In Chile en Argentina zijn zelfs tijdens de dictatuur een stuk minder mensen om politieke redenen vermoord dan in Colombia.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Het is en blijft de oudste democratie van zuid amerika, en dat is ondanks al hun problemen, die nogmaals, grotendeels door het westerse drugsgebruik worden veroorzaakt.
Vergelijk het eens met Chili of Argentinie.
Dat heel veel mensen vermoord zijn klopt, er was een burgeroorlog aan de gang, maar toch is het min of meer een democratie gebleven. Die burgeroorlog en de "politieke" redenen waar mensen om vermoord werden waren trouwens maar al te vaak het gevolg van de burgeroorlog waarbij het om de drugshandel gaat.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:18 schreef Viajero het volgende:
[..]
In Chile en Argentina zijn zelfs tijdens de dictatuur een stuk minder mensen om politieke redenen vermoord dan in Colombia.
Luister, ik hou van Colombia en ik heb een sterke band met het land. Maar je moet de zaken wel zien zoals ze zijn.
Wat drugs betreft ben ik het met je eens, de war on drugs is extreem schadelijk voor Colombia.
Kom dan niet met onzinnige nazi vergelijkingenquote:Op vrijdag 9 december 2011 11:16 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Vraag het de FARC. Ik probeer juist te begrijpen waarom ze voor een gewelddadige route hebben gekozen.
Gewoon willekeurig voorbeeld van een andere route waarin geweld de enige oplossing bleek. En juist dat voorbeeld, omdat iedereen dat goed kent.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:23 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kom dan niet met onzinnige nazi vergelijkingen
Tja, dat is de insteek van de media hè. De FARC is gemarginaliseerd. Met lieve kleine Tanja komen ze toch nog in het nieuws.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De FARC als geheel is een wat serieuzer probleem natuurlijk. Maar die insteek heeft dit topic niet. Men is zich massaal druk aan het maken om een of andere nobody in zo'n organisatie die toevallig ee lekker stuk uit NL is.
Mogelijk, maar zelf verklaart ze in ieder geval dat ze het voor de arme boeren of weet ik wat voor onrecht doet.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:36 schreef Hexagon het volgende:
Tanja doet het niet met goede bedoelingen. Die doet het gewoon omdat er ergens een schroefje los zit.
Moet een hele troost zijn voor de slachtoffersquote:Op vrijdag 9 december 2011 11:36 schreef Hexagon het volgende:
Tanja doet het niet met goede bedoelingen. Die doet het gewoon omdat er ergens een schroefje los zit.
Nee, dat was geen goede vergelijking, want je vergeleek het FARC met de canadezenquote:Op vrijdag 9 december 2011 11:26 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Gewoon willekeurig voorbeeld van een andere route waarin geweld de enige oplossing bleek. En juist dat voorbeeld, omdat iedereen dat goed kent.
Met die overtuiging zal ze heus leven.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:38 schreef waht het volgende:
[..]
Mogelijk, maar zelf verklaart ze in ieder geval dat ze het voor de arme boeren of weet ik wat voor onrecht doet.
Doe niet zo vervelend. Je weet heus wel dat het anders bedoeld werd.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:42 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, dat was geen goede vergelijking, want je vergeleek het FARC met de canadezen
Geweld is de enige route, dat is altijd al zo geweest. Onze prachtige kapitalistische democratie is ook met geweld gecreëerd en wordt met geweld over de wereld verspreid. Het probleem dat je altijd zal hebben is dat niet iedereen het eens is met de heersende ideologie en deze daarom omver wil werpen. Dit gebeurt natuurlijk ook weer met geweld en voor de voorstanders van de heersende ideologie is het dan terrorisme. Voor voorstanders van de ideologie die poogt de heersende te worden is het een strijd voor vrijheid. Gewoon een gevalletje subjectiviteit, daar is niks nieuws aan.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:16 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Vraag het de FARC. Ik probeer juist te begrijpen waarom ze voor een gewelddadige route hebben gekozen.
quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:52 schreef Piye het volgende:
[..]
Geweld is de enige route, dat is altijd al zo geweest. Onze prachtige kapitalistische democratie is ook met geweld gecreëerd en wordt met geweld over de wereld verspreid. Het probleem dat je altijd zal hebben is dat niet iedereen het eens is met de heersende ideologie en deze daarom omver wil werpen. Dit gebeurt natuurlijk ook weer met geweld en voor de voorstanders van de heersende ideologie is het dan terrorisme. Voor voorstanders van de ideologie die poogt de heersende te worden is het een strijd voor vrijheid. Gewoon een gevalletje subjectiviteit, daar is niks nieuws aan.
Leuk liedje wel, maar ik ben niet echt een socialist.quote:
Nee, ze geeft in je post ook impliciet aan dat het wenselijk is dat democratie en kapitalisme over worden geworpen en je verheerlijkt het geweldquote:Op vrijdag 9 december 2011 12:03 schreef Piye het volgende:
[..]
Leuk liedje wel, maar ik ben niet echt een socialist.
Ik vind het alleen het benadrukken waard dat je alleen met de harde hand een politiek systeem kan veranderen. Zo is het altijd geweest en zo zal het altijd blijven. Ondanks dat sommigen menen hier boven te staan omdat we zo ver gekomen zijn.
Overigens ben ik het er wel mee eens dat de FARC haar doel allang voorbij geschoten is, maar dat is toch een risico dat je altijd zal hebben.
Dat geef ik helemaal niet impliciet aan. Ik geef alleen maar aan dat het nogal schijnheilig is om te doen alsof geweld niet de normaalste zaak van de wereld is en ik geef ook aan dat ons huidige politieke systeem ook met geweld tot stand is gekomen en verdedigd. Tsja dat het dan onvermijdelijk is dat het op een dag met geweld omver geworpen wordt is voor mij niet meer dan een logische gevolgtrekking, maar ik beweer nergens dat dat wenselijk is.quote:Op vrijdag 9 december 2011 12:07 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, ze geeft in je post ook impliciet aan dat het wenselijk is dat democratie en kapitalisme over worden geworpen en je verheerlijkt het geweld
Mwah, drugshandel kunnen we inmiddels ook status quo noemen.quote:
op zich raar iddquote:Op vrijdag 9 december 2011 11:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De FARC als geheel is een wat serieuzer probleem natuurlijk. Maar die insteek heeft dit topic niet. Men is zich massaal druk aan het maken om een of andere nobody in zo'n organisatie die toevallig ee lekker stuk uit NL is.
Ik vind daarbij de spastische reacties van bepaalde mensen hier behoorlijk lachwekkend eigenlijk. Ik kan er weinig aan doen.
Die Tanja als persoon is echter maar een onderdeeltje waar ik niet van begrijp dat we ons er zo druk om maken. Geflipte types heb je overal en altijd. Die krijgt dr verdiende loon nog wel een keer.
je wilt met haar gaan touwtrekkenquote:Op woensdag 7 december 2011 19:08 schreef Pietverdriet het volgende:
Het iemand die ik graag aan een eind touw zie spartelen
Die tekst is zooooo fout, kameraad stalin enzo, echt verschrikkelijkquote:Op vrijdag 9 december 2011 18:29 schreef Ludd het volgende:
[..]
Ik vind het origineel al niet best, maar de Engelse versie is nog slechter.
Dat. En het is vooral de taal die me niet aanspreekt. Duitse socialistische liederen liggen bijvoorbeeld wel lekker in het gehoor.quote:Op vrijdag 9 december 2011 18:31 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Die tekst is zooooo fout, kameraad stalin enzo, echt verschrikkelijk
Völker hört die Signale...quote:Op vrijdag 9 december 2011 18:36 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dat. En het is vooral de taal die me niet aanspreekt. Duitse socialistische liederen liggen bijvoorbeeld wel lekker in het gehoor.
Nee hoor, het woord socialisme alleen al een leugen. Onteigening van andermans goederen of financiële middelen is nog altijd eerder crimineel dan sociaal, laat staat moreel onjuist. De term socialisme is één van de slimste marketingtrucjes ooit. Communisme en socialisme bestaat niet, het is allemaal altijd nog marxisme. En wat doet een echte marxist? Of hij hangt de terrorist uit, of hij loopt de wat emotioneel-irrationeel denkende burger te mindfucken. Groeperingen als GL en SP zijn nog erger dan de FARC omdat bij de FARC iedereen tenminste nog doorheeft dat 't een gevaarlijk zooitje is. En weet je, eigenlijk vind ik de PVV ook wel in dat rijtje van marxistische groeperingen passen, als je dat islam-bashing even wegdenkt.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:49 schreef Piye het volgende:
Ben ik de enige die drugsdealen positiever vindt dan het stichten van een socialistische heilstaat?
Lol.quote:Op dinsdag 13 december 2011 01:18 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Nee hoor, het woord socialisme alleen al een leugen. Onteigening van andermans goederen of financiële middelen is nog altijd eerder crimineel dan sociaal, laat staat moreel onjuist. De term socialisme is één van de slimste marketingtrucjes ooit. Communisme en socialisme bestaat niet, het is allemaal altijd nog marxisme. En wat doet een echte marxist? Of hij hangt de terrorist uit, of hij loopt de wat emotioneel-irrationeel denkende burger te mindfucken. Groeperingen als GL en SP zijn nog erger dan de FARC omdat bij de FARC iedereen tenminste nog doorheeft dat 't een gevaarlijk zooitje is. En weet je, eigenlijk vind ik de PVV ook wel in dat rijtje van marxistische groeperingen passen, als je dat islam-bashing even wegdenkt.
Het marxisme is diep in onze samenleving geïnfiltreerd, en dat is nu precies het probleem. Mislukte ouders laten hun kinderen opgroeien met het idee dat het "socialisme" zo ontzettend geweldig is, en die kinderen slikken dat allemaal voor zoete koek. Tegen de tijd dat ze stemrecht krijgen, hebben ze totaal geen besef meer hoe ethisch onverantwoord hun politieke ideologie in feite is. En hier ligt het probleem, hoe kun je Tanja Nijmeijer het kwalijk nemen wat zij doet, wanneer er jaarlijks10.000'en nieuwe Tanja's worden geboren? Zuigelingen die uitgroeien tot mensen zonder besef van goed en kwaad worden mensen die niet veel nodig zijn om op het verkeerde pad te raken. Tanja is een slachtoffer van Karl Marx, de grootste moordenaar uit de geschiedenis.
heb het ook gezien en ik vond het wel goed. maar het is niet echt gebaseerd op tanja nijmeijer, want voor zover ik weet is zij (tanja dus) min of meer bij de farc gekomen door een leraar/stagebegeleider of zo op de school waar ze stage had gelopen. door gesprekken kreeg ze sympathie voor hun zaak. ik weet echter niet helemaal zeker of dit klopt.quote:Op maandag 12 december 2011 21:08 schreef Ludd het volgende:
Nu op Nederland 2 het eerste deel van een televisieserie geïnspireerd op Tanja Nijmeijer.
Ben benieuwd. Eerste stuk ziet er goed uit.
quote:
Deze simplistische reactie geeft alweer aan hoe diep de indoctrinatie in sommige geesten verankerd zit. Maar als jij later kleine Tanja's op de wereld zet, weten we allemaal wiens schuld het is.quote:
Ietwat gechargeerd, maar de grote lijn heb je in de gaten.quote:Op dinsdag 13 december 2011 01:18 schreef Weeetikveel... het volgende:
[..]
Nee hoor, het woord socialisme alleen al een leugen. Onteigening van andermans goederen of financiële middelen is nog altijd eerder crimineel dan sociaal, laat staat moreel onjuist. De term socialisme is één van de slimste marketingtrucjes ooit. Communisme en socialisme bestaat niet, het is allemaal altijd nog marxisme. En wat doet een echte marxist? Of hij hangt de terrorist uit, of hij loopt de wat emotioneel-irrationeel denkende burger te mindfucken. Groeperingen als GL en SP zijn nog erger dan de FARC omdat bij de FARC iedereen tenminste nog doorheeft dat 't een gevaarlijk zooitje is. En weet je, eigenlijk vind ik de PVV ook wel in dat rijtje van marxistische groeperingen passen, als je dat islam-bashing even wegdenkt.
Het marxisme is diep in onze samenleving geïnfiltreerd, en dat is nu precies het probleem. Mislukte ouders laten hun kinderen opgroeien met het idee dat het "socialisme" zo ontzettend geweldig is, en die kinderen slikken dat allemaal voor zoete koek. Tegen de tijd dat ze stemrecht krijgen, hebben ze totaal geen besef meer hoe ethisch onverantwoord hun politieke ideologie in feite is. En hier ligt het probleem, hoe kun je Tanja Nijmeijer het kwalijk nemen wat zij doet, wanneer er jaarlijks10.000'en nieuwe Tanja's worden geboren? Zuigelingen die uitgroeien tot mensen zonder besef van goed en kwaad worden mensen die niet veel nodig zijn om op het verkeerde pad te raken. Tanja is een slachtoffer van Karl Marx, de grootste moordenaar uit de geschiedenis.
Welja, het opblazen van bussen en het expliciet niet tonen van spijt van het daarbij vermoorden van 7-jarige kinderen niet willen veroordelen.quote:Op woensdag 14 december 2011 03:56 schreef Piet_Piraat het volgende:
Iedereen heeft recht op zijn/haar eigen fouten.
Veroordelen is voor de dommen.
Mooi voorbeeld, overal in de wereld gebeuren er gewelddaden, deze muts heeft ooit gekozen voor die bende, ze is die aandacht niet waard.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:08 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welja, het opblazen van bussen en het expliciet niet tonen van spijt van het daarbij vermoorden van 7-jarige kinderen niet willen veroordelen.
Zieke relativeringsdrang.
Er is geen enkele andere terroristische organisatie waar een Nederlander (en al helemaal geen vrouw) een prominente rol in speelt.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:16 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Mooi voorbeeld, overal in de wereld gebeuren er gewelddaden, deze muts heeft ooit gekozen voor die bende, ze is die aandacht niet waard.
Doodzwijgen is het meest effectieve wapen.
Ik ben zelf juist bang voor de aandacht die Colombiaanse media aan Tanja geven. Veel Colombianen hebben de indruk dat half Europa in FARC-shirts rondloopt. Dit probeer ik zelf zoveel mogelijk tegen te gaan door mensen die ik in Colombia ken te zeggen dat de meeste Europeanen weinig tot niets weten van de FARC en er ook geen interesse in hebben.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:18 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Er is geen enkele andere terroristische organisatie waar een Nederlander (en al helemaal geen vrouw) een prominente rol in speelt.
De media-aandacht is dan ook niet verwonderlijk of verwerpelijk.
Wat wel erg verwerpelijk is, is dat Colombia hierdoor in de Nederlandse media (en bij de bevolking) een enorm negatief imago heeft. Het is een fantastisch land en grote delen zijn superveilig.
Dan ben je niet goed op de hoogte.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:18 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Er is geen enkele andere terroristische organisatie waar een Nederlander (en al helemaal geen vrouw) een prominente rol in speelt.
Licht ons bij.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:33 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dan ben je niet goed op de hoogte.
Die liep wat rond te hoereren daar, maar was toch niet actief betrokken bij de 'strijd'?quote:Op woensdag 14 december 2011 04:54 schreef Piet_Piraat het volgende:
Om maar een bekende te noemen was de Ghadaffi meid.
Is die Tanja dat wel dan?quote:Op woensdag 14 december 2011 04:55 schreef Strani het volgende:
[..]
Die liep wat rond te hoereren daar, maar was toch niet actief betrokken bij de 'strijd'?
Ik zou toch iets minderen met die AK47...quote:Op woensdag 14 december 2011 04:54 schreef Piet_Piraat het volgende:
Om maar een bekende te noemen was de Ghadaffi meid.
Toevallig was er nog een meid en die zat echt dik in de drugse.quote:Op woensdag 14 december 2011 05:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik zou toch iets minderen met die AK47...
Ik zie die Gooische hoer niet met handgranaten door de jungle tijgeren. Tanja wel.quote:Op woensdag 14 december 2011 05:12 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Toevallig was er nog een meid en die zat echt dik in de drugse.
Niet alleen hierdoor, en niet alleen in Nederland. Je moest eens weten hoeveel smakeloze grappen mijn Colombiaanse vriendin hier in London, cocaine hoofdstad van Europa, te horen krijgt.quote:Op woensdag 14 december 2011 04:18 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Er is geen enkele andere terroristische organisatie waar een Nederlander (en al helemaal geen vrouw) een prominente rol in speelt.
De media-aandacht is dan ook niet verwonderlijk of verwerpelijk.
Wat wel erg verwerpelijk is, is dat Colombia hierdoor in de Nederlandse media (en bij de bevolking) een enorm negatief imago heeft. Het is een fantastisch land en grote delen zijn superveilig.
Dat is inderdaad heel vermoeiend. Tegenwoordig speel ik maar mee dat ik ook een drugsbaron ben, scheelt een hoop frustratiequote:Op woensdag 14 december 2011 10:43 schreef Viajero het volgende:
[..]
Niet alleen hierdoor, en niet alleen in Nederland. Je moest eens weten hoeveel smakeloze grappen mijn Colombiaanse vriendin hier in London, cocaine hoofdstad van Europa, te horen krijgt.
Je moet eens weten wat mij Duitse vriend in Nederland te horen krijgtquote:Op woensdag 14 december 2011 10:43 schreef Viajero het volgende:
[..]
Niet alleen hierdoor, en niet alleen in Nederland. Je moest eens weten hoeveel smakeloze grappen mijn Colombiaanse vriendin hier in London, cocaine hoofdstad van Europa, te horen krijgt.
Dat lijkt me voortkomen uit een vergelijkbaar soort achterlijkheid.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:06 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je moet eens weten wat mij Duitse vriend in Nederland te horen krijgt
En onbeleefdheidquote:Op woensdag 14 december 2011 17:21 schreef Viajero het volgende:
[..]
Dat lijkt me voortkomen uit een vergelijkbaar soort achterlijkheid.
Lelijk? Echt een mooie vrouw vind ik het! Sexy!quote:Op woensdag 7 december 2011 13:56 schreef Blitzkrieger het volgende:
[..]
Vechten voor een socialistische heilstaat![]()
De geschiedenis leert hoeveel mensen er zijn omgebracht met het vechten voor/het leven in een heilstaat. Ik wens haar van harte een columbiaanse kogel door haar lelijke hoofd.
Nog steeds als ze om de zoveel tijd iemand 'neerpopt'!? Want dat is de keerzijde...quote:Op donderdag 8 december 2011 20:01 schreef TripleS het volgende:
Ik vind het wel een toffe actie![]()
Terwijl een groot deel van de Nederlanders zijn/haar leven als loonslaaf leidt, is zij echt aan het ' leven' . Ik heb wel respect voor mensen die buiten de pas lopen
Kansloos.quote:van nu.nl
'Pak Tanja Nijmeijer Nederlands paspoort af'
DEN HAAG - Minister Uri Rosenthal van Buitenlandse Zaken moet de mogelijkheden onderzoeken om het Nederlandse staatsburgerschap af te nemen van Tanja Nijmeijer.
Foto: ANP
Nijmeijer strijdt al jaren bij de Colombiaanse terreurbeweging FARC strijdt. Het CDA zal dat dinsdagmiddag bepleiten tijdens een overleg in de Tweede Kamer.
De regeringspartij is de romantisering rondom de ''terroriste'' beu. Kamerlid Kathleen Ferrier van de CDA-fractie vindt het onacceptabel dat Nijmeijer nog steeds niet is opgepakt en vervolgd voor haar inzet voor de FARC, terwijl cameraploegen haar in de jungle moeiteloos kunnen opzoeken voor een interview.
De Nederlandse was kortgeleden nog te zien in een gesprek dat door Nieuwsuur werd uitgezonden.
Nijmeijer sloot zich rond 2003 aan bij de FARC. De van oorsprong uiterst linkse beweging houdt zich al tientallen jaren vooral bezig met drugssmokkel, ontvoeringen en terreur. In 2007 kreeg de betrokkenheid van Nijmeijer bij de rebellenbeweging bekendheid bij het grote publiek nadat het leger in de jungle haar dagboek had gevonden.
Euh, nee, de belangrijker zaken worden in Brussel besloten. Het parlement is een kippenhokquote:Op dinsdag 20 december 2011 15:10 schreef Ludd het volgende:
[..]
Kansloos.Wat een nutteloze symboolpolitiek. Laat ze zich maar met belangrijkere zaken bezig houden.
Dat klopt. Maar er zijn toch wel belangrijkere zaken waar nog wel over beslist mag worden. Dit gaat echt nergens over.quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Euh, nee, de belangrijker zaken worden in Brussel besloten. Het parlement is een kippenhok
Bron: http://www.volkskrant.nl/(...)a-Nijmeijer-af.dhtmlquote:CDA: Pak Nederlands paspoort Tanja Nijmeijer af
Minister Uri Rosenthal van Buitenlandse Zaken moet de mogelijkheden onderzoeken om het Nederlandse staatsburgerschap af te nemen van Tanja Nijmeijer, die al jaren bij de Colombiaanse terreurbeweging FARC strijdt. Het CDA zal dat vanmiddag bepleiten tijdens een overleg in de Tweede Kamer.
De regeringspartij is de romantisering rondom de 'terroriste' beu. Kamerlid Kathleen Ferrier van de CDA-fractie vindt het onacceptabel dat Nijmeijer nog steeds niet is opgepakt en vervolgd voor haar inzet voor de FARC, terwijl cameraploegen haar in de jungle moeiteloos kunnen opzoeken voor een interview. De Nederlandse was kortgeleden nog te zien in een gesprek dat door Nieuwsuur werd uitgezonden.
Nijmeijer sloot zich rond 2003 aan bij de FARC. De van oorsprong uiterst linkse beweging houdt zich al tientallen jaren vooral bezig met drugssmokkel, ontvoeringen en terreur. In 2007 kreeg de betrokkenheid van Nijmeijer bij de rebellenbeweging bekendheid bij het grote publiek nadat het leger in de jungle haar dagboek had gevonden.
Als ik het niveau van de debatten zie in de kamer mag ik hopen van niet. Die minkukels wat belangrijks laten beslissen, je geeft peuters ook geen koksmes in handen.quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:14 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar er zijn toch wel belangrijkere zaken waar nog wel over beslist mag worden. Dit gaat echt nergens over.
Heb je debatten in het Euro-parlement wel eens gevolgd?quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:17 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als ik het niveau van de debatten zie in de kamer mag ik hopen van niet. Die minkukels wat belangrijks laten beslissen, je geeft peuters ook geen koksmes in handen.
quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:19 schreef Pietverdriet het volgende:
Vind het verder trouwens prima dat de muts wordt aangepakt. Zou haar familie ook afluisteren om te kijken of ze contact opneemt en dan de gegevens doorgeven aan de colombianen.
Je had de illusie dat de macht van Brussel in het Parlement lag?quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:21 schreef Ludd het volgende:
[..]
Heb je debatten in het Euro-parlement wel eens gevolgd?
Toen ik de titel van het nieuwsbericht las dacht ik inderdaad dat het weer om een symboolmaatregel van de PVV zou gaan.quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:17 schreef Elfletterig het volgende:
Ze is direct bij de Grote Blonde Leider in de leer gegaan, met als resultaat dat ze nu de media haalt met een Wilderesque voorstel:
Nee, ik geloof sowieso niet in het democratisch karakter van ons systeem. Jij wel toch?quote:Op dinsdag 20 december 2011 15:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je had de illusie dat de macht van Brussel in het Parlement lag?
Daar heeft het CDA vast ook één of ander geniaal plan voor. Misschien kunnen ze haar in Colombia anders wel een studievisum verstrekken ofzo....quote:Op dinsdag 20 december 2011 18:00 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Weet iemand trouwens of ze nog een andere pas heeft dan de Nederlandse? Daar heeft Sherlock Ferrier nog niet over nagedacht.
quote:Op dinsdag 20 december 2011 18:00 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Weet iemand trouwens of ze nog een andere pas heeft dan de Nederlandse? Daar heeft Sherlock Ferrier nog niet over nagedacht.
Wat is die Ferrier toch een ongelofelijk domme trut.quote:Tanja Nijmeijer houdt Nederlands paspoort
Laatste update: 20 december 2011 18:27 info
AMSTERDAM - Minister van Buitenlandse Zaken Uri Rosenthal (VVD) is niet van plan om Tanja Nijmeijer haar paspoort af te nemen.
Foto: ANP
CDA-Kamerlid Kathleen Ferrier opperde dit dinsdag, maar kon op weinig bijval van de minister en van andere fracties rekenen.
Voorafgaand aan het Kamerdebat over Latijns-Amerika zei Ferrier dat het kabinet de mogelijkheden moet onderzoeken om Nijmeijer haar paspoort af te nemen.
Nijmeijer is al zo'n tien jaar aangesloten bij de Colombiaanse guerrillabeweging FARC en Ferrier is de romantisering rondom de Nederlandse beu. Zij wil dat ze als terrorist wordt aangemerkt.
Rosenthal verklaarde dat de FARC als een van de zwaarste terroristische organisaties ter wereld moet worden gezien. Deelname daaraan is strafbaar. Het afnemen van een paspoort kan echter alleen als iemand veroordeeld is voor een terroristisch misdrijf, en hierdoor niet stateloos wordt. Nijmeijer heeft maar één paspoort, weet Rosental.
Hoon
De oproep van Ferrier kwam haar op hoon van andere Kamerfracties te staan. D66-leider Alexander Pechtold vroeg aan Ferrier of ze had uitgezocht of Nijmeijer twee paspoorten heeft, zodat ze niet stateloos wordt, wat berechting en uitlevering bemoeilijkt. Dat bleek Ferrier niet gedaan te hebben. "Ik ben ook geen jurist", aldus de CDA'er.
Dit wekte bij VVD-Kamerlid Han ten Broeke verbazing. "Het lijkt me evident dat je uitzoekt of Nijmeijer een tweede paspoort heeft voor je zo'n plan lanceert", zei hij. "Het was geen plan, het was een vraag aan de minister of hij dit kon uitzoeken", verdedigde een geïrriteerde Ferrier zich.
Media
Van PvdA-Kamerlid Timmermans kreeg Ferrier ook geen bijval. "Deze hoon is helemaal verdiend", zei hij. Hij hekelde de handelswijze van Ferrier om eerst de media te zoeken met een voorstel en om dit tijdens het debat vervolgens terug te trekken. Bovendien vindt Timmermans dat Ferrier door de kwestie opnieuw aan te halen zelf bijdraagt aan de romantisering van Nijmeijer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |