FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #406 Griekenland in crisis
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:24
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

fotoSlingers-1.jpg

De OP vind je hier
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:25
Haha; scherpe TT :)
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:25
Och dat arme Griekenland ;(
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:26

Dan maar een lekker nummer om de boel op te vrolijken

[ Bericht 56% gewijzigd door formerjellybean op 03-11-2011 23:26:51 (grrrrrrrrrrrr typo) ]
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:26 schreef formerjellybean het volgende:

Dan maar een lekker nummer om de boel op te vrolijken
Vast goed bedoeld, maar moet dat? :{
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:26 schreef formerjellybean het volgende:

Dan maar een lekker nummer om de boel op te vrolijken
Ik had ook al een ubervrolijk nummer gepost :'(
Was die niet mooi genoeg?
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:27
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:22 schreef mrk.n het volgende:

[..]

O, eerst verwens je me dood (ernstig hoor), ontken je het en nu verdraai ik jouw woorden waar we een hele discussie over hebben gehad en je het letterlijk constant weer herhaalde.
Wat ik heb gezegd over m'n moeder is waar. Als je er zelf vervolgens voor kiest om het niet te geloven, is dat jouw probleem.
Je moet je niet zo aanstellen mrk
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:27
Wat interesseert mij Griekenland nou? Er wonen niet eens lekkere mannen :{w
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:26 schreef formerjellybean het volgende:

Dan maar een lekker nummer om de boel op te vrolijken
Dat is idd een vrolijk nummer *O*
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:28
Gezien het recente verleden aan mindere TT's, vind ik deze helemaal zo slecht nog niet :P
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:27 schreef Sephael het volgende:

[..]

Vast goed bedoeld, maar moet dat? :{
Ja dat moet }:|
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:28
quote:
13s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:27 schreef Cactus1 het volgende:
Wat interesseert mij Griekenland nou? Er wonen niet eens lekkere mannen :{w
Dus? Wel lekkere vrouwen.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:29
quote:
99s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:28 schreef Kaneelstokje het volgende:

Dus? Wel lekkere vrouwen.
Jij houdt van overbeharing en pukkels? Be my guest, niet mijn ding. En lekker zijn ze misschien tot hun 30e..uiterlijk. Dan worden het dikke zeekoeien.
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:29
quote:
13s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:27 schreef Cactus1 het volgende:
Wat interesseert mij Griekenland nou? Er wonen niet eens lekkere mannen :{w
Omdat Griekenland het begin is van de totale chaos die uit gaat breken na de val van het monetaire systeem. Klinkt nu nog vergezocht, maar over een paar jaar zeg je vast: "ahaa, dus dat bedoelde hij".
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:29
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:28 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Ja dat moet }:|
Sorry dat ik er wat van zei! :@
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:29
quote:
5s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Jij houdt van overbeharing en pukkels? Be my guest, niet mijn ding. En lekker zijn ze misschien tot hun 30e..uiterlijk. Dan worden het dikke zeekoeien.
Glad en zonder pukkels gaarne. Zonder stekels ook. :D
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:30
Welles!

kostas-martakis.jpg
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:30
Grieks eten is wel lekker :Y Moussaka *O*
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:29 schreef Axel1988 het volgende:
Omdat Griekenland het begin is van de totale chaos die uit gaat breken na de val van het monetaire systeem. Klinkt nu nog vergezocht, maar over een paar jaar zeg je vast: "ahaa, dus dat bedoelde hij".
Het interesseert me NIKS. Hoe duidelijk moet ik zijn? Ik maak me liever druk over dat ik Ikea zooi niet alleen in elkaar kan zetten :')
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:30
quote:
13s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:27 schreef Cactus1 het volgende:
Wat interesseert mij Griekenland nou? Er wonen niet eens lekkere mannen :{w
Dus wat je eigenlijk probeert te zeggen is dat jij geen oplossing voor de Eurocrisis hebt?
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:30 schreef Lokasenna het volgende:
Welles!

[ afbeelding ]
Wat is dat dan voor een loverboy :{w
mrk.ndonderdag 3 november 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:27 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Wat ik heb gezegd over m'n moeder is waar. Als je er zelf vervolgens voor kiest om het niet te geloven, is dat jouw probleem.
Ik ben het er niet mee eens aangezien je dertig bent (volgens mij al over de dertig), dan kan je allang je eigen keuzes maken en moet je niet je ouders of je moeder gaan beschuldigen voor iets wat je allang zelf had kunnen veranderen.

quote:
5s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:29 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Jij houdt van overbeharing en pukkels? Be my guest, niet mijn ding. En lekker zijn ze misschien tot hun 30e..uiterlijk. Dan worden het dikke zeekoeien.
Overbeharing en pukkels? Ik herken dit niet, nee. Het valt mij altijd op dat zodra ik in het buitenland ben, de vrouwen er altijd beter uitzien qua kleding/make-up enzovoort. Nederlandse vrouwen zijn over het algemeen standaard/saai.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:30 schreef Supersoep het volgende:
Dus wat je eigenlijk probeert te zeggen is dat jij geen oplossing voor de Eurocrisis hebt?
Gooi een bom op Griekenland, dan is het ook opgelost.
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:31
quote:
15s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wat is dat dan voor een loverboy :{w
Ik vind dit best een lekkere Griekse man :s)
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:32
quote:
7s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Gooi een bom op Griekenland, dan is het ook opgelost.
Dat vind ik nogal ongenuanceerd van je.
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:32
quote:
7s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Gooi een bom op Griekenland, dan is het ook opgelost.
Jij moet de politiek in!
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:32
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:30 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Dus wat je eigenlijk probeert te zeggen is dat jij geen oplossing voor de Eurocrisis hebt?
Meer moussaka eten O-)
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:32
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:31 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik ben het er niet mee eens aangezien je dertig bent (volgens mij al over de dertig), dan kan je allang je eigen keuzes maken en moet je niet je ouders of je moeder gaan beschuldigen voor iets wat je allang zelf had kunnen veranderen.
Het is geen kwestie van het er mee eens zijn of niet, het is een kwestie van mij geloven of niet.
Wat ik vertelde, was de waarheid.
Jij de waarheid niet geloven? Touch luck, jouw probleem

heh bah, moet je er nou steeds over blijven doorzijken, MJP??
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:32
quote:
7s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:30 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Het interesseert me NIKS. Hoe duidelijk moet ik zijn? Ik maak me liever druk over dat ik Ikea zooi niet alleen in elkaar kan zetten :')
Ah joh, over een paar jaar zijn die Ikea-kastjes toch alleen nog maar waardevol als brandhoud. Nutsvoorzieningen zijn de eerste dingen die eraan gaan bij de totale chaos.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:33
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:32 schreef Supersoep het volgende:
Dat vind ik nogal ongenuanceerd van je.
Geef me ongelijk dan?

quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:32 schreef Sephael het volgende:
Jij moet de politiek in!
Lijkt me niks, daar mag je geen grapjes maken ;(
mrk.ndonderdag 3 november 2011 @ 23:33
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:32 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het is geen kwestie van het er mee eens zijn of niet, het is een kwestie van mij geloven of niet.
Wat ik vertelde, was de waarheid.
Het gaat niet om 'geloven'. Ik geloof dat jij er zo over denkt.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:32 schreef magnetronkoffie het volgende:

Het is geen kwestie van het er mee eens zijn of niet, het is een kwestie van mij geloven of niet.
Wat ik vertelde, was de waarheid.
Jij de waarheid niet geloven? Touch luck, jouw probleem

heh bah, moet je er nou steeds over blijven doorzijken, MJP??
Het is 'zeiken'
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:34
quote:
15s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:33 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Het gaat niet om 'geloven'. Ik geloof dat jij er zo over denkt.
Goed, geloof je me niet. Wil je nu stoppen want ik wordt een beetje moe van jouw gezanik
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:34
Blijven jullie beiden doorgaan , pas op hoor of ik bitchslap jullie ~O>
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:34
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:32 schreef Axel1988 het volgende:

Ah joh, over een paar jaar zijn die Ikea-kastjes toch alleen nog maar waardevol als brandhoud. Nutsvoorzieningen zijn de eerste dingen die eraan gaan bij de totale chaos.
Tot die tijd wil ik er wel op kunnen zitten of er spullen in kunnen stoppen :')
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:35
quote:
3s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:34 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Het is 'zeiken'
Die lange en korte eij heb ik altijd al moeite mee gehad, en 't zal ook niet de laatste keer zijn dat ik die fout maak. Maar alsnog bedankt..denk ik
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:35
Waar is Heloef?
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:34 schreef formerjellybean het volgende:
Blijven jullie beiden doorgaan , pas op hoor of ik bitchslap jullie ~O>
Jij ging toch ruzie op tv kijken? Waarom mag het hier niet dan?
mrk.ndonderdag 3 november 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:34 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Goed, geloof je me niet. Wil je nu stoppen want ik wordt een beetje moe van jouw gezanik
Zolang jij mij niet aanspreekt.
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:35
quote:
99s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef Kaneelstokje het volgende:
Waar is Heloef?
Eet popkorn en ligt dubbel? :P
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:35
masturberen
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

Die lange en korte eij heb ik altijd al moeite mee gehad, en 't zal ook niet de laatste keer zijn dat ik die fout maak. Maar alsnog bedankt..denk ik
plak een post-it op je beeldscherm.
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:35
Wat is er nodig jullie weer in verzoening te brengen dan wel weg te jagen?
Nog een lekkere Griekse man?

20-1.jpg
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:35
In de trein.
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:33 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Geef me ongelijk dan?

Denk je dat je een inhoudelijke discussie met me vol kan houden?
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef formerjellybean het volgende:
masturberen
succes! waar denk je aan?
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

plak een post-it op je beeldscherm.
Ga ik eg nie doen op m'n 32in beeldscherm! :D
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:36
Sorry loka maar ik kan daar niet echt warm van worden
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

Eet popkorn en ligt dubbel? :P
Het is popcorn. Zet ook maar op je post-it.
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

succes! waar denk je aan?
Nee bedoelde dat waarschijnlijk heloef daar mee bezig was
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef formerjellybean het volgende:
Sorry loka maar ik kan daar niet echt warm van worden
Post er zelf eens een dan :6
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef Lokasenna het volgende:
Wat is er nodig jullie weer in verzoening te brengen dan wel weg te jagen?
Nog een lekkere Griekse man?

[ afbeelding ]
Hij kijkt zo nep-geil uit zijn ogen. Met een zak over zijn kop zou ik m doen.
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:37
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Het is popcorn. Zet ook maar op je post-it.
Wow...ongesteld??
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:37
Ik val niet op griekse mannen dus ik post ze ook niet
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef Supersoep het volgende:

Denk je dat je een inhoudelijke discussie met me vol kan houden?
Afhankelijk van het onderwerp: ja.
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:38
quote:
15s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:37 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Hij kijkt zo nep-geil uit zijn ogen. Met een zak over zijn kop zou ik m doen.
Hahaha _O- .... maar wel een lief meisje onder dat pantser ;)
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:38 schreef Axel1988 het volgende:
Hahaha _O- .... maar wel een lief meisje onder dat pantser ;)
Niet te geloven hè? Je zou eens moeten weten :7
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:39
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:37 schreef formerjellybean het volgende:
Ik val niet op griekse mannen dus ik post ze ook niet
Maakt mij niet uit of ze Grieks zijn hoor, lekkere mannen posten mag van elke willekeurige nationaliteit.
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:39
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:39 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Niet te geloven hè? Je zou eens moeten weten :7
Ik weet. :7
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:39 schreef moneyfornothing het volgende:
Ik weet. :7
En ik weet hoe jouw FB eruit ziet :7
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:41
quote:
17s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:40 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

En ik weet hoe jouw FB eruit ziet :7
Lekker hè. :Y)
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:41 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Lekker hè. :Y)
Valt mee hoor.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:41 schreef moneyfornothing het volgende:

Lekker hè. :Y)
Ik heb pas 28x gespiekt vandaag :@
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:39 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ik weet. :7
Ik voel me zo onwetend nu..
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:41 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Valt mee hoor.
Zit je vriendin weer mee te lezen.
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:41 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Ik voel me zo onwetend nu..
Je bent niet de enige, ik voel je pijn.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:42 schreef moneyfornothing het volgende:

Zit je vriendin weer mee te lezen.
_O- _O- _O- Ik vroeg me al af wat er anders was. Dit dus. Hoi vriendin :W
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:42
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:41 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik heb pas 28x gespiekt vandaag :@
Oh dat valt nog mee. :9
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:43
Axel, kwam je trouwens nog naar de meet zaterdag? Je stond namelijk nog onder het kopje "misschien"
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:43
knokken bij NY Ink *O* *O*
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:42 schreef moneyfornothing het volgende:

Oh dat valt nog mee. :9
Ik hoorde vandaag dat veel te veel kinderen verslaafd zijn aan FB. Sommigen loggen ELKE DAG wel een keer in... tjonge.. ik vroeg me af of ik al hulp moest gaan zoeken omdat ik 28x jouw profiel had bekeken :@
kreedonderdag 3 november 2011 @ 23:44
Zo ben ik weer, waar hebben we het over? ;)
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
Axel, kwam je trouwens nog naar de meet zaterdag? Je stond namelijk nog onder het kopje "misschien"
Nope; kan helaas niet.
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:44 schreef kree het volgende:
Zo ben ik weer, waar hebben we het over? ;)
Griekenland. Ofzo..
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:43 schreef formerjellybean het volgende:
knokken bij NY Ink *O* *O*
welke zender?

Edit: Animal planet??!
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:44
quote:
15s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:44 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik hoorde vandaag dat veel te veel kinderen verslaafd zijn aan FB. Sommigen loggen ELKE DAG wel een keer in... tjonge.. ik vroeg me af of ik al hulp moest gaan zoeken omdat ik 28x jouw profiel had bekeken :@
Nee joh, jij bent toch heel geen kind. Niks aan de hand. :7
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:45
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:44 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Nope; kan helaas niet.
Jammer. Maar veel plezier ;)
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:46
quote:
5s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:44 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

welke zender?
TLC , Ny ink is veel harder dan LA ink ze hebben daar altijd ruzie
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:46
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:44 schreef moneyfornothing het volgende:

Nee joh, jij bent toch heel geen kind. Niks aan de hand. :7
Ohja, was ik even vergeten. Tenks! :*
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:46 schreef formerjellybean het volgende:
TLC , Ny ink is veel harder dan LA ink ze hebben daar altijd ruzie
zender TLC? wtf is dat? Ik kijk nooit tv :D Ik weet ook niet waar je het over hebt. Ik wilde alleen knokken zien

Oh blijkbaar is mijn Animal Planet veranderd in TLC :D
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:47
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:42 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Zit je vriendin weer mee te lezen.
Ze is weer weg. Kan je snel even je shirt omhoog doen? :7
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:47 schreef Supersoep het volgende:
Ze is weer weg. Kan je snel even je shirt omhoog doen? :7
:') :') Ik wil wel even voor je voelen.
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:46 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

TLC , Ny ink is veel harder dan LA ink ze hebben daar altijd ruzie
Is dat met Kat von D? Ik vraag me altijd af hoe zulke complete leeghoofden het voor elkaar krijgen om een zaak te starten.
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:48
quote:
5s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:47 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

zender TLC? wtf is dat? Ik kijk nooit tv :D Ik weet ook niet waar je het over hebt. Ik wilde alleen knokken zien
Overdag animal planet , s'avonds TLC ze wisselen daar de zendtijd
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:48 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

:') :') Ik wil wel even voor je voelen.
Vooruit dan maar. Maar wel goed voelen, dat halve werk is altijd zo vreselijk.
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:48 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

:') :') Ik wil wel even voor je voelen.
Begrijp ik dat MNF mooie ogen heeft?
Axel1988donderdag 3 november 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:48 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Is dat met Kat von D? Ik vraag me altijd af hoe zulke complete leeghoofden het voor elkaar krijgen om een zaak te starten.
Jij wou toch ook gaan ondernemen? Zitten nu aantal ondernemers bij Pauw & Witteman over hun bedrijven te vertellen, altijd wel interessant :).
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:48 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Is dat met Kat von D? Ik vraag me altijd af hoe zulke complete leeghoofden het voor elkaar krijgen om een zaak te starten.
La Ink is met Kat von D en NY ink is met Ami James
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:49 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Jij wou toch ook gaan ondernemen? Zitten nu aantal ondernemers bij Pauw & Witteman over hun bedrijven te vertellen, altijd wel interessant :).
Ja klopt. Al ben ik mezelf aan het afleiden met wat nieuwe projecten weer. M'n business-plan trok me niet zó erg meer na wat verdere berekeningen.
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:49 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

La Ink is met Kat von D en NY ink is met Ami James
Oh, Ami is wel tof.
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:49 schreef formerjellybean het volgende:

La Ink is met Kat von D en NY ink is met Ami James
Wat zijn dat voor tattoo monsters? En wat is het doel? Ruzie maken? Jersey Shore is leuker :9
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:51
Ja maar zijn zaak is altijd met knokpartijen echt erg , zou daar niet graag getattooeerd worden
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:52
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:51 schreef formerjellybean het volgende:
Ja maar zijn zaak is altijd met knokpartijen echt erg , zou daar niet graag getattooeerd worden
Die homo met die baard :D Verschrikkelijk :')
heloefdonderdag 3 november 2011 @ 23:52
Goedenavond
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:52
Heeft er hier iemand iets tegen tattoos?
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:53
Als het me na mijn 20e nog steeds vet lijkt, laat ik een tattoo zetten. 8-)
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:53
quote:
1s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:52 schreef heloef het volgende:
Goedenavond
Heloef is gearriveerd, het feest kan beginnen!
Sinjidonderdag 3 november 2011 @ 23:53
Stef stuntpiloot _O_ _O_ _O_ _O_ _O- _O-
heloefdonderdag 3 november 2011 @ 23:53
quote:
9s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:52 schreef Supersoep het volgende:
Heeft er hier iemand iets tegen tattoos?
Bij vrouwen wel ja.
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:53
quote:
10s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:52 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Die homo met die baard :D Verschrikkelijk :')
Daar moet ik je wel gelijk in geven
Cactus1donderdag 3 november 2011 @ 23:54
Die John die zich nu laat tattoeren, die mag wel langskomen :9~

Edit: ohnee, hij was nu vol in beeld. Hij is toch niet zo.
mrk.ndonderdag 3 november 2011 @ 23:54
Ik wil graag de facebook van Supersoep en ik wil graag zijn vriendin zien. Ik heb alleen maar haar arm gezien.
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:54
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Bij vrouwen wel ja.
o|O o|O ik heb een tattoo o|O o|O
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:55
quote:
11s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:54 schreef Cactus1 het volgende:
Die John die zich nu laat tattoeren, die mag wel langskomen :9~
Ja inderdaad ziet er niet slecht uit
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:55
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Bij vrouwen wel ja.
Droevig hoor :')
heloefdonderdag 3 november 2011 @ 23:55
quote:
99s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Heloef is gearriveerd, het feest kan beginnen!
Geen feest compleet zonder de fantastische ik natuurlijk.
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:55
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:54 schreef mrk.n het volgende:
Ik wil graag de facebook van Supersoep en ik wil graag zijn vriendin zien. Ik heb alleen maar haar arm gezien.
DM eerst jouw Facebook maar, dan kunnen we praten.
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:55 schreef Supersoep het volgende:

[..]

DM eerst jouw Facebook maar, dan kunnen we praten.
Trap er niet in mensen, Supersoep heeft helemaal geen Facebook :o
heloefdonderdag 3 november 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:55 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Droevig hoor :')
Wat? :')
Ik vind het niet mooi bij een vrouw.
Als dat vinden al droevig is ben ik graag droevig.
Kaneelstokjedonderdag 3 november 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef Lokasenna het volgende:
Als het me na mijn 20e nog steeds vet lijkt, laat ik een tattoo zetten. 8-)
Weet je al wat voor?
#ANONIEMdonderdag 3 november 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:56 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Trap er niet in mensen, Supersoep heeft helemaal geen Facebook :o
Wel hoor. :Y)
magnetronkoffiedonderdag 3 november 2011 @ 23:57
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:53 schreef Lokasenna het volgende:
Als het me na mijn 20e nog steeds vet lijkt, laat ik een tattoo zetten. 8-)
quote:
99s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:57 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Weet je al wat voor?
En waar?
Sinjidonderdag 3 november 2011 @ 23:57
Jawel, Supersoep is mijn mattie. Facebook en ICQ alles
mrk.ndonderdag 3 november 2011 @ 23:58
quote:
14s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:56 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat? :')
Ik vind het niet mooi bij een vrouw.
Als dat vinden al droevig is ben ik graag droevig.
Ik vind een kleintje die niet zichtbaar is niet zo erg.
Hele lichaam eronder of grote vind ik simpelweg asociaal.
formerjellybeandonderdag 3 november 2011 @ 23:58
Ik heb een klein zonnetje op mijn buik
Lokasennadonderdag 3 november 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:58 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik vind een kleintje die niet zichtbaar is niet zo erg.
Hele lichaam eronder of grote vind ik simpelweg asociaal.
Waarom is dat asociaal?
Omdat het niet de norm is?
Supersoepdonderdag 3 november 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:57 schreef Sinji het volgende:
Jawel, Supersoep is mijn mattie. Facebook en ICQ alles
Jij hebt nog een 7-cijferig ICQ nummer. Weet je hoe baas. _O_
Sephaeldonderdag 3 november 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Waarom is dat asociaal?
Omdat het niet de norm is?
Scherp.
heloefdonderdag 3 november 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:58 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik vind een kleintje die niet zichtbaar is niet zo erg.
Hele lichaam eronder of grote vind ik simpelweg asociaal.
Asociaal ook weer niet, gewoon lelijk naar mijn mening.
Een kleine is niet zo'n ramp nee.
mrk.nvrijdag 4 november 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:58 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Waarom is dat asociaal?
Omdat het niet de norm is?
Correctie: vind ik er asociaal uitzien. :P Net zoals ik van die glim leggings er asociaal uit vind zien.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 23:58 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Ik vind een kleintje die niet zichtbaar is niet zo erg.
Hele lichaam eronder of grote vind ik simpelweg asociaal.
Tattoos kunnen mooi zijn; ook op vrouwen. Alleen niet je hele lichaam volkalken, en het liefst ook tattoos zonder kleuren. Gewoon zwarte inkt dus ;).
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 00:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:00 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Tattoos kunnen mooi zijn; ook op vrouwen. Alleen niet je hele lichaam volkalken, en het liefst ook tattoos zonder kleuren. Gewoon zwarte inkt dus ;).
Kleurtattoos vind ik niks inderdaad. Ik heb alleen zwarte inkt.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:00 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Correctie: vind ik er asociaal uitzien. :P Net zoals ik van die glim leggings er asociaal uit vind zien.
glim leggings zijn geil :D
formerjellybeanvrijdag 4 november 2011 @ 00:02
Oh dat zou wel cool zijn als hij volgend seizoen met Corey samenwerkt *O*
Sinjivrijdag 4 november 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:00 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Correctie: vind ik er asociaal uitzien. :P Net zoals ik van die glim leggings er asociaal uit vind zien.
Jij weet niet man, met de juiste meid schuren tot na 5:30 fapfapfap
mrk.nvrijdag 4 november 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:01 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

glim leggings zijn geil :D
Nee. Of van die hoge nep leren laarsen met hak en dan op de glimlegging. :'(
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:05
Leggins, trauma's aan.
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:05
Leggings, trauma's aan.
formerjellybeanvrijdag 4 november 2011 @ 00:05
Jij bent wel verschrikkelijk kritisch mpj
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:04 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Nee. Of van die hoge nep leren laarzen met hak en dan op de glimlegging. :'(
Jij zou je vriendin niet in van die geile laarzen willen zien?! 8)7
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:05
Kut telefoon
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:04 schreef mrk.n het volgende:

[..]

Nee. Of van die hoge nep leren laarsen met hak en dan op de glimlegging. :'(
Stuur die meiden maar gerust door naar mij. Gelukkig: smaken verschillen :).
#ANONIEMvrijdag 4 november 2011 @ 00:06
Ik heb hoge leren laarzen met een hoge hak, works every time. O+
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:05 schreef formerjellybean het volgende:
Jij bent wel verschrikkelijk kritisch mpj
Kak ik ook dus.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:06 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Stuur die meiden maar gerust door naar mij. Gelukkig: smaken verschillen :).
Weet je axel, wat die meid betreft. Ik moet haar gewoon aanspreken, want tis wel goeie oefening hehe ;)
Je hebt gewoon gelijk ;)
mrk.nvrijdag 4 november 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:05 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Jij zou je vriendin niet in van die geile laarzen willen zien?! 8)7
Nee, wel in echte leren laarzen zonder glans en hak. :9

quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:05 schreef formerjellybean het volgende:
Jij bent wel verschrikkelijk kritisch mpj
Is ook wel zo maar je kan niet alles mooi vinden, natuurlijk.

quote:
10s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:07 schreef heloef het volgende:

[..]

Kak ik ook dus.
Zij vindt ook wel dingen lelijk bij mannen. :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:11
Wat ik zelf echt heel erg geil vind staan bij vrouwen is gothic lingerie :9
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Weet je axel, wat die meid betreft. Ik moet haar gewoon aanspreken, want tis wel goeie oefening hehe ;)
Je hebt gewoon gelijk ;)
Het gaat allemaal om ervaren en doen. Wat woorden hier op een forum, hoe zeer je ze ook gelooft en denkt te begrijpen; maken nog niet dat je het ook ECHT begrijpt. Je moet het aan gaan voelen. Gewoon wat aanprutsen en geen waarde hechten aan de uitkomst. Je kunt niet iets verliezen wat je toch al niet hebt.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:11 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het gaat allemaal om ervaren en doen. Wat woorden hier op een forum, hoe zeer je ze ook gelooft en denkt te begrijpen; maken nog niet dat je het ook ECHT begrijpt. Je moet het aan gaan voelen. Gewoon wat aanprutsen en geen waarde hechten aan de uitkomst. Je kunt niet iets verliezen wat je toch al niet hebt.
Klopt! Niets heb je al, maar het wordt wel lastig voor mij omdat ik niet goed ben in snelle situaties.
Gewoon proberen dus! :)

(Ik ben beter in lange gesprekken)
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:14
Dus ik moet maar gewoon lukraak alles wat aanduwbaar is gaan hosselen om te oefenen?
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:15
quote:
11s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:14 schreef heloef het volgende:
Dus ik moet maar gewoon lukraak alles wat aanduwbaar is gaan hosselen om te oefenen?
Ja maar jij bent minder hopeloos dat ik want veel jonger :P :P :P

WTF ik ben gewoon bijna 2x zo oud als heloef!! :o
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:13 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Klopt! Niets heb je al, maar het wordt wel lastig voor mij omdat ik niet goed ben in snelle situaties.
Gewoon proberen dus! :)

(Ik ben beter in lange gesprekken)
Meer in het moment blijven ipv nadenken. Een lang gesprek hoeft niet sneller/langzamer te zijn dan een korte interactie. Het heeft meer te maken met onwennigheid aan het begin van het gesprek; je moet er even in komen ofzo...
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:16 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Meer in het moment blijven ipv nadenken. Een lang gesprek hoeft niet sneller/langzamer te zijn dan een korte interactie. Het heeft meer te maken met onwennigheid aan het begin van het gesprek; je moet er even in komen ofzo...
Klopt, ik moet er even inkomen, hoogte krijgen van de situatie, als het ware
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:15 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ja maar jij bent minder hopeloos dat ik want veel jonger :P :P :P
Hmmm.
Ik vind het toch een vreemde gedachte.
Ze lijkt me niet leuk maar wel lekker dus toch maar hosselen. _O-

Maar goed laat ik Robin maar eerst eens vergeten.
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:17
quote:
14s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:17 schreef heloef het volgende:

[..]

Hmmm.
Ik vind het toch een vreemde gedachte.
Ze lijkt me niet leuk maar wel lekker dus toch maar hosselen. _O-

Maar goed laat ik Robin maar eerst eens vergeten.
Waarom? Om FB?
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:17 schreef Sephael het volgende:

[..]

Waarom? Om FB?
Nee niet daarom.
Zie niet echt nog een mogelijkheid om met haar in contact te komen.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:19
quote:
11s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:14 schreef heloef het volgende:
Dus ik moet maar gewoon lukraak alles wat aanduwbaar is gaan hosselen om te oefenen?
Je moet het niet zo in extremen trekken. Ik zeg alleen, wat is er mis mee met een keer een leuke meid aanspreken in een bus, op een station, op je school of in een supermarkt? Het probleem is echter dat je dat waarschijnlijk nooit doet, en dan doe je dus ook geen ervaring op. En ja, in 9 van de 10 gevallen dat je iemand in zo'n situatie aanspreekt draait het helemaal nergens op uit... maar hey, als je dat nou 1x per week zou doen; dan heb je in een week of 10 er wel eentje te pakken waar misschien wel wat eer uit komt dan alleen een kort gesprekje in een supermarkt.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:20
Trouwens, helaas is er bij hardlooptraining (wat ik sinds kort doe) geen geschikt relatiemateriaal aanwezig.
Maar ik blijf wel hardlopen want vind 't wel lekker als ik 't eenmaal doe.
Verder wil ik nog gaan badmintonnen (wel een geschikt slachtoffer vinden eerst) en wie weet wat daar allemaal nog rondloopt.

Maar heb nog wel andere plannen verder, ik ben druk bezig de laatste paar weken
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:20
quote:
14s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:19 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee niet daarom.
Zie niet echt nog een mogelijkheid om met haar in contact te komen.
Waarom dan vergeten? Misschien komt die kans nog wel langs..?
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:20 schreef Sephael het volgende:

[..]

Waarom dan vergeten? Misschien komt die kans nog wel langs..?
Ja als die kans zich voordoet kan ik er voor gaan natuurlijk.
Maar die doet zich voorlopig niet voor dus; vergeten
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:19 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Je moet het niet zo in extremen trekken. Ik zeg alleen, wat is er mis mee met een keer een leuke meid aanspreken in een bus, op een station, op je school of in een supermarkt? Het probleem is echter dat je dat waarschijnlijk nooit doet, en dan doe je dus ook geen ervaring op. En ja, in 9 van de 10 gevallen dat je iemand in zo'n situatie aanspreekt draait het helemaal nergens op uit... maar hey, als je dat nou 1x per week zou doen; dan heb je in een week of 10 er wel eentje te pakken waar misschien wel wat eer uit komt dan alleen een kort gesprekje in een supermarkt.
Er is niks mis mee.
Alleen het is een beetje vreemd integenstelling tot een kroeg bijvoorbeeld.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
Trouwens, helaas is er bij hardlooptraining (wat ik sinds kort doe) geen geschikt relatiemateriaal aanwezig.
Maar ik blijf wel hardlopen want vind 't wel lekker als ik 't eenmaal doe.
Verder wil ik nog gaan badmintonnen (wel een geschikt slachtoffer vinden eerst) en wie weet wat daar allemaal nog rondloopt.

Maar heb nog wel andere plannen verder, ik ben druk bezig de laatste paar weken
Goede basis wel. Ik ben zelf ook 2 maanden geleden begonnen met hardlopen. Er zijn zoveel mensen die het doen; je komt wellicht op den duur tijdens het hardlopen op straat regelmatig dezelfde mensen tegen. Ook zijn er mogelijkheden genoeg om mee te doen aan wedstrijdjes waar je ook weer contacten op kunt doen (hoeft niet meteen een marathon te zijn). Wellicht zijn er ook weer hardloopfora waar je ook contacten op kunt doen. Bovendien kunnen de mensen die bij je hardloopcursus zitten wel interessante vrouwen voor jou kennen... dus is het wel zinvol om met mensen waarmee het klikt ook eens wat te gaan doen buiten de cursus. Je moet het breder zien dan alleen de mensen direct in jou cursusgroep.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:23 schreef heloef het volgende:

[..]

Er is niks mis mee.
Alleen het is een beetje vreemd integenstelling tot een kroeg bijvoorbeeld.
Dat kan; als jij je prettiger voelt om meiden aan te spreken in een kroeg, dan moet je dat doen. Als je maar iets doet iig :).
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:23 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Goede basis wel. Ik ben zelf ook 2 maanden geleden begonnen met hardlopen. Er zijn zoveel mensen die het doen; je komt wellicht op den duur tijdens het hardlopen op straat regelmatig dezelfde mensen tegen. Ook zijn er mogelijkheden genoeg om mee te doen aan wedstrijdjes waar je ook weer contacten op kunt doen (hoeft niet meteen een marathon te zijn). Wellicht zijn er ook weer hardloopfora waar je ook contacten op kunt doen. Bovendien kunnen de mensen die bij je hardloopcursus zitten wel interessante vrouwen voor jou kennen... dus is het wel zinvol om met mensen waarmee het klikt ook eens wat te gaan doen buiten de cursus. Je moet het breder zien dan alleen de mensen direct in jou cursusgroep.
Mijnheer axel...je bent mijn held!
Waarom bedacht ik dit zelf niet, het is zo logisch! :)
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:22 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja als die kans zich voordoet kan ik er voor gaan natuurlijk.
Maar die doet zich voorlopig niet voor dus; vergeten
Misschien accepteert ze je vriendenverzoekje nog wel. Stuur er anders over een paar dagen een berichtje achteraan waarin je luchtig vraagt of ze wel vriendjes wil zijn ofzo. Weet ik het, maar als je haar echt leuk vindt zou ik nog van alles proberen. Als het niet in het echte leven is dan maar via die Facebook zooi.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:25 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Mijnheer axel...je bent mijn held!
Waarom bedacht ik dit zelf niet, het is zo logisch! :)
Het is geen rocketscience; het is ook al vaak gezegd in deze reeks. Niets nieuws onder de zon. Het klinkt logisch, en dat is het ook. Alleen je moet het wel eerst zien dat dit soort dingen in jou leven ook echt gebeuren; je moet er echt in geloven; en dan begrijp je het pas echt eigenlijk. Ik heb ook lang zoiets gehad van... "ja logisch, maar werkt bij mij niet zo.."
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:29 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het is geen rocketscience; het is ook al vaak gezegd in deze reeks. Niets nieuws onder de zon. Het klinkt logisch, en dat is het ook. Alleen je moet het wel eerst zien dat dit soort dingen in jou leven ook echt gebeuren; je moet er echt in geloven; en dan begrijp je het pas echt eigenlijk. Ik heb ook lang zoiets gehad van... "ja logisch, maar werkt bij mij niet zo.."
Zelfs iemand die zo raar is als ik krijgt kansen op een relatie in dit leven.
Jullie krijgen waarschijnlijk ook mogelijkheden genoeg, ze moet ze alleen eerst zien en dan ook nog durven aan te grijpen.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:29 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Het is geen rocketscience; het is ook al vaak gezegd in deze reeks. Niets nieuws onder de zon. Het klinkt logisch, en dat is het ook. Alleen je moet het wel eerst zien dat dit soort dingen in jou leven ook echt gebeuren; je moet er echt in geloven; en dan begrijp je het pas echt eigenlijk. Ik heb ook lang zoiets gehad van... "ja logisch, maar werkt bij mij niet zo.."
Nou, ik weet wel dat dit werkt omdat ik al eerder succes heb gehad met versieren :)
Tis niet dat ik volgroen ben wat dat betreft :P

Dat breder zien staat niet zo direct in de TT en bedacht ik me pas toen jij het daarover had.
bedankt daarvoor ;)
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:31 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Nou, ik weet wel dat dit werkt omdat ik al eerder succes heb gehad met versieren :)
Tis niet dat ik volgroen ben wat dat betreft :P

Dat breder zien staat niet zo direct in de TT en bedacht ik me pas toen jij het daarover had.
bedankt daarvoor ;)
Ik heb nog helemaal geen succes gehad met versieren. Af en toe ga je je dan wel een beetje zorgen maken :P
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:34 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik heb nog helemaal geen succes gehad met versieren. Af en toe ga je je dan wel een beetje zorgen maken :P
Ik ken dat gevoel nog wel, niet teveel bij stilstaan. Dat heeft namelijk geen zin.

Je moet gewoon zelf stappen ondernemen.
Als je weet dat je 't op z'n minst geprobeert hebt, voelt 't sowieso minder erg
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:34 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik heb nog helemaal geen succes gehad met versieren. Af en toe ga je je dan wel een beetje zorgen maken :P
Het kan bijna niet zo zijn dat je helemaal nooit leuke vrouwen ziet toch...
Wat houdt jou tegen op ze af te stappen?
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het kan bijna niet zo zijn dat je helemaal nooit leuke vrouwen ziet toch...
Wat houdt jou tegen op ze af te stappen?
Het is eng, omdat ik gewoon niet goed ben in sociale situaties. Is een standaard iets met autisme, dus weinig aan te doen behalve heel veel oefenen.
Maar sociale situaties zullen altijd lastiger voor me zijn
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:39 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het is eng, omdat ik gewoon niet goed ben in sociale situaties. Is een standaard iets met autisme, dus weinig aan te doen behalve heel veel oefenen.
Maar sociale situaties zullen altijd lastiger voor me zijn
Mensen lachen me vaak uit tijdens mijn eerste gesprek met ze.
Je moet er niet bang tegenover gaan staan, gewoon meer een houding krijgen dat het je niet zoveel boeit wat ze van je denken.
Dan kun je ook gewoon jezelf zijn tijdens gesprekken, in plaats van geforceerd sociaal wenselijk doen.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het kan bijna niet zo zijn dat je helemaal nooit leuke vrouwen ziet toch...
Wat houdt jou tegen op ze af te stappen?
Behalve dat ik dan geen autisme heb, zeg ik hetzelfde als MK.

Ik kom dagelijks genoeg vrouwen tegen, het probleem is dat dat ook vaak dezelfde zijn en dan heb ik weer het idee dat het zo in de kijker gaat lopen als je meer dan eens probeert daar iemand aan te spreken...
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:41 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Mensen lachen me vaak uit tijdens mijn eerste gesprek met ze.
Je moet er niet bang tegenover gaan staan, gewoon meer een houding krijgen dat het je niet zoveel boeit wat ze van je denken.
Dan kun je ook gewoon jezelf zijn tijdens gesprekken, in plaats van geforceerd sociaal wenselijk doen.
Das een makkie, want het kan me sowieso weinig schelen wat anderen over me zeggen of van me denken :P :P :P
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:41 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Mensen lachen me vaak uit tijdens mijn eerste gesprek met ze.
Je moet er niet bang tegenover gaan staan, gewoon meer een houding krijgen dat het je niet zoveel boeit wat ze van je denken.
Dan kun je ook gewoon jezelf zijn tijdens gesprekken, in plaats van geforceerd sociaal wenselijk doen.
Waarom lachen mensen je uit? :{
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:42 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Das een makkie, want het kan me sowieso weinig schelen wat anderen over me zeggen of van me denken :P :P :P
Maar je zegt net dat het je tegenhoudt om op ze af te stappen :?
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:42 schreef Sephael het volgende:

[..]

Waarom lachen mensen je uit? :{
Ik denk door dat sociale gestuntel :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:42 schreef Sephael het volgende:

[..]

Waarom lachen mensen je uit? :{
Als je mij in het echt ziet en een gesprek met me voert, snap je dat wel :P
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:43 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Maar je zegt net dat het je tegenhoudt om op ze af te stappen :?
Klopt, omdat dat me op de 1 of andere reden wel wat kan schelen.

Ja Loka, ik ben raar
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:43 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik denk door dat sociale gestuntel :P
En vooral mijn soms best grappig uitziende tics :P
Of mijn schaamteloosheid.
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:44 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

En vooral mijn soms best grappig uitziende tics :P
Of mijn schaamteloosheid.
Dat is toch stoerr! :D
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:44 schreef Sephael het volgende:

[..]

Dat is toch stoerr! :D
Sommigen vinden dat asociaal :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:44 schreef Sephael het volgende:

[..]

Dat is toch stoerr! :D
Vind ik ook, daarom boeit het me niet meer ^O^

quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:43 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Klopt, omdat dat me op de 1 of andere reden wel wat kan schelen.

Ja Loka, ik ben raar
Het kan je dus wel schelen, dat is anders dan je net zei.
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:44 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Sommigen vinden dat asociaal :P
Ja, ligt er wel aan hoe je die schaamteloosheid op vat. Kan ik me voorstellen dus.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het kan bijna niet zo zijn dat je helemaal nooit leuke vrouwen ziet toch...
Wat houdt jou tegen op ze af te stappen?
Tja, ik denk dat het vaak een combinatie is van weinig vrouwen in je directe omgeving en een te hoge drempel om contact te leggen met vrouwen buiten je directe omgeving. Om je kansen te vergroten kun je het beste aan beide werken. Stukje bij beetje over je sociale angsten heen komen (= eigenlijk minder waarde hechten aan de conversatie en het kennen van en geloven in je eigen kwaliteiten). En aan de andere kant werk je aan het uitbreiden van je sociale kring; door bijvoorbeeld een hardloopcursus, waarbij je weer mensen leert kennen waarmee je een keer na de cursus bijvoorbeeld een biertje gaat drinken; en die tijdens dat drinken weer bekende van hun tegen komen die jij vervolgens weer laagdrepelig leert kennen omdat je gewoon wordt voorgesteld.. etc... Op die manier breek je het op in kleine stapjes.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:46
Iedereen is het er dus mee eens dat het niet al te snugger is vaak vrouwen aan te spreken als je iedere dag hetzelfde traject reist? :P
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:46 schreef Capstan het volgende:
Iedereen is het er dus mee eens dat het niet al te snugger is vaak vrouwen aan te spreken als je iedere dag hetzelfde traject reist? :P
Nee.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:45 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Vind ik ook, daarom boeit het me niet meer ^O^

[..]

Het kan je dus wel schelen, dat is anders dan je net zei.
Das waar, ik bedoelde ook dat het me niks kan schelen zolang het geen mensen zijn waarvan ik houdt.
Maar waarom zou ik dan dat zelfde probleem hebben bij een vrouw die ik helemaal niet ken?
Je kunt toch niet houden van iemand die je niet eens kent??
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:45 schreef Sephael het volgende:

[..]

Ja, ligt er wel aan hoe je die schaamteloosheid op vat. Kan ik me voorstellen dus.
Een beetje zoals ik hier op het forum ook praat eigenlijk :P
Hier zijn ook mensen die het ongepast en asociaal vinden, maar dat maakt me eigenlijk niet zoveel uit :s)
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:45 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Tja, ik denk dat het vaak een combinatie is van weinig vrouwen in je directe omgeving en een te hoge drempel om contact te leggen met vrouwen buiten je directe omgeving. Om je kansen te vergroten kun je het beste aan beide werken. Stukje bij beetje over je sociale angsten heen komen (= eigenlijk minder waarde hechten aan de conversatie en het kennen van en geloven in je eigen kwaliteiten). En aan de andere kant werk je aan het uitbreiden van je sociale kring; door bijvoorbeeld een hardloopcursus, waarbij je weer mensen leert kennen waarmee je een keer na de cursus bijvoorbeeld een biertje gaat drinken; en die tijdens dat drinken weer bekende van hun tegen komen die jij vervolgens weer laagdrepelig leert kennen omdat je gewoon wordt voorgesteld.. etc... Op die manier breek je het op in kleine stapjes.
gewoon netwerken dus :)
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:46 schreef Sephael het volgende:

[..]

Nee.
Maar als ik al iedere dag dezelfde gezichten zie, dan gaat dat toch opvallen?
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:47 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Een beetje zoals ik hier op het forum ook praat eigenlijk :P
Hier zijn ook mensen die het ongepast en asociaal vinden, maar dat maakt me eigenlijk niet zoveel uit :s)
Net zoals ik dus :P
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:48 schreef Capstan het volgende:

[..]

Maar als ik al iedere dag dezelfde gezichten zie, dan gaat dat toch opvallen?
Wat gaat opvallen? Dat je met mensen praat? Dat je iemand op het eerste gezicht leuk vindt?
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Das waar, ik bedoelde ook dat het me niks kan schelen zolang het geen mensen zijn waarvan ik houdt.
Maar waarom zou ik dan dat zelfde probleem hebben bij een vrouw die ik helemaal niet ken?
Je kunt toch niet houden van iemand die je niet eens kent??
Als je ze niet kent is er toch geen reden om niet op ze af te stappen?
Als het volkomen fout gaat kun je ze daarna gewoon ontwijken enzo :P
Gewoon doen, ook al word je raar gevonden.
Er zijn maar weinig mensen raarder dan ik in de omgang vrees ik, maar met gewoon doen heb ik de afgelopen tijd al behoorlijk wat nieuwe vrienden gemaakt :)
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:46 schreef Capstan het volgende:
Iedereen is het er dus mee eens dat het niet al te snugger is vaak vrouwen aan te spreken als je iedere dag hetzelfde traject reist? :P
Nee gewoon doen. Ik heb een keer een jaar lang samen moeten werken met een meid die me daarvoor had afgewezen op een niet al te fraaie manier... schaamde me kapot. Het idee is echter erger dan de realiteit. Het is niet zo dat zij jou daar mee blijft confronteren ofzo. Het is een momentopname, en dat is (zeker voor de ander die geen gevoelens erbij had) snel vergeten en vergeven.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:48 schreef Sephael het volgende:

[..]

Wat gaat opvallen? Dat je met mensen praat? Dat je iemand op het eerste gezicht leuk vindt?
Ja, dat bedoel ik. Lukt het bij iemand niet en je spreekt een tijdje later weer een ander aan, dan moet dat toch opvallen...
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:49 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Als je ze niet kent is er toch geen reden om niet op ze af te stappen?
Als het volkomen fout gaat kun je ze daarna gewoon ontwijken enzo :P
Gewoon doen, ook al word je raar gevonden.
Er zijn maar weinig mensen raarder dan ik in de omgang vrees ik, maar met gewoon doen heb ik de afgelopen tijd al behoorlijk wat nieuwe vrienden gemaakt :)
Maar als je dat continu doet, wordt je weer gezien als wanhopig, niet? Dus beter doen op een plek waar ik vervolgens toch nooit meer ga komen :P
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:50 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik. Lukt het bij iemand niet en je spreekt een tijdje later weer een ander aan, dan moet dat toch opvallen...
Oh zo, je bent bang dat ze dan gaan denken dat je gewoon het rijtje af gaat. Tja, die kans is wel aanwezig, maar zoals Loka zegt moet je het soms gewoon niet erg vinden dat mensen je een beetje raar vinden. En anders op een van vele manieren nieuwe mensen tegen komen.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:50 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Nee gewoon doen. Ik heb een keer een jaar lang samen moeten werken met een meid die me daarvoor had afgewezen op een niet al te fraaie manier... schaamde me kapot. Het idee is echter erger dan de realiteit. Het is niet zo dat zij jou daar mee blijft confronteren ofzo. Het is een momentopname, en dat is (zeker voor de ander die geen gevoelens erbij had) snel vergeten en vergeven.
Nee, ik geloof ook niet dat een dame bij wie het niet lukt me ermee zou blijven confronteren, maar je moet toch wel een beetje op gaan vallen als "die ene die het steeds bij iemand probeert". Ze zouden al kunnen gaan denken: straks probeert 'ie het met mij... :')
Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 00:53
Hihihihihi hallo. :D
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:52 schreef Capstan het volgende:

[..]

Nee, ik geloof ook niet dat een dame bij wie het niet lukt me ermee zou blijven confronteren, maar je moet toch wel een beetje op gaan vallen als "die ene die het steeds bij iemand probeert". Ze zouden al kunnen gaan denken: straks probeert 'ie het met mij... :')
Nogmaals, óf niets om geven, óf nieuwe mensen ontmoeten.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:50 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ja, dat bedoel ik. Lukt het bij iemand niet en je spreekt een tijdje later weer een ander aan, dan moet dat toch opvallen...
Je maakt allemaal excuses; totaal niet nodig. Begin eens gewoon met het aangrijpen van kleine situaties: begint een meid die naast je zit of naast je staat op perron met eten; wens je haar smakelijk eten. Niest ze, wens je haar gezondheid. Leest ze een krant, kun je vragen of er nog bijzonder nieuws is vandaag... etc...
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:53 schreef Myraela het volgende:
Hihihihihi hallo. :D
Hallo! Wat heb je gehad? Of ben je gewoon vrolijk? :)
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Maar als je dat continu doet, wordt je weer gezien als wanhopig, niet? Dus beter doen op een plek waar ik vervolgens toch nooit meer ga komen :P
Hoe vaak wilde je op een andere vrouw afstappen dan op dezelfde plek :P
Het ging meer om dat je je als het je leuk lijkt met iemand te praten dat gewoon te doen, zonder de hele tijd bang te zijn hoe je overkomt.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 00:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:53 schreef Myraela het volgende:
Hihihihihi hallo. :D
Hai! :s) :s) :s)
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:54 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Hoe vaak wilde je op een andere vrouw afstappen dan op dezelfde plek :P
Het ging meer om dat je je als het je leuk lijkt met iemand te praten dat gewoon te doen, zonder de hele tijd bang te zijn hoe je overkomt.
Goed, niet vaker dan 1x op dezelfde plek..check!
Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:54 schreef Sephael het volgende:

[..]

Hallo! Wat heb je gehad? Of ben je gewoon vrolijk? :)
Ik was wat drinken in de stad even, was gezellig. :D
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Goed, niet vaker dan 1x op dezelfde plek..check!
Dat dacht ik dus ook al :P
#ANONIEMvrijdag 4 november 2011 @ 00:56
Myraela!
Jij wilde toch roze haar? Ik zag dit en moest aan jou denken.

Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:56 schreef moneyfornothing het volgende:
Myraela!
Jij wilde toch roze haar? Ik zag dit en moest aan jou denken.

Ik zie het mobiel wat wazig, maar het idee is tof!
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 00:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Goed, niet vaker dan 1x op dezelfde plek..check!
Je moet er al een behoorlijk fiasco van maken, wil het relevant zijn voor medereizigers om jou versierpoging daadwerkelijk te gaan onthouden. In alle andere gevallen zijn ze het binnen de korste keren weer vergeten. Het is totaal irrelevant voor medereizigers om dat soort dingen allemaal te gaan onthouden, en dat gebeurt dus ook gewoon niet. Bovendien; wat boeit het nou wat medereizigers over jou denken?
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:04 schreef Axel1988 het volgende:

[..]

Je moet er al een behoorlijk fiasco van maken, wil het relevant zijn voor medereizigers om jou versierpoging daadwerkelijk te gaan onthouden. In alle andere gevallen zijn ze het binnen de korste keren weer vergeten. Het is totaal irrelevant voor medereizigers om dat soort dingen allemaal te gaan onthouden, en dat gebeurt dus ook gewoon niet. Bovendien; wat boeit het nou wat medereizigers over jou denken?
Inderdaad :')
Ze zitten alleen maar bij je in de trein, ze houden je niet de hele tijd in de gaten ofzo.
En als ze je al raar vinden, maak je ze waarschijnlijk alleen maar aan het lachen en heb je weer voor wat vrolijkheid in deze wereld gezorgd! :s)
#ANONIEMvrijdag 4 november 2011 @ 01:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:04 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zie het mobiel wat wazig, maar het idee is tof!
Ja he, het wordt vast geen Audrey roze op donker haar, maar toch best duidelijk zichtbaar op donker haar en wel tof dat het er zo weer uitspoelt.
Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 01:08
Ik herken mensen een week later niet meer in de trein hoor, al hingen ze op de kop te droogneuken, ik vergeet zo'n gezicht tussen de 100 andere op een dag.
Axel1988vrijdag 4 november 2011 @ 01:10
mensen, ik ben naar bed!
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:08 schreef Myraela het volgende:
Ik herken mensen een week later niet meer in de trein hoor, al hingen ze op de kop te droogneuken, ik vergeet zo'n gezicht tussen de 100 andere op een dag.
Inderdaad, ze onthouden je echt niet.
Alhoewel ik daar niet echt betrouwbare uitspraken over kan doen, want ik vergeet soms zelfs de gezichten van mijn vrienden :')
Maar normaalgesproken onthoud je echt niet de gezichten van wildvreemde mensen die je ziet in de trein.
Sephaelvrijdag 4 november 2011 @ 01:12
Ik duik ook mijn bed in. Fijne nacht nog :)
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 01:12
Ik ook. Trusten :)
Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:07 schreef moneyfornothing het volgende:

[..]

Ja he, het wordt vast geen Audrey roze op donker haar, maar toch best duidelijk zichtbaar op donker haar en wel tof dat het er zo weer uitspoelt.
ben benieuwd op het zou afgeven op je kleren gewoon gaande de avond. Maar zoiets is zeker een keer leuk om te doen.
lanterfanteraarvrijdag 4 november 2011 @ 01:14
... Wel erg toevallig dat jullie tegelijkertijd naar bed gaan.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:14 schreef lanterfanteraar het volgende:
... Wel erg toevallig dat jullie tegelijkertijd naar bed gaan.
Het is ook wel saai.
Maar misschien bij hen wel heel spannend.
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:16 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Het is ook wel saai.
Maar misschien bij hen wel heel spannend.
Je kan het interessant maken door hier naaktfoto's te posten.
Myraelavrijdag 4 november 2011 @ 01:18
Yay roddels de wereld in helpen op FOK!

Die zijn keihard aan het neuken.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:17 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Je kan het interessant maken door hier naaktfoto's te posten.
Jij ook.
lanterfanteraarvrijdag 4 november 2011 @ 01:18
Ik moet nog zo veel doen en er is niemand om mij hier beneden warm te houden :'(
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:18 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Jij ook.
Ja ik heb wel naaktfoto's van bepaalde mensen.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:18 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Ja ik heb wel naaktfoto's van bepaalde mensen.
Ik niet.
Maar mijn PM-box staat altijd open.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:18 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik moet nog zo veel doen en er is niemand om mij hier beneden warm te houden :'(
Wat voor dingen moet je nog doen?
Het is juist beter dat er niemand is denk ik, het leidt nogal af...
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:19 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik niet.
Maar mijn PM-box staat altijd open.
Mijn gulp ook.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:25
quote:
17s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:24 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Mijn gulp ook.
Ook in de trein?
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:25 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ook in de trein?
Nee, maar wel op het station nog zondag, waar we in de gaten werden gehouden door een gothic-vrouw.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:29 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Nee, maar wel op het station nog zondag, waar we in de gaten werden gehouden door een gothic-vrouw.
Grappig :s)
Ik was zondag de hele tijd aan het programmeren en mijn tijd aan het verdoen op FOK! omdat ik geen leven heb ;(
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:33 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Grappig :s)
Ik was zondag de hele tijd aan het programmeren en mijn tijd aan het verdoen op FOK! omdat ik geen leven heb ;(
Ik heb eens een valuta convertor weten te programmeren in Python. :7 Gewoon command-line, geen GUI erbij.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:34 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Ik heb eens een valuta convertor weten te programmeren in Python. :7 Gewoon command-line, geen GUI erbij.
Ik heb wel een keer in Java een converter gemaakt van lange telling van de Maya's naar de Haab en Tzolkin, dat was wel gaaf om te doen 8-)
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:36 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik heb wel een keer in Java een converter gemaakt van lange telling van de Maya's naar de Haab en Tzolkin, dat was wel gaaf om te doen 8-)
Wat programmeerde je op zondag dan?
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:39 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Wat programmeerde je op zondag dan?
Gewoon wat standaard dingetjes om te oefenen voor mijn tentamen, dat gelukkig ook over Java ging :7
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:42 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Gewoon wat standaard dingetjes om te oefenen voor mijn tentamen, dat gelukkig ook over Java ging :7
Oh.

Neuken?
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:45 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Oh.

Neuken?
Wanneer?
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:48 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Wanneer?
Morgenavond.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:48 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Morgenavond.
Sorry, mijn werk gaat voor neuken.
Of bied jij meer dan mijn uurloon?
Supersoepvrijdag 4 november 2011 @ 01:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:49 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Sorry, mijn werk gaat voor neuken.
Of bied jij meer dan mijn uurloon?
Ik bied twee appels.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 01:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:53 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Ik bied twee appels.
Dat wordt hem niet dan, sorry.
lanterfanteraarvrijdag 4 november 2011 @ 01:59
Ik heb de hele tijd al stijve tepels terwijl ik heel moe ben en met een paper bezig ben. Zou het door dit topic komen.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:59 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik heb de hele tijd al stijve tepels terwijl ik heel moe ben en met een paper bezig ben. Zou het door dit topic komen.
Is het koud bij jou?
Niemand om je op te warmen? Daar komt het waarschijnlijk door.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:59 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik heb de hele tijd al stijve tepels terwijl ik heel moe ben en met een paper bezig ben. Zou het door dit topic komen.
Zelf voel ik niet zo gek veel, dus aan dit topic zal het wel niet liggen :')
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:03 schreef Capstan het volgende:

[..]

Zelf voel ik niet zo gek veel, dus aan dit topic zal het wel niet liggen :')
Vind je mijn gesprek met Supersoep niet Supergeil dan? :{w
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:05 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Vind je mijn gesprek met Supersoep niet Supergeil dan? :{w
Het gedeelte over programmeren werkte dat een beetje tegen :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:07 schreef Capstan het volgende:

[..]

Het gedeelte over programmeren werkte dat een beetje tegen :P
Heb jij nog versierplannen, Capstan?
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:10 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Heb jij nog versierplannen, Capstan?
Niks concreets, in ieder geval. Heb niemand op het oog om te versieren en zomaar iemand die leuk lijkt aanspreken heeft nog wel een beetje een drempel :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:11 schreef Capstan het volgende:

[..]

Niks concreets, in ieder geval. Heb niemand op het oog om te versieren en zomaar iemand die leuk lijkt aanspreken heeft nog wel een beetje een drempel :P
En die bestaat omdat?
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:12 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

En die bestaat omdat?
Weet ik het :P

Dat zal geheel aan mij liggen :')
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:13 schreef Capstan het volgende:

[..]

Weet ik het :P

Dat zal geheel aan mij liggen :')
Dan kun je jouw barrière misschien ook wel afbreken.
Je hebt natuurlijk wel wat lef nodig dan, maar het zal helemaal uit jou moeten komen.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:16 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Dan kun je jouw barrière misschien ook wel afbreken.
Je hebt natuurlijk wel wat lef nodig dan, maar het zal helemaal uit jou moeten komen.
Je hebt natuurlijk gelijk. Al hoef ik niet in de trein te beginnen, ondanks dat ik daar dagelijks in zit...want daar slaap ik alleen maar :P
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:18 schreef Capstan het volgende:

[..]

Je hebt natuurlijk gelijk. Al hoef ik niet in de trein te beginnen, ondanks dat ik daar dagelijks in zit...want daar slaap ik alleen maar :P
Waar en wanneer ga je dan wel beginnen?
Het stellen van doelen voor jezelf kan best motiverend werken, bij mij hielp het wel.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:24 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Waar en wanneer ga je dan wel beginnen?
Het stellen van doelen voor jezelf kan best motiverend werken, bij mij hielp het wel.
Daar zou ik echt goed over na moet denken, maar op dit moment ben ik daar gewoon te moe voor :P

In welke opzicht hebben doelen jou geholpen?
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 02:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:27 schreef Capstan het volgende:

[..]

Daar zou ik echt goed over na moet denken, maar op dit moment ben ik daar gewoon te moe voor :P

In welke opzicht hebben doelen jou geholpen?
Ik had mezelf het doel gesteld tussen mijn 18e verjaardag en het nieuwe jaar meer contact met jongens te zoeken.
Op mijn 18e verjaardag lag ik bij een jongen in bed in een koeienschuur, en nu heb ik en vriendje. :+
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik had mezelf het doel gesteld tussen mijn 18e verjaardag en het nieuwe jaar meer contact met jongens te zoeken.
Op mijn 18e verjaardag lag ik bij een jongen in bed in een koeienschuur, en nu heb ik en vriendje. :+
Maar voor vrouwen is het natuurlijk heel anders. Ik heb het niet zo meegekregen, maar ik mag toch aannemen dat hij alle moeite heeft gedaan :P
lanterfanteraarvrijdag 4 november 2011 @ 02:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ik had mezelf het doel gesteld tussen mijn 18e verjaardag en het nieuwe jaar meer contact met jongens te zoeken.
Op mijn 18e verjaardag lag ik bij een jongen in bed in een koeienschuur, en nu heb ik en vriendje. :+
Netjes, netjes.. ik kreeg mijn eerste zoen pas op mijn 18,5.
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:49
:7 hello
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:48 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Netjes, netjes.. ik kreeg mijn eerste zoen pas op mijn 18,5.
Ik heb mijn eerste zoen nog steeds niet gehad ;(
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:49 schreef Moonwalk het volgende:
:7 hello
Goede...nacht!

Ook voor het eerst dat ik dat zeg in dit topic :P
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:50 schreef Capstan het volgende:

[..]

Goede...nacht!

Ook voor het eerst dat ik dat zeg in dit topic :P
Voel me vereerd :7
lanterfanteraarvrijdag 4 november 2011 @ 02:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:49 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik heb mijn eerste zoen nog steeds niet gehad ;(
Oh daarna gaat het snel hoor, ook buiten neuken alles binnen een paar maanden.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:51 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Voel me vereerd :7
Je kwam precies op het juiste moment binnen. En dit is volgens mij pas de tweede keer dat ik je in dit topic zie terwijl ik er ook ben :P
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:53 schreef Capstan het volgende:

[..]

Je kwam precies op het juist moment binnen. En dit is volgens mij pas de tweede keer dat ik je in dit topic zie terwijl ik er ook ben :P
Zovaak ben ik ook niet in dit topic geweest dus je hebt me in verhouding best vaak gezien :')
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:54
Ik heb trek in roer ei, to roer or not to roer :7
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:52 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Oh daarna gaat het snel hoor, ook buiten neuken alles binnen een paar maanden.
Ik ben al van een dusdanige leeftijd dat ik dat nooit meer allemaal inhaal :')
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:55 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik ben al van een dusdanige leeftijd dat ik dat nooit meer allemaal inhaal :')
Niet zo negatief, hoe oud/jong ben je?
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:54 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Zovaak ben ik ook niet in dit topic geweest dus je hebt me in verhouding best vaak gezien :')
De titel is wel op je van toepassing? :P
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 02:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:55 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Niet zo negatief, hoe oud/jong ben je?
Ik zit heel dicht tegen de dertig aan...toch best oud om een groen blaadje te zijn :')
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:55 schreef Capstan het volgende:

[..]

De titel is wel op je van toepassing? :P
Van versieren? nee niet echt ik heb ook niet echt een klaagverhaal, ik kwam hier zomaar uit interesse binnenvallen. paar dagen geleden, en vroeg toen een beetje van hoe komt dat nou enzo
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 02:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:56 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik zit heel dicht tegen de dertig aan...toch best oud om een groen blaadje te zijn :')
ik ken in mijn omgeving geen mannen die op die leeftijd een groen blaadje zijn, maar dat hoeft het nog niet perse raar te maken ofzo. ik vind het eigenlijk wel interessant om te horen hoe dat zo is gelopen enzo
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:56 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Van versieren? nee niet echt ik heb ook niet echt een klaagverhaal, ik kwam hier zomaar uit interesse binnenvallen. paar dagen geleden, en vroeg toen een beetje van hoe komt dat nou enzo
Aha. Dat mag natuurlijk. Als je dan ook nog hulp kunt bieden helemaal :P
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:57 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

ik ken in mijn omgeving geen mannen die op die leeftijd een groen blaadje zijn, maar dat hoeft het nog niet perse raar te maken ofzo. ik vind het eigenlijk wel interessant om te horen hoe dat zo is gelopen enzo
Ach, als je gewoon nooit succes hebt op dat punt gebeurt dat helaas :')
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 03:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:00 schreef Capstan het volgende:

[..]

Aha. Dat mag natuurlijk. Als je dan ook nog hulp kunt bieden helemaal :P

[..]

Ach, als je gewoon nooit succes hebt op dat punt gebeurt dat helaas :')
Dat was mijn bedoeling ook maar via dit topic heb ik wel contact met Kree gekregen en die spreek ik nu ook heel leuk via msn enzo :) ook fotos uitgewisseld maar er zijn hier mensen die dan meteen doen alsof je dan meteen een setje bent. Ben ik niet gewend want ik ken sowieso in real life meer mannen dan vrouwen. Ik had niet binnen 2.5 dagen mijn foto aan Kree gegeven dus waren er hier mensen die mij persoonlijk gingen aanvallen :') :') :') :')
trok ik me iets teveel van aan en toen ging ik weg. Zulke mensen ga ik nu dus gewoon niet meer op in, had ik meteen al moeten doen.

Ik ben hier serieus niet om te trollen ik kwam echt oprecht met interesse lezen en posten, in de zin van hoe zoiets kan en hoe dat zit enzo. de antwoorden die ik kreeg waren voornamelijk "onzekerheid enzo" . Dus ik heb wel een vraag voor jou:

" Leef je liever met een opgekropte liefde, dan dat je het risico neemt om op iemand af te stappen en te weten waar je aan toe bent? "
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 03:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:52 schreef lanterfanteraar het volgende:

[..]

Oh daarna gaat het snel hoor, ook buiten neuken alles binnen een paar maanden.
Ik zoende voor het eerst op een woensdag, en de maandag erop heb ik voor het eerst seks gehad.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:05 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Dat was mijn bedoeling ook maar via dit topic heb ik wel contact met Kree gekregen en die spreek ik nu ook heel leuk via msn enzo :) ook fotos uitgewisseld maar er zijn hier mensen die dan meteen doen alsof je dan meteen een setje bent. Ben ik niet gewend want ik ken sowieso in real life meer mannen dan vrouwen. Ik had niet binnen 2.5 dagen mijn foto aan Kree gegeven dus waren er hier mensen die mij persoonlijk gingen aanvallen :') :') :') :')
trok ik me iets teveel van aan en toen ging ik weg. Zulke mensen ga ik nu dus gewoon niet meer op in, had ik meteen al moeten doen.

Ik ben hier serieus niet om te trollen ik kwam echt oprecht met interesse lezen en posten, in de zin van hoe zoiets kan en hoe dat zit enzo. de antwoorden die ik kreeg waren voornamelijk "onzekerheid enzo" . Dus ik heb wel een vraag voor jou:

" Leef je liever met een opgekropte liefde, dan dat je het risico neemt om op iemand af te stappen en te weten waar je aan toe bent? "
Volgens mij is Kree ook nog een redelijk onbeschreven blad, dus die kende je dan toch? :P

Ja, onzekerheid klinkt bekend, maar als antwoord op je vraag kan ik je zeggen dat ik de dames waarop ik verliefd was/gevoelens voor had (zijn op één hand te tellen) dat in alle gevallen gewoon verteld heb...en het heeft me nooit wat opgeleverd.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 03:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 02:41 schreef Capstan het volgende:

[..]

Maar voor vrouwen is het natuurlijk heel anders. Ik heb het niet zo meegekregen, maar ik mag toch aannemen dat hij alle moeite heeft gedaan :P
Viel eigenlijk wel mee, ik was half gedrogeerd enzo bij die jongen op mijn verjaardag.
Zwaar ibuprofentablet maakte me een beetje suf :')
En hij was ladderzat dus we zijn meteen in slaap gevallen.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:11 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Viel eigenlijk wel mee, ik was half gedrogeerd enzo bij die jongen op mijn verjaardag.
Zwaar ibuprofentablet maakte me een beetje suf :')
En hij was ladderzat dus we zijn meteen in slaap gevallen.
Vooruit, maar toch vind ik dat de situatie van een dame van 18 niet echt te vergelijken is met die van een mannelijk groen blaadje van tegen de 30 :P
Moonwalkvrijdag 4 november 2011 @ 03:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:10 schreef Capstan het volgende:

[..]

Volgens mij is Kree ook nog een redelijk onbeschreven blad, dus die kende je dan toch? :P

Ja, onzekerheid klinkt bekend, maar als antwoord op je vraag kan ik je zeggen dat ik de dames waarop ik verliefd was/gevoelens voor had (zijn op één hand te tellen) dat in alle gevallen gewoon verteld heb...en het heeft me nooit wat opgeleverd.
Ik "ken" kree ook pas sinds 30 oktober ofzo via hier hoor, dus echt kennen wil ik het niet noemen. Heb wel hele leuke gesprekken met hem dus zal vast nog veel meer te weten komen :)

Oke mag ik vragen wat er in zo een geval dan gebeurde?
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:13 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik "ken" kree ook pas sinds 30 oktober ofzo via hier hoor, dus echt kennen wil ik het niet noemen. Heb wel hele leuke gesprekken met hem dus zal vast nog veel meer te weten komen :)

Oke mag ik vragen wat er in zo een geval dan gebeurde?
Och, ze maakten mij allemaal voldoende duidelijk dat het niet wederzijds was. Allemaal weer op een andere manier, maar genoeg om te weten dat je jezelf weer voor niets had toegestaan om gevoelens te ontwikkelen. Eentje sprong er wel in negatieve zin uit hoe zij het duidelijk maakte, maar dat is meer iets voor een PM/DM, vind ik.
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 03:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:12 schreef Capstan het volgende:

[..]

Vooruit, maar toch vind ik dat de situatie van een dame van 18 niet echt te vergelijken is met die van een mannelijk groen blaadje van tegen de 30 :P
Je kunt beter nu actie ondernemen dan volgend jaar.
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:18 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Je kunt beter nu actie ondernemen dan volgend jaar.
Zie hierboven. Als ik iemand leuk vind maak ik dat echt wel duidelijk. Doet niks :')
Capstanvrijdag 4 november 2011 @ 03:48
Nou, zoveel duidelijkheid kon het topic kennelijk niet aan :P

Ik ga maar eens slapen. Weer veel te laat, maar goed. Welterusten!
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 03:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 03:48 schreef Capstan het volgende:
Nou, zoveel duidelijkheid kon het topic kennelijk niet aan :P

Ik ga maar eens slapen. Weer veel te laat, maar goed. Welterusten!
Welterusten :W
mylifeisgreyvrijdag 4 november 2011 @ 05:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 01:34 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Ik heb eens een valuta convertor weten te programmeren in Python. :7 Gewoon command-line, geen GUI erbij.
oh had je hem ook naar .exe of .com of iets gecompileerd?
Sinjivrijdag 4 november 2011 @ 05:22
Ojoooo, kipburgers zijn heerlijk. 4 op hhohohohoh :@
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 05:28
Die zijn zeker goed te eten ja.
Ik denk dat ik ook maar eens uitgebreid ga ontbijten zo ^O^
Sinjivrijdag 4 november 2011 @ 06:05
Moet jij niet gaan slapen jongedame :(
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 06:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:05 schreef Sinji het volgende:
Moet jij niet gaan slapen jongedame :(
Ik heb vannacht mijn tentamen geleerd ^O^
HappyGirl91vrijdag 4 november 2011 @ 06:36
Heb ik het goed begrepen of zijn de mods soepeler geworden het berispen van mensen die off-topic gaan?
Of misschien zijn ze het gewoon beu en komen ze ons een dezer dagen overvallen met een verrassingsaanval, kan ook ;)
YoshiEscobarvrijdag 4 november 2011 @ 06:39
quote:
5s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:36 schreef HappyGirl91 het volgende:
Heb ik het goed begrepen of zijn de mods soepeler geworden het berispen van mensen die off-topic gaan?
Of misschien zijn ze het gewoon beu en komen ze ons een dezer dagen overvallen met een verrassingsaanval, kan ook ;)
Wel...'t gaat iniedergeval vaak genoeg off-topic...
Maar ik gok dat ze het beu zijn geworden...
YoshiEscobarvrijdag 4 november 2011 @ 06:39
Goeiemorgen trouwens
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 06:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:39 schreef YoshiEscobar het volgende:

[..]

Wel...'t gaat iniedergeval vaak genoeg off-topic...
Maar ik gok dat ze het beu zijn geworden...
Hai, ik ben nog steeds wakker 8-)
HappyGirl91vrijdag 4 november 2011 @ 06:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:39 schreef YoshiEscobar het volgende:
Goeiemorgen trouwens
:D Jij ook!
Ik heb tentamen vandaag, nog nooit zo serieus geleerd, dit jaar. Ik was gisteren en eergisteren steeds om 06.15 op om te leren en ging dan slapen rond een uur of 21.00, 22.00 :'(
Maar ik ken het nu wel goed ^O^
Lokasennavrijdag 4 november 2011 @ 06:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:41 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

:D Jij ook!
Ik heb tentamen vandaag, nog nooit zo serieus geleerd, dit jaar. Ik was gisteren en eergisteren steeds om 06.15 op om te leren en ging dan slapen rond een uur of 21.00, 22.00 :'(
Maar ik ken het nu wel goed ^O^
Succes :s)
Newbie114vrijdag 4 november 2011 @ 08:00
Goedemorgen luitjes. Nog maar 2 dagen :D :D ik heb me verslapen dus ga ik me niet om 815 melden. Had tpch geen nut, strafwerk nog steeds niet af.
Keyosvrijdag 4 november 2011 @ 08:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:41 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

:D Jij ook!
Ik heb tentamen vandaag, nog nooit zo serieus geleerd, dit jaar. Ik was gisteren en eergisteren steeds om 06.15 op om te leren en ging dan slapen rond een uur of 21.00, 22.00 :'(
Maar ik ken het nu wel goed ^O^
Heel veel succes !

Geneeskunde zo te zien, mooie studie. Had ik maar een aanleg voor de vakken die nodig zijn voor Geneeskunde :( , heb vroeger altijd gezegd dat ik dokter ging worden, maar dat is hem toch even niet geworden door mijn klote 6'jes instelling op de middelbare school. Het is dan helemaal pijnlijk als je E.R gaat kijken en er nog erger van overtuigd raakt dat het mijn droombaan is wat ik nooit meer kan halen door het eisenpakket en daar bovenop de loting. Heb echt zwaar respect voor geneeskunde studenten.

[ Bericht 14% gewijzigd door Keyos op 04-11-2011 08:39:15 ]
HappyGirl91vrijdag 4 november 2011 @ 08:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:54 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Succes :s)
Je leest dit wss niet meer op tijd, maar jij ook succes ^O^
HappyGirl91vrijdag 4 november 2011 @ 08:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 november 2011 08:09 schreef Keyos het volgende:

[..]

Heel veel succes !

Geneeskunde zo te zien, mooie studie. Had ik maar een aanleg voor de vakken die nodig zijn voor Geneeskunde :( , heb vroeger altijd gezegd dat ik dokter ging worden, maar dat is hem toch even niet geworden door mijn klote 6'jes instelling op de middelbare school. Het is dan helemaal pijnlijk als je E.R gaat kijken en er nog erger van overtuigd raakt dat het mijn droombaan is wat ik nooit meer kan halen door het eisenpakket en daar bovenop de loting. Heb echt zwaar respect voor geneeskunde studenten.

Ik wil wel antwoord geven nu, maar we gaan NU naar binnen voor dat tentamen :')
Keyosvrijdag 4 november 2011 @ 08:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 november 2011 08:51 schreef HappyGirl91 het volgende:

[..]

Ik wil wel antwoord geven nu, maar we gaan NU naar binnen voor dat tentamen :')
Dat je de laatste secondes met je mobiel bezig bent is in ieder geval positief, geen last minute stampwerk erbij :) .

Zet hem op and get that MD.
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 09:12
Morgen
kreevrijdag 4 november 2011 @ 09:13
goedemorgen allemaal :)
heloefvrijdag 4 november 2011 @ 09:50
Goedemorgen lieve mensjens.
HappyGirl91vrijdag 4 november 2011 @ 09:52
OMG ik ben zo'n fucking baas gewoon, ik ga de hele dag naast mijn schoenen lopen vandaag :7
Het tentamen was van 09.00 - 12.00 en hoe laat was deze bazin klaar? 09.25. En hij ging GOED, ik was heel streng voor mezelf met bepalen welke ik zeker goed heb en dat was 80 procent, maar dat wordt wss nog hoger vanwege mijn strengheid en het vervallen van bepaalde vragen :D
Ik ben zo gelukkig :'( wat een tentamentje wel niet met je kan doen :D

Jammer dat je niet je droom achterna kon :N maar had je uiberhaupt meegeloot of verwachtte je het gewoon sowieso niet te halen of zo?
En wat doe je dan?
kreevrijdag 4 november 2011 @ 09:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 06:40 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Hai, ik ben nog steeds wakker 8-)
Hoe hou je het vol hahaha :)
Als ik wel een zie tot hoelaat het doorgaat hier in het topic ;)

Denk dat voor mij een uur of 3 wel de max was hierzo. :)
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 09:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 09:52 schreef kree het volgende:

[..]

Hoe hou je het vol hahaha :)
Als ik wel een zie tot hoelaat het doorgaat hier in het topic ;)

Denk dat voor mij een uur of 3 wel de max was hierzo. :)
Ach ik was vroeger ook zo 8-)
Ging ik om 13u naar bed en werd pas wakker als de zon al onder ging :P
kreevrijdag 4 november 2011 @ 10:00
Nouja nachtmens ben ik ook wel, maar niet tot zo laat ;)
haha eigenlijk zou ik liever 's nachts wakker zijn als overdag, maarja dat gaat niet echt :)
magnetronkoffievrijdag 4 november 2011 @ 10:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 10:00 schreef kree het volgende:
Nouja nachtmens ben ik ook wel, maar niet tot zo laat ;)
haha eigenlijk zou ik liever 's nachts wakker zijn als overdag, maarja dat gaat niet echt :)
Tegenwoordig houd ik het trouwens wel bij normalere tijden. bevalt me wel prima zo, maar bij mij kan het ook zo weer omslaan als er iets gebeurt.
kreevrijdag 4 november 2011 @ 10:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 november 2011 10:05 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Tegenwoordig houd ik het trouwens wel bij normalere tijden. bevalt me wel prima zo, maar bij mij kan het ook zo weer omslaan als er iets gebeurt.
Ja klopt, ik moet ook me best doen om een beetje ritme te houden.
Het wordt bij mij elke keer weer later (dat is als ik niks heb dan de volgende dagen)
En dan langer uitslapen haha, zal de eerste keer niet zijn dat ik pas om 12:00 uur wakker wordt ofzo.
kreevrijdag 4 november 2011 @ 10:13
nou zal ik hem maar sluiten dan -----> next ;)