quote:Op zondag 4 september 2011 10:17 schreef Labelloo het volgende:
[ego/klaag-post]
Gisteren hoorde ik dat de zoveelste van mijn 'oude' zwangerschapsclub zwanger is van de tweede! Harstikke leuk natuurlijk, maar ik merk dat ik het steeds lastiger vind om dit te horen..... Ik krijg dan een soort van gehaast gevoel, van IK wil NU ook! Natuurlijk weet ik dat dat geen zin heeft, maar toch! Bah! Ik had ook al zo graag weer zwanger willen zijn... Tegelijkertijd weet ik dat er hier mensen rondlopen waarbij het nog langer duurt, dus mag ik ook helemaal niet klagen eigenlijk..! Bah! Wilde het toch graag kwijt!
Ik heb ook 2 nijnen! en ze schoonmaken is helemaal geen probleem hoor, het probleem kan (dus hoef niet) in de poep van jonge katten te zitten...zelf hondenpoep mag je aanraken zou je dat willen!quote:Op vrijdag 2 september 2011 19:38 schreef covie het volgende:
Ik heb 2 heueul grote konijnen
Maar ik was net dus even die bak (is ook gewoon een kattebak) verschoond en dat stinkt dus echt héél erg sterk naar amonnia.
Voor een konijntje zal het geen schade zijn. Maar voor een vergelijking deze 2 wegen bij elkaar net zoveel als 10 dwergkonijnen.
Als je zwanger bent zal dat dan niet schadelijk zijn?
Anders moethet gewoon doen tegen die tijd
Enige symptoom die ik had was dat ik overal om kon jankenquote:Op maandag 5 september 2011 09:16 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
@mangostine, ik ben 2 jaar lang bezig geweest met zwanger worden. Ik had elke maand symtomen behalve de maand dat ik zwanger was..
Dat kan ik nu ook jaquote:Op maandag 5 september 2011 13:05 schreef Mangostine het volgende:
Ik kan eigenlijk doorgaans heel makkelijk overal om janken. Bijvoorbeeld al om een voorstukje voor een tv-programma. Of een reclame. Dus dat belooft nog wat.![]()
Enne SCD, weet hij veel wanneer jouw cyclus begint en eindigt, toch?
Ik heb er een hele poos aan kunnen wennen aan het idee. We wilde (en willen) ontzettend graag een kindje. En als het ons gegund is nog wel eentje (of 2, of 3.. nee nu draai ik doorquote:Op maandag 5 september 2011 13:30 schreef Marjolijntje het volgende:
Stiekem vind ik het ook best wel een beetje 'eng' om zwanger te raken hoor! Of nouja, eigenlijk alles wat er dan geregeld moet worden en gaat veranderen. Niet dat ik er tegenop zie hoor, helemaal niet! Het lijkt me (nog steeds, ook na verhalen van slapeloze nachten en huilbaby's en zieke kindjes en meer ellende) helemaal geweldig
Ja was een beetje rare tijd. Miskraam en goede zwangerschap tegelijk. Ik was in verwachting van een 2ling. Het andere kindje is met 11 weken overleden en op 8 april is mijn dochtertje geboren.quote:Op maandag 5 september 2011 13:49 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
Dat is een hele goede tip Tally!
Wat naar dat je een miskraam hebt gehad..
Ja dat bedoel ik. Het andere kindje is nu een 5 maanden oud geweldig propjequote:Op maandag 5 september 2011 14:02 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
Bedoel je dat 1 kindje overleden is van de tweeling??
Een verloskundige praktijk bellenquote:Op maandag 5 september 2011 14:28 schreef Mangostine het volgende:
Jeetje Tally, dat is wel heel dubbel. Kan me goed voorstellen dat het dan nog best een uitdaging is om van een volgende zwangerschap te genieten. Maar ik wens je een zorgeloze toe.
Mij overvalt soms ook zo'n wilde paniek, waar beginnen we aan!? Met vlagen, want tijdens de "wachtweken" wil ik niets anders dan zwanger zijn.
Maar nu we het er toch over hebben, wat moet je eigenlijk als eerste doen als je constateert dat je zwanger bent?
Heb m'n beste vriendin gesmst om half 6quote:Op maandag 5 september 2011 14:28 schreef Mangostine het volgende:
Mij overvalt soms ook zo'n wilde paniek, waar beginnen we aan!? Met vlagen, want tijdens de "wachtweken" wil ik niets anders dan zwanger zijn.
Maar nu we het er toch over hebben, wat moet je eigenlijk als eerste doen als je constateert dat je zwanger bent?
Er staat wel een lijst op prenatal.nl!quote:Op maandag 5 september 2011 14:46 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
Oh, dat is echt heel dubbel. Gelukkig maar dat je toch nog een dochtertje hebt gekregen, Tally!!![]()
En ja, ik zou eigenlijk ook niet weten wat je allemaal moet doen, aanschaffen, etc![]()
Maarja eerst maar eens zwanger proberen te worden..
Ik krijg steeds zulke ENORME kriebels als ik er aan denk!! Het lijkt me ook geweldig om mijn vriend als Papa te zien![]()
Of het bijvoorbeeld tegen mensen te vertellen, m'n vriendinnen bijvoorbeeld. En dan de reacties!
Heb al helemaal uitgedacht hoe ik het ga doen
Dat week ik met 22 weken zwangerschap nog steeds niet hoor. Komt allemaal vanzelf..... hoop ikquote:Op maandag 5 september 2011 14:46 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
En ja, ik zou eigenlijk ook niet weten wat je allemaal moet doen, aanschaffen, etc![]()
Ja, echt wel. Vind het ook wel een beetje eng hoorquote:Op woensdag 7 september 2011 06:33 schreef Marjolijntje het volgende:
SCD, fijn he, het echt beginnen!Geniet ervan hoor!!
Ik ben al wakker, we hadden de wekker om 8 uur gezetToch mn bed maar uit gegaan. Zo de laatste spullen inpakken en boodschappen doen en op naar het vliegveld. Laten we hopen dat het een productieve vakantie wordt
En dat als ik terug ben, hier twee streepjes te vinden zijn! Ik duim voor jullie!
Weet hij het inmiddels wel al dat jullie het deze/komende week gaan proberen?quote:Op maandag 5 september 2011 12:44 schreef StrawberryChocolateDip het volgende:
We gaan het deze maand al proberen......(ipv volgende maand).
Maar mijn vriend weet dat nog niet
Als je je datum dikgedrukt plaatst ziet geen mod dat over het hoofd, hoorquote:Op dinsdag 6 september 2011 10:40 schreef Marjolijntje het volgende:
Ja, in het vorige deel op pagina 2 ofzoIs alweer een tijdje geleden.
Mijn nieuwe nod is eind van deze maand, maar ik denk dat de modjes dat over het hoofd gezien hebben.
Ik ook hoor. Wat als er iets niet goed gaat, wat als er na 9 maanden iets niet goed blijkt te zijn, kan ik het wel, word ik geen slechte moeder, ben ik er klaar voor, etc etc. Ach ja, dat zal bijna iedereen wel hebbenquote:Op maandag 5 september 2011 13:30 schreef Marjolijntje het volgende:
Stiekem vind ik het ook best wel een beetje 'eng' om zwanger te raken hoor! Of nouja, eigenlijk alles wat er dan geregeld moet worden en gaat veranderen. Niet dat ik er tegenop zie hoor, helemaal niet! Het lijkt me (nog steeds, ook na verhalen van slapeloze nachten en huilbaby's en zieke kindjes en meer ellende) helemaal geweldig
Spannend! Hier wordt ook voor je geduimdquote:Op dinsdag 6 september 2011 21:15 schreef covie het volgende:
Ik ben lekker tante van 2 beebs, dus kan rustig kijken.![]()
Verder voel ik al 3 dagen steekjes en krampen in mijn onderbuik. Eerst zat ik het te negeren en dacht misschien heb ik wel honger, of misschien moet ik welmaar dat is het gewoon niet.
Volgens mij is mijn nod 9 september en geen 11. Maar ik ga de 10e testen indien geen
Check, dat heb ik ookquote:Op woensdag 7 september 2011 08:51 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik ook hoor. Wat als er iets niet goed gaat, wat als er na 9 maanden iets niet goed blijkt te zijn, kan ik het wel, word ik geen slechte moeder, ben ik er klaar voor, etc etc. Ach ja, dat zal bijna iedereen wel hebben
En op rationeel vlak weet ik dat het onnozel is. We hebben een huis, zijn financieel onafhankelijk, allebei een vast contract, zijn allebei 30 (en nog voel ik me soms 'te jong'quote:
Dat staat ie! Ook in het vorige topic en hier nogmaals op pagina 1, derde post ofzo?quote:Op woensdag 7 september 2011 08:50 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Als je je datum dikgedrukt plaatst ziet geen mod dat over het hoofd, hoor
Niet echt druk maken. Vooralsnogquote:Op woensdag 7 september 2011 09:14 schreef _aurum_ het volgende:
ik denk dat bij mij die paniek pas gaat komen als het zover is, of misschien komt het helemaal niet
Op dit moment maak ik me eigenlijk niet druk
Toen ik ongesteld werd, had ik zoiets van jaj alles doet het nog! Dat duurde een halve dag en toen kwam de goede oude kramp weerquote:Op woensdag 7 september 2011 09:20 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Niet echt druk maken. Vooralsnog![]()
Maar ik ben ook niet echt enthousiast verder. Denk dat dat komt doordat ik er (te veel) rekening mee houd dat er iets mis kan gaan.
Sowieso lijkt me die eerste fase helemaal niet zo leuk. Babies doen/kunnen niks. Denk dat ik het leuker vind als er interactie kan plaatsvinden en mijn kind me begrijpt enzo. Dus zo ontzettend verheug ik me niet eens op die verse babyfase.
Haha, ja, dat inderdaad!quote:Op woensdag 7 september 2011 09:25 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Toen ik ongesteld werd, had ik zoiets van jaj alles doet het nog! Dat duurde een halve dag en toen kwam de goede oude kramp weerDe vreugde was van korte duur
volgens mij denken wij hetzelfdeEn als je 'm op zijn rug legt is het net een schildpadje
Kunnen ze niet afgeleverd worden als ze een jaar oud zijn![]()
Kan gebeuren!quote:Op woensdag 7 september 2011 09:19 schreef RockabeIIa het volgende:
heb serieus net het hele vorige topic doorgespit en zag het echt nergens staan...
Ik ben ook tantequote:Op woensdag 7 september 2011 09:35 schreef covie het volgende:
@Coco Ik dacht ook dat als ze klein zijn dat er niks aan is.
Maar toen ik tante ben geworden vond ik toch het al fantastisch toen ze klein waren. Elke week is er wel weer wat nieuws. Laat staan als het je eigen hummeltje is![]()
Verder is het denk ik normaal dat we allemaal een beetje onzeker zijn, of alles wel goed gaat enzo.
Ik ben niet zozeer bang dat het ons niet lukt, en ook is er geen reden meer om te wachten,maar ik ben vooral angstig voor mijn schoonmoeder
Haha, jawel hij weet het alquote:Op woensdag 7 september 2011 08:49 schreef Cocotrimonium het volgende:
Oh, ik was het topic kwijt
[..]
Weet hij het inmiddels wel al dat jullie het deze/komende week gaan proberen?
Ook al is het maar een maand, ik vind het eigenlijk niet kunnen als je vriend het echt niet weet...Verder wel natuurlijk heel leuk en spannend voor je/jullie
![]()
Ja, maar die is van een ander. Die van jezelf is veel mooier, en kan veel meer dan andermans baby! Echt waar!quote:Op woensdag 7 september 2011 09:30 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Haha, ja, dat inderdaad!
Als ik ergens op kraamvisite ben, dan 'mag' ik ook altijd de verse babies vasthouden. Nou, ik vind het -serieus- ontzettend lief dat mijn vriendinnen me dat dan toevertrouwen, maar eigenlijk vind ik er niet veel aan. Dan ligt zo'n baby in je armen en dan? Verder doet/kan het niks
Iets ouder vind ik ook een stuk leuker![]()
Haha onee hè! Wel gewoon kiezen wat jullie mooi vinden hè! Mijn schoonouders wonen heel ver wegquote:Op woensdag 7 september 2011 10:17 schreef covie het volgende:
Mijn schoonmoeder woont 3 straten verder.
Wat ik verwacht weet ik niet, maar ze is nogal opdringerig, en kan haar kinderen niet loslaten.
Dit gaat haar 1e kleinkind worden. En ze bedoeld heel veel dingen vast goed, maar alleen komt het zo niet over.
Stel dat we haar meenemen een kinderkamer uitzoeken oid en ze vind iets mooi, dan gaat ze ons over proberen te halen ook perse dat te nemen. En dan hebben we het nog niet over de opvoeding
Haha, het is niet dat ik er een hekel aan heb. Ik ben er alleen niet superenthousiast over. Gelukkig vind ik ze wel leuk als ze wat ouder zijn. Anders had ik pas écht een probleemquote:Op woensdag 7 september 2011 10:06 schreef RockabeIIa het volgende:
Maar als je echt niet van baby's houdt zou ik er niet aan beginnen
Hahaquote:Op dinsdag 6 september 2011 22:17 schreef covie het volgende:
Thnx! hihi inderdaad spannend. Maar het is nu de kunst om mezelf niet gek te maken![]()
Gelukkig gaat dat nog wel omdat ik in mijn achterhoofd heb dat we iets te weinig geklust hebben.
Oooh Zoë jij maakt me nog meer zenuwachtig omdat ik precies hetzelfde heb
Hahaquote:[b]Op woensdag 7 september 2011 10:59 schreef covie het volgende:[/b
Oh gelukkig Coco ik dacht al dat je alleen kinderen wilde omdat je niet alleen wilt zijn als je 80 bent![]()
Ja hoor, ik ook. Bij een tweede zelfs nog, al weet je een beetje wat je kunt verwachten, zowel positief en negatief. En dan speelt je eerste ook nog mee bij alle onzekerheden die je hebt.quote:Op woensdag 7 september 2011 08:51 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik ook hoor. Wat als er iets niet goed gaat, wat als er na 9 maanden iets niet goed blijkt te zijn, kan ik het wel, word ik geen slechte moeder, ben ik er klaar voor, etc etc. Ach ja, dat zal bijna iedereen wel hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |