Het is staal en titanium. De koker is koolstofvezel, die zou dus sterk genoeg moeten zijn. Het zwakste punt is de aansluiting van de koker op de het been gedeelte, om het zo even uit te drukken. Daar waar je dat witte knopje ziet zit de aansluiting.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:02 schreef fathank het volgende:
Ziet er stevig uit. Dat metaal is aluminium? Massieve koker?
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:57 schreef Snakey het volgende:
Ha, mijn squat prothese.
Gruwelijk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet dat er veel aan te zien is voor de leek, maar de afstelling van deze prothese is anders dan normaal. Erg lekker loopt het niet meer, maar voor squats en deadlifts is het perfect.
En ik heb ze de cosmetica, wat het er als een been uit laat zien, af laten halen. Zo kan ik eventueel zelf nog wat aan de afstellingen doen.succes ermee.
Deathlift or Die.
Veel succes man, ik kijk er naar uit.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:20 schreef Snakey het volgende:
[..]
Vrijdag squaten. Volgende week eens een filmpje maken. Had ik Rip beloofd.
Thanks.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:22 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Veel succes man, ik kijk er naar uit.
quote:
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:57 schreef Snakey het volgende:
Ha, mijn squat prothese.
Wat vet, kerel! Succes ermee, al die PRs verbreken. Keep us posted.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet dat er veel aan te zien is voor de leek, maar de afstelling van deze prothese is anders dan normaal. Erg lekker loopt het niet meer, maar voor squats en deadlifts is het perfect.
En ik heb ze de cosmetica, wat het er als een been uit laat zien, af laten halen. Zo kan ik eventueel zelf nog wat aan de afstellingen doen.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:49 schreef 16meter het volgende:
[..]
Wat vet, kerel! Succes ermee, al die PRs verbreken. Keep us posted.
Thanks guys.quote:
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:57 schreef Snakey het volgende:
Ha, mijn squat prothese.
succes, vetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet dat er veel aan te zien is voor de leek, maar de afstelling van deze prothese is anders dan normaal. Erg lekker loopt het niet meer, maar voor squats en deadlifts is het perfect.
En ik heb ze de cosmetica, wat het er als een been uit laat zien, af laten halen. Zo kan ik eventueel zelf nog wat aan de afstellingen doen.![]()
Succes! En veel respect uiteraard.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:55 schreef Snakey het volgende:
[..]
[..]
Thanks guys.![]()
Eindelijk meer dan 100 kilo squaten en deadliften. Dat durfde ik niet op mijn huidige prothese.
quote:
Thanks, thanks and thanks.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:12 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Succes! En veel respect uiteraard.
Je was te vroeg met quoten (of ik te laat met edittenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:17 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het is staal en titanium. De koker is koolstofvezel, die zou dus sterk genoeg moeten zijn. Het zwakste punt is de aansluiting van de koker op de het been gedeelte, om het zo even uit te drukken. Daar waar je dat witte knopje ziet zit de aansluiting.
De koker, de koolstofvezel, is trouwens wel om staal heen gegoten wat weer op de rest van het been aansluit. Op zich kan er dus weinig gebeuren, maar ik denk dat er na verloop van tijd, en zwaardere belasting het op den duur wel wat ruimte gaat geven.
Phoe, bijna alles eigenlijk. Eens kijken of ik dat in het kort kan uitleggen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:43 schreef fathank het volgende:
[..]
Je was te vroeg met quoten (of ik te laat met editten). Maar hoe gaat dat afstellen in z'n werk? wat kun je precies aanpassen mocht je dat willen? (Altijd geïnteresseerd in alles wat ook maar een beetje met techniek te maken heeft
.)
Als ik morgen uitgeslapen ben ga ik het eens rustig bekijkenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:59 schreef Snakey het volgende:
[..]
Phoe, bijna alles eigenlijk. Eens kijken of ik dat in het kort kan uitleggen.
Net onder de koker, dus boven die 6 gaatjes met inbusschroeven zie je een gaatje met een inbus. Die zitten rondom, voor en achter, en aan allebei de zijkanten. Daarmee kun je de koker wat naar voren, achteren of links of rechts afstellen.
Datzelfde zie je net boven het 'enkelgewricht', net boven dat blauwe stukje. Ook weer 4 inbussen, waarmee je dat stuk van de enkel alle kanten op kan bijstellen. Daarmee hebben we deels de voorkant van de voet wat omhoog gezet (ge-fine tuned) zodat als ik squat ik niet op de bal van de voet ga staan maar de voet plat op de grond blijft, met de nadruk op de hiel. (Je weet wel, bij het omhoog komen je hielen in de grond douwen).
Dan zit er onder het blauwe enkelstukje een getand plaatje, die in het getande plaatje op de voet zit. Die zitten met een titanium bout van onderaf op elkaar geschroeft. Als je die bout loshaalt kan je de voet daar ook weer afstellen door bv de tenen naar beneden of naar boven te zetten. Daarmee hebben we de voet dus grofweg afgesteld om de juiste positie te krijgen.
Het zwarte plaatje wat je daaronder ziet is een soort van de vering.Als ik naar voren stap maakt dat dat mijn voet een zo natuurlijk mogelijk afrol maakt. Dat is weer bij te stellen door dat witte stukje wat je achterin de enkel, dus onder dat zwarte plaatje ziet. Die heb ik gelaten zoals het was. Dat is een persoonlijke keuze, ik vind wat meer weerstand prettig lopen. Hoe verder je het naar voren verplaatst hoe minder weerstand je krijgt.
Erm noe, zoiets dus.
Eetze en slaapze.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Als ik morgen uitgeslapen ben ga ik het eens rustig bekijken. nu tijd om te eten en te slapen. Vanochtend was het 03:15 en net klaar met werken. Daar gaan mn gains
![]()
![]()
Ik eet het dan wel ja. Ik laat de kat altijd eerst een stukje proberen though.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:00 schreef IrCute het volgende:
Mijn kip is 1 dag over de datum, zal ik em eten?
Goed gaar bakken, niks aan het handje. Alsof die kip weet welke datum het isquote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:00 schreef IrCute het volgende:
Mijn kip is 1 dag over de datum, zal ik em eten?
Ruiken. Als het niet raar ruikt is het niet bedorven.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 18:00 schreef IrCute het volgende:
Mijn kip is 1 dag over de datum, zal ik em eten?
He, leuke info. Best kek been eigenlijk, gewoon helemaal te tweaken.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:59 schreef Snakey het volgende:
[..]
Phoe, bijna alles eigenlijk. Eens kijken of ik dat in het kort kan uitleggen.
Dit inderdaad!quote:
Helaas dat je morgen geen pomp meer hebt.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:28 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dit inderdaad!
Voel me trouwens wel een beachboy, morgen date met een lekker meisje dus vandaag even van een mijn schema afgeweken en gewoon lekker die breezah-spiertjes trainen tok. Is ook wel eens lekker.
Do not blur the issue with facts.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:31 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Helaas dat je morgen geen pomp meer hebt.
Kerel,quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:28 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dit inderdaad!
Voel me trouwens wel een beachboy, morgen date met een lekker meisje dus vandaag even van een mijn schema afgeweken en gewoon lekker die breezah-spiertjes trainen tok. Is ook wel eens lekker.
pics or it won´t happenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:28 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Dit inderdaad!
Voel me trouwens wel een beachboy, morgen date met een lekker meisje dus vandaag even van een mijn schema afgeweken en gewoon lekker die breezah-spiertjes trainen tok. Is ook wel eens lekker.
Hij traint dan ook iets van 20/30 jaar ofzo, lol.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 11:11 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Lol valt wel te zien dat ie die oefening iets te vaak doet.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:57 schreef Snakey het volgende:
Ha, mijn squat prothese.
Wauw, ziet er bruut uit Snakes!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet dat er veel aan te zien is voor de leek, maar de afstelling van deze prothese is anders dan normaal. Erg lekker loopt het niet meer, maar voor squats en deadlifts is het perfect.
En ik heb ze de cosmetica, wat het er als een been uit laat zien, af laten halen. Zo kan ik eventueel zelf nog wat aan de afstellingen doen.Bijna letterlijk half man, half machine.
![]()
Succes!If not now, then when.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Wauw, ziet er bruut uit Snakes!Bijna letterlijk half man, half machine.
![]()
Succes!
Hoezo niet?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:31 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Helaas dat je morgen geen pomp meer hebt.
Ach, ik wijk wel vaker af van mijn schema hoor. Ik heb wel een of twee keer in de maand zo een training dat ik denk fuck it, ik ga gewoon ff doen waar ik zin in heb. Denk dat ik niet de enige benquote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:34 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Kerel,hou je gewoon aan je schema, alleen voor een meisje.
Correct me if I'm wrong, maar als je pomp 'uitwerkt' en je in je herstelperiode zit lijken je spieren minder vol. Had iemand een tijdje terug een artikeltje over gepost volgens mij. (of op DBB, weet niet precies meer)quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:01 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Hoezo niet?
[..]
Ach, ik wijk wel vaker af van mijn schema hoor. Ik heb wel een of twee keer in de maand zo een training dat ik denk fuck it, ik ga gewoon ff doen waar ik zin in heb. Denk dat ik niet de enige ben
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:57 schreef Snakey het volgende:
Ha, mijn squat prothese.
Bruut ding, gewoon dikke vlammen en een flexende Coleman op dat zwarte gedeelte laten spuiten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet dat er veel aan te zien is voor de leek, maar de afstelling van deze prothese is anders dan normaal. Erg lekker loopt het niet meer, maar voor squats en deadlifts is het perfect.
En ik heb ze de cosmetica, wat het er als een been uit laat zien, af laten halen. Zo kan ik eventueel zelf nog wat aan de afstellingen doen.
Ben benieuwd naar het filmpje.
This isn't even my final form.
Ik heb ECA en Dexa gehad en ik moet zeggen dat mijn voorkeur naar de ECA gaat. ECA is sowieso effectiever dan Dexa he.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:12 schreef Sapstengel het volgende:
Is dat goed spul? Vriendin van me gebruikt nu ECA, maar is waarschijnlijk wel geinteresseerd. Sowieso al omdat het ongeveer 15 euro goedkoper is en niet vanuit de UK hoeft te komen.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:01 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Hoezo niet?
[..]
Denk dat ik niet de enige ben
Okay thanks, dat wist ik niet. Dan blijft ze vast wel gewoon bij ECA.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:14 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik heb ECA en Dexa gehad en ik moet zeggen dat mijn voorkeur naar de ECA gaat. ECA is sowieso effectiever dan Dexa he.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Voor diegene die de Twins volgen:
Er komt nog een trainingsfilmpje één dezer dagen.
Nu je het erover hebt. Wat is jullie mening over IIFYM (If It Fits Your Macro's)? Ik weet niet wat het precies inhoudt, maar het gaat een beetje over dat je alles kan eten wat je wilt. Denk aan fastfood in de cut en dan alsnog shredded worden.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:42 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ik doe de laatste tijd af en toe ook wel eens dirty bulk. Al eens KFC en iskender kebab gehad. Heb schijt gekregen, omdat ik toch wel genoeg discipline heb om het tijdens de cut kwijt te raken.
Gewoon keihard (brullend) lachen en weglopen, prachtig.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:47 schreef SunTzu het volgende:
Wat gebeurd er als tokkies oud worden?
Gaat na een tijd tegen je staan. Choco of banaan for me.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:53 schreef Yuri_Boyka het volgende:
De whey is bijna op en ik heb gehoord dat de Cookies & Cream smaak erg lekker moet zijn. Heeft iemand hier deze toevallig al gehad?
Nja er waren eerder al wat dumbells kapot gegaan van 28, 30, 32, en 34 waren er maar 1 van elk. Nu zijn ze net weer gemaakt komen die klapmogolen weer. Ik zat ook nog bij een andere gym maar nu ik alleen nog bij deze zit kan ik hier echt kwaad om worden.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Gewoon keihard (brullend) lachen en weglopen, prachtig.
Jij hebt hem gehad dus? Dan haal ik wel gewoon diegene die ik lekker vind.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:57 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Gaat na een tijd tegen je staan. Choco of banaan for me.
Haha, je hoeft ze toch niet te klappen man, dat vinden ze alleen maar leuk. Je moet boven hun staan, dat vinden ze niet leuk. Die gasten moeten hun retardedness compenseren, jij niet. Be alpha.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 20:59 schreef SunTzu het volgende:
[..]
Nja er waren eerder al wat dumbells kapot gegaan van 28, 30, 32, en 34 waren er maar 1 van elk. Nu zijn ze net weer gemaakt komen die klapmogolen weer. Ik zat ook nog bij een andere gym maar nu ik alleen nog bij deze zit kan ik hier echt kwaad om worden.
Ik ben nog niet groot genoeg om ze te klappen, de medewerkers van de gym zijn ook te pussy.
Wat dan, ik moet trainen om zo snel mogelijk groter te worden.
Ja ze stonden wel te mirin' naar m'n aestheticquote:Op woensdag 10 oktober 2012 21:06 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Jij hebt hem gehad dus? Dan haal ik wel gewoon diegene die ik lekker vind.
[..]
Haha, je hoeft ze toch niet te klappen man, dat vinden ze alleen maar leuk. Je moet boven hun staan, dat vinden ze niet leuk. Die gasten moeten hun retardedness compenseren, jij niet. Be alpha.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door SunTzu op 10-10-2012 21:18:54 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |