abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 18 juli 2012 @ 02:38:44 #51
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_114347662
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:32 schreef BeamofLight het volgende:
Ik wil je niet beledigen, maar 5 mailadressen in 10 jaar. Omg, die regel je binnen 24 uur....nee hier heb je toch echt iets niet goed aangepakt.
Sowieso is mailadressen regelen ouderwets. Tegenwoordig leer je mensen kennen bij het uitgaan/feesten, voeg je elkaar toe op Facebook en via je op deze manier steeds verder uitdijend social network leer je meer mensen, hun interesses en hun vrijgezelle familie/vrienden kennen.
  woensdag 18 juli 2012 @ 03:58:20 #52
284578 EricOscuro
Anders dan anders
pi_114348414
Hey TJ,

Weet je wat het probleem is voor ons mede-Fokkers? Wij hebben jouw foto niet voor ons, we weten niet hoe jij precies reageert en al helemaal niet wat er precies in jouw profiel staat.

En je hebt gelijk dat je dit niet allemaal hier post, want lang niet iedereen zit hier met de bedoeling je het helpen. Dit relaties en psychologie forum doet (volgens mij) goed z'n best om de reacties van trollen er uit te halen... maar als je alle gegevens online gooit, kan er ook via andere manier misbruik van gemaakt worden.

Goed dit gezegd hebbende

Het eerste dat je moet weten over online dating is dat ook bij online dating iedereen voor de hoofdprijs gaat.
Alleen bij online dating is het begrip "de hoofdprijs" soms anders dan in het normale leven.

Kortom probeer niet net zo te zijn als de meeste mannen online; het uitsluiten dingen wat de meeste vrouwen in een man zoeken levert doorgaans veel meer op, dan te vermelden wat de meeste vrouwen in een man zoeken.

Ik heb het eenmaal gedaan (bij Lexa voor jouw informatie)... met expliciet genoemd dat ik niet rijk ben, noch van plan was ooit te worden (in iets beter geformuleerde bewoordingen dan)... en dat ik niet op zoek was naar een vrouw met veel kinderen, omdat ik zelf ook kinderen wilde (dat ik over een al bestaand kind trouwens niet zou vallen).

En wat denk je? 12 reacties in de eerste 2 weken. Goed, een paar hadden niet goed gelezen en hadden er al een stuk of 3 of 4... anderen vielen af na hun foto gezien te hebben... of juist vooral omdat ze geen foto hadden geplaatst... Bij sommige anderen had ik gewoon na e-mail contact het gevoel dat het emotioneel of qua intellect niet zou werken (daar moet je ook eerlijk in zijn)...

Maar ik heb met eentje een afspraak gemaakt, het klikte vrij goed... we zijn ook al snel in bed beland, En ja echt een leuke meid, Maar gewoon niet het type waarmee ik echt oud mee dacht te worden.... meer het type; gewone vriendin/ (stap)maatje... en dat vond zij weer wat te schamel.

Maar terug naar jou; ik denk persoonlijk dat jij nog te jong bent voor de datingsites.
De meeste vrouwen die een goede vent waarderen zijn doorgaans de vrouwen die genoeg aan slechte ervaringen hebben gehad... en dat zijn meestal vrouwen van over de 35 jaar.
Je zou het pas over een jaartje of vijf a zeven weer moeten proberen op deze manier.
Want echt, er is wel een markt voor goede (soms zelfs wat saaie) mannen... maar de meeste vrouwen waarderen dit pas na een of enkele probleemrelaties.

Oh ja, en humor... heel belangrijk.

Maar een betere tip; begin een weblog, Een weblog met een mengeling van humor, eerlijke gevoelens, en licht ontdeugende teksten (zonder expliciet seksistisch te worden) en soms af en toe een sarcastische tekst waarin je jouw lezerstype af en toe flink in de zeik neemt...(vooral carriere vrouwen met klapperende eierstokken zijn goed materiaal, zolang ze zich hierin herkennen).

Daarmee heb ik zelf ook behoorlijk wat interesse gewekt van alle kanten.

Maar gezien jouw leeftijd kun je beter in een leuke kroeg met jouw vrienden feest gaan vieren, en straal uit dat je het naar je zin hebt. Want dan benaderen ze jou als je geluk hebt en dan heb je altijd een streepje voor. ;)

Lange tekst... ik weet het. Maar hey, er zitten goede tips bij... in elk geval voor zover ik kan overzien zonder dat jij het achterste van jouw tong laat zien.
Dat is het enige dat ik nu voor je kan doen! ;) ....
De wereld is vol met kleuren, neem geen genoegen met een zwart/ wit visie. De kleuren zitten vaak in de nuance.
pi_114349068
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:56 schreef TJ_79 het volgende:
Daar is toch niks mis mee?
Blijkbaar wel want het resulteert niet in datgene wat jij graag zou willen....
Dus in plaats van alles te pareren met "Maar ik doe het toch al goed?" moet je mischien de reacties eens lezen en kijken of je er wat van op kunt steken.
  woensdag 18 juli 2012 @ 07:38:02 #54
322770 eefje801
Where's the pie?
pi_114349331
Je komt over alsof het je niet uitmaakt wie het is, als je maar een keer een date hebt. En dat hebben vrouwen meestal heel goed door. Waarom zouden ze dan met je daten, als het toch niet uitmaakt dat zij het zijn? Ik snap dat je gefrustreerd raakt maar doe iets aan je eigen houding. Dat is het enige waar je iets aan kunt veranderen.
pi_114349984
Ik heb soortgelijke ervaringen met dating-sites.

6 jaar op verschillende dating sites, waarbij ik regelmatig originele en persoonlijke berichten stuurde naar vrouwen. De resultaten:

• 2 dates: één daarvan had een neppe foto erop gezet, omdat ze zelf extreem dik was. De andere is nooit op komen dagen bij de afgesproken date.
• 2 echte contacten, maar daar heb ik nu ook al geen contact meer mee, aangezien zij nooit een gesprek startte of interesse meer toonde.
• 150 gestuurde berichten naar allerlei vrouwen, waarbij 90% niet eens iets terugstuurde.

Conclusie: Als man een dating site gebruiken is als naar een casino gaan, als je veel geluk hebt win je iets maar meestal kom je na een bezoek met verlies terug. Vrouwen kunnen net als eerder gezegd is, kiezen uit een snoepkraam met mannen.

Overigens ben ik zelf gestopt met dating sites en ben ik aan mezelf gaan werken. Dat leverde veel meer resultaat. Dus ik zou zeggen, mooi aan jezelf gaan werken en leuke dingen doen in plaats van je tijd verdoen op deze - naar mijn mening - waardeloze sites ;)
pi_114350848
quote:
11s.gif Op woensdag 18 juli 2012 01:16 schreef Panzermaus het volgende:
knip

Hoe zelfverzekerd, interessant en 'sexy' kom je over in die babbels?

knip
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:56 schreef TJ_79 het volgende:

[..]

Knip

Op verjaardagen en feestjes praat ik makkelijk met vreemde vrouwen en het is altijd gezellig en lachen. Dat heeft enkele keren tot zeer goede en hechte vriendschappen geleid,
Knip
Zie hier uw probleem. Je hebt waarschijnlijk een matig uiterlijk (no offence) maar veel belangrijker is dat jij die lieve, aardige jongen bent. Wake up! Daar vallen vrouwen niet voor! Een foute man is het andere uiterste, maar jij belandt steevast bij vrouwen in de friendzone. Daarnaast kom je waarschijnlijk wat terughoudend over op een eerste date door je ervaringen dus het is inmiddels een self fulfilling prophecy geworden. Mijn enige advies is dat je die cirkel moet doorbreken en meer zelfvertrouwen moet kweken en dat ook moet uitstralen. Je moet voorkomen dat jij "die lieve aardige jongen" bent. Niet door een enorme eikel uit te hangen, maar man-up! Straal zelfvertrouwen uit, make a move, flirt, laat zien dat je er niet voor vriendschap bent, maar meer wil! Wees een vent!
Sarcasme. Herken het.
  woensdag 18 juli 2012 @ 09:36:42 #57
192696 CantFazeMe
Scroll my bar
pi_114350912
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:59 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Maak er dan geen 10 jaar dating ervaring topic van.
En je raakt nogal van streek van mijn reactie, zo gevoelig zijn helpt ook niet bij de vrouwtjes.
Kap eens met uitlokken en trollen.
█▄ █▄█ █▄ █▄█▄█ █▄█ ▀█▀
TryAndResistClicking. Trollspray.
pi_114351603
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 09:34 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

[..]

Zie hier uw probleem. Je hebt waarschijnlijk een matig uiterlijk (no offence) maar veel belangrijker is dat jij die lieve, aardige jongen bent. Wake up! Daar vallen vrouwen niet voor! Een foute man is het andere uiterste, maar jij belandt steevast bij vrouwen in de friendzone. Daarnaast kom je waarschijnlijk wat terughoudend over op een eerste date door je ervaringen dus het is inmiddels een self fulfilling prophecy geworden. Mijn enige advies is dat je die cirkel moet doorbreken en meer zelfvertrouwen moet kweken en dat ook moet uitstralen. Je moet voorkomen dat jij "die lieve aardige jongen" bent. Niet door een enorme eikel uit te hangen, maar man-up! Straal zelfvertrouwen uit, make a move, flirt, laat zien dat je er niet voor vriendschap bent, maar meer wil! Wees een vent!
Groot gelijk, maar als dat nou zijn karakter is (een lieve aardige jongen) dan kom je er echt niet met je cliche "man up" en wees eens een vent opmerkingen. Dan moet hij een rol gaan spelen wat hij niet is. Dat gedrag leer je niet zomaar als het echt niet in je zit. Dan worden het PUA trucjes, een soort toneelspel. Niet iedereen houd ervan om mensen veel aan te raken in een gesprek, of kan oprecht flirterige opmerkingen maken. Zijn kans ligt bij vrouwen die zijn karakter waarderen en aantrekkelijk vinden en dat zal een redelijk kleine groep zijn. Uitdaging zit dus in het in contact komen met dit soort vrouwen en dat gaat denk ik het beste in een hobby/sport/reis setting; zie de tips hierboven..
Hope is the first step on the road to dissapointment
pi_114351800
Het is toch duidelijk waar het aan ligt TS?

De vrouwen zeggen het je zelf: "Je bent aardig." Dus stop met aardig zijn, wees gewoon jezelf en oprecht.
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_114351839
Je moet niet zo netjes zijn, dat willen vrouwen helemaal niet.

Jij wil toch ook een gek lekker wijf ipv 1 of andere bloemetjesjurk?
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  woensdag 18 juli 2012 @ 10:33:39 #61
165197 Poem
Scotty doesn't know!!
pi_114352480
quote:
8s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Je moet niet zo netjes zijn, dat willen vrouwen helemaal niet.

Jij wil toch ook een gek lekker wijf ipv 1 of andere bloemetjesjurk?
Laten we niet vergeten dat vrouwen heel complexe wezens zijn.
Als man mag je niet te aardig zijn (want friendzone), maar tegelijkertijd verwachten ze wel dat je ze het hof maakt en de consumpties betaalt. Ik kan me voorstellen dat er mannen zijn die het moeilijk vinden hierin een balans te vinden.

TS, iedereen wil aardig gevonden worden, dus vrouwen ook. Maar geef ze ook tegengas! Zeg het ze als je het niet met ze eens bent en leg uit waarom. Je moet niet bang zijn dat je erdoor afgewezen zult worden, het is niet erg om van mening te verschillen, zolang je die van elkaar maar respecteert. Vrouwen willen een zelfstandige man die weet hoe hij de zaken moet regelen. Van die maakt-mij-niet-uittypes bijvoorbeeld vind ik zelf nogal ergerlijk. (En de moederskindjes niet te vergeten!)

Misschien ben je niet assertief genoeg?
pi_114352967
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:03 schreef Bittere_Bal het volgende:

[..]

Groot gelijk, maar als dat nou zijn karakter is (een lieve aardige jongen) dan kom je er echt niet met je cliche "man up" en wees eens een vent opmerkingen. Dan moet hij een rol gaan spelen wat hij niet is. Dat gedrag leer je niet zomaar als het echt niet in je zit. Dan worden het PUA trucjes, een soort toneelspel. Niet iedereen houd ervan om mensen veel aan te raken in een gesprek, of kan oprecht flirterige opmerkingen maken. Zijn kans ligt bij vrouwen die zijn karakter waarderen en aantrekkelijk vinden en dat zal een redelijk kleine groep zijn. Uitdaging zit dus in het in contact komen met dit soort vrouwen en dat gaat denk ik het beste in een hobby/sport/reis setting; zie de tips hierboven..
Ik zeg niet dat hij iemand moet worden die hij niet is, ik zeg alleen dat hij zoals hij nu is het waarschijnlijk niet gaat maken bij "de vrouwtjes" en vraagt TS niet stiekem ook om wat advies? En het mag dan cliche zijn om deze opmerkingen te maken, het is wel waar. Beetje durven, beetje lef tonen en zoals Poem zegt, kan hofmakerij ook door de deur voor iemand open te houden, drankje te betalen, etc. Dan hoef je niet ineens een enorme sportschoolpatser te worden.

TS komt op mij over als een lieve jongen, maar wel een sullig type (wederom no offence, ik ken hem verder helemaal niet). Maar als hij na 1 post al zo op mij overkomt, lijkt me dat hij zo ook op veel vrouwen overkomt via een datingwebsite. Voeg daar lief-knullige foto's aan toe waar geen vrouw ooit van haar stoel van zal glijden... tja... need i say more?
Sarcasme. Herken het.
pi_114353152
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:50 schreef Spirit82 het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat hij iemand moet worden die hij niet is, ik zeg alleen dat hij zoals hij nu is het waarschijnlijk niet gaat maken bij "de vrouwtjes" en vraagt TS niet stiekem ook om wat advies? En het mag dan cliche zijn om deze opmerkingen te maken, het is wel waar. Beetje durven, beetje lef tonen en zoals Poem zegt, kan hofmakerij ook door de deur voor iemand open te houden, drankje te betalen, etc. Dan hoef je niet ineens een enorme sportschoolpatser te worden.

TS komt op mij over als een lieve jongen, maar wel een sullig type (wederom no offence, ik ken hem verder helemaal niet). Maar als hij na 1 post al zo op mij overkomt, lijkt me dat hij zo ook op veel vrouwen overkomt via een datingwebsite. Voeg daar lief-knullige foto's aan toe waar geen vrouw ooit van haar stoel van zal glijden... tja... need i say more?
Dit soort zaken kan hij natuurlijk wel doen (als dat al niet gebeurd?...), dat heeft weinig met je karakter te maken.

Kan er alleen nooit zo tegen als er wordt geroepen dat je maar meer moet gedragen op een bepaalde manier. Krijg dan visioenen van mensen die het zo nodig vinden om tegen wat bedachtzamere en introverte types constant heel hard roepen van "Zeg eens wat!!! Doe eens spontaan!!! Is er misschien iets!!!" als iemand wat stiller is. Extravert staat niet gelijk aan beter en socialer.

Maar ik begrijp volgens mij dat je het zo niet bedoelde ;)
Hope is the first step on the road to dissapointment
  woensdag 18 juli 2012 @ 11:12:37 #64
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114353584
Vervelend verhaal TS. Maar ook is het toch vrij helder waar het mis gaat. Je verwacht dat die datingfaciliteiten een soort wondermiddel zijn die iedereen aan een partner zullen helpen. Dat is een misvatting. Datingsites e.d. zijn erg handig om potentiele partners te vinden buiten je standaard gebied. Je kunt er mee in contact komen met vrouwen die je anders nooit tegen het lijf was gelopen. En ook het aanspreken van vrouwen wordt er mee vergemakkelijkt, ook dat is waar.

Maar uiteindelijk gelden er nog steeds dezelfde regels als versieren op de ouderwetse manier. Je moet uiteindelijk zo'n vrouw prikkelen zodat ze interesse in je krijgt. En dat is je kennelijk nooit gelukt. Blijkbaar straal je iets uit waar ze helemaal niet warm van worden. En dat wreekt zich zowel IRL als op internet.

Ik raad je aan hier voorlopig mee te stoppen want dit is weggegooid geld. Probeer eerst eens uit te vinden waarom vrouwen je niet aantrekkelijk vinden en wat je daar aan kunt doen. Als je het probleem te pakken hebt kun je het ook gaan oplossen. Het blijven geloven in datingfaciliteiten als de wonderoplossing is vluchtgedrag,
  woensdag 18 juli 2012 @ 11:18:15 #65
322770 eefje801
Where's the pie?
pi_114353785
Kijk, jij onderscheid je nou juist door behalve hoffelijk en met tegengas geven wél betrouwbaar te zijn. En vrouwen komen op internet regelmatig mannen tegen die de "regeltjes" wel kennen maar een verborgen agenda hebben. Je kracht ligt juist in het feit dat je een serieuze relatie wilt, uiteindelijk. Haal daar je voordeel uit.
pi_114354315
Dat kan wel zijn, maar vrouwen moeten je eerst aantrekkelijk vinden en dan pas - nadat ze voor je zijn gevallen - willen ze dat je lief bent, trouw, betrouwbaar, etc. Het gaat bij TS mis bij stap 1, en ironisch genoeg bereik je die stap 1 door juist níét lief, trouw en betrouwbaar te zijn, maar spannend en onvoorspelbaar.
  woensdag 18 juli 2012 @ 11:38:11 #67
4507 Kwamo
Het is mij
pi_114354432
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 23:44 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Shhh hij is al door mij overstuur.
Nou ja het klinkt simpel genoeg. Het is geen mooie vent. Moet je vooral op dating sites gaan zitten. Want dat is geen vleeskeuring :')
pi_114354487
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 11:38 schreef Kwamo het volgende:

[..]

Nou ja het klinkt simpel genoeg. Het is geen mooie vent. Moet je vooral op dating sites gaan zitten. Want dat is geen vleeskeuring :')
Ach, paiq bijvoorbeeld niet. Maar daar kwam hij ook niet goed doorheen.
  woensdag 18 juli 2012 @ 11:40:52 #69
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114354505
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:04 schreef TJ_79 het volgende:

[..]

Hmm vriendelijke reactie. Kijk, ik ben nooit geen versierder geweest en ben verder gewoon verzorgd en casual gekleed. (zeker geen afwijkende kledingkeuzes of aparte kapsels). Woonde tot mijn 23e thuis en ging veel stappen. Ik kon altijd zeer goed opschieten met vrouwen en er was er eigenlijk ook altijd wel eentje bij waar ik wat in zag. Helaas liepen al die pogingen stuk, omdat de vrouwen mij naar eigen zeggen altijd 'erg aardig' vonden en 'leuk om mee om te gaan, maar niet meer dan dat'
Het beruchte friendzone verhaal waar hier topics over volgekletst zijn.

De kern van waar het misgaat zit hem in dat je een hele aardige knul bent maar gewoon niet de snaren raakt die nodig zijn om vrouwen te prikkelen. Gewoon niet interessant voor ze.

Helaas durven ze nooit vaak een eerlijk oordeel daarover te geven en blijven veel jongens daardoor met onduidelijkheid achter zodat ze nooit dingen kunnen veranderen.

quote:
Met uitgaan kreeg ik nooit veel gedaan bij meiden, omdat ik een vriendengroep had waar een aantal casanova's bij zaten die alles voor je neus wegkapen.
Op mijn 23e ging ik uit huis wonen en als je dan alleen komt te wonen, ga je op een gegeven moment naar gezelschap verlangen, vandaar dat ik op mijn 23e ben gaan internetdaten.
Waarom luke het die casanova's wel. Heb je daar al eens bij nagedacht? Wat ze kunnen is niet door god ingegeven. Het is voor een belangrijk deel een manier van doen die ze beheersen.

Kijk toen ik 16 was kreeg ik ook weinig voor elkaar. Toen ben ik eens gaan kijken hoe die jongens die dat wel lukte dat eigenlijk deden. En met succes want toen ik 17 was lukte het mij ook.
pi_114354654
Na tien jaar is het nog steeds niet duidelijk dat je het misschien eens op de "normale" manier moet proberen? En dus niet geforceerd via een bureau of website.

De meeste mensen leren elkaar nog steeds in het echt kennen. Daar is een reden voor.,
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:27:06 #71
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114356403
quote:
15s.gif Op woensdag 18 juli 2012 11:44 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Na tien jaar is het nog steeds niet duidelijk dat je het misschien eens op de "normale" manier moet proberen? En dus niet geforceerd via een bureau of website.

De meeste mensen leren elkaar nog steeds in het echt kennen. Daar is een reden voor.,
Mwa an sich zijn datingsites gewoon een middel om met vrouwen in contact te komen die je normaal nooit zou tegenkomen. Evenals het handig is voor mensen wat verlegen van aard zijn en veel moeite hebben om wildvreemde vrouwen aan te spreken.

Maar als je zoals de TS, die niet eens verlegen is, het verdere spel niet beheerst dan heb je er ook niks aan. Want in feite is het niet veel anders dan IRL een vrouw ontmoeten. Alleen is het eerste contact net wat anders

TS moet gewoon aan zichzelf werken om meer succes te hebben.
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:32:33 #72
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114356647
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:03 schreef Bittere_Bal het volgende:

[..]

Groot gelijk, maar als dat nou zijn karakter is (een lieve aardige jongen) dan kom je er echt niet met je cliche "man up" en wees eens een vent opmerkingen. Dan moet hij een rol gaan spelen wat hij niet is. Dat gedrag leer je niet zomaar als het echt niet in je zit. Dan worden het PUA trucjes, een soort toneelspel. Niet iedereen houd ervan om mensen veel aan te raken in een gesprek, of kan oprecht flirterige opmerkingen maken. Zijn kans ligt bij vrouwen die zijn karakter waarderen en aantrekkelijk vinden en dat zal een redelijk kleine groep zijn. Uitdaging zit dus in het in contact komen met dit soort vrouwen en dat gaat denk ik het beste in een hobby/sport/reis setting; zie de tips hierboven..
Hij hoeft echt niet fundamenteel te veranderen om meer succes te hebben. Maar iemand moet wel leren van zijn fouten. En de huidige strategie van TS faalt hopeloos.

Sommige dingen kun je ook gewoon leren en afleren. Ik zou ook niet zijn waar ik nu was geweest door mijn hele leven van alles geleerd te hebben. En waarom zou leren hoe je het vinden van een partner moet aanpakken wezelijk anders zijn.
pi_114356837
Ik lees in je bericht dat je via datingsites persoonlijke leuke berichten stuurt. Hierop komen echter weinig reacties terug. Ook wordt er weinig doorgeklikt naar je profiel, wat vermoedelijk met je foto te maken heeft.

Mag ik hier eerlijk op reageren?
Ik krijg hiermee de indruk dat de berichten misschien toch niet zo leuk overkomen op de dames.
Mijn tip is om toch nog eens naar de berichten te kijken of ze wel zo leuk zijn en wat daar aan te verbeteren is.
Zijn er vrienden in je omgeving die je goed kennen waaraan je de berichten kan laten lezen? Een buitenstaander kan beter inschatten hoe het bericht overkomt. Of post eens een paar voorbeelden van je berichten hier op het forum.

Verder met je foto is het natuurlijk erg belangrijk om een leuke goede foto te hebben. En iedereen kan een goede foto laten maken! Ook als je lelijk bent kan een goede foto nog veel goed maken. Zorgt dus dat je betere foto's krijgt.
pi_114356884
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:32 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Hij hoeft echt niet fundamenteel te veranderen om meer succes te hebben. Maar iemand moet wel leren van zijn fouten. En de huidige strategie van TS faalt hopeloos.

Sommige dingen kun je ook gewoon leren en afleren. Ik zou ook niet zijn waar ik nu was geweest door mijn hele leven van alles geleerd te hebben. En waarom zou leren hoe je het vinden van een partner moet aanpakken wezelijk anders zijn.
Fundamenteel gaat ook niet lukken. Ik blijf erbij dat het ook in je moet zitten. Niet teveel over je heen laten lopen, do's and don'ts etc. kun je tot op zekere hoogte "leren". Maar je veranderd nooit in een supervlotte casanova, die hebben dat zelfvertrouwen toch meer uit zichzelf en daarom komt het ook veel natuurlijker over. Vrouwen prikken daar veel minder snel doorheen. Hij moet het gaan hebben van andere kwaliteiten.
Hope is the first step on the road to dissapointment
  woensdag 18 juli 2012 @ 12:40:14 #75
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_114356983
quote:
11s.gif Op dinsdag 17 juli 2012 22:31 schreef Angel-Joy het volgende:
Nu ben ik wel benieuwd hoe ts eruit ziet :@
pi_114357194
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:27 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Mwa an sich zijn datingsites gewoon een middel om met vrouwen in contact te komen die je normaal nooit zou tegenkomen. Evenals het handig is voor mensen wat verlegen van aard zijn en veel moeite hebben om wildvreemde vrouwen aan te spreken.

Maar als je zoals de TS, die niet eens verlegen is, het verdere spel niet beheerst dan heb je er ook niks aan. Want in feite is het niet veel anders dan IRL een vrouw ontmoeten. Alleen is het eerste contact net wat anders

TS moet gewoon aan zichzelf werken om meer succes te hebben.
Natuurlijk. Maar als je na tien jaar nog steeds geen succes hebt dan zou ik toch wel eens gaan kijken naar andere wegen dan het web...
pi_114357833
Het gaat niet om de wegen, het gaat om de manier hoe TS ze bewandelt.
pi_114358293
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:01 schreef Polarcat het volgende:
Het gaat niet om de wegen, het gaat om de manier hoe TS ze bewandelt.
Eens

Misschien is 1op1 coaching ook nog zinvol.
Ik weet bijv. van www.singlecoaching.nl dat daar coaching gedaan wordt door psychologen.
pi_114358386
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:01 schreef Polarcat het volgende:
Het gaat niet om de wegen, het gaat om de manier hoe TS ze bewandelt.
TS komt nogal desperaat over.
  woensdag 18 juli 2012 @ 13:21:08 #80
370487 Hallmark
Geverifieerde account
pi_114358537
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:37 schreef Bittere_Bal het volgende:

[..]

Maar je veranderd nooit in een supervlotte casanova,
Dat is toch niet de vraag van TS?

Hij stoot zich al tien jaar aan dezelfde steen, en hij vraagt niet om een persoonsverandering, hij vraagt gewoon wat er fout gaat.

Mijns inziens kletst TS alleen maar. Maar je moet een beetje uitdagen, en niet zoveel suffe informatie weggeven. Je moet het een beetje grappig en luchtig houden. Een beetje plagen.

Hij hoeft niet elke week een ander, gewoon 1'tje is al progress.
Geinspireerd door historische gebeurtenissen en karakters. Dit werk van fictie was ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door een multicultureel team van verschillende religies en geloven.
pi_114358552
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:45 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Natuurlijk. Maar als je na tien jaar nog steeds geen succes hebt dan zou ik toch wel eens gaan kijken naar andere wegen dan het web...
Web of niet, ik zou na twee weken al gaan kijken 'wat werkt hier niet en hoe ga ik het verbeteren'. Tien jaar, man man man. Waarschijnlijk komt TS wel als heel aardig, lief, betrouwbaar, etc over, maar mist hij die mannelijke/mysterieuze/uitdagende/'spannende' twist, 'sexy' dus, zowel online als irl.

Vrouwen die hem als 'type basisschoolleraar' bestempelen, dat zegt al genoeg. Vorm je uberhaupt enige uitdaging wanneer je jezelf aan ze opwerpt met sloten informatie en bereidwilligheid? Mensen willen wat ze niet kunnen hebben, zonder dat psychologische principe zaten we hier nu niet tussen al onze (technische) realisaties van dromen en verlangens. Mensen hechten waarde aan schaarse dingen, maak jezelf uniek en een uitdaging, vrouwen worden aangetrokken tot waardevolle mannen.

"Hij is heel aardig hoor maar hij is mijn type niet, verder hoef ik niets van hem!", inderdaad. Kun je wel blijven kwaken 'haha jouw verlies op ieder potje past een deksel gwn lkkr mezelf blijven tog ;p', maar als je toch wilt 'verkopen' en er blijkbaar zo weinig 'vraag' is naar wat jij biedt, misschien moet je dan eens je doelgroep ('vrouwen') onder de loep nemen, begrijpen wat zij zoeken en dan iets dergelijks aanbieden, door jezelf te verbeteren naar iemand die gewoon een hogere sexy-factor heeft. Vrouwen worden onbewust aangetrokken tot fysiek welzijn, (sociale) status en middelen, mysterie en interessante shit, humor, zelfvertrouwen, dominantie etc. Daar hoef je helemaal niet 'out of character' van te worden, waarschijnlijk word je er zelf nog gelukkiger van ook.

Mijn advies: stop voorlopig met geld uitgeven aan datingsites en datingbureaus, post wat van die profielteksten/berichten hier (voor review), DOE IETS met de feedback en verbeter jezelf naar iets waar wel 'vraag' naar is. Als je die sexy en uitdagende twist kunt conbineren met je aardigheid/liefheid/betrouwbaarheid/intelligentie etc, dan zit je gebakken, man. :D

Tien jaar is een lange tijd en waarschijnlijk heeft ergens je ego er ook onder geleden. Toch is het niet te laat om er wat aan te doen, leer van je 'fouten' en je zult altijd een beter iemand worden. Soms duurt het gewoon lang voor je je fouten inziet, en nu kunnen wij je daar bij helpen. Luxe. Posten die meuk, ik ben benieuwd. :)

[ Bericht 7% gewijzigd door Panzermaus op 18-07-2012 13:33:16 ]
pi_114359429
van dat geld had je beter een thaise hoer dame over kunnen laten komen kerel. duizenden euro's. 8)7

verder moet je denk ik gewoon wat meer ballen tonen. je hele op komt ook saai, gefrustreerd en voorspelbaar over.
  woensdag 18 juli 2012 @ 13:42:42 #83
352371 ComplexConjugate
Are you for real?
pi_114359431
quote:
14s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:16 schreef Scorpie het volgende:

[..]

TS komt nogal desperaat over.
Jouw 'behulpzame' commentaar gaat hem daar niet vanaf helpen o|O

Datingsites zijn uberhaupt verloren moeite, die worden voornamelijk bevolkt door mensen die op zoek zijn naar extra candy voor het geval de locale 'pick up store' even zonder nieuwe voorraad zit :)
"No, I do not believe in patents. I believe that patents make other people dis-incentied in coming up with new thing" - Thomas Peterffy
pi_114359491
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:42 schreef ComplexConjugate het volgende:

Datingsites zijn uberhaupt verloren moeite, die worden voornamelijk bevolkt door mensen die op zoek zijn naar extra candy voor het geval de locale 'pick up store' even zonder nieuwe voorraad zit :)
:')

Sneu figuur jij...
:{w
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  woensdag 18 juli 2012 @ 13:45:51 #85
35098 Metalfreak
Maar bijt niet
pi_114359571
Inderdaad, kijk maar eerst eens naar jezelf. Het klinkt heel afgezaagd en cheesy, maar pas als je helemaal happy met jezelf bent, lukt het je. En hoe cliché het ook klinkt: mijn vriendin ben ik ook tegengekomen op een moment dat ik echt zoiets had van "ach, fuck it, ik zie wel wat er gebeurt" na een hele tijd ook overal gezocht te hebben. Zorg dat je iets doet, dan heb je misschien ook eens iets interessants te vertellen. En dan bedoel ik iets wat je zelf helemaal te gek vindt en niet om maar interessant gevonden te worden bij een vrouw... Ga er op uit, doe dingen, dat maakt mensen interessant.

Maar als je zelf al als 'basisschoolleraar' wordt bestempeld, moeten alle alarmbellen toch al lang geleden zijn afgegaan of niet? Waarschijnlijk kom je heel belerend over...
Don't let my username fool you...
pi_114359579
-nee- doe's niet

[ Bericht 34% gewijzigd door Re op 18-07-2012 16:43:49 ]
pi_114360731
TS, wat je doet werkt dus al 10 jaar niet voor je. Dat betekent dus dat je het anders moet gaan doen, want de kans dat het ineens wel gaat werken is nihil.
pi_114362237
Ja cliché enzo, maar gewoon zoveel mogelijk dingen ondernemen buiten zo'n datingsite levert volgens mij meer kans op succes op. Word een regelmatig geziene persoon in een of andere uitgaanstent/kroeg ofzo, dat je daar altijd wel mensen hebt waarmee je wat kan lullen enzo, wat doe je verder graag, zou je dat ook in verenigingsverband kunnen doen, komen ook weer een hoop contacten door, reizen, etc... en misschien klinkt het erg optimistisch, maar dan loop je ongetwijfeld vanzelf een keer een vrouw tegen het lijf die ziet wat voor een actief leven je hebt... wat een stuk aantrekkelijker overkomt dan het zoveelste profiel op een datingsite lijkt me.

Ik ben zelf niet bepaald een vrouwenversierder hoor, maar ik heb ze nooit van een datingsite geplukt maar gewoon stomtoevallig tegengekomen terwijl ik met iets anders bezig was.


quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 10:33 schreef Poem het volgende:

[..]

Laten we niet vergeten dat vrouwen heel complexe wezens zijn.
Als man mag je niet te aardig zijn (want friendzone), maar tegelijkertijd verwachten ze wel dat je ze het hof maakt en de consumpties betaalt. Ik kan me voorstellen dat er mannen zijn die het moeilijk vinden hierin een balans te vinden.
Ik moet niks hebben van vrouwen die willen dat ik alles betaal.. zo daar is mijn balans :') En gelukkig zijn niet alle vrouwen zo... ze zijn naast complex ook nog eens heel divers.
  woensdag 18 juli 2012 @ 15:09:23 #89
370487 Hallmark
Geverifieerde account
pi_114363917
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:45 schreef Metalfreak het volgende:
Maar als je zelf al als 'basisschoolleraar' wordt bestempeld, moeten alle alarmbellen toch al lang geleden zijn afgegaan of niet? Waarschijnlijk kom je heel belerend over...
Ik praat dus nooit over mijn werk op de eerste date. Er zijn gewoon veel leukere dingen te zeggen dan iets over werk. Het geeft ook iets aardigs om dat in het midden te laten. Ik vraag er ook niet naar bij die ander. Het heeft een soort grappig/spannend effect.
Geinspireerd door historische gebeurtenissen en karakters. Dit werk van fictie was ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door een multicultureel team van verschillende religies en geloven.
pi_114365228
Voor de grap maar eens een knuz accountje aangemaakt net. Kon binnen een uur al 3 dates hebben met knappe vrouwen. Ik snap de OP dus ook totaal niet.
pi_114365575
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 15:32 schreef Cockwhale het volgende:
Voor de grap maar eens een knuz accountje aangemaakt net. Kon binnen een uur al 3 dates hebben met knappe vrouwen. Ik snap de OP dus ook totaal niet.
Hoe heb je dat aangepakt?
wat voor berichten stuur je bijvoorbeeld?
  woensdag 18 juli 2012 @ 15:43:35 #92
352371 ComplexConjugate
Are you for real?
pi_114366003
quote:
10s.gif Op woensdag 18 juli 2012 13:45 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

:')

Ik heb onlangs je zus bij de staart gehad via piratendating.nl, hoe voelt dat dan.
Ze heeft me niks verteld, waarschijnlijk wil ze er liever niet meer aan herinnerd worden :P
"No, I do not believe in patents. I believe that patents make other people dis-incentied in coming up with new thing" - Thomas Peterffy
  woensdag 18 juli 2012 @ 15:44:04 #93
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_114366041
Ik ben echt heel benieuwd hoe je eruit ziet.
Wil je me niet een pm met je foto sturen? Ik kan objectief beoordelen.
All she wants and needs is just a little taste..
pi_114366315
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 15:32 schreef Cockwhale het volgende:
Voor de grap maar eens een knuz accountje aangemaakt net. Kon binnen een uur al 3 dates hebben met knappe vrouwen. Ik snap de OP dus ook totaal niet.
Ik kan het mezelf ook moeilijk voorstellen, maar ik denk niet dat TS ons voor de gek loopt te houden. Blijkbaar gebeurt het echt. Zelf ben ik voor de grap ook eens een keer met een paar vrienden op een datingsite gegaan. Biertje erbij en praten maar, en zelfs zonder een duidelijke profielfoto was het binnen een uur oorlog. Goede training, 'luisteren' en grappen maken. Sommige vrouwen 'verkopen' zichzelf wel heel graag, of ik ben gewoon superleuk, dat kan ook natuurlijk.
pi_114367148
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 15:37 schreef dyna18 het volgende:

[..]

Hoe heb je dat aangepakt?
wat voor berichten stuur je bijvoorbeeld?
Dat waren waarschijnlijk fake berichten :')
  woensdag 18 juli 2012 @ 16:33:13 #96
165197 Poem
Scotty doesn't know!!
pi_114369265
quote:
Ik moet niks hebben van vrouwen die willen dat ik alles betaal.. zo daar is mijn balans :') En gelukkig zijn niet alle vrouwen zo... ze zijn naast complex ook nog eens heel divers.
Het was ook maar een voorbeeld. :)
  woensdag 18 juli 2012 @ 16:55:18 #97
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114370667
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:45 schreef HSG-BOMBER het volgende:

[..]

Natuurlijk. Maar als je na tien jaar nog steeds geen succes hebt dan zou ik toch wel eens gaan kijken naar andere wegen dan het web...
Ik denk dat hij op andere wegen ook weinig potten zal breken als hij op de huidige manier doorgaat. Ik neem ook wel aan dat TS in de tussentijd ook IRL wel dingen geprobeerd heeft. Dat leidt ik ook een beetje uit zijn posts af.

TS moet zich gewoon eens beraden over de wijze waarop hij probeert te versieren. Dan kan het via iedere mogelijk weg alleen maar beter gaan.
  woensdag 18 juli 2012 @ 17:07:32 #98
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_114371309
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 12:37 schreef Bittere_Bal het volgende:

[..]

Fundamenteel gaat ook niet lukken. Ik blijf erbij dat het ook in je moet zitten. Niet teveel over je heen laten lopen, do's and don'ts etc. kun je tot op zekere hoogte "leren". Maar je veranderd nooit in een supervlotte casanova, die hebben dat zelfvertrouwen toch meer uit zichzelf en daarom komt het ook veel natuurlijker over. Vrouwen prikken daar veel minder snel doorheen. Hij moet het gaan hebben van andere kwaliteiten.
Hij hoeft ook geen supervlotte casanova te zijn. Zolang hij maar gewoon een keertje succes kan hebben en vrouwen gecharmeerd van hem zijn. Dan werkt het niet echt als je even prikkelend bent als een fles cola die drie weken zonder dop op de aanrecht geen gestaan.

Kijk niet iedereen heeft natuurlijk evenveel talent. Maar met wat oefening en leren van je fouten kom je een heel eind.

Het is net als iemand die steeds maar wordt afgewezen bij sollicitatiegesprekken. Tegen zo iemand zeg je ook niet "ja je bent nu eenmaal zo dus ga zo gewoon door en ooit lukt het wel". Bij zo iemand adviseer je ook eens om na te gaan waar het nu steeds fout gaat en hoe het beter kan.
pi_114371429
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juli 2012 17:07 schreef Hexagon het volgende:

[..]

Hij hoeft ook geen supervlotte casanova te zijn. Zolang hij maar gewoon een keertje succes kan hebben en vrouwen gecharmeerd van hem zijn. Dan werkt het niet echt als je even prikkelend bent als een fles cola die drie weken zonder dop op de aanrecht geen gestaan.

Kijk niet iedereen heeft natuurlijk evenveel talent. Maar met wat oefening en leren van je fouten kom je een heel eind.

Het is net als iemand die steeds maar wordt afgewezen bij sollicitatiegesprekken. Tegen zo iemand zeg je ook niet "ja je bent nu eenmaal zo dus ga zo gewoon door en ooit lukt het wel". Bij zo iemand adviseer je ook eens om na te gaan waar het nu steeds fout gaat en hoe het beter kan.
of je solliciteert continu op de verkeerde banen ;) maar ik ben het grotendeels wel met je eens
Hope is the first step on the road to dissapointment
  woensdag 18 juli 2012 @ 17:20:07 #100
373176 CrushedTinBox
What goes up must go down.
pi_114371918
Ik heb me gisteren voor de lol aangemeld op lexa en heb nu 4 berichten ontvangen, het zijn niet de mooiste vrouwen maar het laat wel zien dat het werkt(bij mij in ieder geval).
Het leven is een toverbal.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')