FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #351
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:21
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

wie is het misschien ken ik haar :P
Jij bent het gewoon jij smiecht ;)

quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:18 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ze woont ook nog eens in Flevoland. Maar ja, het is geen Groningen.

Maar goed, je hebt ergens wel gelijk. Ze was in ieder geval qua uiterlijk precies mijn type, dus ik had al gehoopt dat deze Oneliner wel eens aangenomen zou worden :P
Gewoon positief benaderen elk nu contact en niet te lang blijven nadenken over contacten die niet liepen
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:21
@ firefly: Gewoon doen ja dat klinkt heel makkelijk. :{
Cassandra87donderdag 20 oktober 2011 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:21 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Jij bent het gewoon jij smiecht ;)

:Y ik ben de enige vrouw in flevoland
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:22 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

:Y ik ben de enige vrouw in flevoland
Ik zou het bijna geloven ;)
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:21 schreef tijnbrein het volgende:
@ firefly: Gewoon doen ja dat klinkt heel makkelijk. :{
Je kunt heus wel zelf wat verzinnen, maar je durft het niet omdat je maar 1 meid 1 kans hebt. Als je met 10 gelijk op paiq contact hebt doe je er niet zo moeilijk over :)
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat vind jij maar niet alles is dik of dun. Zwart of wit. Er bestaat ook nog zoiets als grijs. Dus tussen dik en dun zitten ook nog gradaties
"een beetje dik" is nogsteeds dik. Ik bedoel het niet eens gemeen tegenover iemand, maar ik snap niet waarom het zo maatschappelijk geaccepteerd moet worden dat mensen dik zijn. Ik ben zelf ook dik, maar dat benoem ik dan ook gewoon.

quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:20 schreef Cassandra87 het volgende:
Plus op beeld lijk je sowieso dikker
Op normaal beeld ja, niet op een gephotoshopte goed belichte foto.
Capstandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:22 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

:Y ik ben de enige vrouw in flevoland
Je hebt je haar wel een beetje veranderd, dan :P
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:25
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:23 schreef Myraela het volgende:

[..]

"een beetje dik" is nogsteeds dik. Ik bedoel het niet eens gemeen tegenover iemand, maar ik snap niet waarom het zo maatschappelijk geaccepteerd moet worden dat mensen dik zijn. Ik ben zelf ook dik, maar dat benoem ik dan ook gewoon.

Volgens mij is dat ook helemaal niet geaccepteerd of de acceptatie neemt iig af.
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:23 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Je kunt heus wel zelf wat verzinnen, maar je durft het niet omdat je maar 1 meid 1 kans hebt. Als je met 10 gelijk op paiq contact hebt doe je er niet zo moeilijk over :)
Omdat online het veel makkelijker is dan IRL afgezien van het aantal. Er zit meer afstand tussen en het is wat minder persoonlijk
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 22:26
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:23 schreef Myraela het volgende:

"een beetje dik" is nogsteeds dik. Ik bedoel het niet eens gemeen tegenover iemand, maar ik snap niet waarom het zo maatschappelijk geaccepteerd moet worden dat mensen dik zijn. Ik ben zelf ook dik, maar dat benoem ik dan ook gewoon.

Ik heb zo'n vermoeden dat jij de enige bent die jezelf dik vindt :)
Cassandra87donderdag 20 oktober 2011 @ 22:26
Ik hoor ook liever dat ik iets mollig ben maar stiekem weet ik ook wel dat ik te dik ben :')
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 22:27
Heb een telefoonnummer, maar wtf. Zo weinig vissen in deze oceaan.
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik hoor ook liever dat ik iets mollig ben maar stiekem weet ik ook wel dat ik te dik ben :')
Dan heeft Detroit meer om van te houden :P
Capstandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:26 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik hoor ook liever dat ik iets mollig ben maar stiekem weet ik ook wel dat ik te dik ben :')
Mag ik opmerken dat ik vind van niet? ;)
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:25 schreef tijnbrein het volgende:

Omdat online het veel makkelijker is dan IRL afgezien van het aantal. Er zit meer afstand tussen en het is wat minder persoonlijk
Je had het toch over online chat via paiq?
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:27 schreef Sinji het volgende:
Heb een telefoonnummer, maar wtf. Zo weinig vissen in deze oceaan.
En dat is precies mijn punt. De laatste maanden bijna geen matches meer. En dan heb je match is die nooit online
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:28 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Je had het toch over online chat via paiq?
Ja of een andere site.
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:30
Ik weet het niet maar waarom vinden vrouwen een beetje vrouwelijke rondingen zo gauw te dik :? :? Marilyn Monroe was ook geen slanke den maar op en top vrouwelijk, een beetje houvast mag best

Oh mijn god nu snap ik waarom Mariah Carey voor deze film een raspberry kreeg O-)
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:29 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja of een andere site.
In de "goede oude tijd" had je nog chatboxes die helemaal vol zaten met vrouwen en voegde je 30 msn's op 1 dag in je lijst.
Cassandra87donderdag 20 oktober 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:28 schreef Capstan het volgende:

[..]

Mag ik opmerken dat ik vind van niet? ;)
Dat mag maar met maat 40 val je niet in de klasse slank :+
Cassandra87donderdag 20 oktober 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:30 schreef formerjellybean het volgende:
Ik weet het niet maar waarom vinden vrouwen een beetje vrouwelijke rondingen zo gauw te dik :? :? Marilyn Monroe was ook geen slanke den maar op en top vrouwelijk, een beetje houvast mag best

Oh mijn god nu snap ik waarom Mariah Carey voor deze film een raspberry kreeg O-)
ooooh díe glitter!
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:30 schreef formerjellybean het volgende:
Ik weet het niet maar waarom vinden vrouwen een beetje vrouwelijke rondingen zo gauw te dik :? :? Marilyn Monroe was ook geen slanke den maar op en top vrouwelijk, een beetje houvast mag best

Mannen klagen hier vrijwel nooit over idd :) Ik vind juist niks mis met rondingen. Ik bedoel wie valt er nou in godsnaam op zoiets? 'Niemand wil mollige vrouwen zien'
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:30 schreef firefly3 het volgende:

[..]

In de "goede oude tijd" had je nog chatboxes die helemaal vol zaten met vrouwen en voegde je 30 msn's op 1 dag in je lijst.
Shit ik had eerder moeten gaan internetten :P
Capstandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:30 schreef Cassandra87 het volgende:

[..]

Dat mag maar met maat 40 val je niet in de klasse slank :+
Ik weet het van mezelf ook, hoor :P
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:28 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

En dat is precies mijn punt. De laatste maanden bijna geen matches meer. En dan heb je match is die nooit online
Je bent dus echt afhankelijk van een systeem die zo nu en dan een match uitfloept voor je?

Dan heb ik nog veel meer succes in de bibliotheek _O-
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
ja en op mijn heeft die zo'n uitwerking hij is fout maar ik blijf toch kijken , het is het treinwrak waar je naar moet kijken.
Capstandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:28 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

En dat is precies mijn punt. De laatste maanden bijna geen matches meer. En dan heb je match is die nooit online
Dat dus. Ik vraag me af of die dame van zojuist ooit nog online zal zijn :P
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:31 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Shit ik had eerder moeten gaan internetten :P
Cammen was toen ook hip, dus elke meid vroeg bijna of je wilde cammen :D
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:31 schreef Capstan het volgende:

[..]

Dat dus. Ik vraag me af of die dame van zojuist ooit nog online zal zijn :P
50 % kans van wel of niet :P
HiddenResponsedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:32
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Mannen klagen hier vrijwel nooit over idd :) Ik vind juist niks mis met rondingen. Ik bedoel wie valt er nou in godsnaam op zoiets? 'Niemand wil mollige vrouwen zien'
Die hebben anorexia. En toch zullen er genoeg mannen zijn die dit aantrekkelijk vinden.
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:32 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Cammen was toen ook hip, dus elke meid vroeg bijna of je wilde cammen :D
Ik wil een tijdmachine en terug naar toen ik 18 was :')
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:33
quote:
7s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:26 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik heb zo'n vermoeden dat jij de enige bent die jezelf dik vindt :)
Ach die neiging hebben mensen vaker.
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:33 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik wil een tijdmachine en terug naar toen ik 18 was :')
:D
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:35
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Mannen klagen hier vrijwel nooit over idd :) Ik vind juist niks mis met rondingen. Ik bedoel wie valt er nou in godsnaam op zoiets? 'Niemand wil mollige vrouwen zien'
Dat zijn gephotoshopte foto's :*

PhotoshopThin.jpg
Links is het horrorbeeld dat gephotoshopt is, rechts is de originele foto en daar is ze gewoon mooi hoor.

Maarja, genoeg over dik/dun. :')
Cassandra87donderdag 20 oktober 2011 @ 22:35
rechts is ze ook mager
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:35 schreef Myraela het volgende:

[..]

Dat zijn gephotoshopte foto's :*

[ afbeelding ]
Links is het horrorbeeld dat gephotoshopt is, rechts is de originele foto en daar is ze gewoon mooi hoor.

Maarja, genoeg over dik/dun. :')
En nee nog steeds niet :D zeker dat haar :+
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
Weet je wie ik trouwens een hele mooie vrouw vind ook al is ze niet echt slank ??? Kate Winslet die is gewoon op en top vrouwelijk
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
Ben ik weer. Rechts is te doen.
Capstandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:35 schreef Myraela het volgende:

[..]

Dat zijn gephotoshopte foto's :*

[ afbeelding ]
Links is het horrorbeeld dat gephotoshopt is, rechts is de originele foto en daar is ze gewoon mooi hoor.

Maarja, genoeg over dik/dun. :')
Ook rechts is niet mooi.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:36 schreef formerjellybean het volgende:
Weet je wie ik trouwens een hele mooie vrouw vind ook al is ze niet echt slank ??? Kate Winslet die is gewoon op en top vrouwelijk
:?
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
In deze tijd zit je alleen maar te twijfelen of het echt is. Ik keek een keertje op omeagle, zag ik een meid uitkleden dus ik denken dat het nep was. Bleek het echt te zijn want ze ging later naar het toetsenbord ineens om het af te sluiten omdat ik geen bal deed _O-
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:36
Ik vind mezelf dik.
Alleen het maakt me niet meer zo uit. :')

Als ik weer wanhopig word ga ik weer op dieet denk ik. :')
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:36 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

En nee nog steeds niet :D zeker dat haar :+
Het is een modeshow. :') Als je haar in de kroeg tegen zou komen zou je der niet afwijzen hoor.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:36 schreef firefly3 het volgende:
In deze tijd zit je alleen maar te twijfelen of het echt is. Ik keek een keertje op omeagle, zag ik een meid uitkleden dus ik denken dat het nep was. Bleek het echt te zijn want ze ging naar het toetsenbord ineens om het af te sluiten omdat ik geen bal deed _O-
Been there done that. ;(
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:37 schreef Myraela het volgende:

[..]

Het is een modeshow. :') Als je haar in de kroeg tegen zou komen zou je der niet afwijzen hoor.
Als zij er daar net zo nep uitziet als daar dan ook. Ik hoef geen modebarbies namelijk
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:38 schreef Flepke het volgende:

[..]

Been there done that. ;(
:D
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 22:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:35 schreef Myraela het volgende:

Links is het horrorbeeld dat gephotoshopt is, rechts is de originele foto en daar is ze gewoon mooi hoor.

Gewoon mooi :? Gelukkig dat smaken verschillen :{
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:36 schreef heloef het volgende:
Ik vind mezelf dik.
Alleen het maakt me niet meer zo uit. :')

Als ik weer wanhopig word ga ik weer op dieet denk ik. :')
Lekker likken als lassie die nasi
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 22:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:39 schreef Flepke het volgende:

[..]

Lekker likken als lassie die nasi
toverrijst :Y
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:40
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:39 schreef Flepke het volgende:

[..]

Lekker likken als lassie die nasi
Deze grap is net zo uitgekauwd als die Lassie Toverrijst.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:40
Niet zo zeuren over omvang & gewicht, als ze te dik is schop je haar vaker de sportschool in, anders schop je haar vaker een restaurant in.
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:39 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Als zij er daar net zo nep uitziet als daar dan ook. Ik hoef geen modebarbies namelijk
Logisch ja, mooie meisjes neuken, wie doet dat nou.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:40
quote:
9s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Logisch ja, mooie meisjes neuken, wie doet dat nou.
Guilty as charged ;(
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:40
quote:
9s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Logisch ja, mooie meisjes neuken, wie doet dat nou.
He zo krijg je ook een kans op een beurt af en toe.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

He zo krijg je ook een kans op een beurt af en toe.
Niet happen naar Myraela :{w
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:41
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:40 schreef Flepke het volgende:
Niet zo zeuren over omvang & gewicht, als ze te dik is schop je haar vaker de sportschool in, anders schop je haar vaker een restaurant in.
Nah dan moet je je ONS wel heel vol stauwen op een avond als je wil dat ze nog aankomt.
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:39 schreef tijnbrein het volgende:

Als zij er daar net zo nep uitziet als daar dan ook. Ik hoef geen modebarbies namelijk
Schijnt ook helemaal niet zo lekker te stoten tegen een paar botten. ;)
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 22:42
quote:
13s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:41 schreef Flepke het volgende:

Niet happen naar Myraela :{w
Denken dat zij niet voor zichzelf kan opkomen. Dit is nog beledigender :')
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:42
Op die tweede is ze slank naar mijn mening.
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:43
quote:
13s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:42 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Denken dat zij niet voor zichzelf kan opkomen. Dit is nog beledigender :')
Daar heeft ze tegenwoordig een vriendje voor. :')
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:43
quote:
13s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:41 schreef Flepke het volgende:

[..]

Niet happen naar Myraela :{w
Ik zou niet durven straks krijg ik nog een ban :P

quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:42 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Schijnt ook helemaal niet zo lekker te stoten tegen een paar botten. ;)
Zeker daarom zoek ik ook een lekkere stevige dame :9
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

He zo krijg je ook een kans op een beurt af en toe.
Ik zal maar niet terug reageren voordat ik weer het halve topic over me heen krijg dat ik je dingen vertel die je al vaak genoeg te horen krijgt en het daardoor zielig is als iemand het je nog een keer verteld.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:43
quote:
13s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:42 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Denken dat zij niet voor zichzelf kan opkomen. Dit is nog beledigender :')
Vrouwen die voor zichzelf kunnen opkomen, laat me niet lachen. _O-
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:44
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:43 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zal maar niet terug reageren voordat ik weer het halve topic over me heen krijg dat ik je dingen vertel die je al vaak genoeg te horen krijgt en het daardoor zielig is als iemand het je nog een keer verteld.
Ik kan altijd nog naar de hoeren :p oh wacht die mogen ook klanten weigeren. Kut ...
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:44 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik kan altijd nog naar de hoeren :p oh wacht die mogen ook klanten weigeren. Kut ...
Ja, als we het dan toch over modebarbies hebben zijn hoeren inderdaad een goede vervanging.
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 22:46
quote:
9s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ja, als we het dan toch over modebarbies hebben zijn hoeren inderdaad een goede vervanging.
Ik ben wel eens over de wallen gelopen.
70% valt buiten de categorie modebarbies. :')
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:46
quote:
9s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ja, als we het dan toch over modebarbies hebben zijn hoeren inderdaad een goede vervanging.
Ach ik ga wel gewoon over op mannen die zijn minder moeilijk :')
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:46 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ach ik ga wel gewoon over op mannen die zijn minder moeilijk :')
SPOILER
1315091797272.jpg
Vrouwen zijn ook makkelijk hoor. En hebben tenminste een gat meer.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 22:48
Recensie van Paiq: Kut.

Als je als man zijnde op zoek wilt gaan naar the 'one' is het erg lastig. ONS zijn op zich te doen als je veel van je eigen voorkeuren gaat afwijken.

Raadt je aan om Paiq af te zweren en de echte wereld in te gaan Tijn!
Myraeladonderdag 20 oktober 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:48 schreef Sinji het volgende:
Recensie van Paiq: Kut.

Als je als man zijnde op zoek wilt gaan naar the 'one' is het erg lastig. ONS zijn op zich te doen als je veel van je eigen voorkeuren gaat afwijken.

Raadt je aan om Paiq af te zweren en de echte wereld in te gaan Tijn!
Luister naar deze wijze man.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:48 schreef Sinji het volgende:
Raadt je aan om Paiq af te zweren en de echte wereld in te gaan Tijn!
Dat kon ik hem ook al vertellen, en ik heb nog nooit op een dating site gezeten.

Ik bedoel als je opzoek was naar een zeldzame diamant oke, maar vrouwen daar struikel je verdomme over.
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:48 schreef Sinji het volgende:
Recensie van Paiq: Kut.

Als je als man zijnde op zoek wilt gaan naar the 'one' is het erg lastig. ONS zijn op zich te doen als je veel van je eigen voorkeuren gaat afwijken.

Raadt je aan om Paiq af te zweren en de echte wereld in te gaan Tijn!
De hoop om de ware te vinden heb ik al lang opgeven. Chatten op Paiq is best leuk soms. En als ik daar een contact aan overhoudt is dat mooi meegenomen
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:49 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

De hoop om de ware te vinden heb ik al lang opgeven. Chatten op Paiq is best leuk soms. En als ik daar een contact aan overhoudt is dat mooi meegenomen
In de kroeg een biertje drinken is ook best leuk, als je het goed doet hou je daar een seksueel contact aan over.
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 22:50
Ja maar tijn leer toch echt eens echte contacten aan te gaan je kan je niet blijven verbergen
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:50 schreef formerjellybean het volgende:
Ja maar tijn leer toch echt eens echte contacten aan te gaan je kan je niet blijven verbergen
Wedden van wel.
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:50 schreef formerjellybean het volgende:
Ja maar tijn leer toch echt eens echte contacten aan te gaan je kan je niet blijven verbergen
Als ik het al lastig vind om online contact te leggen dan moet ik maar helemaal niet IRL proberen
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:52 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Als ik het al lastig vind om online contact te leggen dan moet ik maar helemaal niet IRL proberen
Ja zeg, je zou toch maar eens vooruit gaan in sprongen enzo. Eng man.
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:54
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:53 schreef Flepke het volgende:

[..]

Ja zeg, je zou toch maar eens vooruit gaan in sprongen enzo. Eng man.
Ik kan hier serieus op ingaan maar ik betwijfel of je het wel kan begrijpen en nog belangrijker wil begrijpen. Bovendien wil ik nu gaan slapen eigenlijk
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 22:55
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:51 schreef Flepke het volgende:

[..]

Wedden van wel.
Hehe.

Maar even serieus. Tijnbwoi, begin klein dan? Probeer de eerste doelstelling met alleen vriendelijk hoi zeggen naar meiden? Afhankelijk van je lichaamshouding zul je merken dat ze terug gaan groeten.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:54 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik kan hier serieus op ingaan maar ik betwijfel of je het wel kan begrijpen en nog belangrijker wil begrijpen. Bovendien wil ik nu gaan slapen eigenlijk
One way to find out
tijnbreindonderdag 20 oktober 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:55 schreef Sinji het volgende:

[..]

Hehe.

Maar even serieus. Tijnbwoi, begin klein dan? Probeer de eerste doelstelling met alleen vriendelijk hoi zeggen naar meiden? Afhankelijk van je lichaamshouding zul je merken dat ze terug gaan groeten.
dat is wel een idee om kleine stapjes te doen inderdaad.

quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:55 schreef Flepke het volgende:

[..]

One way to find out
Gezien hoe je meestal reageert laat maar.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:57 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

dat is wel een idee om kleine stapjes te doen inderdaad.
Even de stad inlopen en wat gesprekjes voeren heb ik al gesuggereerd, kleiner dan dat kan je niet beginnen.
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:01
Ny ink *O* *O* *O*
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:02
Verkoopsters en serveersters zijn nice om mee te beginnen vanwege hun servicegerichtheid.

Uitbuiten die hap ~O>
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:01 schreef formerjellybean het volgende:
Ny ink *O* *O* *O*
Meiden met sleeves
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:02 schreef Sinji het volgende:
Verkoopsters en serveersters zijn nice om mee te beginnen vanwege hun servicegerichtheid. Uitbuiten die hap ~O>
Leuk altijd om dingen te regelen die voor andere niet gratis zijn. :D
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:04
ik heb alleen een oude tattoo op mijn buik
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:04 schreef formerjellybean het volgende:
ik heb alleen een oude tattoo op mijn buik
Naam van je voormalig vriendje? 9.gif
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:05
nee , zo oppervlakkig ben ik niet
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:05 schreef formerjellybean het volgende:
nee , zo oppervlakkig ben ik niet
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:10
Ik kende een meid met van die moari/indo achtige patroontjes rondom haar navel en richting beneden. Best nice
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:11
Ik heb een zon van tarotkaart op mijn buik
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:13
Ik heb zelf tarotkaarten en die leg ik af en toe en zon is positief , vind trouwens als je een tattoo zet dat het iets persoonlijks is want anders heb je later spijt.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:13
never seen that

Voorbeelden?
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:14
daarom ook persoonlijk O-)
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:13 schreef formerjellybean het volgende:
Ik heb zelf tarotkaarten en die leg ik af en toe en zon is positief , vind trouwens als je een tattoo zet dat het iets persoonlijks is want anders heb je later spijt.
waarom leg je eigenlijk tarotkaarten? geloof je ook in de werking daarvan of doe je het puur voor de lol?

no offence hoor, het interesseert me gewoon ;)
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:16
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:14 schreef Shispeed het volgende:

[..]

waarom leg je eigenlijk tarotkaarten? geloof je ook in de werking daarvan of doe je het puur voor de lol?

no offence hoor, het interesseert me gewoon ;)
Stel jezelf eerst eens voor ofzo
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:17
quote:
11s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:16 schreef Flepke het volgende:

[..]

Stel jezelf eerst eens voor ofzo
ik kom hier wel eens vaker hoor, maar niet voor urenlange slowchat sessies ;)
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:17
waar zijn alle groupies?
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:18
http://www.detarotindehersteldeorde.nl/de-zon.html

die maar dan in zwart wit.

Het is dat ik het af en toe voor mezelf doe als ik even moeite heb met een situatie en even inzicht wil zo ben er eigenlijk aan begonnen .
Ik was toen geinteresseerd in wicca en eigenlijk in die zaakjes er tegenaan gelopen en wilde het leren.
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:19
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:17 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ik kom hier wel eens vaker hoor, maar niet voor urenlange slowchat sessies ;)
Er zitten telkens 10-20 delen tussen. Stel je voor of ik bel de Fok!Politzei
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:13 schreef formerjellybean het volgende:
Ik heb zelf tarotkaarten en die leg ik af en toe en zon is positief , vind trouwens als je een tattoo zet dat het iets persoonlijks is want anders heb je later spijt.
Tarotkaarten, daar geloof je toch niet in? :') Als je het vaak genoeg doet kom je alle combinaties langs :+
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:18 schreef formerjellybean het volgende:
http://www.detarotindehersteldeorde.nl/de-zon.html

die maar dan in zwart wit.

Het is dat ik het af en toe voor mezelf doe als ik even moeite heb met een situatie en even inzicht wil zo ben er eigenlijk aan begonnen .
Ik was toen geinteresseerd in wicca en eigenlijk in die zaakjes er tegenaan gelopen en wilde het leren.
maar geloof je ook in de voorspellende gave, of is het meer om dingen goed op een rijtje te kunnen zetten? :)
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:21
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:20 schreef Shispeed het volgende:

[..]

maar geloof je ook in de voorspellende gave, of is het meer om dingen goed op een rijtje te kunnen zetten? :)
Meer om dingen op een rijtje te zetten
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:21
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:19 schreef Flepke het volgende:

[..]

Er zitten telkens 10-20 delen tussen. Stel je voor of ik bel de Fok!Politzei
ik heb me denk ik al wel 5x hier voorgesteld :P

maar alstublieft, bel niet de Fok!Politzei, ik heb nog wat onbetaalde boetes openstaan :@
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:21 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Meer om dingen op een rijtje te zetten
ah ok :)
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:22
Vrouwen met rondingen. O+
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:21 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Meer om dingen op een rijtje te zetten
Je hebt ze denk ik sowieso niet op een rijtje als je karotkaarten gebruikt :')
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:23
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:21 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ik heb me denk ik al wel 5x hier voorgesteld :P
En hier bied u zich de kans aan voor de 6de keer.
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:24
vuurvliegje ik denk eerder dat jij ze niet op een rijtje hebt :W
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:25
P
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:22 schreef mrk.n het volgende:
Vrouwen met rondingen. O+
Present :7
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:26
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:23 schreef Flepke het volgende:

[..]

En hier bied u zich de kans aan voor de 6de keer.
ok, ik zal een kleine samenvatting geven:

Ik ben een 18 jarige jongen die graag een leuk meisje zou willen leren kennen voor eventueel meer. het probleem is echter dat ik nogal moeilijk contact leg met leuke meisjes. ik heb wel redelijk wat aandacht van meisjes, maar meestal meisjes die mij niet echt aanspreken. ik heb zelf ook nooit in de gaten dat ze mij leuk vinden. dat hoor ik altijd achteraf.

verder val ik (serieus ja) meer op innerlijk dan op uiterlijk. ik val vooral op meisjes die intelligent zijn en een beetje eigenwijs maar ook lief zijn. qua uiterlijk val ik vooral op schattige meisjes ( :') )

wat wil je nog meer weten?
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:28
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:25 schreef Cactus1 het volgende:
P

[..]

Present :7
Pluspunt, je stijgt weer iets omhoog nu.
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:28
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:24 schreef formerjellybean het volgende:
vuurvliegje ik denk eerder dat jij ze niet op een rijtje hebt :W
Ik val aan met mijn level 3 magiër.

riderwaitetarot3.gif
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:29
Even crosspost uit dit topic: Goede vriendin & Friendzone! (ja, zoveelste)

quote:
99s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:19 schreef Cakeisam het volgende:
Mijn eerste post, kan een lang verhaal worden.. dus als je geen zin hebt om te lezen, niet doen.

Ik (man, 21) heb nooit veel vrienden gehad. Waarom? Ben niet erg sociaal maar zeker ook niet contactgestoord. Ik vond het altijd moeilijk om vriendschappen op te bouwen, was denk ik met hele andere dingen bezig (lezen/leren ipv uitgaan en lol hebben etc.)
Daar heb ik vooral in mijn tienerjaren veel moeite mee gehad, nu accepteer ik het meer.

Mijn probleem (soort van):

Ik heb een meisje leren kennen (ook 21). Via via heeft zij mijn email gekregen want ze had wat vragen over een project waar ik o.a aan mee doe en zij misschien ook wilde proberen. (ga daar verder geen details over geven, maar het gaat om een project voor vrijwilligerswerk in het buitenland.)
We hebben wat emails verstuurd en ze leek me heel sociaal en gezellig. Ze heeft een soortgelijke studie gedaan dus dat klikte meteen.
Zo'n 9 maand geleden heb ik haar in het echt ontmoet, en.. ze is.. god, ik weet niet hoe ik haar moet beschrijven. Ze is perfect in zoveel opzichten. Ze is echt heel knap, mooi, aantrekkelijk.. maar naast dat ook nog eens grappig.. vrolijk en slim. Ze is alles wat een man maar zou willen in een vrouw. :@

We gaan vaak uit en ze heeft me echt goed leren dansen. Eigenlijk de vriend(in) die ik nooit eerder heb gehad. Als je bij haar bent krijg je het gevoel alsof ze alleen oog voor jou heeft.
Ook met uitgaan bijvoorbeeld: Ik weet van mezelf dat ik niet knap ben. Ik ben niet gespierd.. bleek.. bril.. onhandig.. tsja typische nerd zegt mijn familie :P . Altijd zitten jongens achter haar aan maar ze geeft hun 0,0% aandacht. We praten hele dagen en lachen veel. Ik heb nog nauwelijks ervaring met vrouwen.. heb 1 vriendin gehad toen ik 18 was, 6 maand. Dit voelt als zoveel meer dan dat ooit was.

Het probleem is dat ik dik in de friendzone zit. Ze heeft een vriend in Engeland waar ze elke dag mee gaat skypen en die ik nu ook al aardig heb leren kennen. Hij heeft geen problemen met onze vriendschap.. ze valt ook echt goed te vertrouwen. Ze gaat daar om de 2 maanden 2 week heen..
Ik voel overduidelijk meer voor haar dan alleen vriendschap ookal weet ik dat het nooit iets zal worden. Als ik iets zeg tegen haar (dat ik verliefd op haar ben) dan zal onze vriendschap waarschijnlijk stuklopen. En dan zou me kapotmaken. Ik merk dat ik haar steeds meer nodig heb en waardeer als vriend.. het heeft me positief veranderd, ik ben gelukkig door haar.

Toch voel ik me nogsteeds ziek door ja, de verliefdheid denk ik. Letterlijk ziek.
Het liefst wil ik haar uit mijn hoofd zetten maar toch blijven zien als vriend.
Hoe meer ik met haar omga hoe sterker mijn gevoel is.. daarom is het ook zo lastig.
Heeft iemand goed advies voor me? Of misschien in een soortgelijke situatie gezeten/ervaringen.
Ik moest het gewoon even van me afschrijven en andere meningen zijn altijd handig, want ik ben op dit moment radeloos!
Alvast bedankt! *)
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:30
Liever een meid met rondingen dan zo'n graten.. meisje
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:28 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Ik val aan met mijn level 3 magiër.

[ afbeelding ]
Als je echt zo'n versierder was dan wist je dat vrouwen anders denken dan mannen. Alles met destiny and fate is drugs voor ze.
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:31
quote:
3s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:28 schreef mrk.n het volgende:

Pluspunt, je stijgt weer iets omhoog nu.
Weet je inmiddels al dat het gelul was van gister dat aanvinklijstje? :D
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:32
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:31 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Weet je inmiddels al dat het gelul was van gister dat aanvinklijstje? :D
Dat had ik toen al door, zo letterlijk neem ik alles dus ook weer niet. :P
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:33
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:29 schreef Flepke het volgende:
Even crosspost uit dit topic: Goede vriendin & Friendzone! (ja, zoveelste)

Je punt?
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:34
Zijn punt is dat die een vervelende zeur is
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:35
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:26 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ok, ik zal een kleine samenvatting geven:

Ik ben een 18 jarige jongen die graag een leuk meisje zou willen leren kennen voor eventueel meer. het probleem is echter dat ik nogal moeilijk contact leg met leuke meisjes. ik heb wel redelijk wat aandacht van meisjes, maar meestal meisjes die mij niet echt aanspreken. ik heb zelf ook nooit in de gaten dat ze mij leuk vinden. dat hoor ik altijd achteraf.
Je hebt je uiterlijk blijkbaar mee. Meet jezelf een mindset aan die neerkomt op: "Iedere vrouw die ik tegen komt vind me leuk/geil/lief/whatever" Afstappen op het meisje wat je leuk vind komt neer op de grote van je ballen.

quote:
verder val ik (serieus ja) meer op innerlijk dan op uiterlijk. ik val vooral op meisjes die intelligent zijn en een beetje eigenwijs maar ook lief zijn. qua uiterlijk val ik vooral op schattige meisjes ( :') )
Maar toch zal je eerst moeten selecteren op uiterlijk (efficiëntie). Grow some balls om meisjes te benaderen die je wel ziet zitten. Met het zelfvertrouwen wat je krijgt van andere vrouwen die jou benaderen moet dat toch geen probleem zijn?
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:34 schreef formerjellybean het volgende:
Zijn punt is dat die een vervelende zeur is
Niet alleen een zeur hoor.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:36
Nee, die jongen heeft hulp nodig B-)
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 23:37
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:36 schreef Sinji het volgende:
Nee, die jongen heeft hulp nodig B-)
Wie heeft er hulp nodig? :D
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:37
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:37 schreef heloef het volgende:

[..]

Wie heeft er hulp nodig? :D
Jij. Onder andere
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:28 schreef firefly3 het volgende:

Ik val aan met mijn level 3 magiër.

[ afbeelding ]
Ik counter je met:

tarot-lovers.jpg

Hihi, ik zie een piemel :@
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:41
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:35 schreef Flepke het volgende:

[..]

Je hebt je uiterlijk blijkbaar mee. Meet jezelf een mindset aan die neerkomt op: "Iedere vrouw die ik tegen komt vind me leuk/geil/lief/whatever" Afstappen op het meisje wat je leuk vind komt neer op de grote van je ballen.

[..]

Maar toch zal je eerst moeten selecteren op uiterlijk (efficiëntie). Grow some balls om meisjes te benaderen die je wel ziet zitten. Met het zelfvertrouwen wat je krijgt van andere vrouwen die jou benaderen moet dat toch geen probleem zijn?
dat is nou net het probleem, ik heb eigenlijk en boel dingen mee die door meisjes als pluspunten worden gezien, maar ik heb totaal niet het lef om op meisjes af te stappen die ik zie zitten. ik heb serieus nog nooit ook maar een flirtpoging vanuit mijzelf ondernomen. :')

ik weet niet hoe en waar ik moet beginnen. bovendien zijn de meisjes die ik leuk vind vaak ook best verlegen wat het er zeker niet makkelijker op maakt :N
minnemindonderdag 20 oktober 2011 @ 23:42
Ik ga volgend weekend hopelijk 2 keer uit. Sowieso 1 keer. Even flink wat zelfvertrouwen kweken en iemand proberen te versieren. En niet direct gaan janken als ie niet mee naar huis wil. MOEILIJK.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:43
Tips voor meisjes.. hmm.

Nahh, geen idee
Godshanddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:42 schreef minnemin het volgende:
Ik ga volgend weekend hopelijk 2 keer uit. Sowieso 1 keer. Even flink wat zelfvertrouwen kweken en iemand proberen te versieren. En niet direct gaan janken als ie niet mee naar huis wil. MOEILIJK.
Komop je kan het wel :) Gaat je zeker lukken ^O^
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:44
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:41 schreef Shispeed het volgende:

dat is nou net het probleem, ik heb eigenlijk en boel dingen mee die door meisjes als pluspunten worden gezien, maar ik heb totaal niet het lef om op meisjes af te stappen die ik zie zitten. ik heb serieus nog nooit ook maar een flirtpoging vanuit mijzelf ondernomen. :')

ik weet niet hoe en waar ik moet beginnen. bovendien zijn de meisjes die ik leuk vind vaak ook best verlegen wat het er zeker niet makkelijker op maakt :N
Waarom niet? Wat is het ergste dat je kan gebeuren? Datje afgewezen wordt? Nou, dat overleef je ook wel hoor :)
Uitdaging bij verlegen meisjes is zoeken naar waar hun interesses zitten en daar dan op doorvragen. Zodat ze zich veilig voelen bij het onderwerp.
Godshanddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:43 schreef Sinji het volgende:
Tips voor meisjes.. hmm.

Smile :)
Net als bij mannen helpt met de borst(en) vooruit lopen :)
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:42 schreef minnemin het volgende:
Ik ga volgend weekend hopelijk 2 keer uit. Sowieso 1 keer. Even flink wat zelfvertrouwen kweken en iemand proberen te versieren. En niet direct gaan janken als ie niet mee naar huis wil. MOEILIJK.
Wat is moeilijk precies?
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:46
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:41 schreef Shispeed het volgende:

[..]

dat is nou net het probleem, ik heb eigenlijk en boel dingen mee die door meisjes als pluspunten worden gezien, maar ik heb totaal niet het lef om op meisjes af te stappen die ik zie zitten. ik heb serieus nog nooit ook maar een flirtpoging vanuit mijzelf ondernomen. :')
Vrouwen bijten niet. Gewoon een luchtig gesprek beginnen.
quote:
ik weet niet hoe en waar ik moet beginnen. bovendien zijn de meisjes die ik leuk vind vaak ook best verlegen wat het er zeker niet makkelijker op maakt :N
Lullen als brugman, of:

"Waarom praten als we ook in elkaars ogen kunnen kijken?"
|
3 sec later + stoute blik+ smile
\/
*zoen*
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:46
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:44 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Waarom niet? Wat is het ergste dat je kan gebeuren? Datje afgewezen wordt? Nou, dat overleef je ook wel hoor :)
Uitdaging bij verlegen meisjes is zoeken naar waar hun interesses zitten en daar dan op doorvragen. Zodat ze zich veilig voelen bij het onderwerp.
dat is inderdaad het probleem, ik ben verschrikkelijk bang om afgewezen te worden of voor lul te staan ;(

wat betreft die velegen meisjes, goede tip ^O^ daar had ik eigenlijk nog nooit zo over na gedacht :o
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:47
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:46 schreef Flepke het volgende:

[..]

Vrouwen bijten niet. Gewoon een luchtig gesprek beginnen.

[..]

Lullen als brugman, of:

"Waarom praten als we ook in elkaars ogen kunnen kijken?"
|
3 sec later + stoute blik+ smile
\/
*zoen*
:') |:( _O- _O-

Ja je hebt echt verstand van versieren
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 23:47
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:37 schreef Flepke het volgende:

[..]

Jij. Onder andere
Oh ja joh?
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:47
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:46 schreef Shispeed het volgende:

dat is inderdaad het probleem, ik ben verschrikkelijk bang om afgewezen te worden of voor lul te staan ;(

wat betreft die velegen meisjes, goede tip ^O^ daar had ik eigenlijk nog nooit zo over na gedacht :o
Verlegen meisjes zetten je sowieso niet voor lul :)
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:47
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:46 schreef Flepke het volgende:

[..]

Vrouwen bijten niet. Gewoon een luchtig gesprek beginnen.

[..]

Lullen als brugman, of:

"Waarom praten als we ook in elkaars ogen kunnen kijken?"
|
3 sec later + stoute blik+ smile
\/
*zoen*
lullen en onzin uitslaan kan ik als de beste, zeker met een paar alcoholische versnaperingen achter de kiezen :')

echter heb ik gewoon niet het lef om op iemand af te stappen ;(
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:47
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:40 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik counter je met:

[ afbeelding ]

Hihi, ik zie een piemel :@
Ik val je aan met een white horse met een naakt kind erop?

tarotkaart-de-zon.jpg
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:47 schreef formerjellybean het volgende:

:') |:( _O- _O-

Ja je hebt echt verstand van versieren
Ik denk dat verlegen meisje niet zijn doelgroep is :')
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:48
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:46 schreef Shispeed het volgende:

[..]

dat is inderdaad het probleem, ik ben verschrikkelijk bang om afgewezen te worden of voor lul te staan ;(
Loop morgen de stad in met de doelstelling om de 20 knapste meisjes aan te spreken die je tegen komt. 20 afwijzingen heb je al in je broek. Niet nadenken, niet de kat uit de boom kijken, gewoon impulsief denken en handelen.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:47 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

:') |:( _O- _O-

Ja je hebt echt verstand van versieren
Die andere meiden vinden hem schijnbaar leuk en zijn zelf te verlegen. De meeste van die meiden wachten af op de stap van de man. Hij moet echter aan kunnen voelen wanneer een meisje daar klaar voor is.

Je zult je verbazen hoevaak het gewoon lukt.
heloefdonderdag 20 oktober 2011 @ 23:49
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:46 schreef Shispeed het volgende:

[..]

dat is inderdaad het probleem, ik ben verschrikkelijk bang om afgewezen te worden of voor lul te staan ;(
Jongens ik heb mijn broer gevonden.
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:49
En hebben de users vandaag ook nog wat ondernomen qua versieren?
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:49
ja als je het bij breezersletjes probeert.......
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:47 schreef firefly3 het volgende:

Ik val je aan met een white horse met een naakt kind erop?

[ afbeelding ]
Ik doe heel druk met veel dingen tegelijk :P

6_tarots_animer.gif
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:50
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:47 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

:') |:( _O- _O-

Ja je hebt echt verstand van versieren
Shit ain't no rocket science.
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:50 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik doe heel druk met veel dingen tegelijk :P

[ afbeelding ]
die vorige was geiler
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:49 schreef formerjellybean het volgende:
ja als je het bij breezersletjes probeert.......
En zomaar worden ze als slet 'gelabeld' meisjes zijn zo gemeen :'(
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:49 schreef formerjellybean het volgende:
ja als je het bij breezersletjes probeert.......
Seks is vies he?
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:49 schreef mrk.n het volgende:
En hebben de users vandaag ook nog wat ondernomen qua versieren?
Nee, wel een paar pogingen afgewezen :')
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
achja ik heb in ieder geval al wel afgesproken met wat vrienden om zaterdag naar een discotheek hier in de buurt te gaan, ik denk dat ik maar gewoon eens mezelf wat moed indrink en de stoute schoenen aantrek, sommige van mijn vrienden zijn juist echte hosselbazen dus ze kunnen me vast wel een beetje helpen ^O^
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:51
quote:
7s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:51 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Nee, wel een paar pogingen afgewezen :')
In real life, neem ik aan? Vertel.
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:52
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:30 schreef Sinji het volgende:

Als je echt zo'n versierder was dan wist je dat vrouwen anders denken dan mannen. Alles met destiny and fate is drugs voor ze.
jellybelly zie ik meer als man })
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:52
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:51 schreef Shispeed het volgende:
achja ik heb in ieder geval al wel afgesproken met wat vrienden om zaterdag naar een discotheek hier in de buurt te gaan, ik denk dat ik maar gewoon eens mezelf wat moed indrink en de stoute schoenen aantrek, sommige van mijn vrienden zijn juist echte hosselbazen dus ze kunnen me vast wel een beetje helpen ^O^
Niet doen! Nuchter blijven man.

Hoe kun je accuraat je matties observeren en die tips opvolgen dan?
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:51 schreef firefly3 het volgende:

die vorige was geiler
Sorry, hier een goedmakertje :*

SPOILER
(19).jpg
formerjellybeandonderdag 20 oktober 2011 @ 23:53
Nee , heel serieus bijna geen enkel meisje gaat na 3 seconden met je zoenen nadat je een braakzin als goh waarom praten als je in elkaars ogen kunt kijken ....

Ik denk eerder dat of ze je heel hard uitlacht of heel bitchy reageert of niet reageert en keihard wegrent
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:52 schreef Sinji het volgende:

[..]

Niet doen! Nuchter blijven man.
nah drank helpt mij wel, ik wordt er ook altijd een stuk joliger van, dus een paar drankjes kan wel toch? :)
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:53 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Sorry, hier een goedmakertje :*

SPOILER
_O-
firefly3donderdag 20 oktober 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:53 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Sorry, hier een goedmakertje :*

SPOILER
je bent vast niet zo lenig
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:54
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:51 schreef Shispeed het volgende:
achja ik heb in ieder geval al wel afgesproken met wat vrienden om zaterdag naar een discotheek hier in de buurt te gaan, ik denk dat ik maar gewoon eens mezelf wat moed indrink en de stoute schoenen aantrek, sommige van mijn vrienden zijn juist echte hosselbazen dus ze kunnen me vast wel een beetje helpen ^O^
Alcohol en jagen gaat niet samen.

Niet zo'n pussy zijn en gewoon wat ballen kweken. "Laat mij eens even wat van je versier skills zien"(tegen je hosselbaasvrienden) moet je in principe wel in het vuur doen belanden.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:54
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:53 schreef formerjellybean het volgende:
Nee , heel serieus bijna geen enkel meisje gaat na 3 seconden met je zoenen nadat je een braakzin als goh waarom praten als je in elkaars ogen kunt kijken ....

Ik denk eerder dat of ze je heel hard uitlacht of heel bitchy reageert of niet reageert en keihard wegrent
Nee natuurlijk niet. We hebben het over Shispeed. Die heeft meiden die een oogje op hem hebben. Het zijn dus geen wildvreemden van elkaar. Dynamiek is anders. Tu comprendeso?
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:55
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:51 schreef mrk.n het volgende:

In real life, neem ik aan? Vertel.
Geluncht met iemand die me vertelde dat een vriend van hem wel met me op date wilde. Iemand op msn afgewezen en iemand die me smste om weer eens af te spreken.
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:56
ohja en ik heb nog één probleempje ;( :P
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:53 schreef formerjellybean het volgende:
Nee , heel serieus bijna geen enkel meisje gaat na 3 seconden met je zoenen nadat je een braakzin als goh waarom praten als je in elkaars ogen kunt kijken ....

Ik denk eerder dat of ze je heel hard uitlacht of heel bitchy reageert of niet reageert en keihard wegrent
Je kan nog met veel slechtere shit wegkomen. Het gaat niet om de woorden.
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:56
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:54 schreef firefly3 het volgende:

je bent vast niet zo lenig
Klopt het is geen autobiografische tekening :')
Flepkedonderdag 20 oktober 2011 @ 23:56
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Shispeed het volgende:
ohja en ik heb nog één probleempje ;( :P
Vertel.
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:56
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Flepke het volgende:

[..]

Vertel.
ik ben stiekem een beetje verliefd op mijn buurmeisje :')
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:57
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Flepke het volgende:

[..]

Je kan nog met veel slechtere shit wegkomen. Het gaat niet om de woorden.
^O^
#ANONIEMdonderdag 20 oktober 2011 @ 23:57
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Klopt het is geen autobiografische tekening :')
Kan ook nooit prettig zijn, zo'n houding.
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:57
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ik ben stiekem een beetje verliefd op mijn buurmeisje :')
Verliefdheid is wel een probleem ja.. je attitude naar haar toe is dan fokked up
mrk.ndonderdag 20 oktober 2011 @ 23:57
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:55 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Geluncht met iemand die me vertelde dat een vriend van hem wel met me op date wilde. Iemand op msn afgewezen en iemand die me smste om weer eens af te spreken.
Hmm, maar heb je nou een vriend of niet?
Sinjidonderdag 20 oktober 2011 @ 23:57
Hoe lang al?
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:58
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:57 schreef mrk.n het volgende:
Hmm, maar heb je nou een vriend of niet?
Nope.
Shispeeddonderdag 20 oktober 2011 @ 23:59
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:57 schreef Sinji het volgende:

[..]

Verliefdheid is wel een probleem ja.. je attitude naar haar toe is dan fokked up
nouja ik heb eigenlijk het idee dat ze mij ook wel mag, maar ik spreek haar eigenlijk nauwelijks. ze woont hier pas...
minnemindonderdag 20 oktober 2011 @ 23:59
quote:
5s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:44 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wat is moeilijk precies?
faalpogingen doen qua versieren, weer wegkijken, en vooral geloof in mezelf, zo'n houding van I ROCK. en vervolgens me heel alleen gaan voelen en afgewezen zonder echt serieuze pogingen te hebben gedaan. dat vind ik moeilijk, niet in dat gedrag vervallen.
Cactus1donderdag 20 oktober 2011 @ 23:59
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 21:55 schreef Cactus1 het volgende:
Ik denk trouwens dat mrk.n & mfn aan het neuken zijn. Ik weet niet waarom, ik denk dat gewoon zomaar :+
Wel opvallend dat jullie beiden tegelijk het topic binnen wandelen. Zat ik dan toch goed met mijn vermoeden? :o
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:00
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:59 schreef Shispeed het volgende:

[..]

nouja ik heb eigenlijk het idee dat ze mij ook wel mag, maar ik spreek haar eigenlijk nauwelijks. ze woont hier pas...
Leeftijd van haar?
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:00 schreef Sinji het volgende:

[..]

Leeftijd van haar?
zo goed als 16 ( :') )
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:00
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:56 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Klopt het is geen autobiografische tekening :')
jammer
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:01
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:00 schreef Shispeed het volgende:

[..]

zo goed als 16 ( :') )
Go for it. Geen reistijd en niet samenwonen. Fucking hemel.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:02
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:00 schreef Shispeed het volgende:

[..]

zo goed als 16 ( :') )
No fuss als jij 18 bent mate. We zitten niet in de VS.

Anyway, wanneer denk je haar weer te zien?
#ANONIEMvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:02
quote:
10s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:59 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Wel opvallend dat jullie beiden tegelijk het topic binnen wandelen. Zat ik dan toch goed met mijn vermoeden? :o
Whaha, nee joh.
Cactus1vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:02
quote:
0s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 23:59 schreef minnemin het volgende:

faalpogingen doen qua versieren, weer wegkijken, en vooral geloof in mezelf, zo'n houding van I ROCK. en vervolgens me heel alleen gaan voelen en afgewezen zonder echt serieuze pogingen te hebben gedaan. dat vind ik moeilijk, niet in dat gedrag vervallen.
Maar als je al uitgaat met het idee: HET MOET ME LUKKEN! Dan is de kans dat het niet lukt alleen maar groter. Ga gewoon uit met het idee: ik ben een lekker wijf en ik ga flirten en lol maken en vooral niet met iemand naar huis! Wedden dat het dan veel beter gaat :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:03
Eey moneyzzz, jij lekkere neger van me
#ANONIEMvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:03 schreef Sinji het volgende:
Eey moneyzzz, jij lekkere neger van me
:*
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:01 schreef Flepke het volgende:

[..]

Go for it. Geen reistijd en niet samenwonen. Fucking hemel.
nouja ze woont nog een paar honderd meter verderop maar dat is nog wel te overkomen :9

maar het probleem is dat ik niet weet hoe ik haar kan aanspreken. ik zie haar nooit tijdens het stappen, ze heeft geen facebook, en ik geen andere social media, ik heb haar niet op msn. de enigste keren dat ik haar zie is als ze langs fietst of tijdens buurtfeesten en koffie drinken. maar dat zijn niet echt momenten om haar aan te spreken :N
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:03 schreef Shispeed het volgende:

[..]

nouja ze woont nog een paar honderd meter verderop maar dat is nog wel te overkomen :9

maar het probleem is dat ik niet weet hoe ik haar kan aanspreken. ik zie haar nooit tijdens het stappen, ze heeft geen facebook, en ik geen andere social media, ik heb haar niet op msn. de enigste keren dat ik haar zie is als ze langs fietst of tijdens buurtfeesten en koffie drinken. maar dat zijn niet echt momenten om haar aan te spreken :N
Weet je wel hoe ze heet en waar ze op school zit?
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:03 schreef Shispeed het volgende:

[..]
of tijdens buurtfeesten en koffie drinken. maar dat zijn niet echt momenten om haar aan te spreken :N
Niggah whut?
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:05
Wacht je drinkt koffie met haar??
Cactus1vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:05 schreef Sinji het volgende:
Wacht je drinkt koffie met haar??
18 & 16 gedragen zich als 81 en 61? :D
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:04 schreef Sinji het volgende:

[..]

Weet je wel hoe ze heet en waar ze op school zit?
ja tuurlijk weet ik dat, ze zit wel op dezelfde school maar niet in dezelfde gebouwen, dus ik zie haar nooit op school.

quote:
15s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:04 schreef Flepke het volgende:

[..]

Niggah whut?
ja daar is de hele familie dan bij van mij en haar inclusief oma en alles he, lijkt me niet het moment :')

bovendien is de sociale controle hier echt belachelijk groot :{
Cactus1vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:03 schreef Shispeed het volgende:

nouja ze woont nog een paar honderd meter verderop maar dat is nog wel te overkomen :9

maar het probleem is dat ik niet weet hoe ik haar kan aanspreken. ik zie haar nooit tijdens het stappen, ze heeft geen facebook, en ik geen andere social media, ik heb haar niet op msn. de enigste keren dat ik haar zie is als ze langs fietst of tijdens buurtfeesten en koffie drinken. maar dat zijn niet echt momenten om haar aan te spreken :N
Rij dr gewoon een keer van haar fiets af en dan bied je aan dan je wel pleisters op haar wonden wil plakken O+ O+
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:05 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

18 & 16 gedragen zich als 81 en 61? :D
nee mijn ouders gaan daar wel eens op visite en dan ga ik soms mee, en omgedraaid, het is hier nogal een hechte gemeenschap :')
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:07
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:03 schreef Shispeed het volgende:

[..]

nouja ze woont nog een paar honderd meter verderop maar dat is nog wel te overkomen :9

maar het probleem is dat ik niet weet hoe ik haar kan aanspreken. ik zie haar nooit tijdens het stappen, ze heeft geen facebook, en ik geen andere social media, ik heb haar niet op msn. de enigste keren dat ik haar zie is als ze langs fietst of tijdens buurtfeesten en koffie drinken. maar dat zijn niet echt momenten om haar aan te spreken :N
Wanneer zijn het dan wel momenten om haar aan te spreken? :/
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:07 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Wanneer zijn het dan wel momenten om haar aan te spreken? :/
ja dat weet ik dus niet? ;(
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:08
Hmm beschermde omgeving is wel een obstakel ja. Wat heb je tot nu toe van haar als feedback gekregen? Lichaamstaal, glimlach, loens? etc
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:08
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:08 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ja dat weet ik dus niet? ;(
Tijdens buurtfeesten, het kan niet beter dan dat joh, of tijdens koffie. allemaal goed!
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:09
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:08 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ja dat weet ik dus niet? ;(
Ben je ook ergens goed in? And what about hobbies?
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:08 schreef Sinji het volgende:
Hmm beschermde omgeving is wel een obstakel ja. Wat heb je tot nu toe van haar als feedback gekregen? Lichaamstaal, glimlach, loens? etc
ze lacht altijd wel naar mij als ze me ziet, en ze doet ook altijd een beetje zenuwachtig dus ik heb wel het idee dat ze mij ook ziet zitten, maar zoals al gezegd, dat kan ook een illusie zijn :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:10
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:10 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ze lacht altijd wel naar mij als ze me ziet, en ze doet ook altijd een beetje zenuwachtig dus ik heb wel het idee dat ze mij ook ziet zitten, maar zoals al gezegd, dat kan ook een illusie zijn :)
Wat voor glimlach? Stewardessen of een ekte ekte?
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:08 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Tijdens buurtfeesten, het kan niet beter dan dat joh, of tijdens koffie. allemaal goed!
met mijn ouders, haar ouders, de rest van de mensen die ik allemaal door en door ken erbij? :?
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:11
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:06 schreef Shispeed het volgende:

[..]

ja daar is de hele familie dan bij van mij en haar inclusief oma en alles he, lijkt me niet het moment :')
Beetje met haar praten, zo moeilijk is dat toch niet. Daarna lichtelijk fysiek contact en je vraagt haar nummer. Als je haar nummer hebt vraag je ofdat ze volgend weekend iets wil gaan drinken/stappen. Als ze komt op dagen ga je weer met haar praten, alleen nu voor je de seksuele spanning op door meer fysiek contact met als uitkomst zoen. Vervolgens heb je seks met haar ergens in een steegje. This shit ain't no rocket science. Waarom leren ze dit niet op school inplaats van seksuele voorlichting?

quote:
bovendien is de sociale controle hier echt belachelijk groot :{
Boeien, haar even apart nemen omdat je haar iets persoonlijks wilt vertellen. "Mijn hamster is dood ;( "
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:09 schreef Sinji het volgende:

[..]

Ben je ook ergens goed in? And what about hobbies?


ja ik ben wel in dingen goed, maar dat zijn hoogstwaarschijnlijk dingen die haar niet interesseren :N
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:10 schreef Sinji het volgende:

[..]

Wat voor glimlach? Stewardessen of een ekte ekte?
najah weet ik niet, maar ze doet het meestal alleen als er niemand anders in de buurt is :+
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:12
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:10 schreef Shispeed het volgende:

[..]

met mijn ouders, haar ouders, de rest van de mensen die ik allemaal door en door ken erbij? :?
Je moet dus een kans zien te vinden om haar te isoleren en 1 op 1 te kunnen spreken. Maar voordat je verder gaat moet je even mijn vorige vraag beantwoorden
mrk.nvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:12
Verliefdheid geeft je wel een rare houding naar de vrouw in kwestie toe inderdaad. Of maakt je gewoon gek? Ik kan alleen al gek worden van haar ogen, ik wil altijd bij haar zijn of alleen maar naar haar kijken vind ik al genoeg als ze bijvoorbeeld slaapt. :')

Vandaag heb ik twee uur lang met haar in de trein gespeeld (zoenen, zoenen in nek/oor blabla). Dit doe ik ''normaal'' nooit aangezien ik het maar ordinair vind in het openbaar. Is het ook wel trouwens.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:12 schreef mrk.n het volgende:
Verliefdheid geeft je wel een rare houding naar de vrouw in kwestie toe inderdaad. Of maakt je gewoon gek? Ik kan alleen al gek worden van haar ogen, ik wil altijd bij haar zijn of alleen maar naar haar kijken vind ik al genoeg als ze bijvoorbeeld slaapt. :')

Vandaag heb ik twee uur lang met haar in de trein gespeeld (zoenen, zoenen in nek/oor blabla). Dit doe ik ''normaal'' nooit aangezien ik het maar ordinair vind in het openbaar. Is het ook wel trouwens.
Je plaatst haar hoger dan jijzelf, not good. Maar wederzijdse verliefdheid no problemo
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:15
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:10 schreef Shispeed het volgende:

[..]

met mijn ouders, haar ouders, de rest van de mensen die ik allemaal door en door ken erbij? :?
Voor jou geldt hetzelfde regel als de meeste beginners hier: Het maakt niet uit wat een ander over je denkt. Stamp dit elke dag in je hoofd.
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:13 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je plaatst haar hoger dan jijzelf, not good. Maar wederzijdse verliefdheid no problemo
Nice, perfect verwoord :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:15 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Voor jou geldt hetzelfde regel als de meeste beginners hier: Het maakt niet uit wat een ander over je denkt. Stamp dit elke dag in je hoofd.
In zekere zin. Je moet geen oogluiken op hebben though. Bewust maar unshaken
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:17
ik heb je vragen trouwens een eindje terug al beantwoord ;)
mrk.nvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:13 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je plaatst haar hoger dan jijzelf, not good. Maar wederzijdse verliefdheid no problemo
Nee, dat niet. Ik ben gewoon gek op haar, that's it. Dit overdreven gevoel wordt vanzelf na een aantal maanden minder. Komt omdat dit het begin is, vermoed ik. Wederzijds is het sowieso wel qua gevoelens en verliefdheid, dat is duidelijk.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:19
Ok was effe een avond weg maar ik heb twee delen gemist.
Iemand even een samenvatting? ;)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:17 schreef Shispeed het volgende:
ik heb je vragen trouwens een eindje terug al beantwoord ;)
Whoop, ik zie het.

Ga dan iets leren wat zij waarschijnlijk wel leuk vind. Meeste meisjes houden van dansen.. Ga op dansles bijvoorbeeld.
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:19 schreef kree het volgende:
Ok was effe een avond weg maar ik heb twee delen gemist.
Iemand even een samenvatting? ;)
Tieten.
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:20 schreef Sinji het volgende:

[..]

Whoop, ik zie het.

Ga dan iets leren wat zij waarschijnlijk wel leuk vind. Meeste meisjes houden van dansen.. Ga op dansles bijvoorbeeld.
maar is dat dan meer bedoeld om daarmee haar aandacht te trekken of om haar daarmee te imponeren?
Catbertvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:22
Jezus Flepke, heb je niks beters te doen dan de hele avond hier rond te hangen? :')
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:23
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:21 schreef Shispeed het volgende:

[..]

maar is dat dan meer bedoeld om daarmee haar aandacht te trekken of om haar daarmee te imponeren?
Waardeverhoging. Als zij bijvoorbeeld salsa fantastisch vindt dan zal zij automatisch meer attractie voelen tot je. En sowieso, leren dansen komt altijd goed van pas later.

Maar wat nóg belangrijker is, laat niet merken dat je haar leuk vindt, eerst met zekerheid kunnen zeggen dat zij geïnteresseerd is in jou.
debeterebobvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:22 schreef Catbert het volgende:
Jezus Flepke, heb je niks beters te doen dan de hele avond hier rond te hangen? :')
Grappig het eerste woord waar je mee begint. Flepke is zijn woord (dwaalleer) hier aan het verkondigen :D
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:22 schreef Catbert het volgende:
Jezus Flepke, heb je niks beters te doen dan de hele avond hier rond te hangen? :')
Genoeg andere dingen te doen, daar ligt het probleem een beetje.
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:23 schreef Sinji het volgende:

[..]

Waardeverhoging. Als zij bijvoorbeeld salsa fantastisch vindt dan zal zij automatisch meer attractie voelen tot je. En sowieso, leren dansen komt altijd goed van pas later.
hehe ja nou daar ligt het net ik kan totaal niet dansen, maar ik heb eerlijk gezegd het idee dat zij ook niet echt heel erg van (stijl)dansen houdt gelukkig :)

maar ik denk ik wel wat dingen bedenken die haar haar wel aanstaan die ik zelf ook wel leuk vind ^O^
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:27
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:26 schreef Shispeed het volgende:

[..]

hehe ja nou daar ligt het net ik kan totaal niet dansen, maar ik heb eerlijk gezegd het idee dat zij ook niet echt heel erg van (stijl)dansen houdt gelukkig :)

maar ik denk ik wel wat dingen bedenken die haar haar wel aanstaan die ik zelf ook wel leuk vind ^O^
Precies, gaat om het idee.

[ Bericht 0% gewijzigd door Sinji op 21-10-2011 00:33:25 ]
Shispeedvrijdag 21 oktober 2011 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:27 schreef Sinji het volgende:

[..]

Precies, gaat om het idee.
ik denk dat ik de komende herfstvakantie maar eens wat meer moeite erin ga steken om met haar in contact te komen, op wat van manier dan ook ^O^

ik ga slapen voor nu, bedankt in ieder geval en misschien tot morgen :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:30
Geen natte dromen.
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:31
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:26 schreef Shispeed het volgende:

[..]

hehe ja nou daar ligt het net ik kan totaal niet dansen, maar ik heb eerlijk gezegd het idee dat zij ook niet echt heel erg van (stijl)dansen houdt gelukkig :)

maar ik denk ik wel wat dingen bedenken die haar haar wel aanstaan die ik zelf ook wel leuk vind ^O^
Voordat je je leven naar haar hand zet hoort ze eerst munitie te hebben.
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:16 schreef Sinji het volgende:

[..]

In zekere zin. Je moet geen oogluiken op hebben though. Bewust maar unshaken
Klopt
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:38
Nah, je gaat niet leren dansen voor haar alleen als je het zelf leuk vind.
-Strawberry-vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:39
quote:
14s.gif Op donderdag 20 oktober 2011 22:23 schreef Myraela het volgende:

[..]

"een beetje dik" is nogsteeds dik. Ik bedoel het niet eens gemeen tegenover iemand, maar ik snap niet waarom het zo maatschappelijk geaccepteerd moet worden dat mensen dik zijn. Ik ben zelf ook dik, maar dat benoem ik dan ook gewoon.

Ik zie het persoonlijk zo:

anorexia - mager - ondergewicht - slank/normaal - overgewicht - dik - obesitas

En als mensen mollig/volslacht zeggen dan bedoelen ze meestal overgewicht, met zeug dik en met walvis obesitas. :+
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:38 schreef firefly3 het volgende:
Nah, je gaat niet leren dansen voor haar alleen als je het zelf leuk vind.
Voordat je effectief kan versieren moet je iets kunnen en daar een passie voor hebben. Eigenlijk wat ik wou zeggen, misschien slecht verwoord. Je moet je leven niet aanpassen voor een meisje, maar wel je eigen leven verrijken met dingen die aantrekkelijk zijn voor jezelf.. en voor potentiële partners.
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 00:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:46 schreef Sinji het volgende:

[..]

Voordat je effectief kan versieren moet je iets kunnen en daar een passie voor hebben. Eigenlijk wat ik wou zeggen, misschien slecht verwoord. Je moet je leven niet aanpassen voor een meisje, maar wel je eigen leven verrijken met dingen die aantrekkelijk zijn voor jezelf.. en voor potentiële partners.
totaal mee eens :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:39 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zie het persoonlijk zo:

anorexia - mager - ondergewicht - slank/normaal - overgewicht - dik - obesitas

En als mensen mollig/volslacht zeggen dan bedoelen ze meestal overgewicht, met zeug dik en met walvis obesitas. :+
Waar vind je zelf onder vallen?
Myraelavrijdag 21 oktober 2011 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:39 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ik zie het persoonlijk zo:

anorexia - mager - ondergewicht - slank/normaal - overgewicht - dik - obesitas

En als mensen mollig/volslacht zeggen dan bedoelen ze meestal overgewicht, met zeug dik en met walvis obesitas. :+
Dat vind ik een prima rijtje.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 00:59
Ooh dit is weer nieuw voor mij.

Dat paiq contact van gister heeft me weggegooid :')
Had volgens mij toch niks raars gezegd.
Haha nouja boeiend ook :)

Kunnen die meiden het niet gewoon zeggen wat ze nou niet leuk vinden????
Rare wezens zijn het af en toe.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:59 schreef kree het volgende:
Ooh dit is weer nieuw voor mij.

Dat paiq contact van gister heeft me weggegooid :')
Had volgens mij toch niks raars gezegd.
Haha nouja boeiend ook :)

Kunnen die meiden het niet gewoon zeggen wat ze nou niet leuk vinden????
Rare wezens zijn het af en toe.
Ze houden juist rekening met je gevoelens in zekere zin. Meiden verwachten van ons dat wij die stille hintjes wel oppikken. They never state the obvious
Myraelavrijdag 21 oktober 2011 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:59 schreef kree het volgende:
Ooh dit is weer nieuw voor mij.

Dat paiq contact van gister heeft me weggegooid :')
Had volgens mij toch niks raars gezegd.
Haha nouja boeiend ook :)

Kunnen die meiden het niet gewoon zeggen wat ze nou niet leuk vinden????
Rare wezens zijn het af en toe.
Misschien stopt ze gewoon met paiq
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:02
Ja hoe verwijder ik het account?
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:03
quote:
14s.gif Op
[quote]14s.gif [b]Op vrijdag 21 oktober 2011 01:01 schreef Myraela het volgende:


[..]

Misschien stopt ze gewoon met paiq
Of ze is nog steeds aan het bellen sinds gister 00:00 uur
haha waarom kunnen ze niet gewoon zeggen ik wil je niet ofzo?
Dan is het tenminste duidelijk. :') :') :') :') :')
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 00:59 schreef kree het volgende:
Ooh dit is weer nieuw voor mij.

Dat paiq contact van gister heeft me weggegooid :')
Had volgens mij toch niks raars gezegd.
Haha nouja boeiend ook :)

Kunnen die meiden het niet gewoon zeggen wat ze nou niet leuk vinden????
Rare wezens zijn het af en toe.
Altijd escaleren vanaf het eerste gesprek en tenminste een msn krijgen.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:03 schreef kree het volgende:

[..]

[..]

Of ze is nog steeds aan het bellen sinds gistenter 00:00 uur
haha waarom kunnen ze niet gewoon zeggen ik wil je niet ofzo?
Dan is het tenminste duidelijk. :') :') :') :') :')
Was je dan minder gekrenkt dan nu?
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:04
quote:
12s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:02 schreef Sinji het volgende:
Ja hoe verwijder ik het account?
Ojoo zo verstopt bij instellingen
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:04 schreef Sinji het volgende:

[..]

Was je dan minder gekrenkt dan nu?
Ben niet gekrenkt omdat ik er sowieso al niet te hoge verwachtingen van had.
Maar het lijkt me vrij normaal als je gewoon even aangeeft waarom je iemand niet ziet zitten.

Maarja zal het internet zijn denk :')
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:04 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Altijd escaleren vanaf het eerste gesprek en tenminste een msn krijgen.
Ik probeerde facebook bij volgens mij de vorige maar dat wilde ze niet.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:07
Waarom ga je gewoon niet de deur uit? Leuke meiden zat out there
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:07 schreef Sinji het volgende:
Waarom ga je gewoon niet de deur uit? Leuke meiden zat out there
Valt vies tegen op mijn leeftijd voor mijn beleving ;)
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:07 schreef kree het volgende:

[..]

Ik probeerde facebook bij volgens mij de vorige maar dat wilde ze niet.
Kan je me het gesprek sturen?
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:22
Waarom dan? Eigenlijk heb je mazzel dat je een man bent, vrouwen hebben het veel moeilijker zodra ze ouder worden in de dating scene. Ze zeggen wel eens dat mannen kunnen rijpen als goede wijn.. maar vrouwen? Poor gals.

Maargoed. Als jij je oud voelt, dan zul je je ook zo gedragen..
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:21 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Kan je me het gesprek sturen?
Volgens mij had je die, zal het eens nakijken :)
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:22 schreef Sinji het volgende:
Waarom dan? Eigenlijk heb je mazzel dat je een man bent, vrouwen hebben het veel moeilijker zodra ze ouder worden in de dating scene. Ze zeggen wel eens dat mannen kunnen rijpen als goede wijn.. maar vrouwen? Poor gals.

Maargoed. Als jij je oud voelt, dan zul je je ook zo gedragen..
Haha nou dat weet ik nog zo net niet.
Misschien moeten die vrouwen dan een wat meer hun best doen en het niet allemaal maar van de mannen laten afhangen.
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:23 schreef kree het volgende:

[..]

Volgens mij had je die, zal het eens nakijken :)
Oh als het die was, naja dan weet je het voor de volgende keer wat ik zei ivm lange zinnen enzo.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:25 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Oh als het die was, naja dan weet je het voor de volgende keer wat ik zei ivm lange zinnen enzo.
Zie DM :)
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:25 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Oh als het die was, naja dan weet je het voor de volgende keer wat ik zei ivm lange zinnen enzo.
Volgens mij denk jij nu aan meisje 1 waar ik een heel verhaal vertelde.
Maar dit is meisje 2 dan ;)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:24 schreef kree het volgende:

[..]

Haha nou dat weet ik nog zo net niet.
Misschien moeten die vrouwen dan een wat meer hun best doen en het niet allemaal maar van de mannen laten afhangen.
Het hangt absoluut aan de man op paiq. Selectie zit daar puur in handen van de vrouw. Zodra er een andere vrouw erbij komt kijken zullen ze pas hun best doen. Maar dat zal daar niet snel gebeuren. Real life is so much better.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:32 schreef Sinji het volgende:

[..]

Het hangt absoluut aan de man op paiq. Selectie zit daar puur in handen van de vrouw. Zodra er een andere vrouw erbij komt kijken zullen ze pas hun best doen. Maar dat zal daar niet snel gebeuren. Real life is so much better.
Helemaal mee eens.
Maar ik zie paiq nog wel als een optie :)

Succes...... Geen idee, maar het zou wel mogelijk zijn vandaar dat ik het gewoon probeer :)
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:38
jij bent blauw?
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:24 schreef kree het volgende:

[..]

Haha nou dat weet ik nog zo net niet.
Misschien moeten die vrouwen dan een wat meer hun best doen en het niet allemaal maar van de mannen laten afhangen.
Pardon? Wij hebben het voor het kiezen. Zij worden (hopelijk) gekozen. Waarom zou je daar problemen mee hebben?
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:39
oh zwart ik zie het al
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:38 schreef firefly3 het volgende:
jij bent blauw?
zwart :)
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:40
-
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:40
Wil je via Paiq een relatie opbouwen of gebruik je het puur als catalysator voor een echte meet?
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 01:41
De tekst boven helemaal snap ik niet in het blauw, dat is zij die nog een hoop zei of iemand anders? Daaronder zie ik haar eerste zin ivm een lang berichtje. (de rest doe ik wel prive)
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:41
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:39 schreef Flepke het volgende:

[..]

Pardon? Wij hebben het voor het kiezen. Zij worden (hopelijk) gekozen. Waarom zou je daar problemen mee hebben?
Ja dag, :) vrouwen hebben het voor het kiezen in het echte leven (en ze hebben het daar een stuk makkelijker mee als mannen)
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:40 schreef Sinji het volgende:
Wil je via Paiq een relatie opbouwen of gebruik je het puur als catalysator voor een echte meet?
Zie het puur als een mogenlijkheid.
Misschien heb ik wel een hele leuke chat daar en dan zou ik afspreken.
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:41 schreef kree het volgende:

[..]

Ja dag, :) vrouwen hebben het voor het kiezen in het echte leven (en ze hebben het daar een stuk makkelijker mee als mannen)
Wtf am i reading?

Vrouwen kunnen/zullen alleen een blik werpen. Een man kan op iedere vrouw afstappen die hij maar wil.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:47
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:45 schreef Flepke het volgende:

[..]

Wtf am i reading?

Vrouwen kunnen/zullen alleen een blik werpen. Een man kan op iedere vrouw afstappen die hij maar wil.
Precies wat ik zeg, vrouwen werpen alleen een blik op iemand die ze leuk vinden (kan op uiterlijk zijn of om een andere reden)

Mannen kijken naar elke vrouw die er leuk uit ziet.
Uiteindelijk beslist de vrouw.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 01:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:41 schreef kree het volgende:

[..]

Ja dag, :) vrouwen hebben het voor het kiezen in het echte leven (en ze hebben het daar een stuk makkelijker mee als mannen)
Het klinkt misschien raar of onrealistisch voor je. Maar je moet zelf de situatie creeeren dat JIJ het voor het kiezen hebt. En dit is ECHT mogelijk. Maar om daar succesvol in te zijn zul jij je houding en gedrag tegenover vrouwen moeten veranderen.

Mijn broertje zegt vaak gekscherend dat alle vrouwen kuthoer of gleufdier zijn, maar dat meent hij natuurlijk niet. Het is puur zijn houding die daaruit te concluderen valt. Hij vind vrouwen niet de zodanig speciaal om ze te behandelen als een soort porseleinen prinses. Je kunt met ze lachen en ouwehoeren door ze te plagen. Because frankly dear, Flepke doesnt give shit.

It's all about the attitude.
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 01:47 schreef kree het volgende:

[..]

Precies wat ik zeg, vrouwen werpen alleen een blik op iemand die ze leuk vinden (kan op uiterlijk zijn of om een andere reden)

Mannen kijken naar elke vrouw die er leuk uit ziet.
Uiteindelijk beslist de vrouw.
Met die instelling wel ja.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 01:57
Nouja weet ik veel hoe ik dat soort dingen aan moet pakken.
In ieder geval moet ik eerst iemand zien die leuk is.

En dan is de volgende stap blijkbaar dat ik gewoon nergens wat om moet geven.
Maar het rare is, dat doe ik al.
Ik steek mijn mening echt niet onder banken of stoelen en ik zeg keihard gelijk wat ik denk.

Vrouwen zijn gewoon raar en indirect dat is het hele probleem denk ik.
Maar als man moet je dat weten te handelen en ik weet niet hoe :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:02
Helaas, maar om dat te kunnen moet je echt de real world betreden. Je kunt het allemaal aanleren door te oefenen een van je fouten te leren.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:02 schreef Sinji het volgende:
Helaas, maar om dat te kunnen moet je echt de real world betreden. Je kunt het allemaal aanleren door te oefenen een van je fouten te leren.
Yep alleen moet ik in de real world dan wel eerst iemand kunnen vinden :)
(of het liefst meerdere)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:05
Ok. Waar zoek je dan?
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:05 schreef Sinji het volgende:
Ok. Waar zoek je dan?
Zoals ik al eerder zei, op het moment via internet en m'n met m'n lokale clubjes (viavia) waar ik mee bezig ben.
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:07
Waarom alleen vrouwen versieren die je leuk vind?

Net alsof michael schumacher zijn eerste auto een zelfbetaalde F1 bak was...
Zoja dan was hij veel voorzichtiger gaan rijden en dus nooit zo goed geworden, of hij had miljoenen aan schade gehad en daar dus jaren werk voor moeten doen en was dus later bij zijn doel terecht gekomen
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:08
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:07 schreef Flepke het volgende:
Waarom alleen vrouwen versieren die je leuk vind?

Net alsof michael schumacher zijn eerste auto een zelfbetaalde F1 bak was...
Zoja dan was hij veel voorzichtiger gaan rijden en dus nooit zo goed geworden, of hij had miljoenen aan schade gehad en daar dus jaren werk voor moeten doen en was dus later bij zijn doel terecht gekomen
Haha je weet dat ik dit niet met je eens ben.
Ik versier alleen maar een vrouw die ik ook echt leuk vindt.

Haha dus doe geen moeite om er op verder te gaan ;)
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:09
Volgens mij hebben we ook een andere definitie van het woord versieren dus laat ik er maar helemaal mee ophouden...
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:10
Gast, je moet vrouwen beter begrijpen. En door dat te doen moet je oefenen. En dat zul je een stuk beter kunnen doen bij vrouwen waarbij het je niets uit kan maken wat de uitkomst is.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:11
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:09 schreef Flepke het volgende:
Volgens mij hebben we ook een andere definitie van het woord versieren dus laat ik er maar helemaal mee ophouden...
Het gaat erom waarom je iemand versierd

is het voor de seks
of is het iemand waar je je leven mee wil delen.

zijn toch heel verschillende dingen.
Maarja laten we er maar niet over doorgaan ik heb dit al gezegd :)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:13
Wat je uiteindelijke doel ook is, interactie met heel veel vrouwen is funest. Ik hoop dat je dat begrijpt.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:10 schreef Sinji het volgende:
Gast, je moet vrouwen beter begrijpen. En door dat te doen moet je oefenen. En dat zul je een stuk beter kunnen doen bij vrouwen waarbij het je niets uit kan maken wat de uitkomst is.
Ik wil vrouwen niet zien als een "oefen project" ik wil iemand gewoon eerst echt leuk vinden.
Maarja dat is mijn idee hoor
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:15
We proberen je alleen te helpen. Dit is echt de snelste manier. En zoals ik al eerder zei. Je bedriegt een vrouw niet, je maakt alleen een praatje en hebt wat contact. Whats wrong with that?
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:15
Als je iets tegen seks hebt dan knuffel en zoen je haar toch alleen?

Het gaat erom dat je weet hoe je met een vrouw in bed beland ofdat je haar daar uit elkaartrekt en/of over de kadaffi gaat lullen boeit me eigenlijk niet
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:17
En trouwens, wanneer is een vrouw leuk?
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:17
Ja ik zeg ook niet dat jullie manier fout is.
Maar dat is gewoon niet mijn manier.
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:18
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:17 schreef Flepke het volgende:
En trouwens, wanneer is een vrouw leuk?
Simpel als ze overeenkomt met mij en we een beetje dezelfde interesses en ideeën hebben
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:18
Ik vind een vrouw pas leuk als ik haar echt ken, maargoed ik ben dan ook heel oppervlakkig enzo
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:19
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:18 schreef Flepke het volgende:
Ik vind een vrouw pas leuk als ik haar echt ken, maargoed ik ben dan ook heel oppervlakkig enzo
Ik ook en daarom wil ik haar eerst goed genoeg kennen voordat ik het bed in duik met haar.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:23
Vrouwen hebben dus de broek aan in jouw leven en je hebt de situatie al geaccepteerd zoals het is...

Maakt niet uit, je moet wel de behoefte hebben om dat te veranderen natuurlijk.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:19 schreef kree het volgende:

[..]

Ik ook en daarom wil ik haar eerst goed genoeg kennen voordat ik het bed in duik met haar.
Wie zegt dat je in bed moet duiken met haar ?
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:23 schreef Sinji het volgende:
Vrouwen hebben dus de broek aan in jouw leven en je hebt de situatie al geaccepteerd zoals het is...

Maakt niet uit, je moet wel de behoefte hebben om dat te veranderen natuurlijk.
Het zal vast wel een manier zijn zoals jullie denken.
Maar de meeste relaties met anderen bekenden om mij heen zijn helemaal niet op die manier gegaan.

Het is gewoon een beetje moraal van mij dat ik het niet op zo'n manier wil/
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:25 schreef Sinji het volgende:

[..]

Wie zegt dat je in bed moet duiken met haar ?
Als je gaat zoenen met een meid dan doe je dat omdat je elkaar leuk vindt,

Bed in duiken is het gevolg daarvan....
Flepkevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:31
Kree, leuk dat om je heen mensen hun relaties.uit sociale cirkels vissen maar zoals je zelf al zei zwemt daar niks leuks rond.

En nee zoenen heeft niks met seks te maken.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:35
Wie zegt dat je haar moet zoenen? Je doelstelling is haar een emotioneel interessante tijd bezorgen, hoe je dat doet maakt geen fok uit. Sommige vrouwen kunnen er dan emotioneel klaar voor zijn om je te zoenen/slapen/whatever, doet er niet toe.

Het gaat om het leren autorijden. Niet nu al naar je bestemming te gaan. Want daar ben jij nog niet klaar voor, je zult geheid een ongeluk krijgen. Kijk maar naar die zuster die je met de eeuwige belsmoes afwimpelt.
heloefvrijdag 21 oktober 2011 @ 02:37
Zozo nog leven hier. Het is wat.
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 02:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:35 schreef Sinji het volgende:
Wie zegt dat je haar moet zoenen? Je doelstelling is haar een emotioneel interessante tijd bezorgen, hoe je dat doet maakt geen fok uit. Sommige vrouwen kunnen er dan emotioneel klaar voor zijn om je te zoenen/slapen/whatever, doet er niet toe.

Het gaat om het leren autorijden. Niet nu al naar je bestemming te gaan. Want daar ben jij nog niet klaar voor, je zult geheid een ongeluk krijgen. Kijk maar naar die zuster die je met de eeuwige belsmoes afwimpelt.
Inderdaad, ik ken wel een aantal beginnelingen die gelijk alles in 1x willen hebben en willen gelijk "de ware" in 1x eruit vissen.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:39
Nog niet op bed jongeman, jeugd van tegenwoordig..
heloefvrijdag 21 oktober 2011 @ 02:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:39 schreef Sinji het volgende:
Nog niet op bed jongeman, jeugd van tegenwoordig..
Vakantie he.
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 02:55
Ik ook. Moet zeer veel onderzoek doen eigenlijk voor mijn studie. Heb daardoor nog nooit zoveel tijd doorgebracht op fok :')
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 02:55
Zo weer terug, zit nog effe die posts te lezen.
Maar probleem is vooral dat ik al niet eens iemand tegen kom waarmee ik wil zoenen enzo.

Haha ja weet ik veel, dan moet ik er harder achter aan zullen jullie zeggen.
Maar eigenlijk heb ik daar geen zin in.

Wel om een leuk meisje te vinden maar niet om me er helemaal kapot over te werken met allerlei ideeën enzo.

Het zou mooi zijn als het gewoon vanzelf zou gaan.
Maargoed dat gaat het blijkbaar niet dus dan moet ik zelf toch meer doen ;)
Sinjivrijdag 21 oktober 2011 @ 03:01
Je hebt de mensen die wachten op een kans en de mensen die kansen creeeren
firefly3vrijdag 21 oktober 2011 @ 03:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:55 schreef kree het volgende:
Zo weer terug, zit nog effe die posts te lezen.
Maar probleem is vooral dat ik al niet eens iemand tegen kom waarmee ik wil zoenen enzo.

Haha ja weet ik veel, dan moet ik er harder achter aan zullen jullie zeggen.
Maar eigenlijk heb ik daar geen zin in.

Wel om een leuk meisje te vinden maar niet om me er helemaal kapot over te werken met allerlei ideeën enzo.

Het zou mooi zijn als het gewoon vanzelf zou gaan.
Maargoed dat gaat het blijkbaar niet dus dan moet ik zelf toch meer doen ;)
Zodra je na een tijdje succes begint te krijgen terwijl je actie onderneemt zul je jezelf dankbaar zijn :)
kreevrijdag 21 oktober 2011 @ 03:02
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 02:31 schreef Flepke het volgende:
Kree, leuk dat om je heen mensen hun relaties.uit sociale cirkels vissen maar zoals je zelf al zei zwemt daar niks leuks rond.

En nee zoenen heeft niks met seks te maken.
eerste is waar.

Tweede niet, als je lekker aan het zoenen bent dan doe je dat omdat je elkaar echt leuk vindt,
en als dat zo is dan is het gevolg seks.