Hoe triest ben je als je alleen maar "Bron?" kunt zeggen. Zoek het gewoon zelf op.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:29 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Bron? Aangezien dit natuurlijk ook onwaarheden zijn.
Het mag algemeen bekend zijn dat die stammen cultuur er gewoon nog is. Het is niet voor niets dat de leden van de Khadaffa stam allemaal in villa's wonen en genieten van alle rijkdom, en ja, toevallig is dat de stam waar Khaddafi toe behoort.quote:"In december 1949 stuurde de Verenigde Naties de ondersecretaris-generaal Adriaan Pelt als Commissaris-vertegenwoordiger naar Libië. Hij moest de weg bereiden voor onafhankelijkheid. Het lukte hem binnen de gestelde termijn van twee jaar om met de verschillende stammen overeenstemming te bereiken over de stichting van een federaal koninkrijk. Op 24 december 1951 werd het onafhankelijke Koninkrijk Libië gesticht met Idris I als koning."
Waar heb je het over? Dat artikel is helemaal niet tegenstrijdig met het standpunt van de meeste progressieven.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:43 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Dat willen de weltscherzen en ander zich progressief noemend gezindel niet weten
Hij heeft ze daartoe opgeroepen, maar het lijkt me zeer sterk dat men daar gehoor aan gaat geven.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:18 schreef sonnyspek het volgende:
Is het nou zo dat er troepen van gaddafi naar Tripoli komen?
Forces loyal to Gadhafi have tanks near Gadhafi compound, Tripoli port - Reutersquote:Op maandag 22 augustus 2011 12:18 schreef sonnyspek het volgende:
Is het nou zo dat er troepen van gaddafi naar Tripoli komen?
Misschien niet, maar sommigen handelen hier graag in extreme zelfhaat. Als iets in ons voordeel is moet dat zo snel mogelijk de kop in worden gedrukt, de rest van de wereld is immers superieur aan ons en verdient het meer.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:15 schreef LB06 het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Dat artikel is helemaal niet tegenstrijdig met het standpunt van de meeste progressieven.
Maar die broer (Khamis ofzo) was toch naar Tripoli met een heel leger?quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:21 schreef LB06 het volgende:
[..]
Hij heeft ze daartoe opgeroepen, maar het lijkt me zeer sterk dat men daar gehoor aan gaat geven.
Ik zal je verklappen dat de meeste progressieven niet zo denken.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:26 schreef waht het volgende:
[..]
Misschien niet, maar sommigen handelen hier graag in extreme zelfhaat. Als iets in ons voordeel is moet dat zo snel mogelijk de kop in worden gedrukt, de rest van de wereld is immers superieur aan ons en verdient het meer.
Dat weet ik, maar sommige wel dus.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik zal je verklappen dat de meeste progressieven niet zo denken.
Dat lijkt me sterk, als er een 'leger' op weg is kan de navo die makkelijk aanvallen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:27 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Maar die broer (Khamis ofzo) was toch naar Tripoli met een heel leger?
Ongetwijfeld. Er zijn ook rechtse mensen die vinden dat de aarde van ons is en dat we zonder blikken of blozen landen binnen kunnen vallen. Mensen met gekke meningen heb je in alle soorten en maten.quote:
Bullshit. Als je een bewering doet moet je deze toch minstens kunnen onderbouwen. Als daar om gevraagd wordt is dat niet triest. Je spreekt over "de meeste mensen" maar vind het raar als iemand je om een bron/verwijzing vraagt.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:43 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Hoe triest ben je als je alleen maar "Bron?" kunt zeggen. Zoek het gewoon zelf op.
[..]
Het mag algemeen bekend zijn dat die stammen cultuur er gewoon nog is. Het is niet voor niets dat de leden van de Khadaffa stam allemaal in villa's wonen en genieten van alle rijkdom, en ja, toevallig is dat de stam waar Khaddafi toe behoort.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:55 schreef SoldMayor het volgende:
Reuters: Khamis Gaddafi leading regime forces towards central Tripoli
quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:32 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, als er een 'leger' op weg is kan de navo die makkelijk aanvallen.
Als er echt een leger onderweg is in Tripoli dan kan de NAVO die echt niet 1,2,3 aanvallen hoor midden in zo'n stad.quote:
En soms komen ze op dit forum hun waanzin verspreiden. Daar schop ik graag tegenaan.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. Er zijn ook rechtse mensen die vinden dat de aarde van ons is en dat we zonder blikken of blozen landen binnen kunnen vallen. Mensen met gekke meningen heb je in alle soorten en maten.
Aanvallen is geen probleem, er vliegen 24/7 kisten boven de stad.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:40 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Als er echt een leger onderweg is in Tripoli dan kan de NAVO die echt niet 1,2,3 aanvallen hoor midden in zo'n stad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:47 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Aanvallen is geen probleem, er vliegen 24/7 kisten boven de stad.Jaa precies.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En het zal ook gewoon moeilijk zijn om hun te bombaderen. Ze zullen ook vlakbij de rebellen zijn nu en als de NAVO dan een fout maakt en heel wat rebellen plat schiet dan heb je dat weer.
Op twitter... jaa twitter.. wordt nu ook gemeld dat er behoorlijk wat tanks richting het centrum trekken. Ik vraag me eigen dan af hoeveel materiaal Gadaffi nog heeft?
Daarom zal de NATO nu ook geen acties ondernemen. Al zullen Kadaffi getrouwen roepen dat ze ze dat wel gedaan hebben natuurlijk.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:53 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Jaa precies.
En het zal ook gewoon moeilijk zijn om hun te bombaderen. Ze zullen ook vlakbij de rebellen zijn nu en als de NAVO dan een fout maakt en heel wat rebellen plat schiet dan heb je dat weer.
Tanks? 2 is meervoud.quote:Op twitter... jaa twitter.. wordt nu ook gemeld dat er behoorlijk wat tanks richting het centrum trekken. Ik vraag me eigen dan af hoeveel materiaal Gadaffi nog heeft?
Die hebben ze al lang doorgesluisd naar de Overgangsraad om wapens van te kopenquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:16 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik vind dit een van de meest smerige oorlogen die ik tot nu toe heb meegemaakt.
Maar goed, het westen kan in ieder geval nu fijn khadaffi's miljarden inpikken die op westerse banken stonden, wat kan de NAVO weer trots zijn.
Omdat de NAVO een wel heel erg dubbele agenda heeft in dit conflict.quote:
Van rusland (ik heb zo het gevoel dat dat een van de eisen van rusland was om voor te stemmen)quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:19 schreef remlof het volgende:
[..]
Die hebben ze al lang doorgesluisd naar de Overgangsraad om wapens van te kopen
Wat is er dubbel aan. Iederen weet dat het om de olie gaat.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:20 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Omdat de NAVO een wel heel erg dubbele agenda heeft in dit conflict.
Dat hele ingrijpen had niets te maken met het beschermen van burgers.
Rusland had aan het begin van de opstand in Libie nog een wapencontract van +/- 2mld in de wacht staan. Geen idee wat daar van is gekomen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:20 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Van rusland (ik heb zo het gevoel dat dat een van de eisen van rusland was om voor te stemmen)
Dat was met Irak idem dito. Maar daar vielen veel meer doden.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:20 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Omdat de NAVO een wel heel erg dubbele agenda heeft in dit conflict.
Dat hele ingrijpen had niets te maken met het beschermen van burgers.
Olie is overrated, wat er uit Libie komt is echt marginaal vergeleken met de buren in het MO.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:20 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Wat is er dubbel aan. Iederen weet dat het om de olie gaat.
Khadaffi zocht in ieder geval nog toenadering tot het westen de laatste jaren en investeerde ook het nodige in Europa. Hij krijgt nu alsnog een dolk in z'n rugquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:23 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat was met Irak idem dito. Maar daar vielen veel meer doden.
Waarom is deze met minder doden nog smeriger?
Klopt. Rusland wil gewoon geld verdienen aan oorlogen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:22 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Rusland had aan het begin van de opstand in Libie nog een wapencontract van +/- 2mld in de wacht staan. Geen idee wat daar van is gekomen.
Ahh, die zielige Moammar toch.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:27 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Khadaffi zocht in ieder geval nog toenadering tot het westen de laatste jaren en investeerde ook het nodige in Europa. Hij krijgt nu alsnog een dolk in z'n rug
21 december 1988.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:27 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Khadaffi zocht in ieder geval nog toenadering tot het westen de laatste jaren en investeerde ook het nodige in Europa. Hij krijgt nu alsnog een dolk in z'n rug
Welk land niet?quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:27 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt. Rusland wil gewoon geld verdienen aan oorlogen.
Doet niet ter zake. Dat wij het doen betekent niet dat het goed is en andere landen het ook mogen doen.quote:
Ik heb geen medelijden met khadaffi, maar ik vind het belachelijk dat de NAVO zomaar een land aanvalt, terwijl er talloze landen zijn met nog slechtere regimesquote:
Oh, het gebruikelijke 'als je niet alle kwaad tegelijk aanpakt mag je helemaal niks doen' gewauwel.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:29 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik heb geen medelijden met khadaffi, maar ik vind het belachelijk dat de NAVO zomaar een land aanvalt, terwijl er talloze landen zijn met nog slechtere regimes
Liggen die ook zo dicht bij europa dat ze een ernstige bedreiging voor europa kunnen vormen? Kunnen die ook makkelijk worden aangevallen omdat er genoeg vliegbasis vlakbij zijn? Is daar ook een oppositie met serieuze potentie het grondwerk op te knappen? Zijn daar genoeg belangen die het economisch verantwoord maken?quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:29 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik heb geen medelijden met khadaffi, maar ik vind het belachelijk dat de NAVO zomaar een land aanvalt, terwijl er talloze landen zijn met nog slechtere regimes
Het regime van Afghanistan was ook slecht. Ze moeten simpelweg keuzes maken.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:29 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik heb geen medelijden met khadaffi, maar ik vind het belachelijk dat de NAVO zomaar een land aanvalt, terwijl er talloze landen zijn met nog slechtere regimes
Doet niet terzake?quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:29 schreef waht het volgende:
[..]
Doet niet ter zake. Dat wij het doen betekent niet dat het goed is en andere landen het ook mogen doen.
5 april 1986.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
In april 1986 werd Tripoli ook gebombardeerd, net zo slecht..
Je zegt het zelf al.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Doet niet terzake?
Wij doen het. Welke reden, buiten eigen belang, is er dan om andere landen te stoppen het zelfde te doen?
De Taliban was wel erg barbaars moet ik zeggen...quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef waht het volgende:
[..]
Het regime van Afghanistan was ook slecht. Ze moeten simpelweg keuzes maken.
Niet de zaak omdraaien!quote:
En ik gaf toe dat het uit eigen belang is. Andere redenen zijn er niet.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:37 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Niet de zaak omdraaien!
Ik geef je gelijk dat een land geld wil verdienen aan deze oorlog. Trek ik het breder dan doet het, volgens jou, ineens niet meer ter zake.
Nee, jij gaf aan dat het niet ter zake doet.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:39 schreef waht het volgende:
[..]
En ik gaf toe dat het uit eigen belang is. Andere redenen zijn er niet.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:29 schreef waht het volgende:
[..]
Doet niet ter zake. Dat wij het doen betekent niet dat het goed is en andere landen het ook mogen doen.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Doet niet terzake?
Wij doen het. Welke reden, buiten eigen belang, is er dan om andere landen te stoppen het zelfde te doen?
quote:
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:37 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Niet de zaak omdraaien!
Ik geef je gelijk dat een land geld wil verdienen aan deze oorlog. Trek ik het breder dan doet het, volgens jou, ineens niet meer ter zake.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:42 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nee, jij gaf aan dat het niet ter zake doet.
Leg het zelf maar uit i.p.v. te proberen mij dat te laten doen.
Er is geen andere reden. Je snapt zelf ook al waarom, anders zou je deze vraag niet stellen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Doet niet terzake?
Wij doen het. Welke reden, buiten eigen belang, is er dan om andere landen te stoppen het zelfde te doen?
Zelfde -> Irak.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:27 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Khadaffi zocht in ieder geval nog toenadering tot het westen de laatste jaren en investeerde ook het nodige in Europa. Hij krijgt nu alsnog een dolk in z'n rug
Irak zocht helemaal geen toenadering.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:45 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Zelfde -> Irak.
Nogmals, waarom is dit nog smeriger?
Leg maar eens uit waarom het volgens jou niet ter zake doet.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:44 schreef waht het volgende:
[..]
[..]
Er is geen andere reden. Je snapt zelf ook al waarom, anders zou je deze vraag niet stellen.
Ah oke joh had dat dan gezegd, dan is er niks aan de handquote:Op maandag 22 augustus 2011 13:32 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
In april 1986 werd Tripoli ook gebombardeerd, net zo slecht..
Die specifieke zin was niet serieus bedoeld. Dus laten we daar niet over doorgaan.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:50 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Leg maar eens uit waarom het volgens jou niet ter zake doet.
Ik weet ook wel dat die aanval op Tripoli een vergeldingsactie was voor die Berlijnse discotheek aanslag, maar dan nog, het is nu 2011.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:51 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Ah oke joh had dat dan gezegd, dan is er niks aan de hand
"Die specifieke zin was niet serieus bedoeld" ? Da's wel een erg makkelijk excuus.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:51 schreef waht het volgende:
[..]
Die specifieke zin was niet serieus bedoeld. Dus laten we daar niet over doorgaan.
HET IS UIT EIGEN BELANG.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:59 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
"Die specifieke zin was niet serieus bedoeld" ? Da's wel een erg makkelijk excuus.![]()
Je zit gewoon fout. Geef het gewoon toe.
Ja het is goed. Blijf maar brullen dat het voor "anderen" wel fout is en voor "ons" niet. Succes.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:02 schreef waht het volgende:
[..]
HET IS UIT EIGEN BELANG.
Hoe vaak moet ik dat nog herhalen? De vijand mag niet verdienen aan wapenhandel. Klaar.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:03 schreef remlof het volgende:
[Updated at 7:56 a.m. ET, 1:56 p.m. in Libya] The Libyan Embassy in Damascus, Syria, declared Monday that it was siding with the rebels' Transitional National Council government.
"What is happening in Libya today is the re-writing of the history of this country all over again through a revolution that has been baptized by the blood of its youth, and history will not forgive those who do not participate or support this great event that will not be repeated in Libya's modern history," the ambassador and staff of the embassy said in a statement.
bron
Prima, je hebt de ballen verstand van internationale politiek.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:03 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ja het is goed. Blijf maar brullen dat het voor "anderen" wel fout is en voor "ons" niet. Succes.
Dan was er nu geen Benghazi meer, en zou die mafketel nog 40 jaar heersen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:58 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik weet ook wel dat die aanval op Tripoli een vergeldingsactie was voor die Berlijnse discotheek aanslag, maar dan nog, het is nu 2011.
Overigens vind ik het prima dat een volk in opstand komt tegen een dictator, maar die laffe Navo met z'n dubbele agenda hoeft zich er dan nog niet mee te bemoeien.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:04 schreef waht het volgende:
[..]
Prima, je hebt de ballen verstand van internationale politiek.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:03 schreef remlof het volgende:
[Updated at 7:56 a.m. ET, 1:56 p.m. in Libya] The Libyan Embassy in Damascus, Syria, declared Monday that it was siding with the rebels' Transitional National Council government.
"What is happening in Libya today is the re-writing of the history of this country all over again through a revolution that has been baptized by the blood of its youth, and history will not forgive those who do not participate or support this great event that will not be repeated in Libya's modern history," the ambassador and staff of the embassy said in a statement.
bron
The cancellation of weapons contracts from Libya cost a Russian state-run arms exporter $4 billion.quote:
Als jij denkt dat wat landen in onze naam doen in ons belang is, heb jij er ook niet veel verstand van.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:04 schreef waht het volgende:
[..]
Prima, je hebt de ballen verstand van internationale politiek.
Is niet altijd zo inderdaad.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als jij denkt dat wat landen in onze naam doen in ons belang is, heb jij er ook niet veel verstand van.
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als jij denkt dat wat landen in onze naam doen in ons belang is, heb jij er ook niet veel verstand van.
"Het Franse leger staat op het punt om een oorlog te winnen"twitter:_Bertrand_ twitterde op maandag 22-08-2011 om 14:36:42[SCOOP] L'armée française serait sur le point de gagner une guerre #EnAvantLaMarseillaise #Trípoli #Gadafi #Gaddafi #Kadhafi #Libya #Libia reageer retweet
Arrogant zijn ze ook altijd..quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:39 schreef remlof het volgende:
"Het Franse leger staat op het punt om een oorlog te winnen"twitter:_Bertrand_ twitterde op maandag 22-08-2011 om 14:36:42[SCOOP] L'armée française serait sur le point de gagner une guerre #EnAvantLaMarseillaise #Trípoli #Gadafi #Gaddafi #Kadhafi #Libya #Libia reageer retweet
Volgens mij was deze tweet juist ironisch bedoeldquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:40 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Arrogant zijn ze ook altijd..
I knowquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Volgens mij was deze tweet juist ironisch bedoeld
Wel eens van de slag om Stalingrad gehoord?quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:43 schreef Daniel1976 het volgende:
Hoe groot is Tripoli? Dat ze hem nu nog niet hebben.
Areaquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:43 schreef Daniel1976 het volgende:
Hoe groot is Tripoli? Dat ze hem nu nog niet hebben.
Ja maar die hadden sneeuw en vorst en het probleem wat napoleon ook had in rusland.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:44 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Wel eens van de slag om Stalingrad gehoord?
Met andere woorden: Dit kan nog wel even duren.
Generaal Paulus was toch ook niet op z'n achterhoofd gevallen. Los van de weersomstandigheden: Het toont alleen aan dat een slag om een strategische "hoofdstad" wel eens meer tijd kan kosten dan je tevoren aan zou nemen. Helemaal als de aanvallende partij een bij elkaar geraapte zooi bandieten is.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:46 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ja maar die hadden sneeuw en vorst en het probleem wat napoleon ook had in rusland.
Het front was veel en veel te groot. Dat is toch niet vergelijkbaar met Tripoli neem ik aan.
Nergens gelezen dat het daar vriest nu.
Bij Stalingrad kon het Rode Leger voorraden en versterkingen blijven aanvoeren omdat de stad niet volledig omsingeld was. Iets dergelijks lijkt bij Tripoli niet het geval.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:44 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Wel eens van de slag om Stalingrad gehoord?
Met andere woorden: Dit kan nog wel even duren.
Niet als de mensen in de belegerde stad bevrijd willen worden. Stalingrad was een totaal andere situatie.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:53 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Generaal Paulus was toch ook niet op z'n achterhoofd gevallen. Los van de weersomstandigheden: Het toont alleen aan dat een slag om een strategische "hoofdstad" wel eens meer tijd kan kosten dan je tevoren aan zou nemen. Helemaal als de aanvallende partij een bij elkaar geraapte zooi bandieten is.
De slag van Stalingrad was weliswaar in en om Stalingrad, maar het was een slag tussen twee imperia. In het geval van Tripoli is een van de kanten een matig georganiseerd rebellen leger met superieure luchtsteun en aan de andere kant een regime in de laatste dagen van zijn bestaan.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:44 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Wel eens van de slag om Stalingrad gehoord?
Met andere woorden: Dit kan nog wel even duren.
Gebrek aan kennis is bij jouw groot probleemquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:53 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Generaal Paulus was toch ook niet op z'n achterhoofd gevallen. Los van de weersomstandigheden: Het toont alleen aan dat een slag om een strategische "hoofdstad" wel eens meer tijd kan kosten dan je tevoren aan zou nemen. Helemaal als de aanvallende partij een bij elkaar geraapte zooi bandieten is.
Dat ligt eraan wat voor staat je voor ogen hebt. Er is een redelijk grote kans dat hij één dezer dagen aan een lantaarnpaal hangt. Al dan niet ondersteboven.quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:55 schreef schommelstoel het volgende:
Ah, goede vraag.
Vraag, als je hem hebt, Dood je hem dan meteen, of krijgt hij een eerlijk proces.
das niet uniekquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:39 schreef remlof het volgende:
"Het Franse leger staat op het punt om een oorlog te winnen"twitter:_Bertrand_ twitterde op maandag 22-08-2011 om 14:36:42[SCOOP] L'armée française serait sur le point de gagner une guerre #EnAvantLaMarseillaise #Trípoli #Gadafi #Gaddafi #Kadhafi #Libya #Libia reageer retweet
Dat was ook geen happy end voor hem als ik het me goed herinnerquote:Op maandag 22 augustus 2011 15:15 schreef HiZ het volgende:
[..]
De relevante historische referentie is niet Stalingrad, maar Boekarest onmiddellijk nadat Ceaucescu van zijn balkon was gevlucht.
twitter:ammr twitterde op maandag 22-08-2011 om 15:48:25Libyan state TV goes off air, rebel spokesman says state TV HQ is now under rebel control #libya #feb17 #aljazeera #Tripoli reageer retweet
Wat is er met die strijdlustige presentratrice gebeurdquote:Op maandag 22 augustus 2011 15:51 schreef remlof het volgende:
twitter:ammr twitterde op maandag 22-08-2011 om 15:48:25Libyan state TV goes off air, rebel spokesman says state TV HQ is now under rebel control #libya #feb17 #aljazeera #Tripoli reageer retweet
wehehe daar moest ik ook meteen aan denkenquote:Op maandag 22 augustus 2011 15:55 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wat is er met die strijdlustige presentratrice gebeurd
Vermoord denk ikquote:Op maandag 22 augustus 2011 15:55 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Wat is er met die strijdlustige presentratrice gebeurd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |