SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuws:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sociaal:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sport:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Respecteer elkaars mening, het kan best zijn dat die anders is dan de jouwe. Houd het gezellig!Every war is different, every war is the same.![]()
Wat doe je nou dekkerd? Zit je de laatste 2 posts te spammen om een nieuw deel te openen...quote:Op vrijdag 1 juni 2012 13:46 schreef Santello het volgende:
Kan iemand mij helpen met mijn email inbox?
Bij mijn postvak in kan ik alleen maar de 3 of 4 meest recente ontvangen mail zien, maar de andere 300+ is er niet. Dit is altijd zo geweest maar het begint me nu echt te irriteren.
Doe ik iets verkeerd?![]()
Dat verhelpt het gelul met dat mensen "bang" zijn om te posten.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 13:51 schreef Santello het volgende:
Wat doe je nou dekkerd? Zit je de laatste 2 posts te spammen om een nieuw deel te openen...
[..]Every war is different, every war is the same.![]()
http://www.iphoneclub.nl/(...)mt-uit-op-de-iphone/
Carmageddon op de iPhone. Hopelijk komt ook Carmageddon 2 nog eens.
![]()
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 13:53 schreef TheGeneral het volgende:
http://www.iphoneclub.nl/(...)mt-uit-op-de-iphone/
Carmageddon op de iPhone. Hopelijk komt ook Carmageddon 2 nog eens.
!
Ik wacht alleen nog op GTA II en dan is mijn leven compleet.![]()
Gisteravond m'n 4S binnen gekregen, wat een geweldig toestel
Enige minpunt is nu dat Hi te besodemieterd blijkt te zijn om voor eind juli m'n abonnement over te willen sluiten naar Vodafone. Dus nu heb ik een iPhone, en ik kan er principe de komende 2 maanden niks mee. Net even met Hi gebeld, en ik krijg nu een micro sim opgestuurd om die maanden te overbruggen.
Wat ik nog wilde weten: Bij 'normale' telefoons kun je instellen dat je alleen een pincode hebt bij het opstarten van de telefoon en niet bij het elke keer ontgrendelen. Welk menu is dat? Kan ik verder nog iets instellen waardoor het batterij verbruik laag is?So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.![]()
Had ik eerst ook, maar dan staat een instelling verkeerd.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 13:51 schreef Santello het volgende:
Wat doe je nou dekkerd? Zit je de laatste 2 posts te spammen om een nieuw deel te openen...
[..]
Instellingen --> Email, contacten, agendas --> Account selecteren --> Synchr. e-mail
That's should do the trick
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.![]()
Wat wil je nu juist instellen? Dat je alleen een pincode in hoeft te voeren als je je toestel aan zet maar niet als je hem van lock screen af wilt halen? Dat staat toch standaard zo..quote:Op vrijdag 1 juni 2012 15:57 schreef Purdey het volgende:
Gisteravond m'n 4S binnen gekregen, wat een geweldig toestel
Enige minpunt is nu dat Hi te besodemieterd blijkt te zijn om voor eind juli m'n abonnement over te willen sluiten naar Vodafone. Dus nu heb ik een iPhone, en ik kan er principe de komende 2 maanden niks mee. Net even met Hi gebeld, en ik krijg nu een micro sim opgestuurd om die maanden te overbruggen.
Wat ik nog wilde weten: Bij 'normale' telefoons kun je instellen dat je alleen een pincode hebt bij het opstarten van de telefoon en niet bij het elke keer ontgrendelen. Welk menu is dat? Kan ik verder nog iets instellen waardoor het batterij verbruik laag is?
Als je een code voor je lock screen in wilt stellen: Instellingen -> Algemeen -> Codeslot -> Zet codeslot aan
Laag batterijverbruik is gewoon even ondervinden, maar iig niet onnodig veel locatievoorzieningen enzo gebruiken
"IT'S CLOBBERIN' TIME!!!"![]()
Ik wil alleen een pincode invoeren bij het aanzetten van de telefoonMaar als ik nu m'n telefoon uitzet, en dan weer aan, vraagt hij niet om een pincode om hem op te starten.
So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.![]()
Gewoon simlock eropquote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:25 schreef Purdey het volgende:
Ik wil alleen een pincode invoeren bij het aanzetten van de telefoonMaar als ik nu m'n telefoon uitzet, en dan weer aan, vraagt hij niet om een pincode om hem op te starten.
Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Nicequote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:17 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Had ik eerst ook, maar dan staat een instelling verkeerd.
Instellingen --> Email, contacten, agendas --> Account selecteren --> Synchr. e-mail
That's should do the trick![]()
![]()
Ik sta op het punt mijn iPhone 4s te verkopen om vervolgens een S3 aan te schaffen. Mocht de iPhone 5 het waard zijn dan verkoop ik de Samsung S3 weer.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
okquote:Op vrijdag 1 juni 2012 17:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik sta op het punt mijn iPhone 4s te verkopen om vervolgens een S3 aan te schaffen. Mocht de iPhone 5 het waard zijn dan verkoop ik de Samsung S3 weer.Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Dan wil je iig geen lockscreencode instellen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:25 schreef Purdey het volgende:
Ik wil alleen een pincode invoeren bij het aanzetten van de telefoonMaar als ik nu m'n telefoon uitzet, en dan weer aan, vraagt hij niet om een pincode om hem op te starten.
Als je nog geen pincode ingesteld heb voor je simkaart dan moet je dat even doen, denk dat je dat zoekt. Je vind dit onder Instellingen -> Telefoon -> Simpincode als ik het goed heb"IT'S CLOBBERIN' TIME!!!"![]()
Ja, bedankt!quote:Op vrijdag 1 juni 2012 18:00 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Dan wil je iig geen lockscreencode instellen.
Als je nog geen pincode ingesteld heb voor je simkaart dan moet je dat even doen, denk dat je dat zoekt. Je vind dit onder Instellingen -> Telefoon -> Simpincode als ik het goed heb
Altijd even wennen qua geluiden, instellingen en werken met zo'n nieuwe telefoon.So, here is the truth about the truth. It hurts, and so we lie.![]()
Haat aan de Facebook app. Ik zie alle foto's nu echt hele erg mini aan de linker zijkant..Ooh your dream, here on the water. Warm the sand, the seagulls calling. Kissed by kindness
You gave me thiss, your fire becomes a kiss.![]()
Ik ookquote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:03 schreef Mrjolyn_ het volgende:
Haat aan de Facebook app. Ik zie alle foto's nu echt hele erg mini aan de linker zijkant..Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.![]()
Serieus? Waarom doe je dat jezelf aan?quote:Op vrijdag 1 juni 2012 17:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik sta op het punt mijn iPhone 4s te verkopen om vervolgens een S3 aan te schaffen. Mocht de iPhone 5 het waard zijn dan verkoop ik de Samsung S3 weer.[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
En verkeerde gezichten bij sommige contactpersonen.quote:[b]Doe'k 't now wel, doe'k 't now niet of krieg ik spiet
[/b]
[b]Op vrijdag 15 januari 2010 10:36 schreef boudemaniak het volgende:[/b]
Eindbaas ^O^![]()
meer mensen hier problemen met het updaten van hun applicaties? Als ik een nieuwe app uit de appstore installeer, geen probleem, zodra ik wil updaten roept hij "verbinding met itunes store mislukt"-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-![]()
Pardon? Wat is er mis mee om eens een Samsung aan te schaffen. Heb altijd een iPhone gehad wil nu wel eens even een Samsung Galaxy. Mocht de S3 bevallen dan haal ik geen nieuwe iPhone.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:34 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Serieus? Waarom doe je dat jezelf aan?
[ Bericht 7% gewijzigd door MisterJ.Lo op 01-06-2012 22:27:26 ]Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
Eng he, veranderingquote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:34 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Serieus? Waarom doe je dat jezelf aan?.
![]()
Bedankt dat je dit met ons wilde delen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 17:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Ik sta op het punt mijn iPhone 4s te verkopen om vervolgens een S3 aan te schaffen. Mocht de iPhone 5 het waard zijn dan verkoop ik de Samsung S3 weer.![]()
iPhone is leuk, maar niet qua batterij. Daarom heb ik er zakelijk een BB naast en adviseer ik eigenlijk niemand iPhones. Tenzij ze echt spelletjes willen doen enzo, maar dat kan ook prima op een 100 euro Android gebakkie.Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
Ik deel het niet, ik vermeld het. En nee je bent niet verplicht om je dagen te vullen om alle berichten op dit forum te lezen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:38 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Bedankt dat je dit met ons wilde delen.Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.![]()
BlackBerryquote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:57 schreef Biogarde het volgende:
iPhone is leuk, maar niet qua batterij. Daarom heb ik er zakelijk een BB naast en adviseer ik eigenlijk niemand iPhones. Tenzij ze echt spelletjes willen doen enzo, maar dat kan ook prima op een 100 euro Android gebakkie.
Heb je er ook een Nickelson jas met bontkraag bijgekregen?Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Ik liep al met BB's voor jij wist wat een BB was gekkie. Toen net zo magisch als een iPhone een paar jaar geleden.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:26 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
BlackBerry
Heb je er ook een Nickelson jas met bontkraag bijgekregen?
Dat de pauperjeugd er nu mee loopt is niet mijn schuld. Maar hey, gelukkig krijg je de iPhone inmiddels ook bij een fles cola en een tostie, dus daar zie je ook de grootste randdebielen mee lopen of ze hebben een FOK! account en doenals een ander geen iPhonieponie heeft of een toestel erbij heeft wat niet uit de schuur van Apple komt of inmiddels een imago heeft.
Man, ik liep al met een iPhone voor je wist wat dat was. Of je had er weleens van gehoord, maar in het wild nooit gespot.Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
seriously?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 06:04 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Ik liep al met BB's voor jij wist wat een BB was gekkie. Toen net zo magisch als een iPhone een paar jaar geleden.
Dat de pauperjeugd er nu mee loopt is niet mijn schuld. Maar hey, gelukkig krijg je de iPhone inmiddels ook bij een fles cola en een tostie, dus daar zie je ook de grootste randdebielen mee lopen of ze hebben een FOK! account en doenals een ander geen iPhonieponie heeft of een toestel erbij heeft wat niet uit de schuur van Apple komt of inmiddels een imago heeft.
Man, ik liep al met een iPhone voor je wist wat dat was. Of je had er weleens van gehoord, maar in het wild nooit gespot.![]()
![]()
![]()
Toffe post wel![]()
Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Die Bio hè, als je om zijn sex geschiedenis vraagt komt je moeder er steevast in voor. En als je je pa nooit gekend hebt is dat waarschijnlijk Bio.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Het is er nog steedsquote:Op vrijdag 1 juni 2012 21:49 schreef Qwea het volgende:
meer mensen hier problemen met het updaten van hun applicaties? Als ik een nieuwe app uit de appstore installeer, geen probleem, zodra ik wil updaten roept hij "verbinding met itunes store mislukt"![]()
Ik heb al wat apps weggegooit/verwijderd die ik onlangs had geinstalleerd, maar helaas, nog geen resultaat.
Ook heb ik al een reset gedaan, nog steeds : nada.
Ook heb ik al in en uitgelogd in de Itunes storen en de iphone gesynct met mijn macbook. Mag allemaal NIET baten. Ook het internet aan en uit helpt niks.
Iemand die een oplossing heeft, afgezien van hem restoren en opnieuw jailbreaken? (als dat al gaat werken?)-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-![]()
Hey, ik wil graag mijn iPhone 4S jailbreaken, ik heb 5.0.1.
Persoon A had m gejailbreakt, en dat werkte niet goed (daarvoor had ie wel al een reservekopie gemaakt).
Dus persoon A had zijn iPhone 4 5.1.1 terug gezet naar zijn reservekopie, maar hij was al zijn foto's kwijt, en alles was fucked up, niet alle apps enzo..
Ik wil dus jailbreaken, maar hoe weet ik zeker dat mijn reservekopie ALLES kopieert?Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Hij heeft vast een reservekopie gemaakt van een reeds gejailbreakt OS, dan zijn je cracked apps wegquote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:45 schreef bobbernaut het volgende:
Hey, ik wil graag mijn iPhone 4S jailbreaken, ik heb 5.0.1.
Persoon A had m gejailbreakt, en dat werkte niet goed (daarvoor had ie wel al een reservekopie gemaakt).
Dus persoon A had zijn iPhone 4 5.1.1 terug gezet naar zijn reservekopie, maar hij was al zijn foto's kwijt, en alles was fucked up, niet alle apps enzo..
Ik wil dus jailbreaken, maar hoe weet ik zeker dat mijn reservekopie ALLES kopieert?Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Nee, hij had m nog nooit gejailbreakt, had voor de jailbreak een reservekopie gemaakt.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:49 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Hij heeft vast een reservekopie gemaakt van een reeds gejailbreakt OS, dan zijn je cracked apps weg
Toen gejailbreakt, nou dat werkte niet zo goed, dus hij zette m terug naar reservekopie.
Zijn foto's en sommige apps waren toen weg... Dus dat is t rareOp woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Mensen, ik heb een beetje een probleem. Ik had voorheen mijn contacten alleen met een voornaam opgeslagen. Ik wil ze nu met voor- en achternaam opslaan. Als ik contactgegevens van iemand wijzig dan komt het contact er dubbel in te staan. Als ik vervolgens die tweede wis, zijn ze allebei weg. Weet iemand hoe dit komt?Aids.![]()
Ik heb altijd gelazer met contacten.. heb me er bij neergelegd dat dat nooit normaal voor me gaat werken. Dat hele syncen met contacten is me niet duidelijk, syncen via gooogle, wat dat doet, waarom in whatapp bij mij iedereen dubbel er in staat.... ik laat het maar zoquote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:05 schreef Mss het volgende:
Mensen, ik heb een beetje een probleem. Ik had voorheen mijn contacten alleen met een voornaam opgeslagen. Ik wil ze nu met voor- en achternaam opslaan. Als ik contactgegevens van iemand wijzig dan komt het contact er dubbel in te staan. Als ik vervolgens die tweede wis, zijn ze allebei weg. Weet iemand hoe dit komt?
Mai pben rai~!![]()
Er is dus een nieuwe JB uit voor 5.1.1.? ik zit nog steeds op 5.0.1. Als ie er is maar even wat tijd uittrekken/backuppenMai pben rai~!![]()
MIjn zakelijke BB ligt in de kast, doorgeschakeld naar mijn iPhone.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:57 schreef Biogarde het volgende:
iPhone is leuk, maar niet qua batterij. Daarom heb ik er zakelijk een BB naast en adviseer ik eigenlijk niemand iPhones. Tenzij ze echt spelletjes willen doen enzo, maar dat kan ook prima op een 100 euro Android gebakkie.
Wat een baggerapparaten zijn die blackberries. Altijd geweest.![]()
iPhone komt dinsdag
Vanmorgen om tien uur wakker gebeld door Vodafone, maar met goed nieuws dus. Dan mag het.Tap tap tap![]()
Weet iemand wat dit is?
Kreeg deze melding uit het niets toen ik een WhatsApp-bericht wilde lezen.... Kon tijdens deze melding nog wel gewoon muziek luisteren. Voor de rest kon ik niks. Ook restarten hielp niks.
Dat AT&T heb ik zelf ingesteld trouwens, slaat ook nergens op
[b]Op vrijdag 27 april 2012 23:21 schreef AldoTheApache het volgende:[/b]
_O_ jij bent de grootste baas op FOK!
Aller tijden :D _O_ _O_![]()
Oh laat maar, heeft te maken met het te vaak verkeerd invoeren van je wachtwoord. Denk dat het per ongeluk in mijn broek is gebeurd.[b]Op vrijdag 27 april 2012 23:21 schreef AldoTheApache het volgende:[/b]
_O_ jij bent de grootste baas op FOK!
Aller tijden :D _O_ _O_![]()
Wat een gelulquote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:57 schreef Biogarde het volgende:
iPhone is leuk, maar niet qua batterij. Daarom heb ik er zakelijk een BB naast en adviseer ik eigenlijk niemand iPhones. Tenzij ze echt spelletjes willen doen enzo, maar dat kan ook prima op een 100 euro Android gebakkie.
Iphone gaat prima mee op 1 charge![]()
Mijn ervaring met de bold 9700 is dat hij net zo lang meegaat ALS je 'm net zo intensief gebruikt als je iphone. Alleen gebeurt dat in de regel niet omdat die BB simpelweg minder bruikbaar is.![]()
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn ervaring met de bold 9700 is dat hij net zo lang meegaat ALS je 'm net zo intensief gebruikt als je iphone. Alleen gebeurt dat in de regel niet omdat die BB simpelweg minder bruikbaar is.![]()
![]()
Psssssst, heey jij daar, het is 2012 en geen 2002quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:57 schreef Biogarde het volgende:
iPhone is leuk, maar niet qua batterij. Daarom heb ik er zakelijk een BB naast en adviseer ik eigenlijk niemand iPhones. Tenzij ze echt spelletjes willen doen enzo, maar dat kan ook prima op een 100 euro Android gebakkie.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 23:27 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Psssssst, heey jij daar, het is 2012 en geen 2002?
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
Minder bruikbaar true, maar je moet op een iPhone ook niet een uur continu whatsappen, want dan kan is 'ie zo half leeg wanneer je alle settings op de iPhone open hebt staan. En dat is uiteraard omdat kleiner scherm op de BB etc etc, dat snap ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn ervaring met de bold 9700 is dat hij net zo lang meegaat ALS je 'm net zo intensief gebruikt als je iphone. Alleen gebeurt dat in de regel niet omdat die BB simpelweg minder bruikbaar is.
En dat is geen uit de lucht gegrepen iets, maar een ervaring.
Trek net de iPhone van de lader (batterij 100% vol). Even GTA spelen, beetje rommelen, krap 15 a 20 minuten bezig. Percentage, hou je vast: 65% en een bloedhete telefoon. En nee, er is niets mis met mijn iPhone.
Hoe kan het dat mensen dan met droge ogen volhouden dat ze een dag doen met een lading? Heb je dan je brightness op 10%? Alles uit? GPS uit, push uit? Heb je je iPhone wel uit de doos gehaald?
Ik laad tussendoor in de auto. Maar als je 2 keer per dag een uur in de trein zit en wat CPU intensieve spelletjes speelt, je een probleem hebt om 2 uur in de middag en je dan nog terug moet.Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
35% verdoen met GTA en een snoeihete telefoon hoort niet hoorOp donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
iPhone 4 die ik hier heb liggen doe dat ook. Ga maar eens navigeren (Navigon, Tom Tom). Toestellen worden bloedheet en drainen als een malle.quote:Op zondag 3 juni 2012 00:06 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
35% verdoen met GTA en een snoeihete telefoon hoort niet hoorBio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
Ik heb zelf een iPhone 4, ik doe gewoon 2 dagen met een lading somsquote:Op zondag 3 juni 2012 00:07 schreef Biogarde het volgende:
[..]
iPhone 4 die ik hier heb liggen doe dat ook. Ga maar eens navigeren (Navigon, Tom Tom). Toestellen worden bloedheet en drainen als een malle.
Als ik 20 minuten GTA speel ben ik 8% kwijt ofzo?Op donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Push uit die ik niet gebruik en helderheid op het volgende;quote:Op zondag 3 juni 2012 00:03 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Minder bruikbaar true, maar je moet op een iPhone ook niet een uur continu whatsappen, want dan kan is 'ie zo half leeg wanneer je alle settings op de iPhone open hebt staan. En dat is uiteraard omdat kleiner scherm op de BB etc etc, dat snap ik.
En dat is geen uit de lucht gegrepen iets, maar een ervaring.
Trek net de iPhone van de lader (batterij 100% vol). Even GTA spelen, beetje rommelen, krap 15 a 20 minuten bezig. Percentage, hou je vast: 65% en een bloedhete telefoon. En nee, er is niets mis met mijn iPhone.
Hoe kan het dat mensen dan met droge ogen volhouden dat ze een dag doen met een lading? Heb je dan je brightness op 10%? Alles uit? GPS uit, push uit? Heb je je iPhone wel uit de doos gehaald?
Ik laad tussendoor in de auto. Maar als je 2 keer per dag een uur in de trein zit en wat CPU intensieve spelletjes speelt, je een probleem hebt om 2 uur in de middag en je dan nog terug moet.![]()
![]()
Ik heb dan wel de brightness op 80/90% en luister game radio op vol vermogenquote:Op zondag 3 juni 2012 00:08 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Ik heb zelf een iPhone 4, ik doe gewoon 2 dagen met een lading soms
Als ik 20 minuten GTA speel ben ik 8% kwijt ofzo?![]()
Black Rob
Maar het zal me verder allemaal een kutzorg zijn. Gaat er mij om dat je normaliter bij intensief gebruik op medium settings no wai een dag haalt. Tenzij gevangenisdagen, die zijn wat korter. Maar die van een vrije sterveling met een leven duren wat langer.Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
Hier staat alles gewoon 24/7 aan. In de avond op de lader en dan prima te doenquote:Op zondag 3 juni 2012 00:03 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Minder bruikbaar true, maar je moet op een iPhone ook niet een uur continu whatsappen, want dan kan is 'ie zo half leeg wanneer je alle settings op de iPhone open hebt staan. En dat is uiteraard omdat kleiner scherm op de BB etc etc, dat snap ik.
En dat is geen uit de lucht gegrepen iets, maar een ervaring.
Trek net de iPhone van de lader (batterij 100% vol). Even GTA spelen, beetje rommelen, krap 15 a 20 minuten bezig. Percentage, hou je vast: 65% en een bloedhete telefoon. En nee, er is niets mis met mijn iPhone.
Hoe kan het dat mensen dan met droge ogen volhouden dat ze een dag doen met een lading? Heb je dan je brightness op 10%? Alles uit? GPS uit, push uit? Heb je je iPhone wel uit de doos gehaald?
Ik laad tussendoor in de auto. Maar als je 2 keer per dag een uur in de trein zit en wat CPU intensieve spelletjes speelt, je een probleem hebt om 2 uur in de middag en je dan nog terug moet.![]()
Batterij is te zwak voor een apparaat waarmee je zoveel kan doen,.. min halve dag, max hele...
Bijladen is vaak mogelijk, op dagen zonder een oplaadpunt een oplaadcase voor 1 volle lading.
Zo moet het maar helaasMai pben rai~!![]()
Maar weet iemand hoe ik goed synchroniseer, dus alles/
Foto's, muziek, apps, contacten etc etc
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
iCloud en/of iTunes.quote:Op zondag 3 juni 2012 09:13 schreef bobbernaut het volgende:
Maar weet iemand hoe ik goed synchroniseer, dus alles/
Foto's, muziek, apps, contacten etc etc![]()
Ja ik wil dan ook idd iTunes gebruiken, maar een vriend van me had dat niet alles was gekopieert, en dus al zijn foto's kwijt was, en apps ook.. En dat wil ik nietquote:
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Bij mij is het ook ervaring. Ik heb jarenlang een zakelijke BB gehad en die was bij mijn tripjes naar taiwan altijd binnen een dag leeg. Simpelweg omdat ik hem dan intensief gebruikte. Ongeveer net zoveel als ik mijn iphone nu NORMAAL gebruik.quote:Op zondag 3 juni 2012 00:03 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Minder bruikbaar true, maar je moet op een iPhone ook niet een uur continu whatsappen, want dan kan is 'ie zo half leeg wanneer je alle settings op de iPhone open hebt staan. En dat is uiteraard omdat kleiner scherm op de BB etc etc, dat snap ik.
En dat is geen uit de lucht gegrepen iets, maar een ervaring.
Trek net de iPhone van de lader (batterij 100% vol). Even GTA spelen, beetje rommelen, krap 15 a 20 minuten bezig. Percentage, hou je vast: 65% en een bloedhete telefoon. En nee, er is niets mis met mijn iPhone.
Hoe kan het dat mensen dan met droge ogen volhouden dat ze een dag doen met een lading? Heb je dan je brightness op 10%? Alles uit? GPS uit, push uit? Heb je je iPhone wel uit de doos gehaald?
Ik laad tussendoor in de auto. Maar als je 2 keer per dag een uur in de trein zit en wat CPU intensieve spelletjes speelt, je een probleem hebt om 2 uur in de middag en je dan nog terug moet.
En mijn iphone is echt niet leeg binnen een dag. Ik gebruik de GPS veelvuldig met fietsen naar mijn werk en vaak nog een rondje hardlopen. verder whatsapp, surfen, facebook, twitter, af en toe een spelletje en veel lezen met ibooks. Dat gaat prima op 1 lading.![]()
^
Dat red ik niet. Niet "prima" in ieder geval maar meer op het nippertje.Terrorism is the poor mans war, war is the rich mans terrorism.![]()
Altijd dat geklaag over batterijduur
Goh
De accu's zijn nog steeds overal onder de maat, er is daar ook niet echt veel in veranderd in de afgelopen 10jaar![]()
Bij mij is hij leeg tegen 19:00 na dag 80% wifi, 20% 3G, geen gps.
Geen spelletjes, wat whatsappen, mailen, internetten, nu.nl, bellen.
Gps is sowieso een batterij drainer. Echter gsm in je zak tijdens lopen is geen gps maar plaatsbepaling door gsm bepaling. Voor gps moet hij naar boven gericht zijn in de buitenlucht of achter glas. Dan is het echt maar een half uur en een autolader houdt het stroomverbruik zelfs maar net bij.![]()
Dat valt me serieus tegen. Je kunt lachen om de Samsung Jet die ik eerst had, maar deze was een stuk zuiniger met GPS, ik kon zonder laadstroom zeker 3 uur navigeren met dat ding.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:17 schreef jpjedi het volgende:
Bij mij is hij leeg tegen 19:00 na dag 80% wifi, 20% 3G, geen gps.
Geen spelletjes, wat whatsappen, mailen, internetten, nu.nl, bellen.
Gps is sowieso een batterij drainer. Echter gsm in je zak tijdens lopen is geen gps maar plaatsbepaling door gsm bepaling. Voor gps moet hij naar boven gericht zijn in de buitenlucht of achter glas. Dan is het echt maar een half uur en een autolader houdt het stroomverbruik zelfs maar net bij.![]()
quote:Op zondag 3 juni 2012 11:17 schreef jpjedi het volgende:
Echter gsm in je zak tijdens lopen is geen gps maar plaatsbepaling door gsm bepaling.echt niet, dat is echt niet zo nauwkeurig dat ik precies een hardlooprondje met een sportstracker kan bijhouden.
![]()
Als ik naar mijn werk fiets en vervolgens nog een rondje ga hardlopen gebruik ik anderhalf uur mijn gps. Dan is er ongeveer 30% af.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:26 schreef HeetBoven het volgende:
[..]
Dat valt me serieus tegen. Je kunt lachen om de Samsung Jet die ik eerst had, maar deze was een stuk zuiniger met GPS, ik kon zonder laadstroom zeker 3 uur navigeren met dat ding.![]()
hmz, ga de Iphone binnenkort inzetten voor navi en ben benieuwd naar de resultaten. Het zal ook nog uitmaken welk pakket je gebruikt denk ik? Is TomTom zuiniger bijvoorbeeld dan een gratis pakket?quote:Op zondag 3 juni 2012 11:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als ik naar mijn werk fiets en vervolgens nog een rondje ga hardlopen gebruik ik anderhalf uur mijn gps. Dan is er ongeveer 30% af.
Oh ja, met de Jet had ik er dan ook nog muziek bij aanstaan![]()
![]()
Push uit 'die je niet gebruikt' maakt niks uit. Hij pulled sowieso alles vanaf Apple en waar jij hebt aan staan dat je berichten wil zien van apps komen op je scherm, de anderen niet.quote:Op zondag 3 juni 2012 00:12 schreef Dimens het volgende:
[..]
Push uit die ik niet gebruik en helderheid op het volgende;
[ afbeelding ]
Het is onzin dat je batterij bespaard als je bij 'sommige' apps push aan hebt en sommige niet.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
bij mail werkt het dan weer wel.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:42 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Push uit 'die je niet gebruikt' maakt niks uit. Hij pulled sowieso alles vanaf Apple en waar jij hebt aan staan dat je berichten wil zien van apps komen op je scherm, de anderen niet.
Het is onzin dat je batterij bespaard als je bij 'sommige' apps push aan hebt en sommige niet.![]()
Klopt, maar daar trek je gegevens van verschillende servers dus als je die per stuk anders instelt scheelt dat. Bij push voor apps trek je sowieso alles van de Apple server dus het maakt niet of uit je 5 apps spul laat pushen of alle apps.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Even een vraagje: je kunt bij je email accounts add account kiezen, en dan gmail. Deze kent de optie voor contacten niet. Ik heb dus gmail ingesteld en daarnaast (enkel voor contacten) exchange met google. Wat is nou precies het verschil en wat zou het zuinigst zijn, alles via exchange laten verlopen?![]()
Nou ja, dat. Ik had hiervoor htc. Die ging ook na 2 maanden amper nog een dag mee.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:12 schreef Estolan het volgende:
Altijd dat geklaag over batterijduur
Goh
De accu's zijn nog steeds overal onder de maat, er is daar ook niet echt veel in veranderd in de afgelopen 10jaar
Ik zit telkens fifa op mijn iphone te doen, ja, nee, dan doet ie idd niet zo lang
-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-![]()
Er is ook een manier om je gmail als een exchange in te stellen. Dan heb je maar 1 account, exchange ipv nu 1 voor gmail en 1 voor exchange.quote:Op zondag 3 juni 2012 12:05 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Even een vraagje: je kunt bij je email accounts add account kiezen, en dan gmail. Deze kent de optie voor contacten niet. Ik heb dus gmail ingesteld en daarnaast (enkel voor contacten) exchange met google. Wat is nou precies het verschil en wat zou het zuinigst zijn, alles via exchange laten verlopen?
Dan heeft je telefoon ook maar 1 account te checken.
Hoe? Zo: http://support.google.com(...)?hl=en&answer=138740![]()
ik las hier ooit over een handige site waar je ringtones heel makkelijk kon maken.. heeft iemand die site nog?
edit: gevonden, audiko.net, dacht ik.dehket, ya3ni hassat hawak!![]()
http://audiko.net/ deze?quote:Op zondag 3 juni 2012 13:14 schreef Irakeesje het volgende:
ik las hier ooit over een handige site waar je ringtones heel makkelijk kon maken.. heeft iemand die site nog?
edit: gevonden, audiko.net, dacht ik.
ah zag je edit nu pas
[ Bericht 8% gewijzigd door bobbernaut op 03-06-2012 13:23:36 ]Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
Een melding die je binnen krijgt, gebruikt anders wel stroom.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:42 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Push uit 'die je niet gebruikt' maakt niks uit. Hij pulled sowieso alles vanaf Apple en waar jij hebt aan staan dat je berichten wil zien van apps komen op je scherm, de anderen niet.
Het is onzin dat je batterij bespaard als je bij 'sommige' apps push aan hebt en sommige niet.![]()
de vraag is eigenlijk waarom er een aparte google sync op de iphone zit. lijkt me dat deze dan een stuk efficiënter is oid?quote:Op zondag 3 juni 2012 12:46 schreef einschtein het volgende:
[..]
Er is ook een manier om je gmail als een exchange in te stellen. Dan heb je maar 1 account, exchange ipv nu 1 voor gmail en 1 voor exchange.
Dan heeft je telefoon ook maar 1 account te checken.
Hoe? Zo: http://support.google.com(...)?hl=en&answer=138740![]()
Klopt, lijkt mij ook. Maar goed, als die niet de contacten-functie ondersteunt.quote:Op zondag 3 juni 2012 13:26 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
de vraag is eigenlijk waarom er een aparte google sync op de iphone zit. lijkt me dat deze dan een stuk efficiënter is oid?![]()
Gsm assisted gpsquote:Op zondag 3 juni 2012 11:26 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]echt niet, dat is echt niet zo nauwkeurig dat ik precies een hardlooprondje met een sportstracker kan bijhouden.
Hoe denk je dat die satelliet signalen je broekzak in komen? Die gps sensor zit bij je facecam en moet echt vrij zicht hebben om signaal te krijgen. Het lukt soms als je hem op de rug op de voorstoel legt of in de buurt van een raam thuis.
In je broekzak werkt dat echt niet, gps is geen radiosignaal.![]()
ik draai nu alleen de contacten via exchange, rest loopt via de google specifieke optie.quote:Op zondag 3 juni 2012 13:27 schreef einschtein het volgende:
[..]
Klopt, lijkt mij ook. Maar goed, als die niet de contacten-functie ondersteunt.![]()
Met iPhone ringtone maker (te vinden via de bekende wegen) kun je ze knippen en naar je iPhone sturen via iTunes.Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.![]()
over de batterijduur, wat ook helpt is zeker stellen dat alle tabs in safari browser zijn gesloten. Websites als FOK doen veel updates in de achtergrond en dat vreet, jawel, batterijen![]()
![]()
FOK! update niet automatisch hoorquote:Op zondag 3 juni 2012 15:35 schreef HeetBoven het volgende:
over de batterijduur, wat ook helpt is zeker stellen dat alle tabs in safari browser zijn gesloten. Websites als FOK doen veel updates in de achtergrond en dat vreet, jawel, batterijenOp donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
het forum wel.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:36 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
FOK! update niet automatisch hoor![]()
Dacht het niet hoor..quote:
Moet je met de hand doenOp donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Dit, er staat ook een refresh tekentje, met een reden.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:41 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Dacht het niet hoor..
Moet je met de hand doenOp woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.![]()
hmz ging er even vanuit dat het met safari hetzelfde zou werken als op de PC.. in any case, het gaat erom dat je je browserschermen sluit, scheelt volgens mij veel.![]()
Denk dat dat weinig uitmaakt als die browserschermen niks doen (FOK dus)..quote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef HeetBoven het volgende:
hmz ging er even vanuit dat het met safari hetzelfde zou werken als op de PC.. in any case, het gaat erom dat je je browserschermen sluit, scheelt volgens mij veel.sig verwijderd door FA![]()
Ik merkte wel verschil in ieder geval. 2e dag heb ik hier op gelet en dat scheelde.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:47 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Denk dat dat weinig uitmaakt als die browserschermen niks doen (FOK dus)..![]()
Doet niks..quote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef HeetBoven het volgende:
hmz ging er even vanuit dat het met safari hetzelfde zou werken als op de PC.. in any case, het gaat erom dat je je browserschermen sluit, scheelt volgens mij veel.
Alleen de plaatjes van de tabbladen staat gecachetOp donderdag 29 november 2012 20:25 schreef tong80 het volgende:
GeeftJeEnergie geeft je meer energie dan een onbeduidend genie.
:P![]()
Wat kun je tegenwoordig vragen voor een iPhone 3GS 16GB in hele goede staat? Dus geen krassen of beschadigingen en werkt nog perfect.
Wil 'm verkopen i.v.m. nieuwe iPhone 4S, maar heb geen idee wat een realistische prijs is.![]()
safari draait niets als ie geminimaliseerd is volgens mij (zijn maar een paar apps / toepassingen die dit wel doen / mogen)![]()
150 a 200 gok ik als ik marktplaats zo bekijk.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:51 schreef Mryc het volgende:
Wat kun je tegenwoordig vragen voor een iPhone 3GS 16GB in hele goede staat? Dus geen krassen of beschadigingen en werkt nog perfect.
Wil 'm verkopen i.v.m. nieuwe iPhone 4S, maar heb geen idee wat een realistische prijs is.![]()
sowieso al een aantal games, de NOS nieuwsfeed en ook MB meter zijn allemaal apps die wel op de achtergrond mee moeten draaien.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:51 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
safari draait niets als ie geminimaliseerd is volgens mij (zijn maar een paar apps / toepassingen die dit wel doen / mogen)![]()
dat je een notice krijgt wilt nog niet zeggen dat de app ook nog actief is.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:53 schreef HeetBoven het volgende:
[..]
sowieso al een aantal games, de NOS nieuwsfeed en ook MB meter zijn allemaal apps die wel op de achtergrond mee moeten draaien.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: