Alleen Jessie J heeft wel beetje een accentje, de rest van de coaches niet echtquote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:00 schreef Karina het volgende:
Oe als ze met accenten praten is het wel lastig.
Ik zat ook aan de kandidaten te denken, als er Schotten of zo tussen zitten.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:01 schreef iBenny het volgende:
[..]
Alleen Jessie J heeft wel beetje een accentje, de rest van de coaches niet echt
quote:
fok = twitterquote:
Ik vind 8 uur ook waardeloos, maar ik schiet ff op en maak m'n bakkie klaarquote:Op zaterdag 24 maart 2012 19:53 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
Toen zat ik net de laatste happen van mijn eten weg te werken onder het genot van Kassa.
7 uur is echt vroeg voor dit soort programma's.
Eeejjjquote:
Dat hoor ikquote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:02 schreef iBenny het volgende:
The Script maakt wel toffe muziek, in de studio. Live zijn ze beroerd
quote:
Grapje?quote:
Weet ik niet, de jury bij The Voice NL zijn natuurlijk OOK allemaal bekende artiesten hier in Nederland, ze zijn alleen niet in het buitenland bekend (wat logisch is, omdat ze over het algemeen NL muziek maken).quote:Op zaterdag 24 maart 2012 20:02 schreef BabeWatcher het volgende:
Alleen de jury is al veel professioneler.
Ik ben altijd bloedserieus, dat weet je toch.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |