Ik zie Rutger niet zuigen. De eerste momenten vraagt hij door, daarna bindt hij in. Vanaf het moment dat Kinneging het verliest eigenlijk.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:43 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Rutger blijft zuigen maar Kinneging houdt zich toch in? Of slaat hij Rutger ergens in elkaar?
phoe phoe, het zit je hoog hequote:Op donderdag 1 maart 2012 10:38 schreef Schanulleke het volgende:
Een enge, agressieve machtswellusteling.
Er is toch een gesprek geweest tussen Kinneging en Rutger? En Kinneging heeft Rutger toch tot op zekere hoogte bedreigd?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:46 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou als er niks gebeurd is?
Ruktor nederig en deëscalerend.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:38 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat het niet tot geweld komt is omdat Rutger en de cameraman zich deëscalerend opstellen, nederig zelfs.
Ik verafschuw dit soort ventjes gewoon. Daarbij vind ik het beangstigend dat er zoveel mensen zijn die dit gedrag bagatelliseren.quote:
Hij blijft doorpraten hoor. "Ja, maar mag ik dan nog terugkomen?", "Kan ik je dan bellen?" En dat is natuurlijk gezuig. Of hij is zo wereldvreemd om niet te snappen dat dat niet een handig moment was om een afspraak te maken voor een interview.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:46 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik zie Rutger niet zuigen. De eerste momenten vraagt hij door, daarna bindt hij in. Vanaf het moment dat Kinneging het verliest eigenlijk.
En die gore wilde bruut, die smerige agressieve duivel, die lokt het volledig zelf uit. Wat een verschrikkelijk gevaarlijke man. Rutger, dat arme knulletje stond gewoon weerloos tegen de overweldigende fysieke macht van die schurk. Echt heel erg dit.quote:
Met andere woorden: als iemand agressief wordt moet iedereen die fysiek zwakker is maar nederig opdonderen? Zegt het woord anarchie je iets?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Hij blijft doorpraten hoor. "Ja, maar mag ik dan nog terugkomen?", "Kan ik je dan bellen?" En dat is natuurlijk gezuig. Of hij is zo wereldvreemd om niet te snappen dat dat niet een handig moment was om een afspraak te maken voor een interview.
Juist niet ik quote: "nee je gaat nog niet, ik ben nog niet klaar".quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:31 schreef Federer-fan het volgende:
Nou, een vijf minuten durende bedreiging. Hij zei dreigende dingen maar hij vroeg ze vooral ook meermalen om weg te gaan en een afspraak te maken.
Geen dag zal meer hetzelfde zijn voor Rutger.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:52 schreef HyperViper het volgende:
[..]
En die gore wilde bruut, die smerige agressieve duivel, die lokt het volledig zelf uit. Wat een verschrikkelijk gevaarlijke man. Rutger, dat arme knulletje stond gewoon weerloos tegen de overweldigende fysieke macht van die schurk. Echt heel erg dit.
Onzin. Bij gebrek aan argumentatie trek je het in het belachelijke. Dat verandert alleen niets aan het gebeurde.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:52 schreef HyperViper het volgende:
En die gore wilde bruut, die smerige agressieve duivel, die lokt het volledig zelf uit. Wat een verschrikkelijk gevaarlijke man. Rutger, dat arme knulletje stond gewoon weerloos tegen de overweldigende fysieke macht van die schurk. Echt heel erg dit.
Als de situatie op het punt staat te escaleren lijkt me dat niet zo onverstandig, nee.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:53 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Met andere woorden: als iemand agressief wordt moet iedereen die fysiek zwakker is maar nederig opdonderen? Zegt het woord anarchie je iets?
Ha Kinneginquote:Op donderdag 1 maart 2012 10:46 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Hoe kan dat nou als er niks gebeurd is?
Hij blijft niet zuigen, hij bind wel degelijk in. Geloof wel dat als Rutger bv zijn hand had weggeduwd, met kracht de microfoon terug had willen pakken ed meneertje Kinneging hem wel van de trap af had gegooid ja of was gaan beuken. Want hij was wel in die modus, dat was duidelijk.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:43 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Rutger blijft zuigen maar Kinneging houdt zich toch in? Of slaat hij Rutger ergens in elkaar?
Nou nou, wat een bruut geweld.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:55 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ha KinneginNog wel last van dat je vroeger gepest bent?? Daarom ben je nu dus voor geweld??
Nee ik trek het in het belachelijke omdat het belachelijk is. Ik hoef geen argumenten te voeren om aan te tonen dat jij volledig de weg kwijt bent. Is Rutger soms een neefje van je? Jij lijkt er meer last van te hebben dan hij.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:54 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Onzin. Bij gebrek aan argumentatie trek je het in het belachelijke. Dat verandert alleen niets aan het gebeurde.
Joh je hebt hier een man of zes die echt niet gaan toegeven, geeft niet ik had niet anders vewacht. Eerst geloofden ze niet dat hij Rutger had aangeraakt (hij zegt zelf; ik laat niet los) , ze geloofden niet dat er 'slechts' een paar minuten was gefilmd etc. Kortom...falers die hun ongelijk niet durven toe te geven en dan proberen om er met 'grappen en grollen' vanaf te komen. Helaas, het is aangetoond dat bepaalde lieden (viper, jokkebrok, stekelzwijn) én geweld goedkeuren én blind op die kale afgingen omdat ze een hekel aan Rutger hebben. Geeft niet,..... maar kom maar eens van dat stigma afquote:Op donderdag 1 maart 2012 10:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hij blijft niet zuigen, hij bind wel degelijk in. Geloof wel dat als Rutger bv zijn hand had weggeduwd, met kracht de microfoon terug had willen pakken ed meneertje Kinneging hem wel van de trap af had gegooid ja of was gaan beuken. Want hij was wel in die modus, dat was duidelijk.
Met dat gevolg, dat daarna de rechtstaat op moet staan en zich moet verdedigen tegen de agressor. Maar gezien het gekneukel hier begrijpen niet zoveel mensen dat.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:55 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Als de situatie op het punt staat te escaleren lijkt me dat niet zo onverstandig, nee.
Welk geweld? Het aanraken van zijn sjaal? Jij bent ook niets gewend zeg, zeker geen oudere broers of vrienden gehad vroeger? Daar ging het er veel harder aan toe, en dat noemde wij stoeien.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:55 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ha KinneginNog wel last van dat je vroeger gepest bent?? Daarom ben je nu dus voor geweld??
Hij voelt zich de laatste tijd wel vaker geïntimideerd.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:56 schreef mazaru het volgende:
Ik begrijp niet hoe Rutger zo ontzettend geïntimideerd kan zijn door zo'n iel mannetje.
Dat doe je zelf al, dramaqueen.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:54 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Onzin. Bij gebrek aan argumentatie trek je het in het belachelijke.
quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:38 schreef Schanulleke het volgende:
Dat het niet tot geweld komt is omdat Rutger en de cameraman zich deëscalerend opstellen, nederig zelfs. Die Kinnegin weet dondersgoed dat hij sterker is en zijn hele houding verraadt dat hij er geen rem op heeft als hij dan ook nog tegengas krijgt. Een enge, agressieve machtswellusteling. Ik hoop van harte dat dit voor hem nog een staartje krijgt.
Pas maar op dat je niet te hard langs hem heenloopt, als zijn sjaal beweegt door de wind ben je het haasje.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:59 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Hij voelt zich de laatste tijd wel vaker geïntimideerd.
Iedereen zegt dat het een anabolenbeer is maar dat zie ik helemaal niet aan hem af. De man is bijna 50 en was ooit 25 jaar geleden NL kampioen gewichtsheffen. Nou de meeste ex-bodybuilders zijn moddervet en echt niet meer in shape.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:56 schreef mazaru het volgende:
Ik begrijp niet hoe Rutger zo ontzettend geïntimideerd kan zijn door zo'n iel mannetje.
Jij kent het verschil niet tussen vrijwillig stoeien en ongewenst fysiek contact?? Of zit jij ook aan vrouwen en zeg je dan 'joh, heb je vroeger niet met je broertje/zusje gespeeld...puh ben je niets gewend ofzo". Of heb je op dat moment wel het inzicht om in te zien dat je van elkander af moet blijven?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:59 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Welk geweld? Het aanraken van zijn sjaal? Jij bent ook niets gewend zeg, zeker geen oudere broers of vrienden gehad vroeger? Daar ging het er veel harder aan toe, en dat noemde wij stoeien.
Je inschattingsvermogen blijkt op alle punten tekort te schieten.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:58 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Nee ik trek het in het belachelijke omdat het belachelijk is. Ik hoef geen argumenten te voeren om aan te tonen dat jij volledig de weg kwijt bent. Is Rutger soms een neefje van je? Jij lijkt er meer last van te hebben dan hij.
Ik wíst het.quote:
quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:59 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Welk geweld? Het aanraken van zijn sjaal? Jij bent ook niets gewend zeg, zeker geen oudere broers of vrienden gehad vroeger? Daar ging het er veel harder aan toe, en dat noemde wij stoeien.
ik twijfelde!quote:
Het gaat ook om jouw definitie van geweld, de rest doet er niet echt toe. Natuurlijk is het erg als je ongewenst aangeraakt wordt, soms stoot iemand mij ook aan; niet prettig. Maar daar maak ik dan niet gelijk werk van. In deze situatie krijgt Rutger slechts een subtiele fysieke waarschuwing, zo van ophouden nu. Het stelt gewoon niets voor. En om die man dan een gewelddadige agressieve gek te noemen is gewoon krankzinnig. Werkelijk, wat gaat er dan door je heen?quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:01 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Jij kent het verschil niet tussen vrijwillig stoeien en ongewenst fysiek contact?? Of zit jij ook aan vrouwen en zeg je dan 'joh, heb je vroeger niet met je broertje/zusje gespeeld...puh ben je niets gewend ofzo". Of heb je op dat moment wel het inzicht om in te zien dat je van elkander af moet blijven?
AHAHAHAHAA, zelden zulke grote onzin gelezen!:')!1`11quote:Op donderdag 1 maart 2012 01:10 schreef Marlan het volgende:
Op geenstijl had Rutger een soort van onaantastbaar status onder de reaguurders.
Ik geloof echt niet dat onze Ronnie dit allemaal serieus meent. Hij zit gewoon tegen beter weten in onzin te verkopen. Dat zie je aan al zijn posts.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:06 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Het gaat ook om jouw definitie van geweld, de rest doet er niet echt toe. Natuurlijk is het erg als je ongewenst aangeraakt wordt, soms stoot iemand mij ook aan; niet prettig. Maar daar maak ik dan niet gelijk werk van. In deze situatie krijgt Rutger slechts een subtiele fysieke waarschuwing, zo van ophouden nu. Het stelt gewoon niets voor. En om die man dan een gewelddadige agressieve gek te noemen is gewoon krankzinnig. Werkelijk, wat gaat er dan door je heen?
Een bodybuilder!!??!!quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:01 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Iedereen zegt dat het een anabolenbeer is maar dat zie ik helemaal niet aan hem af. De man is bijna 50 en was ooit 25 jaar geleden NL kampioen gewichtsheffen. Nou de meeste ex-bodybuilders zijn moddervet en echt niet meer in shape.
Huh?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:53 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Met andere woorden: als iemand agressief wordt moet iedereen die fysiek zwakker is maar nederig opdonderen?
Zegt het jou zelf iets, want ik zie de relevantie van dat woord in deze context niet helemaal.quote:Zegt het woord anarchie je iets?
Ja, da's toch ook niet zo gek dan.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hij blijft niet zuigen, hij bind wel degelijk in. Geloof wel dat als Rutger bv zijn hand had weggeduwd, met kracht de microfoon terug had willen pakken ed meneertje Kinneging hem wel van de trap af had gegooid ja of was gaan beuken. Want hij was wel in die modus, dat was duidelijk.
Waar heb je het over?quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:59 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Met dat gevolg, dat daarna de rechtstaat op moet staan en zich moet verdedigen tegen de agressor. Maar gezien het gekneukel hier begrijpen niet zoveel mensen dat.
Dat was misschien ook wel wat teveel gevraagd.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:19 schreef Federer-fan het volgende:
Zegt het jou zelf iets, want ik zie de relevantie van dat woord in deze context niet helemaal.
Leg het dan eens uit. Een woord gebruiken zonder het toe te lichten maakt niet echt duidelijk wat je bedoelt.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:22 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Dat was misschien ook wel wat teveel gevraagd.
Iemand die een ander fysiek bejegend, vervolgens bedreigt... dat noem ik een geweldadige aggresieve gek. Ik niet alleen hoor, zie ook de rest van de reacties van weldenkend Nederland. Journalisten, columnisten én ministers...ze spreken er allemaal schande van. Dat er bepaalde usertjes hier het een en ander goedpraten veranderd daar niets aan.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:06 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Het gaat ook om jouw definitie van geweld, de rest doet er niet echt toe. Natuurlijk is het erg als je ongewenst aangeraakt wordt, soms stoot iemand mij ook aan; niet prettig. Maar daar maak ik dan niet gelijk werk van. In deze situatie krijgt Rutger slechts een subtiele fysieke waarschuwing, zo van ophouden nu. Het stelt gewoon niets voor. En om die man dan een gewelddadige agressieve gek te noemen is gewoon krankzinnig. Werkelijk, wat gaat er dan door je heen?
Omdat de inhoudelijke koek na zes deeltjes redelijk op is en de kruimeltjes overblijven?quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:26 schreef Federer-fan het volgende:
Waarom bestaan de meeste argumenten hier uit persoonlijke aanvallen op degenen die een bericht posten in plaats van op de inhoud van wat er staat?
Kun je één minister of andere politicus noemen die heeft gezegd dat Kinneging een gewelddadige, agressieve gek is?quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:25 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Iemand die een ander fysiek bejegend, vervolgens bedreigt... dat noem ik een geweldadige aggresieve gek. Ik niet alleen hoor, zie ook de rest van de reacties van weldenkend Nederland. Journalisten, columnisten én ministers...ze spreken er allemaal schande van. Dat er bepaalde usertjes hier het een en ander goedpraten veranderd daar niets aan.
Anarchie was hier van toepassing omdat je wetteloosheid lijkt te propageren. Het recht van de sterkste en de rest moet maar nederig buigen. Dat lijkt mij de opmaat voor donkere tijden.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Leg het dan eens uit. Een woord gebruiken zonder het toe te lichten maakt niet echt duidelijk wat je bedoelt.
Ik weet wel wat het woord anarchie inhoudt (samenleving zonder overheid/geordend bestuur), maar ik neem aan dat dat voor jou iets negatiefs is. Voor mij is een anarchie niet iets negatiefs, chaos wel maar dat is iets anders.
Ow.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Omdat de inhoudelijke koek na zes deeltjes redelijk op is en de kruimeltjes overblijven?
Nee hoor, dat propageer ik niet. Zie mijn reactie:quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:28 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Anarchie was hier van toepassing omdat je wetteloosheid lijkt te propageren. Het recht van de sterkste en de rest moet maar nederig buigen. Dat lijkt mij de opmaat voor donkere tijden.
quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:19 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Huh?Nee, als je een interview met iemand wilt, kun je dat beter niet doen als de ander boos is. De kans is dan namelijk groot dat hij of zij nee zegt.
[..]
Zegt het jou zelf iets, want ik zie de relevantie van dat woord in deze context niet helemaal.
als iemand onaangekondigd hier langs zou komen om mijn 8 maanden zwangere vrouw met een camera in der smoel te treiteren, zou ik gelijk in die modus zijn, en hem niet zo vriendelijk te woord staan als hoe die man begon. dus iemand komt langs om je hoogzwangere vrouw te treiteren, camera in je gezicht, je zegt dat ze je vrouw niet kunnen spreken, ze blijven doorgaan. je verzoekt ze te gaan, ze blijven doorgaan, ik vind zo'n reactie dan niet gek, persoonlijkquote:Op donderdag 1 maart 2012 10:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hij blijft niet zuigen, hij bind wel degelijk in. Geloof wel dat als Rutger bv zijn hand had weggeduwd, met kracht de microfoon terug had willen pakken ed meneertje Kinneging hem wel van de trap af had gegooid ja of was gaan beuken. Want hij was wel in die modus, dat was duidelijk.
Als je zegt dat het zuigerig is om door te praten wanneer iemand zijn zelfbeheersing verliest, dan kies je in mijn ogen de zijde van de agressor.quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:29 schreef Federer-fan het volgende:
Nee hoor, dat propageer ik niet. Zie mijn reactie:
quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:28 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Anarchie was hier van toepassing omdat je wetteloosheid lijkt te propageren. Het recht van de sterkste en de rest moet maar nederig buigen. Dat lijkt mij de opmaat voor donkere tijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |