SPOILER: SysteemeisenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trailers
http://www.gameinformer.c(...)c-dragon-action.aspx
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/137?ch=1
http://www.bethblog.com/i(...)live-action-trailer/
Previews
Fok!Games - http://games.fok.nl/previ(...)crolls-v-skyrim.html
Wired - http://www.wired.com/gamelife/2011/10/skyrim-hands-on/
Gamekings - http://www.gamekings.tv/v(...)er-scrolls-v-skyrim/
Reviews
* IGN!
* Gamekings!
* Game-Informer!
* Tweakers.net
Algemene info
Bron: http://www.gamefaqs.com/b(...)ls-v-skyrim/57934750
Winkels: http://www.budgetgaming.n(...)ls+v:+skyrim_PC.htmlSPOILER: Algemene informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Additionele informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Platform-Poll :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dit vond ik ook wel trollen trouwensquote:Op zondag 27 november 2011 23:55 schreef eQuaL het volgende:
Daarnet tegen een undead draak gevochten
Ik was nog bezig, gaat die draak opeens ontvlammen, ik had zijn soul al voordat hij nog maar half dood was![]()
![]()
De rest van de tijd tegen een vliegend skelet gevochten![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
Klopt, dat is wel irritant inderdaad. Het zijn geen lange loading screens, maar het zijn er wel veel.quote:Op maandag 28 november 2011 23:48 schreef Vijf_voor het volgende:
[..]
Het vervelende (vind ik) is dat de wereld 'Skyrim' in 1x kan worden ingeladen. Maar dat als je in bijvoorbeeld whiterun komt en je moet voor een quest een pakketje brengen van de jarl naar de smith dan ben je langer naar een laadscherm aan het kijken dan dat je aan het spelen bent.
Als je in een stad ben loop je gewoon van laadscherm naar laadscherm.
Wat betreft die followers... de meeste companions ben ik al tegengekomen de eerste keer dat ik Whiterun binnen wandelde. Toen was ik level 5 of zo. Als ik ze nu op level 25 als companion meeneem, zijn ze dan nog steeds level 5? Dat zou wel balen zijn. Rare mechaniek ook, was het geen mogelijkheid om de stats van je followers up te daten elke keer als je hem/haar vraagt om mee te komen? Voor de duidelijkheid: de laatste is een retorische vraag
Nou ja, wie weet verandert Bethesda het nog in een toekomstige patch.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Jup, met je muis klikken en slepen. Links en rechts is draaien, boven en onder uit- en inzoomenquote:
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ja ik heb het net even geprobeerdquote:Op maandag 28 november 2011 23:59 schreef vosss het volgende:
[..]
Jup, met je muis klikken en slepen. Links en rechts is draaien, boven en onder uit- en inzoomen![]()
![]()
Het waren de de draken![]()
(sorry het is mijn eerste 'reeks' topic. Omdat ik het vaak mis zag gaan dacht ik dat je het getal handmatig moest aanpassen, niet dus. )![]()
![]()
Volgens de skyrim wiki blijven de stats op 5.quote:Op maandag 28 november 2011 23:56 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Wat betreft die followers... de meeste companions ben ik al tegengekomen de eerste keer dat ik Whiterun binnen wandelde. Toen was ik level 5 of zo. Als ik ze nu op level 25 als companion meeneem, zijn ze dan nog steeds level 5?
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Followers
Onlogisch idd. Als je hoge level followers wilt hebben moet je ze dus eerst vermijden.![]()
Raar iets...quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:24 schreef NorthernStar het volgende:
Onlogisch idd. Als je hoge level followers wilt hebben moet je ze dus eerst vermijden.
Ik las ergens een manier om het te fixen. Als je console opent, op je follower klikt en disable typt verdwijnt je follower. Als je meteen daarna enable typt verschijnt je follower weer en behandelt de game dat alsof je die net voor het eerst tegen komt, dus stats van jouw level.
Zelf nog niet in die mate gebruikt dat ik kan zien of het echt werkt.
Edit: Toch maar even naar de wiki gegaan om te kijken of ik dat daar las, en ja hoor, staat daar onder 'follower stats'.![]()
![]()
Voor de mensen die geen kant kunnen kiezen mbt de oorlog:SPOILER: MainquestOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Godver kutspel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:40 schreef boem-dikkie het volgende:
Godver kutspel.Waarom kan je niet met hem praten als je naar binnen gaat? Slaapt hij? Dan kan je toch gewoon binnen wachten tot het weer dag is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Omdat ik zijn lockpick en als ik naar binnen ga valt hij me aan.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:43 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Waarom kan je niet met hem praten als je naar binnen gaat? Slaapt hij? Dan kan je toch gewoon binnen wachten tot het weer dag is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Vampirisme zuigt echt. Wat negatieve effecten om eventuele positieve te ballanceren, ok, maar de negatieve zijn zo extreem en dat kleine beetje extra sneak is de moeite niet.
Weerwolf heb je ook weinig aan maar de well rested bonus verliezen is niet zo erg vind ik. Ben nu immuun voor alle ziekten dus dat is wel een goede ruil.
En weerwolf kan wel handig zijn om NPCs te vermoorden zonder dat je een bounty krijgt.![]()
Ik wil wel eens wat betere soulgems tegenkomen dan common en petty
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Zwaar irritant iddquote:Op maandag 28 november 2011 21:52 schreef Jump het volgende:
Godver, dat die pc patch er maar snel is want ik begin die crashes nu echt wel kotsbeu te worden... Kan niet eens half uur meer spelen zonder crash...![]()
![]()
Lost inderdaad al heel wat op.quote:
Hoop dat het spel ook nog fatsoenlijke multi-core ondersteuning krijgt.das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Ik niet. Het draait perfect hier op 1920x1200 met alles op ultra en een zooi mods en ini tweaks en gridstoload op 9.quote:Op dinsdag 29 november 2011 02:03 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Lost inderdaad al heel wat op.
Hoop dat het spel ook nog fatsoenlijke multi-core ondersteuning krijgt.
Ziet er prima uit wmb. Of het dan 1, 2 of 4 cores van mn proc gebruikt zal me eik aan mn dikke ballen jeuken
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Goed dat je het zegt, ik moet Nazeem en dat opgewarmde lijk ("Come to talk with an old lady, HMMM?") nog te grazen nemen met m'n weerwolfje.quote:Op dinsdag 29 november 2011 00:51 schreef NorthernStar het volgende:
En weerwolf kan wel handig zijn om NPCs te vermoorden zonder dat je een bounty krijgt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
"Hmmmm Do your good deed for the day?"quote:Op dinsdag 29 november 2011 02:33 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Goed dat je het zegt, ik moet Nazeem en dat opgewarmde lijk ("Come to talk with an old lady, HMMM?") nog te grazen nemen met m'n weerwolfje.
Ik moet me telkens inhouden.
Dat is Olava the Feeble toch? Daar zit nog een DB quest aan vast. Nadat je een reading van haar hebt gehad kun je dr veilig opruimen.
"Have you tried mercenary work? It might suit you."
Ze hadden gezegd dat ze het irritante herhalen in Oblivion zouden voorkomen in Skyrim. Niet helemaal gelukt imo.![]()
Het probleem is dat het echt op de meest willekeurige momenten getriggered wordt. Ik stond een keer naar die Irileth the luisteren in Whiterun, voordat we gingen matten met die draak weet je wel? Wordt haar speech onderbroken door Nazeem, Olava, dat kutkind dat niet bang voor me is en die pauper die voor Belethor werkt. En ik deed helemaal niets, ik stond gewoon stil!quote:Op dinsdag 29 november 2011 03:54 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
"Hmmmm Do your good deed for the day?"
Ik moet me telkens inhouden.
Dat is Olava the Feeble toch? Daar zit nog een DB quest aan vast. Nadat je een reading van haar hebt gehad kun je dr veilig opruimen.
"Have you tried mercenary work? It might suit you."
Ze hadden gezegd dat ze het irritante herhalen in Oblivion zouden voorkomen in Skyrim. Niet helemaal gelukt imo.
De enige toffe voorbijganger was Ysolda die heel subtiel liet merken dat ze met me naar bed wilde.
Oh, en over iets heel anders: volgens mij heb ik net mijn eigen personage uit Oblivion ontmoet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Oeh, ik heb de Dark Brotherhood ontmoet.SPOILER: Plottwist!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Markath![]()
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Get it and Bet it![]()
Over een paar minuten naar ziekenhuis om gips eraf te halen.Als de dokter ineens zegt dat ik nog langer moet ga ik huilen.
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 08:30 schreef SteveBudin het volgende:
Markath![]()
.
Vond ik een van de leukste tot nu toe.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwam totaal onverwacht voor me.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik denk ik ga wel verder met m'n DB quest en dan los ik dat vampirism later wel op. 100% weakness to fire, super handig als je tegen een draak moet vechten.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Gisteren voor het eerst met smithing aan de slag geweest en nu ben ik constant overencumbered omdat al die troep zoveel weegtHoe krijg je meer draagkracht? Ik heb wel een ring aan met +12 maar kan het ook anders?
Voor 14,99 kan hier jouw opmerking staan!
Of je kan het heel lief vragen.![]()
Stamina verhogen met levellen. protip: alleen leather strips en iron ingots kopen bij de smith, vervolgens daggers maken en die dan weer terugverkopen aan de smith, verhoogt ook gelijk je speech.
We, the unwilling.. led by the unqualified..
to do the unnecessary.. for the ungrateful..![]()
Je kunt tijdens het levelen je stamina verhogen. Alleen je basisstamina is echter van invloed (blessings en enchantments tellen dus niet mee) en per keer dat je stamina verhoogt krijg je 5 carry weight erbij. Op de korte duur zal het je niet veel helpen, pas op de lange duur zet het echt zoden aan de dijk.quote:Op dinsdag 29 november 2011 09:20 schreef internal het volgende:
Gisteren voor het eerst met smithing aan de slag geweest en nu ben ik constant overencumbered omdat al die troep zoveel weegtHoe krijg je meer draagkracht? Ik heb wel een ring aan met +12 maar kan het ook anders?
Wat wél meteen een flinke increase geeft is The Steed standing stone. Je krijgt +100 carry weight en armor die je draagt weegt niets meer. Je kunt hem vinden boven Wolfskull Cave, iets ten oosten van Fort Hraggstad (beiden ten westen van Solitude).
Ook is er de Extra Pockets perk (pickpocketing) die je er ook direct 100 carry weight bij geeft. Daarvoor moet je wel een skill van 50 pickpocket hebben.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Bedankt dat klinkt wel goedquote:Op dinsdag 29 november 2011 09:27 schreef jankaas020 het volgende:
Stamina verhogen met levellen. protip: alleen leather strips en iron ingots kopen bij de smith, vervolgens daggers maken en die dan weer terugverkopen aan de smith, verhoogt ook gelijk je speech.Die stone heb ik nog niet gevonden daar. Moet ik denk ik maar even terug gaan om wat beter te zoeken. Bedanktquote:Op dinsdag 29 november 2011 09:31 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Je kunt tijdens het levelen je stamina verhogen. Alleen je basisstamina is echter van invloed (blessings en enchantments tellen dus niet mee) en per keer dat je stamina verhoogt krijg je 5 carry weight erbij. Op de korte duur zal het je niet veel helpen, pas op de lange duur zet het echt zoden aan de dijk.
Wat wél meteen een flinke increase geeft is The Steed standing stone. Je krijgt +100 carry weight en armor die je draagt weegt niets meer. Je kunt hem vinden boven Wolfskull Cave, iets ten oosten van Fort Hraggstad (beiden ten westen van Solitude).
Ook is er de Extra Pockets perk (pickpocketing) die je er ook direct 100 carry weight bij geeft. Daarvoor moet je wel een skill van 50 pickpocket hebben.
Gelukkig heb is sowieso stamina nodig omdat een powerswing met mijn two handed weapon mijn hele stamina bar gebruikt
Voor 14,99 kan hier jouw opmerking staan!
Of je kan het heel lief vragen.![]()
Hebben mensen last van lange laadtijden in Windows 7?. Ik ben sinds kort overgestapt van XP en hoewel het veel stabieler is zijn de laadtijden tussen gebieden nu zo'n 2 minuten in plaats van 20 seconden...www.kiva.org. Steun ondernemers in ontwikkelingslanden.![]()
Geen last van, de laadtijden zijn bij mij tussen de 10 en 20 seconden.quote:Op dinsdag 29 november 2011 10:14 schreef Zihuatanejo het volgende:
Hebben mensen last van lange laadtijden in Windows 7?. Ik ben sinds kort overgestapt van XP en hoewel het veel stabieler is zijn de laadtijden tussen gebieden nu zo'n 2 minuten in plaats van 20 seconden...Voor 14,99 kan hier jouw opmerking staan!
Of je kan het heel lief vragen.![]()
Ligt niet aan 7, bij mij geen last van.quote:Op dinsdag 29 november 2011 10:14 schreef Zihuatanejo het volgende:
Hebben mensen last van lange laadtijden in Windows 7?. Ik ben sinds kort overgestapt van XP en hoewel het veel stabieler is zijn de laadtijden tussen gebieden nu zo'n 2 minuten in plaats van 20 seconden...![]()
Thanks. Zal thuis opnieuw moeten kijken naar de instellingen...www.kiva.org. Steun ondernemers in ontwikkelingslanden.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 10:02 schreef Sinji het volgende:
Heh, pickaxen kun je equipen en dual-wielden om ore sneller binnen te halen.
Nosce te ipsum.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 10:02 schreef Sinji het volgende:
Heh, pickaxen kun je equipen en dual-wielden om ore sneller binnen te halen.![]()
![]()
En hier 3-5 secondenquote:Op dinsdag 29 november 2011 10:17 schreef internal het volgende:
[..]
Geen last van, de laadtijden zijn bij mij tussen de 10 en 20 seconden.10+ seconden is nogal veel lijkt me?
Conscience do cost.![]()
Inderdaad, langste laadtijden is als je de game net opent en op continue klikt, en dit duurt amper 5 tot 10 seconden. In game zelf is het eerder 2 a 3 seconden, dusdanig kort dat ik echt heb moeten zoeken naar een pagina met die tips uit de loading screen aangezien die niet te lezen zijn in die korte tijd..quote:Op dinsdag 29 november 2011 11:48 schreef ems. het volgende:
[..]
En hier 3-5 seconden10+ seconden is nogal veel lijkt me?
Snap dan ook niet waar de lange laadtijden bij jullie vandaan komen, oud systeem wellicht?Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
hier ook zoiets(misschien zelfs korter), maar dan alleen als je een cave of stad in/uitgaat.quote:
nog niks tegengekomen waaraan ik mij erger
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
Hmm, ja heb er nog nooit met een klokje naast gezeten maar het voelt als 10 secondenquote:Op dinsdag 29 november 2011 11:48 schreef ems. het volgende:
[..]
En hier 3-5 seconden10+ seconden is nogal veel lijkt me?
Het zal denk ik wel korter zijn.
Voor 14,99 kan hier jouw opmerking staan!
Of je kan het heel lief vragen.![]()
Lijkt me dat vooral de harde schijf hier een belangrijke rol speelt. Hoeveel mensen hier spelen met een SSD schijf?quote:Op dinsdag 29 november 2011 11:52 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Inderdaad, langste laadtijden is als je de game net opent en op continue klikt, en dit duurt amper 5 tot 10 seconden. In game zelf is het eerder 2 a 3 seconden, dusdanig kort dat ik echt heb moeten zoeken naar een pagina met die tips uit de loading screen aangezien die niet te lezen zijn in die korte tijd..
Snap dan ook niet waar de lange laadtijden bij jullie vandaan komen, oud systeem wellicht?![]()
Companions...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amen.![]()
Dat is dus het aparte; mijn harde schijf is echt oude rommel dus daar kan het geeneens aan liggen. Maar toch doet hij er niet langer dan 5 seconden over, en dat is meestal de max als ik vanuit een grot weer in skyrim kom.quote:Op dinsdag 29 november 2011 11:52 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Inderdaad, langste laadtijden is als je de game net opent en op continue klikt, en dit duurt amper 5 tot 10 seconden. In game zelf is het eerder 2 a 3 seconden, dusdanig kort dat ik echt heb moeten zoeken naar een pagina met die tips uit de loading screen aangezien die niet te lezen zijn in die korte tijd..
Snap dan ook niet waar de lange laadtijden bij jullie vandaan komen, oud systeem wellicht?
Maar 10-20 seconden klopt niet lijkt me
Conscience do cost.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 12:14 schreef Jivis het volgende:
Companions...op master er doorheen rushen? die archers kilde me bijna met 1 schotSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik speel met een ouwe gare WD schijf van 7200rpm en een i5 2500K en een 6870, beide op stock speeds.quote:Op dinsdag 29 november 2011 11:55 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Lijkt me dat vooral de harde schijf hier een belangrijke rol speelt. Hoeveel mensen hier spelen met een SSD schijf?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 06:28 schreef Rikketik het volgende:
Oeh, ik heb de Dark Brotherhood ontmoet.De brotherhood was het vetste ding uit Oblivion imoSPOILER: Plottwist!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Het past ook niet bij mijn character maar ik ga me gewoon aansluiten. Wat een bazen![]()
![]()
![]()
Wat ik nu toch heb meegemaakt.![]()
Ging fast-travelen naar een bepaald Orc kamp omdat in de buurt zo'n Dwemer fort was.
Kom ik in een battle terecht met 2 Dragons, een Giant, een Troll, 3 Orcs, 1 Goat en 1 Rabbit.
Aangezien ze elkaar voor het meerendeel afmaakten, was dat achteraf heerlijk looten geblazen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?![]()
Ik speel op Expertquote:Op dinsdag 29 november 2011 12:40 schreef Friday12 het volgende:
[..]
op master er doorheen rushen? die archers kilde me bijna met 1 schot.
Amen.![]()
Alleen bij het opstarten? En zelfs dan niet. Heb op de xbox nooit langer dan 8 seconden, meestal minder (dat is ook lang daar niet van).quote:Op dinsdag 29 november 2011 11:55 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Op console is het makkelijk 30 seconden.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ik ook een zelfde schijf, maar van SGquote:Op dinsdag 29 november 2011 12:48 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik speel met een ouwe gare WD schijf van 7200rpm en een i5 2500K en een 6870, beide op stock speeds.Verder een Quad Core Q6600 2.4 ghz, 4GB RAM (pc2 6400) en een Gforce 8800GT
Laadtijden zijn hier in-game max 8 seconden zoals ik al zei, en mijn graphics instellingen grotendeels op medium (behalve textures & resolutie, die staan allebei op max). Vroeg me eigenlijk af wat het eerste onderdeel is wat ik zou moeten upgraden voor betere performance. Maar misschien moet ik dat niet hier vragen![]()
![]()
draai alles up max/ultra met een HD6970 2gb. Geen problemen en alles vloeiendquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:21 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Ik ook een zelfde schijf, maar van SGVerder een Quad Core Q6600 2.4 ghz, 4GB RAM (pc2 6400) en een Gforce 8800GT
Laadtijden zijn hier in-game max 8 seconden zoals ik al zei, en mijn graphics instellingen grotendeels op medium (behalve textures & resolutie, die staan allebei op max). Vroeg me eigenlijk af wat het eerste onderdeel is wat ik zou moeten upgraden voor betere performance. Maar misschien moet ik dat niet hier vragen
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
Vandaar ook dat ik wees richting systemen, en niet de hdd. Het lijkt me (gezien de systeem samenstellingen van hun bakken) erg sterk dat het een hdd issue zou zijn.
Ikzelf speel op 2600k (OC) met 8gb ddr3, vertex 2 ssd en hd6970...
@eQual: ik zou beginnen met je gpu als je dan toch moet upgraden, maar ik kan je eerlijk zeggen dat de game alsnog niet super fraai gaat zijn. Heb alles op ultra, en de ini file zo ver aangepast als maar mogelijk was, en nog is het maar zo-zo.Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Dan noem je er ook wel eentje van 300 euroquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:23 schreef wise het volgende:
[..]
draai alles up max/ultra met een HD6970 2gb. Geen problemen en alles vloeiendMja ik moet zeggen dat Skyrim de eerste game sinds tijden is die ik weer op de PC speel. Afgelopen jaar eigenlijk bijna alleen maar op mijn 360 gegamed. Maar omdat ik Skyrim eerst wilde uitproberen (lees: downloaden) maar voor de PC gekozen. Ziet er alsnog beter uit dan bij mijn huisgenoot op zijn 360quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:26 schreef DeeCruise het volgende:
@eQual: ik zou beginnen met je gpu als je dan toch moet upgraden, maar ik kan je eerlijk zeggen dat de game alsnog niet super fraai gaat zijn. Heb alles op ultra, en de ini file zo ver aangepast als maar mogelijk was, en nog is het maar zo-zo.
[ Bericht 42% gewijzigd door eQuaL op 29-11-2011 13:40:56 ]![]()
Je videokaart. Pleur er een 6870 in en je hebt meteen een bak betere performance.quote:Vroeg me eigenlijk af wat het eerste onderdeel is wat ik zou moeten upgraden voor betere performance. Maar misschien moet ik dat niet hier vragen
Kun je in een later stadium je processor, moederbord en geheugen doen.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Thnx voor de tip, die is een stuk minder duur, zal er eens naar kijkenquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:40 schreef vosss het volgende:
[..]
Je videokaart. Pleur er een 6870 in en je hebt meteen een bak betere performance.
Kun je in een later stadium je processor, moederbord en geheugen doen.![]()
![]()
doe het liever gelijk goed. Wilde eigenlijk voor een ander die 4gb was. Maar die koste 650quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:27 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Dan noem je er ook wel eentje van 300 euro
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
Speel nu op Master en.... Afgezien van mages is 't nog steeds een beetje makkelijk. Heb nu full Deadric armor and wapens en alles maximaal improved en enchanted...[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Er moet gewoon een mod komen met een Legendary difficultyquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:45 schreef Jajong het volgende:
Speel nu op Master en.... Afgezien van mages is 't nog steeds een beetje makkelijk. Heb nu full Deadric armor and wapens en alles maximaal improved en enchanted...![]()
![]()
Ah, Vosss: bedankt nog voor het naspeuren in je strategy guide. Heeft dan wel niks opgeleverd maar je hebt in ieder geval gekeken. Heb het voor nu maar even opgegeven om dat vrouwmens te "regelen"...quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:40 schreef vosss het volgende:
[..]
Je videokaart. Pleur er een 6870 in en je hebt meteen een bak betere performance.
Kun je in een later stadium je processor, moederbord en geheugen doen.Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Heeft iemand trouwens een oplossing voor die bugged Companions quest? Dat ze daar allemaal buiten staan en niks doen. (Na deSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. )
Heb het internet afgespeurd maar de oplossingen daar werken niet. Speel op PC[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Zelfs in een game gefaaldquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:47 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ah, Vosss: bedankt nog voor het naspeuren in je strategy guide. Heeft dan wel niks opgeleverd maar je hebt in ieder geval gekeken. Heb het voor nu maar even opgegeven om dat vrouwmens te "regelen"...![]()
foreveralone.jpg![]()
Buggy quests doe je weinig aan he?quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:53 schreef Sinji het volgende:
[..]
Zelfs in een game gefaald![]()
foreveralone.jpgOp dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Vind je het gek als je de beste gear hebt uit het spel.quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:45 schreef Jajong het volgende:
Speel nu op Master en.... Afgezien van mages is 't nog steeds een beetje makkelijk. Heb nu full Deadric armor and wapens en alles maximaal improved en enchanted...
ik speel nu ook master maar de eerste 20 levels zijn tot nu toe behoorlijk pittig. Ben vaak genoeg een dugeon maar even uitgegaan omdat de monsters toch wat te sterk warenWe'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Dat moet je in het echte leven ook zeggen als een vrouw je afwijstquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:59 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Buggy quests doe je weinig aan he?.
"Ach joh, da's gewoon een bug van je, komt hopelijk snel een patch voor."Amen.![]()
Mjeh, maar ik ben nu lvl 38 ofzo en nog helemaal niet zo ver in 't spel.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:01 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Vind je het gek als je de beste gear hebt uit het spel.
ik speel nu ook master maar de eerste 20 levels zijn tot nu toe behoorlijk pittig. Ben vaak genoeg een dugeon maar even uitgegaan omdat de monsters toch wat te sterk waren[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Graag gedaan.quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:47 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ah, Vosss: bedankt nog voor het naspeuren in je strategy guide. Heeft dan wel niks opgeleverd maar je hebt in ieder geval gekeken. Heb het voor nu maar even opgegeven om dat vrouwmens te "regelen"...
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ow ik heb nog even wat zitten zoeken en zelf even getest en dat werkt wel:
Console openen met ~ key en dan "resetquest relationshipmarriage" intypen zonder de "-tekens.
Vervolgens "setstage relationshipmarriage 10" intypen, ook weer zonder de "-tekens.
Wel doen als je voor haar neus staat.
Daarna kreeg ik in elk geval wel de optie.
Ik moest wel eerst de vorige een kopje kleiner maken voordat dit werkte, maargoed
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Wacht er maar niet te lang mee, bij stage 4 vampirism komt heel Skyrim achter je aanquote:Op dinsdag 29 november 2011 08:57 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik denk ik ga wel verder met m'n DB quest en dan los ik dat vampirism later wel op. 100% weakness to fire, super handig als je tegen een draak moet vechten.
En anders blijven feeden om op stage 1 te blijven.![]()
De persoon die de bugs uit vrouwen kan halen is in een splitsecond de rijkste man van de wereld, guaranteed!quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:02 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat moet je in het echte leven ook zeggen als een vrouw je afwijst.
"Ach joh, da's gewoon een bug van je, komt hopelijk snel een patch voor."Awesome dude, vanavond (laat, want afsprakenquote:Op dinsdag 29 november 2011 14:20 schreef vosss het volgende:
Ow ik heb nog even wat zitten zoeken en zelf even getest en dat werkt wel:
Console openen met ~ key en dan "resetquest relationshipmarriage" intypen zonder de "-tekens.
Vervolgens "setstage relationshipmarriage 10" intypen, ook weer zonder de "-tekens.
Wel doen als je voor haar neus staat.
Daarna kreeg ik in elk geval wel de optie.
Ik moest wel eerst de vorige een kopje kleiner maken voordat dit werkte, maargoed) meteen proberen, thanks!
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Dat heb ik al, zie de spoiler boven je voor een gerelateerde vraag.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:25 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Wacht er maar niet te lang mee, bij stage 4 vampirism komt heel Skyrim achter je aan
En anders blijven feeden om op stage 1 te blijven.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Irritant he. Ik heb op laatst maar een cheat code gebruikt.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:25 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat heb ik al, zie de spoiler boven je voor een gerelateerde vraag.![]()
Ja, fucking irritant.
Ik heb bijna mijn quest klaar alleen moet ik daarvoor eerst weer stage 1 worden. Moet iemand bijten maar goed, dat gaat wat lastig als iedereen achter me aan zit.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Vampiers zijn aids, wou er in Oblivion niet eentje wezen en nu ook niet. Ben een epic weerwolfje dat dan weer wel. Team Jacob jo. En boem-dikkie verwijder mijn posts eens niet anders kom ik je halen, ik weet waar je uithangt ouwe gek.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Kwam perongeluk dat ik vampier werd en daarna geen aandacht aan besteedt. En loop niet zo te trollen jong pik.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:35 schreef Jajong het volgende:
Vampiers zijn aids, wou er in Oblivion niet eentje wezen en nu ook niet. Ben een epic weerwolfje dat dan weer wel. Team Jacob jo. En boem-dikkie verwijder mijn posts eens niet anders kom ik je halen, ik weet waar je uithangt ouwe gek.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:35 schreef Jajong het volgende:
Vampiers zijn aids, wou er in Oblivion niet eentje wezen en nu ook niet. Ben een epic weerwolfje dat dan weer wel. Team Jacob jo. En boem-dikkie verwijder mijn posts eens niet anders kom ik je halen, ik weet waar je uithangt ouwe gek.
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
quote:.
Pfff. Internet = for trolling.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:42 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Kwam perongeluk dat ik vampier werd en daarna geen aandacht aan besteedt. En loop niet zo te trollen jong pik.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Fixedquote:Op dinsdag 29 november 2011 14:44 schreef Jajong het volgende:
[..].
[..]
Pfff. Internet = for trolling porn.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Dat is zo 2007.quote:[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Maar wel waarquote:
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Daar heb je invisibility voor.quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:33 schreef boem-dikkie het volgende:
Ja, fucking irritant.
Ik heb bijna mijn quest klaar alleen moet ik daarvoor eerst weer stage 1 worden. Moet iemand bijten maar goed, dat gaat wat lastig als iedereen achter me aan zit.Get it and Bet it![]()
Waar ik ook rondsjouw, ik kom altijd bij Meridia uitquote:Op dinsdag 29 november 2011 15:05 schreef Jivis het volgende:
Tot nu toe vind ik die Deadra quests de beste van het spel.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Ja lekker makkelijk als je al volle gear hebt om hem dan op master te zettenquote:Op dinsdag 29 november 2011 13:45 schreef Jajong het volgende:
Speel nu op Master en.... Afgezien van mages is 't nog steeds een beetje makkelijk. Heb nu full Deadric armor and wapens en alles maximaal improved en enchanted...![]()
![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 14:25 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Wacht er maar niet te lang mee, bij stage 4 vampirism komt heel Skyrim achter je aan
En anders blijven feeden om op stage 1 te blijven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Speelde al master voordat ik die gear had hoorquote:Op dinsdag 29 november 2011 15:21 schreef Dr.Sexy het volgende:
[..]
Ja lekker makkelijk als je al volle gear hebt om hem dan op master te zetten.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Lol, ik had net 2 sabrecats achter me aan zitten, en wat vallen ze aan? Vlinders![]()
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Hahaha, ik wandel net de College binnen, landt er een draak in de die binnenplaats. Paar dikke destruction spells van die NPC's en het draakje is dood![]()
![]()
Hij wil nog wel eens hangen op een laadscherm.
Dan kan ik prima lezen. Moet ik weer alt tabben om skyrim door te laten lopen![]()
We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Nog meer humor: ik ben wat necromancers aan het afslachten in een Keep. Zegt er eentje "Nerevar guide me!".
Mijn char heet Nerevar
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Wellicht een rare vraag: ik heb die 4gb launcher nu toegepast zoals enkele van jullie in de vorige topics, maar qua geheugen gebruik binnen Windows verandert er helemaal niets.. Is bij jullie wel iets te merken?Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Hier niet.
Enige wat ik merk is minder/geen CTD's meer.
Geheugen verbruik komt niet boven de 1GB uit
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ok dan... Jij had objectstoload ook naar 11 gegooid meen ik me te herinneren of niet? Heb het hier voor de mod geprobeerd, maar game crashte binnen 5 minuten, staat nu weer terug op 5quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:40 schreef vosss het volgende:
Hier niet.
Enige wat ik merk is minder/geen CTD's meer.
Geheugen verbruik komt niet boven de 1GB uit
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Ik zou niet meteen voor 11 gaan maar eerder voor 7 of 9.quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:42 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ok dan... Jij had objectstoload ook naar 11 gegooid meen ik me te herinneren of niet? Heb het hier voor de mod geprobeerd, maar game crashte binnen 5 minuten, staat nu weer terug op 5das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Wat betekent het als mensen zeggen you look a little sickly?Love, The Kind You Clean Up With A Mop.![]()
Seriously?quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:07 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
Wat betekent het als mensen zeggen you look a little sickly?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.![]()
uGridstoload heb ik op 9 staan en dat gaat primaquote:Op dinsdag 29 november 2011 17:42 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ok dan... Jij had objectstoload ook naar 11 gegooid meen ik me te herinneren of niet? Heb het hier voor de mod geprobeerd, maar game crashte binnen 5 minuten, staat nu weer terug op 5
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ben sinds vandaag ook gebruik gaan maken van Bound Bow (Bound Sword ben ik niet zo weg van aangezien Dawnbreaker meer schade toebrengt), en ik moet zeggen dat ik het wel erg tof vind. Waar ik bij Oblivion mij altijd ergerde aan het feit dat je Bound Weapon altijd een Daedric weapon was heb ik bij Skyrim echt een tof gevoel bij de Bound Bow, ziet er erg impressive uit.![]()
Waarom is Dragon Plate armor slechter dan Daedric armor?Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Ik heb op de Xbox met gemak een minuut ofso. Althans, zo lijkt het. Bij heel veel overgangen...quote:Op dinsdag 29 november 2011 13:12 schreef speknek het volgende:
[..]
Alleen bij het opstarten? En zelfs dan niet. Heb op de xbox nooit langer dan 8 seconden, meestal minder (dat is ook lang daar niet van).![]()
Meh, ben nu lvl 22 en heb het idee dat m'n wapen (flawless glass axe) sinds 3 lvls ofzo echt zwak isDoet 39 dmg, maar het lijkt of ik nu 2x zoveel op bijv een restless draugr in moet hakken om hem dood te krijgen
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Had ik ook van de week. Sindsdien heb ik Enthir niet meer kunnen vinden...quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:02 schreef Sephael het volgende:
Hahaha, ik wandel net de College binnen, landt er een draak in de die binnenplaats. Paar dikke destruction spells van die NPC's en het draakje is dood![]()
![]()
ik heb er 2 corpsen liggen en geen 1 van hun die 1 hand uitstakquote:Op dinsdag 29 november 2011 18:48 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Had ik ook van de week. Sindsdien heb ik Enthir niet meer kunnen vinden...![]()
![]()
Elke keer als ik een frost dragon in het wild tegenkom, en dus niet in of rond een dorpje, word ik he-le-maal weggevaagdIk kan dan vaak amper schuilen en m'n boog doet veel te weinig damage.
![]()
volgens mij lvlen vijanden gedeeltelijk mee dus als het restless draugrs zijn in verschillende grotten kunnen ze verschillenquote:Op dinsdag 29 november 2011 18:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Meh, ben nu lvl 22 en heb het idee dat m'n wapen (flawless glass axe) sinds 3 lvls ofzo echt zwak isDoet 39 dmg, maar het lijkt of ik nu 2x zoveel op bijv een restless draugr in moet hakken om hem dood te krijgen
![]()
Een Draugr Deathlord krijg ik al helemaal niet neer zonder minstens 20 healthpotions naar binnen te kiepenquote:Op dinsdag 29 november 2011 19:10 schreef WARE_HEIDEN het volgende:
[..]
volgens mij lvlen vijanden gedeeltelijk mee dus als het restless draugrs zijn in verschillende grotten kunnen ze verschillenEr moet toch iets overpowereds voor mn char te vinden zijn of niet? Ik ga die mace of molag bal maar eens halen, kijken of dat wat oplevert.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Een Draugr Deathlord krijg ik al helemaal niet neer zonder minstens 20 healthpotions naar binnen te kiepenEr moet toch iets overpowereds voor mn char te vinden zijn of niet? Ik ga die mace of molag bal maar eens halen, kijken of dat wat oplevert.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.![]()
Ik loop ook echt met een mace met 11 damage rond en van die guard gear. Geen idee waar je betere gear krijgt maar voorlopig blijf ik in leven door veel potions naar binnen te mikken. Die companions doen het meeste dmg werk voro mij, ik kite en cirkel een beetje rond![]()
![]()
Nogmaals voor iedereen die met uGridsToload aan de slag wilt:
Je moet deze norm hanteren:
uExterior Cell Buffer=(X+1)^2
uGridsToLoad=X
iPreloadSizeLimit=(X*1024)^2
In het geval van uGridsToLoad op 9 ziet dat er dus zo uit:
uExterior Cell Buffer=100
uGridsToLoad=9
iPreloadSizeLimit=84934656
Meer tekst en uitleg hier:
http://forums.bethsoft.co(...)ion-default-57911/cv
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Naar aanleiding van een vraag die ik via PM kreeg
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Mijn vrouw is aan het spelen dus zal eens gaan timen.quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:47 schreef Ghostandor het volgende:
[..]
Ik heb op de Xbox met gemak een minuut ofso. Althans, zo lijkt het. Bij heel veel overgangen...
Ohja 25 seconden (een van de langere wel). Binnenkort toch maar eens naar hdd installeren, die texture bug schijnt nu verholpen te zijn.
Bij Deus Ex ergerde me het veel meer, maar daar ging je ook vaker dood.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Heeft een HDD veel zin dan? Het duurt echt te lang imho, misschien omdat ik heel veel savegames heb?quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Mijn vrouw is aan het spelen dus zal eens gaan timen.
Ohja 25 seconden (een van de langere wel). Binnenkort toch maar eens naar hdd installeren, die texture bug schijnt nu verholpen te zijn.
Bij Deus Ex ergerde me het veel meer, maar daar ging je ook vaker dood.![]()
Woensdag pas.quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Binnenkort toch maar eens naar hdd installeren, die texture bug schijnt nu verholpen te zijn.Feel free to ignore my comments.![]()
http://donotargue.com/cfg-makers/skyrim/quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:33 schreef vosss het volgende:
Nogmaals voor iedereen die met uGridsToload aan de slag wilt:
Je moet deze norm hanteren:
uExterior Cell Buffer=(X+1)^2
uGridsToLoad=X
iPreloadSizeLimit=(X*1024)^2
In het geval van uGridsToLoad op 9 ziet dat er dus zo uit:
uExterior Cell Buffer=100
uGridsToLoad=9
iPreloadSizeLimit=84934656
Meer tekst en uitleg hier:
http://forums.bethsoft.co(...)ion-default-57911/cv
Voor als je lui bent
Als jij al je vrienden mee neemt kom ik ook alleen![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:33 schreef Burrito het volgende:
Hoe kom je trouwens aan meer lockpicks? Want ik zit steeds zonder midden in een dungeonSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.![]()
Heb maar ff wat Steel Plate armor gemaakt, kan ik mooi heavy armor trainen (omdat ik light een beetje beu ben).
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
hmm, deur kunnen lockpicken die "master" was. Grote kist met wat erin:
25 gold
paar kamers verder een gewone kist met allerlei moois
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡![]()
Ook regelmatig gehad jaquote:Op dinsdag 29 november 2011 20:34 schreef wise het volgende:
hmm, deur kunnen lockpicken die "master" was. Grote kist met wat erin:
25 gold
paar kamers verder een gewone kist met allerlei moois. Maar is wel goed voor je lockpick skilling.
Amen.![]()
Zijn die ward spells van restoration eigenlijk een beetje de moeite waard? Is kijken of ik zo mijn zwakte tegen magie een beetje kan verminderen.![]()
Pff, zit ik ff flink soultrap te casten op Draugr en die te slachten... vullen ze alleen petty gems_!
Even een Deathlord, Scourge of dinges Draugr opzoeken ofzo dus
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Jong WTF moet dit voorstellen?quote:Op dinsdag 29 november 2011 20:17 schreef Ame_thyst het volgende:
[..]
http://donotargue.com/cfg-makers/skyrim/
Voor als je een lul bent
Ik heb een TR gemacht
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
ik stel deze vraag nog een keer, want ik hoop dat er iets beters uit kan komen???quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:38 schreef Maanvis het volgende:
Waarom is Dragon Plate armor slechter dan Daedric armor?Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Ik gok zomaar omdat Bethesda dat zo bedoeld heeft. Hoe moeten wij dat nou weten. Stuur die piepels van Bethesda een mailtjequote:Op dinsdag 29 november 2011 21:42 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik stel deze vraag nog een keer, want ik hoop dat er iets beters uit kan komen???
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Daedric Hearts zijn wat minder makkelijk te krijgen dan Dragon Bones en Scales. Waarom Daedric dan een lager smithing level nodig heeft ontgaat mij...quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:42 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik stel deze vraag nog een keer, want ik hoop dat er iets beters uit kan komen???![]()
ik dacht wie weet zitten er geheime effecten aan, improvement bonussen of bonussen voor een full set ofzo dat jullie daar al achter waren.quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik gok zomaar omdat Bethesda dat zo bedoeld heeft. Hoe moeten wij dat nou weten. Stuur die piepels van Bethesda een mailtjeTrots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Zou kunnen Maanvis, ik ben er in elk geval nog niet achter.
Ik zal eens in mijn grote boek van Sinterklaas kijken of ik daar iets over kan vinden, moment
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Full Daedric is maar 8 punten meer dan full dragon armor.
Die 8 punten maakt het verschil niet lijkt me.
Gebruik gewoon wat je mooi vind
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Verder kan ik niet iets vinden van bonus ofzo
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Als je in een dragon armor rondloopt freaken die dragons natuurlijk gelijk uit. Stel dat je iemand tegenkomt met armor van mensenhuid gemaakt. Precies! Dus je hebt een psychologische voorsprong.![]()
![]()
Dat dragon armor 100 Smithing vereist kan ook te maken hebben met het feit dat geen hond in Skyrim ervaring heeft met het maken van dragon armor. Alleen een master smith (100 skill) kan dat uitvogelen. Daedric is ook moeilijk, maar niet zo moeilijk als dragon omdat daarvoor wél altijd materialen voorhanden zijn geweest.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Toch wel fijn als je na een raid zwaarbepakt thuiskomt en Aela ligt in bed op je te wachten.
Alleen heeft ze mijn zorgvuldig geplaatste butterfly in a jar van het nachtkastje gestoten en er lagen ook een paar flessen mead op de grond.Tis een ruig wijf he?
![]()
Goede redenatiequote:Op dinsdag 29 november 2011 22:12 schreef Rikketik het volgende:
Dat dragon armor 100 Smithing vereist kan ook te maken hebben met het feit dat geen hond in Skyrim ervaring heeft met het maken van dragon armor. Alleen een master smith (100 skill) kan dat uitvogelen. Daedric is ook moeilijk, maar niet zo moeilijk als dragon omdat daarvoor wél altijd materialen voorhanden zijn geweest.![]()
![]()
Ik dacht dat die radiant AI gesneuvelde NPC's zou vervangen door familieleden oid? Riften is nog steeds half leeg. Nou nog erger omdat ik het gooi-voedsel-op-de-grond wilde uitproberen (het werkt) en ik een vrijwilliger nodig had voor de Boethiah quest.
Het enige dat gespawnd wordt zijn hele slechte dieven die gelijk door de guards afgemaakt worden. Liggen er al een poos een stuk of zes.![]()
Tering, die Maloran (evil priest in Meridia's tempel) is sterkLegt één keer zo'n frostpath op de grond en ik ben dood... ik heb verdomme niet voor niks 430 health en frost resist!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Gejat van TV Tropes.quote:
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Fucking vampire kankertjak. Al fucking lang overal aan het sluipen en shit echt overal waar ik kom lopen of lui met fakkels of er ligt niemand in z'n bed.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Waarom begin je niet gewoon overnieuw dan? Ik kan me niet voorstellen dat het nog leuk is zo.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Invisibility potions werken ook niet?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef boem-dikkie het volgende:
Fucking vampire kankertjak. Al fucking lang overal aan het sluipen en shit echt overal waar ik kom lopen of lui met fakkels of er ligt niemand in z'n bed.
Er zijn ook Alchemy tables buiten steden te vinden, dus daar een flinke hoeveelheid brouwen en dan de stad in 's nachts om mensen leeg te zuigen?![]()
Zelf een nieuwe character aangemaakt en de andere kant op gegaan. Van lompe warrior met 2h Warhammer naar een "rogue" gegaan met 2 daggers en hoge skill in sneak. Deze aanpak bevalt mij prima eigenlijk.
Enige probleem is, hoe sneak ik naar een draak?![]()
Kan onzichtbaar worden als vampier maar overal waar ik in steden rondsluip lopen mensen met fakkels en die zien je toch.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:56 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Invisibility potions werken ook niet?
Er zijn ook Alchemy tables buiten steden te vinden, dus daar een flinke hoeveelheid brouwen en dan de stad in 's nachts om mensen leeg te zuigen?Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Zo, full epic ebony set + exquisite dawnbreaker
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Hmm, heb je een bandit- of Forsworncamp geprobeerd? Is nogal moeilijk om daar slapende gasten te vinden, maar het zou moeten kunnen want ik heb ze wel eens "ruw gewekt"quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:02 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Kan onzichtbaar worden als vampier maar overal waar ik in steden rondsluip lopen mensen met fakkels en die zien je toch.![]()
![]()
Is het niet zo dat die je horen? De spreuk Muffle zou misschien kunnen helpen? Mocht je die al hebben natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:02 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Kan onzichtbaar worden als vampier maar overal waar ik in steden rondsluip lopen mensen met fakkels en die zien je toch.![]()
Niet dus. Ik zit met hetzelfde probleem.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:56 schreef Sapstengel het volgende:
Enige probleem is, hoe sneak ik naar een draak?
Flesje bier![]()
Hmm, als je in de buurt van de stad bent wachten tot de guards beginnen met aanvallen en dan zelf schuin achter het hoofd van de draak staan? Ik heb echt geen ideequote:Op dinsdag 29 november 2011 22:56 schreef Sapstengel het volgende:
Zelf een nieuwe character aangemaakt en de andere kant op gegaan. Van lompe warrior met 2h Warhammer naar een "rogue" gegaan met 2 daggers en hoge skill in sneak. Deze aanpak bevalt mij prima eigenlijk.
Enige probleem is, hoe sneak ik naar een draak?
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Ik heb fornsworn ook geprobeerd en die homos worden sowieso wakker als je in de buurt komtquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:04 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Hmm, heb je een bandit- of Forsworncamp geprobeerd? Is nogal moeilijk om daar slapende gasten te vinden, maar het zou moeten kunnen want ik heb ze wel eens "ruw gewekt"ik was sneak 89
![]()
Heb je dat nou nog niet opgelost?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef boem-dikkie het volgende:
Fucking vampire kankertjak. Al fucking lang overal aan het sluipen en shit echt overal waar ik kom lopen of lui met fakkels of er ligt niemand in z'n bed.
Verstop je in de buurt van een afgelegen boerderij oid. Wacht tot iets van 2 AM. Sneak naar binnen en klaar. Kan toch niet zo moeilijk zijn?![]()
Ik ben is wat aan het googelen over dat sneaken en dragons. Iedereen roept meteen 'Gebruik een booooog!', maar dat wil ik niet![]()
![]()
Heb je al geprobeerd naar Falion te gaan, in Morthal? Als je met inn keepers of bartenders spreekt (daarvoor zul je dus Vampire Seduction moeten gebruiken), zullen ze hem noemen als je naar rumors vraagt, hij kan je wel helpen (al zal hij je misschien ook aanvallen zodra hij je ziet, dus weer Vampire Seduction)quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:05 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik heb fornsworn ook geprobeerd en die homos worden sowieso wakker als je in de buurt komtik was sneak 89
![]()
Lees net dit trouwens:SPOILER: lap tekst, vind 't zelf niet bepaald spoilersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat heb ik al bij heel veel boerderijen geprobeerd en elke keer ligt er niemand in z'n bed en lopen ze buiten.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:06 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Heb je dat nou nog niet opgelost?
Verstop je in de buurt van een afgelegen boerderij oid. Wacht tot iets van 2 AM. Sneak naar binnen en klaar. Kan toch niet zo moeilijk zijn?
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Er zijn wel filmpjes te zien van mensen die dragons backstabben, maar tot nu toe nog niets gevonden over de ninja dragons die jou eerst vinden.![]()
![]()
Oh en als je de Companions questline doet, dusquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:12 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat heb ik al bij heel veel boerderijen geprobeerd en elke keer ligt er niemand in z'n bed en lopen ze buiten.SPOILER: Companion Questline spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Yo boem, heb je de thievesguild dorpje al gezien? Weet niet meer precies hoe die heette, zit rechtsonderin; daar zit buiten de atad een stable, dat moet je denk ik wel lukken om op 100m afstand te invisibiliy-en (quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:12 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat heb ik al bij heel veel boerderijen geprobeerd en elke keer ligt er niemand in z'n bed en lopen ze buiten.) en anders andere stallen... Had whiterun ook niet stables? (not sure though) of die brouwerijen buiten whiterun?
![]()
Mjah denk dat ik dan maar wat punten in archery stopquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:04 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Niet dus. Ik zit met hetzelfde probleem.. Gebruik sowieso een combinatie van ranged en melee attacks eigenlijk, beide vanuit stealth. Archery iets verbeteren lijkt me dan wel slim met het oog op die draken
.
![]()
Wierd. Het overkwam mij toen ik fast travelde naar Solitude. Fast travel neemt erg veel tijd en toen ik aankwam was ik stage 4. Heel de stad gelijk achter me aan. Ben een random gebouw ingevlucht en daar me daar in een hoekje onzichtbaar gemaakt. Na een tijdje houden ze vanzelf op met zoeken. Toen gewacht en daarna gefeed op de eerste slapende die ik tegenkwam. Het hielp misschien dat ik al een hoge sneak skill had en DB/thief armor.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:12 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat heb ik al bij heel veel boerderijen geprobeerd en elke keer ligt er niemand in z'n bed en lopen ze buiten.![]()
Vraagje over de Companions questline, niet lezen als je 'm niet uitgespeeld hebt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flesje bier![]()
ik ben nu hier aangekomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dubbelop alsof ik een quote citeer"![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:25 schreef Gezicht het volgende:
Vraagje over de Companions questline, niet lezen als je 'm niet uitgespeeld hebt!Het duurde bij mij ook even voor ze terug waren. Ze duiken wel weer in Jorrvaskr op als het goed is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:13 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Oh en als je de Companions questline doet, dusKan geen quests doen. Alle NPC zoeken me.SPOILER: Companion Questline spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Hoppa, volledige set epic ebony armor bij elkaar gespaard!Of gespaard... ik ben zo mine vol met orcs binnengelopen en heb gewoon alle ebony ore voor hun ogen weggemined. Vonden ze blijkbaar niet erg.
Jammer alleen dat die helmet zo lelijk is.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Ze roepen allemaal heel hard dat je weg moet, maar niemand die er wat aan doet. Tja, Orcs he...quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:43 schreef Rikketik het volgende:
Hoppa, volledige set epic ebony armor bij elkaar gespaard!Of gespaard... ik ben zo mine vol met orcs binnengelopen en heb gewoon alle ebony ore voor hun ogen weggemined. Vonden ze blijkbaar niet erg.
Jammer alleen dat die helmet zo lelijk is.![]()
Heeft de PC versie eigenlijk DTS als optie voor audio?
Moet wel zeggen dat het op de PC vele malen beter en mooier klinkt. Ik weet niet maar op Xbox 360 toen ik daar nog op speelde klonk het soms toch dof ofzo. Terwijl ik gewoon dezelfde speakerset gebruik (Z5500).![]()
Naja dan faal je gewoon, zo moeilijk is t niet.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:33 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Kan geen quests doen. Alle NPC zoeken me.![]()
De voorkant van de helm is wel tof, alleen zo jammer dat de achterkant nogal... rond en kaal isquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:43 schreef Rikketik het volgende:
Hoppa, volledige set epic ebony armor bij elkaar gespaard!Of gespaard... ik ben zo mine vol met orcs binnengelopen en heb gewoon alle ebony ore voor hun ogen weggemined. Vonden ze blijkbaar niet erg.
Jammer alleen dat die helmet zo lelijk is.
Net lvl 28 gedinged, Dawnbreaker gedisenchant (kutding zou maar 43 dmg doen) en heb nu een epic ebony mace met een shock dmg enchant erop. Ding doet 78 dmg
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
En de schuldige meldt zichquote:Op dinsdag 29 november 2011 19:34 schreef vosss het volgende:
Naar aanleiding van een vraag die ik via PM kreegThanks!
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Haha, dat viel me ook al opquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:46 schreef Zolder het volgende:
Veel mensen in Skyrim hebben een 'arrow in the knee' gekregen en waren avonturier.![]()
![]()
Tja inderdaad. Probeer het echt overal en overal lopen gewoon mensen buiten e.d. midden in de nacht.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:47 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Naja dan faal je gewoon, zo moeilijk is t niet.
Ik weet niks van Hindoes. Wel van Samoerai en andere dingen.![]()
Maak in de volgende run om het uur een save game, ipv quicksave, problem solved. Wel blijven quicksaven ofcoursequote:Op woensdag 30 november 2011 00:03 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Tja inderdaad. Probeer het echt overal en overal lopen gewoon mensen buiten e.d. midden in de nacht.![]()
![]()
hoe kryg special abillity op je armor en weps enz heb nu smithing lv 100als ik er lekkere ruk aangeeft. Dan spuit ik zo een volwassen vent van zijn scooter.
-geen browserverneukende links in je sig graag-![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 00:38 schreef Silver_Shark het volgende:
hoe kryg special abillity op je armor en weps enz heb nu smithing lv 100![]()
![]()
quote:eerste keer dat ik elder scroll serie speel dus.
als ik er lekkere ruk aangeeft. Dan spuit ik zo een volwassen vent van zijn scooter.
-geen browserverneukende links in je sig graag-![]()
Bedankt voor je vraag. We laten je het antwoord horen zodra we begrijpen wat er bestaat.Geen referral hier.![]()
quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:26 schreef Koopsie het volgende:
ik ben nu hier aangekomen.
[ afbeelding ]die hond hoort bij een andere daedra, foute concept art!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Ik was verbaasd door zijn eerste post en toen nog eens door zijn tweede post. Wat een verschil!quote:Op woensdag 30 november 2011 00:44 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Bedankt voor je vraag. We laten je het antwoord horen zodra we begrijpen wat er bestaat.
Ik benieuwd naar de derde, er valt nog steeds verbetering te behalen!![]()
Welke Daedric prince is dat dan (diegene op het plaatje)?quote:Op woensdag 30 november 2011 00:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
die hond hoort bij een andere daedra, foute concept art!I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Godver, ik zit al een uur of 3 alleen maar misc quest te doen uit mn journal, omdat ik die te vol vond.
Dus alleen maar fast travellen, in en out en verder niks. De ene na de andere.
Ik heb er nu nog steeds een stuk of 20
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
dat is mehrunes dagon, en die hond hoort bij clavicus vilequote:Op woensdag 30 november 2011 00:50 schreef Seam het volgende:
[..]
Welke Daedric prince is dat dan (diegene op het plaatje)?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR![]()
hoe zit het met het bard's college? ik heb nu 1 quest gedaan en 3 kleintjes, maar daarna is er niets meer?Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 00:54 schreef Killjoy het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Geen idee, ik heb die koning in de fik gezet, verder niksquote:Op woensdag 30 november 2011 00:55 schreef Maanvis het volgende:
hoe zit het met het bard's college? ik heb nu 1 quest gedaan en 3 kleintjes, maar daarna is er niets meer?
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
quote:nimg]http://i.fokzine.net/p/7s.gif[/img] Op woensdag 30 november 2011 00:57 schreef vosss het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 01:03 schreef Killjoy het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Volgens mij niet nee.quote:Op woensdag 30 november 2011 00:55 schreef Maanvis het volgende:
hoe zit het met het bard's college? ik heb nu 1 quest gedaan en 3 kleintjes, maar daarna is er niets meer?I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Ik heb er pas 19 van de 50 unlocked met 68 uur spelenquote:Op woensdag 30 november 2011 01:17 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Nog maar een paar achievements te gaan
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Tekort aan steel ingots... Wow, daar had ik toch eerst een berg van.Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.![]()
Same here, ik neem echt álle quests aan die ik krijgquote:Op woensdag 30 november 2011 00:52 schreef vosss het volgende:
Godver, ik zit al een uur of 3 alleen maar misc quest te doen uit mn journal, omdat ik die te vol vond.
Dus alleen maar fast travellen, in en out en verder niks. De ene na de andere.
Ik heb er nu nog steeds een stuk of 20Dovahkiin and Manusje-van-alles
![]()
![]()
Ik heb met al m'n chars 193 uur gespeeld en 26 achieves unlocked
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Rond de tachtig uur gespeeld en 17 trophies.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
Jij hebt op zeker geen vriendinquote:Op woensdag 30 november 2011 01:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik heb met al m'n chars 193 uur gespeeld en 26 achieves unlocked
Of die heeft al 2 weken nul aandacht gehad
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Zou ik niet trots op zijn tbh.quote:Op woensdag 30 november 2011 01:42 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik heb met al m'n chars 193 uur gespeeld en 26 achieves unlocked[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Er van uit gaande dat je 6 uur slaapt op een etmaal zijn dat als je de rest van de 24 uur die een dag telt ongeveer 10,7 dagen non stop Skyrim spelen.
De game is 19 dagen uit ofzo en ik neem aan dat je ook nog werk hebt of op school zit.
Hoe de neuk heb je dat zo snel gedaan
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ik zit op 40/50 uur.
Begin trouwens inderdaad te merken dat het spel weer makkelijker wordt op master difficulty.
Ik moet nog wel steeds wegblijven bij draken. Kan helemaal niks als ze eenmaal vuur beginnen te spugen. Maar dungeons en al die andere huisjes draai ik mijn handje niet meer voor om.
Lekker met 2h waraxe overal doorheen hakken. En als dat niet goed gaat dualwield sword wat ook kneiterhard gaat 1v1.We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Elke dag vanaf de release gemiddeld 10,15 uur Skyrim vanaf de 11de. Elke dag.
Je moet haast wel werkeloos zijn
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
In sommige winkels lag ie 2/3 dagen eerder he, of heb je dat al meegenomen in je berekening.quote:Op woensdag 30 november 2011 02:23 schreef vosss het volgende:
Elke dag vanaf de release gemiddeld 10,15 uur Skyrim vanaf de 11de. Elke dag.
Je moet haast wel werkeloos zijn[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Nouja dan issie in plaats van 19 dagen zeg 23 dagen uit. Dan is het nog gemiddeld 8,4 uur elke dag.quote:Op woensdag 30 november 2011 02:25 schreef Jajong het volgende:
[..]
In sommige winkels lag ie 2/3 dagen eerder he, of heb je dat al meegenomen in je berekening.
Of hij speelt op een X360; die is veel eerder al gelekt. Dat moet haast wel anders heeft ie geen tijd over om te werken/eten/slapen/neuken/fokken/school etc
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Op een PC kon 't niet en volgens mij heeft hij 'm op PCquote:Op woensdag 30 november 2011 02:25 schreef Jajong het volgende:
[..]
In sommige winkels lag ie 2/3 dagen eerder he, of heb je dat al meegenomen in je berekening.![]()
![]()
True.quote:Op woensdag 30 november 2011 02:27 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Op een PC kon 't niet en volgens mij heeft hij 'm op PC
Damn.[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!![]()
Op een pc kon ik donderdagmiddag de 10de spelen vanaf 1400 uur.quote:Op woensdag 30 november 2011 02:27 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Op een PC kon 't niet en volgens mij heeft hij 'm op PC
Of althans, toen had ik mn VPN naar australie opengezet en begonnen met laatste files downloaden.
Ik gok dat ik rond 1430 op de 10de aan het spelen was
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Ach moet ie toch lekker zelf weten.
Ansich is 70 of 80 ook niet gezond, dat is respectievelijk ongeveer 3.5 of 4 uur per dag spelen.
Ik vind mijn 2.5 per dag ook sterk wijzen op verslaving
We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Zo! Het kostte veel tijd, geld en moeite, maar dan heb je ook wat:
Legendary Daedric armor, bitches.![]()
(Screenshot is niet van mij trouwens, die heb ik gewoon van google geplukt.)Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
over white phial quest:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 04:48 schreef Maanvis het volgende:
over white phial quest:Ik heb die toevallig net aangenomen, ben benieuwd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ik heb mijn, tot nu toe, beste moment ooit in Skyrim meegemaakt. Ik rende door Whiterun en natuurlijk konden Nazeem en dat ouwe lijk ("Come to talk to an old lady, HMMM?") het niet laten om weer opmerkingen naar mijn hoofd te slingeren. Ik was het nu echt zat. Ik ben naar achter het dichtstbijzijnde huis gerend, ben op klaarlichte dag zonder dat iemand het zag in een weerwolf veranderd en heb Nazeem midden op het fucking marktplein, te midden van zo'n beetje de halve stad, dood-ge-be-ten.![]()
Daarna snel nog even dat ouwe mens een tik uitgedeeld en toen als een gek de stad uit gesprint. Midden op de toendra weer terugveranderd, een dag gewacht voor de zekerheid en toen naar Whiterun getraveled alsof er niets aan de hand was.
Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 04:48 schreef Maanvis het volgende:
over white phial quest:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 05:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]Via een messenger. Die assistent stuurt er een op je af.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Overigens de nieuwe patch:
Ik wacht de commentaren op de PC patch wel even af voor ik hem installeer.![]()
![]()
lolquote:
Ik had er nog twee van die Alik'r Warriors (curved swords...) bij de poort staan, terwijl die quest eeen van de eerste was die ik gedaan heb. Ze hadden ook geen tekst meer. Heb ik hetzelfde mee gedaan.Omdat iedereen constant loopt te "Ooooww.. What happened?!" als er lijken liggen heb ik ze onder het bruggetje bij de ingang verstopt.
Terwijl ik daar mee bezig was kwamen de guards. "Everyone stay away.. this is official guard business! You there! Do you know what happened here?" En daarna liepen de guards gewoon weer weg. Niemand die ze nu nog ziet en niemand die ze mist.![]()
![]()
Curved. Swords.quote:Hahaha, serieus, de AI is soms te gaar voor woorden, maar het levert wel mooie momenten op.quote:Op woensdag 30 november 2011 06:35 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
lol
Ik had er nog twee van die Alik'r Warriors (curved swords...) bij de poort staan, terwijl die quest eeen van de eerste was die ik gedaan heb. Ze hadden ook geen tekst meer. Heb ik hetzelfde mee gedaan.Omdat iedereen constant loopt te "Ooooww.. What happened?!" als er lijken liggen heb ik ze onder het bruggetje bij de ingang verstopt.
Terwijl ik daar mee bezig was kwamen de guards. "Everyone stay away.. this is official guard business! You there! Do you know what happened here?" En daarna liepen de guards gewoon weer weg. Niemand die ze nu nog ziet en niemand die ze mist.
Ik vond die Redguards best nog wel tof trouwens, die leider van de groep althans.SPOILER: Sidequest spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat me net trouwens toch allemaal is overkomen... ik dacht gewoon een draak te verslaan bij één van de vele Word Walls, kom ik eerst...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie, listen to me. Kill the kid, torch the house, we gotta get out of here.![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 07:15 schreef Rikketik het volgende:
Throw VoiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeer praktische shout
![]()
![]()
Ja waar kan je die voor gebruiken? Ik had er 3 souls aan gespendeert maar heeft nooit echt effect gehad..![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 05:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Kheb het spel gisteren ook gekocht voor de PS3, wel cool tot nu toe.
Gisteren die eerste draak dood en nu beetje aan het rondwandelen overal.
Ben lvl 3Maar heb wel die quest om naar Winterhold te gaan, maar al keer gekilled op mijn weg daar naartoe. Las nu op internet dat je beter kan wachten tot lvl 10 ofzo om daar heen te gaan?
Ook die faction kiezen, ik heb een quest om iets te joinen, wat aan de andere kant van de wereld ligt? Emperial Legion...
Ben overigens echt nieuw met dit soort spellen, dus ben nog een beetje zoekende naar het doel... Tis allemaal wel erg groot en uitgebreid om te volgen wat ik nou precies moet gaan doen.
Ben nu ook maar ff die wiki aan het doorklikken enzo.
[ Bericht 6% gewijzigd door Vinno op 30-11-2011 10:09:55 ]![]()
Ik heb denk ik een bug, in Markath na de missie waar je iemand helpt wil iedere guard mij arresteren omdat ik een misdaad ben begaan, ik zeg ok neem me maar mee, maar dan gebeurt er niks hij blijft staan en begint ze verhaal weer opnieuw.
Iemand die weet hoe dit op te lossen? ben namelijk niet van plan om iedere keer die guards af te maken als ik in die stad komt.![]()
Ik was geloof ik ook lvl 3 ofzo toen ik in Whiterun aankwam. Ben die eerste keer door Riverwood gelopen, brug over, en dan rechtdoor over de berg (dus niet de weg gevolgd)quote:Op woensdag 30 november 2011 10:01 schreef Vinno het volgende:
Kheb het spel gisteren ook gekocht voor de PS3, wel cool tot nu toe.
Gisteren die eerste draak dood en nu beetje aan het rondwandelen overal.
Ben lvl 3Maar heb wel die quest om naar Winterhold te gaan, maar al keer gekilled op mijn weg daar naartoe. Las nu op internet dat je beter kan wachten tot lvl 10 ofzo om daar heen te gaan?
Ook die faction kiezen, ik heb een quest om iets te joinen, wat aan de andere kant van de wereld ligt? Emperial Legion...
Ben overigens echt nieuw met dit soort spellen, dus ben nog een beetje zoekende naar het doel... Tis allemaal wel erg groot en uitgebreid om te volgen wat ik nou precies moet gaan doen.
Ben nu ook maar ff die wiki aan het doorklikken enzo.
Denk dat ik 1 wolf ben tegen gekomen.
Faction kiezen mag je zelf weten... is volgens mij niet verplicht. Ik ben nu lvl 18, en heb ook nog niks gekozen.NIEUW: Foto's!![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 06:35 schreef NorthernStar het volgende:
lol
Ik had er nog twee van die Alik'r Warriors (curved swords...) bij de poort staan, terwijl die quest eeen van de eerste was die ik gedaan heb. Ze hadden ook geen tekst meer. Heb ik hetzelfde mee gedaan.Omdat iedereen constant loopt te "Ooooww.. What happened?!" als er lijken liggen heb ik ze onder het bruggetje bij de ingang verstopt.
Terwijl ik daar mee bezig was kwamen de guards. "Everyone stay away.. this is official guard business! You there! Do you know what happened here?" En daarna liepen de guards gewoon weer weg. Niemand die ze nu nog ziet en niemand die ze mist.
Ik zit er nog aan te denken om mijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. op ze te gaan uitproberen
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Ja Whiterun ben ik al, ik bedoel Winterhold, voor magic spells ofzo...quote:Op woensdag 30 november 2011 10:23 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ik was geloof ik ook lvl 3 ofzo toen ik in Whiterun aankwam. Ben die eerste keer door Riverwood gelopen, brug over, en dan rechtdoor over de berg (dus niet de weg gevolgd)
Denk dat ik 1 wolf ben tegen gekomen.
Faction kiezen mag je zelf weten... is volgens mij niet verplicht. Ik ben nu lvl 18, en heb ook nog niks gekozen.![]()
![]()
ik ben level 49 (met 115 uur op de teller op 1 character) en ga hem zo halenquote:Op woensdag 30 november 2011 10:37 schreef Al1 het volgende:
Ik ben level 36 en ik heb nog niet eens de scroll gehaald.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Level 42 en net voorbij Sahloknir, volgende MQ-missie is diplomatic immunity.quote:Op woensdag 30 november 2011 10:37 schreef Al1 het volgende:
Ik ben level 36 en ik heb nog niet eens de scroll gehaald
Companions heb ik afgerond, ben nu bezig met thieves-quests. Ik ben wel Thane in een hoop gebieden.Get it and Bet it![]()
Voor mij hetzelfde! Level 42, diplomatic immunity quest, companions afgerond, thane in wat gebieden, alleen ik ben net begonnen met de dark brotherhoodquote:Op woensdag 30 november 2011 10:46 schreef SteveBudin het volgende:
Level 42 en net voorbij Sahloknir, volgende MQ-missie is diplomatic immunity.
Companions heb ik afgerond, ben nu bezig met thieves-quests. Ik ben wel Thane in een hoop gebieden.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Level 49, 67 uur gespeeld met 1 char. Nog geen 1 questline afgerond.Children of the night. What music they make.![]()
Iemand die hem en mij kan helpen? Ik zat met hetzelfde probleem, heb toen maar een eerder save geladen en de quest niet gedaan.quote:Op woensdag 30 november 2011 10:22 schreef Eindhoven84 het volgende:
Ik heb denk ik een bug, in Markath na de missie waar je iemand helpt wil iedere guard mij arresteren omdat ik een misdaad ben begaan, ik zeg ok neem me maar mee, maar dan gebeurt er niks hij blijft staan en begint ze verhaal weer opnieuw.
Iemand die weet hoe dit op te lossen? ben namelijk niet van plan om iedere keer die guards af te maken als ik in die stad komt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Ow, Winterhold... ben ik ook nog niet geweest. In die hoek nog niet noordelijker dan Windhelm geweestquote:Op woensdag 30 november 2011 10:29 schreef Vinno het volgende:
[..]
Ja Whiterun ben ik al, ik bedoel Winterhold, voor magic spells ofzo...
NIEUW: Foto's!![]()
Zelf een antwoord gevonden op: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Forsworn_Conspiracyquote:Op woensdag 30 november 2011 10:22 schreef Eindhoven84 het volgende:
Ik heb denk ik een bug, in Markath na de missie waar je iemand helpt wil iedere guard mij arresteren omdat ik een misdaad ben begaan, ik zeg ok neem me maar mee, maar dan gebeurt er niks hij blijft staan en begint ze verhaal weer opnieuw.
Iemand die weet hoe dit op te lossen? ben namelijk niet van plan om iedere keer die guards af te maken als ik in die stad komt.
Hopelijk heb je hier wat aan:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 12:19 schreef Seam het volgende:
[..]
Zelf een antwoord gevonden op: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Forsworn_Conspiracy
Hopelijk heb je hier wat aan:Ik zal eens kijken als ik thuis ben, want dit is wel bijzonder irritant.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan niet in Markath rondlopen zonder dat er een guard mij aanhoud maar niet arresteert, gister dacht ik dan maak ik hem maar af, maar toen kwamen er 10 andere voor terug haha.![]()
Geen vriendin neequote:Op woensdag 30 november 2011 02:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Jij hebt op zeker geen vriendin
Of die heeft al 2 weken nul aandacht gehad
edit: whehe, de rest van de reacties
Ik heb inderdaad geen werk, zit alweer een jaar ziek thuis met vage, irritante klachten. Ik kan absoluut niks of niemand om me heen hebben, want dat leid af van m'n werk (ik ben/was bibliothecaris en de infobalie stond op de jeugdafdeling, go figure). Door teveel afleiding/lawaai/drukte lijkt het wel of m'n zenuwen een dikke overload krijgen waardoor ik gewoon in mekaar zak
Verder zit er nog een fijne evenwichtsstoornis bij waardoor ik ook nauwelijks meer buiten kom op een kort stukje wandelen na
Om de eventuele "oh shit wist ik niet sorry" enzo voor te zijn: maakt niet uitIk ben op dit moment gewoon een eckte fokker op een zolderkamertje
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Zorg ook even dat je de eventuele "stel je niet aan man" voor bent, want ookal is dit geen ONZ of KLB, het blijft FOK!quote:Op woensdag 30 november 2011 12:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Geen vriendin nee
edit: whehe, de rest van de reacties
Ik heb inderdaad geen werk, zit alweer een jaar ziek thuis met vage, irritante klachten. Ik kan absoluut niks of niemand om me heen hebben, want dat leid af van m'n werk (ik ben/was bibliothecaris en de infobalie stond op de jeugdafdeling, go figure). Door teveel afleiding/lawaai/drukte lijkt het wel of m'n zenuwen een dikke overload krijgen waardoor ik gewoon in mekaar zak
Verder zit er nog een fijne evenwichtsstoornis bij waardoor ik ook nauwelijks meer buiten kom op een kort stukje wandelen na
Om de eventuele "oh shit wist ik niet sorry" enzo voor te zijn: maakt niet uitIk ben op dit moment gewoon een eckte fokker op een zolderkamertje
![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 12:59 schreef Sephael het volgende:
[..]
Zorg ook even dat je de eventuele "stel je niet aan man" voor bent, want ookal is dit geen ONZ of KLB, het blijft FOK!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Doe je dat expres dan oid?quote:Op woensdag 30 november 2011 10:37 schreef Al1 het volgende:
Ik ben level 36 en ik heb nog niet eens de scroll gehaaldIk heb 'm op 25 al gehaald, maar het verhaal gaat gewoon verder
![]()
Misschien moet je jezelf eens afvragen wat een dragonborn zou doen in jouw geval. Tevens ben ik jaloers op jou, had ik maar zoveel tijd om te skyrimmeriën.quote:Op woensdag 30 november 2011 12:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Geen vriendin nee
edit: whehe, de rest van de reacties
Ik heb inderdaad geen werk, zit alweer een jaar ziek thuis met vage, irritante klachten. Ik kan absoluut niks of niemand om me heen hebben, want dat leid af van m'n werk (ik ben/was bibliothecaris en de infobalie stond op de jeugdafdeling, go figure). Door teveel afleiding/lawaai/drukte lijkt het wel of m'n zenuwen een dikke overload krijgen waardoor ik gewoon in mekaar zak
Verder zit er nog een fijne evenwichtsstoornis bij waardoor ik ook nauwelijks meer buiten kom op een kort stukje wandelen na
Om de eventuele "oh shit wist ik niet sorry" enzo voor te zijn: maakt niet uitIk ben op dit moment gewoon een eckte fokker op een zolderkamertje
![]()
In mijn geval zou Dragonborn zich ergens terugtrekken in een warm land, met een paar blonde rondborstige Nordse schonen, en laat iedereen het schijt maar krijgen.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:25 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Misschien moet je jezelf eens afvragen wat een dragonborn zou doen in jouw geval. Tevens ben ik jaloers op jou, had ik maar zoveel tijd om te skyrimmeriën.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Vooral jaloers zijn op een arbeidsongeschiktequote:Op woensdag 30 november 2011 13:25 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Misschien moet je jezelf eens afvragen wat een dragonborn zou doen in jouw geval. Tevens ben ik jaloers op jou, had ik maar zoveel tijd om te skyrimmeriën..
Geen referral hier.![]()
Een hele juiste aanpak natuurlijk, zeer correct. Ik volg je.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:28 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
In mijn geval zou Dragonborn zich ergens terugtrekken in een warm land, met een paar blonde rondborstige Nordse schonen, en laat iedereen het schijt maar krijgen.![]()
Werken.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:32 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Vooral jaloers zijn op een arbeidsongeschikte.
![]()
![]()
Man, die Geirmund (in Geirmund's Hall) is irritant, niet eens door z'n twee kopieën of disarm abilities, maar door z'n FUS RO DAH!!! Zit je verdomme zo'n tien keer tijdens dat gevecht 20 sec lang naar je char te kijken terwijl 'ie als een ragdoll door de lucht gesmeten wordt
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Heb je de quest van de mages guild? Zo nee, weg uit die dungeon, anders kun je 'm later niet meer uitspelenquote:Op woensdag 30 november 2011 13:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Man, die Geirmund (in Geirmund's Hall) is irritant, niet eens door z'n twee kopieën of disarm abilities, maar door z'n FUS RO DAH!!! Zit je verdomme zo'n tien keer tijdens dat gevecht 20 sec lang naar je char te kijken terwijl 'ie als een ragdoll door de lucht gesmeten wordt.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Nee, van de Gauldur Legendquote:Op woensdag 30 november 2011 13:48 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Heb je de quest van de mages guild? Zo nee, weg uit die dungeon, anders kun je 'm later niet meer uitspelen.
En ben net klaar
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Irritant kutkind: "watch your tongue, stranger. We don't take backtalk in this inn."
Even die mod installeren om kinderen te kunnen doden want ik ben ze meer dan beu
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
je kunt ze niet eens wabbajackenquote:Op woensdag 30 november 2011 14:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Irritant kutkind: "watch your tongue, stranger. We don't take backtalk in this inn."
Even die mod installeren om kinderen te kunnen doden want ik ben ze meer dan beu
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!![]()
Zo, dat rotventje is dood. WAT EEN VOLDOENING!
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Toch wel realistisch, want tegenwoordig op straat hebben de kiddo's ook allemaal zo'n grote bek. Dus wat dat betreft gaat Bethesda wel met zijn tijd mee.quote:Op woensdag 30 november 2011 14:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Irritant kutkind: "watch your tongue, stranger. We don't take backtalk in this inn."
Even die mod installeren om kinderen te kunnen doden want ik ben ze meer dan beu![]()
Er is nogal een verschil tussen geen zin hebben om te werken en lekker thuis chillen en niet kùnnen werken en noodgedwongen je tijd maar doorbrengen met gamesquote:
Wow nieuwe patch uit, veel te vroeg. Nu moet ik gaan kiezen
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."![]()
Helaas wel.quote:Op woensdag 30 november 2011 14:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er is nogal een verschil tussen geen zin hebben om te werken en lekker thuis chillen en niet kùnnen werken en noodgedwongen je tijd maar doorbrengen met games
Wow nieuwe patch uit, veel te vroeg. Nu moet ik gaan kiezen
Ondervind je wel wanneer je een periode werkeloos bent.
Alle tijd om te gamen maar dat word je ook snel genoeg zatWe'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
 
Vi Veri Veniversum Vivus Vici![]()
Klopt wel ja, en m'n films, series en boeken heb ik nu ook wel een keer gezien/gelezenquote:Op woensdag 30 november 2011 14:38 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Helaas wel.
Ondervind je wel wanneer je een periode werkeloos bent.
Alle tijd om te gamen maar dat word je ook snel genoeg zat
Gelukkig is Skyrim nieuw, heb nog genoeg te ontdekken en te doen
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Ik ben zo klaar met werkloos zijnquote:Op woensdag 30 november 2011 14:38 schreef BurnaBoy het volgende:
[..]
Helaas wel.
Ondervind je wel wanneer je een periode werkeloos bent.
Alle tijd om te gamen maar dat word je ook snel genoeg zat. Niemand wil me aannemen. Maarja ik heb een doctorsgraad, wat weet ik nou
. Een voor je het weet is de dag voorbij en heb je ook nog eens niet gegamed.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
True. Ik wil gewoon skyrimmeriën... that's all.quote:Op woensdag 30 november 2011 14:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er is nogal een verschil tussen geen zin hebben om te werken en lekker thuis chillen en niet kùnnen werken en noodgedwongen je tijd maar doorbrengen met games
Wow nieuwe patch uit, veel te vroeg. Nu moet ik gaan kiezen![]()
Dit, soms wel 3 keer tegelijkquote:Op woensdag 30 november 2011 13:47 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Man, die Geirmund (in Geirmund's Hall) is irritant, niet eens door z'n twee kopieën of disarm abilities, maar door z'n FUS RO DAH!!! Zit je verdomme zo'n tien keer tijdens dat gevecht 20 sec lang naar je char te kijken terwijl 'ie als een ragdoll door de lucht gesmeten wordt![]()
![]()
Ik ken het. Geen relevante werkervaring, dus je wordt niet aangenomen. Bij mij duurt het nog niet heel lang, maar ik ben er na een paar maandjes ook wel klaar mee. Gelukkig kan ik vanaf volgende week zo'n 7 uurtjes in de week maken waar ik meer aan heb dan achter de bar staan of orders picken.quote:Op woensdag 30 november 2011 14:50 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik ben zo klaar met werkloos zijn. Niemand wil me aannemen. Maarja ik heb een doctorsgraad, wat weet ik nou
. Een voor je het weet is de dag voorbij en heb je ook nog eens niet gegamed.
![]()
Overigens lees ik net het verhaal over die markarth guards, ik heb ze allemaal dood gemaakt en nu kan ik gewoon weer rustig verder
Zorg alleen dat je geen belangrijke personen killed want die worden ook hostile als de guards fittie met je zoeken![]()
Het leven van een werkeloze,quote:Op woensdag 30 november 2011 14:50 schreef speknek het volgende:
[..]
Ik ben zo klaar met werkloos zijn. Niemand wil me aannemen. Maarja ik heb een doctorsgraad, wat weet ik nou
. Een voor je het weet is de dag voorbij en heb je ook nog eens niet gegamed.
gaat niet altijd over roze.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
De tekst luister ik niet eens naar, die muziek en beelden -> kippenvelquote:![]()
![]()
Yupquote:Op woensdag 30 november 2011 14:55 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Dit, soms wel 3 keer tegelijkDaarna moest ik die etterbak en z'n broers nog een keer bevechten in Gauldur's eigen Hall... FUS RO DAH! *stuiter stuiter* *opstaan en 5 meter lopen* FUS RO DAH!!! etc etc
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Toegegeven, iedere keer weg geblazen worden door die shout is irritant, maar je weet wel precies welke van de 6 je moet aanvallen.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:16 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
YupDaarna moest ik die etterbak en z'n broers nog een keer bevechten in Gauldur's eigen Hall... FUS RO DAH! *stuiter stuiter* *opstaan en 5 meter lopen* FUS RO DAH!!! etc etc
![]()
Ik heb m eindelijk besteld (360), moet je nog steeds van DVD spelen of kun je al installeren zonder dat je dat texture probleem krijgt ?Let's drop some acid and go to a titty bar.![]()
SPOILER: GeirmundOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:27 schreef jogy het volgende:
Schiet alleen niet op met m'n super karige archery skill (20 ofzo), ik moet hem nog steeds in mekaar batsen met m'n maceSPOILER: GeirmundOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Nee, als ik iedereen hoor in dit topic is heavy dragon armor ook nog eens nutteloos.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:01 schreef Drommeldaris het volgende:
Ben ik trouwens de enige die dragon armor (heavy) fucking lelijk vind?![]()
Sinds de launch speel ik al vanaf de HDD... nou speel ik ook praktisch nooit langer dan 3 a 4 uur per avond, maar ik heb nog niks gemerktquote:Op woensdag 30 november 2011 15:20 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik heb m eindelijk besteld (360), moet je nog steeds van DVD spelen of kun je al installeren zonder dat je dat texture probleem krijgt ?
NIEUW: Foto's!![]()
Weet iemand waar ik Daedric hearts kan hosselen? Heb er nog maar 2 gehad en beiden voor quests gebruikt maar ik wel even dat armor hosselen.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:31 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Nee, als ik iedereen hoor in dit topic is heavy dragon armor ook nog eens nutteloos.![]()
En dat was het 2e dode kind (dat meisje dat over "another person to lick my father's boots" en "remember i like my meat rare" praat)
Ik gaf Tullius' bericht aan Balgruuf en dat kutkind begon zo uit de hoogte tegen me te doen. Daarna liep ze heel onverstandig een verder lege kamer binnen. Vervolgens kreeg ze m'n mace vol in d'r achterhoofd
edit: wel stealthy uiteraard, had geen zin in een dikke bounty
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]![]()
Dit, heb er ook nooit iets van gemerkt en nu toch al 27 uur speeltijd in zitten.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:31 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Sinds de launch speel ik al vanaf de HDD... nou speel ik ook praktisch nooit langer dan 3 a 4 uur per avond, maar ik heb nog niks gemerkt![]()
Ik probeerde laatst ook zo'n kind dood te maken om zo'n black soul gem te vullen omdat ik weer een vampier was geworden![]()
![]()
Arbeiderquote:Op woensdag 30 november 2011 13:32 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Vooral jaloers zijn op een arbeidsongeschikte.
Children of the night. What music they make.![]()
Op een bepaald level worden die soms verkocht door alchemists. Kost zo'n 600 gold ofzo en volgens mij zijn ze te kopen vanaf level 20 ongeveer.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:36 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Weet iemand waar ik Daedric hearts kan hosselen? Heb er nog maar 2 gehad en beiden voor quests gebruikt maar ik wel even dat armor hosselen.![]()
Ik heb verschillende shouts maar daarvan het 1e woord, hoe krijg ik de rest van die woorden?Children of the night. What music they make.![]()
Muren met Words vinden?quote:Op woensdag 30 november 2011 15:54 schreef DeHovenier het volgende:
Ik heb verschillende shouts maar daarvan het 1e woord, hoe krijg ik de rest van die woorden?
Of toch du vader?![]()
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:36 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Weet iemand waar ik Daedric hearts kan hosselen? Heb er nog maar 2 gehad en beiden voor quests gebruikt maar ik wel even dat armor hosselen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.![]()
Als je Stoneflesh regelmatig cast zoals Muffle level je dan sneller? Stoneflesh is Alteration.Children of the night. What music they make.![]()
Jep, lijkt me wel.quote:Op woensdag 30 november 2011 16:16 schreef DeHovenier het volgende:
Als je Stoneflesh regelmatig cast zoals Muffle level je dan sneller? Stoneflesh is Alteration.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: