Nou ja, dat. Ik had hiervoor htc. Die ging ook na 2 maanden amper nog een dag mee.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:12 schreef Estolan het volgende:
Altijd dat geklaag over batterijduur
Goh
De accu's zijn nog steeds overal onder de maat, er is daar ook niet echt veel in veranderd in de afgelopen 10jaar
Er is ook een manier om je gmail als een exchange in te stellen. Dan heb je maar 1 account, exchange ipv nu 1 voor gmail en 1 voor exchange.quote:Op zondag 3 juni 2012 12:05 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Even een vraagje: je kunt bij je email accounts add account kiezen, en dan gmail. Deze kent de optie voor contacten niet. Ik heb dus gmail ingesteld en daarnaast (enkel voor contacten) exchange met google. Wat is nou precies het verschil en wat zou het zuinigst zijn, alles via exchange laten verlopen?
http://audiko.net/ deze?quote:Op zondag 3 juni 2012 13:14 schreef Irakeesje het volgende:
ik las hier ooit over een handige site waar je ringtones heel makkelijk kon maken.. heeft iemand die site nog?
edit: gevonden, audiko.net, dacht ik.
Een melding die je binnen krijgt, gebruikt anders wel stroom.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:42 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Push uit 'die je niet gebruikt' maakt niks uit. Hij pulled sowieso alles vanaf Apple en waar jij hebt aan staan dat je berichten wil zien van apps komen op je scherm, de anderen niet.
Het is onzin dat je batterij bespaard als je bij 'sommige' apps push aan hebt en sommige niet.
de vraag is eigenlijk waarom er een aparte google sync op de iphone zit. lijkt me dat deze dan een stuk efficiënter is oid?quote:Op zondag 3 juni 2012 12:46 schreef einschtein het volgende:
[..]
Er is ook een manier om je gmail als een exchange in te stellen. Dan heb je maar 1 account, exchange ipv nu 1 voor gmail en 1 voor exchange.
Dan heeft je telefoon ook maar 1 account te checken.
Hoe? Zo: http://support.google.com(...)?hl=en&answer=138740
Klopt, lijkt mij ook. Maar goed, als die niet de contacten-functie ondersteunt.quote:Op zondag 3 juni 2012 13:26 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
de vraag is eigenlijk waarom er een aparte google sync op de iphone zit. lijkt me dat deze dan een stuk efficiënter is oid?
Gsm assisted gpsquote:Op zondag 3 juni 2012 11:26 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]echt niet, dat is echt niet zo nauwkeurig dat ik precies een hardlooprondje met een sportstracker kan bijhouden.
ik draai nu alleen de contacten via exchange, rest loopt via de google specifieke optie.quote:Op zondag 3 juni 2012 13:27 schreef einschtein het volgende:
[..]
Klopt, lijkt mij ook. Maar goed, als die niet de contacten-functie ondersteunt.
FOK! update niet automatisch hoorquote:Op zondag 3 juni 2012 15:35 schreef HeetBoven het volgende:
over de batterijduur, wat ook helpt is zeker stellen dat alle tabs in safari browser zijn gesloten. Websites als FOK doen veel updates in de achtergrond en dat vreet, jawel, batterijen
het forum wel.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:36 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
FOK! update niet automatisch hoor
Dacht het niet hoor..quote:
Dit, er staat ook een refresh tekentje, met een reden.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:41 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Dacht het niet hoor..
Moet je met de hand doen
Denk dat dat weinig uitmaakt als die browserschermen niks doen (FOK dus)..quote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef HeetBoven het volgende:
hmz ging er even vanuit dat het met safari hetzelfde zou werken als op de PC.. in any case, het gaat erom dat je je browserschermen sluit, scheelt volgens mij veel.
Ik merkte wel verschil in ieder geval. 2e dag heb ik hier op gelet en dat scheelde.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:47 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Denk dat dat weinig uitmaakt als die browserschermen niks doen (FOK dus)..
Doet niks..quote:Op zondag 3 juni 2012 15:44 schreef HeetBoven het volgende:
hmz ging er even vanuit dat het met safari hetzelfde zou werken als op de PC.. in any case, het gaat erom dat je je browserschermen sluit, scheelt volgens mij veel.
150 a 200 gok ik als ik marktplaats zo bekijk.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:51 schreef Mryc het volgende:
Wat kun je tegenwoordig vragen voor een iPhone 3GS 16GB in hele goede staat? Dus geen krassen of beschadigingen en werkt nog perfect.
Wil 'm verkopen i.v.m. nieuwe iPhone 4S, maar heb geen idee wat een realistische prijs is.
sowieso al een aantal games, de NOS nieuwsfeed en ook MB meter zijn allemaal apps die wel op de achtergrond mee moeten draaien.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:51 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
safari draait niets als ie geminimaliseerd is volgens mij (zijn maar een paar apps / toepassingen die dit wel doen / mogen)
dat je een notice krijgt wilt nog niet zeggen dat de app ook nog actief is.quote:Op zondag 3 juni 2012 15:53 schreef HeetBoven het volgende:
[..]
sowieso al een aantal games, de NOS nieuwsfeed en ook MB meter zijn allemaal apps die wel op de achtergrond mee moeten draaien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |