Ow CL, jij moet niet zoveel nadenkenquote:Op maandag 9 januari 2012 12:04 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb nog een bon voor Pathé liggen die bijna is verlopen dus ik denk dat ik alleen ga, naar Nova Zembla ofzo, maar ik vraag me dan altijd af of niemand me een loser vindt
Ja, jij bent een beetje van het andere enge uiterstequote:Op maandag 9 januari 2012 12:07 schreef MNR het volgende:
[..]
Ow CL, jij moet niet zoveel nadenken![]()
Leef een beetje
quote:Op maandag 9 januari 2012 12:08 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, jij bent een beetje van het andere enge uiterste
quote:Op maandag 9 januari 2012 12:08 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, jij bent een beetje van het andere enge uiterste
ook als je samen met iemand gaat kunnen ze je allemaal zien als een loser........ dus ja....quote:Op maandag 9 januari 2012 12:07 schreef CherryLips het volgende:
Hier weet ik dat ik een loser ben, in het eggie doe ik altijd krampachtig alsof ik heel tof ben.
Bios zou ik nog wel doen ja, boeit me niet zo, maar dan kijk ik ze net zo lief thuis in HD.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:10 schreef Ripley het volgende:
Net of het andere mensen interesseert met wie jij naar de bioscoop bent.
Ja tuurlijk!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:10 schreef Ripley het volgende:
Net of het andere mensen interesseert met wie jij naar de bioscoop bent.
Ow, ik moet dat vaak ivm werk. Neem gewoon altijd een boek mee om mezelf te amuseren en dan is het primaquote:Op maandag 9 januari 2012 12:10 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Bios zou ik nog wel doen ja, boeit me niet zo, maar dan kijk ik ze net zo lief thuis in HD.
Alleen naar een restaurant vertik ik.
Dat is heel lastig als je continue bezig bent met hoe anderen jou zien (of over je denken).quote:
klopt...quote:Op maandag 9 januari 2012 12:11 schreef MNR het volgende:
[..]
Dat is heel lastig als je continue bezig bent met hoe anderen jou zien (of over je denken).
Ik soms ook als ik naar UK moet, maar dan ga ik meestal wel naar iets simpels en declareer wel uit de pubquote:Op maandag 9 januari 2012 12:11 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ow, ik moet dat vaak ivm werk. Neem gewoon altijd een boek mee om mezelf te amuseren en dan is het prima
Mits boek mee zou ik het nog wel doen.quote:
Woon je nog in de pijp? Of al weg?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:11 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ow, ik moet dat vaak ivm werk. Neem gewoon altijd een boek mee om mezelf te amuseren en dan is het prima
ik heb er een huis nog, maar woon er niet meerquote:
Sja, heb een ipad, maar zie het nut er niet van in, als het niet hoeft eet ik wel thuisquote:Op maandag 9 januari 2012 12:13 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Mits boek mee zou ik het nog wel doen.
Theater doe ik (bijna) altijd alleen, kroeg ook tegenwoordig.. tja bios niet snel, maar ik ga sowieso zelden naar de bios (maar zou het wel doen)
Hmm geen zin om thuis te eten, laat ik dan maar uit eten gaan in m'n uppiequote:Op maandag 9 januari 2012 12:14 schreef HeatWave het volgende:
Sja, heb een ipad, maar zie het nut er niet van in, als het niet hoeft eet wel thuis.
Ah ok. Moest aan je denken. Wel vaker last van als ik rond de AC ben.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:14 schreef Ripley het volgende:
[..]
ik heb er een huis nog, maar woon er niet meer
Ikdeed dat altijd wel hoorquote:Op maandag 9 januari 2012 12:15 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hmm geen zin om thuis te eten, laat ik dan maar uit eten gaan in m'n uppieHaha nee denk niet dat veel mensen dat hebben.
Maar sommigen zullen het ook vertikken als het gewoon even zo uitkomt denk ik. Zelf ga ik dan ook liever ergens in een halve kroeg zitten ipv 'echt' uit eten.
Daarom. dan bestel ik wel gewoon luxe ergensquote:Op maandag 9 januari 2012 12:15 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hmm geen zin om thuis te eten, laat ik dan maar uit eten gaan in m'n uppieHaha nee denk niet dat veel mensen dat hebben.
Maar sommigen zullen het ook vertikken als het gewoon even zo uitkomt denk ik. Zelf ga ik dan ook liever ergens in een halve kroeg zitten ipv 'echt' uit eten.
Gewoon zomaar als je thuis zat gewoon alleen uit eten?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:18 schreef Ripley het volgende:
Ik deed dat altijd wel hoorLekker eten en ik hou wel van wat geroezemoes om me heen.
Inderdaad ja, dat is ook wel lekkerquote:Op maandag 9 januari 2012 12:18 schreef HeatWave het volgende:
Daarom. dan bestel ik wel gewoon luxe ergens.
In de kroeg alleen doe ik wel regelmatig, maar komt ook gewoon omdat het een stamkroeg is, ken er zat mensen vaag genoeg om mee te lullen. gewoon ff biertje na het werk ofzo.
Bestelvoer is toch altijd minder lekker omdat het vervoerd moet worden zeg maarquote:Op maandag 9 januari 2012 12:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daarom. dan bestel ik wel gewoon luxe ergens.
In de kroeg alleen doe ik wel regelmatig, maar komt ook gewoon omdat het een stamkroeg is, ken er zat mensen vaag genoeg om mee te lullen. gewoon ff biertje na het werk ofzo.
Ik zag je nietquote:Op maandag 9 januari 2012 12:18 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ikdeed dat altijd wel hoorLekker eten en ik hou wel van wat geroezemoes om me heen.
Leuk godt! Ik ben er nog wel regelmatig om te eten met vriendinnen en zo hoor
Ligt aan het type eten, sommige keukens kunnen het beter hebben dan andere.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:19 schreef Ripley het volgende:
[..]
Bestelvoer is toch altijd minder lekker omdat het vervoerd moet worden zeg maar
Ja!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:19 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Gewoon zomaar als je thuis zat gewoon alleen uit eten?
[..]
Inderdaad ja, dat is ook wel lekker
Als je alleen naar concerten gaat, lijkt me het juist gemakkelijk om alleen naar de bios te gaan. Drempel ligt daar veel lager, lijkt me.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:12 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben al zover dat ik alleen naar concerten ga
Babystapjes.
mja, surinaams of aziatisch eten wel. Maar verder vind ik het meeste vers lekkerderquote:Op maandag 9 januari 2012 12:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ligt aan het type eten, sommige keukens kunnen het beter hebben dan andere.
Hehe kewlquote:Op maandag 9 januari 2012 12:21 schreef Ripley het volgende:
Ja!
Lekker een ceasarsalad scoren of lekkere tapasjes bij bar cageen gedoe en je hoeft ook niet af te wassen
Ik ook wel natuurlijk, maar dan weegt dan niet op voor mij tegen alleen in een restaurant zittenquote:Op maandag 9 januari 2012 12:22 schreef Ripley het volgende:
[..]
mja, surinaams of aziatisch eten wel. Maar verder vind ik het meeste vers lekkerder
wat vind je daar vervelend aan dan?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik ook wel natuurlijk, maar dan weegt dan niet op voor mij tegen alleen in een restaurant zitten.
Misschien is het voor een vrouw anders.
Ik vind uit eten een sociaal iets gewoon.quote:
Combinatie van beide, denk ik. Ik ga gewoon graag naar de bioscoop en m'n vrienden hebben een heel andere smaak dan ik. Of ze vinden het te duur, of ze gaan al met hun vriend, of ze gaan alleen naar films die hen echt leuk lijkt. En aangezien ik een brede smaak heb, zijn er dus vrij veel films waar niemand verder naartoe wil.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:22 schreef MNR het volgende:
[..]
Als je alleen naar concerten gaat, lijkt me het juist gemakkelijk om alleen naar de bios te gaan. Drempel ligt daar veel lager, lijkt me.
Het is ook wel waar je voor kiest: ga je alleen omdat je daarvoor kiest of ga je alleen bij een gebrek aan vrienden met dezelfde interesse om je heen? In het laatste geval zou ik kiezen voor investeren in vriendschappen.
sociaal uit eten gaan vind ik ook leuk. Maar alleen vind ik niet erg.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vind uit eten een sociaal iets gewoon.
niet erg is niet iets dat ik dus doe als het niet hoeftquote:Op maandag 9 januari 2012 12:26 schreef Ripley het volgende:
[..]
sociaal uit eten gaan vind ik ook leuk. Maar alleen vind ik niet erg.
Nou ja, als ik thuis kom en ik ben moe en er kookt iemand anders voor me en iemand anders doet de afwas vind ik het zelfs heel prettigquote:Op maandag 9 januari 2012 12:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
niet erg is niet iets dat ik dus doe als het niet hoeft.
maar om nou eerst langs huis te gaan en vervolgens weer de stad inquote:Op maandag 9 januari 2012 12:29 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou ja, als ik thuis kom en ik ben moe en er kookt iemand anders voor me en iemand anders doet de afwas vind ik het zelfs heel prettig
Sja, daar heb ik dus thuisbezorgd voorquote:Op maandag 9 januari 2012 12:29 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou ja, als ik thuis kom en ik ben moe en er kookt iemand anders voor me en iemand anders doet de afwas vind ik het zelfs heel prettig
Nadeel: het duurt een uur vaak voordat het bezorgd wordtquote:Op maandag 9 januari 2012 12:31 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, daar heb ik dus thuisbezorgd voor.
Daar kun je iets mee. Je kunt bijvoorbeeld voorstellen om samen boodschappen te doen bij de AH en dan heb je het tweede kaartjes gratis (ik ken de actie niet uit mijn hoofd). Met de overige dingen kun je ook creatief omgaan.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Combinatie van beide, denk ik. Ik ga gewoon graag naar de bioscoop en m'n vrienden hebben een heel andere smaak dan ik. Of ze vinden het te duur, of ze gaan al met hun vriend, of ze gaan alleen naar films die hen echt leuk lijkt. En aangezien ik een brede smaak heb, zijn er dus vrij veel films waar niemand verder naartoe wil.
Bij mij vrijwel nooit langer dan 45 min.... is te doen.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:31 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nadeel: het duurt een uur vaak voordat het bezorgd wordt
Ik heb laatst een maaltijd laten bezorgen, was er binnen een half uur en nog een leuke bezorger ookquote:Op maandag 9 januari 2012 12:31 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Nadeel: het duurt een uur vaak voordat het bezorgd wordt
Die acties zijn er niet het hele jaar door hequote:Op maandag 9 januari 2012 12:32 schreef MNR het volgende:
[..]
Daar kun je iets mee. Je kunt bijvoorbeeld voorstellen om samen boodschappen te doen bij de AH en dan heb je het tweede kaartjes gratis (ik ken de actie niet uit mijn hoofd). Met de overige dingen kun je ook creatief omgaan.
Ik woon in een uithoek, of pizza of koude drekquote:Op maandag 9 januari 2012 12:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Bij mij vrijwel nooit langer dan 45 min.... is te doen.
OF gewoon verhuizenquote:Op maandag 9 januari 2012 12:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik woon in een uithoek, of pizza of koude drek
Ik heb hem al gezien!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die acties zijn er niet het hele jaar door heWant daar doe ik altijd wel fanatiek aan mee.
En dan nog is er niemand die zegt: 'Ja leuk, Tinker Tailor Soldier Spy, die wil ik echt supergraag zien!11!!'
Als ik moe ben, heb ik eigenlijk nooit zin om te koken of te eten en wil ik eigenlijk het liefste dat de maaltijd al klaar is en licht verteerbaar.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:29 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou ja, als ik thuis kom en ik ben moe en er kookt iemand anders voor me en iemand anders doet de afwas vind ik het zelfs heel prettig
Ja, ik doe maar een voorstel, muts. Niet direct een bezwaar zoeken he?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:33 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die acties zijn er niet het hele jaar door heWant daar doe ik altijd wel fanatiek aan mee.
En dan nog is er niemand die zegt: 'Ja leuk, Tinker Tailor Soldier Spy, die wil ik echt supergraag zien!11!!'
quote:Op maandag 9 januari 2012 12:36 schreef STING het volgende:
"Ja, ik ben verhuisd, de pizza was altijd koud wanneer ik het liet bezorgen"
O trouwens, laatst had ik dus een bioscoopbon en stelde ik voor om die te delen, en zelfs toen wilde niemand meequote:Op maandag 9 januari 2012 12:36 schreef MNR het volgende:
[..]
Als ik moe ben, heb ik eigenlijk nooit zin om te koken of te eten en wil ik eigenlijk het liefste dat de maaltijd al klaar is en licht verteerbaar.
[..]
Ja, ik doe maar een voorstel, muts. Niet direct een bezwaar zoeken he?Er zijn vast veel acties waarmee je met korting naar de bios kunt. Tja, die film zegt me dan weer niets
Logeren bij vriendquote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef vencodark het volgende:
Verdorie, kom ik na een kleine week logeren bij vriend weer thuis, ligt er kattenpoep op mijn bed.![]()
Welkom thuis! Dat zal ik dus níet missen als ik wegga.
Als ik zo'n film thuis ga kijken, ben ik binnen tien minuten afgeleid.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:36 schreef HeatWave het volgende:
tinker tailor deed het bij mij echt niet, ik was niet helemaal nuchter en moe. Dan is het een pittig verhaal om te volgen
.
Nog maar een keer downloaden.
Wraak omdat ie geen aandacht krijgt natuurlijk!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef vencodark het volgende:
Verdorie, kom ik na een kleine week logeren bij vriend weer thuis, ligt er kattenpoep op mijn bed.![]()
Welkom thuis! Dat zal ik dus níet missen als ik wegga.
Iehw.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef vencodark het volgende:
Verdorie, kom ik na een kleine week logeren bij vriend weer thuis, ligt er kattenpoep op mijn bed.![]()
Welkom thuis! Dat zal ik dus níet missen als ik wegga.
Mwah, ik niet, maar met 4 pints Guinness op snapte ik er geen moer vanquote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als ik zo'n film thuis ga kijken, ben ik binnen tien minuten afgeleid.
Gewoon je moeder lief aankijken om het op te ruimen./. Daarvoor zijn het moedersquote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef vencodark het volgende:
Verdorie, kom ik na een kleine week logeren bij vriend weer thuis, ligt er kattenpoep op mijn bed.![]()
Welkom thuis! Dat zal ik dus níet missen als ik wegga.
Ja, weekje.quote:
Ouders en broertje waren anders gewoon thuis.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:37 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wraak omdat ie geen aandacht krijgt natuurlijk!
's Nachts om 1 uur?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:38 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Gewoon je moeder lief aankijken om het op te ruimen./. Daarvoor zijn het moeders
Die zijn toch nooit zo leuk als jij?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:39 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, weekje.Heeft ons wel goed gedaan eigenlijk.
[..]
Ouders en broertje waren anders gewoon thuis.
mooi zo!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:39 schreef vencodark het volgende:
Ja, weekje.Heeft ons wel goed gedaan eigenlijk.
Ja? gewoon de boel bij elkaar schreeuwen. Zij komt er echt wel uit hoorquote:
What else? Het was geen spuug.quote:
Zeker niet!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Die zijn toch nooit zo leuk als jij?.
Pm mag ook? Dat tikt wat makkelijker.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
mooi zo!Sms maar de details
[..]
Ja? gewoon de boel bij elkaar schreeuwen. Zij komt er echt wel uit hoor
Natuurlijkquote:Op maandag 9 januari 2012 12:42 schreef vencodark het volgende:
Pm mag ook? Dat tikt wat makkelijker.
Ja doei, ik ben volwassen maar lakens verschonen als je eigenlijk wilt slapen, is niet zo leuk.
Je broertje of je moeder?quote:Op maandag 9 januari 2012 12:42 schreef vencodark het volgende:
[..]
What else? Het was geen spuug.
[..]
Ik kan het veel beter.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Natuurlijk
volwassenheid mag je vergeten als moeders het beter kan
Om mij eerder uit huis te hebben?quote:
Nee, het was een oppervlakkig, klein, doch vies drolletje.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:43 schreef CherryLips het volgende:
En dan hopen dat de kattenkak niet helemaal in de matras zit
Zie je!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:44 schreef vencodark het volgende:
[..]
Om mij eerder uit huis te hebben?
Of een ander motief, ik zou even hier kijken als ik jou was:quote:
quote:Op maandag 9 januari 2012 12:49 schreef STING het volgende:
[..]
Of een ander motief, ik zou even hier kijken als ik jou was:
http://www.catswhothrowupgrass.com/kill.php
De rode kat met de kandelaar in de bibliotheekquote:Op maandag 9 januari 2012 12:52 schreef vencodark het volgende:
[..]Maar we hebben 3 katten...who did it?
We hebben een rode kat ja...en kandelaars! Maar geen bieb...quote:Op maandag 9 januari 2012 12:53 schreef STING het volgende:
[..]
De rode kat met de kandelaar in de bibliotheek
Hmmm, verdacht, heel verdacht.quote:Op maandag 9 januari 2012 12:54 schreef vencodark het volgende:
[..]
We hebben een rode kat ja...en kandelaars! Maar geen bieb...
Tuurlijk wel, daar staat je laptopquote:Op maandag 9 januari 2012 12:54 schreef vencodark het volgende:
[..]
We hebben een rode kat ja...en kandelaars! Maar geen bieb...
Aha! Ja en ik heb ook een stapel boeken etc. Daar in de ruimte waar mijn bed is!quote:Op maandag 9 januari 2012 12:55 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, daar staat je laptop.
Als crash test dummy?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:15 schreef stbabylon het volgende:
Maarreh, zagen jullie dat ik gevraagd ben om bij Audi te werken
Ik zag niet dat je gevraagd was.. wel dat je CV er lagquote:Op maandag 9 januari 2012 13:15 schreef stbabylon het volgende:
Maarreh, zagen jullie dat ik gevraagd ben om bij Audi te werken
Jaquote:
Heyquote:
Nice! Als wat?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:15 schreef stbabylon het volgende:
Maarreh, zagen jullie dat ik gevraagd ben om bij Audi te werken
Ze vonden het niet vreemd dat je zelf nog geen auto reed?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:15 schreef stbabylon het volgende:
Maarreh, zagen jullie dat ik gevraagd ben om bij Audi te werken
Vind het vooral grappig hoe dergelijke discussies altijd op blijven komen (destijds tig keer gehad over Singles).. en Re nog altijd zoiets heeft van "het moet gaan werken door zelfregulatie"quote:
Dat weten ze niet, daarbij ga ik daar dan niet met de auto heen. Vliegtuig naar Munchen en in het weekend met de trein naar Tirolquote:Op maandag 9 januari 2012 13:22 schreef MNR het volgende:
[..]
Ze vonden het niet vreemd dat je zelf nog geen auto reed?
Een SC forumquote:Op maandag 9 januari 2012 13:34 schreef stbabylon het volgende:
Singles in GC vind ik prima, zolang het maar niet in ONZ is.
Is toch gewoon verplaatsen van het probleem?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:34 schreef stbabylon het volgende:
Singles in GC vind ik prima, zolang het maar niet in ONZ is.
Mooi kan ik er modden, dat gaat me een hoop irritatie schelenquote:
Je haat mequote:Op maandag 9 januari 2012 13:36 schreef Godtje het volgende:
Ik wil graag een SC voor de slimmere mens onder ons.
Dat we die autisten een beetje kwijt kunnen raken.
Mja, die kunnen ook slim zijn, slim en sociaalvaardigen?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:36 schreef Godtje het volgende:
Ik wil graag een SC voor de slimmere mens onder ons.
Dat we die autisten een beetje kwijt kunnen raken.
Ja!quote:Op maandag 9 januari 2012 13:39 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Mja, die kunnen ook slim zijn, slim en sociaalvaardigen?
How you doin'?quote:
Katten.quote:Op maandag 9 januari 2012 13:39 schreef Skaai het volgende:
Overigens is kattenpies op je bed erger dan kattenpoep.
Tukkersquote:
HW!quote:
Wat wil je zeggen? Dat er nu ook zeurchat-topics moeten komen?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:48 schreef Barbusse het volgende:
Wat leuk, men is weer aan het zeuren over SC in SC-topics?
That would be awesome!quote:Op maandag 9 januari 2012 13:50 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Wat wil je zeggen? Dat er nu ook zeurchat-topics moeten komen?
If it aint broke, don´t try to fix it.quote:
Kattenquote:
kom je hier nooit ofzo?quote:Op maandag 9 januari 2012 13:51 schreef Barbusse het volgende:
Ik weet alleen niet zo snel waarover we kunnen zeuren
Cavia´squote:
Ik ben 12, wat is dit?quote:
Vraag het aan die jankzakken hier...quote:Op maandag 9 januari 2012 13:51 schreef Barbusse het volgende:
[..]
That would be awesome!Ik weet alleen niet zo snel waarover we kunnen zeuren
Als we jouw scherpe geest toch niet hadden op deze maandag!quote:Op maandag 9 januari 2012 13:59 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vraag het aan die jankzakken hier...
De baas is sjaggo, geen vrienden, niks te doen, weet niet wat te eten, kat heeft bepaalde plek in huis op bepaalde manier vies gemaakt, typefouten....quote:Op maandag 9 januari 2012 14:01 schreef Barbusse het volgende:
Zeg jankzakken, waarover kunnen we zeuren?
Dat klinkt als een zwaar levenquote:Op maandag 9 januari 2012 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
De baas is sjaggo, geen vrienden, niks te doen, weet niet wat te eten, kat heeft bepaalde plek in huis op bepaalde manier vies gemaakt, typefouten....
en dat is wat er direct te binnen schiet
Het persoonlijke op de man/vrouw spelen van sommige omdat ze altijd een ander nodig hebben om zich op af te reageren.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
De baas is sjaggo, geen vrienden, niks te doen, weet niet wat te eten, kat heeft bepaalde plek in huis op bepaalde manier vies gemaakt, typefouten....
en dat is wat er direct te binnen schiet
Whequote:Op maandag 9 januari 2012 14:04 schreef Ripley het volgende:
Ik heb een rooie bult op de zijkant van mijn neus. *jank*
Wie zegt dat je het 1,5 jaar met hem volhoudt?quote:Op maandag 9 januari 2012 14:06 schreef Cue_ het volgende:
Date die misschien over een half jaar 1,5 jaar weg is!
Ik zeur enkel over het feit dat het vooruitzicht niet leuk is!quote:Op maandag 9 januari 2012 14:06 schreef MNR het volgende:
[..]
Wie zegt dat je het 1,5 jaar met hem volhoudt?
of dat je over 6 maanden nog met 'm date?quote:Op maandag 9 januari 2012 14:06 schreef MNR het volgende:
[..]
Wie zegt dat je het 1,5 jaar met hem volhoudt?
Ah joh, misschien heeft hij je dan allang aan de kant gezet.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zeur enkel over het feit dat het vooruitzicht niet leuk is!
Als het op een goede vakantiebestemming is, geen klagen lijkt me!quote:Op maandag 9 januari 2012 14:06 schreef Cue_ het volgende:
Date die misschien over een half jaar 1,5 jaar weg is!
Ik mis nog iets als: het ligt altijd aan een ander dat ik geen relatie kan krijgen.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
De baas is sjaggo, geen vrienden, niks te doen, weet niet wat te eten, kat heeft bepaalde plek in huis op bepaalde manier vies gemaakt, typefouten....
en dat is wat er direct te binnen schiet
Defensieopleiding, Amerikaquote:Op maandag 9 januari 2012 14:08 schreef Nouk84 het volgende:
Als het op een goede vakantiebestemming is, geen klagen lijkt me!
Terechte klacht!! Afgeven dat geld en onder het mes!quote:Op maandag 9 januari 2012 14:08 schreef Godtje het volgende:
Ik ben heul knap en verdien bakken met geld
/huil
jij bent hem allang al zat tegen die tijdquote:Op maandag 9 januari 2012 14:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zeur enkel over het feit dat het vooruitzicht niet leuk is!
Kannonenvoerquote:Op maandag 9 januari 2012 14:09 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Defensieopleiding, Amerika
[..]
Terechte klacht!! Afgeven dat geld en onder het mes!
Wie zegt dat?quote:Op maandag 9 januari 2012 14:08 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik mis nog iets als: het ligt altijd aan een ander dat ik geen relatie kan krijgen.
Er zal vast wel een jankzak zijn die dat heeft gezegd.quote:
Mijn vrouw is zeker een beperking als ik een andere relatie wil.quote:
Ouderwetsch gezeikquote:Op maandag 9 januari 2012 14:13 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Mijn vrouw is zeker een beperking als ik een andere relatie wil.Dus dat ligt zeker aan een ander.
Vind ik ook, maar die andere vrouwen vinden dat niet.quote:
niet zeuren maar dumpenquote:Op maandag 9 januari 2012 14:14 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vind ik ook, maar die andere vrouwen vinden dat niet.
Een vrouw dumpen met wie ik nog geen relatie heb?quote:
nee nee, de beperkende factor dumpen.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:16 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Een vrouw dumpen met wie ik nog geen relatie heb?
En ik ga morgen cocktails drinken met 2 mooie vrouwenquote:Op maandag 9 januari 2012 14:08 schreef Godtje het volgende:
Ik ben heul knap en verdien bakken met geld
/huil
Regeren is vooruitzien.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:16 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Een vrouw dumpen met wie ik nog geen relatie heb?
Waarom zou ik, die maakt er juist geen probleem van.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:17 schreef rival het volgende:
[..]
nee nee, de beperkende factor dumpen.
Dat doe je elke dag. Volgens de postings hier tenminste.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:18 schreef Barbusse het volgende:
[..]
En ik ga morgen cocktails drinken met 2 mooie vrouwen
Daarna nog dansen? Gewoon omdat je dat leuk vindt? [/kasthomo]quote:Op maandag 9 januari 2012 14:18 schreef Barbusse het volgende:
[..]
En ik ga morgen cocktails drinken met 2 mooie vrouwen
Waar?quote:Op maandag 9 januari 2012 14:21 schreef Godtje het volgende:
Kruk onze verstandelijk beperkte R&P mod gaat de discussie aan met Cc.
Dat moet gezellig gaan worden!
Barb is gewoon een alcoholistquote:Op maandag 9 januari 2012 14:18 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat doe je elke dag. Volgens de postings hier tenminste.
Ik ben niet eens jaloers. En dat is dan weer niet cynisch.
Nee, want vandaag dus nietquote:Op maandag 9 januari 2012 14:18 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat doe je elke dag. Volgens de postings hier tenminste.
Ik ben niet eens jaloers. En dat is dan weer niet cynisch.
Nee, ik denk het nietquote:Op maandag 9 januari 2012 14:19 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Daarna nog dansen? Gewoon omdat je dat leuk vindt? [/kasthomo]
Cc blijft immer ok.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:23 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wel een mooi post nummer!
R&P Feedback - Waar de r in maand zit.
quote:Op maandag 9 januari 2012 14:24 schreef Barbusse het volgende:
Nee, ik denk het niet![]()
Zie je hoe zwaar leven?
Maar goed. Dusquote:
Is dit wat ze tegenwoordig een discussie noemen?quote:Op maandag 9 januari 2012 14:23 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wel een mooi post nummer!
R&P Feedback - Waar de r in maand zit.
Je doet te kliekjesachtig zekerquote:
Nee, dat zijn 2 ego's die met elkaar botsen.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:26 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Is dit wat ze tegenwoordig een discussie noemen?
Botsende ego´s kunnen vaak wel bijzonder vermakelijk zijn!quote:Op maandag 9 januari 2012 14:29 schreef MNR het volgende:
[..]
Nee, dat zijn 2 ego's die met elkaar botsen.
Iets wat sommige niet uit elkaar kunnen houden (bedoel ik jou niet mee).
Als ik kusjekroel, alles is mooi, de wereld is lief, posts wil ga ik wel naar het moederneukende Libelleforum.quote:Op maandag 9 januari 2012 14:37 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Botsende ego´s kunnen vaak wel bijzonder vermakelijk zijn!
quote:Op maandag 9 januari 2012 14:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als ik kusjekroel, alles is mooi, de wereld is lief, posts wil ga ik wel naar het moederneukende Libelleforum.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Luister vooral rond 1:44![]()
Maar het leven is toch mooiquote:Op maandag 9 januari 2012 14:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als ik kusjekroel, alles is mooi, de wereld is lief, posts wil ga ik wel naar het moederneukende Libelleforum.
Om vervolgens dood te willenquote:Op maandag 9 januari 2012 14:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als ik kusjekroel, alles is mooi, de wereld is lief, posts wil ga ik wel naar het moederneukende Libelleforum.
In hoeveel SC's zit jij wel niet?quote:
Ik ookquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
quote:Op maandag 9 januari 2012 14:56 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik ook
kusjekroelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Twee, en ik heb het nu al zwaarquote:Op maandag 9 januari 2012 14:55 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
In hoeveel SC's zit jij wel niet?
Single dan?quote:
Kumbajaaaaquote:
Van lanschot?quote:Op maandag 9 januari 2012 15:12 schreef CherryLips het volgende:
Nieuwe betaalrekening openen: ING of Rabo... Ienemienemutte...
Gij vuige idealist!quote:
Geld moet belegd worden in honger, oorlog en ziekte. Geld de wortel van al het kwaad zegt de bijbel.quote:
Aandelen Kalashikov FTW!quote:Op maandag 9 januari 2012 15:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Geld moet belegd worden in honger, oorlog en ziekte. Geld de wortel van al het kwaad zegt de bijbel.
De staatsbank uiteraardquote:Op maandag 9 januari 2012 15:12 schreef CherryLips het volgende:
Nieuwe betaalrekening openen: ING of Rabo... Ienemienemutte...
Geld moet belegd worden in mijquote:Op maandag 9 januari 2012 15:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Geld moet belegd worden in honger, oorlog en ziekte. Geld de wortel van al het kwaad zegt de bijbel.
Rabo natuurlijk!quote:Op maandag 9 januari 2012 15:12 schreef CherryLips het volgende:
Nieuwe betaalrekening openen: ING of Rabo... Ienemienemutte...
Dat zei google uit Dublin in elk gevalquote:Op maandag 9 januari 2012 15:45 schreef Godtje het volgende:
[..]
Die hebben instabiele automatisering.
Hey, werkte iemand uit deze reeks daar niet?quote:Op maandag 9 januari 2012 15:46 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat zei google uit Dublin in elk geval
Klopt, maar daar mogen we het niet over hebben.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:46 schreef Q. het volgende:
[..]
Hey, werkte iemand uit deze reeks daar niet?
Dat apparaatje van de ABN doet het prima, maar ABN vindt niet dat ik twee betaalrekeningen mag openen, dus sleep ik m'n zaakje maar naar een andere bankquote:Op maandag 9 januari 2012 15:47 schreef Spirit82 het volgende:
ING is wel supermakkelijk met die app en dat je inlogcodes via je mobiel ontvangtHoef je niet zo'n irritant apparaatje meer mee te slepen dat steeds ERROR aangeeft!
Dat hij er inmiddels niet meer werkt bedoel je?quote:Op maandag 9 januari 2012 15:47 schreef rival het volgende:
[..]
Klopt, maar daar mogen we het niet over hebben.
ABN is een pauperkutbank.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat apparaatje van de ABN doet het prima, maar ABN vindt niet dat ik twee betaalrekeningen mag openen, dus sleep ik m'n zaakje maar naar een andere bank
INGquote:Op maandag 9 januari 2012 15:12 schreef CherryLips het volgende:
Nieuwe betaalrekening openen: ING of Rabo... Ienemienemutte...
Dat mag bij heel veel banken niet, omdat het openen van een betaalrekening vaak het vereiste heeft dat je er salaris op laat storten. Spaarrekening heeft dat soort vereisten niet.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:48 schreef CherryLips het volgende:
Dat apparaatje van de ABN doet het prima, maar ABN vindt niet dat ik twee betaalrekeningen mag openen, dus sleep ik m'n zaakje maar naar een andere bank
Dat zeg ik. Pauperkutbank. Teveel grote ego´s en nog meer uitzendkrachten die geen verstand van zaken hebben.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:51 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik zit ook bij de ABN, maar dat ding van mij zegt alleen maar ERROR!!
De rabo heeft gezorgd dat je via de app helemaal niet meer zo'n apparaatje of inlogcodes nodig hebt om overboekingen te doenquote:Op maandag 9 januari 2012 15:47 schreef Spirit82 het volgende:
ING is wel supermakkelijk met die app en dat je inlogcodes via je mobiel ontvangtHoef je niet zo'n irritant apparaatje meer mee te slepen dat steeds ERROR aangeeft!
Ik wil m'n zakelijke privé-betaalverkeer scheiden (ZZP'er). De ABN wilde dat ik dan een zakelijke rekening opende, logisch, maar dan krijg ik er allemaal shit bij die ik niet hoef. Persoonlijke adviseur, zus en zo, betalen per transactie en alles, voor een bepaald bedrag per maand. Volgens m'n accountant was dat ook allemaal niet nodig.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:52 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Dat mag bij heel veel banken niet, omdat het openen van een betaalrekening vaak het vereiste heeft dat je er salaris op laat storten. Spaarrekening heeft dat soort vereisten niet.
Vrijwel geen enkele ZZP-er heeft dat nodig. Maar de ABN weet precies wat klanten niet nodig hebben als men bepaalde producten aanmaakt voor zequote:Op maandag 9 januari 2012 15:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik wil m'n zakelijke privé-betaalverkeer scheiden (ZZP'er). De ABN wilde dat ik dan een zakelijke rekening opende, logisch, maar dan krijg ik er allemaal shit bij die ik niet hoef. Persoonlijke adviseur, zus en zo, betalen per transactie en alles, voor een bepaald bedrag per maand. Volgens m'n accountant was dat ook allemaal niet nodig.
dat is nieuws voor mij.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat hij er inmiddels niet meer werkt bedoel je?
Dat lijkt me ook inderdaad niet nodig.. Maar weet je wel al of ING/Rabo je 2 betaalrekening laat openen?quote:Op maandag 9 januari 2012 15:54 schreef CherryLips het volgende:
Ik wil m'n zakelijke privé-betaalverkeer scheiden (ZZP'er). De ABN wilde dat ik dan een zakelijke rekening opende, logisch, maar dan krijg ik er allemaal shit bij die ik niet hoef. Persoonlijke adviseur, zus en zo, betalen per transactie en alles, voor een bepaald bedrag per maand. Volgens m'n accountant was dat ook allemaal niet nodig.
Vandaar, m'n zakelijke rekening blijft daar, m'n privé-rekening plus spaarrekening gaan wieberen.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:55 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Vrijwel geen enkele ZZP-er heeft dat nodig. Maar de ABN weet precies wat klanten niet nodig hebben als men bepaalde producten aanmaakt voor ze
BREAKING! Nieuws voor rival!quote:
Nee, ben eerst nog aan het kijken welke bank handiger is, ook voor m'n spaarrekening.quote:Op maandag 9 januari 2012 15:57 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook inderdaad niet nodig.. Maar weet je wel al of ING/Rabo je 2 betaalrekening laat openen?
Rabo schijnt voor ZZP-ers de beste zakelijke rekening aan te bieden. Ik weet niet precies waar ik dat ooit gelezen heb, even kijken of ik het kan vinden voor je...quote:Op maandag 9 januari 2012 15:57 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Vandaar, m'n zakelijke rekening blijft daar, m'n privé-rekening plus spaarrekening gaan wieberen.
Ik wilde zeggen; 'Dan moet je ABN nemen, kun je er zelf één kiezen..'quote:Op maandag 9 januari 2012 15:58 schreef CherryLips het volgende:
Nee, ben eerst nog aan het kijken welke bank handiger is, ook voor m'n spaarrekening.
Op zich wel jammer, ik zit al sinds m'n eerste zilvervlootrekening bij de ABN. Nu moet ik potverdorie ook een nieuwe pincode uit m'n kop leren sinds 1995.
quote:Op maandag 9 januari 2012 16:01 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ik wilde zeggen; 'Dan moet je ABN nemen, kun je er zelf één kiezen..'
Sommige mensen moeten eerst ergens kijken voor ze het weten.. bv op de toetsen van hun telefoonquote:Op maandag 9 januari 2012 16:03 schreef CherryLips het volgende:
Het mooie is, als ik te lang over m'n pincode nadenk, dan begin ik te twijfelen wat het ook alweer was
Dat zijn zeker ook die personen die "1234" als pincode kiezenquote:Op maandag 9 januari 2012 16:04 schreef rival het volgende:
[..]
Sommige mensen moeten eerst ergens kijken voor ze het weten.. bv op de toetsen van hun telefoon
die weten alleen welk 'figuurtje' ze maken
of de cijfers van de postcode natuurlijkquote:Op maandag 9 januari 2012 16:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dat zijn zeker ook die personen die "1234" als pincode kiezen
quote:Op maandag 9 januari 2012 16:06 schreef rival het volgende:
[..]
of de cijfers van de postcode natuurlijk
Dat soort mensen zouden alleen maar dit mogen dragen:quote:Op maandag 9 januari 2012 16:06 schreef rival het volgende:
[..]
of de cijfers van de postcode natuurlijk
Ik zou een week later weer dezelfde foute intikkenquote:Op maandag 9 januari 2012 16:10 schreef Nouk84 het volgende:
Ik heb echt geen problemen met het onthouden van pincodes, wachtwoorden. Voor mij is het juist goed als ik wel eens twijfel, want als ik het dan probeer en het lukt, weet ik het gelijk voor altijd
Ow, laat je even weten wat de uitkomst is? Niet dat ik van plan ben om dat ook te gaan doen, maar vind ik interessant en leuk om te wetenquote:Op maandag 9 januari 2012 15:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee, ben eerst nog aan het kijken welke bank handiger is, ook voor m'n spaarrekening.
Het vergelijken van bankproducten vind je interessant en leuk?quote:Op maandag 9 januari 2012 16:15 schreef MNR het volgende:
[..]
Ow, laat je even weten wat de uitkomst is? Niet dat ik van plan ben om dat ook te gaan doen, maar vind ik interessant en leuk om te weten
Ik neig op dit moment naar de INGquote:Op maandag 9 januari 2012 16:15 schreef MNR het volgende:
[..]
Ow, laat je even weten wat de uitkomst is? Niet dat ik van plan ben om dat ook te gaan doen, maar vind ik interessant en leuk om te weten
Het interesseert mij geen hol. Daarom hou ik het maar bij de grote banken.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het vergelijken van bankproducten vind je interessant en leuk?
Daarom zijn ze grootquote:Op maandag 9 januari 2012 16:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het interesseert mij geen hol. Daarom hou ik het maar bij de grote banken.
Hehe. Ja, ik weet niet. Ik vind het leuk om daarvan op de hoogte te zijnquote:Op maandag 9 januari 2012 16:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Het vergelijken van bankproducten vind je interessant en leuk?
En doen ze waar ze zin in hebbenquote:
Jij komt er welquote:Op maandag 9 januari 2012 16:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik neig op dit moment naar de INGQua rente maakt het amper wat uit.
quote:
Chocolademuffins met heel veel cacao en met stukjes pure chocolade erin en straks cocos erboven opquote:
Foto, foto, foto!quote:Op maandag 9 januari 2012 16:25 schreef Skaai het volgende:
[..]
Chocolademuffins met heel veel cacao en met stukjes pure chocolade erin en straks cocos erboven op
CL kwam net........quote:Op maandag 9 januari 2012 16:25 schreef Skaai het volgende:
[..]
Chocolademuffins met heel veel cacao en met stukjes pure chocolade erin en straks cocos erboven op
Nee, mint was uitgedroogd hierquote:Op maandag 9 januari 2012 16:26 schreef MNR het volgende:
[..]
Foto, foto, foto!
Heb je er ook wel eens een beetje mint in gedaan?
Af laten koelen tot kamertemeratuur en daarna afgesloten in de koelkast. Rijst apart bewaren, en die eerst af laten koelen in een niet afgesloten verpakking.quote:
Hoiquote:Op maandag 9 januari 2012 16:25 schreef Skaai het volgende:
[..]
Chocolademuffins met heel veel cacao en met stukjes pure chocolade erin en straks cocos erboven op
After 8 vind ik ook altijd goor.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:28 schreef Skaai het volgende:
[..]
Nee, mint was uitgedroogd hiermoet het de volgende keer maar in een vaasje zetten ofzo.
Ik vind mint lekker, maar niet in combinatie met chocolade. Mint in mijn thee is goed, daar blijft het bij
Dat klinkt lekker!quote:Op maandag 9 januari 2012 16:25 schreef Skaai het volgende:
[..]
Chocolademuffins met heel veel cacao en met stukjes pure chocolade erin en straks cocos erboven op
HARD!quote:
Hehehequote:
Rijst maak ik apart. Dat komt goed. Zat meer met kip en aardappels in vocht twee dagen.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:28 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Af laten koelen tot kamertemeratuur en daarna afgesloten in de koelkast. Rijst apart bewaren, en die eerst af laten koelen in een niet afgesloten verpakking.
Goed zo?
Hehe, mijn plantje laatst ook.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:28 schreef Skaai het volgende:
[..]
Nee, mint was uitgedroogd hiermoet het de volgende keer maar in een vaasje zetten ofzo.
Ik vind mint lekker, maar niet in combinatie met chocolade. Mint in mijn thee is goed, daar blijft het bij
Je kunt zelf de duur bepalen, maar dan vang je wel minder rente. Varieert van 1 jaar tot 20 jaar geloof ik.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:29 schreef MNR het volgende:
[..]
Hehehe
Trouwens. Even nog een financiele vraag. Misschien is er geen standaard antwoord voor hoor, maar wanneer zet je nu een bepaald bedrag weg. Want je hebt van die direct opneembare rekeningen en rekeningen die je onder bepaalde voorwaarden (bjiv. koop huis) op kunt nemen. Maar is er een vuistregel voor wanneer je geld weg kunt zetten? Ik zit altijd zo met het dillema "stel nou dat ik het dadelijk nodig heb, wel over het geld beschik maar er niet bij kan"? Wat zijn dingen war je rekening dient te houden?
Niet zoveel, maar er kunnen beestjes in komen, net als bij alle meelsoorten.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:30 schreef Godtje het volgende:
[..]
Rijst maak ik apart. Dat komt goed. Zat meer met kip en aardappels in vocht twee dagen.
Nog een vraag. Dr oetker brownie mix houdbaar tot 08-09-2011
Wat kan er aan bederven?
ik kan dagelijks bij mijn spaarrekening... maar daar is de rente dan ook naar...quote:Op maandag 9 januari 2012 16:29 schreef MNR het volgende:
[..]
Hehehe
Trouwens. Even nog een financiele vraag. Misschien is er geen standaard antwoord voor hoor, maar wanneer zet je nu een bepaald bedrag weg. Want je hebt van die direct opneembare rekeningen en rekeningen die je onder bepaalde voorwaarden (bjiv. koop huis) op kunt nemen. Maar is er een vuistregel voor wanneer je geld weg kunt zetten? Ik zit altijd zo met het dillema "stel nou dat ik het dadelijk nodig heb, wel over het geld beschik maar er niet bij kan"? Wat zijn dingen war je rekening dient te houden?
Die zijn na 30 min in 180 graden toch ook dood?quote:Op maandag 9 januari 2012 16:31 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
NIKS! Tenzij er nu wurmpjes in zitten... ieeeuuuww
Daar heb ik aan heel veel computerprogramma's gewerktquote:Op maandag 9 januari 2012 16:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik neig op dit moment naar de INGQua rente maakt het amper wat uit.
Dat komt goed als je het in de koelkast bewaart. je moet het alleen niet te snel laten afkoelen. En als je denkt dat door de hoeveelheid vocht de aardappels uit elkaar zullen vallen kun je die altijd apart bewaren natuurlijk, en weer toevoegen zodra je het weer opwarmt.quote:Op maandag 9 januari 2012 16:30 schreef Godtje het volgende:
[..]
Rijst maak ik apart. Dat komt goed. Zat meer met kip en aardappels in vocht twee dagen.
Nog een vraag. Dr oetker brownie mix houdbaar tot 08-09-2011
Wat kan er aan bederven?
Is dat een pluspunt?quote:Op maandag 9 januari 2012 16:32 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Daar heb ik aan heel veel computerprogramma's gewerkt
Wel vrijwel alleen maar ING programma's, en die worden nu allemaal uitgefaseerd en vervangen door postbank programma's. Bijna alles is nu intern blauw
Ja, dat bedoel ik ook. Als het langer vastzet... maar beslis je om dat te doen? Vuistregel voor risico inventarisatie. Is er iemand die begrijpt wat ik bedoel?quote:Op maandag 9 januari 2012 16:31 schreef rival het volgende:
[..]
ik kan dagelijks bij mijn spaarrekening... maar daar is de rente dan ook naar...
Extra eiwitten dusquote:Op maandag 9 januari 2012 16:32 schreef Godtje het volgende:
[..]
Die zijn na 30 min in 180 graden toch ook dood?
Is heel gezond hoor.....quote:
Ook alleen maar omdat je d'r mond dichthieldquote:Op maandag 9 januari 2012 16:34 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat zei je niet toen je mijn kwakje doorslikte
Ja, ik haal mijn eiwitten wel ergens anders vandaan.quote:
Dan begrijp ik al helemaal die aversie tegen eiwitten niet....quote:Op maandag 9 januari 2012 16:34 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat zei je niet toen je mijn kwakje doorslikte
Dat hebben we hierboven gelezen jaquote:Op maandag 9 januari 2012 16:35 schreef MNR het volgende:
[..]
Ja, ik haal mijn eiwitten wel ergens anders vandaan.
dat lees ik net iddquote:Op maandag 9 januari 2012 16:35 schreef MNR het volgende:
[..]
Ja, ik haal mijn eiwitten wel ergens anders vandaan.
postbank is toch juist verdwenen?quote:Op maandag 9 januari 2012 16:35 schreef stbabylon het volgende:
[..]
NIet dat ik er gewerkt heb, wel dat alles blauw is, veel stabieler.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |