Jazeker, maar die emotie was er dus kennelijk niet genoeg om vóór haar dood die muziek te kopen?! Ach ja, dat kan.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:45 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Muziek is emotie. Of begrijp je dat ook niet?
amen.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:41 schreef Haaibaaike het volgende:
ik heb geen muziek van Amy en koop het nu ze dood is ook niet. Want dan had ik wel veel eerder cd's van haar gekocht.
Tja, ik denk ook al jaren 'ik moet back to black eens kopen' maar heb het nog niet gedaan. Kan me goed voorstellen dat zoiets een aanleiding is om hem nu toch maar eens te kopen.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:58 schreef schaap001 het volgende:
[..]
Jazeker, maar die emotie was er dus kennelijk niet genoeg om vóór haar dood die muziek te kopen?! Ach ja, dat kan.
Kun je beter een maand of zo wachten tot de platenmaatschappij een nieuwe versie uitbrengt met bonustracks of andere extras. En komt die niet, ach, dan vis je'm weer uit de uitverkoopbak waar die tegen die tijd wel weer terug in ligt.quote:Op zondag 24 juli 2011 19:00 schreef ralfseltje het volgende:
Tja, ik denk ook al jaren 'ik moet back to black eens kopen' maar heb het nog niet gedaan. Kan me goed voorstellen dat zoiets een aanleiding is om hem nu toch maar eens te kopen.
Ik las net ook een post over dat het raar is dat zo'n doorgewinterd gebruiker sterft aan een overdosis, kan die even niet terugvinden. Maar bijvoorbeeld Tim Buckley is ook doodgegaan juist omdat hij de dosis die hij toen hij verslaafd was aankon naar binnen werkte toen hij "clean" was.quote:Op zondag 24 juli 2011 02:31 schreef APK het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Ze zag er niet slecht uit eerder deze maand
Geloof me, daar zijn er al talloze van uitgebracht in de afgelopen 5 jaar dat de platenmaatschappij de niet meer werkende melkkoe aan het uitmelken wasquote:Op zondag 24 juli 2011 19:02 schreef ranja het volgende:
[..]
Kun je beter een maand of zo wachten tot de platenmaatschappij een nieuwe versie uitbrengt met bonustracks of andere extras. En komt die niet, ach, dan vis je'm weer uit de uitverkoopbak waar die tegen die tijd wel weer terug in ligt.
Dat vooral.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:45 schreef Arcee het volgende:
Ach, eigenlijk was elke dag dat ze nog niét dood was verrassender.
Tsja, maar deden Ian Curtis, Janis Joplin en Jeff Buckley niet precies hetzelfde?quote:Op maandag 25 juli 2011 00:26 schreef bloodymary het volgende:
Tuurlijk, ze heeft twee albums gemaakt die heel veel mensen mooi vinden, het is jammer dat iemand zo jong sterft, maar legendarisch? Ja haar optredens waren legendarisch, maar niet in positieve zin.
Buckley is verdronken. Curtis was ziek (epilepsi). Voor Winehouse was het puur een keuze.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:36 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Tsja, maar deden Ian Curtis en Jeff Buckley niet precies hetzelfde?
Lekkere dubbele standaard. Ian Curtis koos er ook voor, Buckley misschien ook. Joplin is hetzelfde verhaal als Winehouse.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:38 schreef Moody het volgende:
[..]
Buckley is verdronken. Curtis was ziek (epilepsi). Voor Winehouse was het puur een keuze.
Was ook niet tegen jou bedoeldquote:Op maandag 25 juli 2011 00:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Lekkere dubbele standaard. Ian Curtis koos er ook voor, Buckley misschien ook. Joplin is hetzelfde verhaal als Winehouse.
En het ging om het predikaat 'legendarisch' wat ik trouwens nergens heb zien staan. Is natuurlijk ook veel te vroeg en zal wss niet gebeuren ook.
Daar heb je natuurlijk wel een punt, echter soms wordt je er door zoiets weer op gewezen denk ik.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:10 schreef schaap001 het volgende:
[..]
Dat heb ik dus nooit begrepen. Je vind een plaat goed of niet. Je hebt 'm dus in al huis of niet. Ik begrijp niet dat wanneer een artiest overleden is, mensen plotseling die platen gaan kopen?! Dan lijkt de dood wel de reden tot aanschaf, niet zozeer de kwaliteit van de muziek.
Alsof het een keuze is. Verslaving is uiteindelijk meer een ziekte dan dat het een vorm van egoïsme is. Ik vind dat deze blog dat goed omschrijft.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:51 schreef Moody het volgende:
[..]
Als je het leven van Chesnutt volgt, dan begrijp je de drugs en zelfmoord nog enigszins. Winehouse (en idd ook vele andere artiesten) is/zijn gewoon egoistisch. Prima hoor, maar heel veel lof verdient dat niet echt...
Dat is het zeker en zeker als het de vormen aanneemt als hier bij Winehouse.quote:Op maandag 25 juli 2011 06:43 schreef Cee het volgende:
[..]
Alsof het een keuze is. Verslaving is uiteindelijk meer een ziekte dan dat het een vorm van egoïsme is. Ik vind dat deze blog dat goed omschrijft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |