derhalve moet deze sukkel dus gewoon dokken voor zijn schulden.quote:Op dinsdag 27 december 2011 12:23 schreef fruityloop het volgende:
TS is meestal vrij snel verongelijkt als een instantie hem zijn zin niet geeft, of hem "niet begrijpt". Tegelijk heeft hij hier meerdere malen aangegeven het wel plezant te vinden in zijn sociale hangmat.
Zo doe je dat!quote:This blog is written by a 28-year-old guy who graduated with his MBA from Harvard Busines School two years ago in 2009, makes a modest income working in the tech industry of Austin, and has set an audacious goal to pay down his $90,717 debt burden in ten months, even though it is comprised of 10 and 15-year notes.
90.000 in 10 maanden? Dan moet je al 10.000 als inkomen hebben per maand, lijkt me niet dat dat in welk zonnestelsel dan ook voor TS haalbaar isquote:Op donderdag 29 december 2011 14:37 schreef monkyyy het volgende:
http://nomoreharvarddebt.com/
Interessante financiële blog over iemand die $90.000 schuld in zeer korte tijd wil aflossen:
Zo doe je dat!
Dan maken we er toch 9000 in 10 maanden van?quote:Op donderdag 29 december 2011 14:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
90.000 in 10 maanden? Dan moet je al 10.000 als inkomen hebben per maand, lijkt me niet dat dat in welk zonnestelsel dan ook voor TS haalbaar is
Dat is zijn volledige inkomen, gok ik zo.quote:Op donderdag 29 december 2011 14:41 schreef miss_dynastie het volgende:
Dan maken we er toch 9000 in 10 maanden van?
Tsja, de bedragen liggen wat anders.quote:Op donderdag 29 december 2011 14:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
90.000 in 10 maanden? Dan moet je al 10.000 als inkomen hebben per maand, lijkt me niet dat dat in welk zonnestelsel dan ook voor TS haalbaar is
Nou ja, in 30 maanden dan. Of desnoods 50. Maar iets van een plan en handjes uit de mouwen zou hem niet misstaan, wat dat betreft ben ik het met monkyy eensquote:Op donderdag 29 december 2011 14:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is zijn volledige inkomen, gok ik zo.
Hij zou vanalles kunnen, maar hij wil niks. Dus hoe goed bedoeld ook, alle adviezen en tips zijn nutteloos.quote:Op donderdag 29 december 2011 14:50 schreef summer2bird het volgende:
Ik neem aan dat FF een heleboel kleding heeft.
Kan hij dat niet doorverkopen?
Kan hij zijn zelfgemaakte kleding niet doorverkopen?
Kan hij zijn cd's niet verkopen? Desnoods hier op FOK?
Kan hij niet een rustig baantje proberen (niet dat ik echt denk dat hij wordt aangenomen)
Een uiquote:Op donderdag 29 december 2011 16:49 schreef HetKlusKonijn het volgende:
Dit topic...![]()
![]()
Voor types als FF bestaat er zoiets als 'begeleid wonen'. Lijkt me de enige oplossing want hij is - sorry - zo gek als een ui!
Als ie waar ik werk komt te werken mag ie lekker rondjes rijden met een vorkheftruck, duwkarren en ander spul. Oh...wacht..."rijden"...quote:Op donderdag 29 december 2011 14:50 schreef summer2bird het volgende:
Ik neem aan dat FF een heleboel kleding heeft.
Kan hij dat niet doorverkopen?
Kan hij zijn zelfgemaakte kleding niet doorverkopen?
Kan hij zijn cd's niet verkopen? Desnoods hier op FOK?
Kan hij niet een rustig baantje proberen (niet dat ik echt denk dat hij wordt aangenomen)
Iddquote:
TS heeft gewoon psychische problemen waardoor hij niet kan werken en teveel geld uitgeeft. Niet de normaalste zaak van de wereld, maar je kunt hem moeilijk verwijten dat hij een rotzak is enkel omdat hij zich nog redelijk fatsoenlijk uit kan drukken.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:02 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Idd
Het is gewoon een rotzak! Ook als je dat rijbewijs topic leest. Walgelijk
Dat je een psychische stoornis hebt betekent nog niet dat je geen klootzak kan zijn.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:27 schreef Seven. het volgende:
[..]
TS heeft gewoon psychische problemen waardoor hij niet kan werken en teveel geld uitgeeft. Niet de normaalste zaak van de wereld, maar je kunt hem moeilijk verwijten dat hij een rotzak is enkel omdat hij zich nog redelijk fatsoenlijk uit kan drukken.
TS kan niet overleven zonder hulp.
True, maar dat betekent wel dat het je maar deels aangerekend kan worden.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dat je een psychische stoornis hebt betekent nog niet dat je geen klootzak kan zijn.
Nee, da's onzinnig. Een stoornis is een verzameling gedragingen, dat je gedragingen te klassificeren zijn in een hokje betekent niet dat ze je niet aan te rekenen zijn.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
True, maar dat betekent wel dat het je maar deels aangerekend kan worden.
Dat is nu juist het kenmerk van een psychische stoornis: je hebt geen invloed op bepaalde gedragingen/denkwijzen. Je kunt pas een gedraging aan iemand toerekenen als iemand een keuzemogelijkheid heeft. Daarom hebben we ook zoiets als ontoerekeningsvatbaarheid in ons rechtssysteem.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:14 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nee, da's onzinnig. Een stoornis is een verzameling gedragingen, dat je gedragingen te klassificeren zijn in een hokje betekent niet dat ze je niet aan te rekenen zijn.
By the way nu op nederland 2 een docu achtig iets over mensen die niet zoeken te werken of problemen hebben met een uitkering. Past wel bij dit topique.
Dat geld uitgeven maakt me nog niet eens uit maar hij is zo'n beetje met elke instantie in gevecht. Als je dat rijbewijs topic leest dat is niet normaal.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:27 schreef Seven. het volgende:
[..]
TS heeft gewoon psychische problemen waardoor hij niet kan werken en teveel geld uitgeeft. Niet de normaalste zaak van de wereld, maar je kunt hem moeilijk verwijten dat hij een rotzak is enkel omdat hij zich nog redelijk fatsoenlijk uit kan drukken.
TS kan niet overleven zonder hulp.
Een gedraging is nooit een keuze, dat wordt bepaald door hoe je bent. Als ik iemand op zijn gezicht sla omdat hij iets doet wat mij agressief maakt, dan heb ik geen keuze in dat moment. Maar dan is het nog wel aan mij aan te rekenen.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:21 schreef Fascination het volgende:
[..]
Dat is nu juist het kenmerk van een psychische stoornis: je hebt geen invloed op bepaalde gedragingen/denkwijzen. Je kunt pas een gedraging aan iemand toerekenen als iemand een keuzemogelijkheid heeft. Daarom hebben we ook zoiets als ontoerekeningsvatbaarheid in ons rechtssysteem.
Haha, really?quote:Op donderdag 29 december 2011 21:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Een gedraging is nooit een keuze, dat wordt bepaald door hoe je bent. Als ik iemand op zijn gezicht sla omdat hij iets doet wat mij agressief maakt, dan heb ik geen keuze in dat moment. Maar dan is het nog wel aan mij aan te rekenen.
Mijn punt is; een stoornis is maar een categorisatietooltje van een groep psychiaters om effectieve behandeling mogelijk te maken, het maakt iemand niet ontoerekeningsvatbaar voor zijn eigen gedragingen.quote:
Je snapt het niet. Geeft niet. Maar ik reageer niet meer op je.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:26 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Mijn punt is; een stoornis is maar een categorisatietooltje van een groep psychiaters om effectieve behandeling mogelijk te maken, het maakt iemand niet ontoerekeningsvatbaar voor zijn eigen gedragingen.
hobby's/interesses: Avocadoboompjes kwekenquote:Op donderdag 29 december 2011 22:50 schreef Guus Muisarm het volgende:
Lol, toevallig familie van FF Fascination?
quote:LIVE MODELS WANTED NOW!
If you want to:
Work from home
Make your own schedule
Earn up to $10,000 a week
Chat with tons of visitors daily
Kan hij mooi zijn princessen jurkje aantrekken.quote:Op donderdag 29 december 2011 22:56 schreef monkyyy het volgende:
http://www.streamatemodels.com/
Ben je een lekker ding TS?
[..]
Doe maar eens 'n google image search op "FusionFreak Fok!" oid, kijk en huiver.quote:Op donderdag 29 december 2011 22:56 schreef monkyyy het volgende:
http://www.streamatemodels.com/
Ben je een lekker ding TS?
[..]
Als hij zijn cd's nou eens verkocht, dan hij er wellicht ¤500 euro voor kunnen krijgen.quote:Op donderdag 29 december 2011 22:56 schreef monkyyy het volgende:
http://www.streamatemodels.com/
Ben je een lekker ding TS?
[..]
