Haar man was toen net overleden, kan me voorstellen dat het er dan nogal inhakt, maar ik kan echt niet begrijpen dat je jaren op locatie X kunt wonen, en je dat per direct niet meer kunt permitteren als je man (van 64!) overlijdt.quote:Op zaterdag 3 november 2012 16:30 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is gissen natuurlijk wat nou waar is en wat niet
Ik zag destijds geloof ik een interview (gewoon op camera) waar ze een stukje lieten zien van het afscheid van LUV en dat ze huilde omdat haar man daar vaak bij was en toen zei ze volgens mij iets over de toch wel noodzaak om zsm naar Nederland te komen voor een uitkering.
Ze heeft in al die jaren geen echte vriendschappen opgebouwd? Ik heb ooit mijn beste vriendin een jaar in huis gehad, geen haar op mijn hoofd dat haar onder een brug zou laten slapen. En zij had geen ouders,kinderen of broers en zusjes om op terug te vallen. Maar wél een heleboel goede vrienden.quote:En als ze niet in Boulevard kwam dan had niemand geweten van haar dramatische situatie,
Nee, da's niet in het gooi.. The epicentre of the showbizznis...quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:12 schreef tong80 het volgende:
Wel grappig dat ze in Laren wil gaan wonen.
Tweede optie is Wassenaar denk ik.
quote:"Ik heb geen zin om in m'n eentje in Vlaanderen te gaan zitten kniezen. Verhuizen is ook relatief gemakkelijk want ik woon in Lommel in een huurhuis met Tim. Hij wil het liefste naar Eindhoven waar mijn moeder en zus wonen. Volgens hem zit ik dan dichtbij familie. Zelf wil ik liever naar 't Gooi: het epicentrum van de Nederlandse showbizz.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Hoebee
Meer qua lesbienne in het Engels.quote:Op zaterdag 3 november 2012 20:22 schreef Eg_Wel het volgende:
[..]
Nee, da's niet in het gooi.. The epicentre of the showbizznis...
Maar zou een huisje op de dijk in Volendam dan niet beter zijn? Qua carriere enzo?
[..]
Sorry, offtopic, maar Bonniequote:José Hoebee in Sterren Dansen op het IJs Van onze redactie
AMSTERDAM - José Hoebee gaat meedoen aan het nieuwe seizoen van Sterren Dansen op het IJs.
Dat onthult de voormalig LUV-zangeres in het AD.
"Ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man kan ik wel wat afleiding gebruiken", vertelt de 58-jarige José.
Het is nog niet bekend wie de andere kandidaten zijn. Hoebee laat wel weten dat Bonnie St. Claire ook is gevraagd door het programma. Maar Bonnie sloeg het aanbod af, ze zou namelijk te bang zijn om hard te vallen.
Hoebee kwam de laatste maanden regelmatig in het nieuws vanwege het overlijden van haar man. Ze vertelde verschillende keren zich erg depressief te voelen.
Ik kan je helaas uit ervaring vertellen dat dat niet zo isquote:Op dinsdag 27 november 2012 13:00 schreef Karina het volgende:
En als je een borrel op hebt dan val je altijd precies zodat je het niet voelt zeggen ze
Tsja, en ze wil wel weer eens daglicht zien in plaats van dat naargeestige bos.quote:Op dinsdag 27 november 2012 16:01 schreef utrecht1970 het volgende:
"Ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man kan ik wel wat afleiding gebruiken", vertelt de 58-jarige José.
Is het niet: "ik heb direct ja gezegd, want sinds het overlijden van mijn man zit ik zwaar aan de grond, en heb ik Viola Holt zelfs nodig om een woning ergens te regelen van max 500 euro".
Och ja natuurlijk, armequote:Op dinsdag 27 november 2012 16:02 schreef Ole het volgende:
[..]
Ik kan je helaas uit ervaring vertellen dat dat niet zo is
Wat doe jij lelijk over Josequote:Op dinsdag 27 november 2012 17:32 schreef Cynix ® het volgende:
Tsja, en ze wil wel weer eens daglicht zien in plaats van dat naargeestige bos.
Ja maar dat wordt maar een klein huisje en mensen zijn er geld voor aan het inzamelen.quote:
Te gek voor woorden. En dan de bladen te woord staan.quote:Op vrijdag 30 november 2012 16:58 schreef 22 het volgende:
Maar serieus, het is triest dat ze niet kan zien hoe blij ze mag zijn dat
ze zo wordt geholpen.
Haar Pizza-bezorger was te laatquote:Op vrijdag 30 november 2012 19:11 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh gut de rouwverwerking moet nog komen? Waar is ze dan depressief van?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |