quote:
Eens.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:21 schreef smegmanus het volgende:
To-to-to-to-tomatenplukkers!
Lekker nummertje.
Daar verdien ik geen geld meequote:
Ik studeer ook voltijd en ik heb daarnaast een parttime baan. Gaat primaquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:41 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Daar verdien ik geen geld meeHuis moet betaald worden
Mensen helpenquote:
Studie is een investering voor de toekomst. Met alleen HAVO krijg je de kutbaantjes waar je je elke dag stierlijk verveeld. Beter paar jaartjes zuinig aan doen en dan 2x zoveel verdienen met meer toekomst perspectiefquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:41 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Daar verdien ik geen geld meeHuis moet betaald worden
Je hebt ook een koophuis?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:42 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ik studeer ook voltijd en ik heb daarnaast een parttime baan. Gaat prima
Studeren is financieel niet mogelijk. Niet alleen verlies ik een inkomen, de school moet ook betaald worden. En ik kan niet bij papa en mama aankloppen.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:43 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Studie is een investering voor de toekomst. Met alleen HAVO krijg je de kutbaantjes waar je je elke dag stierlijk verveeld. Beter paar jaartjes zuinig aan doen en dan 2x zoveel verdienen met meer toekomst perspectief
Wat een ooraidsquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:21 schreef smegmanus het volgende:
To-to-to-to-tomatenplukkers!
Lekker nummertje.
Studie die ik had uitgezocht zou me 1500 euro per jaar gaan kosten. Ga kijken wat er is voordat je iets afstreept. Je bent nog jong zat om iets te beginnen en dat koophuis blijft wel staanquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:44 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Studeren is financieel niet mogelijk. Niet alleen verlies ik een inkomen, de school moet ook betaald worden. En ik kan niet bij papa en mama aankloppen.
Je hebt niet willen en niet kunnen. Er zijn ontzettend veel wegen waardoor jij alsnog kunt studeren. Je zit nu alleen maar excuses te verzinnen.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:44 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Studeren is financieel niet mogelijk. Niet alleen verlies ik een inkomen, de school moet ook betaald worden. En ik kan niet bij papa en mama aankloppen.
Of die pornoadvertenties "Internet heeft er voor gezorgd dat ik ¤750,- per dag verdien terwijl ik op het strand lig!"quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:46 schreef Sasman het volgende:
Werk voor google verdien je meer dan 100 euro per uur.
Gebruik bovenstaand nummer en doe een dansje op straat.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:21 schreef smegmanus het volgende:
To-to-to-to-tomatenplukkers!
Lekker nummertje.
Hypotheek is meestal wel wat duurder dan huren namelijk. Ik kan echt mijn salaris niet missen.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:45 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Wat heeft dat er mee te maken? En nee, ik huur.
Geld lenen zekerquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:46 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Je hebt niet willen en niet kunnen. Er zijn ontzettend veel wegen waardoor jij alsnog kunt studeren. Je zit nu alleen maar excuses te verzinnen.
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:48 schreef muhahaha het volgende:
Ik stuur elke maand goud op en krijg iedere keer 490 euro, het is werkelijk fantastisch
Ik heb een hartstikke goed idee gegevenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:50 schreef MissVanity het volgende:
Ik vraag toch om ideeen voor leuke baantjes? Het enige wat jullie zeggen is niet zeiken en ga studeren.
Heb je geen ouders die ergens werken en via via je aan een jobje kunnen helpen?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:50 schreef MissVanity het volgende:
Ik vraag toch om ideeen voor leuke baantjes? Het enige wat jullie zeggen is niet zeiken en ga studeren.
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:51 schreef banapples het volgende:
[..]
Ik heb een hartstikke goed idee gegeven
Dat komt door je opleidings achtergrond. Met alleen HAVO wordt het gewoon erg lastig om een leuke baan te vinden. Als die er al is vervullen we die graag zelfquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:50 schreef MissVanity het volgende:
Ik vraag toch om ideeen voor leuke baantjes? Het enige wat jullie zeggen is niet zeiken en ga studeren.
Nee jammer genoeg nietquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:51 schreef Sasman het volgende:
[..]
Heb je geen ouders die ergens werken en via via je aan een jobje kunnen helpen?
Als ik jou zou zien dansen op dat muziekje zou ik een euro in je petje gooienquote:
Studeren zit er voor mij echt niet in. Heb geen zin om mijn financiele situatie te gaan uitleggen hier.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Dat komt door je opleidings achtergrond. Met alleen HAVO wordt het gewoon erg lastig om een leuke baan te vinden. Als die er al is vervullen we die graag zelf
Ik heb altijd gewerkt voor minimumquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:53 schreef muhahaha het volgende:
Nou, wat vind je van de IT MissVanity?
Trouwens ik ken wel een bedrijf wat receptionistes inhuurt en detacheert, moet ik wel ff navragen hoe de club heet enne verwacht geen vetpot
Supertip!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:53 schreef Plastic_zak het volgende:
Doe 100 euro op een spaarrekening en laat je 2000 jaar invriezen
Alles op zwartquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:54 schreef muhahaha het volgende:
Ja echt vet man plastieke zak, geen rekening houden met inflatie enzo. STRAK PLAN
Doe mij nog zo een puik idee uit je zak
receptioniste !quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:43 schreef MissVanity het volgende:
Mensen helpenAdvies geven, administratief werk, telefoon aannemen, mensen ontvangen, problemen oplossen.
Dat ben ik nu dusquote:
Jammer genoeg is er voor mij weinig te doen. Het enige wat ze hier kunnen verzinnen zijn schoonmaakklusjes. Daar word ik ook niet blij van. Ik heb de pech dat ik werk in een heel klein bedrijfje. Men kan alles zelf af. Ik krijg alleen klusjes als ze het zelf niet willen doen omdat het een vervelend klusje isquote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:07 schreef kovenant het volgende:
je hebt het dus eigenlijk te rustig op werk waardoor je je verveeld.
bij ons hebben receptioniste vele bij taken waardoor ze altijd vrolijk bezig zijn.
documentatie magazijn zit naast receptie dus zijn ze vaak bezig met organiseren daar.
bezig met aparte print opdrachten of publicaties in orde maken, vinden ze super ook om te doen !
Ik mag van mijn werkgever een cursus receptioniste volgen.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:14 schreef jeroen25 het volgende:
Dan kun je tijdens je werk toch een of andere cursus gaan volgen?
Au! Dat doet pijn! Dus als ik de opleiding zou gaan volgen tot dierenartsassistente vindt jij dat ik niet studeerquote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:34 schreef muhahaha het volgende:
Dat noem ik geen studie. Studie is toch op zijn mínst HBO
Je had het over een economische studie dinges, geen woorden in mijn mondje leggen gaarnequote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:36 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Au! Dat doet pijn! Dus als ik de opleiding zou gaan volgen tot dierenartsassistente vindt jij dat ik niet studeer
ja klinkt logisch tot je in de shit zit, dan mag je die vuilnisman ff bellenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:38 schreef muhahaha het volgende:
Overigens moet je je dromen niet laten stoppen door financiele redenen, volg je droom, doe wat je wil doen. Daar haal je veel meer voldoening uit
Je kan niet in mijn portomonnee kijken schat.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:38 schreef muhahaha het volgende:
Overigens moet je je dromen niet laten stoppen door financiele redenen, volg je droom, doe wat je wil doen. Daar haal je veel meer voldoening uit
Word prostitueequote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:44 schreef muhahaha het volgende:
Jaja de hoer grapjes zijn nu wel gemaakt...
Verdient wel goedquote:
jammerquote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:43 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Verdient wel goedAlleen niet echt mijn ding
Iedereen zoekt inderdaad werknemers met ervaring. Die ervaring moet wel ergens vandaan komen natuurlijk. Dus als niemand je de kans geeft om ervaring op te doen... Erg krom.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:44 schreef Driepink het volgende:
Zodra je iets weet, zeg het ff, ik ben eigenlijk ook wel op zoek naar iets anders, ze laten me hier het kantoor niet opgaan, en dat wil ik juist wel.. Tegenwoordig kom je alleen niet zo snel meer op het kantoor als je 0,0 kantoor ervaring hebt.
Hoe weet je dat ?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:43 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Verdient wel goedAlleen niet echt mijn ding
Seks met vreemde mannenquote:
Brave jongen!quote:
Strikt genomen is het verhuur.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:31 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Seks met vreemde mannen![]()
Mijn lichaam verkopen
wil je wel seks met vreemden vrouwenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:31 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Seks met vreemde mannen![]()
Mijn lichaam verkopen
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:34 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Strikt genomen is het verhuur.
Of dienstverlening.
Mee eens. Ik denk dat MV wil sparen voor een opleiding thoquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:37 schreef Djoezt het volgende:
Toch alles op alles zetten en een opleiding gaan doen. Met alleen een HAVO zit je tot je pensioen (of totdat je als huisvrouw aan de slag gaat) in de marge te rommelenMaar goed, dat mag natuurlijk ook, als je dat vol kan houden.
Ja, wat verwacht je daarvan? Je bent dan gewoon een vuiig hulpje hoorquote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:36 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Au! Dat doet pijn! Dus als ik de opleiding zou gaan volgen tot dierenartsassistente vindt jij dat ik niet studeer
Blijf dan van de knoppen afquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:41 schreef speedking het volgende:
[..]
jaja daar ben ik goed in, goede posts, maar ik zat ff zonder inspiratie
Moet eerst sparenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:41 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Mee eens. Ik denk dat MV wil sparen voor een opleiding tho.
hahahaquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:34 schreef speedking het volgende:
[..]
wil je wel seks met vreemden vrouwen
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:41 schreef Zolder het volgende:
[..]
Ja, wat verwacht je daarvan? Je bent dan gewoon een vuiig hulpje hoorje doet zelf niks.
je bent vandaag beetje druk aan het postequote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:46 schreef MissVanity het volgende:
[..]Dat is echt een domme opmerking.
Ik? Nooitquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:46 schreef speedking het volgende:
[..]
je bent vandaag beetje druk aan het poste
Boterhammen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:51 schreef Vesperfly het volgende:
Wat hebben jullie gegeten met de lunch???????
Ahhh super cute!!!! met wat er op?????quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Boterhammen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaas en ham, lekker warm gemaakt enzoquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:52 schreef Vesperfly het volgende:
[..]
Ahhh super cute!!!! met wat er op?????
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:51 schreef speedking het volgende:
[..]
wel! zie jou posts in elke topic dat ik ga, maar t kan ook zijn omdat ik je stalk...
jou topic is coolquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:53 schreef MissVanity het volgende:
Jongens! Dit is geen sc! Ga naar fokvriendjes om te kletsen!
Straks wordt mijn topic gesloten!
nee maar!!!! een tosti!!!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:53 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Kaas en ham, lekker warm gemaakt enzo![]()
Eentje met pasta en de ander met pindakaas
waaromquote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:59 schreef muhahaha het volgende:
Klikspaan halve maan mag niet door mijn straatje gaan
Dat lijkt me een slecht planquote:
ik ookquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:19 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat lijkt me een slecht planIk zou geen goede mod zijn
Of juist de beste en het meest geliefd door alle gebruikers.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:19 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat lijkt me een slecht planIk zou geen goede mod zijn
Meest geliefd zeker niet hoorquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:20 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Of juist de beste en het meest geliefd door alle gebruikers.
NASTY MOTHER FOKKERS!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:23 schreef muhahaha het volgende:
Fans
Fokkers die in haar broekje proberen te komen
Nietes!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:23 schreef muhahaha het volgende:
Fans
Fokkers die in haar broekje proberen te komen
ik welquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:26 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Nietes!Zo zijn FOK!kers helemaal niet!
Ohquote:
jammer t begon net leuk te wordenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:29 schreef MissVanity het volgende:
[..]
OhJammer...
Nu weer ontopic jongens! Kletsen kan elders (Zo hypocriet voel ik me nu)
Ik heb geen keus. Ben nog geen 23, heb geen diploma's. Meer dan het minimum zit er voor mij nog even niet in.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:30 schreef muhahaha het volgende:
Ow doe wel goed salaris onderhandelen de volgende keer, je hoeft echt niet voor het minimum je bedje uit hoor
wat doe je dan?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:31 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ik heb geen keus. Ben nog geen 23, heb geen diploma's. Meer dan het minimum zit er voor mij nog even niet in.
Ik dacht: Hier zitten mensen van mijn niveauquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:32 schreef smegmanus het volgende:
Wil je serieus tips zit je natuurlijk helemaal verkeerd in ONZ hé?
Lees OPquote:
wat voor niveua dan ik voel me beledigtquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:34 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ik dacht: Hier zitten mensen van mijn niveau
WGR zit denk ik niet op dit topic te wachten
Waarom denk je dat? Daar hoort het topic wel thuis.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:34 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ik dacht: Hier zitten mensen van mijn niveau
WGR zit denk ik niet op dit topic te wachten
Je kunt gewoon de OP lezen. Die staat er niet voor niets.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:36 schreef speedking het volgende:
[..]
oh ja t was idd lastig om het gewoon ff te zeggen.
Ok, dankjequote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:40 schreef smegmanus het volgende:
Ontopic mensen, kom op.
Ik zal de mods van WGR eens vragen of het wat voor ze is.
Heb je wel, je hebt inmiddels ervaring. Serieus vraag gewoon meer bij je volgende job. Ze zullen zelf een tegenbod doen (ja tenzij je met 5000 euro komt, dan wuiven ze je lachend wegquote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:31 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ik heb geen keus. Ben nog geen 23, heb geen diploma's. Meer dan het minimum zit er voor mij nog even niet in.
niet zeuren ik krijg 5,30 per uur...quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:43 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Heb je wel, je hebt inmiddels ervaring. Serieus vraag gewoon meer bij je volgende job. Ze zullen zelf een tegenbod doen (ja tenzij je met 5000 euro komt, dan wuiven ze je lachend weg)
Dat is wel een beetje veul ja.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:43 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Heb je wel, je hebt inmiddels ervaring. Serieus vraag gewoon meer bij je volgende job. Ze zullen als zelf een tegenbod doen (ja tenzij je met 5000 euro komt, dan wuiven ze je lachend weg)
Wat doe je dan?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:44 schreef speedking het volgende:
[..]
niet zeuren ik krijg 5,30 per uur...
Ja, dus begin je met 1650 te vragen want veel ervaring zus en zo en leergierig etc en dan zeggen ze nou weet je wat we bieden 1600 etc en jij zegt nou ok daar teken ik voor.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:44 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje veul ja.1500 bruto zou wel netjes zijn.
Dat is een salaris waar ik blij van zou worden
Dankje, ik ga kijken.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:45 schreef smegmanus het volgende:
Kijk hier eens TS: Werkzoekend # 30
Hoax. Als je echt problemen kon oplossen, dan had je dit topic niet gestart.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:43 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Mensen helpenAdvies geven, administratief werk, telefoon aannemen, mensen ontvangen, problemen oplossen.
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:21 schreef smegmanus het volgende:
To-to-to-to-tomatenplukkers!
Lekker nummertje.
Wat ga ik verkopen dan? Jou? En dan geldt zeker ook nog eens de regel "dont get high on your own supply"?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:19 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Iedereen zoekt inderdaad werknemers met ervaring. Die ervaring moet wel ergens vandaan komen natuurlijk. Dus als niemand je de kans geeft om ervaring op te doen... Erg krom.
Zullen we samen een winkel openen?
Product verzinnen we samenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 18:24 schreef Driepink het volgende:
[..]
Wat ga ik verkopen dan? Jou? En dan geldt zeker ook nog eens de regel "dont get high on your own supply"?
jullie worden vast rijkquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:43 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Product verzinnen we samenEn niet mij dus
Misschien een wiet/drank zaakjeEn dan de hele dag dronken en stoned zijn
Ik betwijfel hetquote:
Goed plan. Maar dat is nog niet aan de orde.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:46 schreef speedking het volgende:
[..]
hahah, mischien moet je maar wat anders verzinnen
heb je al een "papa" ?????//?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:52 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Goed plan. Maar dat is nog niet aan de orde.
Als ik zwanger raak kan ik lekker stoppen met werken
Dan word ik huismama
Ben je nou nog niet zwanger?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:52 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Goed plan. Maar dat is nog niet aan de orde.
Als ik zwanger raak kan ik lekker stoppen met werken
Dan word ik huismama
Ja ik heb een papaquote:
Ben pas 2 maanden bezig hoorquote:
oh jammer ik dacht dat wij mischien wat konden beginnenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:54 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Ja ik heb een papa
[..]
Ben pas 2 maanden bezig hoorKan nog wel even duren.
Ga kijken voor een goed doelquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:19 schreef MissVanity het volgende:
Hallo mede FOK!kers!
Ik heb zojuist vernomen dat ik binnen het bedrijf waar ik nu werk niet mag doorgroeien.
Ik werk momenteel als receptioniste. Erg hersendodend werk.
Dit wil ik dus niet al te lang blijven doen. Dus ik ben op zoek naar ander werk.
Ik weet alleen niet zo goed wat. Nu ben ik natuurlijk aan het zoeken op Google.
Maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Hebben jullie tips om het zoeken makkelijker te maken? Of ideetjes voor leuk werk? Ik heb jammer genoeg alleen maar een HAVO diploma
Dat is lastig. Ik check regelmatig de sites van verschillende hulporganisaties.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 09:55 schreef Frummpie het volgende:
[..]
Ga kijken voor een goed doel.. Altijd goede werksfeer en nooit saai
(wow serieuze reactie van mij)
thuglifequote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:02 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat is lastig. Ik check regelmatig de sites van verschillende hulporganisaties.
Ze hebben alleen maar vrijwillge functies open over het algemeen.
De betaalde functies gaan als warme broodje
Moet het persé als receptioniste zijn?quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:02 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat is lastig. Ik check regelmatig de sites van verschillende hulporganisaties.
Ze hebben alleen maar vrijwillge functies open over het algemeen.
De betaalde functies gaan als warme broodje
Juist niet als receptioniste!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:07 schreef Frummpie het volgende:
[..]
Moet het persé als receptioniste zijn?Ik ken zat goede doelen met een zeer goed salaris
ook beren?tijgers?leeuwen die zijn schattigquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:07 schreef MissVanity het volgende:
Ik zou wel zielige beesten willen redden
PoezenHonden
Cavia's
![]()
PS: Ik mag een konijn of cavia aanschaffen van mijn vriend!
Die zijn mij te gevaarlijkquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:09 schreef speedking het volgende:
[..]
ook beren?tijgers?leeuwen die zijn schattig
jammer idd, ik neem later een kleine baby tijger en dan groeit hij met me op en worden we besten vrienden!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:10 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Die zijn mij te gevaarlijkWel schitterende beesten trouwens!
Dieren helpen is niet leukquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:07 schreef MissVanity het volgende:
Ik zou wel zielige beesten willen redden
PoezenHonden
Cavia's
![]()
PS: Ik mag een konijn of cavia aanschaffen van mijn vriend!
dieren zijn cool, alleen mag ik geen huisdierquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:11 schreef banapples het volgende:
[..]
Dieren helpen is niet leuk. Allemaal zijn ze zielig en ziek en soms wil je een eigenaar voor ze kop slaan.
Dat is nou werk waar je voldoening uit haalt. Daarbij ben ik heel sterk en kan daar wel mee omgaan.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:11 schreef banapples het volgende:
[..]
Dieren helpen is niet leuk. Allemaal zijn ze zielig en ziek en soms wil je een eigenaar voor ze kop slaan.
Proffesioneel dwergbowling balquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:29 schreef MissVanity het volgende:
Ik ben niet zo gevaarlijk hoor![]()
Ik ben maar een meisje van 1.59
Sorryquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:32 schreef speedking het volgende:
yes ben langer! hahah maar dit is al 2e x in 2 dagen tijd dat je zegt dat je iemand gaat klappen...
quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:32 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Proffesioneel dwergbowling bal
oh oke, nu kan ik weer ademhalen!quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:34 schreef MissVanity het volgende:
[..]
SorryIk doe wel stoer maar sla nooit iemand hoor
Ik ben best lief
daar woont mijn exquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:40 schreef MissVanity het volgende:
Ik woon in Hilversum. Aangezien ik hier niet weg hoef kan ik rustig op mijn gemak een baantje zoeken die mij echt leuk lijkt
quote:
Succesquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:40 schreef MissVanity het volgende:
Ik woon in Hilversum. Aangezien ik hier niet weg hoef kan ik rustig op mijn gemak een baantje zoeken die mij echt leuk lijkt
Gaaf!quote:
Daar wonen heel veel jongens jaquote:
Danku! Ook bedankt voor de serieuze reactiequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |