Als je werkcoach vindt dat het vaker moet zijn, dan kun je natuurlijk problemen krijgen m.b.t. je uitkering.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
1 sollicitatieactiviteit per week, in te vullen op www.werk.nl waar je kan inloggen met je digid.
4 sollicitatie-activiteiten per maand zijn vereist; onder een sollicitatie-activiteit wordt o.a verstaan; bellen werkgever voor werk, inschrijven bij uitzendbureau, en (open) sollicitatie ook uiteraard ... ! Gedurende een WW-uitkeringen zijn de verplichtingen eigenlijk minimaal, maar met bijstand wordt 't een ander verhaal.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:30 schreef _Arual_ het volgende:
En ik heb weer een vraag, want ik snap echt helemaal niks van dat WW-gebeuren. Jullie hebben het er allemaal over dat je een x aantal sollicitaties moet versturen van het UWV. Hoeveel zijn dat er precies? Maar hoe weet het UWV dat je aan die plicht voldoet?!
Vanaf maandag ben ik officieel werkloos en het enige wat ik nog van het UWV gehoord heb, is dat het te druk is om mij telefonisch te woord te staan. Maar ik heb geen zin in gedonder achteraf omdat ik niet aan bepaalde plichten voldaan heb.
Ik heb eigenlijk nog nooit gehoord dat iemand meer moest solliciteren dan die 1 keer per week.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:36 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Als je werkcoach vindt dat het vaker moet zijn, dan kun je natuurlijk problemen krijgen m.b.t. je uitkering.
Ik vind het die '1' keer een vreemd aantal (dat is nauwelijks iets...). Wellicht dat veel werkoaches het momenteel, vanwege de hoge werkloosheid, anders doen, maar toen ik een tijd zonder werk zal, moest ik 3x per week solliciteren (en ik hoorde eerlijk gezegd niet veel anders...).quote:Op donderdag 29 november 2012 15:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk nog nooit gehoord dat iemand meer moest solliciteren dan die 1 keer per week.
heb je je wel ingeschreven op werk.nl?quote:Op donderdag 29 november 2012 15:44 schreef _Arual_ het volgende:
Ik heb ruim op tijd alles aangevraagd, ik kreeg aanvankelijk zelfs de melding dat ik daarvoor nog te vroeg was. Solliciteren: voorzichtig vanaf mei, intensief vanaf augustus (toen pas werd het definitief duidelijk dat ik per 1 december ontslagen zou worden).
Maar dit moet je dus allemaal maar gewoon kunnen ruiken of zo? Ik heb alleen een brief gehad van het UWV waarin als enige tip stond vermeld: 'Begint u alvast met het zoeken naar werk!' (joh...) Verder krijg ik uiterlijk eind januari te horen hoe het zit met mijn ww-uitkering. Dan ben ik dus al twee maanden verder. Ik heb niks gehoord over werkcoaches en dergelijke.
Ja, je moest je inschrijven bij het werkbedrijf, dat kon al vrij snel inderdaad. Daarna de WW aangevraagd, dat stond er pal onder en kon pas vanaf begin deze maand. Vervolgens alleen nog die nietszeggende brief van het UWV ontvangen.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:47 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
heb je je wel ingeschreven op werk.nl?
Want dat moest ik eerst doen geloof ik, en toen aanvraag WW gedaan.
Dit heb ik begin juli gedaan en werd per 1 november officieel werkeloos
Nou toen E.T. in 2007 werkloos werd is er ook nooit wat over gezegd. Ik ben nu 3 maanden werkloos en moet volgende week voor het eerst naar mijn werkcoach, dus ben benieuwd. Nu heb ik veel meer sollicitatieactiviteiten dus het zal denk ik geen probleem zijn.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:46 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ik vind het die '1' keer een vreemd aantal (dat is nauwelijks iets...). Wellicht dat veel werkoaches het momenteel, vanwege de hoge werkloosheid, anders doen, maar toen ik een tijd zonder werk zal, moest ik 3x per week solliciteren (en ik hoorde eerlijk gezegd niet veel anders...).
Om nog even op je eerdere vraag terug te komen, mijn vader moet nu idd na 3 maanden WW ook bij het UWV langs. Kennelijk is het toch niet zo gekquote:Op donderdag 29 november 2012 15:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou toen E.T. in 2007 werkloos werd is er ook nooit wat over gezegd. Ik ben nu 3 maanden werkloos en moet volgende week voor het eerst naar mijn werkcoach, dus ben benieuwd. Nu heb ik veel meer sollicitatieactiviteiten dus het zal denk ik geen probleem zijn.
Nee? Waar haal je dat opeens vandaan? Gewoon in je werkmap plaatsen.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:01 schreef _Arual_ het volgende:
Dus de eerste drie maanden afwachten en gewoon zelf netjes opschrijven wat je aan sollicitatiepogingen hebt ondernomen? Nog niet gaan rommelen in de werkm@p?
Vanaf dat je WW hebt/krijgt/aangevraagd hebt moet je volgens mij voldoen aan die 4 sollicitaties per 4 weken. EN dus ook invullen in de werkmap.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:01 schreef _Arual_ het volgende:
Dus de eerste drie maanden afwachten en gewoon zelf netjes opschrijven wat je aan sollicitatiepogingen hebt ondernomen? Nog niet gaan rommelen in de werkm@p?
Oh, omdat ik net lees dat mensen hier pas na drie maanden voor het eerst een afspraak hadden. Hoe moet ik anders weten wat ik moet doen, zonder enige info. Ik bedoel, voor hetzelfde geld zit ik niet op FOK! en weet ik helemaal niet van het bestaan van een werkm@p af. Hij opent trouwens niet eens, ik krijg de melding dat mijn werkm@p niet bestaat.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:06 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee? Waar haal je dat opeens vandaan? Gewoon in je werkmap plaatsen.
Als je je inschrijft bij UWV.nl krijg je al info over werk.nl en je werkmapquote:Op donderdag 29 november 2012 16:08 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Oh, omdat ik net lees dat mensen hier pas na drie maanden voor het eerst een afspraak hadden. Hoe moet ik anders weten wat ik moet doen, zonder enige info.
Log je wel in met dezelfde digid als waar je je mee ingeschreven hebt bij uwv.nl?quote:Ik bedoel, voor hetzelfde geld zit ik niet op FOK! en weet ik helemaal niet van het bestaan van een werkm@p af. Hij opent trouwens niet eens, ik krijg de melding dat mijn werkm@p niet bestaat.
Waarom mag dat niet?quote:En bellen met het UWV mag dus niet. Fijn, dit.
Ik heb echt alles wat er te lezen valt doorgespitquote:Op donderdag 29 november 2012 16:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als je je inschrijft bij UWV.nl krijg je al info over werk.nl en je werkmap
[..]
Log je wel in met dezelfde digid als waar je je mee ingeschreven hebt bij uwv.nl?
[..]
Waarom mag dat niet?
Ik heb helemaal geen afspraak gehadquote:Op donderdag 29 november 2012 16:08 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Oh, omdat ik net lees dat mensen hier pas na drie maanden voor het eerst een afspraak hadden. Hoe moet ik anders weten wat ik moet doen, zonder enige info. Ik bedoel, voor hetzelfde geld zit ik niet op FOK! en weet ik helemaal niet van het bestaan van een werkm@p af. Hij opent trouwens niet eens, ik krijg de melding dat mijn werkm@p niet bestaat.
En bellen met het UWV mag dus niet. Fijn, dit.
Meteen even gedaan, 5 uit 4quote:Op donderdag 29 november 2012 15:32 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
1 sollicitatieactiviteit per week, in te vullen op www.werk.nl waar je kan inloggen met je digid.
Ik dus ook niet, alleen wel een banenmarkt gemistquote:Op donderdag 29 november 2012 16:12 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen afspraak gehad
Alles is via mijn werkmap gegaan
dat komt ook allemaal in mijn werkmap te staanquote:Op donderdag 29 november 2012 16:18 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ik dus ook niet, alleen wel een banenmarkt gemist
Klopt, en de mijne zag ik dus te laatquote:Op donderdag 29 november 2012 16:18 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
dat komt ook allemaal in mijn werkmap te staan
ligt aan werkmap want ik kan prima inloggen met chrome op m'n Mac. Moet wel meestal eerst cookies weggooien.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:31 schreef _Arual_ het volgende:
Ok. Ik panikeerde. Wat blijkt? Op mijn Mac kan ik met Chrome dus onmogelijk inloggen.Op een andere computer met een andere browser ziet mijn werkm@p er héél anders uit, namelijk met een dreigende groene kop dat ik nog maar zes dagen heb om mijn vier activiteiten door te geven. Gelijk even gedaan (meer dan vier, overigens).
Had ik ook. Was omdat mijn inschrijving nog niet voltooid was.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:08 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Oh, omdat ik net lees dat mensen hier pas na drie maanden voor het eerst een afspraak hadden. Hoe moet ik anders weten wat ik moet doen, zonder enige info. Ik bedoel, voor hetzelfde geld zit ik niet op FOK! en weet ik helemaal niet van het bestaan van een werkm@p af. Hij opent trouwens niet eens, ik krijg de melding dat mijn werkm@p niet bestaat.
En bellen met het UWV mag dus niet. Fijn, dit.
Die krijg je na 3 maanden toegewezen. Ik weet ook niet goed waarom. Hoe dan ook, na 3 maanden kun je je eerste gesprek met het UWV verwachten en krijg je ook te horen wie je werkcoach is.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:22 schreef fh101 het volgende:
Hier is er volgens mij geen eens een werkcoach. Nog nooit die naam horen vallen namelijk.
Ah, vandaar. Dankje voor het ophelderen!quote:Op donderdag 29 november 2012 16:47 schreef MNR het volgende:
[..]
Die krijg je na 3 maanden toegewezen. Ik weet ook niet goed waarom. Hoe dan ook, na 3 maanden kun je je eerste gesprek met het UWV verwachten en krijg je ook te horen wie je werkcoach is.
Wat je ook kunt doen, is via je berichten een mail sturen, deze komt dan vanzelf bij de werkcoaches van het UWV terecht en 1 van hen zal antwoorden. Nee, dat is dan niet je persoonlijke werkcoach.
(ik had al die vragen ook, vandaar toen maar even uitgeplozen).
ik heb ook nog steeds geen werkcoachquote:Op donderdag 29 november 2012 16:47 schreef MNR het volgende:
[..]
Die krijg je na 3 maanden toegewezen. Ik weet ook niet goed waarom. Hoe dan ook, na 3 maanden kun je je eerste gesprek met het UWV verwachten en krijg je ook te horen wie je werkcoach is.
Wat je ook kunt doen, is via je berichten een mail sturen, deze komt dan vanzelf bij de werkcoaches van het UWV terecht en 1 van hen zal antwoorden. Nee, dat is dan niet je persoonlijke werkcoach.
(ik had al die vragen ook, vandaar toen maar even uitgeplozen).
Ik moest, toen ik in 2010 een paar maanden werkloos was, 4 keer per week solliciteren. Na een maand of 3 werd dat naar 1 keer per week gezet, (omdat het lastig was 4 fatsoenlijke solicitaties per week bij elkaar te sprokkelen) maar vlak daarna werd ik aangenomen.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:44 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk nog nooit gehoord dat iemand meer moest solliciteren dan die 1 keer per week.
Komt goud!quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:19 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben helemaal niet zenuwachtig voor mijn gesprekVaag... Ben benieuwd
Een sollicitatiegesprek in een hotel, nog nooit meegemaakt, dat zie ik alleen in GTST enzo
Oh daar heb ik vaak zat sollicitatiegesprekken gehad. Vooral met recruiters die ver weg 'zaten', maar wel een functie bij mij in de buurt in de aanbieding hadden.quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:19 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben helemaal niet zenuwachtig voor mijn gesprekVaag... Ben benieuwd
Een sollicitatiegesprek in een hotel, nog nooit meegemaakt, dat zie ik alleen in GTST enzo
Heb ik ook wel eens gehad, vond het wel relaxedquote:Op vrijdag 30 november 2012 09:19 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben helemaal niet zenuwachtig voor mijn gesprekVaag... Ben benieuwd
Een sollicitatiegesprek in een hotel, nog nooit meegemaakt, dat zie ik alleen in GTST enzo
Weet er alles van. Ze bieden lager dan mijn WW uitkering op dit moment.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:29 schreef _Arual_ het volgende:
Ik zag net een functie waarvan ik dacht, oeh, nét iets te hoog gegrepen voor mij (universitair opgeleid, ongeveer 6 jaar werkervaring waarvan 3 relevant). En dan kijk je naar het salaris: maximaal 1750 euro bruto. Het is echt om te huilen, bedrijven kunnen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Komen er gewoon mee weg.
Ja dat kom ik ook regelmatig tegenquote:Op vrijdag 30 november 2012 16:29 schreef _Arual_ het volgende:
Ik zag net een functie waarvan ik dacht, oeh, nét iets te hoog gegrepen voor mij (universitair opgeleid, ongeveer 6 jaar werkervaring waarvan 3 relevant). En dan kijk je naar het salaris: maximaal 1750 euro bruto. Het is echt om te huilen, bedrijven kunnen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Komen er gewoon mee weg.
Je hebt een sollicitatiegesprek gehad bij een site?quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:38 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja dat kom ik ook regelmatig tegen
Gelukkig niet waar ik vanmorgen een sollicitatiegesprek heb gehad.
(2800-3000 startsalaris, is wel een hele fijne site, dus als iemand de site wilt hebben geef even een seintje dan stuur ik hem door, let op alleen financieel)
Ja ik!quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:38 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja dat kom ik ook regelmatig tegen
Gelukkig niet waar ik vanmorgen een sollicitatiegesprek heb gehad.
(2800-3000 startsalaris, is wel een hele fijne site, dus als iemand de site wilt hebben geef even een seintje dan stuur ik hem door, let op alleen financieel)
uh neequote:Op vrijdag 30 november 2012 16:40 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Je hebt een sollicitatiegesprek gehad bij een site?
Ik heb je 2 sites doorgestuurd, die eerste is van mijn gesprek vanmorgen. EN op die tweede komt regelmatig nieuwe financiele vacaturesquote:
Oké, verkeerd begrepen. Zou je mij die sites ook door kunnen sturen?quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:41 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
uh nee
De vacatures staan op die site...
Wat is je werkgebied?quote:Op vrijdag 30 november 2012 17:53 schreef Spezza19 het volgende:
Ben jaloers dat jullie uberhaupt vacatures vinden. In mijn werkgebied is er gewoon nul komma nul.... Vandaag zelfs geen vacatures die minder bieden dan mijn WW
Sorry geen idee wat je bedoelt. Ik staar me echt blind geloof ik, vind het maar een saaie, omslechtige sitequote:
profile > edit profile > klik op 'edit' naast je naam > pas de headline aan.quote:Op vrijdag 30 november 2012 21:17 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Sorry geen idee wat je bedoelt. Ik staar me echt blind geloof ik, vind het maar een saaie, omslechtige site
Bedoel je bij:quote:Op vrijdag 30 november 2012 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
profile > edit profile > klik op 'edit' naast je naam > pas de headline aan.
Ik heb hem op Nederlands gezetquote:
Serieus? Werk zat juist in deze regio. Zeker op het gebied van sales. Marketing kun je vergeten.quote:Op vrijdag 30 november 2012 21:22 schreef VacaLoca het volgende:
Als vers afgestudeerde ook op zoek naar een vaste baan. Er zijn zeer weinig vacatures voor starters op de vacaturesites merk ik al.
Tot nu toe had ik voor werk en stages de luxe dat elke sollicitatie resulteerde in een baan, ondanks concurrentie, maar ben bang dat ik nu ook met afwijzingen te maken zal krijgen.
Kijk voornamelijk voor werk op het gebied van Marketing & Sales in de regio Arnhem. Met Nijmegen, Apeldoorn en Utrecht als alternatieven.
Blijft jammer dat er in het oosten des lands zo weinig bedrijven vestigen.
Minimumloon ben ik bang.quote:Op zaterdag 1 december 2012 13:37 schreef MNR het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat een "passend" salaris is voor een telefoniste/receptioniste? Ik wil me even mentaal voorbereiden..
Minimum-loon/CAO-loon.quote:Op zaterdag 1 december 2012 13:37 schreef MNR het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat een "passend" salaris is voor een telefoniste/receptioniste? Ik wil me even mentaal voorbereiden..
Je kunt vragen of je nog lichte administratieve taken moet verrichten (kleine briefjes maken, dat soort dingen). Dan ligt het salaris iets hoger. Beetje afhankelijk van of het bedrijf groot of misschien wat kleiner is. Bij de laatste is de kans wat groter dat het wel zo is.quote:Op zaterdag 1 december 2012 13:37 schreef MNR het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat een "passend" salaris is voor een telefoniste/receptioniste? Ik wil me even mentaal voorbereiden..
same here. Ik zoek ook iets in de richting van Marketingcommunicatie enzo. Of communicatie. Hier in het noorden (lees: Friesland) is er ook barweinig en al helemaaaal geen startersfuncties. 1 tegengekomen, gesolliciteerd, gesprek gehad, niet geworden.quote:Op vrijdag 30 november 2012 21:22 schreef VacaLoca het volgende:
Als vers afgestudeerde ook op zoek naar een vaste baan. Er zijn zeer weinig vacatures voor starters op de vacaturesites merk ik al.
Tot nu toe had ik voor werk en stages de luxe dat elke sollicitatie resulteerde in een baan, ondanks concurrentie, maar ben bang dat ik nu ook met afwijzingen te maken zal krijgen.
Kijk voornamelijk voor werk op het gebied van Marketing & Sales in de regio Arnhem. Met Nijmegen, Apeldoorn en Utrecht als alternatieven.
Blijft jammer dat er in het oosten des lands zo weinig bedrijven vestigen.
Valt wel mee vind ik persoonlijk bovendien heeft minimumloon nog altijd m'n voorkeur boven bijstand.quote:
Ow ja, zeker!quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:51 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Valt wel mee vind ik persoonlijk bovendien heeft minimumloon nog altijd m'n voorkeur boven bijstand.
Tijdje terug was d'r hier 'n topic over hoe je met 't minimumloon goed kon rondkomen met zelfs 'n beetje ruimte voor extra.
Beetje offtopic dit maar volgens mij varieert de hoogte van de bijstand per gemeente en telt ook mee of je alleenstaand bent of kinderen hebt, enz.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:07 schreef MNR het volgende:
[..]
Ow ja, zeker!
Ah, interessant.
Is de hoogte van de bijstand voor iedereen trouwens hetzelfde?
Minimumloon of CAO? Minimumloon is altijd schrikbarend laag en je verdient vrijwel altijd meer! De CAO is een goede indicatie van je salaris aangezien veel bedrijven zich conformeren aan de CAOquote:
Er is niet zoiets als "De CAO". Een CAO is per branche en soms zelfs per bedrijf. Je zal dus eerst moeten weten bij welke branche vereniging het bedrijf is aangesloten waar je gaat werken en of ze onder een, en zo ja WELK, CAO ze vallen.quote:Op zaterdag 1 december 2012 16:43 schreef mafkees10 het volgende:
[..]
Minimumloon of CAO? Minimumloon is altijd schrikbarend laag en je verdient vrijwel altijd meer! De CAO is een goede indicatie van je salaris aangezien veel bedrijven zich conformeren aan de CAO
Zo te zien heeft een vrouwelijke collega van jou zich vanmorgen ziekgemeld, heb jij het daardoor te druk om veel te kunnen FOK!'en en is het nodig je frustratie te spuien.quote:Op maandag 3 december 2012 11:12 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik werk nu 12 jaar op kantoor en het is me opgevallen dat vooral vrouwen van middelbare leeftijd vaak overspannen of ziek zijn, vaker vrij nemen (meestal met een smoes ivm de kinderen) en parttime werken. Toch houden werkgevers deze mensen willens en wetens aan, terwijl een jong iemand (die graag wil werken (vaak 40 uur of langer), de materie sneller doorheeft en ook inzetbaar is op andere werkzaamheden) er makkelijk wordt uitgebonjourd wanneer het (tijdelijke) contract afloopt of wanneer het bedrijf een financiele tegenvaller te verwerken krijgt. Gaat helemaal nergens over.
Dat is echt een sector waar men zwaaaar aan het bezuinigen isquote:Op maandag 3 december 2012 11:51 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik loop echt vast.. Kan geen aansluitende vacatures vinden. Iemand misschien tips.
SPW-4 diploma, regio arnhem/nijmegen ervaring in de kinderopvang.
Ja maar ik hoef ook niet perse nu een baan in de kinderopvang hoor. Alleen op vacaturesites zie ik alleen maar de specifieke beroepen. En vind het moeilijk om iets te vinden waarop ik ook kan solliciteren en dan ook echt wel kans maak.quote:Op maandag 3 december 2012 11:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Dat is echt een sector waar men zwaaaar aan het bezuinigen is
Ik heb er ook last van.
Open Sollicitatiesquote:Op maandag 3 december 2012 11:51 schreef J0ycie88 het volgende:
Ik loop echt vast.. Kan geen aansluitende vacatures vinden. Iemand misschien tips.
SPW-4 diploma, regio arnhem/nijmegen ervaring in de kinderopvang.
Heb ik al naar veel kinderdagverblijven en BSO's gestuurd Ik denk bijna alle hier in de buurt.. 0,0 reactie.quote:
hmmmm dat is jammerquote:Op maandag 3 december 2012 12:01 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Heb ik al naar veel kinderdagverblijven en BSO's gestuurd Ik denk bijna alle hier in de buurt.. 0,0 reactie.
Hier zijn ze ook flink aan het snijden. Aflopende contracten worden niet meer verlengd... (blij met mn 12urige contract voor onbepaalde tijd).quote:Op maandag 3 december 2012 11:53 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Dat is echt een sector waar men zwaaaar aan het bezuinigen is
Ik heb er ook last van.
als ik oorzaken van ziekmeldingen binnen krijg is het inderdaad:quote:Op maandag 3 december 2012 11:12 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik werk nu 12 jaar op kantoor en het is me opgevallen dat vooral vrouwen van middelbare leeftijd vaak overspannen of ziek zijn, vaker vrij nemen (meestal met een smoes ivm de kinderen) en parttime werken. Toch houden werkgevers deze mensen willens en wetens aan, terwijl een jong iemand (die graag wil werken (vaak 40 uur of langer), de materie sneller doorheeft en ook inzetbaar is op andere werkzaamheden) er makkelijk wordt uitgebonjourd wanneer het (tijdelijke) contract afloopt of wanneer het bedrijf een financiele tegenvaller te verwerken krijgt. Gaat helemaal nergens over.
dat mailtje kreeg ik standaard elke dag.quote:Op maandag 3 december 2012 12:59 schreef koffiemetmelkensuiker het volgende:
Het aanbod is nog steeds niet om over naar huis te schrijven...
"
Geachte heer / mevrouw,
U heeft zich aangemeld voor de e-mailservice van werk.nl. Helaas zijn er geen passende vacatures voor u gevonden. Gebeurt dit vaker?"
Ook via een recruiter een afwijzing binnen er was iemand die beter bij het profiel paste ..
Een werkgever zou daar best wat strenger op mogen controleren en actie nemen. Als ik met mijn tijdelijke contract ziek thuisblijf word ik ook de hele dag platgebeld door de werkgever en het UWV, wanneer ik denk weer aan het werk te kunnen. Als iemand het te bont maakt door om de paar weken/maanden 'ziek' te zijn, schop die persoon er dan gewoon uit. Genoeg mensen die wel willen werken.quote:Op maandag 3 december 2012 12:54 schreef YebCar het volgende:
[..]
als ik oorzaken van ziekmeldingen binnen krijg is het inderdaad:
door overspannen: meestal vrouwen
door kinderen (ziektes/oppas/ongelukken: vrouw 70%/man 30%
ziek zijn(echt ziek) vrouwen 80%/man20%
ziek zijn (vermoedelijk geen zin) 50%/50%
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |