Typisch een voorbeeld van iemand die niet anders wil, in mijn beleving...quote:Op woensdag 16 januari 2013 07:45 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dat kwam ook in mij op.
Nieuwe producten aanprijzen in de Jumbo, is ze ook gastvrouw.
Typisch een voorbeeld van iemand die denkt dat ze niks anders kan.
Ach en wee, klaag klaag.
Ja, dat eigenlijk jaquote:Op woensdag 16 januari 2013 09:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Typisch een voorbeeld van iemand die niet anders wil, in mijn beleving...
Iedereen kan de thuiszorg in?quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef utrecht1970 het volgende:
Laat haar lekker in de thuiszorg gaan werken, komt ze onder de mensen en doet ze ook nog wat nuttigs.
In een uitkeringsituatie zitten en dan zeggen dat je vrijwilligerswerk gaat doen, volgens mij snap je het dan niet helemaal
Iets dat ze wél leuk vindt denk ik...quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:12 schreef Karina het volgende:
Ik vraag me trouwens af wat dat vrijwilligerswerk inhoudt.
Dit.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:02 schreef utrecht1970 het volgende:
Laat haar lekker in de thuiszorg gaan werken, komt ze onder de mensen en doet ze ook nog wat nuttigs.
In een uitkeringsituatie zitten en dan zeggen dat je vrijwilligerswerk gaat doen, volgens mij snap je het dan niet helemaal
Thuiszorg doet ze niet meer, ze doet geloof ik weer iets met zingen nu.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:38 schreef utrecht1970 het volgende:
Er zijn zat mensen die ooit op tv kwamen en opeens houdt het op, wordt je niet meer gebeld en moet je iets anders verzinnen.
Die Jasmine sendar werkt nu volgens mij ook in de thuiszorg.
Je hebt geluk als je kop genoeg bekend is en je het kan volhouden met presentatieklusjes her en der in het bedrijfsleven, voor veel mensen is het gewoon weer een baan zoeken.
nee hij is er uitgeknikkerd door de ncrv.quote:
Ik weet niet in welk real life jij woont, maar in het mijne is het toch vrij normaal dat je een aantal weken na het overlijden van je partner je werk weer op gaat pakken. Als je een uitkering krijgt, is zoeken naar werk je werk, niet zoeken naar dingetjes die je leuk vindt.quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:54 schreef simmu het volgende:
kolere zeg, wat zijn jullie zuur![]()
het mens is op een jaar tijd alles kwijtgeraakt en nu moet ze niet zeiken en gewoon maar de thuiszorg in. goeie god, ik hoop niet dat jullie ooit rl iemand dan moeten steunen zeg. ik ben iig blij dat echte mensen haar wel helpen en ik hoop dat ze zich niks aantrekt van een stelletje zuurpissende internethelden
silvie en raf zijn weer bij elkaar dus we zoeken nieuwe mogelijkheden tot afzeiken?
Volgens mij heeft José al pak 'm beet 20 jaar geen hit gehad. In de tussentijd is zij denk ik huisvrouw geweest ofzo, en hier en daar een braderietje meegepakt, maar ik heb niet de indruk dat zij echt aan een carrière gewerkt heeft. Toch?quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:54 schreef simmu het volgende:
kolere zeg, wat zijn jullie zuur![]()
het mens is op een jaar tijd alles kwijtgeraakt en nu moet ze niet zeiken en gewoon maar de thuiszorg in. goeie god, ik hoop niet dat jullie ooit rl iemand dan moeten steunen zeg. ik ben iig blij dat echte mensen haar wel helpen en ik hoop dat ze zich niks aantrekt van een stelletje zuurpissende internethelden
silvie en raf zijn weer bij elkaar dus we zoeken nieuwe mogelijkheden tot afzeiken?
Ja, dat ook. De arrogantie om te menen dat iedereen op jou heeft gewacht, terwijl jij te druk was met andere dingen. Dan uitkeringstoerisme plegen en nog durven klagen ook...quote:Op woensdag 16 januari 2013 10:57 schreef lezzer het volgende:
[..]
Volgens mij heeft José al pak 'm beet 20 jaar geen hit gehad. In de tussentijd is zij denk ik huisvrouw geweest ofzo, en hier en daar een braderietje meegepakt, maar ik heb niet de indruk dat zij echt aan een carrière gewerkt heeft. Toch?
Dat haar man dood is, is heel rot, en ook dat die man blijkbaar niet zo goed met geld om kon gaan, maar wellicht vind de plaatselijke AH het nou juist wel heel leuk om José achter de kassa te hebben.
Als ze dat zou kunnen (wat ik niet weet).
dan snap je de nederlandse overheid niet, want die stelt het verplichtquote:Op woensdag 16 januari 2013 10:59 schreef utrecht1970 het volgende:
En nee ik snap mensen nog steeds niet die een uitkering hebben, niet kunnen werken, maar wel vrijwilligerswerk kunnen doen. Dat is waarschijnlijk lekker vrijblijvend en kun je regelmatig skippen als je even geen zin hebt (iets met verantwoordelijkheidsgevoel enzo).
Over ons oordelen is blijkbaar geen probleemquote:Op woensdag 16 januari 2013 11:05 schreef simmu het volgende:
vinden jullie het dan niet jammer dat ze geen zelfmoord gepleegd heeft? of was er dan gezeik gekomen over de door de staat te betalen uitvaart?
de arrogantie om zo over iemand te oordelen zeg![]()
waar haal je het zelf vandaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |