In combinatie met een verhoging van het eigen risico naar ¤ 655,-quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Peanuts.
Rot op met je kleingeld.
Ik vind het nogal wat. Vraag mij af hoeveel geld je nog meer kan schrapen als je de zorg kritisch tegen het licht houdt.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Peanuts.
Rot op met je kleingeld.
Nee, maar dat draagt wel bij aan een normaal functioneren in de maatschappij, een IVF-behandeling doet het tegenovergesteldequote:Op dinsdag 13 december 2011 20:56 schreef Tem het volgende:
[..]
Mwha een kunstpoot is ook niet van levensbelang en zo zijn er nog wel meer zaken.
Dat vind ik nog niet eens zo'n heel gek plan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:57 schreef GSbrder het volgende:
[..]
In combinatie met een verhoging van het eigen risico naar ¤ 655,-
Eventuele bijstandsinkomens kunnen in aanmerking komen voor een jaarlijkse lening voor dit risico.
Als we echt ergens heen willen voor de langere termijn moeten we de 18 miljard aan lastenverhogingen/ bezuinigingen toch wel verdubbelen.quote:
Zo kan je natuurlijk elke poging tot bezuinigen wel doen stranden. Wat is de opbrengt van strengere aanpak bijstandsfraudeurs ten opzichte van de begroting SZW? Minder dan een promille gok ik.quote:
Fysiotherapie ook niet, ik kan een eindje meegaan, maar nieuw leven maken en bestaand leven verbeteren zijn toch twee wezenlijk verschillende taken die een overheid op zich zou kunnen nemen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:56 schreef Tem het volgende:
[..]
Mwha een kunstpoot is ook niet van levensbelang en zo zijn er nog wel meer zaken.
Wat vind je van:quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat vind ik nog niet eens zo'n heel gek plan.
Jaja, dat heb ik ergens gelezen. Vijf euro voor een advies. Lijkt mij niet meer dan redelijk. Voorkomt wellicht dat josti's drie keer per week bij hun arts naar binnen stappen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:00 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Wat vind je van:
Iedereen die een bezoek aan de huisarts brengt, moet ter plaatse 5 euro afrekenen. Dat is een van de meest in het oog springende voorstellen van de ambtelijke werkgroep die de curatieve zorg (van huisartsen tot medisch specialisten) onderzocht. Het levert 260 miljoen euro op in 2015 (van de 6,35 miljard om een bezuiniging van 20 procent te realiseren).
Nee, dat zal de minima ervan weerhouden bijtijds naar de huisarts te gaan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:00 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Wat vind je van:
Iedereen die een bezoek aan de huisarts brengt, moet ter plaatse 5 euro afrekenen. Dat is een van de meest in het oog springende voorstellen van de ambtelijke werkgroep die de curatieve zorg (van huisartsen tot medisch specialisten) onderzocht. Het levert 260 miljoen euro op in 2015 (van de 6,35 miljard om een bezuiniging van 20 procent te realiseren).
Voor een vijfje?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat zal de minima ervan weerhouden bijtijds naar de huisarts te gaan.
Juist, dat dus.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jaja, dat heb ik ergens gelezen. Vijf euro voor een advies. Lijkt mij niet meer dan redelijk. Voorkomt wellicht dat josti's drie keer per week bij hun arts naar binnen stappen.
Vijf euro is toch wel te doen? Dat is minder dan een pakkie peuken.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat zal de minima ervan weerhouden bijtijds naar de huisarts te gaan.
Twijfelachtig.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:02 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat zal de minima ervan weerhouden bijtijds naar de huisarts te gaan.
Dat is waar je kinderen een beetje van kunnen eten als je echt aan de grond zit.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vijf euro is toch wel te doen? Dat is minder dan een pakkie peuken.
230 milj. is niet heel veel, inderdaad gebaseerd op gelijkblijvende bezoeken en de huisartsen zullen moord en brand schreeuwen, maar het is toch op zijn minst vreemd dat je niet hoeft te betalen voor dit advies. Je hebt een eigen risico van 150 euro voor grote kwetsuren, maar met een pijnlijke buik wil je niet eens een vijfje neerleggen bij de dokter?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:04 schreef du_ke het volgende:
Die vijf euro betalen we elders dubbel terug aan administratiekosten vrees ik in zo'n geval
Oh god.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is waar je kinderen een beetje van kunnen eten als je echt aan de grond zit.
Ze bestaan, echt.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:06 schreef eriksd het volgende:
[..]
Oh god.
Hier, een nummertje voor je:
Terecht punt. Ja, ben niet zo thuis in de begroting van sloebers.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is waar je kinderen een beetje van kunnen eten als je echt aan de grond zit.
Dat zal wel meevallen.quote:
Zo kan je nooit bezuinigen, remlof.quote:
Nee, ik begrijp wel dat altijd snel IVF wordt aangehaald hoor en op zich valt er wel iets voor te zeggen alleen is het al beperkt tot maximaal 3 pogingen dus geheel vrijblijvend is het niet. Daarnaast wordt er wanneer je jong bent vaak voorbij gegaan aan de mogelijkheid dat het allemaal niet zo vanzelfsprekend is en mocht het zo zijn dat je in die situatie verkeerd je er makkelijk overheen zal stappen. Praktijk wijst alleen uit dat het vaak zo niet werkt bij mensen, met alle gevolgen van dien.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:59 schreef eriksd het volgende:
[..]
Zo kan je natuurlijk elke poging tot bezuinigen wel doen stranden. Wat is de opbrengt van strengere aanpak bijstandsfraudeurs ten opzichte van de begroting SZW? Minder dan een promille gok ik.
Drie letters voor je: HRA.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:08 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zo kan je nooit bezuinigen, remlof.
In plannen voor de hervorming van de kinderopvang, gaan 1,5-verdieners er tot 58% op achteruit.
Dat zijn forse bedragen, driemaal per jaar met je gezin een vijfje neertellen is dat niet.
Daar heb je helemaal gelijk in, maar een fundamentele discussie over wat wel en niet tot de zorgtaak van de overheid zorgt zou geen kwaad kunnen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:08 schreef Tem het volgende:
[..]
Nee, ik begrijp wel dat altijd snel IVF wordt aangehaald hoor en op zich valt er wel iets voor te zeggen alleen is het al beperkt tot maximaal 3 pogingen dus geheel vrijblijvend is het niet. Daarnaast wordt er wanneer je jong bent vaak voorbij gegaan aan de mogelijkheid dat het allemaal niet zo vanzelfsprekend is en mocht het zo zijn dat je in die situatie verkeerd je er makkelijk overheen zal stappen. Praktijk wijst alleen uit dat het vaak zo niet werkt bij mensen, met alle gevolgen van dien.
Dan mogen ze van mij 5 euro lenenquote:Op dinsdag 13 december 2011 21:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee hoor, het zijn er steeds meer. Mede dankzij het huidige kabinet.
Als je wel of niet een volle maag hebt door 5 euro per maand doe je gewoon iets echt fout.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee hoor, het zijn er steeds meer. Mede dankzij het huidige kabinet.
Succes, wordt toch verrekend.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:09 schreef KoosVogels het volgende:
Ook wat extra belasting heffen op dividend.
Ok, post je adres op internet en zet erbij dat iedereen die geen 5 euro kan missen en naar de huisarts moet het bij jou kan afhalen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:09 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dan mogen ze van mij 5 euro lenen.
Geen idee wat het punt is. Niet bezuinigen op de eigen bijdrage in de zorg omdat er 318 duizend bijstandsuitkeringen zijn, is de doodsteek voor een goede hervorming waardoor de zorgmarkt volledig op slot gaat per 2050.quote:
Een van de taken is volgens mij ook een mate van welzijn te creëren voor zijn bevolking en daar vallen dit soort mogelijkheden ook onder.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:08 schreef eriksd het volgende:
[..]
Daar heb je helemaal gelijk in, maar een fundamentele discussie over wat wel en niet tot de zorgtaak van de overheid zorgt zou geen kwaad kunnen.
Je kan best een paar keer per maand naar de huisarts moeten, zeker als je een paar kinderen hebt.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:09 schreef eriksd het volgende:
[..]
Als je wel of niet een volle maag hebt door 5 euro per maand doe je gewoon iets echt fout.
Tsja, ik zie hier louter maatregelen voorbij komen die de sloebers in de samenleving het hardste treffen.quote:
Remlof, zorg is duur en de burger draagt niet genoeg bij.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Ok, post je adres op internet en zet erbij dat iedereen die geen 5 euro kan missen en naar de huisarts moet het bij jou kan afhalen.
Zo'n burgerinitiatief ziet de VVD graag
Een paar keer per maandquote:Op dinsdag 13 december 2011 21:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Je kan best een paar keer per maand naar de huisarts moeten, zeker als je een paar kinderen hebt.
Dus als je toch voor 50 euro pillen haalt, dan zijn die 5 euro consultkosten niet het probleem.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:11 schreef Disana het volgende:
Wat ik al schreef: het blijft niet bij die 5 euro. Vrijwel altijd komen er medicijnen bij kijken en dan zit je op eigen risico.
Een paar keer per maand, per jaar?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Je kan best een paar keer per maand naar de huisarts moeten, zeker als je een paar kinderen hebt.
En als kind?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:12 schreef eriksd het volgende:
[..]
Een paar keer per maand, per jaar?
Ik ben sinds 1996 niet meer naar de huisarts geweest.
Die kunnen nou juist net wel het verschil uitmaken.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:12 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dus als je toch voor 50 euro pillen haalt, dan zijn die 5 euro consultkosten niet het probleem.
4x ofzo. Longontsteking, oorontsteking, valpartij en iets met mijn voet.quote:
Erik is nog steeds een kindje.quote:
Nee, dat pleit er juist voor dat gezinnen niet naar de dokter gaan vanwege de angst voor dure pillen, niet voor de angst om vijf euro te betalen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Die kunnen nou juist net wel het verschil uitmaken.
Dat heet zorgtoeslag.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:15 schreef Disana het volgende:
Ik zou dan graag een gemeentefonds zien waardoor ook de minima gewoon naar de huisarts kunnen blijven gaan.
Ik vind dit trouwens de meest ergerlijke opmerking in dit topic. Daarmee worden we telkens voor de oren geslagen. Verplichte bijdrage van banken aan het noodfonds (waar ik overigens geen voorstander van was), belasting op financiele transacties, extra belasting heffen op dividend. Telkens krijg je te horen dat dit alles wordt doorberekend. Wat is dat nou voor idioterie? Men snijdt maar in het eigen vlees.quote:
Dan kan het wel inderdaad. Maar de gemeentes hebben steeds minder geld omdat ze steeds meer zelf moeten betalen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:15 schreef Disana het volgende:
Ik zou dan graag een gemeentefonds zien waardoor ook de minima gewoon naar de huisarts kunnen blijven gaan.
Wat lul jij nou slap? Ik heb het over verrekenen, niet doorberekenen. Dividendbelasting is een voorheffing op andere belastingen, je kan het wel verhogen, per saldo levert het niets op.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind dit trouwens de meest ergerlijke opmerking in dit topic. Daarmee worden we telkens voor de oren geslagen. Verplichte bijdrage van banken aan het noodfonds (waar ik overigens geen voorstander van was), belasting op financiele transacties, extra belasting heffen op dividend. Telkens krijg je te horen dat dit alles wordt doorberekend. Wat is dat nou voor idioterie? Men snijdt maar in het eigen vlees.
Dat weet ik, maar als bezuiniging en drempel vind ik een klein bedrag voor de huisarts wel een goed idee mits de minima gecompenseerd worden.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:17 schreef remlof het volgende:
[..]
Dan kan het wel inderdaad. Maar de gemeentes hebben steeds minder geld omdat ze steeds meer zelf moeten betalen.
Je haalt wat dingen door elkaarquote:Op dinsdag 13 december 2011 21:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind dit trouwens de meest ergerlijke opmerking in dit topic. Daarmee worden we telkens voor de oren geslagen. Verplichte bijdrage van banken aan het noodfonds (waar ik overigens geen voorstander van was), belasting op financiele transacties, extra belasting heffen op dividend. Telkens krijg je te horen dat dit alles wordt doorberekend. Wat is dat nou voor idioterie? Men snijdt maar in het eigen vlees.
Dat ben ik helemaal met je eens, ik heb zelf ook geen probleem met 5 euro per consult.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar als bezuiniging en drempel vind ik een klein bedrag voor de huisarts wel een goed idee mits de minima gecompenseerd worden.
Je kunt de heffing ook neerleggen bij de ontvanger, niet?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:19 schreef eriksd het volgende:
[..]
Wat lul jij nou slap? Ik heb het over verrekenen, niet doorberekenen. Dividendbelasting is een voorheffing op andere belastingen, je kan het wel verhogen, per saldo levert het niets op.
Zorgtoeslag gaat met 1 euro omhoog, dan kan je 2,05 keer per jaar naar de huisarts.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar als bezuiniging en drempel vind ik een klein bedrag voor de huisarts wel een goed idee mits de minima gecompenseerd worden.
Het lijkt me toch vooral een administratief drama.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:22 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zorgtoeslag gaat met 1 euro omhoog, dan kan je 2,05 keer per jaar naar de huisarts.
Dan krijg je belasting op belasting, en zeker met brievenbushoudstervennootschappen, waar Nederland door haar fiscale aantrekkelijkheid nog altijd 2 miljard per jaar aan overhoudt, is dat een recept voor ellende.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kunt de heffing ook neerleggen bij de ontvanger, niet?
De zorgtoeslag op 66 euro p/maand zetten?quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het lijkt me toch vooral een administratief drama.
Jij wel en jij stemt VVD. Ik krijg niks en ik stem PvdA. Grappig.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:23 schreef eriksd het volgende:
Ik krijg volgend jaar ook zorgtoeslag en huurtoeslag. Kleine 2000 eu.
Hmm, oke Erik.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:22 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dan krijg je belasting op belasting, en zeker met brievenbushoudstervennootschappen, waar Nederland door haar fiscale aantrekkelijkheid nog altijd 2 miljard per jaar aan overhoudt, is dat een recept voor ellende.
Maar prima hoor, ga je gang. Kan je nog 2 miljard extra gaan schrapen.
Die 5 euro voor een huisartsenbezoek. Zoiets was er al eens eerder en weer afgeschaft ook dacht ik.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:23 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De zorgtoeslag op 66 euro p/maand zetten?
Ik ben trouwens wel voor een verlaging van de grens waarbij men in aanmerking komt voor deze toeslag.
Kan je nagaan hoe principieel ik ben: zelfs als het mij geld kost ben ik lid van de VVD.quote:Op dinsdag 13 december 2011 21:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij wel en jij stemt VVD. Ik krijg niks en ik stem PvdA. Grappig.
HRAquote:Op dinsdag 13 december 2011 21:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hmm, oke Erik.
Koos gaat terug naar de tekentafel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |