Denk dat het geen gevaar mag opleveren voor je gezondheid (zoals een bouwval of zoiets)quote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Is overigens fatsoenlijk niet erg ruim te interpreteren?
Mja, dat bedoel ik ook ergens, voor de regering is het de minimale leefbare eisen, voor mij zou het mogelijk X-Y-Z zijn.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:31 schreef sp3c het volgende:
nee de regering maakt die afweging voor je
als je meer wilt dan moet daarvoor betalen ... beggars can't be choosers
Misschien als er 12 miljoen was, had je geen last van muggen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:31 schreef paddy het volgende:
[..]
Denk dat het geen gevaar mag opleveren voor je gezondheid (zoals een bouwval of zoiets)
Maar ik ga slapen. Lekker droog en zonder muggen![]()
voor zover ik kan zien zit je in de gemiddelde sociale huurwoning een stuk beter dan bij mij thuis en ik zit primaquote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:32 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Mja, dat bedoel ik ook ergens, voor de regering is het de minimale leefbare eisen, voor mij zou het mogelijk X-Y-Z zijn.
Dat is wel een geruststelling, mocht ik het ooit nodig hebben dan.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:34 schreef sp3c het volgende:
[..]
voor zover ik kan zien zit je in de gemiddelde sociale huurwoning een stuk beter dan bij mij thuis en ik zit prima
En wat door een hoop politiekcorrectelingen intolerantie genoemd wordt is in feite onverschilligheid.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:03 schreef De_Guidance het volgende:
Wat jij schijnheiligheid noemt heet beschaving maar ik weet dat die nog niet zo ver gevorderd is bij sommige Hagenaren.
Tolerantie moet dan ook niet verward worden met enthousiasme.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 05:02 schreef VanishedEntity het volgende:
[..]
En wat door een hoop politiekcorrectelingen intolerantie genoemd wordt is in feite onverschilligheid.
Hoi Ingrid van der W.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:33 schreef FemacampSurvivor het volgende:
Ok er is dus een turkse man met zoon die constant keihard provocerende muziek draaien zonder dat de anonieme snitch dat erg vindt maar als Henk dan zijn eigen muziek aanzet is dat ineens een probleem?
Als dan de zoon van de provocerende man ongegeneerd naar binnen staat te gluren en Ingrid zegt daar wat van krijgt ze direct rake klappen.
Als Henk de agressieve vader van de zoon uit zelfverdediging een klap geeft om zijn vrouw te beschermen en de provocerende agressieve man dan ongelukkig komt te vallen en daar helaas aan overlijdt is een typisch gevalletje van een tragisch ongeval.
Henk zijn politieke overtuiging heeft helemaal niets mee te maken.
De zoon van de provocerende turk zou sowieso aangeklaagd moeten worden voor stalking en de anonieme bewoonster voor smaad.
Er is ruimte genoeg in Nederland! Alleen moeten we wat meer gespreid wonen. Groter bouwen dus!quote:na de tweede wereld oorlog was de Nederlandse bevolking 12 miljoen.
Zonder de 30+% immigranten en allochtonen die er tegenwoordig in Nederland wonen zou dit nog steeds 12 miljoen zijn, een stabiele bevolking dat is wat elk land zich zelf toewenst.
Helaas.. door linkse leugens en bedrog zitten we nu met zijn allen om een mini stukje aarde.
geen ruimte om te leven en nog minder ruimte om ons voedsel te verbouwen.
Meer bouwen is geen goede oplossing.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 17:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Er is ruimte genoeg in Nederland! Alleen moeten we wat meer gespreid wonen. Groter bouwen dus!
Natuur.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 17:12 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Uitstekende oplossing, maar wel voldoende groot bouwen voor de verandering.
Kijk eens hoveel ruimte er is in Limburg, Friesland, Groningen, Drenthe, Overrijssel en Zeeland.
Kijk eens hoeveel ruimte er is in Noord-Brabant en Gelderland tussen de steden en de dorpen.
We wonen hier veel te dicht op elkaar. Die flats waren helemaal een grote miskleun. Als je vele tientallen naaste buren hebt dan kan je er vergif op innemen dat er een tokkie (kan wat mij betreft ook een allochtoon zijn) tussen zit, zeker als de 'lagere' klasses oververtegenwoordigd zijn (het is helaas zo). Ik heb het eerder in de week nog twee keer gemerkt bij twee verschillende flats, gasten die dronken lawaai aan het maken waren terwijl je kon kiezen tussen raam open zette (het was zeer laat in de avond) of vergaan van de hitte. Je zult er maar binnen een paar etages boven of onder wonen, of vlak er naast.
Idem bij veel rijtjeshuizen. Vaak gaat het goed maar als jij 10-20 naaste gezinnen hebt en er zit ook maar 1 tokkiegezin tussen...
Ik heb het zelf even meegemaakt, precies wat hierboven werd beschreven. De een die zeik'muziek' aanzette, de ander die allochtonen'muziek' opzette en dit steeds harder. Leuk hoor als je daar tussen zit.
Vroeger ging het misschien goed maar in de huidige samenleving met teveel verschillen tussen de mensen en voor weinig geld veel volume kunnen kopen gaat het mis.
We moeten ruimer gaan wonen. Dat lijkt mij voor 2-3 ton niet teveel gevraagd.
Dr is nu ook weinig om enthousiast over te zijn dus dat wat betreft...quote:Op zaterdag 7 juli 2012 14:25 schreef Weltschmerz het volgende:
Tolerantie moet dan ook niet verward worden met enthousiasme.
Tja, dat advies komt iets te laat voor deze Henk.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 08:49 schreef Flow3r het volgende:
Ga lekker in Turkije wonen; veel ruimte, alle dagen zon en supervriendelijke mensen
Oh, en veel goedkoper ook, daar kan je een vrijstaand huis kopen zodat je je buurman niet eens hoeft te zien.
Jij mist het punt. In relatie tot de prijs zijn Nederlandse woningen schandalig klein, simpelweg omdat de Nederlandes overheid een beleid voert wat de prijzen sterk opdrijft.quote:nee de regering maakt die afweging voor je
als je meer wilt dan moet daarvoor betalen ... beggars can't be choosers
Als je op een papiertje mocht aankruisen of je de moordenaar doodgeschoten wilde hebben en je kon een ja of een nee aankruisen dan had ik toch echt mijn vinkje gezet bij ja en daar geen nacht minder om kunnen slapen.quote:Op zondag 8 juli 2012 01:57 schreef VeX- het volgende:
Afschieten die Henk en Ingrid. Tuig van het laagste allooi.
heb je ooit met hem gepraat? Het meeste burengerucht is prima op te lossen als mensen wat meer met elkaar zouden praten, alleen schijnt dat moeilijk te zijn voor een boel mensen.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 04:36 schreef FemacampSurvivor het volgende:
Ik heb anders ook dagelijks last van mijn buurman en zou toch ook graan eens naar hem toe lopen en hem flink de waarheid vertellen. Had ik maar die luxe om een villa met ruime tuin te kiezen.
Precies. De meeste mensen gaan pas met hun buren praten als de stoom al uit hun oren komt, en worden ze vooral kwaad omdat ze het gevoel hebben dat ze over zich heen moeten laten lopen.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 10:08 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
heb je ooit met hem gepraat? Het meeste burengerucht is prima op te lossen als mensen wat meer met elkaar zouden praten, alleen schijnt dat moeilijk te zijn voor een boel mensen.
de meeste Nederlander hebben tegenwoordig ook een gebrek aan zelfreflectie en staan totaal niet stil bij de overlast die zij zelf veroorzaken.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 10:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Precies. De meeste mensen gaan pas met hun buren praten als de stoom al uit hun oren komt, en worden ze vooral kwaad omdat ze het gevoel hebben dat ze over zich heen moeten laten lopen.
Dat is toch apart als het zogenaamd was omdat hij een Turk was terwijl de bewoner ervoor ook al een Turk was... waar nooit problemen mee waren...quote:Zoon Deniz Kara koopt in 2000 een eengezinswoning in de Almelose Violierstraat, maar hij verhuist twee jaar later vanwege werk naar de Randstad. Zijn ouders nemen de ruime vijf kamerwoning met voor- en achtertuin van hem over. Problemen met achterburen Henk en Ingrid van W. heeft Deniz Kara toen hij er woonde nooit gehad.
Dat klopt wel, maar juist daarom is het even melden vaak genoeg.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 10:37 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
de meeste Nederlander hebben tegenwoordig ook een gebrek aan zelfreflectie en staan totaal niet stil bij de overlast die zij zelf veroorzaken.
quote:In mijn jonge jaren was ik nogal moeilijk. Ik hou van voetbal en was een fanatieke voetbalsupporter. Hoewel ik op mijn pootjes terecht ben gekomen, word ik sneller kwaad om onrecht dan mijn vader. Hij zei altijd: ‘Niet doen, negeren, laat het maar.’ Hij heeft nog nooit in zijn leven gevochten.’
quote:Een half jaar geleden vangt zoon Deniz tijdens een barbecue op dat zijn moeder door de buurvrouw is aangevallen in de supermarkt. Hij wordt razend. ‘Ik wilde er meteen naartoe om hen te zeggen dat ze met hun poten van mijn ouders af moesten afblijven, maar mijn zus wist me ervan te overtuigen dat mijn ouders precies wisten hoe met deze mensen om te gaan en dat dit alleen maar olie op het vuur zou gooien.’
Aha, zoonlief is een opgewonden standje en met hem begon het knokken.quote:rie weken geleden komt Deniz naar Almelo om zijn nieuwe Audi TT te laten zien. Hij loopt even terug om een tas uit de auto te pakken als hij ineens oog in oog staat met buurvrouw Van W.. ‘Ze stond er met haar honden en deed hetzelfde wat ze al tijden met mijn ouders en zus deed, me vuil aanstaren.’ Na een woordenwisseling – ‘wat kijk je?’ ‘wat kijk jij?’ – zegt Kara: ‘Jij moet lekker je bek dichthouden.’ Ik sloeg met een klap de achterbak dicht en dacht nog: ze mag ons niet omdat we Turks zijn.‘ Dan hoort Deniz ineens schreeuw. Haar echtgenoot Henk van W. komt op hem afrennen. Hij neemt zich voor de 60-jarige man niets te doen. Hij verwacht alleen niet dat Van W. hem direct bij zijn lurven grijpt en begint te slaan. Dan verliest ook hij zijn beheersing en wordt er over en weer gemept. Ook Ingrid van W. mengt zich in het gevecht en slaat Kara van achteren. Deniz: ‘Ik weet wat ik moet doen om iemand van me af te houden en te laten stoppen met slaan. Op een gegeven moment zakte Van W. iets in elkaar. Toen stopten ik en zijn vrouw ook.’
het is wel ingrid die begon met aan kijken. en zeggen wat kijk jij?quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:02 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
[..]
[..]
Aha, zoonlief is een opgewonden standje en met hem begon het knokken.
Ja maar zoonlief begint met schelden.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:04 schreef maickeltje het volgende:
[..]
het is wel ingrid die begon met aan kijken. en zeggen wat kijk jij?
ik weetniet waar je dat weg haalt?quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ja maar zoonlief begint met schelden.
quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:07 schreef maickeltje het volgende:
[..]
ik weetniet waar je dat weg haalt?
quote:Na een woordenwisseling – ‘wat kijk je?’ ‘wat kijk jij?’ – zegt Kara: ‘Jij moet lekker je bek dichthouden.’
Oh noes!quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ja maar zoonlief begint met schelden.
Ik analyseer slechts de feiten.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:07 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Oh noes!![]()
Zie die Hofstad hopen dat hij op de een of andere die Turken verantwoordelijk kan houden voor deze ellende
Begin jij gelijk te rammen als iemand zegt dat jij je bek moet houden?quote:
dan analyseer je slecht.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:08 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik analyseer slechts de feiten.
Zo had ik het ook hier bij het rechte eind. Er wordt vaak nogal snel naar het predicaat racisme gegrepen:
In een woordenwisseling schreeuwen dat je lekker je (kanker)bek dicht moet houden is natuurlijk gewoon schelden.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:08 schreef maickeltje het volgende:
[..]
dat is schelden? In mijn ogen niet.
En al helemaal geen reden om iemand aan te vallen.
Nee dat is wat de buurvrouw zei! Zoonlief zei dat ze dr bek moest houdenquote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:09 schreef KoosVogels het volgende:
Oh wacht, het zogenaamde schelden waar Hofstad over rept is 'wat kijk je?'
Neuh. Niet perse. Hangt van de gehele situatie/voorgeschiedenis af he.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:08 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Begin jij gelijk te rammen als iemand zegt dat jij je bek moet houden?
Oh, dan zag ik het eerste instantie toch goed.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:10 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nee dat is wat de buurvrouw zei! Zoonlief zei dat ze dr bek moest houden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |