FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / 'Horrorwinter begint over een maand' #2
ikweethetooknietmaandag 31 oktober 2011 @ 23:07
Veel sneeuw en zeer lage temperaturen

Vanuit Duitsland bereiken ons nu ook steeds meer onheilspellende berichten over de komende winter. Begin november zouden de temperaturen nog erg mild zijn, maar in de tweede helft helft van de volgende maand zou het een stuk kouder gaan worden en mogen we ook al de eerste sneeuw verwachten in de Lage Landen. En dat kan drie maanden gaan duren.

Eerder stelde weerbedrijf Meteoconsult al dat we voor een strenge winter staan, de Duitsers doen daar nu nog een schepje bovenop. Donnerwetter heeft het over een 'horrorwinter' die drie maanden lang zal aanhouden. Ook Dominik Jung van Wetter.net voorspelt veel sneeuw in de Lage Landen.

Die laatste weerexpert voorspelt ook dat Duitsland voor de vierde keer op rij te maken zal gaan krijgen met een té koude winter. Wat wil zeggen dat onze oosterburen voor het vierde achtereenvolgende jaar gemiddelde temperaturen zullen meten die lager zijn dan de klimatologische referentiewaarden van 1961 tot 1990. Volgens Jung zouden vier koude winters op rij echt een sensatie zijn.

'Winter des doods'
Ook andere Duitse weerinstanties, zoals Killikus.de en Wetterprognose-wettervorhersage.de, hebben het allemaal over een te koude winter. Alleen Accuweather verwacht een 'normale' winter. Meteorologen baseren zich op langetermijnvoorspellingen van zowel Duitse, Poolse, Britse en Amerikaanse Meteorologische diensten. Ook Britse bureaus waarschuwen de burger al volop voor wat zij nu al een 'winter des doods' noemen.

Hieronder de prognose per maand van Wetter.net:
December: Wisselend. Periodes van kou, maar ook wat warmere dagen. Over het algemeen te koud. December zal ook -net als vorig jaar- in het teken staan van sneeuw. De kans op een witte kerst bedraagt momenteel in de Lage Landen 40 procent. Op locaties die hoger liggen dan 200 meter zelfs 60 procent.

Januari: Ook deze maand veel kouder dan normaal. 's Nachts kan de thermometer zelfs makkelijk dalen tot min 25 graden. Ook dan zullen we rekening moeten houden met sneeuw dankzij een aantal 'sneeuwintensieve' dagen.

Februari: Ook deze maand zal kouder verlopen dan het langjarig gemiddelde. Aan het einde van de winter is het vanzelfsprekend dat er ups en downs zijn, maar ook februari kan voor de nodige sneeuw zorgen

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)over-een-maand.dhtml

*kachel gaat controleren* :D
daftmemaandag 31 oktober 2011 @ 23:12
2012 staat om de hoek he.
sinterklaaskapoentjemaandag 31 oktober 2011 @ 23:12
mooizo, staat het hele OV stil en kan ik lekker thuis blijven
sinterklaaskapoentjemaandag 31 oktober 2011 @ 23:13
en ff die kankerkachel vervangen
Diemuxmaandag 31 oktober 2011 @ 23:15
Leuk :)
spijkerbroekmaandag 31 oktober 2011 @ 23:22
You know you've become an adult when you open your curtains in the morning, see 50cm of snow and think: "well, that's gonna cause quite some transport disruptions".
Jack_maandag 31 oktober 2011 @ 23:23
nou... Dan toch maar wat blikspul inzamelen enzo.


En uggs kopen :') zijn die lelijke dingen toch nog ergens goed voor.
spijkerbroekmaandag 31 oktober 2011 @ 23:23
Oh, en haal het Elfstedentocht-subforum maar weer uit de kast ;)
Desunotomaandag 31 oktober 2011 @ 23:27
Spreken over een "horrorwinter" en dan komen met voorspellingen waar ze in midden Scandinavië elk jaar mee te maken hebben.

Nietszeggende sensatieberichten allemaal. :z
DrDarwinmaandag 31 oktober 2011 @ 23:27
Ik voorspel een te zachte winter, met temperaturen die alleen in de nacht af en toe in de buurt van de vorstgrens komen.
Jack_maandag 31 oktober 2011 @ 23:31
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 23:27 schreef Desunoto het volgende:
Spreken over een "horrorwinter" en dan komen met voorspellingen waar ze in midden Scandinavië elk jaar mee te maken hebben.

Nietszeggende sensatieberichten allemaal. :z
ja als de rest van de wereld het loodje legt door een nieuwe ijstijd betekent dat in Noorwegen hartje zomer. Wat een bikkels!
BansheeBoymaandag 31 oktober 2011 @ 23:40
Als je wat gekonfijte nectarines onder je oksels vast stikt kom je de winter lekker warm door. :{

:{²
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2011 @ 23:42
Oftewel de Sprinters en/of spoorwissels gaan weer kapotvriezen zodat ik straks niet meer naar mijn bestemming kan gaan. Wat is ons klimaat toch een achtbaan ;(.

[ Bericht 36% gewijzigd door o.us op 31-10-2011 23:43:21 ]
Frutselwoensdag 2 november 2011 @ 13:57
20 graden op komst: Waar blijft de herfst?

O-)
we gaan straks van 16-20 graden ineens naar -1 ofzo :')
Eyjafjallajoekullwoensdag 2 november 2011 @ 13:58
Nogmaals...was er een jaar waarin er NIET voor een zeer strenge winter is gewaarschuwd. Ik geloof het niet. Daarom neem ik dit bericht ook met een gigantische korrel strooizout.
Frutselwoensdag 2 november 2011 @ 13:59
quote:
2s.gif Op woensdag 2 november 2011 13:58 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Nogmaals...was er een jaar waarin er NIET voor een zeer strenge winter is gewaarschuwd. Ik geloof het niet.
Als jij je 'broer' nu ff flink wakker maakt deze winter hebben we volgend jaar ook geen zomer :P
Eyjafjallajoekullwoensdag 2 november 2011 @ 14:00
quote:
6s.gif Op woensdag 2 november 2011 13:59 schreef Frutsel het volgende:

[..]

Als jij je 'broer' nu ff flink wakker maakt deze winter hebben we volgend jaar ook geen zomer :P
Die houdt een winterslaap :P
Jabberwockywoensdag 2 november 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 23:22 schreef spijkerbroek het volgende:
You know you've become an adult when you open your curtains in the morning, see 50cm of snow and think: "well, that's gonna cause quite some transport disruptions".
:D
DustPuppywoensdag 2 november 2011 @ 14:18
"'t Giet oan" of iets dergelijks.
gebrokenglaswoensdag 2 november 2011 @ 18:45
Achja. Zijn het zachte winters, dan hoor je er nooit niemand over, en hebben ze toevallig eens gelijk, dan hoor je 'zie je wel, ik zei het toch' dingen.
du_kewoensdag 2 november 2011 @ 18:49
't is nu in elk geval nog prima weer ^O^
erik666woensdag 2 november 2011 @ 19:03
Ik ga een winterslaap houden , heb er zin in lekker slapen hmm.
Toefjeswoensdag 2 november 2011 @ 19:13
*O* Zaterdag een winterjas kopen. Zon heeele warme
Yogaflamewoensdag 2 november 2011 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 23:22 schreef spijkerbroek het volgende:
You know you've become an adult when you open your curtains in the morning, see 50cm of snow and think: "well, that's gonna cause quite some transport disruptions".
:D _O-
-Strawberry-zondag 6 november 2011 @ 02:33
Ik zie het nog niet gebeuren.
realmickzondag 6 november 2011 @ 09:00
net zoals de hittegolf die we hebben gehad :')
Emi22zondag 6 november 2011 @ 09:04
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 23:22 schreef spijkerbroek het volgende:
You know you've become an adult when you open your curtains in the morning, see 50cm of snow and think: "well, that's gonna cause quite some transport disruptions".
Gelukkig ben ik dus nog lekker onvolwassen. Heb echter wel mijn twijfels bij de voorspelling... Elk jaar wordt er zoiets geroepen en met 20 graden in november staat mijn wintergevoel aardig onder druk.
michaelmoorezondag 6 november 2011 @ 09:06
De hongerwinter breekt aan voor Europa
BansheeBoyzondag 6 november 2011 @ 09:39
Je neemt wat prei en verse cucumber. Een beetje grof aansnijden en in de open haard mikken. Geheid meer rendement dan een HR CV. :{

:{²
spijkerbroekzondag 6 november 2011 @ 11:42
quote:
15s.gif Op zondag 6 november 2011 09:39 schreef BansheeBoy het volgende:
Je neemt wat prei en verse cucumber. Een beetje grof aansnijden en in de open haard mikken. Geheid meer rendement dan een HR CV. :{

:{²
"cucumber"? Echt nuttig gebruik van Engels :')
Kirovzondag 6 november 2011 @ 11:48
Vooruitzichten lange termijn
zondag 13 november tot en met zondag 20 november
Grote (70%) kans op het aanhouden van het overwegend droge weer. Sterk toenemende onzekerheid in de temperatuurverwachting.

Hij komt :Y)
du_kezondag 6 november 2011 @ 12:02
Ach zolang het droog en zonnig blijft komt het nog wel goed :P
Q.zondag 6 november 2011 @ 12:04
Dat wordt gezellig druk op het werk. 8-)
Isegrimzondag 6 november 2011 @ 12:05
Elfstedentocht. *O*

Alleen niet in december graag want dan zitten wij in Sri Lanka met 30 graden. _O_
du_kezondag 6 november 2011 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zondag 6 november 2011 12:05 schreef Isegrim het volgende:
Elfstedentocht. *O*

Alleen niet in december graag want dan zitten wij in Sri Lanka met 30 graden. _O_
Dat vliegtuig die kant op kan met die horrorwinter toch niet meer opstijgen :{w
Isegrimzondag 6 november 2011 @ 12:23
Ik hoop dat dat meevalt. ;(
RemcoDelftzondag 6 november 2011 @ 13:00
quote:
Meteorologen baseren zich op langetermijnvoorspellingen van zowel Duitse, Poolse, Britse en Amerikaanse Meteorologische diensten.
Ik heb altijd geleerd dat juist weersvoorspellingen veel te chaotisch zijn om langer vooruit te kunnen voorspellen. Afrondingsverschillen in weermodellen leiden al tot totaal andere uitkomsten zodra het verder dan een week vooruit gaat.
Gattacazondag 6 november 2011 @ 17:33
zombiebig.jpg

Horrorwinter
Luddzondag 11 december 2011 @ 11:33
Waar blijft die winter nu? :')

Ik had me verheugd op sneeuw op vakantie, in plaats daarvan gaat het volop regenen. :r
De_Nuancezondag 11 december 2011 @ 11:45
Goh , verrassend.

Vooral ook omdat iedereen die er verstand van had dit onzin noemde.
Ivo1985zondag 11 december 2011 @ 11:53
Ik denk dat ik zo nog maar even in m'n zwembroek op balkon ga zitten, zo warm is het (relatief gezien, voor de tijd van het jaar). Het is al bijna half december en we hebben nog niet eens nachtvorst van enige betekenis gehad.
Q.zondag 11 december 2011 @ 11:56
Welk een deceptie!
whosvegaszondag 11 december 2011 @ 11:57
Geloof er helemaal niks van, hoop op een winter zonder sneeuw :)
Revolution-NLzondag 11 december 2011 @ 12:00
Het word gewoon een normale nederlandse kwakkel winter met temperaturen boven het vriespunt met veel wind en regen :r :r
blessed19zondag 11 december 2011 @ 12:02
Aankomende zomer zeker een waar wespen epidimie. :(
Jabberwockyzondag 11 december 2011 @ 12:15
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 11:57 schreef whosvegas het volgende:
Geloof er helemaal niks van, hoop op een winter zonder sneeuw :)
Ik ook.

En als het dan toch moet sneeuwen, dan in januari, dan zitten mijn reisjes er weer op en ik wil graag dat ze doorgaan. :P
Dromerzondag 11 december 2011 @ 12:55
Koud is prima. (zolang m'n verwarming het doet :P)
Hopelijk geen sneeuw. Vooral niet zoveel als vorig jaar. Dat is niet zo handig met de 220km die ik per werkdag moet rijden.
LoggedInzondag 11 december 2011 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 12:00 schreef Revolution-NL het volgende:
Het word gewoon een normale nederlandse kwakkel winter met temperaturen boven het vriespunt met veel wind en regen :r :r
:9 Dat zou fijn zijn :Y
ZoKanIkHetOokzondag 11 december 2011 @ 13:56
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 12:00 schreef Revolution-NL het volgende:
Het word gewoon een normale nederlandse kwakkel winter met temperaturen boven het vriespunt met veel wind en regen :r :r
Wat je nu omschrijft is geen kwakkelwinter. :P
Soitzondag 11 december 2011 @ 14:49
Ik wil geen horrorwinter. Hopelijk valt het gewoon mee en komt er niks. :')
Oud_studentzondag 11 december 2011 @ 15:03
Zo als Jan Pelleboer het al zei: "Het kan vriezen of dooien"
Flow3rzondag 11 december 2011 @ 15:21
IK wil sneeuw }:|
rakottozondag 11 december 2011 @ 15:43
quote:
2s.gif Op zondag 11 december 2011 15:21 schreef Flow3r het volgende:
IK wil sneeuw }:|
Ik niet.
MouzurXzondag 11 december 2011 @ 16:07
Dus is die horror winter al begonnen?
FreckleSszondag 11 december 2011 @ 16:49
Ja joh, merk je dat niet? :')
ZoKanIkHetOokzondag 11 december 2011 @ 17:04
quote:
10s.gif Op zondag 11 december 2011 16:07 schreef MouzurX het volgende:
Dus is die horror winter al begonnen?
Voor winterliefhebbers wel.
MouzurXzondag 11 december 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 16:49 schreef FreckleSs het volgende:
Ja joh, merk je dat niet? :')
Het vriest niet eens/nauwelijks.
JellieVrolijkzondag 11 december 2011 @ 17:23
Nou het was, althans hier, van vrijdag op zaterdag wel even "horrorweer" kort heftig onweer en stevige hagelbui. Duurde een kwartier of zo. Vandaag kon je weer gewoon in een trui buiten wandelen.
Het lijkt natuurlijk totaal niet op winter en ik verwacht ook geen winter, tenminste niet voor februari of zo.
YellowBlackszondag 11 december 2011 @ 17:24
Witte kerst *O*
ikwilookwatzeggenzondag 11 december 2011 @ 17:26
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 17:04 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:

Voor winterliefhebbers wel.
_O- !
pininezondag 11 december 2011 @ 17:45
quote:
10s.gif Op zondag 11 december 2011 16:07 schreef MouzurX het volgende:
Dus is die horror winter al begonnen?
voorlopig voor schaatsfabrikanten wel
SeLangzondag 11 december 2011 @ 17:50
Het was hier (zuid Engeland, maar dat is ongeveer hetzelfde als Nederland) vrijdagochtend prachtig wit overal met rijp op de bomen en velden O+. Helaas was het kort na zonsopkomst alweer snel weg ;(
Stokstaartzondag 11 december 2011 @ 17:51
deze winter gaat niets voorstellen :P
kawotskizondag 11 december 2011 @ 18:51
Ze kunnen nog geen 2 dagen vooruit voorspellen. Hoe warmer hoe beter, scheelt weer in de portemonnee.
ZoKanIkHetOokzondag 11 december 2011 @ 18:57
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 18:51 schreef kawotski het volgende:
Ze kunnen nog geen 2 dagen vooruit voorspellen.
Dat ligt er maar net aan. Er zijn genoeg fatsoenlijke meteorologen in het land te vinden.

De voorspellers van een horrorwinter of een zomer des doods behoren daar doorgaans echter niet toe, nee.
betyarzondag 11 december 2011 @ 19:59
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 17:24 schreef YellowBlacks het volgende:
Witte kerst *O*
:') En dan? Zit je daar in de avond gezellig met je gordijnen dicht. :{
Joker89zondag 11 december 2011 @ 20:02
Vorig jaar in Februari in Polen toen was het pas koud.
ouderejongerezondag 11 december 2011 @ 20:44
ik moest gisterochtend krabben :{ vreselijk, zo vroeg al in het jaar
Hexagonmaandag 12 december 2011 @ 12:19
Het wordt weer gewoon een normale Hollandse kwakkelwinter
Jarnomaandag 12 december 2011 @ 12:40
Zo blijkt maar weer, dat je alleen naar Edje Aldus moet luisteren.
summer2birdmaandag 12 december 2011 @ 12:42
;(
Ik wil sneeuw...
Hephaistos.maandag 12 december 2011 @ 13:31
quote:
14s.gif Op maandag 12 december 2011 12:40 schreef Jarno het volgende:
Zo blijkt maar weer, dat je alleen naar Edje Aldus moet luisteren.
Ed Aldus zit er nooit naast. Zeer ondergewaardeerde weerman, een van de grootsten in de 21e eeuw.
ZoKanIkHetOokwoensdag 14 december 2011 @ 10:53
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 20:44 schreef ouderejongere het volgende:
ik moest gisterochtend krabben :{ vreselijk, zo vroeg al in het jaar
In december krabben is vroeg in het jaar?
t-8onewoensdag 14 december 2011 @ 10:55
quote:
10s.gif Op maandag 12 december 2011 12:42 schreef summer2bird het volgende:
;(
Ik wil sneeuw...
Hier sneeuwde het net, ik denk dat ik zo maar naar huis ga .......
#ANONIEMwoensdag 14 december 2011 @ 11:15
quote:
0s.gif Op zondag 11 december 2011 20:44 schreef ouderejongere het volgende:
ik moest gisterochtend krabben :{ vreselijk, zo vroeg al in het jaar
Het is zowat half december, lul.
Metro2005woensdag 14 december 2011 @ 11:27
Horrorwinter, ik reed vanochtend anders in de regen bij een temperatuur van 6 graden boven nul.
Wat niet is kan nog komen maar ik geloof er niet zo in :+
Al vind ik sneeuw een stuk beter dan die smerige regen :r
Selesthawoensdag 14 december 2011 @ 14:20
quote:
0s.gif Op woensdag 14 december 2011 11:27 schreef Metro2005 het volgende:
Horrorwinter, ik reed vanochtend anders in de regen bij een temperatuur van 6 graden boven nul.
Wat niet is kan nog komen maar ik geloof er niet zo in :+
Al vind ik sneeuw een stuk beter dan die smerige regen :r
Ik niet, ik werk bij de post. Van mij mag de hele winter zo blijven als nu O+
Bastardwoensdag 14 december 2011 @ 14:40
Voorlopig is het nog steeds herfst wat mij betreft, met slechts 1 herfststorm.
Frutselwoensdag 14 december 2011 @ 14:42
quote:
9s.gif Op woensdag 14 december 2011 14:40 schreef Bastard het volgende:
Voorlopig is het nog steeds herfst wat mij betreft, met slechts 1 herfststorm.
vrijdag mogelijk de 2e... zondag mogelijk sneeuw :P
(met de nadruk op mogelijk :P)
Dr.Mikeywoensdag 14 december 2011 @ 14:43
Gelukkig vals alarm
Bastardwoensdag 14 december 2011 @ 14:44
quote:
0s.gif Op woensdag 14 december 2011 14:42 schreef Frutsel het volgende:

[..]

vrijdag mogelijk de 2e... zondag mogelijk sneeuw :P
(met de nadruk op mogelijk :P)
Ik las vanmorgen bij een fokster al natte. Sneeuw! *O*

Die storm gaat nog steeds door? Windkrachtje 10 a 11 he? :9
Frutselwoensdag 14 december 2011 @ 14:47
quote:
0s.gif Op woensdag 14 december 2011 14:44 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ik las vanmorgen bij een fokster al natte. Sneeuw! *O*
meeste kans voor een klein wit laagje lijkt voor Brabant, Utecht en ZuidHolland

quote:
Die storm gaat nog steeds door? Windkrachtje 10 a 11 he? :9
modellen verschillen nog steeds enorm. Flinke woei zal het wel worden... kracht 8 of 9... met enorme bakken regen ben ik bang :{
Ringowoensdag 14 december 2011 @ 14:48
MENSEN WAT NIET IS KAN NOG KOMEN
Big-Ernwoensdag 14 december 2011 @ 14:48
quote:
7s.gif Op woensdag 14 december 2011 14:48 schreef Ringo het volgende:
MENSEN WAT NIET IS KAN NOG KOMEN
En de bal is rond! ;)
ouderejongeredonderdag 15 december 2011 @ 20:15
Morgen wordt het glibberen en glijden op de weg. Ik zal maar wat eerder vertrekken :{
FreckleSsdonderdag 15 december 2011 @ 20:27
quote:
7s.gif Op woensdag 14 december 2011 14:48 schreef Ringo het volgende:
MENSEN WAT NIET IS KAN NOG KOMEN
Ben benieuwd of je dit ook eind februari gaat zeggen
Revolution-NLdonderdag 15 december 2011 @ 20:32
Ik ben dat herfst weer met die klote regen en wind echt helemaal zat :r :(
Laat het maar -4 vriezen met een lekker zonnetje erbij O+
kawotskidonderdag 15 december 2011 @ 20:39
Een witte kerst kan nog
kurk_droogdonderdag 15 december 2011 @ 22:19
beter keihard sneeuwen en vriezen zodat het land plat ligt.
Big-Erndonderdag 15 december 2011 @ 22:53
Het kan vriezen en het kan dooien, folks :X !
Flow3rdonderdag 15 december 2011 @ 23:00
Hoe moet dat nou met de energienota?
100% energiebelasting dan maar of 100% transportkosten?
Ze zullen toch iets moeten verzinnen om de poen binnen te halen :+
flipsendonderdag 15 december 2011 @ 23:02
Pffff, zit hier te puffen bij 32 graden zonder airco :(
Flow3rdonderdag 15 december 2011 @ 23:03
quote:
15s.gif Op donderdag 15 december 2011 23:02 schreef flipsen het volgende:
Pffff, zit hier te puffen bij 32 graden zonder airco :(
wat een ellende }:|
ouderejongeredinsdag 27 december 2011 @ 19:17
Schopje naar ONZ of slotje?
summer2birddinsdag 27 december 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 19:17 schreef ouderejongere het volgende:
Schopje naar ONZ of slotje?
Waarom kick je het topic dan?
Anders was het gewoon leeggebloed.
ouderejongeredinsdag 27 december 2011 @ 19:28
quote:
15s.gif Op dinsdag 27 december 2011 19:25 schreef summer2bird het volgende:

[..]

Waarom kick je het topic dan?
Anders was het gewoon leeggebloed.
omdat dit soort onzintopics elk jaar komen, ooit zal het wel een keer kloppen, maar dit jaar krijgen we geen vlok sneeuw.
BlaZdinsdag 27 december 2011 @ 19:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 19:28 schreef ouderejongere het volgende:

[..]

omdat dit soort onzintopics elk jaar komen, ooit zal het wel een keer kloppen, maar dit jaar krijgen we geen vlok sneeuw.
Het heeft al 2x gesneeuwd hier (Eindhoven). Maar bleef niet lang liggen helaas.
Toefjeszaterdag 31 december 2011 @ 14:43
Wat een farce
ZoKanIkHetOokzaterdag 31 december 2011 @ 14:46
Morgen (Nieuwjaarsdag) lokaal 14 graden. :')
flipsenzaterdag 31 december 2011 @ 15:05
Hier 32 graden *O* Horrorzomer dus.
kawotskizaterdag 31 december 2011 @ 16:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 14:46 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Morgen (Nieuwjaarsdag) lokaal 14 graden. :')
Mooi weer om er ff met de motor op uit te gaan :)
CafeRokerzaterdag 31 december 2011 @ 17:45
als het nog 2 maanden zo doorgaat wordt het weer lente voor ik ook maar 1x heb moeten krabben..
-Strawberry-zaterdag 31 december 2011 @ 17:46
Deze voorspelling heeft wel heel erg gefaald. :')
michaelmoorezaterdag 31 december 2011 @ 18:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 17:45 schreef CafeRoker het volgende:
als het nog 2 maanden zo doorgaat wordt het weer lente voor ik ook maar 1x heb moeten krabben..
nee ik heb een keer gekrabt, maar die spuitbus antiijs was overbodig
ZoKanIkHetOokzaterdag 31 december 2011 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 16:17 schreef kawotski het volgende:

[..]

Mooi weer om er ff met de motor op uit te gaan :)
Nee, want het is verder wel gewoon regenachtig...

...of tenminste, ik ben geen motorrijder dus ik weet niet wat goede condities zijn, maar het wordt in ieder geval geen mooie zonnige 14 graden, maar een regenachtige 14 graden.
GladiatorMaximuszaterdag 31 december 2011 @ 21:54
Van mij mag het zo blijven geen behoefte aan een strenge winter ;).
Resistorzaterdag 31 december 2011 @ 21:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 17:45 schreef CafeRoker het volgende:
als het nog 2 maanden zo doorgaat wordt het weer lente voor ik ook maar 1x heb moeten krabben..
Dan moet je wat vroeger opstaan.

Ik heb 1x ijs moeten BIKKEN, bevroren regen op de ramen.

Toen ik de avond de ijsdeken er voor de volgende dag op deed was het weer +5oC :')
DrDarwinzondag 1 januari 2012 @ 00:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 21:54 schreef GladiatorMaximus het volgende:
Van mij mag het zo blijven geen behoefte aan een strenge winter ;).
En al die arme mensen met winterbanden onder hun voertuig krijgen maar geen kans hun gelijk te bewijzen.
Houen zo.
Frithzondag 1 januari 2012 @ 01:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 17:46 schreef -Strawberry- het volgende:
Deze voorspelling heeft wel heel erg gefaald. :')
nobody expects the global warming!
Dawnbreakerzondag 1 januari 2012 @ 05:00
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 01:19 schreef Frith het volgende:

[..]

nobody expects the global warming!
global warming maakt toch geen reet meer uit aangezien dit jaar de hele wereld nog vergaat. Liever een lekker warm weertje de komende 12 maanden. Bring it on Global Warming!
Dromerzondag 1 januari 2012 @ 10:47
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 01:19 schreef Frith het volgende:

[..]

nobody expects the global warming!
Als dat op een jaar tien graden uitmaakt, hebben we zeer snel een zeer groot probleem. :P
#ANONIEMzondag 1 januari 2012 @ 10:51
Het is inderdaad tot nu toe een echt flauwe bedoening geweest :N voor bijna niks die winterbanden onder de auto, maar ach, echt schaden doet dat ook weer niet :P
Oud_studentzondag 1 januari 2012 @ 11:04
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 10:51 schreef iamredleader het volgende:
Het is inderdaad tot nu toe een echt flauwe bedoening geweest :N voor bijna niks die winterbanden onder de auto, maar ach, echt schaden doet dat ook weer niet :P
Ah, nu begrijp ik het, dit verhaal was een marketing campagne voor winterbanden *)
3M1N3Mzondag 1 januari 2012 @ 11:36
Kan iemand even komen helpen? Ik zit vast in de sneeuw :')
grrrbeerzondag 1 januari 2012 @ 11:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 17:46 schreef -Strawberry- het volgende:
Deze voorspelling heeft wel heel erg gefaald. :')
jonguhhhh!!!! Vanuit kazachstan bereiken ons nu echt verontrustende berichten toch! Tweede helft volgende maand begint ie.
Eyjafjallajoekullzondag 1 januari 2012 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 december 2011 17:46 schreef -Strawberry- het volgende:
Deze voorspelling heeft wel heel erg gefaald. :')
Ik vind het anders een behoorlijke horrorwinter. Geen sneeuw, geen ijs, miezerige regen ;(
CafeRokerzondag 1 januari 2012 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 10:51 schreef iamredleader het volgende:
Het is inderdaad tot nu toe een echt flauwe bedoening geweest :N voor bijna niks die winterbanden onder de auto, maar ach, echt schaden doet dat ook weer niet :P
dat is de grap, dat 'schaden' doet het met dit weer dus wel:

grafiek_banden.jpg

Bij sneeuw zijn winterbanden onverslaanbaar en bij aquaplaning zijn ze iets beter, maar anders sta je met je (fatsoenlijke) zomerbandjes gewoon sneller stil dan met winterbanden.

http://www.consumentenbon(...)anden-niet-oprijden/
Grrrrrrrrzondag 1 januari 2012 @ 15:05
Elke herfst en lente zijn ze er wel weer, de voorspellingsjosti's :')
RemcoDelftzondag 1 januari 2012 @ 17:01
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 13:02 schreef CafeRoker het volgende:

[..]

dat is de grap, dat 'schaden' doet het met dit weer dus wel:

[ afbeelding ]

Bij sneeuw zijn winterbanden onverslaanbaar en bij aquaplaning zijn ze iets beter, maar anders sta je met je (fatsoenlijke) zomerbandjes gewoon sneller stil dan met winterbanden.

http://www.consumentenbon(...)anden-niet-oprijden/
De twee linker grafieken lijken me logisch. De andere 2 verbazen me: heb je enig idee waarom de remweg met winterbanden op een droge weg afneemt naarmate de band verder versleten is?
Waarom remt 4mm profiel beter dan 7mm profiel? Verandert de rubbersamenstelling o.i.d.?
ZoKanIkHetOokzondag 1 januari 2012 @ 17:43
Warmterecord in grote delen van Nederland

quote:
In een groot deel van Nederland is het warmer dan ooit op 1 januari is gemeten. Op 18 van de 34 KNMI-meetpunten was het dagrecord rond 15.00 uur verbroken, meldt Weerplaza.

In Westdorpe in Zeeuw-Vlaanderen werd het met 13,3 graden het warmst. Het record van 12 graden uit 2003 werd met ruim een graad verbroken. Op de Waddeneilanden is het het koudst. Op Terschelling reikte het kwik tot 9,3 graden.

Komende nacht blijft het zacht, maar in de vroege ochtend stroomt koelere lucht het land in vanuit het westen. Maandag is het ongeveer 8 graden.
Dalandozondag 1 januari 2012 @ 18:30
Ja wanneer komt die Horrorwinter nou? :')
DeepChordzondag 1 januari 2012 @ 18:47
Moeder natuur is ernstig van de leg, dat kan gewoon niet anders met deze zieke temperaturen!
Grrrrrrrrzondag 1 januari 2012 @ 18:51
quote:
7s.gif Op zondag 1 januari 2012 18:30 schreef Dalando het volgende:
Ja wanneer komt die Horrorwinter nou? :')
Misschien later deze maand. Misschien over 20.000 jaar.
CafeRokerzondag 1 januari 2012 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 17:01 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

De twee linker grafieken lijken me logisch. De andere 2 verbazen me: heb je enig idee waarom de remweg met winterbanden op een droge weg afneemt naarmate de band verder versleten is?
Waarom remt 4mm profiel beter dan 7mm profiel? Verandert de rubbersamenstelling o.i.d.?
Wat betreft de rechter twee: dat komt volgens mij omdat ze door het grovere profiel minder mm2 contactoppervlak hebben. Je merkt het ook wel als je wat hard een rotonde neemt, met winterbanden glijdt het allemaal net iets makkelijker.

Het beter rijden van oude banden komt initieel omdat ze tov de splinternieuwe wat opgeruwd zijn. Als je naar de rechter grafiek kijkt lijkt het alsof dat gedurende de hele levensduur van de band doorgaat maar ik durf niet te zeggen of daar nog andere factoren meespelen.

eigenlijk ging het topic geloof ik niet over banden. Ik liet me een beetje gaan, de winterbandenmaffia werkt een beetje als een rode lap op me :@
Gwywenzondag 1 januari 2012 @ 19:12
Ik moet eerlijk zeggen dat voor mij als sneeuwliefhebber een winter zoals wat we nu hebben, eigenlijk wel een horrorwinter is. Dus wat mij betreft is de voorspelling al ruimschoots uitgekomen. }:|
bloodymary1zondag 1 januari 2012 @ 23:30
Leg elk jaar winterbanden onder de auto (ook om er mee naar wintersport te rijden), maar dit jaar was ik wat laat, wat helemaal niet erg is. Vorige week dus, lagen die monteurs in de garage helemaal in een deuk waar die dingen voor nodig waren.

Vind het overigens een prima winter zo, voor mij is alles onder 10 graden te koud.
Ryan3zondag 1 januari 2012 @ 23:32
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 23:30 schreef bloodymary1 het volgende:
Leg elk jaar winterbanden onder de auto (ook om er mee naar wintersport te rijden), maar dit jaar was ik wat laat, wat helemaal niet erg is. Vorige week dus, lagen die monteurs in de garage helemaal in een deuk waar die dingen voor nodig waren.

Vind het overigens een prima winter zo, voor mij is alles onder 10 graden te koud.
Dat winterbandengeneuzel, dan ben je toch wel gepakt door de commercie ook hoor, vind ik.
bloodymary1zondag 1 januari 2012 @ 23:49
Nee hoor, doe dat al bijna 10 jaar, voordat iedereen het ging doe omdat ik twee keer per winter op wintersport ga en dat rijdt daar gewoon makkelijker en is in sommige landen ook verplicht als er sneeuw ligt (en die ligt daar altijd).

Verder woon ik in een buitengebied waar niet of nauweljks gestrooid wordt mocht het eens sneeuwen, dus ook hier heb ik er al veel profijt van gehad.
Ryan3zondag 1 januari 2012 @ 23:59
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 23:49 schreef bloodymary1 het volgende:
Nee hoor, doe dat al bijna 10 jaar, voordat iedereen het ging doe omdat ik twee keer per winter op wintersport ga en dat rijdt daar gewoon makkelijker en is in sommige landen ook verplicht als er sneeuw ligt (en die ligt daar altijd).

Verder woon ik in een buitengebied waar niet of nauweljks gestrooid wordt mocht het eens sneeuwen, dus ook hier heb ik er al veel profijt van gehad.
Ja, als je in het hooggebergte woont is het wel handig, dat bestrijd ik niet, hier in het vlakke land is het gewoon gelul, ook in de periferie van het land. Gewoon wat rustiger rijden en weten wat je wel en niet kunt doen met je voertuig.
Idioten die nu winterbanden laten aanmeten denken dat ze gewoon circa 120 km kunnen doorploegen als er nog niet gestrooid is en het heeft gevroren/gesneeuwd... 8)7 .
Die winterbanden is gewoon weer zo'n neuzelpraatje, goed voor de commercie.
Stupendous76maandag 2 januari 2012 @ 00:29
quote:
Ja, als je in het hooggebergte woont is het wel handig, dat bestrijd ik niet, hier in het vlakke land is het gewoon gelul, ook in de periferie van het land. Gewoon wat rustiger rijden en weten wat je wel en niet kunt doen met je voertuig.
Idioten die nu winterbanden laten aanmeten denken dat ze gewoon circa 120 km kunnen doorploegen als er nog niet gestrooid is en het heeft gevroren/gesneeuwd... 8)7 .
Die winterbanden is gewoon weer zo'n neuzelpraatje, goed voor de commercie.
Misschien je horizon eens verbreden? De periferie van Nederland kent redelijk wat hoogteverschillen, van Drenthe via Nijmegen en Limburg richting Breda waar je, als er voldoende sneeuw ligt, zonder winterbanden niet wegkomt.

Anyway, het is inderdaad een horror-winter, geen koude, geen sneeuw, gewoon baggerweer.
Ryan3maandag 2 januari 2012 @ 00:32
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 00:29 schreef Stupendous76 het volgende:

[..]

Misschien je horizon eens verbreden? De periferie van Nederland kent redelijk wat hoogteverschillen, van Drenthe via Nijmegen en Limburg richting Breda waar je, als er voldoende sneeuw ligt, zonder winterbanden niet wegkomt.

Anyway, het is inderdaad een horror-winter, geen koude, geen sneeuw, gewoon baggerweer.
Ja, zeker ik ben niet op de hoogte van de topografie van ons land? :D.
Wat een flauwekul is dit joh, met je hoogteverschillen in Limburg, Drenthe, Nijmegen. :D.
Echt werkelijkwaar om je te bescheuren.
bloodymary1maandag 2 januari 2012 @ 01:10
Heb jij eigenlijk wel een rijbewijs? En zo ja, rijd je dan wel regelmatig door alle weersomstandigheden?

Dit jaar zijn ze nog volkomen overbodig geweest, maar heb er toch al veel plezier van gehad, zeker op wegen waar niet gestrooid wordt. En natuurlijk als je met beleid rijdt kun je prima zonder die banden, maar ik vind het inderdaad wel prettig dat ik niet elke bocht als een 80-jarige Opelrijder door hoef te gaan.
Ryan3maandag 2 januari 2012 @ 01:13
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 01:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Heb jij eigenlijk wel een rijbewijs? En zo ja, rijd je dan wel regelmatig door alle weersomstandigheden?

Dit jaar zijn ze nog volkomen overbodig geweest, maar heb er toch al veel plezier van gehad, zeker op wegen waar niet gestrooid wordt. En natuurlijk als je met beleid rijdt kun je prima zonder die banden, maar ik vind het inderdaad wel prettig dat ik niet elke bocht als een 80-jarige Opelrijder door hoef te gaan.
Heb jij eigenlijk wel een rijbewijs, echt kostelijk dit. :D. _O- .
Staalmaandag 2 januari 2012 @ 01:14
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 01:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Heb jij eigenlijk wel een rijbewijs? En zo ja, rijd je dan wel regelmatig door alle weersomstandigheden?

Dit jaar zijn ze nog volkomen overbodig geweest, maar heb er toch al veel plezier van gehad, zeker op wegen waar niet gestrooid wordt. En natuurlijk als je met beleid rijdt kun je prima zonder die banden, maar ik vind het inderdaad wel prettig dat ik niet elke bocht als een 80-jarige Opelrijder door hoef te gaan.
Jij bent een vrouw, dat kan gewoon niet anders.
Ryan3maandag 2 januari 2012 @ 01:15
Meer dan drie kwart van de FOK!kers is echt volslagen debiel, echt. _O- .
Staalmaandag 2 januari 2012 @ 01:16
Ik ben zelf een vrouw maar met mijn goed zie wat wijven klungelen op de weg.

Het zijn of vrouwen of oude Surinaamse mannetjes. :').
Ryan3maandag 2 januari 2012 @ 01:16
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2012 01:14 schreef Staal het volgende:

[..]

Jij bent een vrouw, dat kan gewoon niet anders.
w/ .
RemcoDelftmaandag 2 januari 2012 @ 08:47
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2012 23:30 schreef bloodymary1 het volgende:
Leg elk jaar winterbanden onder de auto (ook om er mee naar wintersport te rijden), maar dit jaar was ik wat laat, wat helemaal niet erg is. Vorige week dus, lagen die monteurs in de garage helemaal in een deuk waar die dingen voor nodig waren.

Vind het overigens een prima winter zo, voor mij is alles onder 10 graden te koud.
Onder de 10 graden is te koud, maar je wil wel op wintersport?! Vrouwenlogica :6

quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 01:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Dit jaar zijn ze nog volkomen overbodig geweest, maar heb er toch al veel plezier van gehad, zeker op wegen waar niet gestrooid wordt. En natuurlijk als je met beleid rijdt kun je prima zonder die banden, maar ik vind het inderdaad wel prettig dat ik niet elke bocht als een 80-jarige Opelrijder door hoef te gaan.
Ahhh de beroemde "m'n auto is aan gort, maar ik heb toch winterbanden" :') :')
zatoichimaandag 2 januari 2012 @ 08:52
Ik heb gewoon last van hooikoorts; geloofde het zelf niet, maar de pollenkalender geeft me gelijk...
Tijnmaandag 2 januari 2012 @ 08:55
Ik heb ook flink voor lul gereden met winterbanden eronder ;(

Maar ja, ik ben natuurlijk ook wel blij dat het niet nodig was B-)
DS4maandag 2 januari 2012 @ 10:06
Gaat er nog een winter komen (al dan niet in horrorvariant)?
Jarnomaandag 2 januari 2012 @ 10:11
Ik vind het wel prima zo. Geen gedoe met OV, je kunt nog op de fiets weg, heerlijk zo. Die extremen zijn leuk voor de weerfreaks maar als je elke dag gewoon op je werk moet zijn zit je er niet op te wachten natuurlijk.
DS4maandag 2 januari 2012 @ 10:27
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2012 10:11 schreef Jarno het volgende:
Ik vind het wel prima zo. Geen gedoe met OV, je kunt nog op de fiets weg, heerlijk zo. Die extremen zijn leuk voor de weerfreaks maar als je elke dag gewoon op je werk moet zijn zit je er niet op te wachten natuurlijk.
Ik vind het altijd wel geinig hoor, van die nitwits die zo goed rijden dat ze geen winterbanden nodig hebben die in de sloot liggen als je, ruim de tijd nemend, ergens naartoe rijdt...

Maar op zich kan ik hier ook wel mee leven, het is alleen wat jammer dan de wintersportgebieden ook wat te warm zijn en daar is sneeuw toch wel een niet onbelangrijk deel van de lol zeg maar. Begrijp me goed, ik ski graag in softshells, zo ijdel ben ik wel, maar ik heb eigenlijk liever dat mijn oren eraf vriezen en de piste in ruil daarvoor in de middag ook goed is.
DDDDDaafmaandag 2 januari 2012 @ 10:38
In 2011 geen zomer, nu geen winter, het zeeklimaat laat zich wel hėėl erg gelden. Hopelijk brengen januari en februari nog wat winters weer, maar ik ben er eerlijk gezegd bang voor...

En al zijn winterbanden momenteel volstrekt nutteloos, wonend op een paar minuten van de Duitse grens vind ik het wel een prettige gedachte dat ik die grens ten alle tijden en ongeacht de weersomstandigheden kan oversteken om te gaan tanken, boodschappen te doen enz.
-Nouvellesmaandag 2 januari 2012 @ 10:48
Het begint niet! :D
pininemaandag 2 januari 2012 @ 11:21
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 10:06 schreef DS4 het volgende:
Gaat er nog een winter komen (al dan niet in horrorvariant)?
de komende 2 weken in ieder geval geen vorst, http://www.weer.nl/wereld(...)rstatic_pi4%5Bp%5D=1
Jabberwockymaandag 2 januari 2012 @ 12:33
Voorjaar 2012 is al begonnen

Jep, horrorwintertje.
Maracamaandag 2 januari 2012 @ 12:40
Goed, die winterbanden waren dus echt overbodig _O- Ach, gelukkig zit het in de leaseprijs anders had ik wel flink zitten balen :P
venomsnakemaandag 2 januari 2012 @ 13:40
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 12:33 schreef Jabberwocky het volgende:
Voorjaar 2012 is al begonnen

Jep, horrorwintertje.
:D
muzasmaandag 2 januari 2012 @ 13:45
Tantoe koud hier idd :')
ZoKanIkHetOokmaandag 2 januari 2012 @ 13:55
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 12:33 schreef Jabberwocky het volgende:
Voorjaar 2012 is al begonnen

Jep, horrorwintertje.
Haha, briljant. Heeft iemand dit al gesubmit op de frontpage?

Dat zal die horrorwintervoorspellers leren!
ZoKanIkHetOokmaandag 2 januari 2012 @ 13:55
Heb zelf overigens vorige week ook al vogeltjes vrolijk horen fluiten.
Tja..1986maandag 2 januari 2012 @ 14:44
Hoop eigenlijk wel dat er nog iets van winter komt, sneeuw of ijs. Want dit weer is ook maar niets.
Grrrrrrrrmaandag 2 januari 2012 @ 15:00
Op zijn minst zal er nog wel wat nachtvorst komen. Overigens kan het in februari ook nog ongenadig hard vriezen dus de winterliefhebbers hoeven nog niet te vrezen. En ik zou die winterbanden ook nog gewoon laten zitten.
misteriksmaandag 2 januari 2012 @ 18:20
laat de lente maar komen, ben "de winter" alweer beu
DS4maandag 2 januari 2012 @ 18:25
quote:
14s.gif Op maandag 2 januari 2012 18:20 schreef misteriks het volgende:
laat de lente maar komen, ben "de winter" alweer beu
Die ene dag dat er een beetje vorst was in de nacht is je teveel geweest?
DrDarwinmaandag 2 januari 2012 @ 18:58
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2012 18:25 schreef DS4 het volgende:

[..]

Die ene dag dat er een beetje vorst was in de nacht is je teveel geweest?
Ik vond eigenlijk die overdosering van de vorige winter ook wel reden genoeg.
Stupendous76maandag 2 januari 2012 @ 19:27
quote:
10s.gif Op maandag 2 januari 2012 00:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, zeker ik ben niet op de hoogte van de topografie van ons land? :D.
Wat een flauwekul is dit joh, met je hoogteverschillen in Limburg, Drenthe, Nijmegen. :D.
Echt werkelijkwaar om je te bescheuren.
Nou, blijkbaar niet. Maar zodra er weer sneeuw ligt mag je rustig proberen langs te komen bij mij. Of nog beter: proberen weg te komen, want met zomerbanden lukt je dat niet.
==========================
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 10:06 schreef DS4 het volgende:
Gaat er nog een winter komen (al dan niet in horrorvariant)?
Winterstorm NL: veel regen, veel wind en niet echt koud.
Misschien nog wel wat nachtvorst of een enkel sneeuwbuitje, maar dat zal de winter dan wel weer zijn.

Wel interessant: zal het komende voorjaar weer net zo zomers worden als de voorgaande jaren?
DS4maandag 2 januari 2012 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 18:58 schreef DrDarwin het volgende:

Ik vond eigenlijk die overdosering van de vorige winter ook wel reden genoeg.
Heerlijk was dat. Lekker gladde wegen... Helaas lag daardoor ook de bouw bij ons stil, maar toch...
DS4maandag 2 januari 2012 @ 19:37
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 19:27 schreef Stupendous76 het volgende:

Winterstorm NL: veel regen, veel wind en niet echt koud.
Misschien nog wel wat nachtvorst of een enkel sneeuwbuitje, maar dat zal de winter dan wel weer zijn.
Volgens mij is het nog net iets te vroeg om dat als vaststaand aan te nemen...

quote:
Wel interessant: zal het komende voorjaar weer net zo zomers worden als de voorgaande jaren?
Ik denk het wel, maar ik heb er ook absoluut geen verstand van.
Grrrrrrrrmaandag 2 januari 2012 @ 20:50
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 19:27 schreef Stupendous76 het volgende:

Wel interessant: zal het komende voorjaar weer net zo zomers worden als de voorgaande jaren?
Voorspellingen over de lente zijn net zo zinloos als die over de winter. Jaargetijden laten zich niet voorspellen. Daar is het systeem te chaotisch voor.
Athlon64xmaandag 2 januari 2012 @ 20:58
Morgen storm orkaan opkomst of komt er sneeuwstorm mrogen
#ANONIEMzondag 8 januari 2012 @ 17:46
Nou, misschien dat het later deze week toch een keer winter wordt :)
ZoKanIkHetOokzondag 8 januari 2012 @ 18:34
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 17:46 schreef iamredleader het volgende:
Nou, misschien dat het later deze week toch een keer winter wordt :)
Niet bepaald wat je noemt 'half november.' :P
#ANONIEMzondag 8 januari 2012 @ 20:07
Nee, dat niet :P
StateOfMindzondag 8 januari 2012 @ 22:12
Ik heb nog nooit zo vaak in de winter met de jas los gelopen als in deze winter ;)
#ANONIEMzondag 8 januari 2012 @ 22:55
quote:
0s.gif Op zondag 8 januari 2012 22:12 schreef StateOfMind het volgende:
Ik heb nog nooit zo vaak in de winter met de jas los gelopen als in deze winter ;)
Ik trek mijn jas niet eens meer aan op dagen als vandaag, en ik vanuit de auto 40 meter verderop naar binnen moet en weer terug. Buiten een sigaretje roken gaat ook prima met alleen een trui aan. :{
ikweethetooknietdinsdag 10 januari 2012 @ 20:39
Het wordt winter! :P
#ANONIEMdinsdag 10 januari 2012 @ 20:55
quote:
Jaja, dat zeggen ze nu. Rond de 0 graden is opeens een hele winter :{
Rykerwoensdag 11 januari 2012 @ 09:08
http://www.aljazeera.com/weather/2012/01/2012139495246975.html
For the last month, many parts of North America and Europe have been seeing some very mild weather. This has been great news for some, but not for the skiers. Certainly it’s been a stark contrast to last year’s heavy snow.

For the month of December, many parts have now reported that their average temperatures were well above average.

For the UK, the average was only 0.5C above the usual December temperature, but when you compare this to the year before, which was 5C below the average, you realise why it’s such a hot topic of conversation.

In Sweden, the mild weather has been more pronounced. December was classed as the one of the ten warmest in the last 250 years, and much of the country is still devoid of snow. In the capital, Stockholm, the temperatures were 3C above the norm, but in northern Sweden, the contrast was far greater; Norbotten was over 7C above the average.

Across the Alps the weather has also be very mild, with snow absent across most mountainsides until the beginning of December. For Switzerland, 2011 brought the highest average temperature since 1864.

The snow has now arrived in the Alps, but it arrived in a hurry. The various layers of fresh snow haven’t yet bonded together properly, leading to a high risk of avalanches.

Across the other side of the Atlantic, it has been very mild for North America too. Many parts of Canada had to wait very late for their first snowfall of the year and the first decent lake-effect snowstorm is only now heading across the northeastern states of the USA.

But before this, it stayed mild across many parts of the Plains for weeks. In Kansas, Topeka’s December temperature was nearly 1.5C warmer than usual, and the sun continued to shine.

The question many people are asking is why?

For a start, it’s a bit of a vicious cycle. Because it has been mild and dry, there is far less snow than usual. Some of the sun’s energy would normally be used to melt the snow lying on the ground, but because there is so little around, this energy can all go directly into warming the ground and the air.

The other reason, however, is slightly more technical: it’s thanks to the North Atlantic Oscillation.

The North Atlantic Oscillation (NAO) is a natural phenomenon, much like La Nina or El Nino. Whereas La Nina sets up in the waters of the Pacific, the NAO is centred in the atmosphere above the Atlantic.

The definition of the NAO is the difference in pressure between Greenland and the Azores. When the pressure is low over Greenland and high over the Azores, the NAO is said to be in a positive phase. This set up encourages the air to flow northeast across the Atlantic into Europe. The weather for both North America and Europe is mild.

In a negative phase, the pressure over Greenland and Azores are similar. This sets up a blocking pattern across the Atlantic. The mild weather from the southwest is prevented from getting to Europe and it also makes things cooler for North America too. The weather is prevented from flowing out of eastern parts of the States, and the cold weather lingers.

As you may have guessed, in December the NAO was in a positive phase, bring mild weather to many parts. In the winter of in 2009-10 and 2010-11 the NAO remained strongly negative, bringing cold weather with plenty of snow.

Predicting the Future

Forecasting the NAO is still the cause of headaches for meteorologists.

The La Nina / El Nino cycle is slow-moving and tends to stay in one phase for several months, but the NAO can bounce between positive and negative phases at will. Sometimes, however, if the NAO is strongly positive or strongly negative, it can get stuck, and linger in the same phase for weeks at a time.

Despite having such an acute effect on our weather, the NAO can only be forecast for two weeks in advance and even then the accuracy is not perfect. The current prediction is that NAO will become negative in the next two weeks. This could lead to a burst of rather chilly weather for both sides of the Atlantic.

If the cold weather does materialise by the middle of January, it be a shock for many after the mild December weather, but at least the skiers will be happy.


Er is hoop *O*
Dromerwoensdag 11 januari 2012 @ 18:28
Wederom: als het maar niet sneeuwt. :P
Arceezaterdag 28 januari 2012 @ 18:35
Beetje later, maar wie weet toch nog. w/
Bastardzaterdag 28 januari 2012 @ 18:37
Is het woord 'elfstedentocht' of 'winterbanden' al gevallen?
whosvegaszaterdag 28 januari 2012 @ 18:50
Vorst, kou, sneeuw, ijs :r
Ik wil lente en zomer :)
Pisces29zaterdag 28 januari 2012 @ 21:34
Ah, daar gaan we weer! _O-

Nou laat maar komen, wordt nu wel tijd :Y)
pininezaterdag 28 januari 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 18:50 schreef whosvegas het volgende:
Vorst, kou, sneeuw, ijs :r
Ik wil lente en zomer :)
kawotskizaterdag 28 januari 2012 @ 22:00
Ik hoorde vandaag iemand over de Enkhuizer almanak waarin de vorst blijkbaar voor deze periode was voorspeld, iemand daar bekend mee?
Arceezaterdag 28 januari 2012 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 18:50 schreef whosvegas het volgende:
Vorst, kou, sneeuw, ijs :r
Ik wil lente en zomer :)
Maar wel beter dan regen, toch? :s)
Ryan3zaterdag 28 januari 2012 @ 22:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 18:50 schreef whosvegas het volgende:

Ik wil lente en zomer :)
Dit idd.
En vandaag was het hier nog wel zo zacht... zonnetje erbij...
hebben we een boom omgezaagd... O+ .
Staalzaterdag 28 januari 2012 @ 22:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 22:02 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dit idd.
En vandaag was het hier nog wel zo zacht... zonnetje erbij...
hebben we een boom omgezaagd... O+ .
We did it!
Het altijd knagende probleem dat je dan automatisch hebt in je achterhoofd bij iedere storm. Dat hebben we mooi gedaan.
Ryan3zaterdag 28 januari 2012 @ 22:49
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 22:48 schreef Staal het volgende:

[..]

We did it!
Het altijd knagende probleem dat je dan automatisch hebt in je achterhoofd bij iedere storm. Dat hebben we mooi gedaan.
Bomen om zagen ftw. w/ .
Staalzaterdag 28 januari 2012 @ 22:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 22:49 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Bomen om zagen ftw. w/ .
Jij mag volgende keer aan de touwen trekken in afwachting op een boom die jouw richting opvalt.
Ryan3zaterdag 28 januari 2012 @ 22:51
quote:
8s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 22:51 schreef Staal het volgende:

[..]

Jij mag volgende keer aan de touwen trekken in afwachting op een boom die jouw richting opvalt.
Ja, dan ga jij zagen...
Maar goed de boom die er nu staat, blijft gewoon...
Staalzaterdag 28 januari 2012 @ 22:54
De pruimenboom is een prachtige overlever. Die blijft altijd.
Als we gaan verhuizen neem ik drie grote stekken mee. Dan kan hij voortbestaan.
ikweethetooknietzaterdag 28 januari 2012 @ 23:40
Het wordt een ijskoude week :7

Het wordt komende week erg koud door de combinatie van vorst en wind. Bovendien bestaat de kans dat in delen van Nederland zondagnacht of maandag overdag een klein laagje sneeuw valt. Dat geven de meteorologische diensten Weerplaza en het KNMI vandaag aan.
Weer-online spreekt van een dikke winterperiode die in aantocht is. Een koude-patroon zoals nu wordt berekend , is vele jaren in onze streken niet meer voorgekomen.

In Friesland worden de gemalen dit weekeinde stopgezet om het water ín rust te krijgen zodat het ijs sneller kan aangroeien. Na het volgende weekeinde houdt de bittere kou volgens de tiendaagse verwachtingen aan. De verwachting is dat ijsbanen met deze vooruitzichten binnen enkele dagen hun poorten openen en zou er wel eens geschaatst kunnen worden op meren en plassen.

Min 10
Van zondag tot en met donderdag is er 's nachts lichte tot matige vorst, aldus een woordvoerder van het KNMI. Ook overdag komt het kwik dan op de meeste plaatsen niet meer boven nul uit. Aan het eind van de week kan het op een aantal plaatsen 's nachts en in de ochtend mogelijk zelfs streng vriezen, met temperaturen beneden de min 10 graden Celsius plaatselijk.

Bij de sneeuw van komende zondagnacht of maandag overdag 'zou het plaatselijk gaan om een dun laagje hooguit', nuanceert Harry Geurts van het KNMI. Maar de kans bestaat wel voor het hele land. 'Al maakt het oosten meer kans op enige sneeuw dan de rest van Nederland.

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-ijskoude-week.dhtml

TS is helderziend :D *O*
Staalzaterdag 28 januari 2012 @ 23:44
quote:
6s.gif Op zaterdag 28 januari 2012 23:40 schreef ikweethetookniet het volgende:
Het wordt een ijskoude week :7

TS is helderziend :D *O*
Ja, misschien komen er misschien een paar koude nachten.

Horrorwinter inderdaad. Wat moeten we lijden.
Doodloperzondag 29 januari 2012 @ 00:44
En dan zul je zien dat de eerste klapjosti's met dito schaatsen woensdag het prille ijs al aan gort rijden waardoor we alsnog enkel maar slecht ijs hebben.
Staalzondag 29 januari 2012 @ 01:47
quote:
18s.gif Op zondag 29 januari 2012 00:44 schreef Doodloper het volgende:
En dan zul je zien dat de eerste klapjosti's met dito schaatsen woensdag het prille ijs al aan gort rijden waardoor we alsnog enkel maar slecht ijs hebben.
Pffff.... Gun ze het plezier joh.

Wat ik vanavond al net zo debiel vond was een gebrilde witneus die in een interview zei "ja, ik kan beter vandaag schaatsen kopen i.p.v. dat ik volgende week tussen de meute sta".

Hij stond gvd zelf tussen die achterlijke meute die vandaag allemaal schaatsen zijn gaan kopen. :').
ikweethetooknietzondag 29 januari 2012 @ 02:37
HISTORISCHE KOU :D

Vanaf vandaag komt Nederland dag voor dag in diepvrieskou terecht. Eind volgende week bedraagt het maximum gemiddeld min 6 graden en vriest het in de nachten streng tot zeer streng tussen min 10 en min 16 graden. Aan het einde van de week levert dat een gemiddelde ijsdikte van ruim tien centimeter op. :7

De ongekend koude weersvooruitzichten zijn vanmorgen opnieuw bevestigd door de meest recente weermodellen. Weer-online spreekt van een dikke winterperiode die in aantocht is. Een koude-patroon zoals nu wordt berekend , is vele jaren in onze streken niet meer voorgekomen. :7

Met een naar oost draaiende wind komt de eerste kou vandaag naar hier. Er valt nog een verspreide winters bui maar het klaart verder op. Komende nacht vriest het 2 tot 5 graden. Morgen komt de temperatuur al bijna nergens meer boven nul en schijnt de zon naast enkele wolkenvelden. Morgenavond wordt de bewolking aan de oostgrens dikker.

In de nacht naar maandag vriest het 3 tot 7 graden. Er valt verspreid over het land wat sneeuw, lokaal enkele centimeters. Ook zijn er opklaringen en de wind zit in de oosthoek. In de loop van maandag klaart het verder op en komt de transportkou uit het oosten verder op gang. Dinsdag en woensdagnacht vriest het onder een kraakheldere hemel 4 tot 9 graden. Overdag is het stralend weer en nergens komt het kwik boven nul. Rond het midden van de week gaan we naar strenge tot mogelijk zeer strenge vorst. Donderdag, vrijdag en zaterdagnacht dalen de minimumtemperaturen naar 10 tot 16 graden onder nul. Overdag is het dan met gemiddeld min 7 ook steenkoud bij een matige oostenwind.

Ideaal winterscenario
Dit ideale winterscenario wordt in stand gehouden door een brede grodel van hogedruk die zich uitstrekt van de Azoren tot in Siberië. Bovendien ontstaat volgende week hogedruk tussen IJsland en Scandinavië. In de MiddellandseZee is de luchtdruk laag zodat de transportkou in feite direct naar ons toe wordt gestuurd. Sneeuw wordt in deze periode niet verwacht zodat de ijsvloer in ons land flink zou kunnen aangroeien. Naar verwachting zal er aan het begin van het volgende weekeinde gemiddeld 10 centimeter ijs liggen in ons land.

Weercollega's Piet Paulusma (SBS), Reinier van den Berg (Meteo Consult), Gerrit Hiemstra, Jan Visser en Hajo Smit van Wintersportweerman.nl zijn unaniem verrast. Paulusma: 'Dik winters', Van den Berg: 'Bizar koud', Visser: 'Historische koude', Hiemstra: 'Snel mijn schaatsen slijpen' en Smit 'fonkelend zwart ijs in aantocht', kunnen hun euforie niet op.

Gemalen stopgezet
In Friesland worden de gemalen dit weekeinde al stopgezet om het water ín rust te krijgen zodat het ijs sneller kan aangroeien. Ook in en na het volgende weekeinde houdt de bittere kou volgens de tiendaagse verwachtingen aan. IJsbanen kunnen met deze vooruitzichten binnen enkele dagen hun poorten openen en eind volgende week laten genoemde temperaturen ook het schaatsen op meren en plassen toe.

Verder kijken dan na tien dagen vooruit is koffiedik kijken. Na december en januari met haast lente-achtige omstandigheden gaat het roer vandaag definitief om naar kou zoals die maar zelden in de voorspellingen van de laatste jaren is voorgekomen.

http://www.telegraaf.nl/b(...)STORISCHE_KOU__.html
Staalzondag 29 januari 2012 @ 02:39
Goed voor de verkoop van de winterbandjes en de schaatsen.
ikweethetooknietzondag 29 januari 2012 @ 02:46
http://www.buienradar.nl/pluim.aspx?bron=3

Check het hier zelf ;)
Dawnbreakerzondag 29 januari 2012 @ 04:03
wat een ellende, rot op winter
Madame_Paonzondag 29 januari 2012 @ 06:30
Potjandorie. :(

Het mocht wel een paar weken vriezen (i.v.m. ongedierte), maar dan liever niet 10 graden onder nul ...
En liever in december dan in februari.

Als de sneeuw maar wegblijft.
kawotskizondag 29 januari 2012 @ 08:49
quote:
18s.gif Op zondag 29 januari 2012 00:44 schreef Doodloper het volgende:
En dan zul je zien dat de eerste klapjosti's met dito schaatsen woensdag het prille ijs al aan gort rijden waardoor we alsnog enkel maar slecht ijs hebben.
Of er schiet er weer 1 onder het ijs...
Luddzondag 29 januari 2012 @ 08:56
quote:
14s.gif Op zondag 29 januari 2012 02:39 schreef Staal het volgende:
Goed voor de verkoop van de winterbandjes en de schaatsen.
Zolang er geen dik pak sneeuw valt denk ik niet dat er fors meer winterbanden verkocht zullen worden.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 08:58
Elfstedentocht!Elfstedentocht!Elfstedentocht!Elfstedentocht!
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:03
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 08:58 schreef Pietverdriet het volgende:
Elfstedentocht!Elfstedentocht!Elfstedentocht!Elfstedentocht!
Dat redden we niet meer.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:05
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:03 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Dat redden we niet meer.
Die in 85 en 86 waren eind februari
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:08
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:05 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Die in 85 en 86 waren eind februari
Toen was ik 4 :P
Maar kan me zo voorstellen dat het toen ook eerder begonnen is met vriezen?
Verwachting is dat het weer warmer gaat worden na volgende week:

chart.ashx?w=1180&h=550&region=NL012&ecmwftype=12004&ctype=3
detulp050zondag 29 januari 2012 @ 09:09
Krijgen we weer twee weken dat elke randstedelijke inwoner zich gaat lopen opwinden over de elfstedentocht }:|

Maar goed, van de 15 officiële Elfstedentochten zijn er 8 in februari gereden..
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:11
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:09 schreef detulp050 het volgende:
Krijgen we weer twee weken dat elke randstedelijke inwoner zich gaat lopen opwinden over de elfstedentocht }:|

Maar goed, van de 15 officiële Elfstedentochten zijn er 8 in februari gereden..
Meestal zijn het juist die kutfriezen die zich druk maken. Enige moment in het jaar dat de rest van Nederland zich bekommert om wat zich afspeelt in het noorden.
Revolution-NLzondag 29 januari 2012 @ 09:12
quote:
10s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:11 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Meestal zijn het juist die kutfriezen die zich druk maken. Enige moment in het jaar dat de rest van Nederland zich bekommert om wat zich afspeelt in het noorden.
:D
Definitely true _O-
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:12
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:08 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Toen was ik 4 :P
Maar kan me zo voorstellen dat het toen ook eerder begonnen is met vriezen?
Verwachting is dat het weer warmer gaat worden na volgende week:

[ afbeelding ]
Goddank
Mijn post was trouwens wat ironisch, parodie op de paniek die uitbreekt als het een weekje vriest.
Winter voor mij kort, ik heb de schurft aan de stookkosten
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:13
In friesland mag het van mij van september tot april -20 zijn
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:13
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:12 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Goddank
Mijn post was trouwens wat ironisch, parodie op de paniek die uitbreekt als het een weekje vriest.
Winter voor mij kort, ik heb de schurft aan de stookkosten
Jij bent toch een rijke homo? Die maken zich niet druk om stookkosten.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:15
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:12 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Goddank
Mijn post was trouwens wat ironisch, parodie op de paniek die uitbreekt als het een weekje vriest.
Winter voor mij kort, ik heb de schurft aan de stookkosten
Dat vind ik ook een nadeel.

Ik heb deze winter de verwarming nog niet aangehad.

Als het echt dik gaat vriezen gaat de verwarming wel aan denk ik.
Revolution-NLzondag 29 januari 2012 @ 09:17
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:15 schreef Ludd het volgende:

[..]

Dat vind ik ook een nadeel.

Ik heb deze winter de verwarming nog niet aangehad.

Als het echt dik gaat vriezen gaat de verwarming wel aan denk ik.
Verwarming nog niet aangehad :?
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:15 schreef Ludd het volgende:

[..]

Dat vind ik ook een nadeel.

Ik heb deze winter de verwarming nog niet aangehad.

Als het echt dik gaat vriezen gaat de verwarming wel aan denk ik.
Hoe gierig kan je zijn :')
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:17 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Verwarming nog niet aangehad :?
Ik houd niet van verwarming (anders dan een houtkachel), en vind het zonde van mijn geld.

Ik kan ook goed tegen koude. En het is hier nog niet koud binnen. (al denkt bezoek daar anders over :'))
#ANONIEMzondag 29 januari 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:17 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Verwarming nog niet aangehad :?
Kan hoor. Ik heb 'm ook nog amper aangehad.
Woon in een appartement. En als iedereen om je heen dan flinkt stookt, hoef je dat zelf bijna niet te doen.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:19
quote:
16s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:13 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Jij bent toch een rijke homo? Die maken zich niet druk om stookkosten.
Rijk word je niet door geld uit te geven, pauper.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:19
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:18 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Hoe gierig kan je zijn :')
Of het echt gierig is weet ik niet. Eerder millieubewust/minimalistisch.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:20
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:18 schreef Wombcat het volgende:

[..]

Kan hoor. Ik heb 'm ook nog amper aangehad.
Woon in een appartement. En als iedereen om je heen dan flinkt stookt, hoef je dat zelf bijna niet te doen.
Inderdaad. 's Avonds is het hier 1 graden warmer dan 's ochtends. Ik stook niet, dus zal warmte zijn die van de buren afkomt.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:21
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:18 schreef Ludd het volgende:

[..]

Ik houd niet van verwarming (anders dan een houtkachel), en vind het zonde van mijn geld.

Ik kan ook goed tegen koude. En het is hier nog niet koud binnen. (al denkt bezoek daar anders over :'))
Lekker, condensatie, schimmelvorming, vochtophoping, lekker ongezond.
Revolution-NLzondag 29 januari 2012 @ 09:21
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:18 schreef Ludd het volgende:

[..]

Ik houd niet van verwarming (anders dan een houtkachel), en vind het zonde van mijn geld.

Ik kan ook goed tegen koude. En het is hier nog niet koud binnen. (al denkt bezoek daar anders over :'))
Maar verwarm je dan nog bij met een houtkachel of zit je gewoon in 15c s'avonds op de bank.
Woon je in een appartement of in een zwaar geisoleerde eensgezinswoning.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:23
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:21 schreef Revolution-NL het volgende:

een zwaar geisoleerde eensgezinswoning.
Zo eentje waar geen raam open kan en een lucht pompsysteem dat herrie maakt en buizen vol met schimmels en bacterien. Heeerlijk, zit in Amersfoort zo een wijk.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:24
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:21 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Lekker, condensatie, schimmelvorming, vochtophoping, lekker ongezond.
Hoe bedoel je!? Heb ik geen last van. Zet ook regelmatig de deur naar het balkon wijd open.

quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:21 schreef Revolution-NL het volgende:

[..]

Maar verwarm je dan nog bij met een houtkachel of zit je gewoon in 15c s'avonds op de bank.
Woon je in een appartement of in een zwaar geisoleerde eensgezinswoning.
Heb hier geen houtkachel helaas. Thermostaat staat zo ingesteld dat het niet kouder dan 15 graden wordt. Het is hier echter nog niet kouder dan 15,5/16 graden geweest.

Woon in appartement met dubbel glas.
Revolution-NLzondag 29 januari 2012 @ 09:28
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:23 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Zo eentje waar geen raam open kan en een lucht pompsysteem dat herrie maakt en buizen vol met schimmels en bacterien. Heeerlijk, zit in Amersfoort zo een wijk.
Een kennis van mij woont in het nieuwe gedeelte van vathorst. Die is laaiend enthoisiast over het balans systeem.

In latere woningen word het balanssysteem anderes toegepast waardoor ramen ook nog gewoon open kunnen.

Ik heb hier nog mechanische ventilatie met ventilatie roosters boven ramen en deuren maar ik zou graag een balanssysteem hebben welke automatisch gaat ventileren als dat nodig is.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:28
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:19 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Rijk word je niet door geld uit te geven, pauper.
Pauper??
Ik hoef niet te beknibbelen op mijn stookkosten :{w
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:29
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:28 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Kwestie van meer binnen brengen.
Als je al moet beknibbelen op de verwarming is het wel erg triest gesteld met je.
Ik beknibbel niet op verwarmen, ik weet alleen dat als het lang koud is mijn rekening hoger is.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:30
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:29 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ik beknibbel niet op verwarmen, ik weet alleen dat als het lang koud is mijn rekening hoger is.
Waar je je druk om kunt maken zeg.... wat een armoe.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:31
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:30 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Waar je je druk om kunt maken zeg.... wat een armoe.
Tja, ik heb het over mijn eigen rekening, jij over mijn mening daarover, wie heeft er nu een armoede?
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:34
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:31 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Tja, ik heb het over mijn eigen rekening, jij over mijn mening daarover, wie heeft er nu een armoede?
Gezien je algehele voorkeur voor kwaliteit leek je me niet het type dat zich überhaupt druk om zou kunnen maken om iets onbenulligs als stookkosten. That's all.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:35
quote:
7s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:34 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Gezien je algehele voorkeur voor kwaliteit leek je me niet het type dat zich überhaupt druk om zou kunnen maken om iets onbenulligs als stookkosten. That's all.
Dat staat toch los van elkaar?
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:37
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:35 schreef Ludd het volgende:

[..]

Dat staat toch los van elkaar?
Als jij zonder blikken of blozen 20 euro uitgeeft voor een goed stuk vlees lig je toch zeker niet wakker om 2 of 3 tientjes meer Eneco in de maand?
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:40
quote:
7s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:34 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Gezien je algehele voorkeur voor kwaliteit leek je me niet het type dat zich überhaupt druk om zou kunnen maken om iets onbenulligs als stookkosten. That's all.
Ik maak me niet druk, ik heb liever een winter waar het niet koud is. Stookkosten, auto krabben, gladheid, ik zie geen voordelen van een koude winter.
detulp050zondag 29 januari 2012 @ 09:40
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:37 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Als jij zonder blikken of blozen 20 euro uitgeeft voor een goed stuk vlees lig je toch zeker niet wakker om 2 of 3 tientjes meer Eneco in de maand?
Het is wel een tik offtopic, maar dat heeft toch helemaal niets met elkaar te maken? Geld uitgeven aan één consumptiegoed wil toch niet zeggen dat je zonder problemen ook geld wil uitgeven aan een ander consumptiegoed?
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:40
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:37 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Als jij zonder blikken of blozen 20 euro uitgeeft voor een goed stuk vlees lig je toch zeker niet wakker om 2 of 3 tientjes meer Eneco in de maand?
Ik heb gisteren ook 10 euro uitgegeven voor 2 broden, en voor een flinke hoeveelheid goede rauwe ham gekocht, daar bespaar ik niet op, maar vind het toch zonde als de verwarming aan moet.

Dat staat echt los van elkaar.

Betalen voor kwaliteit rendeert. Als het kouder wordt, en de verwarming dus (meer) moet draaien, draagt dit niet bij aan extra kwaliteit/behagen. Het kost alleen extra. Het resultaat is hetzelfde als wanneer het buiten minder koud is.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:42
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:37 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Als jij zonder blikken of blozen 20 euro uitgeeft voor een goed stuk vlees lig je toch zeker niet wakker om 2 of 3 tientjes meer Eneco in de maand?
400 euro bijbetalen is een keer eten gaan bij een sterrentent, ik weet wat ik liever doe
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:44
Het krabben van de ruiten vind ik overigens een groot nadeel. Niet zozeer voor mezelf, kleine moeite.

Maar allerlei mensen, zetten hun motor al aan! Dan staat die auto gewoon een paar minuten te ronken voordat ze wegrijden. :{

Ik slaap met mijn raam open. Die uitlaatgassen komen binnen. Ik wordt dan wakker van de geur, en kom niet meer in slaap. Erg vervelend.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:46
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:40 schreef detulp050 het volgende:

[..]

Het is wel een tik offtopic, maar dat heeft toch helemaal niets met elkaar te maken? Geld uitgeven aan één consumptiegoed wil toch niet zeggen dat je zonder problemen ook geld wil uitgeven aan een ander consumptiegoed?
Stookkosten een consumptiegoed? Zo van: Zet jij die kachel ff lager.... dan kunnen we een keer extra op vakantie :P
Gelukkig nooit mee te maken gehad nee. Zou wel het laatste zijn waar ik op ga beknibbelen.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:47
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:46 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Stookkosten een consumptiegoed? Zo van: Zet die kachel ff lager.... dan kunnen we een keer extra op vakantie :P
Gelukkig nooit mee te maken gehad nee.
Volgens mij lees je niet goed. Hij zet de kachel niet lager. Het is alleen zonde om voor iets te betalen wat per saldo niets extra oplevert ten opzichte van wanneer de buitentemperatuur lager is waardoor je meer moet stoken.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:47
quote:
10s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:46 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Stookkosten een consumptiegoed? Zo van: Zet jij die kachel ff lager.... dan kunnen we een keer extra op vakantie :P
Gelukkig nooit mee te maken gehad nee. Zou wel het laatste zijn waar ik op ga beknibbelen.
Als je er zo een plezier in hebt, mag jij mijn stookkosten wel betalen.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:48
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:42 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

400 euro bijbetalen is een keer eten gaan bij een sterrentent, ik weet wat ik liever doe
Een echte rijke nicht doet allebei. Zonder blikken of blozen trouwens.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:49
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:47 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Als je er zo een plezier in hebt, mag jij mijn stookkosten wel betalen.
Zodat jij bij Parkheuvel kunt vreten zeker? Ja pleurt op :{w
Revolution-NLzondag 29 januari 2012 @ 09:49
quote:
14s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:48 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Een echte rijke nicht doet allebei. Zonder blikken of blozen trouwens.
Ga even ergens anders lopen trollen.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:50
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:47 schreef Ludd het volgende:

[..]

Volgens mij lees je niet goed. Hij zet de kachel niet lager. Het is alleen zonde om voor iets te betalen wat per saldo niets extra oplevert ten opzichte van wanneer de buitentemperatuur lager is waardoor je meer moet stoken.
Gelul om niks dus. Uiteindelijk gaat het concreet niet om meer dan een paar tientjes. Zeker dit jaar aangezien het al eind januari is.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 09:50
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:44 schreef Ludd het volgende:
Het krabben van de ruiten vind ik overigens een groot nadeel. Niet zozeer voor mezelf, kleine moeite.

Maar allerlei mensen, zetten hun motor al aan! Dan staat die auto gewoon een paar minuten te ronken voordat ze wegrijden. :{

Ik slaap met mijn raam open. Die uitlaatgassen komen binnen. Ik wordt dan wakker van de geur, en kom niet meer in slaap. Erg vervelend.
Ik beken, ik ben schuldig.
Volgende auto komt een standverwarming met timer.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:50
Ik zie de relevantie van het homo-zijn in dezen niet zo trouwens.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:51
Of hebben die het sneller koud? :') Zou zo maar kunnen eigenlijk.
Cheironzondag 29 januari 2012 @ 09:52
Sommige planten staan al in knop.. dat gaat vast niet goed :(
Luddzondag 29 januari 2012 @ 09:55
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:50 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Ik beken, ik ben schuldig.
Volgende auto komt een standverwarming met timer.
Ja, veel mensen doen het hier is me opgevallen. Als het een enkeling was zou ik die persoon er wellicht op aanspreken, maar blijkbaar is dit fenomeen maatschappelijk aanvaardbaar.

Maar wordt je er zelf niet wakker van dan? Waarschijnlijk woon je nu zo dat je niet in de buurt van geparkeerde auto's slaapt, ik weet niet of je ooit een slaapkamer gehad heb die redelijk dicht aan geparkeerde auto's grenst?

Ik word echt wakker van de geur, niet eens van het geluid.
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 09:59
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:55 schreef Ludd het volgende:

[..]

Ja, veel mensen doen het hier is me opgevallen. Als het een enkeling was zou ik die persoon er wellicht op aanspreken, maar blijkbaar is dit fenomeen maatschappelijk aanvaardbaar.

Maar wordt je er zelf niet wakker van dan? Waarschijnlijk woon je nu zo dat je niet in de buurt van geparkeerde auto's slaapt, ik weet niet of je ooit een slaapkamer gehad heb die redelijk dicht aan geparkeerde auto's grenst?

Ik word echt wakker van de geur, niet eens van het geluid.
Doe je je raam toch gewoon dicht?
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 10:00
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:55 schreef Ludd het volgende:

[..]

Ja, veel mensen doen het hier is me opgevallen. Als het een enkeling was zou ik die persoon er wellicht op aanspreken, maar blijkbaar is dit fenomeen maatschappelijk aanvaardbaar.

Maar wordt je er zelf niet wakker van dan? Waarschijnlijk woon je nu zo dat je niet in de buurt van geparkeerde auto's slaapt, ik weet niet of je ooit een slaapkamer gehad heb die redelijk dicht aan geparkeerde auto's grenst?

Ik word echt wakker van de geur, niet eens van het geluid.
Nee, staan geen geparkeerde autos in mijn straat.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 10:02
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:59 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Doe je je raam toch gewoon dicht?
Ja, maar dan ben ik er dus al wakker van?

Of bedoel je slapen met een dicht raam? Dacht het niet.
quote:
1s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:00 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Nee, staan geen geparkeerde autos in mijn straat.
Heb je vroeger ook niet anders gewoond?
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 10:04
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:02 schreef Ludd het volgende:

[..]

Ja, maar dan ben ik er dus al wakker van?

Of bedoel je slapen met een dicht raam? Dacht het niet.

Wat een eerste wereld problematiek weer zeg .
Rustiger gaan wonen dan?
Luddzondag 29 januari 2012 @ 10:10
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:04 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Wat een eerste wereld problematiek weer zeg .
Rustiger gaan wonen dan?
Wereldproblematiek? Dat zeg ik niet. Ik zeg alleen dat ik er wakker van word, en dat dat vervelend is. Niet meer en niet minder.
Bastardzondag 29 januari 2012 @ 10:13
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 09:52 schreef Cheiron het volgende:
Sommige planten staan al in knop.. dat gaat vast niet goed :(
Mn gouden regen heeft al wat knoppen ;(

https://twitter.com/#!/Weerprimeur
Deze kerel heeft het wel vaker goed voorspeld, heeft het nu over -10 overdag en daarna sneeuw :X
Stokstaartzondag 29 januari 2012 @ 10:16
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:13 schreef Bastard het volgende:

[..]

Mn gouden regen heeft al wat knoppen ;(

https://twitter.com/#!/Weerprimeur
Deze kerel heeft het wel vaker goed voorspeld, heeft het nu over -10 overdag en daarna sneeuw :X
Ja?

Marc E. Putto @Weerprimeur Sluiten
Beetje kwakkelweer is het hoogst haalbare einde week. Keihard winter in Nederland, vergeet het maar -> gaat ook nooit meer lukken

:X
Dawnbreakerzondag 29 januari 2012 @ 10:17
wat een topic is dit geworden...
Bastardzondag 29 januari 2012 @ 10:22
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:16 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Ja?

Marc E. Putto @Weerprimeur Sluiten
Beetje kwakkelweer is het hoogst haalbare einde week. Keihard winter in Nederland, vergeet het maar -> gaat ook nooit meer lukken

:X
Bij het voorspellen van het weer word je nooit een kwakzalver genoemd, hoe vaak je het ook mis hebt :D

Maar -10 volgende week met daarna sneeuw klinkt wel lekker!
Infectionzondag 29 januari 2012 @ 10:23
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:16 schreef Stokstaart het volgende:

[..]

Ja?

Marc E. Putto @Weerprimeur Sluiten
Beetje kwakkelweer is het hoogst haalbare einde week. Keihard winter in Nederland, vergeet het maar -> gaat ook nooit meer lukken

:X
:')
Tijnzondag 29 januari 2012 @ 10:31
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:22 schreef Bastard het volgende:

[..]

Bij het voorspellen van het weer word je nooit een kwakzalver genoemd, hoe vaak je het ook mis hebt :D
Omdat geen enkele weerman het beter doet dan een ander. Voorspellingen voor een dag of 3 gaan wel redelijk, alles daarna is puur gokwerk.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 10:50
Sommige situaties heb je een stabiel hoge druk gebied, is zes dagen niet zo een probleem, maar meestal is dat niet het geval.
Ik moet het nog zien.
michaelmoorezondag 29 januari 2012 @ 11:04
In februari zijn de meest Elfstedentochten gereden , als die oostenwind lang aanhoudt dan kan het best wel
RemcoDelftzondag 29 januari 2012 @ 11:20
quote:
14s.gif Op zondag 29 januari 2012 10:31 schreef Tijn het volgende:

[..]

Omdat geen enkele weerman het beter doet dan een ander. Voorspellingen voor een dag of 3 gaan wel redelijk, alles daarna is puur gokwerk.
^^ Klopt. Vandaar dat "het weer" op tv tegenwoordig begint met vertellen wat het weer vandaag was, hebben ze toch nog iets goed.
pininezondag 29 januari 2012 @ 11:38
in de 2e week van februari zou het heel langzaam weer moeten gaan dooien, t'is te hopen :Y
Bastardzondag 29 januari 2012 @ 12:05
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 11:20 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

^^ Klopt. Vandaar dat "het weer" op tv tegenwoordig begint met vertellen wat het weer vandaag was, hebben ze toch nog iets goed.
Ja _O- en het weer in het buitenland voor die 3 toeristen.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 12:08
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 12:05 schreef Bastard het volgende:

[..]

Ja _O- en het weer in het buitenland voor die 3 toeristen.
Nog beter, vertellen wat voor een weer het is, voor mensen die niet naar buiten kijken.
ouderejongerezondag 29 januari 2012 @ 16:32
Een paar nachten -10 is toch anders dan drie maanden lang -20. Dit is een doodnormale vorstperiode, niks horrorwinter.
La_Vitazondag 29 januari 2012 @ 16:51
Schaatsen zou echt leuk zijn! Sneeuw enzo hoeft niet.
bloodymary1zondag 29 januari 2012 @ 17:18
Ben er al wel weer klaar mee, brrr. Doe maar weer boven 0, of boven 10 nog beter!
du_kezondag 29 januari 2012 @ 18:23
Even als gastmod wat opgeruimd.

On-topic blijven aub!
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 19:59
Sneeuw nadert vanuit het oosten Nederland
http://www.buienradar.nl/
Smoofiezondag 29 januari 2012 @ 20:01
1 week frost, daarna gwn 12 C plz.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 20:03
quote:
7s.gif Op zondag 29 januari 2012 20:01 schreef Smoofie het volgende:
1 week frost, daarna gwn 12 C plz.
Van mij mag het morgen 18 graden worden en warm water regenen
Smoofiezondag 29 januari 2012 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 20:03 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Van mij mag het morgen 18 graden worden en warm water regenen
Dat mag ook natuurlijk.
Luddzondag 29 januari 2012 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 20:03 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Van mij mag het morgen 18 graden worden en warm water regenen
Dat kan ik niet rijmen met je ondertitel. Of wil je juist een ijsbeer zijn omdat die wel goed tegen koude kunnen? :')
pumpkin_Rubyzondag 29 januari 2012 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 20:30 schreef Ludd het volgende:

[..]

Dat kan ik niet rijmen met je ondertitel. Of wil je juist een ijsbeer zijn omdat die wel goed tegen koude kunnen? :')
Omdat ijsberen nooit moeten huilen denk ik.
Pietverdrietzondag 29 januari 2012 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 20:30 schreef Ludd het volgende:

[..]

Dat kan ik niet rijmen met je ondertitel. Of wil je juist een ijsbeer zijn omdat die wel goed tegen koude kunnen? :')
La_Vitazondag 29 januari 2012 @ 22:02
Buh t sneeuwt hier }:|
Madame_Paonzondag 29 januari 2012 @ 22:09
Het heeft hier ook gesneeuwd. -O-
Staalzondag 29 januari 2012 @ 22:29
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 08:56 schreef Ludd het volgende:

[..]

Zolang er geen dik pak sneeuw valt denk ik niet dat er fors meer winterbanden verkocht zullen worden.
En als er geen ijs zal liggen gaan er geen schaatsen over de toonbank.

Mensen doen dat gewoon. Onbegrijpelijk. Schaatsen vlogen gisteren de winkels uit.
ikweethetooknietzondag 29 januari 2012 @ 22:49
quote:
13s.gif Op zondag 29 januari 2012 22:09 schreef Madame_Paon het volgende:
Het heeft hier ook gesneeuwd. -O-
Dan weet ik waar je woont :P

http://buienradar.nl/sneeuw.aspx

sneeuwradar_0.gif
Madame_Paonzondag 29 januari 2012 @ 22:53
quote:
6s.gif Op zondag 29 januari 2012 22:49 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Dan weet ik waar je woont :P

http://buienradar.nl/sneeuw.aspx

[ afbeelding ]
Staat gewoon in m'n profiel.
bloodymary1zondag 29 januari 2012 @ 23:20
quote:
Ik ken alleen Grauzone, maar deze is ook wel heel erg mooi!
Luddzondag 29 januari 2012 @ 23:27
quote:
0s.gif Op zondag 29 januari 2012 23:20 schreef bloodymary1 het volgende:

[..]

Ik ken alleen Grauzone, maar deze is ook wel heel erg mooi!
Ik heb net die van Grauzone gehoord, wat een pokke-herrie is dat zeg.

Dit is nog wel aan te horen. Sowieso niet het soort muziek wat ik bij Pietverdriet zou verwachten, maar vooruit.
du_kemaandag 30 januari 2012 @ 01:00
Echt koud is het nog niet. Toen ik vanavond vertrok lag er redelijk wat sneeuw maar dat was net bijna allemaal weggesmolten.
BlaZzondag 5 februari 2012 @ 20:55
Dacht net aan dit topic , nu is het uiteindelijk toch nog koud geworden.
du_kezondag 5 februari 2012 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 20:55 schreef BlaZ het volgende:
Dacht net aan dit topic , nu is het uiteindelijk toch nog koud geworden.
Alleen had de horrorwinter een paar maand vertraging :P
quo_zondag 5 februari 2012 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 20:57 schreef du_ke het volgende:

[..]

Alleen had de horrorwinter een paar maand vertraging :P
Kennelijk reist de horrorwinter ook per spoor.
bloodymary1zondag 5 februari 2012 @ 22:00
Maar is dit nou echt een horrorwinter of gewoon twee weken kou en wat sneeuw? Vorig jaar was de winter toch veel erger, duurde langer en veel meer sneeuw.
Dr.Dragonflyzondag 5 februari 2012 @ 23:21
Tot nu toe vind ik het erg meevallen met de horror in deze winter.. Maar een maatje van mij had het er ook steeds over, dus voor hem het volgende plaatje gemaakt

ei1m6f.jpg
du_kemaandag 6 februari 2012 @ 01:00
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 22:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar is dit nou echt een horrorwinter of gewoon twee weken kou en wat sneeuw? Vorig jaar was de winter toch veel erger, duurde langer en veel meer sneeuw.
Ssst, straks verpest je alle drama!
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:35
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 22:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar is dit nou echt een horrorwinter of gewoon twee weken kou en wat sneeuw? Vorig jaar was de winter toch veel erger, duurde langer en veel meer sneeuw.
Het is koud dus horror.
Maronmaandag 6 februari 2012 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 5 februari 2012 22:00 schreef bloodymary1 het volgende:
Maar is dit nou echt een horrorwinter of gewoon twee weken kou en wat sneeuw? Vorig jaar was de winter toch veel erger, duurde langer en veel meer sneeuw.
Des te meer reden om blij te zijn dat dit niet al 3 maanden gaande is..die 'horrorwinter' kan nog lang genoeg duren..dat beetje sneeuw is het probleem niet, de temperatuur is een ander verhaal..
(kan je nagaan hoe dat voor onze voorouders geweest moet zijn).. ;(
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:43
Ik heb koorts, dus ik heb het wel warm nu.
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:47
quote:
6s.gif Op zondag 29 januari 2012 22:49 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Dan weet ik waar je woont :P

http://buienradar.nl/sneeuw.aspx

[ afbeelding ]
Bij mijn moeder sneeuwt het nu. :{.
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:48
quote:
14s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:43 schreef Ryan3 het volgende:
Ik heb koorts, dus ik heb het wel warm nu.
Ik ook. :').

Mijn voeten zijn wel heel koud maar ik voel het niet. Alles voelt warm inderdaad.
Mijn keel voelt korrelig als de sahara.

Kusje voor wat extra warmte? *; .
O-) .
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:49
quote:
10s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:48 schreef Staal het volgende:

[..]

Ik ook. :').

Mijn voeten zijn wel heel koud maar ik voel het niet. Alles voelt warm inderdaad.
Mijn keel voelt korrelig als de sahara.

Kusje voor wat extra warmte? *; .
O-) .
Zitten we nu een postje naar elkaar te maken terwijl we tegenover elkaar zitten???
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:50
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:49 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Zitten we nu een postje naar elkaar te maken terwijl we tegenover elkaar zitten???
Dat ligt aan jou nerd.
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:50
quote:
18s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:50 schreef Staal het volgende:

[..]

Dat ligt aan jou nerd.
:).
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:51
Ik zoek warmte in het leefgedeelte zeg maar.
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:52
quote:
9s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:51 schreef Staal het volgende:
Ik zoek warmte in het leefgedeelte zeg maar.
Dus dan roep je iemand naar je toe die koorts heeft?
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:53
quote:
17s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:52 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dus dan roep je iemand naar je toe die koorts heeft?
Ik denk dat ik die aardige jongen van de Volkskrant maar es terugbel.
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:54
quote:
17s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:53 schreef Staal het volgende:

[..]

Ik denk dat ik die aardige jongen van de Volkskrant maar es terugbel.
Zeg dan ook maar eens iets over golfer hoor. ;).
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:54
quote:
0s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:54 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Zeg dan ook maar eens iets over golfer hoor. ;).
Wie?
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:55
quote:
11s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:54 schreef Staal het volgende:

[..]

Wie?
Die ouwere-jongere van FOK!...
Staalmaandag 6 februari 2012 @ 01:56
Laten we DMen.

Of beter, naar ons nest gaan.

OT, het is koud en koud is absoluut horror.
Ryan3maandag 6 februari 2012 @ 01:57
quote:
17s.gif Op maandag 6 februari 2012 01:56 schreef Staal het volgende:
Laten we DMen.

Of beter naar ons nest gaan.

OT, het is koud en koud is absoluut horror.
In Friesland zegt men: It Geht Oan, in Brabant: Hoe wist? hè, dat weet je.
niels0maandag 6 februari 2012 @ 02:22
Stelletje mietjes. Kou kun je je gewoon op kleden.