Mee eens, echt ad rem is die Freriks niet...en dat is bij deze show toch wel een pré.quote:Op maandag 23 juli 2012 22:03 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
[..]
Dat zal, maar ik bedoel hoe Freriks er bij stond. Traag van begrip, niet echt scherp.
Die Belgische presentator had ook iets aandoenlijks, hoe hij de slappe lach kreeg enzo. Philip Freriks lijkt het niet altijd helemaal mee te krijgen.quote:Op maandag 23 juli 2012 22:05 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mee eens, echt ad rem is die Freriks niet...en dat is bij deze show toch wel een pré.
Mag ie ook niet eventjes uitgeleend worden?quote:Op maandag 23 juli 2012 21:46 schreef Masspa het volgende:
Ik zou dan eerder voor Harm Edens gaan, maar denk niet dat die terug zal gaan naar de PO. Die heeft er denk ik wel de ironie en alertheid voor..
Ben benieuwd of Annemarie morgen mag blijvenquote:Op maandag 23 juli 2012 22:01 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Wij waren bij 3 opnamen achter elkaar. Pas bij de 3e kwam Maarten van Rossem goed los (over zeldzame dieren als ik het goed onthouden heb) en konden we ook echt om hem lachen. Ik denk dat het voor een groot deel met de traagheid van Philip Freriks en gebrek aan chemie tussen Freriks en Van Rossem te maken had. Philip Freriks is gewoon best een oude man.
*schrijft zich in.*quote:Op maandag 23 juli 2012 22:29 schreef BoerBert het volgende:
Gewoon net als bij de Belgen een niet-presentator aanstellen.
Ik denk dat Harm Edens geniaal zou zijn inderdaad.quote:Op maandag 23 juli 2012 23:13 schreef rubbereend het volgende:
Patrick Lodiers zou dit ook wel kunnen, maar Harm Edens is ook een hele goede suggestie, zijn wat meer losse presentatoren. Freriks moet zelfs de interrupties van Van Rossum van z'n kaartjes lezen
Ik vind hem ook leukquote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:15 schreef Pietepietje het volgende:
Ik vond het best vermakelijk, maar het haalt het inderdaad niet bij fragmenten van de Vlaamse serie die ik gezien heb. Jammer dat Thomas van Luyn er direct uit is. (Thomas)
Dan vond je het toch juist tegen vallen?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 01:43 schreef zyntex het volgende:
ik vond het een beetje mee vallen, had er meer van verwacht
Je vond het dus tegenvallenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 01:43 schreef zyntex het volgende:
ik vond het een beetje mee vallen, had er meer van verwacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |