Haar man was toen net overleden, kan me voorstellen dat het er dan nogal inhakt, maar ik kan echt niet begrijpen dat je jaren op locatie X kunt wonen, en je dat per direct niet meer kunt permitteren als je man (van 64!) overlijdt.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is gissen natuurlijk wat nou waar is en wat niet
Ik zag destijds geloof ik een interview (gewoon op camera) waar ze een stukje lieten zien van het afscheid van LUV en dat ze huilde omdat haar man daar vaak bij was en toen zei ze volgens mij iets over de toch wel noodzaak om zsm naar Nederland te komen voor een uitkering.
Ze heeft in al die jaren geen echte vriendschappen opgebouwd? Ik heb ooit mijn beste vriendin een jaar in huis gehad, geen haar op mijn hoofd dat haar onder een brug zou laten slapen. En zij had geen ouders,kinderen of broers en zusjes om op terug te vallen. Maar wél een heleboel goede vrienden.quote:En als ze niet in Boulevard kwam dan had niemand geweten van haar dramatische situatie,
Nee, da's niet in het gooi.. The epicentre of the showbizznis...quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:12 schreef tong80 het volgende:
Wel grappig dat ze in Laren wil gaan wonen.
Tweede optie is Wassenaar denk ik.
quote:"Ik heb geen zin om in m'n eentje in Vlaanderen te gaan zitten kniezen. Verhuizen is ook relatief gemakkelijk want ik woon in Lommel in een huurhuis met Tim. Hij wil het liefste naar Eindhoven waar mijn moeder en zus wonen. Volgens hem zit ik dan dichtbij familie. Zelf wil ik liever naar 't Gooi: het epicentrum van de Nederlandse showbizz.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Hoebee
Meer qua lesbienne in het Engels.quote:Op zaterdag 3 november 2012 20:22 schreef Eg_Wel het volgende:
[..]
Nee, da's niet in het gooi.. The epicentre of the showbizznis...
Maar zou een huisje op de dijk in Volendam dan niet beter zijn? Qua carriere enzo?
[..]
Sorry, offtopic, maar Bonniequote:José Hoebee in Sterren Dansen op het IJs Van onze redactie
AMSTERDAM - José Hoebee gaat meedoen aan het nieuwe seizoen van Sterren Dansen op het IJs.
Dat onthult de voormalig LUV-zangeres in het AD.
"Ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man kan ik wel wat afleiding gebruiken", vertelt de 58-jarige José.
Het is nog niet bekend wie de andere kandidaten zijn. Hoebee laat wel weten dat Bonnie St. Claire ook is gevraagd door het programma. Maar Bonnie sloeg het aanbod af, ze zou namelijk te bang zijn om hard te vallen.
Hoebee kwam de laatste maanden regelmatig in het nieuws vanwege het overlijden van haar man. Ze vertelde verschillende keren zich erg depressief te voelen.
Ik kan je helaas uit ervaring vertellen dat dat niet zo isquote:Op dinsdag 27 november 2012 13:00 schreef Karina het volgende:
En als je een borrel op hebt dan val je altijd precies zodat je het niet voelt zeggen ze
Tsja, en ze wil wel weer eens daglicht zien in plaats van dat naargeestige bos.quote:Op dinsdag 27 november 2012 16:01 schreef utrecht1970 het volgende:
"Ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man kan ik wel wat afleiding gebruiken", vertelt de 58-jarige José.
Is het niet: "ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man zit ik zwaar aan de grond, en heb ik Viola Holt zelfs nodig om een woning ergens te regelen van max 500 euro".
Och ja natuurlijk, armequote:Op dinsdag 27 november 2012 16:02 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik kan je helaas uit ervaring vertellen dat dat niet zo is
Wat doe jij lelijk over Josequote:Op dinsdag 27 november 2012 17:32 schreef Cynix ® het volgende:
Tsja, en ze wil wel weer eens daglicht zien in plaats van dat naargeestige bos.
Ja maar dat wordt maar een klein huisje en mensen zijn er geld voor aan het inzamelen.quote:
Te gek voor woorden. En dan de bladen te woord staan.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:58 schreef 22 het volgende:
Maar serieus, het is triest dat ze niet kan zien hoe blij ze mag zijn dat
ze zo wordt geholpen.
Haar Pizza-bezorger was te laatquote:Op vrijdag 30 november 2012 19:11 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh gut de rouwverwerking moet nog komen? Waar is ze dan depressief van?
quote:Wachttijd
Het verschilt per gemeente hoe lang het duurt voordat u aanmerking komt voor een woning. De woningmarkt is nu eenmaal niet overal gelijk. Bovendien hebben sommige mensen voorrang. Denkt u hierbij aan ouderen of juist starters op de woningmarkt. Ter illustratie, de gemiddelde wachttijd per gemeente in onze regio, is voor een zelfstandige woning:
Almere e.o.: 3,6 jaar;
Amsterdam: afhankelijk van het type woning 6 tot 12 jaar;
Amersfoort e.o.: afhankelijk van het type woning 2 tot 4 jaar.
Regio Gooi en Vechtstreek omstreeks 20 jaar.
quote:Op maandag 3 december 2012 13:07 schreef Juweel het volgende:
Ik zit me stiekem af te vragen in welk bos ze dan zit in Muiderberg. Er zijn daar twee plekken die voor bos moeten doorgaan maar dat zijn niet meer dan 20 bomen en een pad en er staan volgens mij ook geen vakantiewoningen.
Wat zeg je, een huisje in de hel?quote:Op maandag 3 december 2012 15:20 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die gun je toch een huiske op de hei ?
Zit ze toch in "het wereldje".quote:Op dinsdag 4 december 2012 19:32 schreef JaneDoe het volgende:
josé heeft een baantje als receptioniste bij de wisseloord studio!
Ze moet haar nek eens breken, dat levert pas publiciteit op.quote:Op maandag 24 december 2012 21:23 schreef Samson het volgende:
Nog meer drama, nu heeft ze haar pols weer gebroken. Blijft dan niets deze arme vrouw bespaard
quote:Op maandag 24 december 2012 21:39 schreef trovey het volgende:
[..]
Ze moet haar nek eens breken, dat levert pas publiciteit op.
schone taak voor Afrojackquote:Op maandag 3 december 2012 17:57 schreef Samson het volgende:
[..]
Wat zeg je, een huisje in de hel?Die Jose moet gewoon een goede beurt, dat ze alle hoeken van dat boshuisje ziet, dan wil ze er wel blijven
![]()
Eerst Patty van een schans laten springen.quote:Op dinsdag 25 december 2012 01:41 schreef Cynix ® het volgende:
Tsja, nu kan alleen een comeback van LUV haar nog redden.
Nou ja, het licht in haar boomhut brandt weer een paar weekjes.quote:
Marga is geregeld op TV Oostquote:Op zondag 6 januari 2013 11:29 schreef Karina het volgende:
Van de drie Luvjes is Marga zeker de normaalste? Daar hoor je nooit iets over.
Laatste keer dat ze op tv was, was met "Komen Eten" in 2011 (en ja dat heb ik opgezocht, want ik heb het nog nooit gezien).
En dat laatste is alleen maar goed toch? Ik vond haar ook de mooiste van de drie Luvjes.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:12 schreef Nies het volgende:
[..]
Marga is geregeld op TV Oost
Als het de landelijke media niet haalt zal er verder weinig bijzonders in haar leven aan de hand zijn denk ik dan maar.
Heerlijk tochquote:
Dat was Joséquote:Op zondag 6 januari 2013 12:13 schreef Karina het volgende:
[..]
En dat laatste is alleen maar goed toch? Ik vond haar ook de mooiste van de drie Luvjes.
Ze werkt RTV Oost, heeft ook wel eens een real life serie gehad en zo. Verder zit ze als vaste gast in programma's, die zit gewoon haar brood te verdienen hoor.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:12 schreef Nies het volgende:
[..]
Marga is geregeld op TV Oost
Als het de landelijke media niet haalt zal er verder weinig bijzonders in haar leven aan de hand zijn denk ik dan maar.
Vandaar dat ik zeg, ik VONDquote:
Blonde niks zeggende zeug was het.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:40 schreef Karina het volgende:
[..]
Vandaar dat ik zeg, ik VONDZal wel door het lange blonde haar zijn gekomen, wilde ik ook hebben vroeger.
Ach ik was nog jonger en rukte op Joséquote:Op zondag 6 januari 2013 14:42 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik was toen nog jong en keek alleen naar het uiterlijk
Ik rukte, of het vrouwelijke equivalent daarvan, niet op Margaquote:Op zondag 6 januari 2013 14:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ach ik was nog jonger en rukte op José
Nvm, google is my friend.quote:Op zondag 6 januari 2013 17:33 schreef Ratelslangetje het volgende:
Jullie halen twee Marga's doorelkaar. Marga die bij TV Oost werkt is Marga Bult van de voormalige meidengroep Babe.
Marga Scheide was zangeres van Luv'.
Scheide is Luv inderdaadquote:Op zondag 6 januari 2013 17:33 schreef Ratelslangetje het volgende:
Jullie halen twee Marga's doorelkaar. Marga die bij TV Oost werkt is Marga Bult van de voormalige meidengroep Babe.
Marga Scheide was zangeres van Luv'.
Allemaal blond dus uitwisselbaar in dat soort groepen.quote:Op zondag 6 januari 2013 17:33 schreef Ratelslangetje het volgende:
Jullie halen twee Marga's doorelkaar. Marga die bij TV Oost werkt is Marga Bult van de voormalige meidengroep Babe.
Marga Scheide was zangeres van Luv'.
Die neukte met Wim Suurbier en Jantje Lammersquote:Op zondag 6 januari 2013 17:33 schreef Ratelslangetje het volgende:
Jullie halen twee Marga's doorelkaar. Marga die bij TV Oost werkt is Marga Bult van de voormalige meidengroep Babe.
Marga Scheide was zangeres van Luv'.
Jantje Lammers die kwam tot haar knieënquote:Op zondag 6 januari 2013 18:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die neukte met Wim Suurbier en Jantje Lammers
Lang genoeg om haar kut te likken.quote:Op zondag 6 januari 2013 19:10 schreef Karina het volgende:
[..]
Jantje Lammers die kwam tot haar knieën
Zeiksnor meldde zichquote:
quote:Op zondag 6 januari 2013 17:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Scheide is Luv inderdaadMarga kwam in de plaats van Gemma, die met die grote mond.
arme arme Joséquote:Grote deceptie voor José Hoebee na verlaten schaatsprogramma
AMSTERDAM - José Hoebee was maar wat blij toen ze mee mocht doen aan Sterren Dansen op het IJs. De deceptie was dan ook groot toen ze eruit gestemd werd.
Foto: ANP
"Ik donderde in een gat", vertelt ze in De Telegraaf.
"Door mijn deelname kwam ik eindelijk weer onder de mensen", vertelt de 58-jarige zangeres. "Dat had ik na de dood van mijn man Will vorig jaar zomer zo hard nodig. Luv’ was immers ook al opgehouden te bestaan. Ja, en toen kwam die valpartij en brak ik mijn pols. Toch ging ik door. Helaas mochten mijn inspanningen niet baten en moest ik de tweede show het veld ruimen. Maar inmiddels is het gips eraf en kan ik gelukkig bijna weer alles doen."
Hoebee wil dolgraag wat anders. "Maar wat? Ik leef van een uitkering en ga vrijwilligerswerk doen. Je begrijpt, dit is geen vetpot. Natuurlijk kan ik weer gaan zingen, maar dat is niet zo eenvoudig sinds Luv’ is gestopt. En solo vind ik een grote stap. Dat is al zo lang geleden dat ik dat heb gedaan. Daarbij heb ik geen enkel idee welk genre ik zou moeten kiezen om mee te werken."
Uitvinden
"Eigenlijk moet ik mezelf opnieuw uitvinden. Want: wat vind ik leuk? Stiekem dacht ik de afgelopen tijd wel eens, als ik Gerard Joling zag presenteren, zou dat wat zijn? Maar dan meer in de vorm van een gastvrouw of zoiets. Ook informeert een goede vriendin van me bij MAX of er misschien iets voor me is te doen."
"Met zoveel mensen die me proberen te helpen, troost ik me met de gedachte dat op een keer de dag komt dat het opeens allemaal anders wordt. Tot die tijd zal ik hier zelf doorheen moeten komen."
Wees eerlijk, wie zit er in de tv wereld nu nog op dat ouwe zeurwijf te wachten?quote:
Dat kwam ook in mij op.quote:Op woensdag 16 januari 2013 07:33 schreef Karina het volgende:
Misschien moet José maar eens een uitzendbureau bezoeken
Typisch een voorbeeld van iemand die niet anders wil, in mijn beleving...quote:Op woensdag 16 januari 2013 07:45 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dat kwam ook in mij op.
Nieuwe producten aanprijzen in de Jumbo, is ze ook gastvrouw.
Typisch een voorbeeld van iemand die denkt dat ze niks anders kan.
Ach en wee, klaag klaag.
Ja, dat eigenlijk jaquote:Op woensdag 16 januari 2013 09:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Typisch een voorbeeld van iemand die niet anders wil, in mijn beleving...
Iedereen kan de thuiszorg in?quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef utrecht1970 het volgende:
Laat haar lekker in de thuiszorg gaan werken, komt ze onder de mensen en doet ze ook nog wat nuttigs.
In een uitkeringsituatie zitten en dan zeggen dat je vrijwilligerswerk gaat doen, volgens mij snap je het dan niet helemaal
Iets dat ze wél leuk vindt denk ik...quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:12 schreef Karina het volgende:
Ik vraag me trouwens af wat dat vrijwilligerswerk inhoudt.
Dit.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef utrecht1970 het volgende:
Laat haar lekker in de thuiszorg gaan werken, komt ze onder de mensen en doet ze ook nog wat nuttigs.
In een uitkeringsituatie zitten en dan zeggen dat je vrijwilligerswerk gaat doen, volgens mij snap je het dan niet helemaal
Thuiszorg doet ze niet meer, ze doet geloof ik weer iets met zingen nu.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:38 schreef utrecht1970 het volgende:
Er zijn zat mensen die ooit op tv kwamen en opeens houdt het op, wordt je niet meer gebeld en moet je iets anders verzinnen.
Die Jasmine sendar werkt nu volgens mij ook in de thuiszorg.
Je hebt geluk als je kop genoeg bekend is en je het kan volhouden met presentatieklusjes her en der in het bedrijfsleven, voor veel mensen is het gewoon weer een baan zoeken.
nee hij is er uitgeknikkerd door de ncrv.quote:
Ik weet niet in welk real life jij woont, maar in het mijne is het toch vrij normaal dat je een aantal weken na het overlijden van je partner je werk weer op gaat pakken. Als je een uitkering krijgt, is zoeken naar werk je werk, niet zoeken naar dingetjes die je leuk vindt.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:54 schreef simmu het volgende:
kolere zeg, wat zijn jullie zuur![]()
het mens is op een jaar tijd alles kwijtgeraakt en nu moet ze niet zeiken en gewoon maar de thuiszorg in. goeie god, ik hoop niet dat jullie ooit rl iemand dan moeten steunen zeg. ik ben iig blij dat echte mensen haar wel helpen en ik hoop dat ze zich niks aantrekt van een stelletje zuurpissende internethelden
silvie en raf zijn weer bij elkaar dus we zoeken nieuwe mogelijkheden tot afzeiken?
Volgens mij heeft José al pak 'm beet 20 jaar geen hit gehad. In de tussentijd is zij denk ik huisvrouw geweest ofzo, en hier en daar een braderietje meegepakt, maar ik heb niet de indruk dat zij echt aan een carrière gewerkt heeft. Toch?quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:54 schreef simmu het volgende:
kolere zeg, wat zijn jullie zuur![]()
het mens is op een jaar tijd alles kwijtgeraakt en nu moet ze niet zeiken en gewoon maar de thuiszorg in. goeie god, ik hoop niet dat jullie ooit rl iemand dan moeten steunen zeg. ik ben iig blij dat echte mensen haar wel helpen en ik hoop dat ze zich niks aantrekt van een stelletje zuurpissende internethelden
silvie en raf zijn weer bij elkaar dus we zoeken nieuwe mogelijkheden tot afzeiken?
Ja, dat ook. De arrogantie om te menen dat iedereen op jou heeft gewacht, terwijl jij te druk was met andere dingen. Dan uitkeringstoerisme plegen en nog durven klagen ook...quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:57 schreef lezzer het volgende:
[..]
Volgens mij heeft José al pak 'm beet 20 jaar geen hit gehad. In de tussentijd is zij denk ik huisvrouw geweest ofzo, en hier en daar een braderietje meegepakt, maar ik heb niet de indruk dat zij echt aan een carrière gewerkt heeft. Toch?
Dat haar man dood is, is heel rot, en ook dat die man blijkbaar niet zo goed met geld om kon gaan, maar wellicht vind de plaatselijke AH het nou juist wel heel leuk om José achter de kassa te hebben.
Als ze dat zou kunnen (wat ik niet weet).
dan snap je de nederlandse overheid niet, want die stelt het verplichtquote:Op woensdag 16 januari 2013 10:59 schreef utrecht1970 het volgende:
En nee ik snap mensen nog steeds niet die een uitkering hebben, niet kunnen werken, maar wel vrijwilligerswerk kunnen doen. Dat is waarschijnlijk lekker vrijblijvend en kun je regelmatig skippen als je even geen zin hebt (iets met verantwoordelijkheidsgevoel enzo).
Over ons oordelen is blijkbaar geen probleemquote:Op woensdag 16 januari 2013 11:05 schreef simmu het volgende:
vinden jullie het dan niet jammer dat ze geen zelfmoord gepleegd heeft? of was er dan gezeik gekomen over de door de staat te betalen uitvaart?
de arrogantie om zo over iemand te oordelen zeg![]()
waar haal je het zelf vandaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |