Voelde ik even de spygoloog in me opkomen en dan doe je ditquote:Op woensdag 7 november 2012 17:26 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik maak er geen probleem van hoor, zijn gewoon soms gedachtes die opkomen![]()
Daarom ga ik er ook zelden dieper op in op een forum, omdat dan alles veel groter wordt dan ik het ervaar/voel.
En voor hetzelfde geldt is voor mij verliefdheid een combi van ogica/vriendschap/lust/zorgzaamheid.. alleen 'zie' ik ze los ofzo. Kan best, en dan wordt het een mooie relatie
Meiden tegenkomen en wat hebben met meiden of praten en versieren zelfs zijn andere dingen.quote:Op woensdag 7 november 2012 17:26 schreef Michielos het volgende:
ik geloof niet dat je geen meiden tegenkomt. Meiden zijn overal. Op school, op het werk, op straat en tijdens uitgaan
Geen vrijgezelle meidenquote:Op woensdag 7 november 2012 17:26 schreef Michielos het volgende:
ik geloof niet dat je geen meiden tegenkomt. Meiden zijn overal. Op school, op het werk, op straat en tijdens uitgaan
Maar niet bij die allemaal ga je ook zo met hun praten dat er een date van komtquote:Op woensdag 7 november 2012 17:26 schreef Michielos het volgende:
ik geloof niet dat je geen meiden tegenkomt. Meiden zijn overal. Op school, op het werk, op straat en tijdens uitgaan
Zie het dan gewoon als oefening ofzo. Waarom niet? Wat heb je te verliezenquote:Op woensdag 7 november 2012 17:29 schreef kree het volgende:
[..]
Meiden tegenkomen en wat hebben met meiden of praten en versieren zelfs zijn andere dingen.
Voor mij iig zijn ze schaars
Snap jequote:Op woensdag 7 november 2012 17:29 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Geen vrijgezelle meiden
Op mijn school zitten geen meiden. Ik studeer informatica.
Ik heb een sociale opleiding gedaanquote:Op woensdag 7 november 2012 17:30 schreef kree het volgende:
[..]
Snap je
Tja technische studies, zou willen dat ik verzorging had gedaan met 28 meiden en 2 jongens in een klas
Sorryquote:Op woensdag 7 november 2012 17:28 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Voelde ik even de spygoloog in me opkomen en dan doe je dit
Owh ik probeer het ook wel hoor, ok ook niet elke meid is wat voor mij.quote:Op woensdag 7 november 2012 17:30 schreef Michielos het volgende:
[..]
Zie het dan gewoon als oefening ofzo. Waarom niet? Wat heb je te verliezen
"quote:Op woensdag 7 november 2012 17:30 schreef kree het volgende:
[..]
Snap je
Tja technische studies, zou willen dat ik verzorging had gedaan met 28 meiden en 2 jongens in een klas
Iets met gras dat groen is...quote:Op woensdag 7 november 2012 17:33 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
"
Punt is dat als ze je niet leuk vinden het ook naar kan worden hé.. is wel link om zoiets te willen als je aangeeft juist niet zo goed op een leuke manier met meiden te kunnen praten/versierenWil niet de partypooper zijn..
Ik ben geen student geweest, maar ik ben meer kroegen en feesten mee gemaakt dan een gemiddelde studentquote:Op woensdag 7 november 2012 17:34 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Iets met gras dat groen is...
Wou ook wel dat ik toen meer deed aan studentendingen en de kroeg inging. Maar niet gedaan want zo was ik toen niet.helaas pindakaas.
Maar nu weet je wat je anders wil dus probeer je dat te doen.
En dat is bij mij grotendeels gelukt.
Men nu zou ik een geweldige student zijn haha. Kom maar op met die kroegentochten
ik hou me aanbevolen. lijkt me leuk! Wil nu eindelijk die piekeraars eens zien om te kijken of het echt zo erg isquote:Op woensdag 7 november 2012 17:44 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik ben geen student geweest, maar ik ben meer kroegen en feesten mee gemaakt dan een gemiddelde student
We moeten eens met mensen van hier een kroegen toch houden
Ik slaap lepeltje lepeltje met Cue_
Ik heb ook IT gedaan en bij mij zat destijds 1 meisje. Die kreeg zoveel aandacht van de complete desperate nerd club in mijn klas (helft) dat ze ongeveer gek werd. De andere helft bestond uit eikels die ze ook niet mocht en ik hing er tussenin dus ze ging veel met mij om maarja, ik vond haar weer niks. Alleen was de nerdclub nogal jaloers dat ze wel met mij omgingquote:Op woensdag 7 november 2012 17:29 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Geen vrijgezelle meiden
Op mijn school zitten geen meiden. Ik studeer informatica.
Dat is absoluut waar natuurlijk. Je krijgt of de gescheiden vrouwen of de mensen die om de een of andere reden geen vent konden krijgen, en daar is meestal weer wat meequote:Op woensdag 7 november 2012 17:32 schreef kree het volgende:
[..]
hahaha tis gewoon niet zo makkelijk, heb er zo spijt van dat ik niet eerder met meiden bezig was. Iedereen kan zeggen dat het niet zo is, maar de vijver is een stuk kleiner als je ouder wordt.
Je houd mij liever voor je zelf?quote:
Nee, ze gaat liever niet om met losers zoals jijquote:
Ze is bang dat ze straks lepeltje lepeltje moet liggen met ook_gekquote:Op woensdag 7 november 2012 18:27 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nee, ze gaat liever niet om met losers zoals jij
Je naam zegt me nietsquote:Op woensdag 7 november 2012 18:25 schreef Miniem het volgende:
CueMisschien ken je me nog
Heb je destijds bij de TAL meet gezien in 2010.
quote:Op woensdag 7 november 2012 18:27 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nee, ze gaat liever niet om met losers zoals jij
Ontkennings fasequote:Op woensdag 7 november 2012 18:29 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ze is bang dat ze straks lepeltje lepeltje moet liggen met ook_gek
Of ze willen binnen no-time aan kinderen beginnen omdat de klok begint te tikken...quote:Op woensdag 7 november 2012 18:06 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Dat is absoluut waar natuurlijk. Je krijgt of de gescheiden vrouwen of de mensen die om de een of andere reden geen vent konden krijgen, en daar is meestal weer wat mee
Maar toch kan je daar meer vertrouwen in hebben wanneer je al 6 jaar samen bent dan wanneer je 2 jaar samen bent.quote:Op woensdag 7 november 2012 18:46 schreef Pvoesss het volgende:
Soms denk je na jaren dat het goed zit, doorloop je meerdere onderzoeken om kinderen te krijgen, ben je na 9 jaar er mee bezig zijn eindelijk zwanger en is de relatie ineens over..
Omdat je die zekerheid dat het echt goed zit nooit hebt.. daarom!
Je zit hier goed lijkt me. Het hangt waarschijnlijk af waar die onzekerheid door komt. Als het door vreemde ervaringen veroorzaakt is, helpt het denk ik alleen om nieuwe ervaringen op te doen die positief zijn, waardoor die onzekerheid verdwijnt.quote:Op woensdag 7 november 2012 18:32 schreef Keep_Walking het volgende:
Hey mensen, hebben hier mensen ooit het ervaring gehad dat je opeens verlegen wordt bij het ander geslacht? Dus stel dat je dat vroeger niet was, maar na wat vreemde ervaringen wel. Hoe krijg je het voor elkaar om weer je zelfverzekerdheid terug te krijgen?Of zit ik hier in de verkeerde topic?
Honderd procent zeker weten dat je bij elkaar blijft weet je nooit nee.quote:Op woensdag 7 november 2012 18:46 schreef Pvoesss het volgende:
Soms denk je na jaren dat het goed zit, doorloop je meerdere onderzoeken om kinderen te krijgen, ben je na 9 jaar er mee bezig zijn eindelijk zwanger en is de relatie ineens over..
Omdat je die zekerheid dat het echt goed zit nooit hebt.. daarom!
True. Ik wil eigenlijk een beetje afstand nemen van alles en gewoon focussen op mijn school.quote:Op woensdag 7 november 2012 19:04 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je zit hier goed lijkt me. Het hangt waarschijnlijk af waar die onzekerheid door komt. Als het door vreemde ervaringen veroorzaakt is, helpt het denk ik alleen om nieuwe ervaringen op te doen die positief zijn, waardoor die onzekerheid verdwijnt.
Dat gevoel van zekerheid heb je zodra je in een goede relatie zit. En dan maakt het eigenlijk maar bar weinig uit hoelang je die relatie al hebt.quote:Op woensdag 7 november 2012 19:04 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Honderd procent zeker weten dat je bij elkaar blijft weet je nooit nee.
Ik ben ook geen relatie-expert. Zou alleen zelf eerst behoorlijke zekerheid moeten hebben. Denk niet dat ik die na een half jaar al zou hebben. Of een jaar. Vind dat je relatie eerst maar eens het nodige moet hebben doorstaan (ook slechte tijden) voordat je kunt zeggen: oke dit zit goed tussen ons. Maar nogmaals, die tijd is voor iedereen verschillend.
omg je bent weer vrijgezelquote:Op woensdag 7 november 2012 19:50 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat gevoel van zekerheid heb je zodra je in een goede relatie zit. En dan maakt het eigenlijk maar bar weinig uit hoelang je die relatie al hebt.
Op jou reageren ze leuker.quote:Op woensdag 7 november 2012 15:43 schreef ook_gek het volgende:
Kijk Benzin, en zo regel je een afspraak en flirt je.
Schrijf je mee en let je goed op? Dit is wat ze noemen een leer moment.
quote:
Jij wel?quote:Op woensdag 7 november 2012 20:12 schreef Joysa het volgende:
[..]
Jij hebt hier heulemaal niks te zoeken !
Wij waren volgens jou het zelfde. Dus als we daar van uit gaan moet ze het zelfde op jou reageren.quote:
Geluksfactorquote:Op woensdag 7 november 2012 20:27 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wij waren volgens jou het zelfde. Dus als we daar van uit gaan moet ze het zelfde op jou reageren.
Dus vertel jij het maar?
Zegt wie?!quote:Op woensdag 7 november 2012 20:12 schreef Joysa het volgende:
[..]
Jij hebt hier heulemaal niks te zoeken !
Als je op mij doelt. Neequote:Op woensdag 7 november 2012 21:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Heeft ook_gek nou een date geregeld in dit topique?
Wacht us ff.. Noow bin ik benied wee se bis :pquote:Op woensdag 7 november 2012 20:12 schreef Joysa het volgende:
[..]
Jij hebt hier heulemaal niks te zoeken !
Ik heb bij je in de auto gezeten.. iets van eh 5u ofzo in totaal?quote:Op woensdag 7 november 2012 21:13 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Wacht us ff.. Noow bin ik benied wee se bis :p
Zolang? Hij maakt er wel werk van dusquote:Op woensdag 7 november 2012 21:16 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik heb bij je in de auto gezeten.. iets van eh 5u ofzo in totaal?
je oude gele auto..
Je kan het ook heel verkeerd lezen ja.quote:Op woensdag 7 november 2012 21:23 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Zolang? Hij maakt er wel werk van dus
Ooch ja! :pquote:Op woensdag 7 november 2012 21:16 schreef Joysa het volgende:
[..]
Ik heb bij je in de auto gezeten.. iets van eh 5u ofzo in totaal?
je oude gele auto..
Waarschijnlijk omdat je er blijkbaar wel goed genoeg uitziet en/of je leuk genoeg gedraagt om haar het idee te geven dat jij geen moeite met versieren zal hebben. Je wil het uit haar mond horen ik weet het, maar ja is een inkoppertje en logischquote:Op woensdag 7 november 2012 21:30 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Ooch ja! :p
En waarom heb ik hier dan niks te zoeken? haha!
DIt dus.quote:Op woensdag 7 november 2012 21:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat je er blijkbaar wel goed genoeg uitziet en/of je leuk genoeg gedraagt om haar het idee te geven dat jij geen moeite met versieren zal hebben. Je wil het uit haar mond horen ik weet het, maar ja is een inkoppertje en logisch
Er is hier maar ding makkelijk.quote:Op woensdag 7 november 2012 21:55 schreef Joysa het volgende:
Maar goed, dat wil natuurlijk nog niet zeggen dat je versieren makkelijk vindt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
quote:Op woensdag 7 november 2012 21:59 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Er is hier maar ding makkelijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.sure
The way that you flip your hair gets me overwhelmed.
Niet dat ik me bewust van ben?quote:Op woensdag 7 november 2012 21:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Heeft ook_gek nou een date geregeld in dit topique?
quote:
quote:Op woensdag 7 november 2012 18:41 schreef ook_gek het volgende:
Daarom vond ze mijn idee qua stappen zo leuk, en moest ik haar laten weten als ik in de buurt ben
Joa, maar daar hoef ik het nog niet mee eens te zijn.. :p Zie er niet goed genoeg uit.. noch ben ik leuk genoeg hahaquote:Op woensdag 7 november 2012 21:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat je er blijkbaar wel goed genoeg uitziet en/of je leuk genoeg gedraagt om haar het idee te geven dat jij geen moeite met versieren zal hebben. Je wil het uit haar mond horen ik weet het, maar ja is een inkoppertje en logisch
Ik zie nergens staan dat het een date is? Gewoon een drankje drinken als ik in de buurt ben ooit, meer niet.quote:
Niet helemaal gelezen maar waarschijnlijk duik je meteen in de friendzone, omdat je verlegen bent, je doet precies alles en reageert precies op der zoals zei wil.quote:Op woensdag 7 november 2012 22:24 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Joa, maar daar hoef ik het nog niet mee eens te zijn.. :p Zie er niet goed genoeg uit.. noch ben ik leuk genoeg haha
En dan heb ik nog niks gezegd over hoe verlegen ik wel niet ben!![]()
Als Joysa het zegt is het zo, punt. <-- daar zie je en puntquote:Op woensdag 7 november 2012 22:24 schreef MrManuel het volgende:
[..]
Joa, maar daar hoef ik het nog niet mee eens te zijn.. :p Zie er niet goed genoeg uit.. noch ben ik leuk genoeg haha
En dan heb ik nog niks gezegd over hoe verlegen ik wel niet ben!![]()
Ah nu komt de 'ooit' erbij. Eerst stond het al vast alsof het binnenkort wasquote:Op woensdag 7 november 2012 22:30 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik zie nergens staan dat het een date is? Gewoon een drankje drinken als ik in de buurt ben ooit, meer niet.
Nja, dat maakte jij ervan. Wij zijn niet helemaal gelijk; mijn punt was dat mannen zoveel gemeen hebben dat er een handleiding te schrijven zou zijn.quote:Op woensdag 7 november 2012 20:27 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wij waren volgens jou het zelfde. Dus als we daar van uit gaan moet ze het zelfde op jou reageren.
Dus vertel jij het maar?
Hehe nee hoorquote:Op woensdag 7 november 2012 22:38 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Ah nu komt de 'ooit' erbij. Eerst stond het al vast alsof het binnenkort was
Gewoon doen dan maar.. Pakte alleen nie goe uit int verleden hahaquote:Op woensdag 7 november 2012 22:37 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Als Joysa het zegt is het zo, punt. <-- daar zie je en punt
maar ja onzekerheid en verlegenheid is jammer maar blijkbaar heb je gemakkelijk het potentieel om meiden te versieren dus niet zeuren maar doen!
tuurlijk. vrouwen kun je maar op een manier serieus nemen.quote:Op woensdag 7 november 2012 22:37 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Als Joysa het zegt is het zo, punt. <-- daar zie je en punt
Wij zijn zo gelijk dat het te veel was om op te noemen. Dat zijn je eigen woorden. Jammer dat je er niet een 3 kon opnoemen.quote:Op woensdag 7 november 2012 22:45 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, dat maakte jij ervan. Wij zijn niet helemaal gelijk; mijn punt was dat mannen zoveel gemeen hebben dat er een handleiding te schrijven zou zijn.
Ik heb geen idee wat het verschil is waar ze zo op reageren.
quote:Op woensdag 7 november 2012 22:38 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ah nu komt de 'ooit' erbij. Eerst stond het al vast alsof het binnenkort was
Een FOK! fotograaf heeft zo'n enorme e-penis dat het zelfs irl niet helemaal in je broek past.quote:Op woensdag 7 november 2012 20:50 schreef MrManuel het volgende:
Misschien gaat het versieren wel niet zo goed?
Ben ik niet met je eens. Ik ken geen 2 mannen die hetzelfde zijn.quote:Op woensdag 7 november 2012 22:45 schreef benzin het volgende:
[..]
Nja, dat maakte jij ervan. Wij zijn niet helemaal gelijk; mijn punt was dat mannen zoveel gemeen hebben dat er een handleiding te schrijven zou zijn.
Ik heb geen idee wat het verschil is waar ze zo op reageren.
Dit gaat hem vast helpenquote:Op donderdag 8 november 2012 00:56 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wij zijn zo gelijk dat het te veel was om op te noemen. Dat zijn je eigen woorden. Jammer dat je er niet een 3 kon opnoemen.
Als versieren niet zo makkelijk gaat #55
Er is geen handleiding te schrijven, zet dat uit he hoofd.
En waarom ze anders op jou reageerd? Omdat je een niks zeggend ventje bent die verzuipt in z'n eigen medelijden.
Verrander de houding, laat je debiele gedachtes over vrouwen en handleidingen los en je bent op de juiste weg.
En ga je zelf verranderen!
Jij doet zo verdomd negatief op dit forum, dat wanneer er weer in het nieuws staat dat iemand zichzelf van kant heeft gemaakt, dat ik aan jou moet denken.quote:
Tsja, de foto is alles online. Simpel gezegd.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:40 schreef kree het volgende:
Het is trouwens verbazingwekkend hoe het helpt als je een "leukere" foto neerzet
Gaan ze toch op een gegeven moment een beetje op af lijkt het.
Ik merk aandacht vaak niet op. Pas toen ik een vriendin had die het zei dat er telkens vrouwen me bekeken begon het me op te vallen.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:48 schreef Tangledup het volgende:
Gelukkig krijg ik in het echte leven wel aandacht. Daten via internet heb ik helemaal opgegeven.
Ik bewaarde altijd de chatgeshciedenis zodat ik kon zie wie wie was uiteindelijkquote:Op donderdag 8 november 2012 09:06 schreef kree het volgende:
Ook grappig met Paiq weet ik veel praat er met een stuk of 5 ofzo en dan weet ik later niet meer tegen wie ik wat heb gezegd.
Gelukkig kun je die geschiedenis nalezen
Ja herkenbaar is dat, vooral altijd een oeps momentje als je dan weer eens wat in geuren en kleuren verteld en dat je dan terug krijgt:quote:Op donderdag 8 november 2012 09:07 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik bewaarde altijd de chatgeshciedenis zodat ik kon zie wie wie was uiteindelijkSoms had ik wel eens 5-10 vrouwen tegelijk in de msn lijst en dan wil je nog wel weten wie wie was.
Dat geeft ze gelukkig ook geen 'je bent nummer 100 waar ik mee chat' gevoelquote:Op donderdag 8 november 2012 09:08 schreef kree het volgende:
[..]
Ja herkenbaar is dat, vooral altijd een oeps momentje als je dan weer eens wat in geuren en kleuren verteld en dat je dan terug krijgt:
"dat had je al verteld"
Hij denkt dat hij van alles te geven heeft. Ondanks dat iedereen hier anngeeft dat hij er naast zit met zijn gedacht. Op alle mogelijke manieren.quote:
Dat zijn mijn eigen woorden, maar dat is ook helemaal niet tegenstrijdig met wat ik nu zei. Sterker nog, ik bedoel al die tijd hetzelfde, maar je snapt mijn punt niet omdat je het veel extremer probeert door te trekken dan ik zeg.quote:Op donderdag 8 november 2012 00:56 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Wij zijn zo gelijk dat het te veel was om op te noemen. Dat zijn je eigen woorden. Jammer dat je er niet een 3 kon opnoemen.
Als versieren niet zo makkelijk gaat #55
Vrouwen hebben gewoon geen goede smaak. Ze vinden iemand die onaardig doet leuker.quote:En waarom ze anders op jou reageerd? Omdat je een niks zeggend ventje bent die verzuipt in z'n eigen medelijden.
Ja, ik ben negatief. Dat komt omdat mijn leven absoluut niet zo loopt als ik zou willen.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:35 schreef Tangledup het volgende:
[..]
Jij doet zo verdomd negatief op dit forum, dat wanneer er weer in het nieuws staat dat iemand zichzelf van kant heeft gemaakt, dat ik aan jou moet denken.
Je hebt het beeld dat we jou afzeiken, maar eigenlijk willen we jou best helpen. Je laat het alleen niet toe en blijft vasthouden aan jouw eigen starre beeld van de wereld en van de vrouwen die daarin leven. Dat is erg jammer.
En op een gegeven moment zijn we het dan zat hier.
Maar realiseer je dat dit puur komt door wat jij schrijft hier. Je bepaalt zelf hoe mensen op jou reageren.
Waarom loopt je leven dan niet zoals het moet. Vanwege de vrouwen? En denk je dat het leven van anderen wel altijd helemaal vlekkeloos verloopt? Ik kan wel een boekje opendoen over mijn leven maar dan zit je hier over een maand nog te lezenquote:Op donderdag 8 november 2012 09:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Ja, ik ben negatief. Dat komt omdat mijn leven absoluut niet zo loopt als ik zou willen.
Ik heb niet het gevoel dat veel mensen me proberen te helpen, meestal heb ik het gevoel dat niemand wil helpen en veel mensen niets liever doen dan mij bashen.
Mijn beeld van de wereld en vrouwen is niet echt star. Als iemand mij aantoont dat ik ongelijk heb dan zal ik een van de eersten zijn die dat toe zal geven. Voorlopig lijkt het erop dat mijn beeld (helaas) klopt.
Je kan niet eens 3 punten opnoemen waar wij gelijk in zijn qua gedrag want dat was je punt. Je schuift dat weg met dat er teveel punten zijn om op te noemen.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:31 schreef benzin het volgende:
[..]
Dat zijn mijn eigen woorden, maar dat is ook helemaal niet tegenstrijdig met wat ik nu zei. Sterker nog, ik bedoel al die tijd hetzelfde, maar je snapt mijn punt niet omdat je het veel extremer probeert door te trekken dan ik zeg.
Wtf is dit dan weerquote:Vrouwen hebben gewoon geen goede smaak. Ze vinden iemand die onaardig doet leuker.
quote:Op donderdag 8 november 2012 08:59 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik merk aandacht vaak niet op. Pas toen ik een vriendin had die het zei dat er telkens vrouwen me bekeken begon het me op te vallen.Of eigenlijk begon ik toen te denken dat vrouwen misschien naar me keken omdat ze me leuk vonden, niet omdat mijn haar niet zat ofzo
![]()
Kuthoeren allemaal. Zoek gewoon een leuke vent.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:31 schreef benzin het volgende:
Vrouwen hebben gewoon geen goede smaak. Ze vinden iemand die onaardig doet leuker.
Jaa dat heb ik ookquote:Op donderdag 8 november 2012 09:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik ben altijd paranoia als ze naar me kijken. "heb ik wat op mijn gezicht, of kijken ze omdat ik er raar uit zie"
Je wil enkel een antwoord dat past in jouw straatje en zolang het niet in jouw straatje past is het geen oplossing voor je.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:34 schreef benzin het volgende:
Ik heb niet het gevoel dat veel mensen me proberen te helpen, meestal heb ik het gevoel dat niemand wil helpen en veel mensen niets liever doen dan mij bashen.
Ik denk altijd dat ze naar mijn kapsel kijken.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:41 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Jaa dat heb ik ook"kijken vast omdat ik zo'n massive groot hoofd heb met zo'n dom kut kapsel"
Vrouwen vinden mannen die zelf een mening hebben en niet negatief zijn over alles aantrekkelijk.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:31 schreef benzin het volgende:
Vrouwen hebben gewoon geen goede smaak. Ze vinden iemand die onaardig doet leuker.
Je hebt gelijk.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:34 schreef benzin het volgende:
[..]
Ja, ik ben negatief. Dat komt omdat mijn leven absoluut niet zo loopt als ik zou willen.
Ik heb niet het gevoel dat veel mensen me proberen te helpen, meestal heb ik het gevoel dat niemand wil helpen en veel mensen niets liever doen dan mij bashen.
Mijn beeld van de wereld en vrouwen is niet echt star. Als iemand mij aantoont dat ik ongelijk heb dan zal ik een van de eersten zijn die dat toe zal geven. Voorlopig lijkt het erop dat mijn beeld (helaas) klopt.
Je bent een slechte smaak he! Dat je het even weetquote:Op donderdag 8 november 2012 09:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Je wil enkel een antwoord dat past in jouw straatje en zolang het niet in jouw straatje past is het geen oplossing voor je.
Maar je moet toch zien dat als tig mensen hetzelfde zeggen, losstaand van elkaar.. die jou soms nog niet eens veel hebben zien posten hetzelfde zeggen.. dan moet daar toch een waarheid inzitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |