Oei, bloedarmoede. Mag je dan wel alweer gaan sporten?quote:Op donderdag 29 maart 2012 14:20 schreef Finland. het volgende:
Twee weken niet gehardlopen vanwege veel vermoeidheid. Dat bleek dus uiteindelijk bloedarmoede te zijn.
Les 14 was gisteren een drama en een ellende. Conditioneel kon ik het wel, maar halverwege voelde ik mijn benen verzuren. En aangezien ik vanavond een rondje stappen in de planning had, heb ik het rondje maar even afgekapt. Geen zin om vanavond vroeg te moeten nokken
Wat vervelend voor je! Vroeger had ik regelmatig bloedarmoede (want toen erg onregelmatige menstruatie, daarna aan de pil en nooit meer last van) En ik herinner me nog goed het belachelijk vermoeide gevoel wat je er door had. Alsof een week achter elkaar doorslapen nog niet genoeg zou zijn.quote:Op donderdag 29 maart 2012 14:20 schreef Finland. het volgende:
Twee weken niet gehardlopen vanwege veel vermoeidheid. Dat bleek dus uiteindelijk bloedarmoede te zijn.
Les 14 was gisteren een drama en een ellende. Conditioneel kon ik het wel, maar halverwege voelde ik mijn benen verzuren. En aangezien ik vanavond een rondje stappen in de planning had, heb ik het rondje maar even afgekapt. Geen zin om vanavond vroeg te moeten nokken
dat geldt voor elk werk wat je niet gewend bent., ik had gister een policy day du de hele dag zitten en luisteren naar sprekers...aan het eind van de dag gebroken (ook omdat ik de eerste binnenlandse vlucht moest hebben van 6.00AM)quote:Op donderdag 29 maart 2012 17:46 schreef slacker_nl het volgende:
Ps. Wat is autorijden vermoeiend zeg.
de voetbalclub in mijn ouwe stad heet niets voor niets DINDUA ..Door Inspanning Nuttig Door Uitspanning Aangenaamquote:Op woensdag 28 maart 2012 23:16 schreef Littlecreep het volgende:
[..]
In een zekere mate was dat de ontspanning.
Ik werd gek, of ben het nog. M'n handen doen pijn van het schakelen!!! RSI door autorijden... Baal wel dat ik morgen geen ontspanningsvorm heb in de trant van beweging (want morgen weer 8 uur lang autorijden). Geen kracht, geen lopen, totale rust... meh.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:18 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
dat geldt voor elk werk wat je niet gewend bent., ik had gister een policy day du de hele dag zitten en luisteren naar sprekers...aan het eind van de dag gebroken (ook omdat ik de eerste binnenlandse vlucht moest hebben van 6.00AM)
Enkhuizenquote:Op donderdag 29 maart 2012 20:21 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
de voetbalclub in mijn ouwe stad heet niets voor niets DINDUA ..Door Inspanning Nuttig Door Uitspanning Aangenaam
Lopen werkt voor mijn ook ontspannend
inderdaad, geboren en getogen!!quote:
Voor de toeschouwer of voor haar? Me thinks: fail.quote:
Al een tijd geleden dat ik daar gelopen heb.. De dijk op, om het Dindua-complex heen, langs het strand richting stad en dan over de stadsmuur terug naar dindua.quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:47 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
inderdaad, geboren en getogen!!
Ben je aan het lessen? Of doe je het gewoon niet vaak?quote:Op donderdag 29 maart 2012 20:33 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik werd gek, of ben het nog. M'n handen doen pijn van het schakelen!!! RSI door autorijden... Baal wel dat ik morgen geen ontspanningsvorm heb in de trant van beweging (want morgen weer 8 uur lang autorijden). Geen kracht, geen lopen, totale rust... meh.
Lessen bij de ANWB.quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:05 schreef Guppyfriend het volgende:
Ben je aan het lessen? Of doe je het gewoon niet vaak?
Dan zit je gewoon nog te gespannen in de autoquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:09 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Lessen bij de ANWB.
Wat de bon betreft, denk dat het om het even is waar je naar toe gaat..
als ik weer eens in de Haringstad ben vind ik het nog steeds leuk om even een rondje om de stad te rennen.quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:02 schreef E.T. het volgende:
[..]
Al een tijd geleden dat ik daar gelopen heb.. De dijk op, om het Dindua-complex heen, langs het strand richting stad en dan over de stadsmuur terug naar dindua.
4,7km was het zag ik net![]()
stiefmams woont daar, dus heel af en toe logeer ik daar met kinderen![]()
Haringstad? Er is maar 1 haringstad en dat is Vlaardingen!quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
als ik weer eens in de Haringstad ben vind ik het nog steeds leuk om even een rondje om de stad te rennen.
Niet om het een of ander, maar het zijn allemaal stinkdorpenquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Haringstad? Er is maar 1 haringstad en dat is Vlaardingen!
Ben nu 20 jaar. Heb tot mijn 18e gevoetbald en toen aan mijn meniscus geopereerd. Toen op kamers gegaan en sindsdien stilgezeten. Enige beweging die ik kreeg was in de kroeg met bier naar binnen gooien. En sinds deze maand loop ik elke week 3x ongeveer 7,5 km. En het gaat heerlijk. Nog geen top tijden maar gemiddeld met een snelheid van 9,65 gaat het de goede kant op.quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:22 schreef Swetsenegger het volgende:
Eerste maand lopen en nu al op 80KM?? Heb je voorheen ook gelopen of ben je vanuit het niets begonnen?
quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:45 schreef Krav-Jo het volgende:
[..]
Ben nu 20 jaar. Heb tot mijn 18e gevoetbald en toen aan mijn meniscus geopereerd. Toen op kamers gegaan en sindsdien stilgezeten. Enige beweging die ik kreeg was in de kroeg met bier naar binnen gooien. En sinds deze maand loop ik elke week 3x ongeveer 7,5 km. En het gaat heerlijk. Nog geen top tijden maar gemiddeld met een snelheid van 9,65 gaat het de goede kant op.
Qft.quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:01 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Voor de toeschouwer of voor haar? Me thinks: fail.
quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:35 schreef mazaru het volgende:
[..]
Haringstad? Er is maar 1 haringstad en dat is Vlaardingen!
en geen idiote snelheid, maar zoals Swets zei, pas goed op en overhaast nietsquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:47 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Ik vind het heftig! Let op blessures, maar je bent nog jong
Ja bevalt me zo primaquote:Op donderdag 29 maart 2012 21:47 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]Ik vind het heftig! Let op blessures, maar je bent nog jong
Ik heb dat met mijn 10 km/h, dus ik weet ook dat ik zeker niet de illusie moet hebben ooit 11 te kunnen halen.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:15 schreef nozem het volgende:
Ik heb nu al het gevoel dat ik al die tijd gesprint heb..
Ik word wel beetje bij beetje wat sneller, maar of ik nog ooit echt snel (voor mij meer dan 12,5/13 km/uur op langere afstanden) valt te bezien..quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:17 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik heb dat met mijn 10 km/h, dus ik weet ook dat ik zeker niet de illusie moet hebben ooit 11 te kunnen halen.
Het is nou eenmaal zo.
dat gevoel heb ik ook wel eens, de wereldrecordhouder deed het met een gangetje van zo'n 20km per uur.....quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:15 schreef nozem het volgende:
Zojuist een prestatieloopje van 5 km gedaan in een recordtijd - voor mij althans - van 26 minuut 36 seconden. Dat is een gemiddelde van 11.3 km/uur. Onvoorstelbaar daarom dat er mensen zijn die een marathon lopen met een gemiddelde van +15 km/uur. Ik heb nu al het gevoel dat ik al die tijd gesprint heb..
Dat vind ik op de fiets al snel voor 42km.....quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:24 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
dat gevoel heb ik ook wel eens, de wereldrecordhouder deed het met een gangetje van zo'n 20km per uur.....
quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:32 schreef datisstom het volgende:
Ik loop momenteel met een 12 km/h als het goed gaat, maar ik vraag me af of het niet beter is om naar de 10km toe te werken met 14 km/h. Scheelt heel wat intervaltrainingen.
En goed gedaan nozem!quote:Op donderdag 29 maart 2012 21:49 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
wapen Vlaardingen
[ afbeelding ]
wapen Enkhuizen...
enough said..!!
en nu weer on topic
Mhaw ik zou beginnen met een basissnelheid van 9/10 en tijdens je loop een interval inpassen van 12/13km/h Langzaam zal je basissnelheden toenemen en kan je interval ook wat uitbreiden cq versnellen.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:32 schreef datisstom het volgende:
Ik loop momenteel met een 12 km/h als het goed gaat, maar ik vraag me af of het niet beter is om naar de 10km toe te werken met 14 km/h. Scheelt heel wat intervaltrainingen.
Je zou nog advies vragen aan de medewerkers van Run2Day ?quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:32 schreef datisstom het volgende:
Ik loop momenteel met een 12 km/h als het goed gaat, maar ik vraag me af of het niet beter is om naar de 10km toe te werken met 14 km/h. Scheelt heel wat intervaltrainingen.
misschien wel maar dan wel een goede...of hij is zo puberlijk naief dat hij iedere keer de confrontatie bijft opzoeken "met de grote mensen die stom zijn en denken dat ze het beter weten"quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:36 schreef wyccie het volgende:
[..]
Of ben je een troll en zit iedereen hier al weken te happen?![]()
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |