De op is verouderd die zal ik in overleg met Billie morgen bijwerken.quote:In navolging op Al half jaar op mezelf, nog steeds bijna geen spullen..., Al half jaar op mezelf, nog steeds bijna geen spullen... Deel 2 en Al half jaar op mezelf, nog steeds bijna geen spullen... Deel 3
Billie1985 schreef:
N.a.v. mijn andere topic ( "Even" mijn verhaal kwijt... ) toch maar besloten om hier een topic aan te maken en steun te vragen aan andere FOK!kers.
Situatie:
Vader raakte in coma, en na ongeveer een half jaar "herstellen" kwam hij weer thuis. Een heel ander mens geworden, naar, vervelend, agressief, depressief, (ik hou t nog bescheiden) waardoor ik zelf ook in een depressie belandde. Op aanraden van diverse instanties ben ik op mezelf gaan wonen, de situatie thuis was niet meer te houden, vaak ruzies (vaak om de kleinste dingetjes) en ging er zelf mentaal kapot aan.
Nu woon ik op mezelf, al in november vorig jaar heb ik de sleutel gekregen en ben ik niet verder gekomen dan een televisie, radio, laptop + computer. Deze had ik van mezelf al. Van iemand heb ik een luchtbed kunnen lenen waar ik nu op slaap. Van m'n leiding bij mn vrijwilligerswerk/stage (onder de noemener reintegratie) heb ik een bank gekregen, en sinds van de week een laminaatvloer, daar komen ze me zaterdag mee helpen leggen.
Omdat ik schulden heb (heb 31 mei een afspraak voor schuldhulpverlening) heb ik maandelijks een tekort van 175 euro. Ik heb het zo lang mogelijk geprobeerd uit te stellen, maar nu begin ik echt in de problemen te komen (rekeningen die terug blijven komen en zulks). Ik heb bij de Sociale Dienst Drechtsteden aangeklopt om verhuiskosten / bijzondere bijstand aan te vragen maar kreeg 0 op rekest. "Verhuizen is iets wat je toch ooit een keer in je leven zou doen en daar dien je voor te reserveren" krijg je te horen. Ben tegen die uitspraak in beroep gegaan omdat ik vooordat ik op mezelf ging wonen mijn vader soms meehielp met rekeningen, omdat hij nog maar 70% van zijn loon kreeg, en hij zelf ook schulden heeft (maar geen schuldsanering wil aanvragen).
Dus wie o wie woont er in de regio Alblasserdam (omgeving Rotterdam) en heeft er nog wat spulletjes over? Al is het een half kapotte koelkast, gasfornuis of iets wat je nooit meer gebruikt, je kunt mij er ont-zet-tend blij mee maken!
Voor vragen kun je me altijd PM-en!
Inmiddels heeft Billie al heel wat meer spullen.![]()
Maar wellicht heeft een Fok!ker nog een of meer van onderstaande zaken liggen die hij of zij zelf niet nodig heeft.
Dit is de up to date lijst:
*koffiezetap Rucky (komt nog)
Fiets
Grote rugzak (om boodschappen in te vervoeren, is handiger dan tassen aan hand)
Oven
Theelepeltjes
Blikopener (seraphina)
Pannen en potjes
Vlees-, wok en aardappel pan aanwezig
Messenset, 1 goed mes aanwezig, plus klein scherp mesje
Garde/mixer (seraphina)
Bezem is handig, voor balkon
Broodrooster
Tosti ijzer
TV meubel evt bij muhahaha of franknfurter
quote:Op zondag 23 september 2012 21:46 schreef Bartcoah het volgende:
Ik heb een TV meubel voor je, bij mij is er sinds kort een TV meubel met de hand gemaakt <3.
TV meubel is zwart, geen krassen op nog in zeer goede staat. Ik heb er 1 á 2 jaar van kunnen genieten.
Ik heb het zelf heel erg druk met studie en werk. Ik woon in regio Haarlem, misschien weet jij iemand hier die hem kan ophalen voor je?
Want ik neem aan dat een treinkaartje van 20 euro iets te veel is voor je? Meer kosten kan je nu niet gebruiken denk ik zo.
Ik hoor van je!
quote:Op zondag 23 september 2012 22:14 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Ik wil eventueel die 20 E voor z'n treinkaartje wel lappen.
Jongens heel tof aanbod!! Echt super!! Maar er staat een mooi tv meubel bij Billie.quote:Op zondag 23 september 2012 22:27 schreef LompeHork het volgende:
[..]
In een weekend wil ik wel rijden. Ik woon in de kop van Noord Holland en heb een vrij ruime station wagon tot m'n beschikking. Weet je toevallig de afmetingen?
dit dus! Rucky wil jij de oplijst weghalen svp?quote:Op zondag 23 september 2012 22:49 schreef Rucky het volgende:
[..]
Ik denk dat de op niet is bijgewerkt.
Verraaier! Je mocht niks zeggen!quote:Op maandag 24 september 2012 00:18 schreef Inlognaam het volgende:
Ojee, Billie gaat strippen voor de dames
En de heren dan?quote:Op maandag 24 september 2012 00:18 schreef Inlognaam het volgende:
Ojee, Billie gaat strippen voor de dames
Het is morgenavond!quote:Op maandag 24 september 2012 00:18 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Verraaier! Je mocht niks zeggen!
Ik ben benieuwd naar de foto's. Hou ons maar in spanning.quote:Op maandag 24 september 2012 23:41 schreef billie1985 het volgende:
Sorry mensen, het is me niet gelukt om vandaag mn "voorbereidingen" te treffen. Ik heb het geluk gehad dat er bij mij in de buurt een bedrijf aan het verbouwen / vernieuwen is waardoor er wat kantoorspullen beschikbaar kwamen die snel opgehaald moesten worden (kosteloos). Waaronder 1 mooi bureau en wat stoelen. Morgenmiddag heb ik meer tijd over, ik beloof (nu ga ik mezelf een deadline opleggen) dat jullie geduld om 2100 wordt beloond!
Bedankt alvast, ik baal er van om jullie "teleur" te moeten stellen.
Thx! Ben benieuwd!quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:43 schreef gridjuh het volgende:
Billie morgen tussen 15:00 en 17:00 komt er iets
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |