quote:Grappig dat die Feyenoorders "wij spelen CL" zingen, terwijl ze nog helemaal niet geplaatst zijn. Je speelt pas CL als je in het hoofdtoernooi bent. Ach ja, de tokkies.
quote:Wat nou gefeliciteerd Feyenoord, dit dien je op eigen kracht te behalen, niet op zon zielige manier. Aan de wedstrijd te horen had Heerenveen onder normale omstandigheden goede kans te winnen.
quote:Kunnen ze mooi in de voorronde leuk 2x 10-0 afgeslacht worden door Tottenham.
quote:Gaan die supporters zeker weer de boel verbouwen in Rotterdam
quote:Gefeliciteerd Feyenoorders en geniet van de huldiging, want zal wel weer een jaar of 7 duren voordat er wat te vieren valt
quote:Een zwarte dag voor het Nederlands voetbal, dankzij een manipulatief speelschema mag feyenoord en haar "supporters" als laagst geplaatste ploeg Europa in, en mee doen aan de voorronde van de CL.
En dat allemaal dankzij de corrupte knvb, en het legaal frauderende Heerenveen.
Kleine samenvatting van de zuurgraad op het PSV Netwerk. Anderhalve pagina, de rest lees ik later nog eens door met een big smile.quote:Succes met het afbreken van de hoogte van de coefficientielijst.
Hier op Fok! is ook wel aardig hoor.quote:Op zondag 6 mei 2012 23:31 schreef Caland het volgende:
Ik weet niet of ik nu of morgenochtend onder het genot van een bak koffie even de PSV fora moet afstruinen.
quote:
Heerlijk.quote:Op zondag 6 mei 2012 23:36 schreef Zoonlief het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Kleine samenvatting van de zuurgraad op het PSV Netwerk. Anderhalve pagina, de rest lees ik later nog eens door met een big smile.
Watquote:Een zwarte dag voor het Nederlands voetbal, dankzij een manipulatief speelschema mag feyenoord en haar "supporters" als laagst geplaatste ploeg Europa in, en mee doen aan de voorronde van de CL.
En dat allemaal dankzij de corrupte knvb, en het legaal frauderende Heerenveen.
Die quotequote:Op zondag 6 mei 2012 23:41 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wat
corrupte knvb, hij is zeker vergeten dat psv echt als een bejaarden g elftal speelde de afgelopen paar maanden
quote:Zwarte dag voor het nederlandse voetbal,met op de slotdag de anti climax.De uefa heeft jarenlang,gokschandalen in het voetbal aan willen pakken,of dat er spelers waren die een wedstrijd wilden beinvloeden.Wat er vandaag gebeurd is,is dat er 2 clubs een bewuste parodie op een voetbalwedstrijd spelen,om een complete competitie te manipuleren,om onder de uefa vlag diezelfde miljoenen binnen te harken.De uefa moet zich achter zijn oren krabben,dit is een schandaal dat zijn weerga niet kent.PSV en heracles worden nu beiden gestraft voor het spelen van de bekerfinale.De uefa regels,en de planning van de knvb hebben voor dit bedrog gezorgd,beide bonden nemen nu hun verantwoordelijkheid niet van deze competitievervalsing.En dan staat de ploeg die de competitie manipuleert bovenaan in het fair play klassement.Vandaag is het bewijs,dat het dus niet altijd verdiend is waar je eindigt.Dit ballonnetje is vandaag uit elkaar geklapt.Dit was onsportieviteit die zijn weerga niet kent.Vandaag had heel china via unibet miljonair kunnen worden.Heerenveen en feyenoord ,schaam je kapot!
Wat een stelletje calimero'squote:
Misschien had deze meneer dan z'n schulden kunnen aflossenquote:Dit was onsportieviteit die zijn weerga niet kent.Vandaag had heel china via unibet miljonair kunnen worden.Heerenveen en feyenoord ,schaam je kapot!
Grappige is dat 9 v/d 10 het waarschijnlijk prachtig vond toen PSV kampioen werd tegen Groningen, of toen Ajax dit jaar de volgende ronde van de CL niet bereikte vanwege de extreem hoge score bij de andere wedstrijd.quote:
Zijn wijf is wel weg hoorquote:Op zondag 6 mei 2012 23:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Misschien had deze meneer dan z'n schulden kunnen aflossen
Kan die met de overige miljoenen een Rus of een Thai laten komenquote:
Ja dit dusquote:Op zondag 6 mei 2012 23:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Grappige is dat 9 v/d 10 het waarschijnlijk prachtig vond toen PSV kampioen werd tegen Groningen, of toen Ajax dit jaar de volgende ronde van de CL niet bereikte vanwege de extreem hoge score bij de andere wedstrijd.
Allemaal hypocriet gehuil. Je hoort ook niemand over het slechte spel van PSV de laatste weken.
Maar dan had hij z'n wijf nog niet terug: GRATIS SEIZOENSKAART JONGUH!quote:Op zondag 6 mei 2012 23:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Misschien had deze meneer dan z'n schulden kunnen aflossen
Het mooiste is nog dat die gast weet toch dat ie gefilmd wordt en dat ie dan heel boos zegt: Jaa dit is zeker televisie heequote:Op zondag 6 mei 2012 23:50 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Maar dan had hij z'n wijf nog niet terug: GRATIS SEIZOENSKAART JONGUH!
quote:Schijnbaar gaat het inderdaad maar om 33 wedstrijden, want dit toneel van vanmiddag was geen wedstrijd. Het was beneden alle peil. En het ergste is nog dat Feyenoord zo ontstellend zwak was dat een nederlaag en derde plaats compleet onvermijdbaar zou zijn geweest. Als de KNVB nu eens ballen toonde en Heerenveen een veeg uit de pan gaf voor competitievervalsing? Want dat was het Keepersleed. Het meest schrijnende voorbeeld wat ik ooit in Nederland heb mogen zien. Chapeau.
Godsamme manquote:
Tja ze maken ze wel in Einthovuh, maar ze snappen nog niet echt hoe zo'n tv werkt...quote:Op zondag 6 mei 2012 23:50 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het mooiste is nog dat die gast weet toch dat ie gefilmd wordt en dat ie dan heel boos zegt: Jaa dit is zeker televisie hee
Ik had een leuk ideetje maar kan geen goede gifs vinden. Dansende Pieters (of een droevige Wijnaldum) als gifje, dan een gifje van het juichen na Heerenveen en dan FEYENOORD CHAMPIONS LEAGUE. Beetje het zelfde als die van ojox kampioen.quote:Op zondag 6 mei 2012 23:33 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Hij was ook als eerste bij de gele zijde toen de spelers het veld opkwamen.
Dat is ook alweer 30 jaar geleden denk ik, dat ze daar nog tv's maakten maar ik begrijp je puntquote:Op zondag 6 mei 2012 23:53 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja ze maken ze wel in Einthovuh, maar ze snappen nog niet echt hoe zo'n tv werkt...
Mijn wijf is weg, heb een stadionverbod, 3000euro schuld jonguhquote:Op zondag 6 mei 2012 23:53 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja ze maken ze wel in Einthovuh, maar ze snappen nog niet echt hoe zo'n tv werkt...
hij had wel visiequote:Op zondag 6 mei 2012 23:55 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Mijn wijf is weg, heb een stadionverbod, 3000euro schuld jonguh
wa denke gij nou, dat we nog kampioen worden
legendarisch stukje televisie
quote:Feyenoord feliciteren Never nooit dat ik dat ga doen, walgelijke club die de 2e plaats gewoon gejat heeft.
Nee, ik hoop echt dat Feyenoord heel snel wordt uitgeschakeld in de voorronde van de CL en vervolgens ook in de europa leauge om vervolgens heel snel faillet te gaan.
Ja, mijn aversie tegen Feyenoord is misschien wel groter dan tegen Ajax, en dan niet alleen door vandaag.
Iets te gemaakt in mijn ogen, zag er leuk uit hoor daar niet om.quote:Op zondag 6 mei 2012 22:23 schreef Devv het volgende:
[..]
We zijn het er allemaal wel over eens dat het een treurige huldiging was hoor. Maar na de wedstrijd was het wel meesterlijk. Dat was eigenlijk de huldiging.
2e plaats hebben ze gejatquote:
Jij hebt er kijk opquote:
Dat van het stadionverbod had ik gemist. Ik zat vandaag op de terugweg vanuit Dordrecht ineens tussen de PSV-bussen, ik zwaaide nog met m'n schoen, maar ze zwaaiden niet terugquote:Op zondag 6 mei 2012 23:55 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Mijn wijf is weg, heb een stadionverbod, 3000euro schuld jonguh
wa denke gij nou, dat we nog kampioen worden
legendarisch stukje televisie
Dat kan ook alleen maar als er spanning op een wedstrijd staat, zoniet is die ontlading nooit zo enormquote:Op zondag 6 mei 2012 23:57 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Iets te gemaakt in mijn ogen, zag er leuk uit hoor daar niet om.
Geef mij maar de pure emotie, de volksfeesten die niemand begrijpt, de passie, liefde, frustraties ...
quote:Op zondag 6 mei 2012 23:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat van het stadionverbod had ik gemist. Ik zat vandaag op de terugweg vanuit Dordrecht ineens tussen de PSV-bussen, ik zwaaide nog met m'n schoen, maar ze zwaaiden niet terugschoenen...
quote:Op zondag 6 mei 2012 23:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat van het stadionverbod had ik gemist. Ik zat vandaag op de terugweg vanuit Dordrecht ineens tussen de PSV-bussen, ik zwaaide nog met m'n schoen, maar ze zwaaiden niet terugschoenen...
Godverdomme manquote:Op zondag 6 mei 2012 23:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat van het stadionverbod had ik gemist. Ik zat vandaag op de terugweg vanuit Dordrecht ineens tussen de PSV-bussen, ik zwaaide nog met m'n schoen, maar ze zwaaiden niet terugschoenen...
Had ook gewoon de kans om er nog veel meer te maken, daar niet van.quote:Op maandag 7 mei 2012 00:01 schreef Paul-89 het volgende:
Die Cisse heeft in die paar wedstrijden toch gewoon 7x gescoord, en vaak ook nog eens erg belangrijke.
Vond hem vandaag voor het eerst sinds dat hij basis staat wel erg matig spelen. Maar boeiend.quote:Op maandag 7 mei 2012 00:01 schreef Paul-89 het volgende:
Die Cisse heeft in die paar wedstrijden toch gewoon 7x gescoord, en vaak ook nog eens erg belangrijke.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |