Dat snap ik. En ik ben het cadeautje vergeten, hoewel het verhaal nu wel begint te dagenquote:Op woensdag 5 september 2012 11:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ooit heb ik je een kadootje toe laten sturen. Daarvoor had ik het adres. Maar maak je niet druk, ik ga er absoluut niets mee doen
Sodeju, dat was wel een recordweekquote:Op woensdag 5 september 2012 10:54 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik had de week van de laatste barbecue-meet meer dan genoeg in de auto gezeten he
Hij mag best langskomen. Dan rijdt hij honderden kilometers om mijn ouders gedag te zeggenquote:Op woensdag 5 september 2012 11:27 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Helemaal niks. Echt waar. Heus. Beloofd.
quote:Op woensdag 5 september 2012 11:29 schreef B.ertha het volgende:
Hij mag best langskomen. Dan rijdt hij honderden kilometers om mijn ouders gedag te zeggen
Nouja, iets minder auto-uren en wat meer omgevingsuren zou mooi geweest zijn. Dat wordt dus het doel voor komend jaarquote:Op woensdag 5 september 2012 11:33 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dat was toch ook een beetje de bedoeling
Dat dus. En veel rijplezier, vandaar op zoek naar een leuke "driver's car"quote:Op woensdag 5 september 2012 11:34 schreef Mikkie het volgende:
Nouja, iets minder auto-uren en wat meer omgevingsuren zou mooi geweest zijn. Dat wordt dus het doel voor komend jaar
Ja en nee.quote:Op woensdag 5 september 2012 11:35 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dat dus. En veel rijplezier, vandaar op zoek naar een leuke "driver's car"
Ik wil een auto die minder traag is dan degene die we vorig jaar hadden. Gottegot wat was die langzaamquote:Op woensdag 5 september 2012 11:38 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ja en nee.
Ik heb in het dagelijks leven al meer een rij-auto. Nu wil ik gewoon genieten een bak die prima mee kan komen (ipv het tijdverlies dat we afgelopen jaar hadden door de brakke auto). Ik zit te denken aan een cabrio
Ik heb nog niet specifiek iets op het oog, al lijkt een Rover 800 me wel geinigquote:Op woensdag 5 september 2012 11:40 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Wij ookeen Audi-80 bijvoorbeeld, of een hele foute BMW-3
Jammere is dat dit dingen allemaal echt wel boven de 500 euro dag- en aanschafwaarde zitten. Eerder 1.500. Voor 500 koop je er eentje met een defecte bak of motor, daar kom je niet ver meequote:Op woensdag 5 september 2012 11:40 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Wij ookeen Audi-80 bijvoorbeeld, of een hele foute BMW-3
quote:Op woensdag 5 september 2012 11:47 schreef Mikkie het volgende:
Hadden jullie een 1.6je ofzo? Wij hadden ook geen strepentrekker dus daarom is minimaal 100pk een voorwaarde dit jaar, vooral in de bergen. Afgelopen jaar hadden we 107pk, maar op een totaalgewicht van zo'n 1.800kg was dat toch wat krap aan
Wij 170quote:Op woensdag 5 september 2012 11:47 schreef Mikkie het volgende:
Overigens nog wel op een vlak stuk ruim 160 op de GPS gehad
Zelf kunnen repareren? Dat was wel ons geluk, hebben nergens problemen mee gehad!quote:Op woensdag 5 september 2012 11:50 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Wij 170. Tot er plotseling wat waarschuwingslampjes gingen branden en bleek dat de multiriem had besloten de wijde wereld te verkennen
Dat probleem hebben we inmiddels al ondervondenquote:Op woensdag 5 september 2012 11:48 schreef Mikkie het volgende:
Jammere is dat dit dingen allemaal echt wel boven de 500 euro dag- en aanschafwaarde zitten. Eerder 1.500. Voor 500 koop je er eentje met een defecte bak of motor, daar kom je niet ver mee
Meer pk's, check. Minder personen: misschien. Minder bagage: misschien. Vond namelijk niet dat ik overdreven veel mee hadquote:Op woensdag 5 september 2012 11:51 schreef Mikkie het volgende:
Mja, dat probleem hadden wij dus ook.
Moet komend jaar ondervangen worden door:
- met minder personen te gaan
- meer pk's te hebben
- minder bagage mee te nemen
quote:Op woensdag 5 september 2012 11:50 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Wij 170. Tot er plotseling wat waarschuwingslampjes gingen branden en bleek dat de multiriem had besloten de wijde wereld te verkennen
Niet helemaal zelf gedaan. Bevriend team heeft een teammaat een lift gegeven naar een automaterialenzaak, daar een nieuwe riem gekocht (twee maar, voor de zekerheid) en die is er met hulp van andere teams opgezet. Ergens tussen 9 en half 10 in de ochtend was het allemaal voor elkaar en konden we weer op padquote:Op woensdag 5 september 2012 11:51 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Zelf kunnen repareren? Dat was wel ons geluk, hebben nergens problemen mee gehad!
Jep, ik kan me ook echt al verkneukelen als ik op MP enzo zit te kijken wat er te koop is. En dan is 't nu nog naseizoen van de cabrio's en krijg je alles met een APK tot april ofzo, dat schiet niet op. Rond januari/februari gaan we wat serieuzer kijken, dan heb je dalseizoen dus beter voor de prijzen. En we moeten ook nog even een stallingslocatie vinden...quote:Op woensdag 5 september 2012 11:52 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dat probleem hebben we inmiddels al ondervondendus we zijn druk op zoek, en dat is al de helft van de lol. We zijn met z'n tweetjes, en geen van beiden erg dik, dus dat zal hopelijk meehelpen met de gewicht/PK ratio
Oh, dat scheelt. Dan valt de schade meequote:Op woensdag 5 september 2012 11:53 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Niet helemaal zelf gedaan. Bevriend team heeft een teammaat een lift gegeven naar een automaterialenzaak, daar een nieuwe riem gekocht (twee maar, voor de zekerheid) en die is er met hulp van andere teams opgezet. Ergens tussen 9 en half 10 in de ochtend was het allemaal voor elkaar en konden we weer op pad
Wij hadden in totaal twee tenten, geen koelkasten, 1 klein gasstelletje en nog wat andere shite. Ik had 1 tas voor slaapzak/matje/gereedschap, 1 voor kleding en een rugtas met proviand voor in de auto. Maar het had vast nog wel wat handiger gekund.quote:Op woensdag 5 september 2012 11:55 schreef Mikkie het volgende:
Wij hadden een zware tent (vier man hè), een gasbuiltje, twee koelkasten etc. Sommigen van ons hadden twee tassen bij zich!
Komend jaar gaat er één goede koelbox mee (op de achterbank uiteraard), een kist met gereedschap, twee tassen en een lichtgewicht tentje. Vooral niet te veel losse meuk.
Ja, ik geloof 28 euro per riem (zoiets in elk geval) en een keer vlees of bier meenemen voor de mensen die ons geholpen haddenquote:[..]
Oh, dat scheelt. Dan valt de schade mee
quote:Op woensdag 5 september 2012 09:19 schreef Soempie het volgende:
Ik geloof dat ik een taaie moeder heb.Koorts is flink gezakt en ook de bloeddruk is in orde nu. Straks nog met de arts bellen, maar ik heb er wel een goed gevoel over.
Zolang hij het in jouw nabijheid zegt, zal het toch wel iets betekenen?quote:En M. heeft vanmorgen voor het eerst 'mama' gezegd. Denk niet dat het enige betekenis heeft nog, maar het klinkt wel heel lief.
A.s. weekend ben ik in Overasselt...quote:Op woensdag 5 september 2012 09:53 schreef B.ertha het volgende:
28 of 29 september in een nader te bepalen café in Nijmegen.
Daar ben ik op 30 september...quote:Op woensdag 5 september 2012 10:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Alternatieve oplossing: afspreken op een locatie die voor niemand handig is. Dat is misschien nog wel het eerlijkste. Zullen we een Den Helder-meet doen?
De Hahg is gên enkelt problêm...quote:Op woensdag 5 september 2012 11:00 schreef iamredleader het volgende:
Dan liever Rotterdam/Den Haag omgeving. Alhoewel MM dan zeker niet zal komen
Dat zeg ik...quote:Op woensdag 5 september 2012 11:04 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Volgens mij is Den Haag geen probleem voor MM
Zou ik op moeten zoeken. Hij begrijpt wel een aantal woorden, zoals z'n eigen naam en nog wat dingen als 'fles', 'bal' en 'poes'.quote:Op woensdag 5 september 2012 12:00 schreef MadMaster het volgende:
Zolang hij het in jouw nabijheid zegt, zal het toch wel iets betekenen?
Maar is hij niet nog veel te jong om 'Mama' te zeggen?
Ik nog niet, ik ga altijd van onder naar boven.quote:Op woensdag 5 september 2012 12:05 schreef MadMaster het volgende:
En goedemorgen, ik ben weer bijgelezen...
Maar kom op, met die hersens van jou moet dat kind toch al lang vloeiend Spaans kunnen lullen op z'n eerste verjaardag?quote:Op woensdag 5 september 2012 12:06 schreef Soempie het volgende:
Ik denk dat het 'mama' in het rijtje hoort van dada, bahbah, boeboe, bwebwe, etc. Lekker aan het brabbelen dus, maar nog zonder betekenis. Met 1 jaar kunnen kindjes 1 woordje, gemiddeld.
We downloaden gewoon alvast Teletubbies in het Spaans, de Snorkels in het Frans, Smurfen in het Duits (strumpfen!!!!quote:Op woensdag 5 september 2012 12:25 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Maar kom op, met die hersens van jou moet dat kind toch al lang vloeiend Spaans kunnen lullen op z'n eerste verjaardag?.
Hello...I'm Muzzy...quote:Op woensdag 5 september 2012 13:00 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
We downloaden gewoon alvast Teletubbies in het Spaans, de Snorkels in het Frans, Smurfen in het Duits (strumpfen!!!!) en Sesamstraat in het Engels
.
Ah, het is weer whiskey-weekend?quote:Op woensdag 5 september 2012 12:01 schreef MadMaster het volgende:
[..]
A.s. weekend ben ik in Overasselt...
Voor de talen moet hij bij Wiebel zijn.quote:Op woensdag 5 september 2012 12:25 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Maar kom op, met die hersens van jou moet dat kind toch al lang vloeiend Spaans kunnen lullen op z'n eerste verjaardag?.
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:22 schreef iamredleader het volgende:
Spongebob Squarepants![]()
Dora the Explorer![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bij ons bij Tinu. Die is het talenwonder. Daar heeft Jair trouwens wel wat van meegekregen; hij is verbaal bijzonder sterk ontwikkeld voor een kind van 3,5 jaar. Maar ja, wat is de definitie van een super-intelligent kind?quote:Op woensdag 5 september 2012 13:23 schreef Soempie het volgende:
Voor de talen moet hij bij Wiebel zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
mee eensquote:Op woensdag 5 september 2012 13:28 schreef Mark het volgende:
Niks mis met SpongeBob, vooral Patrick is
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:27 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Bij ons bij Tinu. Die is het talenwonder. Daar heeft Jair trouwens wel wat van meegekregen; hij is verbaal bijzonder sterk ontwikkeld voor een kind van 3,5 jaar. Maar ja, wat is de definitie van een super-intelligent kind?Was het niet Herman Finkers die zei dat hij het liefst chocolademelk dronk bij Joodse mensen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En voor sociale interactie, Nederlandse taal en handwerk van allerlei soort, bij Soempquote:Op woensdag 5 september 2012 13:23 schreef Soempie het volgende:
[..]
Voor de talen moet hij bij Wiebel zijn.
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:35 schreef Wiebelkont het volgende:
Was het niet Herman Finkers die zei dat hij het liefst chocolademelk dronk bij Joodse mensen?
Het lijkt wel een Salomon's-oordeel, jij doet dit, ik doe datquote:Op woensdag 5 september 2012 13:37 schreef Wiebelkont het volgende:
En voor sociale interactie, Nederlandse taal en handwerk van allerlei soort, bij Soemp.
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:42 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Dat was het enige gezin dat chocolademelk zonder velletje klaarmaakte.
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:42 schreef Wiebelkont het volgende:
Dat was het enige gezin dat chocolademelk zonder velletje klaarmaakte.
Ja, vorig jaar had jij dat artikel daarover nog toegestuurd.quote:
een grap uitleggen is nooit leukquote:Op woensdag 5 september 2012 13:47 schreef Nembrionic het volgende:
Volgens mij snap ik een aantal grappen niet.
quote:Op woensdag 5 september 2012 13:42 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
Dat was het enige gezin dat chocolademelk zonder velletje klaarmaakte.
Dat hoeft ook helemaal niet.quote:Op woensdag 5 september 2012 13:52 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
een grap uitleggen is nooit leuk
Welke dan?quote:Op woensdag 5 september 2012 13:47 schreef Nembrionic het volgende:
Volgens mij snap ik een aantal grappen niet.
'Handwerk van allerlei soort'. Dubieus.quote:Op woensdag 5 september 2012 13:37 schreef Wiebelkont het volgende:
[..]
En voor sociale interactie, Nederlandse taal en handwerk van allerlei soort, bij Soemp.
breien, borduren, haken, punniken, naaien met garen enz enzquote:Op woensdag 5 september 2012 14:05 schreef Soempie het volgende:
[..]
'Handwerk van allerlei soort'. Dubieus.
Mjah, Wiebel mag over een tijdje M. meenemen onder de douche. Eens kijken wat er gebeurtquote:Op woensdag 5 september 2012 14:05 schreef Soempie het volgende:
'Handwerk van allerlei soort'. Dubieus.
Net zoals de tutter-truc!quote:Op woensdag 5 september 2012 14:05 schreef Soempie het volgende:
[..]
'Handwerk van allerlei soort'. Dubieus.
quote:Op woensdag 5 september 2012 14:44 schreef Mark het volgende:
Hier ook feest zondag: de tweeling wordt 3
Keep us postedquote:Op woensdag 5 september 2012 14:53 schreef Mark het volgende:
Nee, zoals gemeld was hij eerst weer terug gekomen, dus ik denk dat hij pas begin deze week is aangekomen. Ik hoop morgen of vrijdag iets te horen (duim, duim)
Oeiquote:Op woensdag 5 september 2012 15:08 schreef Etcetera het volgende:
Bam, een account manager van onze afdeling is overtallig verklaard. Raar om van zo dichtbij een reorganisatie mee te maken waar ik zelf (gelukkig!) niet bij betrokken ben
quote:Op woensdag 5 september 2012 14:43 schreef iamredleader het volgende:
Zonnig weekend voorspeld![]()
fijn, als je zondag zaterdag gaat barbecueuen
Hoe gek dit misschien ook klinkt: niet teveel bij stilstaan. Dit kan enorm veel negatieve energie in een groep creëren, wat niemand ten goede komt.quote:Op woensdag 5 september 2012 15:11 schreef Etcetera het volgende:
Ik ben benieuwd wie van mijn directe collega's nog volgen
En voor de mensen in een appartementje:quote:Op woensdag 5 september 2012 15:14 schreef iamredleader het volgende:
[..]nog een beetje plaatwerk om het mooi af te werken, maar
Inmiddels is dat ding nog meer uitgebouwd, maar ik kan geen goede foto vinden...quote:Op woensdag 5 september 2012 15:14 schreef iamredleader het volgende:
[..]nog een beetje plaatwerk om het mooi af te werken, maar
ik ook niet, zelfde meldingquote:Op woensdag 5 september 2012 15:21 schreef iamredleader het volgende:
[..]zie jij het plaatje dan niet?
Kun je dat ook op je inductieplaat bakken?quote:Op woensdag 5 september 2012 15:21 schreef Whiteguy het volgende:
Om dan maar even te vloeken: bbq hoeft van mij niet zo nodig; doe mij maar met zo'n elektrische grill. Scheelt een hoop gedoe en het resultaat is (in mijn geval) vaak een stuk beter.
Ik kook ook op inductie ipv gas.
Kommaar kommaar kommaar...
[me=Whiteguy]pakt de popcorn alvast[/me]
Geen idee, ik vind popcorn sowieso goor.quote:Op woensdag 5 september 2012 15:22 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Kun je dat ook op je inductieplaat bakken?
Doe mij maar barbecue op kolen en koken op gas. Ieder z'n ding
Briljantquote:Op woensdag 5 september 2012 15:24 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Dit wordt hem zaterdag, incl. een heel varken aan het spit...
In mijn droomkeuken heb ik een zes-pits gasfornuis, en daarnaast een wokbrander. Zo'n ding als ze ook in de fastfood gebruiken, met een hele grote pan eropquote:Op woensdag 5 september 2012 15:25 schreef Whiteguy het volgende:
Geen idee, ik vind popcorn sowieso goor.
Alleen voor wokken mis ik wel een wokbrander eigenlijk.. dat verwordt al gauw tot roerbakken op inductie.
Ik probeer hetquote:Op woensdag 5 september 2012 15:13 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Hoe gek dit misschien ook klinkt: niet teveel bij stilstaan. Dit kan enorm veel negatieve energie in een groep creëren, wat niemand ten goede komt.
In onze droomkeuken komt voornamelijk mijn vrouw. Ik kom er zo min mogelijk...quote:Op woensdag 5 september 2012 15:29 schreef Mark het volgende:
Ik laat het aan mijn vrouw over wat er in de droomkeuken moet komen
Twee (grote) ovens lijkt me ook wel handig. En zo'n koelkast met ijsblokjesmachinequote:Op woensdag 5 september 2012 15:27 schreef iamredleader het volgende:
[..]
In mijn droomkeuken heb ik een zes-pits gasfornuis, en daarnaast een wokbrander. Zo'n ding als ze ook in de fastfood gebruiken, met een hele grote pan eropdaarnaast een stevige oven voor de grotere gerechten (15-pound turkey), en een "gewone" oven voor normaal gebruik.
Mijn droomkeuken moet ook zo'n 40 m2 zijn om alle wensen in te verwerken
quote:Op woensdag 5 september 2012 15:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
In onze droomkeuken komt voornamelijk mijn vrouw. Ik kom er zo min mogelijk...
En in jouw keuken komt ook je droomvrouw?quote:Op woensdag 5 september 2012 15:37 schreef MadMaster het volgende:
In onze droomkeuken komt voornamelijk mijn vrouw. Ik kom er zo min mogelijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |