Gepusht door papa en mama omdat ze al zo 'oud' was.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:47 schreef Karina het volgende:
Ze huilde niet van ontroering vanwege de bruiloft, maar omdat ze niet wilde
Ja precies, ze was AL 22.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 23:47 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Gepusht door papa en mama omdat ze al zo 'oud' was.
brond: tvgids.nlquote:Tule, bling en jinglebells
De favoriete kledingmaakster van de zigeuners draait overuren tijdens de kerstdagen. Veel meisjes willen trouwen of doen communie in deze tijd. En dat doen ze allemaal tegelijkertijd in het Ierse dorp Rathkeale. Elf maanden per jaar is het een ingeslapen plaatsje. Tot de decembermaand aanbreekt en de eerste caravans binnenrijden.
Naveltruitjes
“Rathkeale is een soort Hollywood tijdens Kerst”, zegt een dorpsbewoner die aan het festijn meewerkt. Hollywood is het misschien niet helemaal, maar Rio de Janeiro tijdens carnaval komt in de buurt. Hoewel de temperaturen net zo zijn als elders in de decembertijd, hobbelen de zigeunermeisjes ’s nachts over straat in glitterende naveltruitjes, liefst in een zo fluorescerend mogelijke kleur. Hun handgemaakte jurken zijn bezaaid met strass, het haar staat strak in de krul.
Winterbruiloft
Tussen het stappen door wordt er volop getrouwd. Dat gaat niet ongezien voorbij. Witte paarden gespannen voor een witte koets, loeizware tiara’s, jurken zo strak dat de bruid bijna flauwvalt en bruidegommen die uren te laat komen opdagen. Terwijl dit voor de gypsies aan de orde van de dag is, valt de kijker van de ene in de andere verbazing. My big fat Gypsy Christmas is My big fat Gypsy wedding in het kwadraat: nog meer bling, nog meer tule en kerstbelletjes.
Oude bekenden
In de kerstaflevering van My big fat Gypsy wedding zien we nieuwe gezichten, maar komen ook oude bekenden voorbij. Paddy Doherty viert een romantische Kerst alleen met zijn vrouw, zonder de kinderen. Josie en Swanley, die we in de vorige reeks zagen trouwen, verwachten hun eerste kindje. Zwangere Josie gaat daarom helemaal los op de kerstinkopen. Dat belooft nog wat voor de doop van het kind.
Ho, sorry, zie nu dat dit al gepost was.quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:33 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Morgen komt op RTL4 My Big Fat Gypsy Christmas!
Leukquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:33 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Morgen komt op RTL4 My Big Fat Gypsy Christmas!
Wat moet ik me hierbij voorstellenquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:29 schreef Woman1984 het volgende:
Er komt rond maart een nederlandse versie van het progamma op rtl4 gepresenteerd door Antje Monteiro
Hmm...quote:Op dinsdag 27 december 2011 20:27 schreef Woman1984 het volgende:
Ik weet niet precies wat de opzet van het programma is/word, ik weet alleen dat ze via een woonwagen tijdschrift op roepen hebben gedaan voor deelnemers.
Een faalprogramma, zoals alle ripoffs.quote:Op dinsdag 27 december 2011 20:06 schreef iBenny het volgende:
[..]
Wat moet ik me hierbij voorstellen?
Dat lijkt mij dus ook.. maar misschien krijgen we eindelijk weer eens een serie ala Probleemwijkenquote:Op woensdag 28 december 2011 13:58 schreef Karina het volgende:
In Nederland zijn ze toch niet zo overdreven met de kleding en zo? Volgens mij zijn het meer tokkies (vooroordeel aangezet).
ZEGquote:Op woensdag 28 december 2011 14:01 schreef Pheno het volgende:
Met Antje? Dat is toch al een probleem op zich?
quote:Op woensdag 28 december 2011 14:01 schreef iBenny het volgende:
[..]
Dat lijkt mij dus ook.. maar misschien krijgen we eindelijk weer eens een serie ala Probleemwijken?
Dat jaquote:
Nou ik heb een keer via via op een hyves pagina communiefotos gezien. En die jurkjes deden niet te onder aan die van de meisjes ujit de Engelse versie.quote:Op woensdag 28 december 2011 13:58 schreef Karina het volgende:
In Nederland zijn ze toch niet zo overdreven met de kleding en zo? Volgens mij zijn het meer tokkies (vooroordeel aangezet).
Ik snap je.quote:Op woensdag 28 december 2011 15:56 schreef Woman1984 het volgende:
Ik ken natuurlijk die mensen waar jij over spreekt niet persoonlijk niet, maar over t algemeen is de achtergrond als volgt. Ikzelf kom uit een normaal gezin als kind woonde we op een klein woonwagen kampje met ongeveer 8 wagens. Dit kampje lag in een gewone straat waarvan de eerste helft van de straat uit burgers bestond en de andere helft dus uit wagens. Als vriendinnetjes uit de andere kant met mij wouden spelen dan werd er band het begin van het kampje geroepen simpel weg om het feit dat ze niet op het kamp mochten komen. Ik heb zelfs aleens meegemaakt dat de moeder van 1 van die vriendinnetjes tegen mij uitviel dat ik een stuk rotzooi was, en dat ik nooit geboren had mogen worden etcetc... Als meisje van 7-8 jaar heb je echt geen besef of je kamper of niet bent, je weet alleen dat je bij mensen uit de wagen welkom bent, en bij de burgers weg gejaagd word als een hond.Mede door dit soort incidenten leert een kind dat je het beste bij je eigen volk kunt blijven zodat je niet alleen bent. Ik weet zeker dat ik nog veel meer verhalen kan vertellen, maar het jammerlijke is dat er vaak al een gedachtegoed heerst die dit soort incidenten goed praat. Daarom hoopik dat dit programma de ware cultuur laat zien en vanwaar deze cultuur onstaan is. Zodat de dingen die ik heb meegemaakt in mn jeugd hopelijk niet mijn kinderen zullen meemaken.
quote:
Ik heb mijn pluutje alvast erbij gepaktquote:Op woensdag 28 december 2011 22:18 schreef Lutte het volgende:
Oh hier kijk ik al de hele week naar uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |