Juist het type vrij dynamische natuur wat men hier wil realiseren kan dat best wel goed hebben. Die is wat minder kwetsbaar voor verstoring.quote:Op donderdag 19 april 2012 17:28 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik ben er een tijdje terug geweest. Kijkend naar Antwerpen heb je aan je rechterhand een grote kerncentrale, recht vooruit liggen kilometers aan kade van containerterminals en links is er een soort maanlandschap van konijnenholen (iedere vierkante meter bevat meerdere konijnenholen) in een decor van een zeer druk bevaren vaargeul naar Antwerpen. Niet dat natuur en industrie elkaar niet verdragen, maar komt toch wel wat kunstmatig over om deze polder onder water te zetten voor het realiseren van natuurcompensatie.
Maar ik ben een volwassen kiezer, kan je nagaan.quote:Op donderdag 19 april 2012 18:01 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Je lijkt wel een onzeker tienermeisje zeg.
Met name de hoeveelheid winbaar fosfaat (uit fosfaatgesteente en vogelpoep) is eindig. Bljkbaar zijn de huidige schattingen dat het met een jaar of 100 wel op is.quote:Op donderdag 19 april 2012 17:32 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Hoezo zou dat op raken dan? Stikstofverbindingen, fosfaatverbindingen en kaliumzouten zijn volgens mij ruim voor handen en maken onderdeel uit van een normale kringloop.
Als men slim met urine omgaat, zal er minder gezeik hierover zijn.quote:Op donderdag 19 april 2012 18:41 schreef freako het volgende:
[..]
Met name de hoeveelheid winbaar fosfaat (uit fosfaatgesteente en vogelpoep) is eindig. Bljkbaar zijn de huidige schattingen dat het met een jaar of 100 wel op is.
Leuk idee maar nog niet overdreven eenvoudig. Het komt mee met poep, wc-spoelwater en het water uit de wasmachine en badkamer. Het fosfaat is dan redelijk verdund en dat maakt terugwinning op de RWZI niet heel eenvoudig. Het alternatief van gescheiden afvoeren is financieel onhaalbaar. Maar dat lijkt me voor hier iets off-topicquote:Op donderdag 19 april 2012 18:58 schreef JoaC het volgende:
[..]
Als men slim met urine omgaat, zal er minder gezeik hierover zijn.
In dat geval gewoon deze post wegmodererenquote:Op donderdag 19 april 2012 19:00 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar dat lijkt me voor hier iets off-topic
't is wel boeiende materiequote:Op donderdag 19 april 2012 19:08 schreef JoaC het volgende:
[..]
In dat geval gewoon deze post wegmodereren
Kun je al die ad hominems die kant noch wal raken ook voor je houden?quote:Op donderdag 19 april 2012 10:31 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Het is "maar landbouw gebied" sprak de mens, smeerde roomboter op zijn tarwebrood en bestrooide het met maisvlokken.
Volledig vertrokken uit de echte wereld. Melk komt uit de melkfabriek, meel uit de meelfabriek en ham uit de hamfabriek.
Waar blijft het fosfaat dan?quote:Op donderdag 19 april 2012 18:41 schreef freako het volgende:
Met name de hoeveelheid winbaar fosfaat (uit fosfaatgesteente en vogelpoep) is eindig. Bljkbaar zijn de huidige schattingen dat het met een jaar of 100 wel op is.
quote:Koppejan steunt deels ontpolderen Hedwige
CDA-Kamerlid Ad Koppejan steunt het voorstel van staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker (CDA) om de Hedwigepolder deels onder water te zetten. Dat bleek donderdag tijdens het debat over de voorstellen van de bewindsman.
Koppejan was de afgelopen jaren een van de felste bestrijders van de afspraken met Vlaanderen om de dijken van de Hedwigepolder door te prikken.
Alles moet altijd maar ten kostte van de natuur gaan?quote:Op vrijdag 20 april 2012 08:00 schreef whosvegas het volgende:
Echt bezopen, gecultiveerd land onder water zetten.
Om een stelletje linkse groene hippie tevreden te houden
Toch wel vreemd dat een rechts kabinet dat er in 2005 zat daartoe zijn handtekening ergens onder zettequote:Op vrijdag 20 april 2012 08:00 schreef whosvegas het volgende:
Echt bezopen, gecultiveerd land onder water zetten.
Om een stelletje linkse groene hippie tevreden te houden
Ik vind dat er zo min mogelijk landbouwgrond voor woningbouw enz moet worden gebruikt, kijk eerst maar naar leegstaande kantoorgebouwen enzquote:Op donderdag 19 april 2012 19:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Kun je al die ad hominems die kant noch wal raken ook voor je houden?
Maar vind je dan ook dat er geen woonwijken of industrieterreinen meer op landbouwgrond mogen?
het is dan wel nog steeds een gebied waar je uit kan etenquote:Op vrijdag 20 april 2012 08:00 schreef whosvegas het volgende:
Echt bezopen, gecultiveerd land onder water zetten.
Om een stelletje linkse groene hippie tevreden te houden
Als we nu eens een zeldzame marmot en/of een zeldzaam plantje in de Hedwige polder loslaten, dan moet toch iedereen tevreden zijn? Dan heb je zeldzame natuur die niet meer vernietigd mag worden. In Limburg is destijds een bouwproject gestopt omdat er de zeldzame korenwolf (soort marmot) aanwezig was.quote:Op vrijdag 20 april 2012 08:00 schreef whosvegas het volgende:
Echt bezopen, gecultiveerd land onder water zetten.
Om een stelletje linkse groene hippie tevreden te houden
Peijs is best pissedquote:Peijs: we hebben geen referendumverordening
http://nos.nl/audio/36433(...)ndumverordening.html
vrijdag 20 april 2012, 09:56
26 keer beluisterd
Duur: 03:14
Audio De Hedwigepolder is groot hoofdpijndossier geworden. En er is nog geen einde in zicht. Het is onduidelijk of Brussel het compromis van staatssecretaris Bleker steunt om een derde van de polder onder water te zetten. De PVV wil het voorstel van Bleker alleen steunen als de Zeeuwen een referendum houden, maar die willen dat niet. Karla Peijs is Commissaris van de Koningin in Zeeland.
Dit dus. Niemand lijkt zich te bekommeren om onze internationale geloofwaardigheid: de politieke waan van de dag regeert en men lijkt regelrecht te weigeren om zich te verdiepen in de materie. Dit is ook een mooi staaltje van politici die vooral geen besluiten en/of verantwoordelijkheid willen nemen. Erg genant allemaal.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:15 schreef Sloggi het volgende:
Fijne discussie over ontpoldering die mijns inziens totaal overbodig is in dit geval. De vraag moet niet zijn 'moeten we ontpolderen?'. De vraag moet zijn 'houden we ons aan onze afspraken?'. We hebben immers een verdrag met onze zuiderburen gesloten.
Daar kun je op terugkomen, maar bedenk wel wat de gevolgen zijn van een dergelijke onbetrouwbare opstelling.
De EU vraagt zich in de eerste plaats af waarom Nederland zich niet gewoon aan de afspraken en aan de regels houdt. Er wordt hier in Nederland gedaan alsof we van alles kunnen doen en kunnen beslissen, maar stadium zijn wel allang voorbij. De EU kan door ieder Nederlands besluit (of dat nou genomen is o.b.v. een referendum of niet) een streep zetten als het dat wil.quote:Op vrijdag 20 april 2012 16:18 schreef rubbereend het volgende:
Als ik het dus goed begrijp is het nog niet eens zeker dat de EU dit goed vindt
Dat zullen we maandag zien.quote:Op vrijdag 20 april 2012 16:53 schreef rubbereend het volgende:
Het zou toch epic zijn als een kabinet zou vallen over deze polderMaar ik voorzie dat de PVV zich eruit lult met dat ze in het Catshuis dingen hebben gekregen en daarom toch voor zijn.
Wanneer wordt er weer eens gepeild door Synovate of Maurice de Hond?quote:Op vrijdag 20 april 2012 16:53 schreef rubbereend het volgende:
Het zou toch epic zijn als een kabinet zou vallen over deze polderMaar ik voorzie dat de PVV zich eruit lult met dat ze in het Catshuis dingen hebben gekregen en daarom toch voor zijn.
Gisteren gingen er bij Synovate weer wat zetels vanafquote:Op vrijdag 20 april 2012 16:59 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Wanneer wordt er weer eens gepeild door Synovate of Maurice de Hond?
Yep:quote:Op vrijdag 20 april 2012 17:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Gisteren gingen er bij Synovate weer wat zetels vanaf
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |