maar dan wel in POL SCquote:Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie
Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.
'Moslims-christenen-joden zijn kut' en 'Obama moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.
Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.
Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.
Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
GELIEVE 'TROUW' NIET ALS BRON GEBRUIKEN VOOR JE BERICHT!
Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.
Daarom doen de users het maar zelf
Ook al is het niet deelbaar door elf:
Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.
Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert
Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.
Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.
En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.
De kans dat Yvonne je dan bant, neemt zienderogen toe
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.
De Modpieten
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:31 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat ben ik wel met je eens, met dit soort posters valt niet te discussieren, maar ook die mensen mogen hun mening uitdragen, zolang het niet over de grens gaat. Ik zie persoonlijk neit zo één twee drie wat ik hier aan doen kan, misschien een van mijn collegamods?
Hm, ik begrijp dat je er weinig aan kunt doen. Jammer, want het zorgt ervoor dat de lol en het plezier van discussiëren verdwijnt. Op dezelfde manier reageren verneukt het topic, dus vermijd ik dat.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:56 schreef sp3c het volgende:
ben het ermee eens dat je er moe van word
we kunnen er alleen weinig tegen
Op een leuke manier discussiëren in een serieuze discussie waar het hele forum het met je eensch is....quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 03:20 schreef zarGon het volgende:
[..]
[..]
Hm, ik begrijp dat je er weinig aan kunt doen. Jammer, want het zorgt ervoor dat de lol en het plezier van discussiëren verdwijnt. Op dezelfde manier reageren verneukt het topic, dus vermijd ik dat.
Dus. Hm. Ja.
dit is precies de reden waarom mensen je irritant vindenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 03:38 schreef FemacampSurvivor het volgende:
[..]
En als het ff kan iedereen waar je moe van wordt laten verdwijnen in de kampen....
Wat bedoel je met 'laten verdwijnen in de kampen'? Over welke 'kampen' heb je het?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 03:38 schreef FemacampSurvivor het volgende:
[..]
En als het ff kan iedereen waar je moe van wordt laten verdwijnen in de kampen.... waar hebben we dat eerder gezien.
Ik schat dat-ie daarmee refereert aan het geweld tegen de Armenen door de Turken in 1915.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 05:47 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Wat bedoel je met 'laten verdwijnen in de kampen'? Over welke 'kampen' heb je het?
Geschiedvervalsing (zoals jij die pleegt) valt niet onder 'op een leuke manier discussieren'...quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 03:38 schreef FemacampSurvivor het volgende:
[..]
Op een leuke manier discussiëren in een serieuze discussie waar het hele forum het met je eensch is....
En als het ff kan iedereen waar je moe van wordt laten verdwijnen in de kampen.... waar hebben we dat eerder gezien.
Anders voer je eens goede argumenten aan in een discussie in plaats van alleen maar te zeuren en zeiken als een meisje die haar schoen kwijt is.
Dat is het probleem: er is zoveel ruis dat het topic en de discussie zo verstoord wordt waardoor het min of meer niet mogelijk is om normaal een discussie te voeren. Als niemand hapt blijven ze vrolijk doorposten, waardoor iemand op een gegeven moment er alsnog iets van zegt. En dan is het dus al te laat.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 07:31 schreef timmmmm het volgende:
De beste oplossing is denk ik gewoon niet happen. Als ze weer eens zo irritant bezig zijn, gewoon negeren en met users die wél de discussie zoeken verder praten
Cool cool cool.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 07:36 schreef timmmmm het volgende:
Ik zal er wat meer op gaan letten, je rare mening verkondigen is tot daaraan toe, persoonlijk worden hoeft níét natuurlijk
In dat topic gaat eerst die femakampsurvivor offtopic met Turkije, wordt in het topic terecht gewezen door (oa) TS, en nog geen 10 posts later gaat TS zelf mee offtopic over Nederland en Afrika. Het is gewoon zo'n topic, het is niet anders. Als de een er randzaken bij mag halen als vergelijking, mag de ander dat ook. (zelfs als het een uiterst kortzichtige vergelijking is, daar mag je hem dan op wijzen, en weer terug ontopic, zoals nu)quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 07:39 schreef zarGon het volgende:
[..]
Cool cool cool.
Het zou gewoon fijn als de huidige stand van zaken besproken wordt in de topics. Af en toe kan er een zijweggetje genomen worden, maar het blijkt dat dat niet mogelijk is zonder dat het topic ontspoort.
Bij de Scouting ofzo?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 03:38 schreef FemacampSurvivor het volgende:
[..]
En als het ff kan iedereen waar je moe van wordt laten verdwijnen in de kampen.... waar hebben we dat eerder gezien.
Het is inderdaad niet storend, mits het op een beschaafde manier gebeurt en men er niet al te lang mee doorgaat (welles/nietes).quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 08:12 schreef timmmmm het volgende:
[..]
In dat topic gaat eerst die femakampsurvivor offtopic met Turkije, wordt in het topic terecht gewezen door (oa) TS, en nog geen 10 posts later gaat TS zelf mee offtopic over Nederland en Afrika. Het is gewoon zo'n topic, het is niet anders. Als de een er randzaken bij mag halen als vergelijking, mag de ander dat ook. (zelfs als het een uiterst kortzichtige vergelijking is, daar mag je hem dan op wijzen, en weer terug ontopic, zoals nu)
Zo storend vind ik het persoonlijk niet.
Tenminste, als het over dat chinese topic ging, anders sta ik nu voor lul [ afbeelding ]
Moslimvarkentjes? Typische moslimreactie? Het extreem-rechtse spat er vanaf.quote:Op maandag 6 augustus 2012 15:52 schreef mossad_agent het volgende:
[..]
Altijd zit er wel weer ééntje bij die overal vraagtekens bij zet. Kijk het filmpje en oordeel zelf, het zijn allemaal van die moslimvarkentjes, te herkennen aan de volgende kenmerken: psst psst psst en bij geen reactie: HOER!!!!!! (typische moslimreactie), man met baard , man met jurk, en ga zo maar door. Nee echt, het waren duidelijk mensen uit Noorwegen![]()
![]()
![]()
Met het woord moslim is niets mis en met varkens is ook niets mis. Dat je er niet tegen kunt is niet mijn probleem. Heeft niets met extreem rechts te maken hoor. Ik zie wel ergere bewoordingen op FOK, of het nou linksom of rechtsom is.quote:Op maandag 6 augustus 2012 16:02 schreef Monidique het volgende:
[..]
Moslimvarkentjes? Typische moslimreactie? Het extreem-rechtse spat er vanaf.
Lul niet zo achterlijk met je extreem rechts..... ik vraag me af hoe jij door het leven gaat als dit al extreem rechts isquote:Op maandag 6 augustus 2012 16:05 schreef Monidique het volgende:
Mijn vraag aan de moderators is dus: kan deze walgelijke rechts-extremistische "bijdrage" worden verwijderd? Verder vraag ik mij af hoe er wordt omgegaan met zulke dubieuze rechts-extremistische gebruikers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |