Boeken schrijven.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:39 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Wat doet Ella tegenwoordig?
Dan is Samsom idd de beste man, maar Spekman zou ook een prima kandidaat zijn...quote:Op maandag 20 februari 2012 23:38 schreef ajacied4lf het volgende:
Als ik zou moeten kiezen tussen deze 3 ... Samsom ..
Dat is erg ja.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:36 schreef golfer het volgende:
[..]
Erg he?
Iemand ie niet als een schoothondje zegt wat de regering denkt te moeten en mogen zeggen via de RVD over iemand die als Friso niet eens onder ministeriële verantwoordelijkheid valt.
je kunt veel van haar vinden, maar dom is ze niet.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:40 schreef Eenskijken het volgende:
vogelaardomme kut, opzouten, muts!
In mijn hoofd speelt het filmpje dat ze niet wil praten tegen Rutgerquote:Op maandag 20 februari 2012 23:40 schreef Eenskijken het volgende:
vogelaardomme kut, opzouten, muts!
jawel, kijk maar naar dat filmpje van rutger. Dat is oliedom, het domste wat je kan doen.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:41 schreef golfer het volgende:
[..]
je kunt veel van haar vinden, maar dom is ze niet.
Friso - danwel degene die hem vertegenwoordigen - zou toch in principe zelf moeten uitmaken wat over hem gedeeld wordt met anderen (en dus niet deze meneer bij P&W).quote:Op maandag 20 februari 2012 23:36 schreef golfer het volgende:
[..]
Erg he?
Iemand ie niet als een schoothondje zegt wat de regering denkt te moeten en mogen zeggen via de RVD over iemand die als Friso niet eens onder ministeriële verantwoordelijkheid valt.
die kerl die het vaak heeft over zuinige energie en alternatieve energiemethodes. best een OK gast, als je 't mij vraagt.quote:
RVD heeft niks over Friso te zeggen. Hij valt niet onder ministeriële verantwoordelijkheid sinds ie geen toestemming vroeg voor z'n huwelijk met Mabel.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:40 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat is erg ja.
Ik neem aan dat de RVD overlegt met de majesteit over wat wanneer wel of niet naar buiten wil brengen. En een goede arts hoort de wens van de familie te volgen.
Dat is dus een discussiepunt dat nu door de inspectie wordt uitgezocht.quote:Overigens heeft het niet eens zozeer met de RVD te maken, maar in de eerste plaats gewoon met zijn beroepsgeheim.
Van dat filmpje komt ze nooit meer af.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:41 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
In mijn hoofd speelt het filmpje dat ze niet wil praten tegen Rutger
Friso kan nu niet praten.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:42 schreef golfer het volgende:
[..]
RVD heeft niks over Friso te zeggen. Hij valt niet onder ministeriële verantwoordelijkheid sinds ie geen toestemming vroeg voor z'n huwelijk met Mabel.
Dat is geen discussiepunt, geeft Tullekie ook zelf aan.quote:[..]
Dat is dus een discussiepunt dat nu door de inspectie wordt uitgezocht.
Hij heet niet als die hond.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:43 schreef Arnem_ het volgende:
Samson... Die is intelligent en weet dingen. Dan heb je in de Nederlandse politiek natuurlijk helemaal niets te zoeken,
Hij lijkt op een jonge Rick Mayall.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:44 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Die jonge socialist zit echt aan de MDMA
Dus wie geeft de RVD dan wel het recht om namens hem te praten?quote:
Z'n moederquote:Op maandag 20 februari 2012 23:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus wie geeft de RVD dan wel het recht om namens hem te praten?
De familie.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus wie geeft de RVD dan wel het recht om namens hem te praten?
Toch spreekt 'ie louter waarheden.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:43 schreef Omnifacer het volgende:
Die knuppel van de JS is me een partij zenuwachtig jongen
Die mini-cohen kan beter opzouten naar de SP.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:44 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dat Rick Jonker het moet worden, hij gaat Wilders slopen.
Hij is volwassen en z'n moeder heeft niks over hem te zeggen, tenzij hij haar gevolmachtigd heeft daartoe.quote:
Ik denk dat Bea dat wel zelf doet. Anders wordt ze boos.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus wie geeft de RVD dan wel het recht om namens hem te praten?
quote:Op maandag 20 februari 2012 23:45 schreef DrDentz het volgende:
Ik merk dat Rick heel snel overzicht heeft in chaotische situaties.
Daar is hij even niet toe in staatquote:Op maandag 20 februari 2012 23:47 schreef golfer het volgende:
[..]tenzij hij haar gevolmachtigd heeft daartoe.
Vind het wel iets voor PVDHquote:Op maandag 20 februari 2012 23:44 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind dat Rick Jonker het moet worden, hij gaat Wilders slopen.
Nog altijd meer dan die meneer Tulleken toch?quote:Op maandag 20 februari 2012 23:45 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus wie geeft de RVD dan wel het recht om namens hem te praten?
Allebi.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef Gisteren. het volgende:
Is die gast gay of gewoon heel erg zenuwachtig?
Jong en idealistischquote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef marcodej het volgende:
Rick is wel lekker parmantig. En gaat voorop in de strijd.
"NEE! Dit willen we niet!"
"We willen gewoon helemaal niks, weg ermee!"quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef marcodej het volgende:
Rick is wel lekker parmantig. En gaat voorop in de strijd.
"NEE! Dit willen we niet!"
Waarom? Als jij wordt opgenomen in het ziekenhuis wil je ook door de RVD vertegenwoordigd worden?quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef Toad het volgende:
[..]
Nog altijd meer dan die meneer Tulleken toch?
Over echt foute mannen gesproken...quote:
Ja, als mijn familie/dierbaren ervoor kiezen om mededelingen via hen te doen heb ik daar vrede mee. Liever dan dat een arts, die mij niet behandeld, die niet gecommuniceerd heeft met mij of mijn familie, op eigen houtje besluit allerlei mededelingen over mij te doen.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:50 schreef golfer het volgende:
[..]
Waarom? Als jij wordt opgenomen in het ziekenhuis wil je ook door de RVD vertegenwoordigd worden?
Als mijn ouders daar de beschikking over hebben en denken dat dat het beste voor mij is, omdat ik even niks kan, dan wel ja.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:50 schreef golfer het volgende:
[..]
Waarom? Als jij wordt opgenomen in het ziekenhuis wil je ook door de RVD vertegenwoordigd worden?
Volgens mij juist wel.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:53 schreef Omnifacer het volgende:
Feit dat Friso zijn troonopvolging heeft opgegeven betekent overigens niet dat hij niet meer onder de verantwoordelijkheid van de MP valt.
Wel.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:53 schreef Omnifacer het volgende:
Feit dat Friso zijn troonopvolging heeft opgegeven betekent overigens niet dat hij niet meer onder de verantwoordelijkheid van de MP valt.
Ik zeg het verkeerd: feit dat hij troonopvolging op heeft gegeven betekent niet dat de informatieverschaffing geen taak van RVD meer is.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel.
Hij is geen lid meer van het Koninklijk Huis.
Dat geeft Tullekens niet de vrijheid zomaar uit de biecht te klappen. Medisch beroepsgeheim geldt voor iedereen...quote:Op maandag 20 februari 2012 23:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel.
Hij is geen lid meer van het Koninklijk Huis.
Het is nu live in de herhaling op 3.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:01 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hier dat stukje van de zapservice
in 2008 was het wel aardig op TVRijnmondquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:07 schreef golfer het volgende:
Wat een vreselijke lulhannes is die Rutger Castricum, maar dat zal wel modern zijn?
Ligt aan je leeftijd he, niemand van 30+ snapt hetquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:07 schreef golfer het volgende:
Wat een vreselijke lulhannes is die Rutger Castricum, maar dat zal wel modern zijn?
Speel je weer es voor ouwe opa? Straks vertel je ons nog dat je het kamp hebt overleefd.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:07 schreef golfer het volgende:
Wat een vreselijke lulhannes is die Rutger Castricum, maar dat zal wel modern zijn?
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 08:05 schreef Ringo het volgende:
Speel je weer es voor ouwe opa? Straks vertel je ons nog dat je het kamp hebt overleefd..
Tullekens is nu ook een soort "BN' er", ik vraag me af hoe hij zou reageren als een arts hetzelfde bij hem zou flikken als hij nu ziek zou worden...quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat geeft Tullekens niet de vrijheid zomaar uit de biecht te klappen. Medisch beroepsgeheim geldt voor iedereen...
Onbegrijpelijk dat mensen dit zeggen. Net zoals Witteman gisteren maar door bleef "zeuren". Hij geeft positief nieuws, spreekt geruchten tegen en is een betrouwbare bron. De vraag die gisteren ook door De Hond werd geopperd is vele malen belangrijker: waarom zegt de RVD niet gewoon dat het geen schedelbasisfractuur is en dat het relatief positief met hem gaat? Waarom die geheimzinnigheid?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:43 schreef megamandy het volgende:
Die TullekenIk snap niet hoe zo iemand zoiets in zijn hoofd kan halen. Grove schending van het beroepsgeheim.
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 08:05 schreef Ringo het volgende:
[..]
Speel je weer es voor ouwe opa? Straks vertel je ons nog dat je het kamp hebt overleefd..
quote:Kysia Hekster
Rusland-correspondent schreef boek over Poetin en Russische
Heerlijk programma was datquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:08 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
in 2008 was het wel aardig op TVRijnmond
Amen.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 13:11 schreef Syntix het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat mensen dit zeggen. Net zoals Witteman gisteren maar door bleef "zeuren". Hij geeft positief nieuws, spreekt geruchten tegen en is een betrouwbare bron. De vraag die gisteren ook door De Hond werd geopperd is vele malen belangrijker: waarom zegt de RVD niet gewoon dat het geen schedelbasisfractuur is en dat het relatief positief met hem gaat? Waarom die geheimzinnigheid?
Die geheimzinnigheid moet insinueren dat ze nog een anus om privacy en wensen van de familie geven.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 13:11 schreef Syntix het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat mensen dit zeggen. Net zoals Witteman gisteren maar door bleef "zeuren". Hij geeft positief nieuws, spreekt geruchten tegen en is een betrouwbare bron. De vraag die gisteren ook door De Hond werd geopperd is vele malen belangrijker: waarom zegt de RVD niet gewoon dat het geen schedelbasisfractuur is en dat het relatief positief met hem gaat? Waarom die geheimzinnigheid?
Onbegrijpelijk dat je dit zegt, Tulleken moet gewoon zijn mond houden...dit is informatie die niemand wat aangaat.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 13:11 schreef Syntix het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat mensen dit zeggen. Net zoals Witteman gisteren maar door bleef "zeuren". Hij geeft positief nieuws, spreekt geruchten tegen en is een betrouwbare bron. De vraag die gisteren ook door De Hond werd geopperd is vele malen belangrijker: waarom zegt de RVD niet gewoon dat het geen schedelbasisfractuur is en dat het relatief positief met hem gaat? Waarom die geheimzinnigheid?
Bepaal jij dat?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 16:57 schreef David Letterman het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat je dit zegt, Tulleken moet gewoon zijn mond houden...dit is informatie die niemand wat aangaat.
Het Koningshuis is van ons allemaal.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 16:57 schreef David Letterman het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk dat je dit zegt, Tulleken moet gewoon zijn mond houden...dit is informatie die niemand wat aangaat.
Nee, maar die man moet zich gewoon aan de regels houden. Het zal je arts zijn...quote:
Het is in elk geval niet de arts van Friso.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 17:28 schreef David Letterman het volgende:
[..]
Nee, maar die man moet zich gewoon aan de regels houden. Het zal je arts zijn...
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 22:58 schreef Eenskijken het volgende:
Wim Daniëls
Schrijver en columnist vertelt waar het woord 'fiets' vandaan komt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |