mis.
Kijk maar naar Silenus. bijna een anti-relatie instelling, en hij leest ons elle avond voor het slapen gaan weer ern mooi verhaaltje voor
Je bent een tijdje aan het chatten, laten we zeggen een dag of twee drie, hoeveel het ook is voor jou. En je vindt het gezellig en wil haar wel ontmoeten. Dan dusquote:Op maandag 14 januari 2013 11:06 schreef DaMart het volgende:
[..]
In het begin had ik Paiq omdat een goede vriendin me uitnodigde zodat ze extra credits kreeg. Op een gegeven moment was ik met alle datingsites klaar, en heb me ook bij Paiq uitgeschreven. In 2010 of 2011 weer aangemeld, maar niet heel actief. Dat waren mijn matches namelijk ook niet echt. Het motiveerde niet echt om regelmatig te kijken als 90% van je contacten een keer per kwartaal inlogt zonder iets te zeggen
.
Vorige maand trof ik echter 3 personen die bijna dagelijks online waren en waar ik wel leuke gesprekken mee had. En afgelopen week heb ik voor het eerst oneliners gestuurd. Ik was dus een beetje een slapend lid daar.
Overigens vind ik het altijd lastig in te schatten wanneer je een date moet voorstellen. Toch een stukje onzekerheid bij mij. En dat het IRL ook niet lukt, is vooral een constatering hoor, al komt dat waarschijnlijk ook wel door wat onzekerheden die ik heb en die ik eens moet doorbreken (en dat is best lastig).
Overigens waren de vrouwen met wie ik de meeste dates heb gehad degenen die op een gegeven moment zelf vroegen waarom ik nog geen date had voorgesteld.
Het einddoel is wel een relatie, maar eerst maar eens daten om te kijken hoe iemand IRL is.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:06 schreef Dizorn het volgende:
Ik heb vaak het idee dat de mensen waarbij daten niet "lukt" gewoon verkeerd op zoek zijn. Lijkt alsof ze specifiek een relatie zoeken ipv gewoon dates. met die insteek gaat het gewoon (vaak) mis.
Kijk maar naar Silenus. bijna een anti-relatie instelling, en hij leest ons elle avond voor het slapen gaan weer ern mooi verhaaltje voor
Ik ben er ook bang voor ja. Maar als ze weer online zijn, dan ga ik wel wat voorstellen. Nee heb ik, ja kan ik krijgen.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:09 schreef Dizorn het volgende:
Gewoon vragen. Nu stoppen ze met praten omdat ze iemand anders hebben.
Of je hebt online alles al gezegd en elkaar in het echt niks meer te vertellen, waardoor je op de date beiden een beetje in de rondte zit te kijken tot je je drinken op hebtquote:Op maandag 14 januari 2013 11:12 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb in het verleden ook wel de fout gemaakt te lang door te mailen. Nu na één dag al een date voorgesteld en afgesproken, toen zij zei dat ze me leuker en leuker ging vinden. Je moet voorkomen dat je elkaar per e-mail te leuk gaat vinden en dat het dan in het echt tegenvalt. Paar mailtjes heen en weer om te kijken of je een beetje op dezelfde golflengte zit en dan daten maar. Chemie is toch niet te voorspellen, al helpt het natuurlijk wel als die chemie er online al is.
Ja, ik moet wat sneller worden daarmee. Wat dat betreft vind ik het ook wel leuk om alle verhalen hier te lezen. Dan zie ik ineens dat anderen dingen heel anders aanpakken met meer succes dan ik heb. Dat werkt wel weer inspirerend, dus dit jaar gaat er ongetwijfeld nog een date komen hierquote:Op maandag 14 januari 2013 11:13 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Je bent een tijdje aan het chatten, laten we zeggen een dag of twee drie, hoeveel het ook is voor jou. En je vindt het gezellig en wil haar wel ontmoeten. Dan dus
Wat een dikke onzin, de grootste datingsite van het land heet toch echt Relatieplanet. Natuurlijk ga je niet op de eerste date samen je kinderen en je verbouwingen inplannen, maar bij het gros van de internetdaters is de insteek uiteindelijk echt een relatie. De grootste redenen dat het niet lukt, zijn volgens mij de verkeerden mailen, te kritisch of juist te weinig kritisch.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:06 schreef Dizorn het volgende:
Ik heb vaak het idee dat de mensen waarbij daten niet "lukt" gewoon verkeerd op zoek zijn. Lijkt alsof ze specifiek een relatie zoeken ipv gewoon dates. met die insteek gaat het gewoon (vaak) mis.
Kijk maar naar Silenus. bijna een anti-relatie instelling, en hij leest ons elle avond voor het slapen gaan weer ern mooi verhaaltje voor
Dat is niet wat hij bedoelt. Je kan ook daten en er teveel druk op leggen, en wat ook is gezegd, dan allerlei andere zaken de schuld geven van het falen van je date.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:19 schreef Andromache het volgende:
[..]
Wat een dikke onzin, de grootste datingsite van het land heet toch echt Relatieplanet. Natuurlijk ga je niet op de eerste date samen je kinderen en je verbouwingen inplannen, maar bij het gros van de internetdaters is de insteek uiteindelijk echt een relatie. De grootste redenen dat het niet lukt, zijn volgens mij de verkeerden mailen, te kritisch of juist te weinig kritisch.
Ik erger me juist dood aan al die flierefluiters op RPquote:Op maandag 14 januari 2013 11:22 schreef Silenus het volgende:
Het zijn toch echt dating-sites. Een date is in mijn ogen altijd vrijblijvend, bovendien zitten er echt duizenden mensen op die gewoon eens willen daten om te kijken of het gezellig is. Niet iedereen wil PER SE een relatie, met wie-dan-ook-die-een-beetje-leuk-en-doable-is.
Ik denk hoe serieuzer je erin staat en hoe supergraag je wil dat je een relatie krijgt, hoe kleiner de kans is dat je wat tegenkomt. Geniet gewoon van het leven, hier en daar een leuke date, en je komt die persoon echt wel een keer tegen.
Ik denk dat je avond leuker wordt als je er lekker los in kunt staan en alles niet super serieus neemt.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:40 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik erger me juist dood aan al die flierefluiters op RP.
Snap jouw punt echter ook wel.
Dat doe ik ook niet, maar ik vind het bij die mensen altijd zo onduidelijk wat ze willen. Ben je nou op zoek of ben je nou niet op zoek? Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven. Voor mij is het dat niet. Ik onderzoek tijdens zo'n date echt of iemand relatiemateriaal is en ik zou het vervelend vinden als mijn date daar anders in zou staan.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:41 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik denk dat je avond leuker wordt als je er lekker los in kunt staan en alles niet super serieus neemt.
Je kunt het niet forceren dat je iemand leuk vindt.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat doe ik ook niet, maar ik vind het bij die mensen altijd zo onduidelijk wat ze willen. Ben je nou op zoek of ben je nou niet op zoek? Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven. Voor mij is het dat niet. Ik onderzoek tijdens zo'n date echt of iemand relatiemateriaal is en ik zou het vervelend vinden als mijn date daar anders in zou staan.
Je geeft het ook voor de date aan? Ik snap wel dat je op een gegeven moment wat duidelijker wil hebben hoe de intenties liggen hoor. Maar meestal is die eerste ontmoeting dan wel handig, chemie spat niet altijd van het scherm en soms in het echt wel en andersom ook. Ook dingen als stem en houding. Denk dat iedereen wel een beetje scant waar iemand staat op de relatieschaal. Maar het zo duidelijk uitspreken kan nogal heftig overkomen vind ik.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat doe ik ook niet, maar ik vind het bij die mensen altijd zo onduidelijk wat ze willen. Ben je nou op zoek of ben je nou niet op zoek? Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven. Voor mij is het dat niet. Ik onderzoek tijdens zo'n date echt of iemand relatiemateriaal is en ik zou het vervelend vinden als mijn date daar anders in zou staan.
True. Maar toch voelt het alsof ze het minder serieus nemen ofzo.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:51 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je kunt het niet forceren dat je iemand leuk vindt.
Dus als je erin staat op de manier dat je het ziet als een avondje uit lijkt het mij niet heel erg eigenlijk.
Uiteindelijk als je elkaar leuk vindt ga je toch wel voor een vervolg afspraakje toch?
Denk niet dat ik dat zoveel anders doe dan iemand anders. Gewoon een leuk gesprek aangaan over dingen die mij boeien, die haar boeien, die ons boeienquote:Hoe ''onderzoek'' jij of iemand relatiemateriaal is?
Nee joh, zeg ik niet voor de date, eerst maar zien hoe het looptquote:Op maandag 14 januari 2013 11:56 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Je geeft het ook voor de date aan? Ik snap wel dat je op een gegeven moment wat duidelijker wil hebben hoe de intenties liggen hoor. Maar meestal is die eerste ontmoeting dan wel handig, chemie spat niet altijd van het scherm en soms in het echt wel en andersom ook. Ook dingen als stem en houding. Denk dat iedereen wel een beetje scant waar iemand staat op de relatieschaal. Maar het zo duidelijk uitspreken kan nogal heftig overkomen vind ik.
Dat kan allemaal tamelijk losjes en ''niet serieus'' uitgetest worden door een leuke avond te hebben.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
True. Maar toch voelt het alsof ze het minder serieus nemen ofzo.
[..]
Denk niet dat ik dat zoveel anders doe dan iemand anders. Gewoon een leuk gesprek aangaan over dingen die mij boeien, die haar boeien, die ons boeien.
Dat is het toch ook? Ik vind het leuker dan in m'n eentje op zaterdagavond thuis zitten en de hele avond op fok hangen, eigenlijk.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:44 schreef Viking84 het volgende:
Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven.
Als die ander jou ook leuk vindt dan gaat ze gewoon serieus een relatie met je aan hoor. Alsof ze zich dan vast zou houden aan principes van "ja maar ik wil eigenlijk helemaal geen relatie, ook al ben je perfect".quote:Op maandag 14 januari 2013 11:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat doe ik ook niet, maar ik vind het bij die mensen altijd zo onduidelijk wat ze willen. Ben je nou op zoek of ben je nou niet op zoek? Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven. Voor mij is het dat niet. Ik onderzoek tijdens zo'n date echt of iemand relatiemateriaal is en ik zou het vervelend vinden als mijn date daar anders in zou staan.
quote:Op maandag 14 januari 2013 12:16 schreef Andromache het volgende:
uh.... ik heb het op dates vaak over werk, is dat ook al not done?
inzicht nr. 32a. ZO LEERZAAM dit topic
Tip: Bezoek eens een BBQ of hossel weer eens wat in een café. Het helpt je blik scherp te houden. Als je de hele tijd in de noordzee blijft duiken (diepzee), dan moet je het niet gek vinden dat de visjes er hetzelfde uit blijven zien.quote:Op maandag 14 januari 2013 10:36 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ik zie door de visjes de zee niet meer ome Splash
Natuurlijk kan dat wel. Beetje ijs breken door over werk, wonen, hobby's en vakantie enzo te praten. Meeste mensen gooien toch niet direct hun diepste gevoelens op tafel.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:16 schreef Andromache het volgende:
uh.... ik heb het op dates vaak over werk, is dat ook al not done?
inzicht nr. 32a. ZO LEERZAAM dit topic
Niets is not done tijdens dates!quote:Op maandag 14 januari 2013 12:16 schreef Andromache het volgende:
uh.... ik heb het op dates vaak over werk, is dat ook al not done?
inzicht nr. 32a. ZO LEERZAAM dit topic
Dat vond ik juist leuk, dezelfde match op Paiq hebbenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:16 schreef Andromache het volgende:
uh.... ik heb het op dates vaak over werk, is dat ook al not done?
inzicht nr. 32a. ZO LEERZAAM dit topic
Ach je kunt wel wat grappige voorvallen vertellen ofzo.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:25 schreef Mystikvm het volgende:
De meeste mensen doen toch saai werk.
Welk stukje, constatering begrijp je niet? Heeft niks te maken met alles wat je er bij haalt, zoals je nu doet met arrogantie. Hey is een constatering.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:41 schreef kingtoppie het volgende:
@ ook_gek,
Kap met die arrogantie dat je mij beter denkt te kennen dan ikzelf.
Maar dat is toch ook zo? En wie weet is het zo gezellig en klikt het zo goed dat het wel gevolgen heeft voor je verdere leven. Maar daar ga ik de eerste 5 afspraken zeer zeker niet over na denken of over twijfelen.quote:Op maandag 14 januari 2013 11:44 schreef Viking84 het volgende:
Die mensen klinken alsof ze een date zien als een avondje uit (net als wanneer ze naar de kroeg gaan) zonder gevolgen voor de rest van hun leven.
Waar had jij je je vriendin nou ook alweer vandaan?quote:Op maandag 14 januari 2013 12:21 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Tip: Bezoek eens een BBQ of hossel weer eens wat in een café. Het helpt je blik scherp te houden. Als je de hele tijd in de noordzee blijft duiken (diepzee), dan moet je het niet gek vinden dat de visjes er hetzelfde uit blijven zien.
Als ik dan zeg dat die constatering niet klopt dan lijkt me de discussie gesloten.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:28 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Welk stukje, constatering begrijp je niet? Heeft niks te maken met alles wat je er bij haalt, zoals je nu doet met arrogantie. Hey is een constatering.
Vers nieuw vlees moet maar gewoon naar mijn kroeg komenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:33 schreef ook_gek het volgende:
Dat is trouwens ook inderdaad iets wat je vaak merkt. Mensen die roepen dat ze niks tegen komen, maar die wel elke keer naar het zelfde kroegje, disco gaan. Tja als je ergens vaak genoeg komt is de kans op "nieuw" vlees vrij klein. Moet je maar hopen dat een onbekende je kroeg in komt lopen.
Als je zelf naar een andere kroeg gaat heb je genoeg "vers" vlees om uit te zoeken
En dan kom je weer hier klagen dat ze je links hebben laten liggenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:34 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Vers nieuw vlees moet maar gewoon naar mijn kroeg komen
"weer"?quote:Op maandag 14 januari 2013 12:34 schreef Mystikvm het volgende:
En dan kom je weer hier klagen dat ze je links hebben laten liggen
Wat ik zeg, je zal niet de eerste zijn die zich zelf inschat.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:30 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als ik dan zeg dat die constatering niet klopt dan lijkt me de discussie gesloten.
Maar nee, jij weet het beter dan ik.
Adres van je kroeg isquote:Op maandag 14 januari 2013 12:34 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Vers nieuw vlees moet maar gewoon naar mijn kroeg komen
En dan heb je nog mensen die maar een keer per jaar in een kroeg komenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:33 schreef ook_gek het volgende:
Dat is trouwens ook inderdaad iets wat je vaak merkt. Mensen die roepen dat ze niks tegen komen, maar die wel elke keer naar het zelfde kroegje, disco gaan. Tja als je ergens vaak genoeg komt is de kans op "nieuw" vlees vrij klein. Moet je maar hopen dat een onbekende je kroeg in komt lopen.
Als je zelf naar een andere kroeg gaat heb je genoeg "vers" vlees om uit te zoeken
Noem dan de mijn gelezen reacties achterlijk, maar je noemt nu mij persoonlijk achterlijk ipv mijn reacties die jij toevallig gelezen hebt.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:35 schreef ook_gek het volgende:
Wat ik zeg, je zal niet de eerste zijn die zich zelf inschat.
Ik doe een constatering op basis van je zelf geschreven reacties. Er is dan ook helemaal geen punt van discussie. Dat maak jij er van. Je kan je in alle bochten wringen, maar mijn constatering zal daar niet door verranderen.
Dan ga je het bezoek dubbel verdubbelen met een 100 tal kerenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:37 schreef DaMart het volgende:
[..]
En dan heb je nog mensen die maar een keer per jaar in een kroeg komen.
Wat doe je zelf toch aan? Ik zeg nergens dat je achterlijk bent, nergens dat ik je beter ken dan je zelf. Ik doe alleen een constatering. Dat jij je daar niet in kan vinden is niet mijn probleem. Ik geef wel aan dat je niet de eerste zal zijn die zich niet zo goed kent als dat de persoon zelf denkt. Maar niks ergs aan, dat is menselijk.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:39 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Noem dan de mijn gelezen reacties achterlijk, maar je noemt nu mij persoonlijk achterlijk ipv mijn reacties die jij toevallig gelezen hebt.
Ik zeg nergens "waarheid" het is een constatering die ik doe uit de door jou zelf geschreven reacties hier op fok.quote:En ik snap niet waarom je hier zo stellig aan vasthoudt alsof het waarheid is dat ik geen mening heb ofzo, ik heb constant discussies met mensen, vrouw en man, mijn mening ga ik echt niet inhouden.
Probleem is dat ik geen kroegtype ben. Af en toe ging ik met vrienden mee, maar die zijn inmiddels gaan settelen en spreken liever gewoon bij mensen thuis af dan naar de kroeg te gaan. En in mijn eentje naar de kroeg gaan zie ik al helemaal niet zittenquote:Op maandag 14 januari 2013 12:39 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Dan ga je het bezoek dubbel verdubbelen met een 100 tal keren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |