Zeker wel, het scheelt dat ik altijd al heb gewalgd van lang haar, tatoeages en piercings. En pauperige kledij heb ik nooit gewild, dus ach.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:14 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Heeft de puberteit wel plaatsgevonden bij jou?
Dat heb ik eens gedaan voor een oud werkgever van formaat... ik was oud werknemer en weer ingehuurd. Gewoon mijn wagen op de directie parkeerplaats gezet (en zo dat ik 2 plaatsen in beslag nam). Ze wisten gelijk wie die asshole was. Maar ik kreeg geen verzoek om mijn wagen te verplaatsen. Project liep als een trein.quote:
Nah, ik weet nog dat wanneer ik aan kwam zetten met een broek met wat van die modieuze scheuren of vale plekken er in dat ik al opmerkingen kreeg waarom ik over straat ging als een sloeber.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:15 schreef Tem het volgende:
[..]
Je vader heeft ook een voorliefde voor de leren broek zonder bilpartij?
Ach waarom waarom, waarom oud & nieuw, slaat ook nergens op.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:19 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Waarom die liggen op dag 2 toch aan diggelen.
Mijn voornemen is succesvol te zijn in het schooieren om een nieuwe auto.quote:
Mooi, ik hoop dat het je lukt.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:19 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Een voornemen om dictator te worden.
Muttie handelt in derdehands BMW's.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:20 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mijn voornemen is succesvol te zijn in het schooieren om een nieuwe auto.
Binnen 3 maand, meer geduld heb ik niet en dan is m'n verjaardag.
Ik ga het advies van Bodar opvolgen en proberen beleefder te zijn. En meer sporten.quote:
En toen heb je wat anders aangetrokken?quote:Op woensdag 28 december 2011 19:16 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nah, ik weet nog dat wanneer ik aan kwam zetten met een broek met wat van die modieuze scheuren of vale plekken er in dat ik al opmerkingen kreeg waarom ik over straat ging als een sloeber.
Ook een heel goed voornemen.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:20 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Mijn voornemen is succesvol te zijn in het schooieren om een nieuwe auto.
Binnen 3 maand, meer geduld heb ik niet en dan is m'n verjaardag.
Nee gewoon gedragen wat ik wou.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:22 schreef Tem het volgende:
[..]
En toen heb je wat anders aangetrokken?
Nee danku, heb niet zo'n zin om bij de eerste de beste politiecontrole aangehouden te worden omdat m'n voertuig gestolen blijkt te zijn.quote:Op woensdag 28 december 2011 19:22 schreef Reya het volgende:
[..]
Muttie handelt in derdehands BMW's.
quote:Op woensdag 28 december 2011 19:26 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee gewoon gedragen wat ik wou.
Hm nah, ik loop vanaf m'n 19e gewoon in nette doch moderne Nudie spijkerbroeken, of anders in pak.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |