Mijn dag is goed. Ben zo weg. Maar al die azijnpissers op Fok.quote:
Komt wel goedquote:Op woensdag 21 november 2012 21:47 schreef rubbereend het volgende:
gaat niet zo goed in de Arena volgens mij
Buma is al weken bezig om de VVD plek in te nemen, slaat bizar rechts geluid uit voor een CDAquote:Op woensdag 21 november 2012 23:46 schreef borisz het volgende:
Wat hebben ze in Schagen geslikt dat het CDA daar zo groot wordt?
Herindelingsverkiezingen hebben we het over.
ik denk 0 koopzondagenquote:Op woensdag 21 november 2012 23:51 schreef borisz het volgende:
Overigens wint het SGP op Goeree en Molenwaard. Maar dat is geen verrassing.
terecht! internet op zondag afsluiten!quote:Op donderdag 22 november 2012 00:01 schreef borisz het volgende:
[..]
Godslasterende boeken moeten uit de bieb gebannen worden.
quote:Op woensdag 21 november 2012 23:47 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]
Bossie vanavond in z'n eigen bed.
Welkom thuis Bosquote:
Wel uit het ziekenhuis toch ?quote:
Nog niet, vanmiddag komt pa me halen.quote:
Beter dan dat de politie je ophaalt Bossie.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:05 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nog niet, vanmiddag komt pa me halen.
En dan is het:
[ afbeelding ]
het ziekenhuis waarin ik lag heet het Máxima Medisch Centrum
Nee, klopt. Dit heeft me vooralsnog veel opgeleverd.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Beter dan dat de politie je ophaalt Bossie.
Ik merk dat het je goed heeft gedaan. Ik zie je weer lachen
Tot morgen
Noem dat maar veilig. Bos is ontslagen.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:10 schreef borisz het volgende:
Je kan iig weer veilig de weg op. Ik heb mijn rijles weer gehad
Ik ben weer een vrij man en kan mijn plan om Zaltbommel te terroriseren eindelijk uitvoerenquote:Op donderdag 22 november 2012 17:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Noem dat maar veilig. Bos is ontslagen.
Bos in een helikopter.quote:Op donderdag 22 november 2012 17:38 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik ben weer een vrij man en kan mijn plan om Zaltbommel te terroriseren eindelijk uitvoeren![]()
![]()
quote:
Zie je ze echt niet meer vliegen ?quote:Op donderdag 22 november 2012 17:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]Vliegtuig, want ik ben niet (meer) gek
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij mequote:Op donderdag 22 november 2012 17:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zie je ze echt niet meer vliegen ?
quote:Op donderdag 22 november 2012 17:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij me
ja, van die elektrische!quote:Op donderdag 22 november 2012 17:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij me
Noemen ze die niet een electrische vliegenmeppersstoel ?quote:
daar moet ik op gaan zitten als ik mijn vliegenmepper wil gebruiken en dan word ik geelektrikuteerdquote:Op donderdag 22 november 2012 17:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Noemen ze die niet een electrische vliegenmeppersstoel ?
Maken ze patat van je. Of is dat frituren ?quote:Op donderdag 22 november 2012 17:55 schreef Againzender het volgende:
[..]
daar moet ik op gaan zitten als ik mijn vliegenmepper wil gebruiken en dan word ik geelektrikuteerd![]()
zit jke mijn reacties in het 3FM topic te lezen ofzoquote:Op donderdag 22 november 2012 18:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maken ze patat van je. Of is dat frituren ?
quote:Op donderdag 22 november 2012 18:03 schreef Againzender het volgende:
[..]
zit jke mijn reacties in het 3FM topic te lezen ofzo
In het 3fm topic ging het net de bekende patatdiscussiequote:Op donderdag 22 november 2012 18:09 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zit je mij daar te quoten of hebben we beiden humor ?
Friet hier.quote:Op donderdag 22 november 2012 18:17 schreef borisz het volgende:
[..]
In het 3fm topic ging het net de bekende patatdiscussie
Coolquote:
en ze hebben het volgehoudenquote:
Zal Tong niet zo leuk vindenquote:
Den Bosch ookquote:Op zaterdag 24 november 2012 00:57 schreef borisz het volgende:
[..]
Zal Tong niet zo leuk vinden. Eerste overwinning daar sinds 1996.
Maar wij konden de punten goed gebruiken.
Sprak net een marktkoopman. Vaste supporter. Ongelooflijk dat Den Bosch verloor. Eén kans voor Telstar en tien voor Den Bosch.quote:
Ik ken de groentenboer al zo'n beetje 30 jaar. Mijn leeftijd. Is al net zolang supporter als ik. Hij gaat altijd thuis en als het kan uit. Praat altijd even bij op de markt. Dit is echt een idioot seizoen voor Den Bosch. Speltechnisch vrijwel iedere wedstrijd beter maar ze scoren amper.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:22 schreef borisz het volgende:
Klopt. Het was zo'n wedstrijd voor Den Bosch. Al past het wel in het seizoen van Den Bosch. Ze verloren thuis ook van Emmen voor het eerst sinds 1994.
Heb je met die Amsterdammers daar.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:57 schreef borisz het volgende:
Trouwens Fred Grim effect in Almere. Al vier duels op rij gewonnen
quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ken de groentenboer al zo'n beetje 30 jaar. Mijn leeftijd. Is al net zolang supporter als ik. Hij gaat altijd thuis en als het kan uit. Praat altijd even bij op de markt. Dit is echt een idioot seizoen voor Den Bosch. Speltechnisch vrijwel iedere wedstrijd beter maar ze scoren amper.
'Herm, het was weer ongelooflijk.'
quote:
heb je het alvast over morgenvroeg?quote:
Dank je! Ga nu richting kroegquote:
quote:
3.30 is wel vroeg voor Ole. Minstens een uur laterquote:Op zaterdag 24 november 2012 19:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Lees vannacht om half vier wel hoe het is geweest.
Let je wel op je poes lieve Ole.
En de kater ?quote:
Poeslief natuurlijk.quote:
Ben er over de zeik vanquote:IJMUIDEN - Telstar zal vanochtend afscheid nemen van de laatste vooroorlogse urinoir die het Tata Steel stadion rijk is. Jarenlang hebben supporters lief en leed kunnen delen met de aanwezige urinoirs. Zij hebben hoogte en dieptepunten meegemaakt en hebben jarenlang trouw dienst gedaan, echter komt aan alles een einde.
Telstar is hard bezig het Tata Steel stadion de benodigde renovatie te geven om het publiek op de Oost tribune en de bezoekers van het gastenvak op een fatsoenlijke manier te kunnen ontvangen. Eerder werd het huidige horecapunt al verbouwd, is men bezig een nieuwe mediacabine te installeren en nu krijgen de toiletgroepen de benodigde renovatie. De eerstedivisionist nodigt iedereen uit om de resultaten van de renovatie te bekijken tijdens Telstar – De Graafschap op 7 december.
Ik kwam er ook pas in bij ronde 10, maar Alonso en Vettel rijden op 4 en 5 na heel wat bandenwissels inmiddelsquote:Op zondag 25 november 2012 17:28 schreef tong80 het volgende:
Kan iemand me bijpraten over de F-1 schakelde te laat in en ben al een kwartier op zoek naar Vettel en Alonso.
Okquote:Op zondag 25 november 2012 17:37 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik kwam er ook pas in bij ronde 10, maar Alonso en Vettel rijden op 4 en 5 na heel wat bandenwissels inmiddels
Het stadion ouwe stijlquote:
Massa zal hem sowieso wel voorbij laten zoquote:
komende week komen we met een reeks specials op FOK!sport over Schumacher en zijn loopbaanquote:
Mooi verdient iequote:Op zondag 25 november 2012 18:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
komende week komen we met een reeks specials op FOK!sport over Schumacher en zijn loopbaan
quote:Op zondag 25 november 2012 17:59 schreef borisz het volgende:
[..]
Het stadion ouwe stijl. Lekker zeiken met z'n allen tegelijk tegen een muur. Aan de west-zijde is dat al lang vervangen. Maar het had wel wat.
Ging om deze dingenquote:Op zondag 25 november 2012 17:59 schreef borisz het volgende:
[..]
Het stadion ouwe stijl. Lekker zeiken met z'n allen tegelijk tegen een muur. Aan de west-zijde is dat al lang vervangen. Maar het had wel wat.
kon je nog best wat mensen kwijt trouwens, dik 20000 man toen we daar onze kampioenswedstrijd speelden in 1990. lekker veel staanplaatsen.quote:Op zondag 25 november 2012 20:32 schreef rubbereend het volgende:
in de oude Goffert was het ook tegen een muurtje pissen buiten het stadion
quote:Op zondag 25 november 2012 20:52 schreef Againzender het volgende:
[..]
kon je nog best wat mensen kwijt trouwens, dik 20000 man toen we daar onze kampioenswedstrijd speelden in 1990. lekker veel staanplaatsen.
konden erg veel mensen in toen, was echt stadion 1.0, maar het was het stadiongevoel van vroeger.quote:Op zondag 25 november 2012 22:24 schreef rubbereend het volgende:
[..]ik heb er ooit een nacompetitiewedstrijd tegen VVV meegemaakt met 24.000 man op de tribunes
quote:
toch jammer. Is hij eigenlijk nog wel als prof bezig?quote:Op maandag 26 november 2012 16:45 schreef borisz het volgende:
Roland Scholten loopt kwalificatie WK darts mis. In het kwalificatietoernooi gaat hij onderuit in de kwartfinale.
Ik hang de vlag uitquote:Op maandag 26 november 2012 16:59 schreef borisz het volgende:
Geen idee in hoeverre hij nog een echte prof is. Hij heeft een rugblessure gehad. Hij staat op P44 in de OoM dus is nog wel verzekert van een tourkaart volgend jaar.
quote:Op maandag 26 november 2012 21:38 schreef borisz het volgende:
Dat doe je zeker voor de Baard van DeMart
[ afbeelding ]
Nieuwe foto's zijn welkomquote:Op maandag 26 november 2012 21:58 schreef borisz het volgende:
. Misschien zo nog beter beeld van Mart tijdens het wielergala in Nieuwsuur.
Ben benieuwdquote:Op maandag 26 november 2012 22:12 schreef rubbereend het volgende:
ff de foto's van het wielergala in de gaten houden vanavond.
Was er om 7 uur uit. Sluit je straks de zaak af ?quote:
Ik moet ook om 6 uur weer op.. Maar bij deze... Tot morgenquote:Op maandag 26 november 2012 23:08 schreef tong80 het volgende:
[..]
Was er om 7 uur uit. Sluit je straks de zaak af ?
Trusten.
misschien zijn dit voor tong zelf wat betere tijdenquote:Op maandag 26 november 2012 23:08 schreef borisz het volgende:
Die goede ouwe tijd dat tong tussen 17u en 5u postte![]()
Denk het ookquote:Op maandag 26 november 2012 23:17 schreef rubbereend het volgende:
[..]
misschien zijn dit voor tong zelf wat betere tijden
en vandaag deel 2: http://sport.fok.nl/speci(...)ri-naar-records.htmlquote:Op maandag 26 november 2012 16:42 schreef rubbereend het volgende:
ff spammen; we hebben op FOK!sport deze week Schumacher week om eens terug te blikken op zijn enorme loopbaan. Vandaag trappen we af met een special van mij hand
http://sport.fok.nl/speci(...)e-eerste-titels.html
Over het eerste deel van zijn carričre.
quote:Op maandag 26 november 2012 23:17 schreef rubbereend het volgende:
[..]
misschien zijn dit voor tong zelf wat betere tijden
uit de kroeg?quote:
Nope. Af en toe moet er gewerkt worden.quote:
dat zullen zequote:
quote:Op woensdag 28 november 2012 13:04 schreef borisz het volgende:
Cartoon Network zendt Looney Toons uit met nasynchronisatie.
.
Zometeen een instaptoets rekenenquote:
Instaptoets?quote:Op woensdag 28 november 2012 13:42 schreef Ole het volgende:
[..]
Zometeen een instaptoets rekenen![]()
Moeilijk!!!!
Dat met haakjes wegwerken moest ik ook weer even terugzoeken hoorquote:Op woensdag 28 november 2012 14:09 schreef borisz het volgende:
Of ze de basiskennis nog wel kennen.
Tong kijk eens in het Sinterklaas is een dagje vrij topic
quote:1. Bereken en geef het antwoord in een breuk:
2. Bereken:
-18 – (-12) - (26 + 34) : (-4) - 12 : 4 – ( -7) x (9 : 9) =
3. Rond het getal 185,4565464 af op:
a. 2 decimalen
b. 1 decimaal
4. Schrijf zonder haakjes en vereenvoudig zoveel mogelijk:
(-2x - 7)(6x – 2) =
5. Ellezag NV is fabrikant van diverse modellen fiets. Ellezag NV heeft in haar fabricageproces van halffabricaten de keuze uit twee productietechnieken.
De kenmerken van de productietechnieken zijn:
Techniek 1: vaste kosten per maand Ī 110.000 en variabele kosten per halffabricaat Ī 20
Techniek 2: vaste kosten per maand Ī 70.000 en variabele kosten per halffabricaat Ī 70
Bereken bij welk aantal halffabricaten per maand de productiekosten bij beide methodes aan elkaar gelijk zijn.
6. De verkoopprijs van model shopper exclusief BTW bedroeg in 2007 Ī 900. In 2009 was deze prijs Ī 1.200. Bereken de procentuele verandering van de prijs.
7. Op een van de inkoopfacturen van de Ellezag NV staat een totaal factuurbedrag van
Ī 2.403,20 vermeld. Een deel hiervan is belast met 6% omzetbelasting (BTW) en een ander deel met 19%. De omzetbelasting van 19% is Ī 228.
Welk bedrag vermeldt de factuur voor de betaalde omzetbelasting van 6%?
8. Een onderzoek onder 26 werknemers van Ellezag NV over het aantal ziektedagen in het 1e kwartaal van 2009 leverde het volgende resultaat op:
Aantal dagen 1 2 3 4 5 6 7
Frequentie 2 2 1 3 5 7 6
Bereken van het aantal ziektedagen het (gewogen) gemiddelde.
9. Van 6 werknemers bij Ellezag NV is bekend het aantal jaar dat zij in dienst zijn. De gegevens zijn: 7; 4; 8; 12; 9; 2. Bereken de standaarddeviatie van het aantal dienstjaren.
10. De prijs van benzine is in juni met 40% gedaald. In juli steeg de prijs daarna met 40%. Bereken hoeveel procent de prijs van benzine in augustus hoger/lager is dan in mei.
quote:Op woensdag 28 november 2012 17:34 schreef borisz het volgende:
Ben met theorie bezigvoor Autorijbewijs
. Ik mag maandag mijn theorie doen.
Maar 4 is bijvoorbeeld -12x^2-38x +14
Wel studie Communicatie op HBO niveau he!quote:Op woensdag 28 november 2012 17:39 schreef borisz het volgende:
Is het niveau zo erg? Toch niet zo moeilijk lijkt me.
Dat dus.quote:Op woensdag 28 november 2012 17:51 schreef borisz het volgende:
Ohja Comminukaasie HBO. Als ze C&M hebben gedaan op de middelbare school dan is wiskunde niet eens een examenvak.
True. Ik was blij dat ik het hoofdstuk daarover niet hoef uit te leggenquote:Op woensdag 28 november 2012 17:56 schreef borisz het volgende:
Ik pleit trouwens voor EM VWO meer wiskunde. Zeker in het kader van differentiatie/integratie. Daar heb je aan in een bachelor economie meer aan dan het vak economie op de middelbare school.
Waar mensen met een natuurprofiel jaren over deden op de middelbare school moet ik in een paar weken mij snel eigen maken.
Ik weet weer waarom ik een alfa mannetje ben.quote:
Leuke loting toch ?quote:Op woensdag 28 november 2012 18:43 schreef borisz het volgende:
Poule A
Israël
Engeland
Noorwegen
Italië
Poule B
Spanje
Nederland
Rusland
Duitsland
Zware loting voor Jong Oranje.
Welk programma ?quote:
Wat hebben ze gedaan tegen Celtic?quote:Op woensdag 28 november 2012 22:51 schreef rubbereend het volgende:
Terug uit Eindhoven, bij PSV A1 wezen kijken in het stadion
Ik ga straks eens rekenen.
1-0 gewonnen, taaie eerste helft, betere tweede helft. En de klagende Bakkali en Koch speelden niet best. Noord onder was gewoon vrijwel volquote:Op woensdag 28 november 2012 22:52 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Wat hebben ze gedaan tegen Celtic?
kunstenaar Bossiequote:
Mooiquote:Op woensdag 28 november 2012 22:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
1-0 gewonnen, taaie eerste helft, betere tweede helft. En de klagende Bakkali en Koch speelden niet best. Noord onder was gewoon vrijwel vol
[..]
Technisch stelt het niet veel voor, maar ik hoor vanuit allerlei hoeken dat ik wel goed de symboliek/gedachte kan tekenen...quote:kunstenaar Bossie
Appel81.quote:
leuk, eens opzoekenquote:Op donderdag 29 november 2012 13:01 schreef rubbereend het volgende:
Röyksopp is terug met nieuw materiaal![]()
er is pas één opname van, uit een programma van gisteravond. Dat is de eerste keer dat het te horen is geweest. Het is ook pas net afquote:
wow, bizarquote:Op donderdag 29 november 2012 16:54 schreef Againzender het volgende:
Pijnlijk voetbal-grelateerd ongeluk bij Axel vandaag op het schoolplein. Zij waren aan het voetballen bij een klimrek, dondert er opeens een jongen naar beneden uit dat rek, en die komt met zijn hoofd precies voor de voet van één van de voetballers terecht, die net uithaalde naar de bal....
Gevolg: jongen knalt eerst hard met z'n hoofd op de grond en krijgt vrijwel direct een trap tegen z'n slaap
Per ambulance naar het ziekenhuis, want hij was niet helemaal helder meer.
Maar het schijnt mee te vallen volgens Axel. Morgen eens navragen bij de juf.
ja, ik ben er ook nog niet 100% zeker van dat Axels verhaal een goede beschrijving is van wat er gebeurde, maar hij is altijd vrij goed in situaties beschrijven.quote:
Nog een keer aan Axel gevraagd. Hij heeft het niet zelf gezien, maar zag die jongen liggen en vroeg aan een andere leerling of hij wist wat er gebeurd was. Die kwam met dit verhaal.quote:Op donderdag 29 november 2012 17:15 schreef chufi het volgende:
Das idd een redelijk bizar voorval als het verhaal klopt
in fatsoenlijke kwaliteitquote:Op donderdag 29 november 2012 15:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]
er is pas één opname van, uit een programma van gisteravond. Dat is de eerste keer dat het te horen is geweest. Het is ook pas net af
zijn je ballen nog terug gevonden?quote:Op donderdag 29 november 2012 20:44 schreef tong80 het volgende:
Bij het zaalvoetballen in de onderlinge Zaltbommelse competitie wilde iemand op doel schieten.
Ik tikte de bal weg maar hij haalde vol uit. Recht in m'n kruis met zijn wreef. Dat was geen pretje. Op handen en voeten van het veld afgestrompeld. In de kleedkamer gaan liggen en dokter erbij.
Ik kende hem van NIVO-Sparta. Vroeg of ie mes en vork wilde gebruiken.
Man wat deed dat zeer.
Ik kende de dienstdoende arts van het voetballen. Dus hij wist waar ie mijn ballen kon vinden.quote:Op vrijdag 30 november 2012 00:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
zijn je ballen nog terug gevonden?
ligt eraan welke je wil maar van een ton omhoog vermoed ikquote:Op zaterdag 1 december 2012 11:13 schreef tong80 het volgende:
Borisz. Een ouwe stapmaat van me heeft 10 jaar geleden een internetbedrijfje opgericht. Centric.
Hij heeft nu een hoofdkantoor in Den Bosch. Met klanten als de HEMA en V&D. Zijn nu markleider.
Hij is directeur en woont vlak bij me. Iedere ochtend hoorde ik een auto brommen. Is hier 30 meter vandaan. Ben eens gaan kijken. En het is een Mazerati. Een grote. Lijkt wel een race-auto.
Wat kost zo'n ding ?
Centric, doen wij ook zaken mee. Hard gegroeide toko inderdaad. En dan mag je daar best aan verdienenquote:Op zaterdag 1 december 2012 11:13 schreef tong80 het volgende:
Borisz. Een ouwe stapmaat van me heeft 10 jaar geleden een internetbedrijfje opgericht. Centric.
Hij heeft nu een hoofdkantoor in Den Bosch. Met klanten als de HEMA en V&D. Zijn nu markleider.
Hij is directeur en woont vlak bij me. Iedere ochtend hoorde ik een auto brommen. Is hier 30 meter vandaan. Ben eens gaan kijken. En het is een Mazerati. Een grote. Lijkt wel een race-auto.
Wat kost zo'n ding ?
quote:Op zaterdag 1 december 2012 15:58 schreef Againzender het volgende:
[..]
Centric, doen wij ook zaken mee. Hard gegroeide toko inderdaad. En dan mag je daar best aan verdienen
Mijn vrouw kent twee van de Tom Tom oprichters van haar studietijd. Dat ging opeens ook heel hard!
ze zijn nu in het echt ook niet erg arm hoorquote:Op zaterdag 1 december 2012 17:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]ja die waren ineens een jaar lang virtueel miljardair.
quote:Op zaterdag 1 december 2012 17:39 schreef Againzender het volgende:
[..]
ze zijn nu in het echt ook niet erg arm hoor
Axel is al een keer met school naar het Rijksmuseum geweest op kosten van de stichting van 1 van de 2
Sprak Pieter Geelen eens een keer bij een reunie van het dispuut van mijn vrouw. Je stelt jezelf met je voornaam voor, dus geen idee wie hij was. Hoorde later wie hij was, geen idee dat ik met een multi-miljonair sprak, meer een nerd met zakelijk inzicht. Aardige ventquote:Op zaterdag 1 december 2012 17:44 schreef rubbereend het volgende:
[..]dat klopt, ze staan nog steeds voor honderden miljoen in boeken. En inderdaad goed dat ze ook een deel van hun vermogen inzetten voor het goede doel.
AJAAAAAXXXXXXXXXXquote:Op zaterdag 1 december 2012 17:59 schreef Againzender het volgende:
Moet echt even uitkijken dat het humeur van sommigen niet op mij overslaat. Geen goed idee met de wedstrijd straks....
*Geniepig lacht*quote:Op zaterdag 1 december 2012 18:12 schreef rubbereend het volgende:
hopelijk een niet te prettige wedstrijd voor je straks
quote:Op zaterdag 1 december 2012 21:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Crewbash. Ole of Eend benote hem eens![]()
![]()
Ik en naar de kerk als er geen bruiloft of uitvaart is.quote:Op zaterdag 1 december 2012 21:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
Bos...samen gaan ?
GC / Meer mensen die hier heen gaan ? Kijk er al lang naar uit.
*Hardop lacht*quote:Op zaterdag 1 december 2012 21:48 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik en naar de kerk als er geen bruiloft of uitvaart is.![]()
Zelfs niet als ik dood ben
Zou lachen zijn als van Basten wordt ontslagen.quote:
Ben geen VBL modquote:Op zaterdag 1 december 2012 21:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Crewbash. Ole of Eend benote hem eens![]()
![]()
Deze danquote:
dat was wel ff een goal, maar was niet genoegquote:
quote:Op zaterdag 1 december 2012 22:49 schreef tong80 het volgende:
Tong gaat tevreden slapen
Tot morgen jongens.
Enne Bossie.....pak maar een pilske.
Op tijd naar bed dan maar Bos.. Was je in Amsterdam of keek je in de kroeg?quote:Op zaterdag 1 december 2012 23:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik heb mijn portie bier wel gehad voor vandaag. Heb nachtmedicatie, dus moet een beetje oppassen wat ik drink.
Gewoon bij pa thuis. Heb alleen de goal van Lens gezien. De rest heb ik maar voor lief gehouden. Was al niet in een al te beste mood...quote:Op zondag 2 december 2012 00:06 schreef chufi het volgende:
[..]
Op tijd naar bed dan maar Bos.. Was je in Amsterdam of keek je in de kroeg?
Tis maar een voetbal wedstrijd ... Gaat verder nergens over. Zo lekker slapenquote:Op zondag 2 december 2012 00:29 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Gewoon bij pa thuis. Heb alleen de goal van Lens gezien. De rest heb ik maar voor lief gehouden. Was al niet in een al te beste mood...
beter dan azijnquote:
apparaat mag wel weer eens ontkalkt worden nu je het zegtquote:
ik had al zo'n vermoedenquote:Op zondag 2 december 2012 10:53 schreef Againzender het volgende:
[..]
apparaat mag wel weer eens ontkalkt worden nu je het zegt
Voor jullie kon het gisteren niet stuk. Als Ajax zou verliezen: altijd lachen, als Ajax zou winnen: dichter bij de top!quote:
dank!quote:Op zondag 2 december 2012 11:43 schreef borisz het volgende:
Voor de Snookerfans. UK Championship is begonnen
gisteren al mooie tvquote:Op zondag 2 december 2012 11:43 schreef borisz het volgende:
Voor de Snookerfans. UK Championship is begonnen
quote:Op zondag 2 december 2012 15:56 schreef Ole het volgende:
Whehe tante Til op Nickelodeon in een sinterklaasfilm!
Goed zo borisz! Nu nog even je echte rijbewijsquote:
quote:Op maandag 3 december 2012 15:12 schreef Bos81 het volgende:
Vanavond naar Thrashmetal iconen Testament![]()
![]()
Dat overkwam me vorig jaar tijdens een pitt bij Danzig al, dus ik ben al gewaarschuwd.quote:Op maandag 3 december 2012 16:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Kijk je uit bij het stagediven Bos ? Voor je het weet ben je je bril kwijt![]()
Ik las als eerste Danzig Dacht Bossie niet te serieus nu.quote:Op maandag 3 december 2012 16:53 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dat overkwam me vorig jaar tijdens een pitt bij Danzig al, dus ik ben al gewaarschuwd.![]()
![]()
Ik ken de Misfits van naam en weet dat Glenn daar in heeft gezeten...quote:Op maandag 3 december 2012 16:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik las als eerste Danzig Dacht Bossie niet te serieus nu.
Ken je the Misfits ?
Ben ooit mijn bril kwijtgeraakt vooraan bij TC Matic.
quote:Op maandag 3 december 2012 16:59 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik ken de Misfits van naam en weet dat Glenn daar in heeft gezeten...
Dat heb jij me gezegd toen ik zei dat ik naar Danzig gingquote:
Dank je. Het was geweldig. Het voorprogramma was echt ongelofelijk slecht. Het begon al bij hun opkomst. Please come forward, We apreciated that you've come to see us.quote:
quote:Op maandag 3 december 2012 23:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dank je. Het was geweldig. Het voorprogramma was echt ongelofelijk slecht. Het begon al bij hun opkomst. Please come forward, We apreciated that you've come to see us.
Flikker op gast, we komen niet voor jullie we komen voor Testament.
Goeiemorgen.quote:Op maandag 3 december 2012 23:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dank je. Het was geweldig. Het voorprogramma was echt ongelofelijk slecht. Het begon al bij hun opkomst. Please come forward, We apreciated that you've come to see us.
Flikker op gast, we komen niet voor jullie we komen voor Testament.
quote:Leroy Fer verkoopt paard direct door
ENSCHEDE - Leroy Fer heeft zijn maandagavond op de Expo Talent Sale aangekochte springpaard Django na ampel beraad weer verkocht. "Maar ik was wel serieus, hoor.”
Dat verklaart de voetballer op de website hippischtwente.nl. De prof van FC Twente mengde zich zaterdagavond onder de bieders op de veiling in Go Planet. De paarden die daar onder de hamer kwamen waren geselecteerd door de springruiters Jeroen Dubbeldam uit Weerselo en de broers Wim en Ben Schröder uit Tubbergen.
Het oog van Fer viel op de vierjarige ruin Django. De profvoetballer deed mee aan het bieden en kreeg het paard toegewezen in ruil voor 28.000 euro. “Mijn vriendin is helemaal gek van paarden. En Django was gewoon een heel mooi paard, dus dit moest ik wel doen.” Fer realiseerde zich dat hij tegelijk met een probleem zat. “Ik woon op een appartement en heb dus helemaal geen plaats voor een paard. Maar ik was wel serieus, hoor.”
Na ampel beraad met Jeroen Dubbeldam besloot Fer het paard toch weer te verkopen en wel aan een klant van Willem Greve uit Markelo, een andere regionale springruiter. Die klant van Greve was bij het bieden afgetroefd door Fer. Dubbeldam beloofde de voetballer op zoek te gaan naar een passend paard voor de vriendin van Fer en dan ook een plek in zijn stal beschikbaar te stellen.
quote:
quote:
daarvoor heeft hij zn vriendin alquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:46 schreef Bos81 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit moet toch passen in zijn appartement, lijkt me
Maar het is voor z'n vriendinquote:Op dinsdag 4 december 2012 11:47 schreef rubbereend het volgende:
[..]
daarvoor heeft hij zn vriendin al
aangepastquote:
SHO / Nog 30 posts Ole......quote:Op dinsdag 4 december 2012 11:58 schreef Ole het volgende:
aantal posts: 55527 (gemiddeld 15 per dag)![]()
nog. 5x5 posts en dan zit ik op 5x5![]()
[/Arcee modus]
Dezequote:Op dinsdag 4 december 2012 12:20 schreef Ole het volgende:
demn verkeerde smiley.. kan niet editten op mijn werk
Krijgt Haaibaaike ooit een noot ?quote:
Nou ik zat net wel even te kijken hoor..quote:
Hoeft niet van mij Ole. Maar ik werd in SHO als de bad-guy weggezet. Vond ik minder.quote:Op dinsdag 4 december 2012 16:00 schreef Ole het volgende:
[..]
Nou ik zat net wel even te kijken hoor..
hij staat erquote:
quote:Op dinsdag 4 december 2012 23:54 schreef Againzender het volgende:
Kut. Tante overleden. Zou komende week 75 worden, en dat zondag vieren samen met Sinterklaas en de verjaardag van 1 van haar 4 dochters die 40 wordt.
Kut.
dank.,.. heel raar dit. Mijn moeder zag haar vrijdag nog in hun bakkerij in Woerden, en bestelde nog banketletters voor het personeel bij haar.quote:
Sterkte en geniet maar lekker van Tori Amosquote:Op woensdag 5 december 2012 00:09 schreef Againzender het volgende:
Maar goed, daar heb je Tori Amos voor op dit soort momenten. Winter keihard op mn kop.
dank, en doe ikquote:Op woensdag 5 december 2012 00:14 schreef chufi het volgende:
[..]
Sterkte en geniet maar lekker van Tori Amos
Dan moet je bij static zijnquote:Op dinsdag 4 december 2012 16:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hoeft niet van mij Ole. Maar ik werd in SHO als de bad-guy weggezet. Vond ik minder.
quote:Op dinsdag 4 december 2012 23:54 schreef Againzender het volgende:
Kut. Tante overleden. Zou komende week 75 worden, en dat zondag vieren samen met Sinterklaas en de verjaardag van 1 van haar 4 dochters die 40 wordt.
Kut.
Mooi verhaal tong, de Hema is overal goed voor zie je maar weer. Zelfs voor een goed gesprekquote:Op woensdag 5 december 2012 03:09 schreef tong80 het volgende:
Ik liep samen met een ouwe maat van me de HEMA binnen vanmiddag. Ik van hé Chris hoe gaat ie ?
Moeilijk soms nu. Begreep het niet helemaal, zo kende ik hem niet. Oude café eigenaar van een legendarische kroeg in Bommel samen met zijn vrouw. Soms voel ik me alleen zei ie. Na 2 minuten werd het me duidelijk. Ze had er zelf voor gekozen om er niet meer te zijn. Ze had het moeilijk dat wist ik. Dit had ik nooit verwacht. Staan we dan midden in de HEMA. Ik stond te trillen met tranen in m'n ogen. Echt iets van een kwartier staan praten. Er werd me veel duidelijk. Chris is zelfs van een generatie van voor mij. Mooi gesprek gehad midden tusen het Sinterklaasvolk. Zei ik ook tegen hem. 'Zie ons nu eens staan Chris.' Hij praatte zo mooi en ik werd er stil van. Hij had verdriet maar had er ook vrede mee. Mooie grote man was eigenlijk gebroken maar hield zich groot. Ik hield me ook groot. Maar we begrepen elkaar. Sorry dat ik dit om 3 uur snachts post. Moest het effe kwijt.
Dag Dorie.
Ik kende ook iemand die haar leven heeft gestopt door voor de trein te springen. Wel raar ze was meestal erg vrolijk, misschien zelfs te vrolijk als je er nu op terug kijkt. Af en toe zag ik haar wel ongelooflijk somber voor zich uit krijgen. Iets met een vriend die haar streng gelovige moeder niet echt goedkeurde. Maar goed een week voor haar overlijden was ze nog op mijn verjaardagsfeest en de dag van haar dood had ik bijna de trein gepakt naar school, maar dan zou ik hoogstwaarschijnlijk toch niks aan kunnen hebben veranderen...quote:Op woensdag 5 december 2012 09:09 schreef borisz het volgende:
Sterkte AZ
Ook eenvoor tong. Mijn beste vriend van basisschool loopt ook al een tijdje niet meer op de aardkloot rond. Heeft hij zelf voor gekozen Na de basisschool liepen onze levens toch een andere weg in. Maar toch als je het hoort kan je niks meer op zo'n dag.
jammer dat het ze er niet bij kan zijn, maar mooi dat het in haar naam gebeurdquote:Op woensdag 5 december 2012 18:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Jee tong, mooi verhaal zeg. Je kan af en toe het bloed onder m'n nagels vandaan halen, maar zo vind ik je weer tof. Wat AZ zegt, treurig, maar mooi.
Om ook maar een duit in het overleden-zakje te doen; 't is vandaag precies een jaar geleden dat mijn oma stierf. Raar. Nu al weer een jaar terug. Vrijdag pas naar haar graf, ik hoop met de hele familie. Dat vond ze altijd prachtig, als we met z'n allen bij elkaar waren.
Dank je.quote:
Bij mij is het juist andersom. Mijn moeder is zowat de enige die een echt ziekbed heeft gehad. Voor de rest zijn het echt plotselinge sterfgevallen. O ja 1 tante is ook na een langer ziekbed overleden, maar daar had ik eigenlijk al geen contact meer mee.quote:Op donderdag 6 december 2012 00:00 schreef Againzender het volgende:
[..]
Dank je.
Raar gevoel. Opeens was het met haar afgelopen, geen teken dat er wat aan de hand was. Vrijdag stond ze nog gewoon in de bakkerij in Woerden.
Ik ben nogal gewend aan mensen die na een lang en naar ziekbed dood gaan.
Niet allemaal, mijn tante is de 4de die 'zomaar' gaat. Wel ruim de oudste van die 4.
Nou ja, allemaal naar. Afgelopen zomer nog zo leuk hun bruiloftsfeest gevierd.
Raar.
veel kanker meegemaakt, bijna allemaal zware rokers. Blijft naar, maar je ziet het aankomen.quote:Op donderdag 6 december 2012 00:16 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Bij mij is het juist andersom. Mijn moeder is zowat de enige die een echt ziekbed heeft gehad. Voor de rest zijn het echt plotselinge sterfgevallen. O ja 1 tante is ook na een langer ziekbed overleden, maar daar had ik eigenlijk al geen contact meer mee.
Maar het blijft klote natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |