- Amerikanen houden echt heel veel van hun vlag (was al bekend maar toch....)quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:07 schreef SwiffMeister het volgende:
"Guten Apetit" Ik denk serieus dat dat mens op dat moment probeerde een paar woorden in Maartens taal te praten.
Dat valt me juist tegen; veel door elkaar heen praten.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 22:07 schreef SwiffMeister het volgende:
Ik vind het vooral mooi hoe hij door zo neutraal te blijven en mensen te laten praten zonder ze te interrumperen bijna overdadig de spot met ze drijft.
Die wenkende blik van van Rossem bij dat dansenquote:Ben benieuwd naar volgende week. Ik zag iets met klompen en nederlandse klederdracht.
Ik mag hopen dat ze het gesprek uitzenden waarin van Rossem uit leg geeft over Nederland
quote:In deze aflevering blijkt dat je religieus moet zijn als president. Van Obama weten we niet wat 'ie gelooft, maar wel dat 'ie dat doet. Romney is Mormoon. Wat nou als een Mormoon de belangrijkste man ter wereld wordt? Hebben Mormonen gevoel voor humor?
De Romneycampagne blijkt vele miljoenen uit Las Vegas te krijgen. Maarten gaat op verkenning uit en leert en passant wat een pokerface is.
Amerika en diepgang,quote:Op zondag 21 oktober 2012 11:47 schreef Tem het volgende:
Wel een leuk programma maar het blijft allemaal wat aan de oppervlakte helaas.
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:23 schreef Pisces29 het volgende:
Oeh, dank voor de kick, ik had het anders gemist straks
Yeahquote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Fuck PSV.
Nu naar een echte held kijkken
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:39 schreef Specularium het volgende:
Nouja, Adolf Hitler spelen is wel grappig natuurlijk.
Hij heeft een chauffeur, als een presidentquote:
Ja, ik bedacht dat ook toen ik op invoeren drukte.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:40 schreef Pietepietje het volgende:
[..]
Hij heeft een chauffeur, als een president
quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:45 schreef Specularium het volgende:
Zouden ze lachen als je niggerjokes gaat vertellen?
Ik heb nog een DVD van hem liggen. Nog steeds niet gekekenquote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Bedankt voor de reminder, even die standupshow van hem zoeken zo, had ik nog niet gezien.
Ik heb er ook niks meer van gehoord achteraf, werd wel met een hoop bombarie aangekondigd.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:47 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik heb nog een DVD van hem liggen. Nog steeds niet gekeken
Inderdaad, maar daar is ook niet zoveel voor nodigquote:
Alsof je nog een mening hebt in zo'n sekte.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:48 schreef Karina het volgende:
Uh wat je wordt gedoopt als je dood bent? Als je dat nou helemaal niet wilde
Nou die mensen uit 1600 wisten nog helemaal niks over die sekte.quote:Op donderdag 25 oktober 2012 21:49 schreef Specularium het volgende:
[..]
Alsof je nog een mening hebt in zo'n sekte.
Maar op zich wel vermaakelijkquote:Op donderdag 25 oktober 2012 22:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Yep...geen topshow deze keer.
Ik vond de kop van Maarten in het publiek geweldig toen ze zogenaamd Nederlands volksdansen aan het doen waren in dat Holland themapark. Het Amerikaanse publiek helemaal genieten, hij vind er geen kut aan.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 18:41 schreef AttunPalalin het volgende:
Kan iemand een gifje maken van die allereerste scene, waar hij vage dansmoves staat te doen achter die Hollandgast?
3e Sorry, 4e inderdaadquote:Op donderdag 1 november 2012 21:33 schreef Piles het volgende:
Hoeveelste aflevering is dit, ik ontdekte dit vorige week pas
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |