Mijn dag is goed. Ben zo weg. Maar al die azijnpissers op Fok.quote:
Komt wel goedquote:Op woensdag 21 november 2012 21:47 schreef rubbereend het volgende:
gaat niet zo goed in de Arena volgens mij
Buma is al weken bezig om de VVD plek in te nemen, slaat bizar rechts geluid uit voor een CDAquote:Op woensdag 21 november 2012 23:46 schreef borisz het volgende:
Wat hebben ze in Schagen geslikt dat het CDA daar zo groot wordt?
Herindelingsverkiezingen hebben we het over.
ik denk 0 koopzondagenquote:Op woensdag 21 november 2012 23:51 schreef borisz het volgende:
Overigens wint het SGP op Goeree en Molenwaard. Maar dat is geen verrassing.
terecht! internet op zondag afsluiten!quote:Op donderdag 22 november 2012 00:01 schreef borisz het volgende:
[..]
Godslasterende boeken moeten uit de bieb gebannen worden.
quote:Op woensdag 21 november 2012 23:47 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]
Bossie vanavond in z'n eigen bed.
Welkom thuis Bosquote:
Wel uit het ziekenhuis toch ?quote:
Nog niet, vanmiddag komt pa me halen.quote:
Beter dan dat de politie je ophaalt Bossie.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:05 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nog niet, vanmiddag komt pa me halen.
En dan is het:
[ afbeelding ]
het ziekenhuis waarin ik lag heet het Máxima Medisch Centrum
Nee, klopt. Dit heeft me vooralsnog veel opgeleverd.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Beter dan dat de politie je ophaalt Bossie.
Ik merk dat het je goed heeft gedaan. Ik zie je weer lachen
Tot morgen
Noem dat maar veilig. Bos is ontslagen.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:10 schreef borisz het volgende:
Je kan iig weer veilig de weg op. Ik heb mijn rijles weer gehad
Ik ben weer een vrij man en kan mijn plan om Zaltbommel te terroriseren eindelijk uitvoerenquote:Op donderdag 22 november 2012 17:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Noem dat maar veilig. Bos is ontslagen.
Bos in een helikopter.quote:Op donderdag 22 november 2012 17:38 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik ben weer een vrij man en kan mijn plan om Zaltbommel te terroriseren eindelijk uitvoeren![]()
![]()
quote:
Zie je ze echt niet meer vliegen ?quote:Op donderdag 22 november 2012 17:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]Vliegtuig, want ik ben niet (meer) gek
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij mequote:Op donderdag 22 november 2012 17:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zie je ze echt niet meer vliegen ?
quote:Op donderdag 22 november 2012 17:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij me
ja, van die elektrische!quote:Op donderdag 22 november 2012 17:47 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, wij hebben nu vliegenmeppers bij me
Noemen ze die niet een electrische vliegenmeppersstoel ?quote:
daar moet ik op gaan zitten als ik mijn vliegenmepper wil gebruiken en dan word ik geelektrikuteerdquote:Op donderdag 22 november 2012 17:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Noemen ze die niet een electrische vliegenmeppersstoel ?
Maken ze patat van je. Of is dat frituren ?quote:Op donderdag 22 november 2012 17:55 schreef Againzender het volgende:
[..]
daar moet ik op gaan zitten als ik mijn vliegenmepper wil gebruiken en dan word ik geelektrikuteerd![]()
zit jke mijn reacties in het 3FM topic te lezen ofzoquote:Op donderdag 22 november 2012 18:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maken ze patat van je. Of is dat frituren ?
quote:Op donderdag 22 november 2012 18:03 schreef Againzender het volgende:
[..]
zit jke mijn reacties in het 3FM topic te lezen ofzo
In het 3fm topic ging het net de bekende patatdiscussiequote:Op donderdag 22 november 2012 18:09 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zit je mij daar te quoten of hebben we beiden humor ?
Friet hier.quote:Op donderdag 22 november 2012 18:17 schreef borisz het volgende:
[..]
In het 3fm topic ging het net de bekende patatdiscussie
Coolquote:
en ze hebben het volgehoudenquote:
Zal Tong niet zo leuk vindenquote:
Den Bosch ookquote:Op zaterdag 24 november 2012 00:57 schreef borisz het volgende:
[..]
Zal Tong niet zo leuk vinden. Eerste overwinning daar sinds 1996.
Maar wij konden de punten goed gebruiken.
Sprak net een marktkoopman. Vaste supporter. Ongelooflijk dat Den Bosch verloor. Eén kans voor Telstar en tien voor Den Bosch.quote:
Ik ken de groentenboer al zo'n beetje 30 jaar. Mijn leeftijd. Is al net zolang supporter als ik. Hij gaat altijd thuis en als het kan uit. Praat altijd even bij op de markt. Dit is echt een idioot seizoen voor Den Bosch. Speltechnisch vrijwel iedere wedstrijd beter maar ze scoren amper.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:22 schreef borisz het volgende:
Klopt. Het was zo'n wedstrijd voor Den Bosch. Al past het wel in het seizoen van Den Bosch. Ze verloren thuis ook van Emmen voor het eerst sinds 1994.
Heb je met die Amsterdammers daar.quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:57 schreef borisz het volgende:
Trouwens Fred Grim effect in Almere. Al vier duels op rij gewonnen
quote:Op zaterdag 24 november 2012 09:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ken de groentenboer al zo'n beetje 30 jaar. Mijn leeftijd. Is al net zolang supporter als ik. Hij gaat altijd thuis en als het kan uit. Praat altijd even bij op de markt. Dit is echt een idioot seizoen voor Den Bosch. Speltechnisch vrijwel iedere wedstrijd beter maar ze scoren amper.
'Herm, het was weer ongelooflijk.'
quote:
heb je het alvast over morgenvroeg?quote:
Dank je! Ga nu richting kroegquote:
quote:
3.30 is wel vroeg voor Ole. Minstens een uur laterquote:Op zaterdag 24 november 2012 19:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Lees vannacht om half vier wel hoe het is geweest.
Let je wel op je poes lieve Ole.
En de kater ?quote:
Poeslief natuurlijk.quote:
Ben er over de zeik vanquote:IJMUIDEN - Telstar zal vanochtend afscheid nemen van de laatste vooroorlogse urinoir die het Tata Steel stadion rijk is. Jarenlang hebben supporters lief en leed kunnen delen met de aanwezige urinoirs. Zij hebben hoogte en dieptepunten meegemaakt en hebben jarenlang trouw dienst gedaan, echter komt aan alles een einde.
Telstar is hard bezig het Tata Steel stadion de benodigde renovatie te geven om het publiek op de Oost tribune en de bezoekers van het gastenvak op een fatsoenlijke manier te kunnen ontvangen. Eerder werd het huidige horecapunt al verbouwd, is men bezig een nieuwe mediacabine te installeren en nu krijgen de toiletgroepen de benodigde renovatie. De eerstedivisionist nodigt iedereen uit om de resultaten van de renovatie te bekijken tijdens Telstar – De Graafschap op 7 december.
Ik kwam er ook pas in bij ronde 10, maar Alonso en Vettel rijden op 4 en 5 na heel wat bandenwissels inmiddelsquote:Op zondag 25 november 2012 17:28 schreef tong80 het volgende:
Kan iemand me bijpraten over de F-1 schakelde te laat in en ben al een kwartier op zoek naar Vettel en Alonso.
Okquote:Op zondag 25 november 2012 17:37 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik kwam er ook pas in bij ronde 10, maar Alonso en Vettel rijden op 4 en 5 na heel wat bandenwissels inmiddels
Het stadion ouwe stijlquote:
Massa zal hem sowieso wel voorbij laten zoquote:
komende week komen we met een reeks specials op FOK!sport over Schumacher en zijn loopbaanquote:
Mooi verdient iequote:Op zondag 25 november 2012 18:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
komende week komen we met een reeks specials op FOK!sport over Schumacher en zijn loopbaan
quote:Op zondag 25 november 2012 17:59 schreef borisz het volgende:
[..]
Het stadion ouwe stijl. Lekker zeiken met z'n allen tegelijk tegen een muur. Aan de west-zijde is dat al lang vervangen. Maar het had wel wat.
Ging om deze dingenquote:Op zondag 25 november 2012 17:59 schreef borisz het volgende:
[..]
Het stadion ouwe stijl. Lekker zeiken met z'n allen tegelijk tegen een muur. Aan de west-zijde is dat al lang vervangen. Maar het had wel wat.
kon je nog best wat mensen kwijt trouwens, dik 20000 man toen we daar onze kampioenswedstrijd speelden in 1990. lekker veel staanplaatsen.quote:Op zondag 25 november 2012 20:32 schreef rubbereend het volgende:
in de oude Goffert was het ook tegen een muurtje pissen buiten het stadion
quote:Op zondag 25 november 2012 20:52 schreef Againzender het volgende:
[..]
kon je nog best wat mensen kwijt trouwens, dik 20000 man toen we daar onze kampioenswedstrijd speelden in 1990. lekker veel staanplaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |