ik vind pussypad toch zo geil klinkenquote:Op zaterdag 20 oktober 2012 23:39 schreef MrGuma het volgende:
Wat ik overigens misschien wel een goed idee vond; een pussypad gebruiken bij de bench press. Mocht het te zwaar worden dan komt het in ieder geval wat zachter aan en rust de stang niet keihard op je borst.
Zag het iemand donderdag doen, misschien wel een optie.
Krav Maga tegen een weight rack?quote:Op zondag 21 oktober 2012 01:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
http://www.telegraaf.nl/v(...)n_sportschool__.html
Zo'n idioot loopt er bij mij de sportschool ook. Als een debiel de hele tijd schop en stoot bewegingen maken en ondertussen veel schreeuwen. Laatst wat van gezegd, schreeuwde gewoon boven de muziek van m'n oordoppen uit.quote:Op zondag 21 oktober 2012 01:12 schreef Yuri_Boyka het volgende:
http://www.telegraaf.nl/v(...)n_sportschool__.html
quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 22:43 schreef seto het volgende:
Vrouwen hebben een automatisch afweermechanisme waardoor ze lichter worden als je ze optilt, zodat je minder snel denkt dat ze te dik zijn.
Ik ookquote:
quote:Op zaterdag 20 oktober 2012 18:03 schreef Yamcha het volgende:
Maatje van me (1.70m, 73kg) is sindskort lid van de club van 1000. 1000lbs total op de big three that is.FUARK. 200kg DL @ 73kg is echt ernstig ziek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zieke motivatie krijg ik als ik hem bezig zie."End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Een paar keer geprobeerd maar zag de meerwaarde niet.quote:Op zondag 21 oktober 2012 11:36 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier overigens mensen die op hun sokken squatten? Ik vind het persoonlijk veel lekkerder zonder schoenen aan
Ik heb het idee dat het veel stabieler is. Die hardloopschoenen die ik nu draag zijn veel te zwabberig imho.quote:Op zondag 21 oktober 2012 11:37 schreef Weissman het volgende:
[..]
Een paar keer geprobeerd maar zag de meerwaarde niet.
Je moet sowieso niet squatten op hardloop schoenenquote:Op zondag 21 oktober 2012 11:39 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat het veel stabieler is. Die hardloopschoenen die ik nu draag zijn veel te zwabberig imho.
Ik heb niks andersquote:Op zondag 21 oktober 2012 11:42 schreef Weissman het volgende:
[..]
Je moet sowieso niet squatten op hardloop schoenen
Ik doe dit ook eigenlijk......quote:Op zondag 21 oktober 2012 11:42 schreef Weissman het volgende:
[..]
Je moet sowieso niet squatten op hardloop schoenen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |