Cruel Intentions (L)quote:Op vrijdag 16 september 2011 16:45 schreef Pollore het volgende:
haha, ik las de vorige pagina toen dacht ik ook van ben ik de enige die the ringer zo slecht vind? Acteerwerk diep triest en die CGI shit op de boot damn.... echt droevige bende. Anyway ik had het al nooit op SMG vind dat echt een B actrice. Noem eens een film waarin zij goed acteert?
Anyway ga nu homeland en secret circle kijken.
Inderdaad. Heb tot nu toe ook revenge, inner circle en ringer gekeken, maar die vielen zwaar tegen zeg! Kan ook aan mij liggen dat ik niet zo opgewonden word van de liefdesverhalen en drama's die daarna volgen. Dan heb ik het nog niet eens over het acteerwerk, de shots met groen scherm, de verhaallijnen..quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:27 schreef motorbloempje het volgende:
Net Homeland gekeken, potentie!![]()
Inderdaadquote:Op vrijdag 16 september 2011 17:27 schreef motorbloempje het volgende:
Net Homeland gekeken, potentie!![]()
Suits vind ik juist een van de weinige echt leuke nieuwe series.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:37 schreef motorbloempje het volgende:
Met Suits ben ik 'even' gestopt, loop nu 3 of 4 afleveringen achter denk ik. Vind het op zich wel leuk, maar niet leuk genoeg dat ik het 'MOET' kijken, zeg maar..
Eigenlijk moet ik stoppen met nieuwe series, want collegejaar begint volgende weeken ik kijk al zoveel series
Sloop jij dan gewoon alles eruit?quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:40 schreef remlof het volgende:
Kan niemand de OP van dit topic eens fixen? Hoop broken imagelinks de layout verneuken.
Chloe van HIMYMquote:Op vrijdag 16 september 2011 17:38 schreef byah het volgende:
Homeland
Alleen vraag ik me af hoe ze hier een langlopende serie van kunnen maken. En die chick van V is hot.
Dat jaquote:Op vrijdag 16 september 2011 17:40 schreef remlof het volgende:
Kan niemand de OP van dit topic eens fixen? Hoop broken imagelinks de layout verneuken.
Acteur zelf is natuurlijk ook wel bekend van o.a. Dead Like Me en Criminal Mindsquote:Op vrijdag 16 september 2011 09:46 schreef Adelante het volgende:
Homeland is wel de moeite waard
Die ene kerel, Saul, doet me echt aan een bepaald personage denken uit een andere serie/film, maar ik kan er maar niet opkomen. Iemand
Critics hebben meestal meer previews al gezien toch?quote:
Je begrijpt wel wat ik bedoel, je kan een serie pas echt beoordelen als het seizoen voorbij is. Fringe begon bijvoorbeeld ook niet zo sterk en is nu de onbetwiste beste serie in zijn genre.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Critics hebben meestal meer previews al gezien toch?
Dat leek me ook meer een concept voor een film en niet een seriequote:Op zaterdag 17 september 2011 19:19 schreef CrazyAces het volgende:
Ringer is niks voor mij. Eerste episode gekeken.. maar nee
Dan kun je zien hoe beroerd die nieuwe series wel niet moeten zijnquote:Op zaterdag 17 september 2011 18:55 schreef planethugo het volgende:
en Falling Skies krijgt een 7.0 in die lijst
Heel seizoen vind ik onzin, 2 tot 5 afleveringen doen de trick ook.quote:Op zaterdag 17 september 2011 18:54 schreef Seam het volgende:
[..]
Je begrijpt wel wat ik bedoel, je kan een serie pas echt beoordelen als het seizoen voorbij is. Fringe begon bijvoorbeeld ook niet zo sterk en is nu de onbetwiste beste serie in zijn genre.
quote:
http://www.metacritic.com(...)son-1/critic-reviewsquote:Chicago Sun-Times
Lori Rackl
Sep 13, 2011
25
Comedy is supposed to be funny, and Free Agents is not.
RedEye
Curt Wagner
Sep 13, 2011
25
The office gang from Free Agents is anything but funny.
Als critics 't niet goed vinden kan iemand anders het nog wel vermakelijk vinden toch.quote:Op zondag 18 september 2011 10:09 schreef pberends het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
http://www.metacritic.com(...)son-1/critic-reviews
Nee, geweldig joh![]()
.
Als critics Amerikaanse humor zelfs niet grappig vinden, dan is het voor Europeanen geen comedy, maar een uber-drama.quote:Op zondag 18 september 2011 10:21 schreef CrazyAces het volgende:
[..]
Als critics 't niet goed vinden kan iemand anders het nog wel vermakelijk vinden toch.
Idemquote:Op vrijdag 16 september 2011 17:27 schreef motorbloempje het volgende:
Net Homeland gekeken, potentie!![]()
quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef Tim86 het volgende:
Heb Awkward eigenlijk nooit een kans gekregen omdat ik die promoposter zo achterlijk vond
[ afbeelding ]
Ik vind haar stem irritant en er is niet eens een Fok-topic van.quote:Op zondag 18 september 2011 18:01 schreef Tim86 het volgende:
Heb Awkward eigenlijk nooit een kans gekregen omdat ik die promoposter zo achterlijk vond
[ afbeelding ]
Ja, maar jij vindt flapdrol-series als Breaking In al interessant.quote:Op zondag 18 september 2011 19:29 schreef Tegan het volgende:
Awkward. is ondanks de poster en het genre fucking briljant.
Linkjes vragen mag niet.quote:Op zondag 18 september 2011 22:23 schreef Snuf. het volgende:
Heeft iemand een torrent linkje voor aflevering 2 van Awkward? Ik download nu aflevering 1, eens kijken of het wat is
Vooral interessant voor mensen die van drama houden en misschien een ongeluk zelf hebben meegemaakt, het is alleen jammer dat het pure bullshit is.quote:Op zondag 18 september 2011 22:51 schreef Verbodsbord het volgende:
Mensen al iets gehoord van deze serie? Komt in 2012 dacht ik, trailer ziet er bizar vet uit.
Ach mij lijkt het concept best wel interessant anders.quote:Op zondag 18 september 2011 23:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Vooral interessant voor mensen die van drama houden en misschien een ongeluk zelf hebben meegemaakt, het is alleen jammer dat het pure bullshit is.
Trailer ziet er best aardig uitquote:Op zondag 18 september 2011 23:32 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ach mij lijkt het concept best wel interessant anders.
Het is inderdaad natuurlijk complete onzin, maar toch lijkt het met interessant om te zien. Er wordt wel geprobeerd alles nuchter te bekijken.quote:Op zondag 18 september 2011 23:08 schreef pberends het volgende:
[..]
Vooral interessant voor mensen die van drama houden en misschien een ongeluk zelf hebben meegemaakt, het is alleen jammer dat het pure bullshit is.
Een tweewerelden concept interessant? Hoeveel films zijn daar wel niet over gemaakt?quote:Op zondag 18 september 2011 23:32 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ach mij lijkt het concept best wel interessant anders.
Lijkt me ook erg vetquote:Op zondag 18 september 2011 22:51 schreef Verbodsbord het volgende:
Mensen al iets gehoord van deze serie? Komt in 2012 dacht ik, trailer ziet er bizar vet uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vond het wel leuk, had wel een paar afleveringen nodig om er in te komen.quote:Op maandag 19 september 2011 12:15 schreef JDx het volgende:
Het seizoen is al een tijdje afgelopen, maar wat vonden jullie eigenlijk van Workaholics? Dat was zo slecht dat het weer leuk was
quote:Op maandag 19 september 2011 11:39 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Lijkt me ook erg vet.
Fez is tof.. de acteur is alleen een sukkelSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Een paar solide afleveringen. Ik ben iig blij dat er een S2 komt.quote:Op maandag 19 september 2011 12:15 schreef JDx het volgende:
Het seizoen is al een tijdje afgelopen, maar wat vonden jullie eigenlijk van Workaholics? Dat was zo slecht dat het weer leuk was
lijkt me creepy en fascinerend tegelijkertijd, maar heeft het risico in zich om snel saai te worden.quote:Op zondag 18 september 2011 22:51 schreef Verbodsbord het volgende:
Mensen al iets gehoord van deze serie? Komt in 2012 dacht ik, trailer ziet er bizar vet uit.
In bepaalde scenes viel dat inderdaad enorm op.quote:Op maandag 19 september 2011 17:49 schreef JDx het volgende:
Vinden jullie trouwens ook dat die chick van Secret Circle erg veel lijkt op die chick van Heroes? Je zou haast denken dat dat expres is gedaan. Vind de serie wel iets minder volwassen dan Heroes, dit is toch echt gericht op jonger publiek.
Secret Circle lijkt mij ook voor een jonger publiek bestemt, mijn tienerdochter vond het iig wel leuk, zoals ik al had verwachtquote:Op maandag 19 september 2011 17:49 schreef JDx het volgende:
Vinden jullie trouwens ook dat die chick van Secret Circle erg veel lijkt op die chick van Heroes? Je zou haast denken dat dat expres is gedaan. Vind de serie wel iets minder volwassen dan Heroes, dit is toch echt gericht op jonger publiek.
Exact dit.quote:Op dinsdag 20 september 2011 16:25 schreef Tegan het volgende:
New Girl trouwens gezien. Begin viel heel erg tegen. Maar daarna werd het ietsje beter. Geen hoogstaande serie verder. Maar het heeft potentie om te groeien naar beter dan dit.
Ja hij was ook wel grappig, maar alleen als de cast in zijn totaal leuk is werkt zoiets, bijvoorbeeld bij Happy Friends voelt het veel natuurlijker aan.quote:Op dinsdag 20 september 2011 18:26 schreef Tegan het volgende:
Ik vond alleen Smith echt leuk van de kerels... Maar ik kende hem al van Veronica Mars.
Hehe typoquote:Op dinsdag 20 september 2011 18:35 schreef Tegan het volgende:
Happy Friends?
Maar goed, ik kijk het nog even aan. Niet alles is vanaf aflevering een geweldig. Sommige series die ik geweldig vind zijn ronduit slecht in de pilot.
Dat vroeg ik mij dus ook af. Maar er zal wel een flinke plot twist in zitten.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:38 schreef byah het volgende:
Homeland
Alleen vraag ik me af hoe ze hier een langlopende serie van kunnen maken.
Ik ook niet, maar het valt wel mee, I just want my pants back is ook MTV maar beter dan Awkward.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:35 schreef Devv het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij dus ook af. Maar er zal wel een flinke plot twist in zitten.
Verder vind ik Awkward wel grappig. Ik ben helemaal niet zo van de MTV-series, maar het kijkt wel lekker weg.
Zo kun je weer 1000 Amerikaanse series gaan bekijken.quote:Op dinsdag 20 september 2011 17:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
2 Broke Girls is wel tof. Geen comedy die echt super super goed is maar dat heeft bijna geen enkele comedy in hun eerste afleveringen. Maar het heeft potentie! En het is leuk vermaak. Leuke oneliners
Nee, nee, en nog eens nee.quote:Op dinsdag 20 september 2011 21:12 schreef JDx het volgende:
Nou dat Playboy Club blijf ik ook wel kijken, erg leuk, wil zich wel serieuzer voordoen dan dat het is (niet zoals Suits wat meteen serieus en echt overkwam, tenminste dat vond ik). Dit komt allemaal nog een beetje wannabe jaren 60 over (nep Hef is ook erg jammer, snap dat hij niet meer zo jong is en dus niet in de serie kan, maar laat het dan grotendeels achterwege), maar het hele sfeertje, de muziek en het verhaal spreekt me tot nu toe wel aan.
Daar zijn lage ratings wel goed voor ja, dat je toch niet veel verwachtquote:Op dinsdag 20 september 2011 22:34 schreef JDx het volgende:
Ja dat had ik al gezien, dus ging sceptisch kijken, maar viel me erg mee! Misschien omdat ik lage verwachtingen had, maar het was best leuk, benieuwd naar ep2.
Viel mij ook mee, hoewel die outfits mij weinig doenquote:Op dinsdag 20 september 2011 22:43 schreef yavanna het volgende:
Net The Playboy Club gezien. Ik vond het wel een goede eerste aflevering, ben benieuwd naar de rest v.h season.En die Bunny pakjes blijven gaaf.
gister de eerste aflevering gekeken, mijn man vond er geen reet aan, ik wil nu weten hoe het verder in elkaar steektquote:Op zaterdag 17 september 2011 19:19 schreef CrazyAces het volgende:
Ringer is niks voor mij. Eerste episode gekeken.. maar nee
Niemand houdt je tegenquote:Op woensdag 21 september 2011 11:29 schreef Tegan het volgende:
Awkward. was weer tof. Die verdient een eigen topic.
Vond ik ook, ik heb de pilot niet afgekeken en de rest van de afleveringen schijnen niet veel beter te zijn.quote:Op woensdag 21 september 2011 16:29 schreef Houniet het volgende:
Ik heb een half uur naar Falling Skies gekeken, maar godverdomme wat is dat saai.
Ligt dat aan mij?
De critics hebben altijd gelijkquote:Op dinsdag 20 september 2011 22:33 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, nee, en nog eens nee.
[ afbeelding ]![]()
![]()
.
Ik kijk 'm vooral vanwege de post-apocalyps setting, dan kan er voor mij al weinig meer mis gaanquote:Op woensdag 21 september 2011 16:36 schreef Tim86 het volgende:
Falling Skies is gewoon frustrerend..Het idee is best tof en de aliens enzo zien er voor een serie allemaal prima uit, maar het is dramatisch slecht geschreven, alle Amerikaanse clichés komen langs en het acteerwerk is ook zeer matig. Daardoor zit je naar gemiddeld 38 minuten middelmatig drama te kijken en 2,3 minuten actie...Ik ben steeds blijven kijken omdat er gewoon veel potentie in zit, maar met deze schrijvers gaat dat er sowieso niet uit komen vrees ik
Ga ik gelijk even downloadenquote:Op woensdag 21 september 2011 16:52 schreef Tim86 het volgende:
Playboy Club = Amber Heard = kijken
[ afbeelding ]
Ik zat te twijfelen of ik deze serie een kans moest geven, maar deze post is zo dusdanig overtuigend dat ik hem gelijk in de download gooi.quote:Op woensdag 21 september 2011 16:52 schreef Tim86 het volgende:
Playboy Club = Amber Heard = kijken
[ afbeelding ]
Klopt, maarquote:Op woensdag 21 september 2011 17:32 schreef Nickske1912 het volgende:
Geintje natuurlijk, maar als ik de verhalen mag geloven heeft deze serie toch geen enkele bestaansrecht. Kijkcijfers van de pilot waren zeer slecht en de critics hebben de show ook massaal afgezeken. Ik vind het zonde om aan een serie te beginnen wetende dat het er na 5 eps misschien wel van de buis wordt gehaald.
Ik vind het altijd een enorm vreemd argument dat de kijkcijfers van een pilot slecht zijn. Dat wil toch niets zeggen over de kwaliteit of vermaak van de serie zelf? De mensen die hem niet hebben gezien vind het niet niet-leuk, want die hebben het niet gezien.quote:Op woensdag 21 september 2011 17:32 schreef Nickske1912 het volgende:
Geintje natuurlijk, maar als ik de verhalen mag geloven heeft deze serie toch geen enkele bestaansrecht. Kijkcijfers van de pilot waren zeer slecht en de critics hebben de show ook massaal afgezeken. Ik vind het zonde om aan een serie te beginnen wetende dat het er na 5 eps misschien wel van de buis wordt gehaald.
http://www.sho.com/site/homeland/about.shoquote:Who's the hero – who's the threat? When MIA Marine Sgt. Nicholas Brody returns home to a hero's welcome after eight years in enemy confinement, brilliant but volatile CIA agent Carrie Mathison isn't buying his story. She believes that Brody has been turned and is now working for Al Qaeda. What follows is a dangerous game of cat and mouse with nothing short of American national security at stake. Claire Danes, Damian Lewis and Mandy Patankin star in the provocative, suspenseful new Showtime Original Series HOMELAND, from Executive Producers of 24.
Datquote:Op woensdag 21 september 2011 16:49 schreef Lonewolf2003 het volgende:
3 pilots gezien vandaag, mijn reacties erop:
2 Broke Girls vond ik weinig grappig. Veels te geforceerd met bijvoorbeeld dat Kat Denning in het begin die hipsters de les leest over hun mutsen. Of goedkope grappen met slagroom. Maar de karakters zijn wel interessant. Vooral Behr verraste me erg positief.. Wiens karakter niet een simpele rijkelui dochter-stereotype blijkt te zijn. En met dat geld heeft het inderdaad een doel om naar toe te werken.
Maar het moet wel snel grappiger worden de komende afleveringen anders gaat dit op het hakblok.
New Girl: Eerlijk is eerlijk ik had zelfs gekeken hierna als het ging over Zooey die 22 minuten lang haar tanden poetst. Verder moest ik hierbij gewoon regelmatig bij lachen. De andere karakters moeten nog iets uitgediept worden. Probleem is wel dat de serie op dit moment nog heel weinig verhaal lijkt te hebben. En astjeblieft laat de serie niet vervallen in een relatie tusssen Zooey en één of meerdere van de huisgenoten.
Up All Night: Arnett en Applegate zijn overtuigend maar ook grappig als jonge ouders. Serie weet goed de worstelingen van nieuwe ouders, die hun oude leventje moeten aanpassen nu ze een babytje hebben plus die van de moderne carrierevrouw tussen baby en werk over te brengen. Groot minpunt was Maya Rudolph, irritant was die.
De niet-kijkers kunnen dat ook beslissen op basis van een oninteressante trailer, gebrek aan mond-tot-mond reclame of negatieve recensies om wat voorbeelden te noemen. Daarnaast (correct me if I'm wrong) heeft de serie sowieso al een negatief stempel in Amerika, je weet hoe preuts dat volk is. En de concurrentie van Hawaii five-O en Castle die tegelijkertijd worden uitgezonden lijkt me ook geen goede voorbode.quote:Op woensdag 21 september 2011 17:40 schreef JDx het volgende:
[..]
Ik vind het altijd een enorm vreemd argument dat de kijkcijfers van een pilot slecht zijn. Dat wil toch niets zeggen over de kwaliteit of vermaak van de serie zelf? De mensen die hem niet hebben gezien vind het niet niet-leuk, want die hebben het niet gezien.
Het is dramatisch slecht; alleen kijken als je niets te doen hebt in de zomer.quote:Op woensdag 21 september 2011 16:29 schreef Houniet het volgende:
Ik heb een half uur naar Falling Skies gekeken, maar godverdomme wat is dat saai.
Ligt dat aan mij?
Niet altijd, maar als critics echt met vrij beroerde cijfers komen dan weet ik wel hoe laat de klok slaat, omdat ik meestal nog kritischer ben dan criticsquote:Op woensdag 21 september 2011 16:51 schreef PirE het volgende:
[..]
De critics hebben altijd gelijk
Heb dat hele Playboy Club niet gezien en ik lees ook nooit reviews van critics als ik iets ga kijken. Gewoon blind kijken en dan je eigen oordeel vellen.
Wat maakt haar zo charismatisch dan vraag ik me af? Is het puur dat nerdy chick gedrag of haar looksquote:
Ze heeft een leuke aparte stem. Is knap en toch heel erg apart/zichzelf. Niet zo'n standaard saaie beauty. Verder weet ik het niet. Misschien ook door karakters die ze eerder speeldequote:Op woensdag 21 september 2011 18:29 schreef Seam het volgende:
[..]
Wat maakt haar zo charismatisch dan vraag ik me af? Is het puur dat nerdy chick gedrag of haar looks
Ze is echt het toppunt van een bepaald 'slag' vrouw. Als dat soort je type is is Zooey echt de beste van het universum. Specifieke dingen die ik kan bedenken zijn haar intelligentie, haar stem en haar ogen maar het gaat voor mij meer om complete de uitstraling. Alles vult elkaar perfect aan.quote:Op woensdag 21 september 2011 18:29 schreef Seam het volgende:
[..]
Wat maakt haar zo charismatisch dan vraag ik me af? Is het puur dat nerdy chick gedrag of haar looks
Ik heb twee afleveringen gekeken en vond er echt helemaal niks aan, erg matige serie imo.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:36 schreef MacorgaZ het volgende:
Wordt Alphas nog beter na de eerste aflevering of blijft het een beetje een net-niet serie? Ik twijfel of ik nog verder wil kijken, aan de ene kant is het wel vet dat het 1 uur per aflevering is, maar als het een matige serie is, is het ook weer te tijdverspillend.
Niet alleen de critics geven lage cijfers, volgens mij waren de kijkcijfers nog beroerder. Ben benieuwd hoe lang het op de buis blijft, ik gok 5 afleveringen maximaal. Met Castle en Hawaii 5-0 ben je natuurlijk ook al redelijk kansloos.quote:Op woensdag 21 september 2011 17:50 schreef pberends het volgende:
[..]
Niet altijd, maar als critics echt met vrij beroerde cijfers komen dan weet ik wel hoe laat de klok slaat, omdat ik meestal nog kritischer ben dan critics.
TV by the numbers heeft altijd heel snel de informatie.quote:Op donderdag 22 september 2011 11:23 schreef PiRANiA het volgende:
Misschien heb ik het al eerder gevraagd, maar waar kan je ratings zien? IMDB?
Dit inderdaadquote:Op donderdag 22 september 2011 12:17 schreef Orbis het volgende:
[..]
TV by the numbers heeft altijd heel snel de informatie.
Hehe, ik val niet op spierpundels ^^ en hij is in mijn leeftijdsklasse dusquote:Op donderdag 22 september 2011 17:16 schreef Tegan het volgende:
Paolo shirtless heb ik niet zoveel mee. Hij heeft geen spieren. Emily is wel tof. Speelt ze weer een karakter dat Emily heet. Ok, Amy, lijkt erop
.
De actrice heet Emily van Camp hoor...;) En ik reageerde alleen het stukje van Tegan waarin gezegd word : ''Speelt ze weer een karakter dat Emily heet''.quote:
Ik vond het best het aankijken waard als serie die je als laatste kijkt voor je gaat slapenquote:Op donderdag 22 september 2011 19:16 schreef Tegan het volgende:
The Playboy Club heb ik niet zoveel zin in. Misschien als ik me echt erg verveel dat ik de pilot kijk.
http://www.metacritic.com/tv/revengequote:
Jezus je hoeft metacritic er niet iedere keer bij te halen, tering zeg. Die negatieve toon van jouquote:Op donderdag 22 september 2011 19:35 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.metacritic.com/tv/revenge
Het scoort 'zelfs' een 6,6 op Metacritic, maar deze wijvenserie spreekt mij totaal niet aan, dus sla ik 'm sowieso over.
Kunnen we hem niet gewoon gaan negeren, altijd maar te klagen, begint me de keel uit te hangen.quote:Op donderdag 22 september 2011 19:42 schreef Seam het volgende:
[..]
Jezus je hoeft metacritic er niet iedere keer bij te halen, tering zeg. Die negatieve toon van jou
Idd, dat hele crit zegt niks over of iets nou leuk is of niet, zijn een stelletje hypocriete apen die denken dat ze beter zijn dan de rest.quote:Op donderdag 22 september 2011 19:42 schreef Seam het volgende:
[..]
Jezus je hoeft metacritic er niet iedere keer bij te halen, tering zeg. Die negatieve toon van jou
quote:Op donderdag 22 september 2011 19:50 schreef GieJay het volgende:
[..]
Kunnen we hem niet gewoon gaan negeren, altijd maar te klagen, begint me de keel uit te hangen.
OT: Revenge was zeer goed!
Hou ik ook niet van, the Playboy Club speelt zich wel vroeger af en vind het niet eens erg daar. Terwijl de zo geprezen serie Boardwalk Empire mij totaal niet aansprak.quote:Op donderdag 22 september 2011 18:52 schreef Tegan het volgende:
Ik dacht eigenlijk dat Revenge een serie was die zich een paar decades eerder afspeelde. Gelukkig niet.
Ho ho ho ho; ik vertrouw de critics op Metacritic een stuk meer dan die paar fanboys die hier lopen te posten en alles als zoete koek slikken. En iemand moet kritisch zijn - feit is dat er weinig goede nieuwe series op de buis verschijnen dit najaar. Of je moet nogal aan de drugs zitten ofzo.quote:Op donderdag 22 september 2011 19:42 schreef Seam het volgende:
[..]
Jezus je hoeft metacritic er niet iedere keer bij te halen, tering zeg. Die negatieve toon van jou
Prima dat je kritiek levert hoor, maar de manier waarop je brengt is gewoon erg irritant. Breng het dan in ieder geval wat minder cynisch. Dit komt me eerlijk gezegd de keel uitquote:Op donderdag 22 september 2011 21:19 schreef pberends het volgende:
[..]
Ho ho ho ho; ik vertrouw de critics op Metacritic een stuk meer dan die paar fanboys die hier lopen te posten en alles als zoete koek slikken. En iemand moet kritisch zijn - feit is dat er weinig goede nieuwe series op de buis verschijnen dit najaar. Of je moet nogal aan de drugs zitten ofzo.
Het is een troll. Beste is gewoon om er niet op te reageren.quote:Op donderdag 22 september 2011 21:36 schreef Seam het volgende:
[..]
Prima dat je kritiek levert hoor, maar de manier waarop je brengt is gewoon erg irritant. Breng het dan in ieder geval wat minder cynisch. Dit komt me eerlijk gezegd de keel uit
Dat vragen die klote-series ook. Snap dat dan. Zij schijten op de kijker. Zij trollen de kijker met slechte series. En zeg niet dat ik troll; want ik heb de meeste Hollywood-critics achter me staan met de meeste van die butt-seriesquote:Op donderdag 22 september 2011 21:36 schreef Seam het volgende:
[..]
Prima dat je kritiek levert hoor, maar de manier waarop je brengt is gewoon erg irritant. Breng het dan in ieder geval wat minder cynisch. Dit komt me eerlijk gezegd de keel uit
Op de FP ben je ook vaak zo zuur in je nieuwsberichten over nieuwe programma's, volgens mij geniet je er echt van als een programma niet scoort. En dat je de Hollywood-critici achter je hebt staan betekent natuurlijk niet meteen dat je gelijk hebt. Ik hecht in principe meer waarde aan de mening van andere users die vanuit hetzelfde perspectief een serie bekijken als ik, dan mensen die voor hun geld een (vaak negatieve, want dat scoort beter) mening moeten geven.quote:Op donderdag 22 september 2011 22:16 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat vragen die klote-series ook. Snap dat dan. Zij schijten op de kijker. Zij trollen de kijker met slechte series. En zeg niet dat ik troll; want ik heb de meeste Hollywood-critics achter me staan met de meeste van die butt-series.
En natuurlijk is slechte series afkraken gewoon genieten. Ik zou ook 's willen dat jullie dat wat vaker deden, viel er tenminste nog wat te lachen. Zo heb ik me kapot gelachen om die kritiek op Falling Skies in dat topic.
Beetje zeuren is toch leuk? Mijn kritiek is niet opvallend; dat jullie alles als zoete koek slikken is pas opvallend en irritant. Verder moet je mijn kritiek natuurlijk ook met een korreltje zout nemenquote:Op donderdag 22 september 2011 22:53 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Op de FP ben je ook vaak zo zuur in je nieuwsberichten over nieuwe programma's, volgens mij geniet je er echt van als een programma niet scoort. En dat je de Hollywood-critici achter je hebt staan betekent natuurlijk niet meteen dat je gelijk hebt. Ik hecht in principe meer waarde aan de mening van andere users die vanuit hetzelfde perspectief een serie bekijken dan ik, dan mensen die voor hun geld een (vaak negatieve, want dat scoort beter) mening moeten geven.
Ik was juist aan het goochelen wat je nu wilde zeggenquote:Op donderdag 22 september 2011 22:59 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
ScherpIk was een beetje aan het goochelen met die komma daar
Een beetje zeuren is leuk, maar je hebt tot nu toe elke nieuwe show die ook maar enigszins gewaardeerd werd door een user onderuit gehaald met cijfers van Metacritic. Ik vind het erg voorbarig om je conclusies te baseren op de mening van anderen, zonder dat je überhaupt de pilot zelf hebt gezien. En ik heb niet het idee dat je kritiek om te trollen is, volgens mij ben je gewoon oprecht overtuigd van je eigen 'gelijk'.quote:Op donderdag 22 september 2011 22:59 schreef pberends het volgende:
[..]
Beetje zeuren is toch leuk? Mijn kritiek is niet opvallend; dat jullie alles als zoete koek slikken is pas opvallend en irritant. Verder moet je mijn kritiek natuurlijk ook met een korreltje zout nemen.
Ik zat meer aan een topic te denken waar alle zoete koek-slikkers van nieuwe series in terecht kunnen. Die plaatsen we dan in het subforum Culinesse à gogo ofzo.quote:Op donderdag 22 september 2011 22:51 schreef Lucky_Strike het volgende:
Precies, je bent een serie-snob pberends en er zijn bar weinig mensen die op jouw constant negatieve commentaar zitten te wachten, laat staan dat dit als grappig wordt opgevat.
Kan je niet een algemeen serie bash topic oprichten? Beetje in de trant van je Breaking Bad Bitch topic, dat lijkt je geholpen te hebben met je frustraties.
Een regelrechte goochelshow is het hier, Hans Klok is er niks bij!quote:Op donderdag 22 september 2011 23:03 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik was juist aan het goochelen wat je nu wilde zeggen.
Wees blij dat ik Metacritic aanhaal. Die 25 critics hebben meer kennis dan jij en ik. Dat is een makkelijke, maar ook goede onderbouwing.quote:Op donderdag 22 september 2011 23:03 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Een beetje zeuren is leuk, maar je hebt tot nu toe elke nieuwe show die ook maar enigszins gewaardeerd werd door een user onderuit gehaald met cijfers van Metacritic. Ik vind het erg voorbarig om je conclusies te baseren op de mening van anderen, zonder dat je überhaupt de pilot zelf hebt gezien. En ik heb niet het idee dat je kritiek om te trollen is, volgens mij ben je gewoon oprecht overtuigd van je eigen 'gelijk'.
'te veel'quote:Op donderdag 22 september 2011 23:04 schreef pberends het volgende:
Overigens zeggen sommigen dat ik teveel series zou kijken, dus schijnbaar ben ik niet kritisch genoeg.
Al zijn ze met honderd, hun verzamelde kennis bepaalt mijn persoonlijke smaak niet. Ik zou je persoonlijke mening, gebaseerd op je eigen ervaring, meer waarderen dan wat je klakkeloos overneemt van die critici.quote:Op donderdag 22 september 2011 23:06 schreef pberends het volgende:
[..]
Wees blij dat ik Metacritic aanhaal. Die 25 critics hebben meer kennis dan jij en ik. Dat is een makkelijke, maar ook goede onderbouwing.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.”EnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is stukken makkelijker om je te verschuilen achter de mening van anderquote:Op donderdag 22 september 2011 23:23 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Al zijn ze met honderd, hun verzamelde kennis bepaalt mijn persoonlijke smaak niet. Ik zou je persoonlijke mening, gebaseerd op je eigen ervaring, meer waarderen dan wat je klakkeloos overneemt van die critici.
Zeker! En de briljante Michael Emerson heeft de hoofdrol, oftewel ik heb er hoge verwachtingen van.quote:
En geschreven door de broer van Christopher Nolan. Die ook meeschrijft aan de meeste film van hem.quote:
Beide. Heb hem net gezien en kijk nu al uit na de volgende aflevering.quote:Op vrijdag 23 september 2011 17:27 schreef andre347 het volgende:
Is Person of Interest een serie met elke week een andere case? Niet met 1 groot verhaal per seizoen?
Gelukkig. Werd al bezorgd over je.quote:Op vrijdag 23 september 2011 19:15 schreef Tegan het volgende:
Nee dat niet. Maar het is te confronterend. Ik krijg al wel natte ogen van die trailer zeg maar. Eerste keer dat ik hem zeg, want dat voelde ik al wel aan.
For the record, mijn verhaal is in geen enkel opzicht te vergelijken dat verhaal van Shameless.
En het gaat allemaal prima met me enzo nu.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 23 september 2011 20:37 schreef fwokker het volgende:
Net Person of Interest gezienhet was 35 min saaiheid met een paar erg coole momenten die me toch doen denken dat hier wel potentie inzit.
Voor een pilot vind ik het juist prima opgebouwd. Pakkend begin, opbouwend naar rest van het seizoen en dat met een redelijke vaart verteld.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
J.J. Abrams, maker van oa Lost, Fringe en nu dus Person of interest en Alcatraz wat nog moet beginnen.quote:
Is zeker tof! Hopelijk wordt hij naar donderdag 8PM verplaatst, zodat Community of Parks&Rec terug kan naar de plek achter the Office, al ben ik dan wel benieuwd wat ze doen met 30 Rock wanneer dat terugkomt.quote:Op zaterdag 24 september 2011 17:37 schreef Seam het volgende:
Vond hem ook vrij aardig, dadelijk een Up all night kijken. Tweede aflevering schijnt namelijk een stuk leuker te zijn.
Druk baasjequote:Op zaterdag 24 september 2011 04:15 schreef BrainOverfloW het volgende:
[..]
J.J. Abrams, maker van oa Lost, Fringe en nu dus Person of interest en Alcatraz wat nog moet beginnen.
Aflevering twee vond ik dan weer een stuk beter, het sex gehalte is opeens gigantischquote:Op zondag 25 september 2011 13:49 schreef JDx het volgende:
Zo in de trein Person of Interest eens proberen.
En aflevering 2 van Secret Circle een kans geven, maar denk dat ik daar mee kap.
Seks met Britt Robertsonquote:Op zondag 25 september 2011 13:57 schreef Seam het volgende:
[..]
Aflevering twee vond ik dan weer een stuk beter, het sex gehalte is opeens gigantisch
Of met Dianne of Fayequote:
quote:Op zondag 25 september 2011 18:25 schreef Tegan het volgende:
Maar mooi dat Minka Kelly volgend jaar weer terug kan komen naar Parenthood![]()
Awake! Kijk ik ook naar uit ja!quote:Op zondag 25 september 2011 20:18 schreef lelouch het volgende:
Unforgettable gekeken. Maar daar ga ik niet verder mee. Erg saai.
Straks PoI, daar kijk ik het meest naar uitJJ!!
Ik zoek nog een andere nieuwe serie waarvan ik de titel ben vergeten.
Volgens mij begint die mid-season.
Het gaat over een man die in een ongeluk ze vrouw kwijt raakt. De volgende dag speelt het zich opnieuw af maar dit keer overlijd zijn zoon in het ongeluk.
Zo komt hij in twee werelden te leven waarvan hij niet weet welke de echte is.
Weet iemand de titel nog van deze serie?
quote:Op zondag 25 september 2011 19:59 schreef Etcetera het volgende:
Charlie's Angels is inderdaad redelijk behoorlijk bagger.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
quote:Op zondag 25 september 2011 22:47 schreef yavanna het volgende:
A gifted man kan ook de prullenbak in. Totaal onaantrekkelijk hoofdpersoon zowel qua uiterlijk ( ergelijk, de hoeveelheid series met onaantrekkelijke mannen en aantrekkelijke vrouwen ) als qua innerlijk.
J.J. Abrams en Eric Kripke gaan naar het schijnt samen een serie maken, Revolution.Lees het net op TVLine ja. 2 van de grootste namen in het genre, dus is zeker veelbelovend.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien de show die NBC de ratings kan brengen waar ze op hopen!
Nieuwe serie ja. Maar er is genoeg te zien op de maandag verderquote:Op maandag 26 september 2011 10:07 schreef JDx het volgende:
Pan Am de enige zondag serie? (die we hier dus op maandag kunnen kijken)
Over welke heb je het? Ik volg Dexter al een hele tijd, en blijft briljant. Breaking Bad laatst aan begonnen, zeer goede serie maar soms iets te traag naar mijn mening.quote:Op maandag 26 september 2011 12:26 schreef JDx het volgende:
Hmmm nouja voor mij was het alleen Entourage of Californication op de maandag. Breaking Bad en Dexter volg ik niet meer.
Ben trouwens ooit gestopt halverwege seizoen 1, of tegen het einde van seizoen 1. Paar jaar later was het ineens een hit, is het daarna beter geworden?
Ervan uitgaande dat je het over Breaking Bad hebt: Zeker weten! Seizoen 1 kwam ik zelf ook moeilijk doorheen hoor, pas halverwege seizoen 2 vond ik het echt een hele vette serie worden. Sindsdien is het verreweg mijn favoriete actuele serie, met op gepaste afstand Dexter en Fringe.quote:Op maandag 26 september 2011 12:26 schreef JDx het volgende:
Ben trouwens ooit gestopt halverwege seizoen 1, of tegen het einde van seizoen 1. Paar jaar later was het ineens een hit, is het daarna beter geworden?
6 dagen nogquote:Op maandag 26 september 2011 13:13 schreef Beach het volgende:
wanneer komt weer nieuw seizoen van Hung dan? wacht ik al tijden op
quote:Season 1, Episode 2 – Aired: 9/26/2011
Genesis - Part 2
In the second part of the two-part series premiere, the police raid the Shannon home and arrest the father, Jim Shannon. Shannon realizes he must take drastic measures to keep his family together after his wife, Elisabeth, is selected to travel back to prehistoric times to create a new civilization and, hopefully, help change the future.
Season 1, Episode 1 – Aired: 9/26/2011
Genesis - Part 1
In the first part of the two-part series premiere, the police raid the Shannon home and arrest the father, Jim Shannon. Shannon realizes he must take drastic measures to keep his family together after his wife, Elisabeth, is selected to travel back to prehistoric times to create a new civilization and, hopefully, help change the future.
Ah, je was me voorquote:Op maandag 26 september 2011 14:21 schreef remlof het volgende:
Vannacht de eerste twee episodes van Terra Nova
Maar volgens tv.com lijken ze wel veel op elkaar:
[..]
Ja.quote:Op maandag 26 september 2011 17:40 schreef schommelstoel het volgende:
Vanavond de eerste aflevering van Terra Nova.
Zou hij morgen te vinden zijn op het web?![]()
Terra Nova
[ afbeelding ]
Natuurlijk is dat een jaquote:
Klinkt niet heel spectaculair. Of beloven de trailers veel mooie beelden?quote:Op maandag 26 september 2011 17:40 schreef schommelstoel het volgende:
Vanavond de eerste aflevering van Terra Nova.
Zou hij morgen te vinden zijn op het web?![]()
Terra Nova
[ afbeelding ]
Bedankt voor de uitleg.quote:Op maandag 26 september 2011 17:50 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat een ja
Hoe denk jij dat alle Nederlanders anders al die serie's hier kunnen kijken waar wij het over hebben
Waar jij op antwoordde was niet serieus bedoeld
Klopt. Overhyped miljoenenproject. Dus alleen daarom zou je moeten kijkenquote:Op maandag 26 september 2011 17:50 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Klinkt niet heel spectaculair. Of beloven de trailers veel mooie beelden?
Vond het ook wel een leuke eerste aflevering. Idd mooie beelden en stof genoeg voor intressante verhaallijnen.quote:Op maandag 26 september 2011 09:48 schreef Adelante het volgende:
[ afbeelding ]
Vond het zeer de moeite waard:kijkje in de luchtvaartindustrie van de jaren '60. Hele mooie beelden, verhaal moet nog een beetje inkomen
Miljoenenproject lijkt het mij zekerquote:Op maandag 26 september 2011 17:53 schreef Tegan het volgende:
[..]
Klopt. Overhyped miljoenenproject. Dus alleen daarom zou je moeten kijken.
Die uitspraak is mij iets te vroeg, ik wil eerst aflevering 1 en 2 zien, dan maar hopen dat het 20 miljoen waard isquote:Op maandag 26 september 2011 18:20 schreef Tegan het volgende:
Seizoen een kostte geloof ik 20 miljoen.
En als ik de trailer bekijk is het zeker overhyped. Het idee was tof, de uitwerking not.
Het klinkt zo heel erg als een matige Mad Men-kloon, alleen dan nu met een luchtvaartmaatschappij. Of heb ik het compleet verkeerd?quote:Op maandag 26 september 2011 18:39 schreef Seam het volgende:
Pan Am is
Erg vermakelijk, wel een beetje feelgood, maar ik kan het wel waarderen. De kostuums, de prachtige actrices. Deze serie ga ik volgen
Het is op bepaalde manieren wel vergelijkbaar, alleen het macho mannen gehalte is een stuk minder. Wel ademt de serie jaren 60, alles is wat dat betreft netjes verzorgd. Qua genre vind ik het moeilijk te omschrijven. Ik vind het 'spionage' plot wel interessant, dat kan nog wel eens leuke verhaallijnen opleveren. Gewoon een mooie serie die makkelijk wegkijkt dankzij de prachtige kostuums, muziek en acteurs/actrices.quote:Op maandag 26 september 2011 18:44 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Het klinkt zo heel erg als een matige Mad Men-kloon, alleen dan nu met een luchtvaartmaatschappij. Of heb ik het compleet verkeerd?
Heart of Dixie ben ik ook wel benieuwd naar. Bilson isquote:Op maandag 26 september 2011 18:45 schreef AlwaysHappy het volgende:
Ik kijk qua nieuwe series alleen morgen ''Hart of Dixie'' nog maar verder hou ik het voor gezien ; anders kan ik het niet meer bijhouden met de series die ik al volg...hoe het er nu uitziet ga ik qua nieuwe series wekelijks volgen :
- The Secret Circle [ al moet ik afl 2 nog kijken ]
- Revenge
- 2 Broke Girls
Twijfelgeval : The New Girl
Pan Am wel gekeken maar niks voor mij
Ok. Zal het dan iig een kans geven. Was ik eigenlijk sowieso wel van plan. Want het is volgens mij de best ontvangen pilot van het seizoen tot nu toe.quote:Op maandag 26 september 2011 18:48 schreef Seam het volgende:
[..]
Het is op bepaalde manieren wel vergelijkbaar, alleen het macho mannen gehalte is een stuk minder. Wel ademt de serie jaren 60, alles is wat dat betreft netjes verzorgd. Qua genre vind ik het moeilijk te omschrijven. Ik vind het 'spionage' plot wel interessant, dat kan nog wel eens leuke verhaallijnen opleveren. Gewoon een mooie serie die makkelijk wegkijkt dankzij de prachtige kostuums, muziek en acteurs/actrices.
Kijk maar even de pilot, hij kijkt echt makkelijk weg.
Als je het niet te serieus neemt en accepteert dat het best goed is omdat het best slecht is (quote:Op maandag 26 september 2011 18:19 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Miljoenenproject lijkt het mij zeker
Overhyped weet ik niet.
Maar over de trailers, die zagen er wel mooi uit.
Op het moment download ik trouwens de eerste aflevering van Falling Skies.
[ afbeelding ]
Dat valt nog mee.quote:Op maandag 26 september 2011 18:20 schreef Tegan het volgende:
Seizoen een kostte geloof ik 20 miljoen.
Daar vrees ik ook voor, maar we zullen morgen zien.quote:En als ik de trailer bekijk is het zeker overhyped. Het idee was tof, de uitwerking not.
13.quote:Op maandag 26 september 2011 20:07 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Dat valt nog mee.
Hoeveel afleveringen zijn er dan al geproduceerd?
[..]
Daar vrees ik ook voor, maar we zullen morgen zien.
Volgens vele kijkers die hem al hebben gezien blijkt het enorm tegen te vallen terwijl sommigen het juist weer vergelijken met oude ''WB'' shows zoals Everwood en Gilmore Girls. Maar ergens zal ik Bilson altijd als ''Summer Robers'' blijven zien. Kan best dat de serie leuk word, maar haar als dokter zien? Lijkt me niet makkelijk.quote:Op maandag 26 september 2011 18:49 schreef Seam het volgende:
[..]
Heart of Dixie ben ik ook wel benieuwd naar. Bilson is, maar ik vraag me af of ze wel overtuigend een arts kan spelen
Best ontvangen pilot zal denk ik gaan naar ''The New Girl'' of ''Revenge''. Heb nauwelijks goede critics gelezen over Pan Am. Of wel goede kritieken maar niet dat ze het helemaal het einde vonden. Revenge verastte veel critics, en The New Girl had met Deschannel al voor aardig wat promotie bezorgd.quote:Op maandag 26 september 2011 18:49 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ok. Zal het dan iig een kans geven. Was ik eigenlijk sowieso wel van plan. Want het is volgens mij de best ontvangen pilot van het seizoen tot nu toe.
Ik ook exact op 20 minuten, dacht dit wordt niks boeiends, ging drinken inschenken en achter pc.quote:Op maandag 26 september 2011 21:31 schreef Basson het volgende:
Halverwege Pan Am de interesse verloren en ben ik gaan Googlen naar andere boeiende dingen. Ik vond de intrige wat zwakjes neergezet. De hele Pan Am crew bestaat uit goed uitziende jonge mensen, al zag ik vanuit mijn ooghoek ook nog een wat oudere piloot voorbij komen... Het heeft mij niet kunnen boeien, al zag het er allemaal in elk geval erg verzorgd uit. Christina Ricci oogt ook erg fris en fruitig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |