abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 31 oktober 2012 @ 19:44:19 #1
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118679740
121029_266257_10_jaar%20_F_en_F.jpg

Tien jaar Flora en Fauna!

Het is vandaag maar liefst 10 jaar geleden dat F&F opende:
Nieuw forum, wb V !!

We hebben nagedacht hoe we met jullie dit jubileum van Flora en Fauna wilden vieren.

Een overzicht van 10 jaar geweldige dieren, geweldige users en geweldige topics zou een eindeloze lijst worden want we hebben in 10 jaar heel wat genoten, mee gedacht, meegeleefd en gedeeld in dit geweldige forum.

Wat we vooral wilden was echt sámen met jullie terug kijken op 10 jaar Flora en Fauna. En dus besloten we om niet te kiezen voor een overzicht of lijst maar om samen met jullie in dit topic terug te kijken en herinneringen op te halen.

We zouden jullie dan ook willen vragen om met ons te delen wat jullie de meest memorabele topics vonden, wat indruk maakte, waar je vreselijk om gelachen hebt of waar je je tranen misschien amper kon bedwingen.

Bedankt, trouwe ouwe en nieuwe F&F users voor de afgelopen jaren!

Senesta & Greys

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

En natuurlijk zullen we ons wel aan wat tradities houden, de TS ( of TS-en in dit geval) beginnen:

Senesta - F&F mod sinds 22 dec 2006 tot heden:
Flora en Fauna is altijd al mijn favoriete forum op FOK! geweest, zowel de dieren als de planten topics boeiden me en ik las en postte er altijd graag mee. Eind 2006 werd ik gevraagd (door Dude O+ ) om samen met Anne het Flora en Fauna forum te gaan modden nadat SHE had aangegeven te willen stoppen.

Nadat ik mijn verbazing te boven was hoefde ik niet zo heel lang na te denken en na een volmondig JA van mijn kant werd het op 22 december 2006 officieel gemaakt en trok ik een blauw jasje aan.

Ik heb F&F gemod met Anne, daarna nog een poosje met SHE. Na SHE was Litso een periode mijn medemodje. Toen Litso stopte volgde ElisaB hem op, daar kwam Greys bij en nadat ElisaB een stapje terug deed bleef ik samen met Greys op Flora en Fauna modden. Allemaal hele fijne medemods die een groot hart voor F&F hadden en hebben.

Er zijn in F&F heel wat bijzonder users en dieren langs gekomen en ik vind het echt zo enorm moeilijk om te zeggen welk topic ik nu echt het meest bijzonder vind. Er zijn te veel topics die veel indruk op me hebben gemaakt, het konijnen dagboek, alle topics over wonderhond Pjotr, de asielacties, de live geboorte van olifantje wat helemaal mis ging, het memoriam topic...

Ik denk dat het topic dat me het meest is bijgebleven dan uiteindelijk toch het hele verhaal rond ALF is, het meeleven, het meedenken van alle users. Dat is F&F en eigenlijk ook FOK! op zijn best O+

Gefeliciteerd F&F users en bedankt voor de mooie jaren en dat er maar vele mogen volgen!
Bedankt Danny, voor het mogelijk maken :*

En bedankt Greys, je bent een superfijne en lieve collega O+ En ik hoop dat ik F&F nog vele jaren met jou samen mag modden.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Greys - F&F mod sinds 21 mei 2010 tot heden:
Al jaren was ik te vinden in F&F, onder andere als één van de initiatiefnemers van de Asielacties. Dat waren voor mij toch wel de hoogtepunten van F&F, geheel spontaan ontstaan en echt een userinitiatief! De eerste Asielactie was in 2007, voor het dierenasiel in Rotterdam. Op 22 september 2007 brachten we met een flinke groep FOK!kers de cheque en de grote hoeveelheid ingezamelde spullen naar het asiel. Spullen die weken lang ingezameld en opgehaald waren, het was een superdrukke maar geweldige tijd!

In 2008 hielden we de Asielactie voor het asiel in Zwolle. Naast weer een mooi geldbedrag en vele mandjes, dekens en andere spullen hebben we het asiel ook een gloednieuwe vriezer kunnen geven waar ze dolgelukkig mee waren.
Deze asielactie was voor mij heel speciaal omdat ik daar mijn kat Boor (Boris) de Bengaal aan 'overgehouden' heb. Ik vond het reuze spannend omdat mijn hondje nooit een kat gewend was, maar Boor is - zoals in alle jaren in F&F wel gebleken is - een apart geval in de beste zin van het woord en alles was vanaf minuut 1 goed. Al mijn zenuwen waren voor niets en ik ben er (terecht) hartelijk om uitgelachen door de F&F users!

Het jaar er na in 2009 werd er gekozen voor www.dierenthuis.nl als goede-dieren-doel. Deze asielactie werd helemáál een topactie. Dierenthuis is een stichting voor 'uitgeprocedeerde asielzoekers', zogezegd, maar dan in dierenvorm. Dieren die mishandeld zijn, waar al teveel mee gesleept is, die al te lang in asiels zitten, die vinden daar een permanent liefdevol plekje. Lees HIER het frontpage bericht van destijds. Met een grote groep F&F users hebben we Dierenthuis de zo gewenste 1200 keukenrollen, 118 flessen allesreiniger, 600 blikjes kattenvoer, 80 rollen vuilniszakken en 1300 kauwstaven overhandigd, alsmede een cheque van 5555 euro! Er zijn heel wat tranen gelaten door de mensen van deze mooie stichting toen we daar kwamen, het was indrukwekkend en emotioneel. Na deze actie hebben diverse FOK!kers een dier van Dierenthuis 'geadopteerd'. Het dier blijft dan daar, maar je ondersteunt het financieel.
Na deze asielactie zijn we nog een aantal keer het Dierenthuis gaan bezoeken met diverse groepjes F&Fers.

In 2010 werd ik gevraagd als mod van F&F en omdat ik er tóch al zo vaak te vinden was en F&F me aan het hart gaat zei ik daar volmondig ja tegen. Tot de dag van vandaag heb ik daar nooit spijt van gehad en ik hoop het nog jaren te mogen doen. Eerst samen met ElisaB en Senesta, later toen ElisaB een stapje terug deed alleen met Senesta. F&F is een fijn forum, al lopen we nog wel eens tegen het 'vooroordeel' aan dat er hier alleen boomknuffelaars zitten, maar ik geloof dat we dat idee de laatste jaren al aardig weg hebben kunnen werken.
Is het dan alleen maar pais en vree? Nee tuurlijk niet, de gemoederen lopen heel soms wel eens wat hoog op, maar met zo'n grote groep verschillende mensen met allerhande verschillende persoonlijkheden en en meningen en verschillende manieren van uiten is dat niet vreemd. Maar uiteindelijk komt alles toch weer op zijn pootjes (how very F&F) terecht.

Bedankt F&F users voor jullie vertrouwen de afgelopen jaren!
En bedankt Senesta, je bent een lieve mede-mod!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tevens hebben we een aantal reacties gekregen van oud-F&Fmods die ook graag hun meest memorabele momenten met jullie wilden delen!

Erodome - F&F mod van 31 december 2003 t/m 25 maart 2005:
Dit vond ik een leuk topic: [ spelletje] Raad het hondenras * deel 3 *
Misschien geen diep onderwerp, maar wel een erg leuk onderwerp waarin de gezelligheid van F&F zich mooi laat zien. Spelletjes, slowchats, fototopics, meeleven met het plezier en de ellende van elkaars huisdieren, advies, hulp, dat vormt F&F, is de basis van F&F.
Het modden op F&F was dan ook erg leuk om te doen en alhoewel ik in mijn afscheid stellig beweerde dat ik minder uren op fok door zou brengen is dat niet geheel gelukt en dat voornamelijk door fora zoals F&F, want laten we eerlijk zijn, over onze huisdieren en de natuur raken we nooit uitgepraat ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anne
Van 08-08-2006 tot en met 11-02-2007 ben ik moderator van Flora & Fauna geweest, eerst samen met SHE en daarna samen met onze huidige moderator senesta. Een forum waar ik mijzelf eerst flink heb moeten bewijzen bij de users (dank dat die kans wel gegeven is!) door 'omstandigheden' en uiteindelijk een forum waar ik met veel plezier moderator van ben geweest.
F&F was en is een forum waar lief en leed wordt gedeeld, waar goede doelen gezamenlijk worden gesteund, waar een lolletje niet mag ontbreken, maar waar ook serieuze discussies kunnen plaatsvinden met behoorlijk kritische opmerkingen.
Bij het 10-jarig bestaan horen natuurlijk terugblikken en dus passen de volgende twee topics van mijn hand er prima bij! Een terugblik op het jaar 2006 en het jaar 2007:

Dag 2006, hallo 2007!
Dag 2007, hallo 2008!

Gefeliciteerd F&F! Op naar de volgende tien!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Verbal
In 2002 gingen voor en achter de schermen stemmen op om een forum in te richten over 'iets van natuur'. Voor zover ik mij kan herinneren was het een een-tweetje tussen Bluezz en mij in het admin-forum. Wij maakten ons echt hard voor zo'n forum, ondanks de nodige scepsis bij diverse anderen. Toen de kogel door de kerk was zouden wij dan ook de eerste moderators worden.
In den beginne werd er, zoals het FOK! betaamt, meewarig en laatdunkend over het subforum gedaan. Het zou een knuffelforum zijn met gezemel over droogbloemen en aaibaarheidsfactoren. Als GroenLinks-stemmer die zijn hoofd regelmatig in politieke discussies op FOK! liet zien, was ik dat soort geneuzel wel gewend op FOK!. Gelukkig lieten de users zich daar niet door afschrikken, en maken zij nu al jaren dankbaar gebruik van het forum.

Het forum werd vooralsnog 'Flora en Fauna' gedoopt, met de nadrukkelijke intentie die titel zo snel mogelijk te veranderen omdat hij weinig tot de verbeelding sprak. Hij dekte de lading, uiteraard, maar het moest lolliger en creatiever. Nu zijn we tien jaar verder en F&F heet nog steeds F&F.

Zoals ik bij mijn aantreden al meldde, had ik het meest met dieren en kreeg ik de planten er gratis bij. Als ik mijn postgeschiedenis in F&F bekijk is dat te merken ook. Veel topics geopend, maar eigenlijk gingen ze alleen over de fauna. SCHANDE! Ik had misschien ook wat meer aandacht voor de bloemen en planten moeten hebben, maar er viel ook weinig te modden, minder dan in de dierentopics, waar mensen toch wat geprikkelder kunnen reageren op elkaar. Ik heb in ieder geval nooit virtuele knokpartijtjes de kop hoeven indrukken over wiens tomatenplant het mooist (of het liefst) was.

Ik was moderator vanaf de dag tot het forum openging in 2002 tot het najaar van 2005. Ik was voordien ook al mod van Film, tv en radio en ik vond het mooi geweest. Ik vind het goed dat Bluezz en ik destijds de discussie zijn aangegaan en het voor elkaar hebben gekregen dat het forum er kwam. En hoewel ik een stuk minder aanwezig ben op FOK! (niet geheel onlogisch na dik 13 jaar) en dan al nauwelijks in F&F, ben ik nog steeds erg trots op het forum en de users en vind ik dat Flora & Fauna zijn nut meer dan bewezen heeft.

Eén topic dat enorme indruk op mij heeft gemaakt heb ik niet, al moet ik wel zeggen dat ik altijd erg genoot van de foto-topics. Verder erg goed dat de topics over van alles gingen. Vragen over het eigen huisdier, discussies over circusdieren, over voeding over morele kwesties. Ik weet in ieder geval van mijzelf dat ik mij erg graag mengde in discussies als "welke hond moet ik nemen als ik vijf dagen per week weg ben van huis?". Mensen die mij kennen, vertel ik niks nieuws als ik zeg dat ik niet terugdeins om mijn uitgesproken mening te ventileren.

Ik heb altijd dankbaar gebruik gemaakt van adviezen omtrent onze viervoetige vleesgeworden patiënt Pjotr en anders vond ik wel veel steun in de topics die over zijn kwalen gingen. Het doet mij dan ook deugd om te laten weten dat hij er met zijn dertien en een half jaar nog steeds is en dat hij nog bijzonder veel plezier in het leven heeft. Net zoals Moby, overigens, ons konijn dat inmiddels ook al negen en een half is. Dat de een een keer FOK!-hond van het jaar is geweest en de ander nummer 3 bij de knaagdieren is nog steeds iets waar beide langoren nog steeds trots op zijn.

Godsamme, terwijl ik dit schrijf, bedenk ik mij dat ik gewoon weer wat vaker in F&F moet komen. Wat een goed forum!

Gefeliciteerd Senesta en Greys, en alle trouwe(!) users van Flora en Fauna!!!

V.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 19:45:53 #2
163650 Greys
pi_118679826
Gefeliciteerd allemaal *O* O+

En doe ook mee aan onze feestelijke winactie ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van F&F!
Winactie 10 jaar F&F!
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  † In Memoriam † woensdag 31 oktober 2012 @ 19:48:58 #3
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_118680007
Ik pof appels en hamsters.

Ik haat F&F

______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 31 oktober 2012 @ 19:52:17 #4
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_118680211
Gefeliciteerd allemaal *O*

Ik ga nog even nadenken over de topics, maar sowieso is DTH natuurlijk vermeldenswaardig, waar ik poes Reneetje aan "overgehouden" heb, mijn adoptantje O+
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_118680418
Feli F&F! *O*

En ook ik ga eens nadenken wat de meest memorabele topics waren voor mij.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_118680501
Feli F&F *O*

Ik heb er mooie dingen aan overgehouden, zoals Baloetje en hele lieve vriendinnetjes O+
Fijn forum :Y O+
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 20:01:00 #7
163650 Greys
pi_118680713
Verbal:

quote:
Ik had misschien ook wat meer aandacht voor de bloemen en planten moeten hebben, maar er viel ook weinig te modden, minder dan in de dierentopics, waar mensen toch wat geprikkelder kunnen reageren op elkaar. Ik heb in ieder geval nooit virtuele knokpartijtjes de kop hoeven indrukken over wiens tomatenplant het mooist (of het liefst) was.
_O- :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_118681044
F&F, Daar waar zo lief wordt meegeleefd met elkaar *;
*O*
  woensdag 31 oktober 2012 @ 20:07:04 #9
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_118681075
quote:
14s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:01 schreef Greys het volgende:
Verbal:

[..]

_O- :D
;)

GeV.liciteerd F&FFOK!'ers!!! *O* *O* *O*

V.
Ja inderdaad, V. ja.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 20:08:14 #10
163650 Greys
pi_118681148
quote:
6s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:07 schreef Verbal het volgende:

[..]

;)

GeV.liciteerd F&FFOK!'ers!!! *O* *O* *O*

V.
Jij ook, jij grondleggert! :7
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_118681202
Gefeliciteerd, *O* *O* *O* voor mij was DTH de aanleiding om van lurker user te worden omdat ik daar al eens geweest was en hier een topic erover vond.
Verder mijn favoriete F&F topic is de SC waar ik me voel alsof ik in een warm bad gevallen ben :P waar er over gekke, stomme en ook serieuze dingen gepraat kan worden en waar ik meerdere users heb leren kennen die irl ook heel erg leuk zijn O+
En last but not least complimenten voor de modjes die alles in goede banen leiden :* ^O^
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag
  woensdag 31 oktober 2012 @ 20:10:39 #12
313458 Zonnetje1981
always look on the bright side
pi_118681282
Gefeliciteerd F&F!

Het topic wat ik het vermelden waard vind is Princess one eye en Siep de stoere

En natuurlijk alle opvang-fokkers _O_
  woensdag 31 oktober 2012 @ 20:37:05 #13
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_118682824
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 20:39:10 #14
163650 Greys
pi_118682937
quote:
Het asielactie idee bedoel je he?
Want F&F bestond al veeeel langer :+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  woensdag 31 oktober 2012 @ 20:40:17 #15
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_118682997
quote:
14s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:39 schreef Greys het volgende:

[..]

Het asielactie idee bedoel je he?
Want F&F bestond al veeeel langer :+
Ja, de asielactie idd :P
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  woensdag 31 oktober 2012 @ 20:46:26 #16
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_118683336
quote:
Ik vond het al zo'n bekende TT _O-
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 20:53:29 #17
163650 Greys
pi_118683742
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:40 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Ja, de asielactie idd :P
Ja :D Leuk om weer door te lezen!

quote:
1s.gif Op donderdag 16 augustus 2007 11:50 schreef Greys het volgende:

[..]

:@ Lief. Ik ben van jou in stilte al fan sinds ik las dat je half - zo niet heel - het land bent doorgereden om spullen op te halen die men verzameld had.

Kunnen we niet weer eens iets moois opzetten, dierenspulletjes inzamelen voor een asiel o.i.d.?
Dan wil ik ook helpen en rijden en halen enzo. Ik heb maar een Smart, maar dan rij ik maar wat vaker :D
Alleen iemand anders moet die spullen dan bij het asiel afgeven hoor, anders ga ik alle dieren meenemen...

*O*
Toen wist ik nog niet wat we ons op de hals gingen halen en hoe het uit de klauwen zou gaan gieren _O- _O-
Toen we de OP van dit topic aan het maken waren heb ik ook heel veel oude asielactietopics weer zitten lezen, zalig :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 31 oktober 2012 @ 20:56:20 #18
163650 Greys
pi_118683915
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:40 schreef Ingetje79 het volgende:

[..]

Ja, de asielactie idd :P
Kijk nou....

quote:
1s.gif Op donderdag 16 augustus 2007 13:27 schreef Ingetje79 het volgende:
Zou wel een leuk initiatief zijn :)
Ik heb nog wel spulletjes die mijn katten niet weten te waarderen....die verwende nesten }:|
Maar mij krijg je ook het asiel niet in!
Bwahahahaha, little did you know _O- O+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  woensdag 31 oktober 2012 @ 21:05:45 #19
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_118684387
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:53 schreef Greys het volgende:

Toen wist ik nog niet wat we ons op de hals gingen halen en hoe het uit de klauwen zou gaan gieren _O- _O-
Toen we de OP van dit topic aan het maken waren heb ik ook heel veel oude asielactietopics weer zitten lezen, zalig :D
En we waren toen al een beetje op mekaar O+

Leuk om terug te lezen :Y
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  woensdag 31 oktober 2012 @ 21:08:58 #20
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_118684542
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:56 schreef Greys het volgende:

[..]

Kijk nou....

[..]

Bwahahahaha, little did you know _O- O+
Mijn hemel, ik kwam met een kat thuis destijds :') O+
Wat een werk en wat een lol hebben we gehad toen!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  woensdag 31 oktober 2012 @ 21:22:09 #21
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_118685218
Wat heerlijk om die asielactie-topics door te lezen :D O+
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  Moderator woensdag 31 oktober 2012 @ 21:34:06 #22
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118685943
Toen we dit topic aan het voorbereiden waren heb ik heel wat oude topics door zitten lezen en gezocht. We hebben toch heel wat mooie, bijzondere en hilarische topics gehad zo. Ik vond de wasacties destijds ook zo leuk. De foto's en filmpjes O+ :D
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  woensdag 31 oktober 2012 @ 22:04:22 #23
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_118687768
Gefeliciteerd allemaal!! *O* *O* *O*
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 1 november 2012 @ 08:53:43 #24
163650 Greys
pi_118695808
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 21:34 schreef senesta het volgende:
Toen we dit topic aan het voorbereiden waren heb ik heel wat oude topics door zitten lezen en gezocht. We hebben toch heel wat mooie, bijzondere en hilarische topics gehad zo. Ik vond de wasacties destijds ook zo leuk. De foto's en filmpjes O+ :D
Met Ziggy nog O+
En Bink O+
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
pi_118697272
Gefeliciteerd F&F! Ik vind de kattenfoto topics altijd heel leuk, niet in de laatste plaats omdat ik er natuurlijk ook 2 heb rondlopen ;)

Overigens kan ik me trouwens nog iets van jaren terug herinneren, als het goed is is er toen een keer een soort tocht gedaan ofzo, van users met katten, die toen op 1 dag bij andere users met katten op de koffie kwamen ofzo en ook om foto's te maken, kan dat kloppen, of is dat het laatste restje acid van gisteravond?

Ik krijg bij de SC hier altijd wel een beetje het gevoel van dat is het huisvrouwtjestopic ofzo, waar alle modetips uit de Libelle gedeeld worden, onder het genot van een kopje kamillethee enzo, maar dat komt misschien ook omdat ik er maar een paar keer gekeken heb en het toen een soort kippenhok was ofzo. Begrijp me niet verkeerd hè, niks tegen huisvrouwtjes natuurlijk, huisvrouwtjes unite enzo, maar goed, als man voel je je dan altijd een beetje ongemakkelijk hè.
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 10:30:01 #26
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118697849
quote:
2s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:05 schreef Kper_Norci het volgende:
Gefeliciteerd F&F! Ik vind de kattenfoto topics altijd heel leuk, niet in de laatste plaats omdat ik er natuurlijk ook 2 heb rondlopen ;)

Overigens kan ik me trouwens nog iets van jaren terug herinneren, als het goed is is er toen een keer een soort tocht gedaan ofzo, van users met katten, die toen op 1 dag bij andere users met katten op de koffie kwamen ofzo en ook om foto's te maken, kan dat kloppen, of is dat het laatste restje acid van gisteravond?

Ik krijg bij de SC hier altijd wel een beetje het gevoel van dat is het huisvrouwtjestopic ofzo, waar alle modetips uit de Libelle gedeeld worden, onder het genot van een kopje kamillethee enzo, maar dat komt misschien ook omdat ik er maar een paar keer gekeken heb en het toen een soort kippenhok was ofzo. Begrijp me niet verkeerd hè, niks tegen huisvrouwtjes natuurlijk, huisvrouwtjes unite enzo, maar goed, als man voel je je dan altijd een beetje ongemakkelijk hè.
Hahaha :D Tja we noemen het niet voor niets een kippenhok he :P Maar er komen toch ook echt ook mannen in de SC en de onderwerpen zijn over het algemeen erg verschillend. Van dieren naar muziek van lush naar auto's en motoren. Maar het gaat soms wel erg snel en dan kan ik me best voorstellen dat het lastig instappen is. Maar iedereen is in ieder geval altijd even welkom om binnen te lopen en even mee te kakelen ;)
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 1 november 2012 @ 10:31:11 #27
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_118697868


Gefeliciteerd F&F O+ *O* O+ !

Mij blijft vooral Dierenthuis erg bij! Ik, als jonge CZ. 8-), was mee met het afleveren, :D. Geen idee waar die filmpjes en foto's zijn gebleven haha. Echt superleuk! Ik ga natuurlijk ook meedoen met de toffe winactie, :9.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 10:31:31 #28
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118697877
Die tocht waar je het over hebt doet wel een belletje rinkelen, ik zal eens zoeken. Volgens mij was dat de wilde wieven tour destijds :D Tombo? Cat? Help eens!

[ Bericht 51% gewijzigd door senesta op 01-11-2012 10:39:10 ]
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 10:46:29 #29
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118698320
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 1 november 2012 @ 10:47:43 #30
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_118698352
Trouwens! Waarom doet deze link (opbrengst asielactie overhandigen) het niet meer? ;( Is de special weg?
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 10:48:55 #31
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118698384
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:47 schreef ChipsZak. het volgende:
Trouwens! Waarom doet deze link (opbrengst asielactie overhandigen) het niet meer? ;( Is de special weg?
Oei, geen idee, werkt bij mij ook niet meer.
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 1 november 2012 @ 10:49:12 #32
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_118698398
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:48 schreef senesta het volgende:

[..]

Oei, geen idee, werkt bij mij ook niet meer.
Jammer -O-.
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_118698690
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:48 schreef senesta het volgende:

[..]

Oei, geen idee, werkt bij mij ook niet meer.
Fixed.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  FOK!Video Chick, PR en FP sportredactie donderdag 1 november 2012 @ 11:04:56 #34
149527 crew  ChipsZak.
That's hot.
pi_118698844
quote:
7s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:59 schreef Pheno het volgende:

[..]

Fixed.
*O* Merci!
[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
pi_118698891
quote:
Ja, volgens mij wel, maar ik dacht echt dat al iets van 6 of 7 jaar geleden was! :o Minder blowen denk :') Het is dat ik toen nog geen katten had, anders had ik me toen ook wel opgegeven.
pi_118699665
quote:
0s.gif Op woensdag 31 oktober 2012 20:10 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Gefeliciteerd F&F!

Het topic wat ik het vermelden waard vind is Princess one eye en Siep de stoere

En natuurlijk alle opvang-fokkers _O_
Gefeliciteerd met het tien jarig bestaan.

Dit topic kwam ook als eerste in mij op.

Ik ben door dit topic meer gaan posten op fok, waar ik eerst een fanatieke meelezer was. En nog steeds post ik vooral in dit gedeelte van het forum. Ik hou nou eenmaal ook heel veel van diertjes.
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 11:35:43 #37
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118699702
quote:
7s.gif Op donderdag 1 november 2012 10:59 schreef Pheno het volgende:

[..]

Fixed.
Thnx Pheno :*
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_118699856
F&F is eigenlijk een verkapte R&P. Wanneer je je kut voelt kan je in F&F lieve diertjes kijken en dan voel je je weer goed. Met hun problemen allemaal daar :') Gewoon kattenfoto's kijken en dan kan je er weer tegenaan.
pi_118700981
Gefeliciteerd F&F :*

Een domper: ik lig ziek in bed.
Werewolf
pi_118706693
Gefeliciteerd F&F! Ik post hier niet heel vaak maar vind het af en toe leuk om de fototopics te bekijken. Vandaar ook dat mij meteen het volgende topic te binnen schoot: Fototopic; Laat zien wat je huisdier met de kerstboom doet!

Ik meen me te herinneren dat er ook een speciaal 'katten in de kerstboom' topic was, maar ik kan me vergissen. Zelf heb ik geloof ik ergens ook nog een foto gepost van onze kater Joey, die de kerstboom ontmoet. En omgooit. En aanvalt. En beklimt. Tja.
pi_118707218
Gefeliciteerd F&F! om het te vieren krijgt Loebes een kluif en m'n planten water ;)
I solemnly swear i'm up to no good
  Eurovisie Songfestival Queen donderdag 1 november 2012 @ 21:54:43 #42
163650 Greys
pi_118724064
quote:
0s.gif Op donderdag 1 november 2012 15:01 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Gefeliciteerd F&F! Ik post hier niet heel vaak maar vind het af en toe leuk om de fototopics te bekijken. Vandaar ook dat mij meteen het volgende topic te binnen schoot: Fototopic; Laat zien wat je huisdier met de kerstboom doet!

Ik meen me te herinneren dat er ook een speciaal 'katten in de kerstboom' topic was, maar ik kan me vergissen. Zelf heb ik geloof ik ergens ook nog een foto gepost van onze kater Joey, die de kerstboom ontmoet. En omgooit. En aanvalt. En beklimt. Tja.
Oh hilarisch inderdaad, al die foto's van kapotte kerstballen en een onschuldig kattenhoofd :D
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
  donderdag 1 november 2012 @ 21:58:57 #43
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_118724350
Gefeliciteerd! *O*

Er is maar 1 topic dat ik minstens 1 keer per jaar bewust opzoek en teruglees, en dat is een F&F topic: Rijgers :D
***
pi_118724918
Gefeli w/ w/ w/
  Moderator donderdag 1 november 2012 @ 22:17:43 #45
121347 crew  senesta
Risicovol
pi_118725462
quote:
14s.gif Op donderdag 1 november 2012 21:58 schreef Brighteyes het volgende:
Gefeliciteerd! *O*

Er is maar 1 topic dat ik minstens 1 keer per jaar bewust opzoek en teruglees, en dat is een F&F topic: Rijgers :D
:D Leuk topic ja :D
JoOlz: "So much good shit in senesta's head, I call it Ideahhrea."
pi_118735617
quote:
Dat was een leuk weekend ja. O+ Wel doodvermoeiend want we hebben heel wat kilometers gemaakt. Maar hartstikke leuk om gezichten bij namen op internet te zien (ook al waren we zowat bij iedereen gruwelijk te laat _O- ).

Mijn favoriete topics: toch de zielige beestjes die spontaan door FOK!kers in huis worden genomen.
Joey is al genoemd, er was ook eens een katje in een tuin van een FOK!ker gevonden op de Filippijnen (geloof ik). En Clumsy_clown die ook een zwerfkat opnam (deel 1 , deel 2 , deel 3 en deel 4 ) . Mooi om te zien hoe mensen dan meedenken om het beestje erdoor te helpen.

En dan de SC! Daar ben ik inmiddels al een paar jaar actief en heb ik veel lief en helaas ook leed meegemaakt. Maar ook dat laatste hoort bij het leven.

Niet te vergeten: dankzij Poeke die een topic opende over haar opvangavonturen bij Redcat vang ik inmiddels al een jaar of 4 zelf katten op. En hebben een aantal FOK!kers via mij een huisgenootje gevonden. Super hoe ver mensen gaan (rijden) voor een huisdier en leuk om ook hun verdere leventje een beetje te kunnen volgen. ^O^
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_118736581
F&F *O*

Als ik me opwind over dingen die ik elders op fok, of eigenlijk het hele internet for that matter, lees en ik moet even of stoom afblazen of relativeren, is F&F mijn go-to plaats.

Er is niets dat mij kalmeert en geruststelt dat op het internet iedereen wat extremer is dan in het echt, dan een hele horde huisvrouwen die bij het aanzicht wat in hun ogen 'dierenleed' is veranderen in een eco-terrorist die het liefst iedereen die ooit fout naar een kat heeft gekeken aan de hoogste boom hangt.
pi_118739519
F&F, mijn favo subforum! *O*

Ik vind het vooral zo leuk dat mensen hier onderling misschien erg van elkaar kunnen verschillen, maar toch één gemeenschappelijke deler hebben waar ze allemaal eindeloos enthousiast over door kunnen posten O+ De leukste topics vind ik alle foto- en verhaaltopics. Ik krijg er namelijk nooit genoeg van om leuke/lieve/ontroerende/mooie/grappige foto's en bijbehorende verhaaltjes van mensen over hun dieren te lezen. En soms vind ik een stevige discussie ook best vermakelijk om te lezen, en ook die komen regelmatig hier langs :9

Hoe dan ook, gefeliciteerd F&F en op naar de volgende 10 jaar ):O
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')