Sprakeloos.quote:
Goeie post!quote:Op vrijdag 30 december 2011 02:57 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
Ik heb niet alles gelezen, maar als ik zo je reacties (en die van de andere users) lees, kan je niet de juiste prioriteiten stellen. CD's kopen i.p.v. afbetalen?![]()
cinnamon_M geeft goede tips, maar ik heb zo'n gevoel dat je er niet veel mee zal doen. Daarom: zoek hulp. En dan niet op FOK! maar professioneel hulp. Iemand die je uitgaven in de gaten houdt. Ik lees hier dingen zoals schuldsanering, maar ben je al bij een maatschappelijk werker langs geweest?
Ik herken mijn tante in jouw gedrag. Ze had altijd wel een gat in d'r hand. Dingen kopen die TOTAAL niet belangrijk zijn, zoals nieuwe behang, kleding, naar de kapper en maar blijven doorgaan. Geld op, geen probleem! Krediet, creditcard, geld lenen... Ze kreeg toch wel elke maand d'r uitkering. Totdat niemand meer haar geld kon/wilde lenen en ze haar huis werd uitgeschopt. Toen pas had ze door dat ze hulp nodig had.
Als jij zo doorgaat, zal jij ook zo eindigen. Ik probeer je (en ik denk de meeste users hier ook) te waarschuwen.
Natuurlijk zijn die schulden ook niet in een dag ontstaan, maar het heeft jaren geduurd. Je kan dan ook verwachten dat het jaren zal duren voordat het afgelost is.
Ze heeft nu al jaar te maken met de schuldsanering. Het is zeker geen pretje, maar ze heeft nu rust. Het is ook fijn om niet meer bang te zijn voor de postbode die weer met de zoveelste rekening aan komt lopen
Dank jequote:Op vrijdag 30 december 2011 03:03 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Goeie post!
Doe er wat mee FF. En neem de tips van cinnamon HEEL serieus.
Ik heb precies hetzelfde meegemaakt met mijn zus (en nog) en alles is herkenbaar en je vertoont precies hetzelfde gedrag.
En verder, mods, opschonen hier en daar hoort erbij
quote:Fusionfreak:
Uitgerekend ik heb haar (op advies van mod Mike) al 3 keer PM gestuurd, wil zelf een scan maken van mijn ID kaart en naar haar toemailen (niet hier in dit topic) waarin ik mijn leeftijd kan aantonen.
Dat subforum harcore porno Danny 18+ vind ik naar mijn gevoel veel te soft.
Misschien willen ze hem gewoon niet?quote:Op vrijdag 30 december 2011 03:27 schreef Nightanimal het volgende:
Zou die nou al toegang hebben tot het keldertje?
Krijg totaal geen antwoord op verzoek tot toegang het kelder
Hey, steeldief, heb je de cd's al terug gestuurd eigenlijk? Of komt die optie niet in je op als ons geld weer eens op is?quote:Op woensdag 28 december 2011 22:53 schreef Fusionfreak het volgende:
Ben nu met een conflict met paypal bezig waarbij 3 bedragen van 17 euro zijn afgeschrven (...) maar de verkopers beweren dat de betalingen mislukt zijn
Jij denkt dat iemand als FF kan werken? Dat zijn levensstijl een bewuste keuze is?quote:Ik lees met stijgende verbazing de 3 topics door. Wat een ongelooflijke rotzak ben je toch. Ik WIL werken maar KAN het niet omdat ik voor 100% ben afgekeurd. Ik krijg een wajong uitkering waarvan ik mss 300 euro p/m overhoud. Ik heb nog nooit schulden gehad en ik zal ze niet krijgen ook. Ik pas me aan aan de situatie zoals deze is op dit moment. Ik hoop en bid van harte dat ik een parttime baan kan gaan vinden als receptioniste en jij verwacht maar dat het geld je aan komt waaien?
Eens maar die mensen moeten bij het handje gehouden worden, of ze dan nou willen of niet.quote:Op vrijdag 30 december 2011 13:18 schreef delpit het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje goedkoop en ook nogal zinloos om een dergelijk meedelijwekkend figuur langs dezelfde meetlat te leggen als een 'normaal functionerend' persoon. Er zijn nu eenmaal mensen die niet in de maatschappij passen. FF lijkt mij een argetype van een dergelijk persoon.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jesus wat een topic.quote:Ahum, reden om die post te posten is omdat ik de mensen die walgen van FF even een beetje wil laten kennismaken met de mentale toestand van FF.
Zie dit topic: Foto van iemand maken (openbaar terrein/weg) mag dat?
FF heeft gewoon hulp nodig. Hij is geen klootzak, hij ziet gewoon niet in dat hij op het verkeerde pad zit.
quote:Effe een update, was tegen 18 uur gaan wandelen in het bos, en liep haar route, uiteraard geen dame te zien. Nu sprak ik met een voorbijganger met hond die zei tegen mij dat ze de zelfde route loppt, maar dan omgekeerd. Ik heb hem bedankt voor de tip en via een ''geheime'' kortere sluiproute (die ik zelf gemaakt hebt in een ondoordringbaar stuk bos) kwam ik haar vanuit het niets tegen aan de andere kant van het bos, ik groette haar en vroeg waarom zij vorige keer (21 juli jl) weggelopen want ik bijt niet. Zij liep zonder wat te zeggen door en ik zei dat het maar eens afgelopen moest zijn met jou kapsones van ''mijn bos'' en ''mijn kleuren'' en ik was toevallig in vol ornaat gekleed in ''haar kleuren'' ik heb meteen van de gelegenheid gebruik gemaakt om 3 foto's te maken (nu zei zij er niets van dat ik foto's maakte) en heb meteen afscheid genomen en elders gaan lopen via ''mijn sluiproute"'
Een Mondriaan 1 op 1 gekopieerd met zijn favoriete kleuren rood, geel en blauw en zo te zien erg goed gelukt (want binnen de lijntjes, juiste kleurtjes etc.)quote:Op maandag 4 oktober 2010 16:43 schreef Fusionfreak het volgende:
[..]
IK ben inderdaad een perfectionist wat copyeren betreft. Kijk maar eens naar dit schildereij, nagamaakt met olieverf op canvas op ware grootte precies zoals het orginele Mondriaan doek..Heb ik ruim 6 maanden over gedaan. Olieverf kun je NIET nat in nat schilderen.
Foto van het orginele doek..
De werktekening..
Het eindresultaat..
Even de politie bellen omtrent vervalsingen van Mondriaan.quote:Op vrijdag 30 december 2011 22:48 schreef Falco het volgende:
Ik heb de oplossing voor FF's schulden gevonden. Hij is zeker niet 100% lekker en heeft hulp nodig. Dat zonder meer! Ondanks al zijn fratsen stuitte ik in zijn posthistorie op de volgende post, waaruit blijkt dat ie toch niet helemaal een gekke Henkie is:
[..]
Een Mondriaan 1 op 1 gekopieerd met zijn favoriete kleuren rood, geel en blauw en zo te zien erg goed gelukt (want binnen de lijntjes, juiste kleurtjes etc.).
Maar nu de oplossing: bied dit schilderij aan op een veiling als ware het een echte Mondriaan! Gegarandeerd dat je hier minimaal een ton kunt verdienen en niemand die door heeft dat dit een kopie is! Kun je nagaan hoeveel cdtjes je hier voor kunt kopen.
Echte pro's maken dit schilderij nog een keer na en bieden het na enkele maanden op een andere veiling. Je kunt zo dus miljonair worden, FF.
Wat spitsvondig dokter Bluezz!quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:33 schreef Bluezz het volgende:
Dit geeft trouwens ook zijn autisme aan
Ja!quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:37 schreef Barbapapamama het volgende:
http://jorisshowroom.ncrv.nl/tipons
Ideaal persoon hiervoor
sorry in R&P zitten ze altijd op mij te hakketakken als ik de dokter uit hangquote:
Ziekenhuisje beginnen?quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:42 schreef Maanvis het volgende:
[..]
sorry in R&P zitten ze altijd op mij te hakketakken als ik de dokter uit hangdus ik dacht YES nu kan ik dat eindelijk eens bij iemand anders doen!
Laag?quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Goh het wordt nou wel een beetje gek, dat gehak op FF. Kan best dat hij niet helemaal bij de tijd is, maar het wordt wel een beetje sneu om elk topic en elk berichtje van hem uit te pluizen en aan de lange lijst toe te voegen om maar te bewijzen dat hij hulp nodig heeft en/of niet goed bij zijn hoofd is.
Beetje laag
Is dat niet het opzet van een forum?quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:03 schreef Cassandra87 het volgende:
En dus moeten we dat maar met zijn allen breed uitmeten?
Dat er in het bewuste topic over wordt gesproken, zoals die vrouw in het bos, ok. Maar dat er in een topic allerlei andere dingen worden bijgehaald, tsja..
Misschien heeft mijn houding in deze met mijn werk te maken, maar ik vind het persoonlijk te ver gaan
Nee, dat zijn excessen op een forum.quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:51 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Is dat niet het opzet van een forum?
Vervolgens ben jij die dat vuurtje nog verder probeert op te stoken?quote:Op zaterdag 31 december 2011 13:42 schreef delpit het volgende:
Wat mij vooral verbaast (en dan niet in FF, maar in nogal wat reacties) is het feit dat er nogal wat mensen schijnen te zijn die EN het ermee eens zijn dat FF psychische bijstand nodig heeft EN (tegelijkertijd) vinden dat FF een profiteur/klootzak/misbruiker/whatever is.
Beetje raar vinden jullie ook niet? Hoe mentaal volwassen ben je zelf wanneer je niet begrijpt dat wanneer FF daadwerkelijk hulp nodig heeft zijn gedrag dus een gevolg is van zijn mentale staat? Dat hij daar dus niets aan kan doen en dat gezeur over 'zuurverdiende belastingcentjes' vooral laat zien hoe zielig je zelf bent?
Alleen al om z'n windmolengevechten zal hij simpelweg niet kunnen functioneren op de werkvloer, het vervelende is dat hij niet eens heel dom is, maar juist dat gebrek aan domheid maakt dat hij ook niet in staat is klakkeloos te doen wat een meerdere zegt, op sommige vlakken zal hij het namelijk wellicht echt beter weten dan een meerdere.quote:Op zaterdag 31 december 2011 14:17 schreef BlueMage het volgende:
Tjsa FF is een beetje een vreemd geval: hij heeft duidelijk psychische problemen, maar op het forum heeft ie vaker bewezen dat er vrij veel dingen zijn die 'm toch redelijk afgaan en waar je ook enige mate van intelligentie voor nodig hebt. Dus mensen hebben zoiets van "hij kan best wel gaan werken voor z'n geld" en daar zit toch wel wat in moet ik zeggen. Maar van de andere kant: iemand die geheel verlamd is ga je ook niet zeggen "ja je kunt wel gaan werken" en misschien zijn z'n psychische problemen zo ernstig dat dat ook als een soort van "verlamming" gezien kan worden. (beetje vaag maar goed) Ik weet het gewoon niet, zit nog steeds te twijfelen of ie echt 100 % serieus is.
Als ik 'm zou zien in Heerlen zou ik gewoon op 'm afstappen en met 'm gaan praten, zou ik er wel achter komen.
Spijker. Kop.quote:Op zaterdag 31 december 2011 14:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Alleen al om z'n windmolengevechten zal hij simpelweg niet kunnen functioneren op de werkvloer, het vervelende is dat hij niet eens heel dom is, maar juist dat gebrek aan domheid maakt dat hij ook niet in staat is klakkeloos te doen wat een meerdere zegt, op sommige vlakken zal hij het namelijk wellicht echt beter weten dan een meerdere.
Ik denk niet dat er veel werkomgevingen zijn waar iemand als FF idd de juiste begeleiding krijgt om te kunnen (blijven) werken, en als die er wel is dan zijn de kosten om hem aan het werk te krijgen en houden waarschijnlijk beduidend hoger dan de kosten van z'n huidige uitkering.
Het vervelende is vooral dat FF van niemand meer iets aanneemt als het niet in zijn straatje past, en dat hij niet kan/wil inzien dat zijn wereldbeeld toch echt niet zo normaal is als hij denkt.
Daarmee zet hij zichzelf zover buiten de maatschappij dat het steeds lastiger zal worden begrip, maar ook hulp te vinden.
Mobiel duurt het soms even voor je een post ingetoetst hebt, en als er dan inmiddels nog 5 posts staan dan is het niet altijd even duidelijk op welke post je reageert, en mobiel editten is een drama.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:03 schreef Guus Muisarm het volgende:
Kap eens met de post voor je te quoten. Waarom moet je een topic 2 keer lezen?
Ga jij dan een héél topic herlezen bij een quote?quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:03 schreef Guus Muisarm het volgende:
Kap eens met de post voor je te quoten. Waarom moet je een topic 2 keer lezen?
Lees maar even terug, hij heeft het zelf opgesomd.quote:Op zaterdag 31 december 2011 22:52 schreef summer2bird het volgende:
Weet iemand wat FF ziektebeeld is?
Ik bedoel, is hij ooit wel eens bij een psychiater langs geweest?
Dat moet haast wel..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |