Wie nietquote:
over een jaar zelfs nog! maar ik ga me plek verdienen :pquote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:15 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Wie niet![]()
Maar dit is pas je 2e topic, is eigenlijk nog wat te vroeg... wie zegt dat je hier over een maand nog post?
http://www.q-dance.nl/q/p(...)e=dominator_24072010quote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:23 schreef Deceit het volgende:
[..]
over een jaar zelfs nog! maar ik ga me plek verdienen :p
Heeft iemand foto's van de raw hardstyle van Dominator 2010 stage trouwens?
Mag.....niet.......stottergrapjes..........maken.......quote:Op dinsdag 19 juli 2011 14:34 schreef -Menn0- het volgende:
Anders zit je gewoon even een half uur met de Prophet te praten in de sportschoolhaha mooie vent!
i-i-i-i-i-i-i-in e-e-e-een ha-ha-half u-u-u-u-u-u-u-uur nie-nie-nie-niet zo-zo-zo-zoveel d-d-d-d-denk i-i-i-ikquote:
Hahahaquote:Op dinsdag 19 juli 2011 14:41 schreef T_Killer het volgende:
[..]
Mag.....niet.......stottergrapjes..........maken.......
Hij was aan het wachten op z'n personal trainer. Beetje gepraat over z'n gezondheid en toen over feesten. "Of ik wel eens naar feesten ging" Dus ik zei ja elke maand wel 2, laatst Defqon nog. Hij vertellen dat hij op de main stond. Ik zei ja weet ik heb de laatste 10 minuten van je set gezien.... Ik stond in de blue.... Toen heel verhaal over het weer enzo dat hij het wel snapte dat ik niet buiten ging staan. Toen kwam zn trainer dus toen ben ik ook verder gaan trainen.quote:
Ik vind het nummer wel oke, zoals je al zegt, ergens zit dat oude NC-gevoel er bij mij ook wel in!quote:Op dinsdag 19 juli 2011 16:45 schreef Tha_Bartman het volgende:
Het heeft ergens wel een old-school NC feel (wat op zich altijd fijn is), maar ik word er niet heel warm van.
De 1e is binnenquote:
Da's de deadline he, daarvoor mag je hem ook al inleveren!quote:Op dinsdag 19 juli 2011 01:16 schreef Deceit het volgende:
[..]
wacht s ffkes! tis nog geen vrijdag 23:59 yet!!!
Ik ga tegen die tijd wel even kijken of er iemand mee wil, die actie is wel lekker ja en ik gok dat er nog heel veel kaartjes op Markplaats zullen verschijnenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 12:39 schreef 16meter het volgende:
Nog mensen die naar Dance Valley gaan hier?
Ik en vriendin hebben op marktplaats een kaartje voor 50 euro gekocht. Voor 25 euro p.p. wil ik het wel een keer proberen. (mag met 2 personen op 1 ticket naar binnen) Ga dan meer voor de (hard)trance en Thera draait ook bij de Showtek stage.
Liefhebber is een groot woord, kan het wel waarderenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:41 schreef Mind.Illusion het volgende:
Zijn der hier nog wat trance liefhebbers?
x2quote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:42 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Liefhebber is een groot woord, kan het wel waarderen
Hier ook. Dit setje is echt gevalletje zweef der maar lekker op losquote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:44 schreef 16meter het volgende:
[..]
x2
En meer classic trance dan de hedendaagse.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
x2, door het nostalgische gevoel dan, niet omdat het hedendaagse slecht is want zover zit ik er niet in.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:44 schreef 16meter het volgende:
[..]
x2
En meer classic trance dan de hedendaagse.
er komt er ook nog wel eentje van mij aan denk ik zo maarquote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:40 schreef Deeltjesversneller het volgende:
TT: dat had best een goed "hoofdnummer" (titel van album enz) van het album geweest.
Die E-Force en Stereotuners nummers vind ik niet veel aan...
[..]
De 1e is binnenMaar ik wil er meer mensen!
[..]
Da's de deadline he, daarvoor mag je hem ook al inleveren!
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:45 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Hier ook. Dit setje is echt gevalletje zweef der maar lekker op losLekkere TLSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PM?
shit, de tekenskills van Huig ben ik niet tegen opgewassenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:46 schreef de_huig het volgende:
[..]
er komt er ook nog wel eentje van mij aan denk ik zo maar![]()
Sander! Jij HELDquote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:46 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Ik hoorde laatst voor het eerst in 10 jaar deze weer:
Bohhh![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat was wel zeker één van mijn favorieten in mijn trance-tijd (2000-2002 ofzo), ik was hem helemaal vergeten tot er laatst ergens in een setje een remix ervan voorbij kwam.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:05 schreef T-Force het volgende:
[..]
Sander! Jij HELD![]()
![]()
Nooit geweten hoe deze heette!
Jouw UIquote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:57 schreef Sqoudson het volgende:
Ik wil ook in de op
haha..
Ik wist trouwens helemaal niet dat The Prophet zo stotterde![]()
hehe.
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:45 schreef Mind.Illusion het volgende:
[..]
Hier ook. Dit setje is echt gevalletje zweef der maar lekker op losThnxSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu je het zegt, hoe kon ik ooit dat nummer vergetenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:05 schreef T-Force het volgende:
[..]
Sander! Jij HELD![]()
![]()
Nooit geweten hoe deze heette!
![]()
Uit nieuwsgierigheid door deze post heb ik 'm ook maar even aangeklikt.. en inderdaad een vette classic waar ik ook nooooit de naam van heb geweten.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:14 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Dat was wel zeker één van mijn favorieten in mijn trance-tijd (2000-2002 ofzo), ik was hem helemaal vergeten tot er laatst ergens in een setje een remix ervan voorbij kwam.
Toevallig is er zondag met de Fear.FM Hard stream launch nog een remix van gedraaid, maar ik moet zeggen dat ik het orgineel toch beter vindquote:Op dinsdag 19 juli 2011 19:14 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Dat was wel zeker één van mijn favorieten in mijn trance-tijd (2000-2002 ofzo), ik was hem helemaal vergeten tot er laatst ergens in een setje een remix ervan voorbij kwam.
x3quote:
Maargoed, hardstyle!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker nummer idd! Al was ik altijd meer van deze:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niks verslaat het origineel idd! De remix die ik hoorde was van Cosmic Gate geloof ik.Trance is ook wel de ultieme zweefmuziek (al dan niet onder invloed van middeltjes) denk ik zo.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |