Hmmm, jij durft...quote:
Een stuk rijden en opeens zonder brandstof zitten vind ik anders ook best gewaagd.quote:
Deze?quote:Op maandag 11 juli 2011 23:18 schreef Captain_Ghost het volgende:
ik zou een lichter pantserwagen striker nemen. die heeft epic gescout bovenop.
Heb je ook weer gelijk in... maar dat ligt aan je evt. voorbereiding...quote:Op maandag 11 juli 2011 23:14 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Een stuk rijden en opeens zonder brandstof zitten vind ik anders ook best gewaagd.
Ook mijn eerste keusquote:
quote:
quote:
Het nadeel van jullie vervoer is dat je er teveel mensen voor nodig hebt om ze goed werkend te krijgen/houden.quote:Op maandag 11 juli 2011 23:29 schreef mustisuc het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe kolonie starten op Mars ofzo.
Anders zo'n ding.quote:Op maandag 11 juli 2011 23:36 schreef bas-beest het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het nadeel van jullie vervoer is dat je er teveel mensen voor nodig hebt om ze goed werkend te krijgen/houden.
Een groep bij elkaar krijgen om ze werkend te krijgen is één ding, maar er mogen er dan niet teveel wegvallen...
Beterquote:
Precies en genoeg plek voor heel wat jerrycans. ;pquote:Op maandag 11 juli 2011 23:41 schreef bas-beest het volgende:
[..]
Beter
We zouden nog in konvooi kunnen gaan rijden
Paar van die Fuchs bakken, paar Marauders...
Daar moeten we een aardig eind mee kunnen komen...
Blijkbaar is het scimitar een variant van zoiets light-tank.quote:Op maandag 11 juli 2011 23:20 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Deze?
[ afbeelding ]
Staat achterop mijn treinstel.
Inderdaad.quote:Op maandag 11 juli 2011 23:41 schreef bas-beest het volgende:
[..]
Beter
We zouden nog in konvooi kunnen gaan rijden
Paar van die Fuchs bakken, paar Marauders...
Daar moeten we een aardig eind mee kunnen komen...
Geen idee eigenlijk. Volgens deze site zijn er mensen die verwachten dat ze wel een soort van kunnen zwemmen/drijven...quote:
Als de gracht breed genoeg is...quote:Op dinsdag 12 juli 2011 00:39 schreef Captain_Ghost het volgende:
maar kan zombie wel doodgaan bij verdrinking?. zo ja, dan is de kasteel met water omheen beste plek om rusten.
Een zeppelin dan... die kan ook nog zweven als een ballon en kost dus geen brandstof, maar je kan ook nog kiezen waar je heen wil gaan.quote:Voor verre reizen zou ik een luchtballon nemen.
Onderhoud kan ik zelfquote:Op maandag 11 juli 2011 23:36 schreef bas-beest het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het nadeel van jullie vervoer is dat je er teveel mensen voor nodig hebt om ze goed werkend te krijgen/houden.
Een groep bij elkaar krijgen om ze werkend te krijgen is één ding, maar er mogen er dan niet teveel wegvallen...
Jij rijdt zeker door een horde zombies in een ongepantserde prius ?quote:Op donderdag 14 juli 2011 10:54 schreef Silv het volgende:
Allemaal van die bakbeesten die 1:1 rijden. Sta je dan zonder benzine stil in je auto met allemaal zombies om je heen.
Oeh, een mooie Nissan Skyline op de achtergrond!quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:52 schreef DiRadical het volgende:
Ik ga voor iets stijlvols en italiaans.
Maar dan wel met een V12 twinturbo diesel die op frituurvet kan rijden.
Er zijn macdonalds genoeg in Nederland
Die bestaat nog niet en ik hoop dat ik geld genoeg kan verzamelen om er 1 om te bouwen voordat de zombie apocalypse van start gaat![]()
[ afbeelding ]
dat scheelt weer, sterrenaandrijving is deze week in de aanbiedingquote:Op dinsdag 19 juli 2011 12:56 schreef Captain_Ghost het volgende:
[ afbeelding ]
Met schilden en sterrenaandrijving kan je overal veilig aankomen.
Ik moest lachenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:22 schreef Beelzebufo het volgende:
[ afbeelding ]
Oh... wacht... dat is om de zombie bínnen te houden, niet om ze buiten te houden...
Hoe heet die film?quote:
laat maar, heb hem al.quote:
Kijk daar heb je nou echt wat aanquote:Op maandag 11 juli 2011 23:02 schreef bas-beest het volgende:
Voor het geval jullie het met eigen vervoer willen doen, hier een tutorial hoe je 'm zombie-proof kunt maken:
Jezus! Bestaat dat ding echtquote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:16 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Ik moest lachen![]()
[ afbeelding ]
Geen probleem, nog echt bestaan ook..
Wat moet je met zo veel zwaar geschut als een headshot ook volstaat? Die zombies komen echt niet in pantserwagens achter je aan hoor.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:16 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Ik moest lachen![]()
[ afbeelding ]
Geen probleem, nog echt bestaan ook..
Een snelle zombie blaas je met zulk geschut doormidden, en kan de romp met het intacte hooft nog jaren rondschuivelen... Ik zou echt voor afstand (zeppelin/vliegdekschip) of stealth (licht vervoer met minimale geluidsproductie) gaan wat vervoer betreft.quote:Op woensdag 20 juli 2011 13:09 schreef NiGeLaToR het volgende:
Ligt er aan welke zombies je voor je hebt. Er zijn best variaties met slimme en sterke zombies. Je moet toch ergens een tijdje in kunnen vertoeven :-)
Maargoed, als op een gegeven moment brandstof op is heb je een probleem. Dus je gaat voor een karavaan, met een tankauto in het midden. Vol met diesel. Dus je voertuigen gebruiken diesel. Het zullen vast praktische repareerbare en veelvoorkomende auto's zijn. Toyota landcruisers bijvoorbeeld. Uiteraard beetje modden volgens de reeds geposte handleiding. Voordeel van meerdere kleinere voertuigen is dat je elkaar kunt ontzetten en als een auto verloren gaat niet je hele populatie verloren gaat.
Dus, nog vragen
Zeppelin's zijn ook zo ruim voorhanden, net als vliegdekschepen. Overigens zwemmen zombies als de beste (althans, lopen over de bodem, klimmen in je ankerketting). Stealth is leuk, zolang je de juiste deo maar gebruikt.. they smell the flesh, they come, they eat the flesh. *nomnomnom*quote:Op woensdag 20 juli 2011 13:33 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Een snelle zombie blaas je met zulk geschut doormidden, en kan de romp met het intacte hooft nog jaren rondschuivelen... Ik zou echt voor afstand (zeppelin/vliegdekschip) of stealth (licht vervoer met minimale geluidsproductie) gaan wat vervoer betreft.
En in een karavaan zou zo'n bakbeest je dieselvoorraad waarschijnlijk binnen een week opgezopen hebben, niet duurzaam.
Ik dus ookquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |