 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			En de shortie van het vervolg, die jij uiteraard NIET gaat kijken.quote:

 
			 
			
			
			I know that, maar op welke dagen? Want je zou eventueel wel buiten de studio's kunnen wachten oid nietwaar?quote:Op zondag 10 juli 2011 19:25 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Het wordt gefilmd in de studio's in Amsterdam, achter gesloten deuren. Dus helaas zul je niet achter de schermen kunnen kijken.Ze laten niemand naar binnen om te voorkomen dat er verhaallijnen uitlekken, en ze willen ook de decorstukken niet in het openbaar tonen, omdat dat de "feeling" van de serie weghaald.
 
			 
			
			
			Inderdaad een mooie wendingquote:Op zondag 10 juli 2011 20:57 schreef Frey het volgende:
De cliff foto van dit jaar was best misleidend, maar op een positieve manier. We verwachtten allemaal een schietpartij en er werd maar 1 schot gelost. Het instorten van de tent was de verrassing.

Geen idee of ik dat ga doen, tis nog lang geen septemberquote:Op zondag 10 juli 2011 20:58 schreef Frey het volgende:
[..]
En de shortie van het vervolg, die jij uiteraard NIET gaat kijken.

Het zal me niets verbazen als ze het vertonen van het vervolg schrappenquote:Ik maak me wel zorgen over dat live event dat al ruim een week voor de start van het nieuwe seizoen plaatsvindt en waar de aflevering al vertoond zal worden.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zal dat niet de herhaling van de laatste week van dit seizoen zijn, met daarop volgend het nieuwe seizoen?quote:Op zondag 10 juli 2011 21:01 schreef Frey het volgende:
Maar was het gewoon een fout van 29 augustus of hebben ze de seizoensstart later een week verzet?
 
			 
			
			
			Gewoon, maandag t/m vrijdagquote:Op zondag 10 juli 2011 20:59 schreef Carmy het volgende:
[..]
I know that, maar op welke dagen? Want je zou eventueel wel buiten de studio's kunnen wachten oid nietwaar?

 
											 
			 
			
			
			Ik denk een domme foutquote:Op zondag 10 juli 2011 21:01 schreef Frey het volgende:
Maar was het gewoon een fout van 29 augustus of hebben ze de seizoensstart later een week verzet?
 Maar volgens mij ontstaat er elk jaar wel verwarring over.
 Maar volgens mij ontstaat er elk jaar wel verwarring over.
											 
			 
			
			
			Of je zoekt die plek op het strand waar de tent staat/stond. Daar liggen ze nog wel 2 maanden.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:02 schreef PeterKelder het volgende:
Maar even serieus, ik denk dat je op maandag de meeste kans hebt. Maandag is de repetitiedag, dus zal een groot aantal van de acteurs er wel zijn denk ik
 
			 
			
			
			quote:Op zondag 10 juli 2011 21:03 schreef Frey het volgende:
[..]
Of je zoekt die plek op het strand waar de tent staat/stond. Daar liggen ze nog wel 2 maanden.
 
 
Volgens mij begint morgen hun laatste werkweek voor de vakantie, maar zeker ben ik er niet van.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:03 schreef Carmy het volgende:
Doen ze ook filmen tijdens de zomerstop dan?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik vind het gewoon slordig.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:03 schreef PeterKelder het volgende:
Ik denk een domme foutMaar volgens mij ontstaat er elk jaar wel verwarring over.
quote:De show start met een zinderende terugblik op de altijd veel besproken zomercliff en wordt opgevolgd door de allereerste aflevering van het nieuwe seizoen, die pas op maandag 29 augustus bij RTL 4 is te zien.
 
			 
			
			
			Ik dacht dat ze vijf weken vakantie hadden, dus ergens eind augustus verwacht ikquote:Op zondag 10 juli 2011 21:05 schreef Carmy het volgende:
I see! Thanks a lot!
Eventueel ook een indicatie wanneer ze weer beginnen? Heb vrij weinig zin om voor niks vanuit zeeland naar amsterdam te rijden haha!
 
											 
			 
			
			
			Tja... gevalletje "De schrijver van deze tekst kijkt even op het schema waarneer GTST er weer in staat en houdt geen rekening met een terugblikweek"???quote:Op zondag 10 juli 2011 21:06 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon slordig.
http://www.rtl.nl/%28/soa(...)1_gtstlive_event.xml
[..]
 
											 
			 
			
			
			Merciiiiiiiquote:Op zondag 10 juli 2011 21:07 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze vijf weken vakantie hadden, dus ergens eind augustus verwacht ik
 
											 
			 
			
			
			Zouden ze dan ook het hele event verkeerd gepland hebben?quote:Op zondag 10 juli 2011 21:08 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Tja... gevalletje "De schrijver van deze tekst kijkt even op het schema waarneer GTST er weer in staat en houdt geen rekening met een terugblikweek"???
 
											 
			 
			
			
			Och, ik zie ze er gerust voor aanquote:Op zondag 10 juli 2011 21:09 schreef Frey het volgende:
[..]
Zouden ze dan ook het hele event verkeerd gepland hebben?


 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Tja, daar ben ik wel zeker vanquote:Op zondag 10 juli 2011 21:22 schreef Frey het volgende:
Ik zie eerder overal al een week eerder staan wat er precies gaat gebeuren in de eerste aflevering.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zou goed kunnenquote:Op zondag 10 juli 2011 21:25 schreef Frey het volgende:
Misschien moeten we daar eens een vraag over mailen naar RTL.

 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja, zoiets, maar dan op de site.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:28 schreef Frey het volgende:
Op de 12,5 jaar dvd zag je een paar filmpjes met script ernaast. Dat was leuk om te zien, vooral ook hoe de acteurs het zelf invulden.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hopen maarquote:Op zondag 10 juli 2011 21:38 schreef Frey het volgende:
Mail gestuurd, ben benieuwd of we antwoord krijgen.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Wel een luxe voor ¤ 37,50quote:Op zondag 10 juli 2011 21:43 schreef Frey het volgende:
Of alle bezoekers van het event worden na afloop op een cruise gestuurd. Alle telefoons worden in beslag genomen en er is geen internet. De cruise duurt tot 5 september.

 
											 
			 
			
			
			Eerlijk gezegd hoop ik toch echt van NIET!quote:Casper dan toch weer terug als Hans of Frits?
Na de cliffhanger van gisteren is het weer veel gissen over wie het slachtoffer is, zeker is wel dat Pip Pellens gewoon in de soap blijft, ze heeft namelijk al via twitter laten weten dat ze gewoon weer opnames heeft.
Echter sinds gisteren gaan overal weer de geruchten dat Casper van Bohemen toch echt is gesport op de set van GTST, maar dat RTL dat stil wilt houden. Zou dan Hans of Frits toch terugkeren, dan geef ik gelijk mijn eigen mening, dan liever Frits, die voegt veel meer toe dan Hans.
En wat vaak al is gezegd: In soaps kan alles, zoals in ATWT is James al honder keer teruggekeert van de dood, dus waarom zou Frits niet voor de tweede keer terug kunnen keren, mijn zegen hebben ze iedergeval. Of de geruchten kloppen?
 
			 
			
			
			Toch nog waar voor hun geld.quote:
 
 Voor wie niet bijbetaalt.quote:Ik denk eerder dat ze de boot van Ludo weer tevoorschijn halen
 
											 
			 
			
			
			Die geruchten verzinnen ze gewoon zelf.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:45 schreef PeterKelder het volgende:
Ik las dit net op het GTST-forum:
[..]
Eerlijk gezegd hoop ik toch echt van NIET!
 
											 
			 
			
			
			Als Jan Kooijman maar meegaat op die boot, vinden die pubers alles bestquote:Op zondag 10 juli 2011 21:45 schreef Frey het volgende:
[..]
Toch nog waar voor hun geld.
Althans, dat dachten ze...
[..]
Voor wie niet bijbetaalt.
 
											 
			 
			
			
			Als het echt Frits is die niet een soort van papa van speelt is het wel vet.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:45 schreef PeterKelder het volgende:
Ik las dit net op het GTST-forum:
[..]
Eerlijk gezegd hoop ik toch echt van NIET!
 
			 
			
			
			Tja, nogal zieligquote:

Wat ik overigens nog steeds hoop!quote:Ruim 5 jaar lang zou Martine Hafkamp ook weer terugkeren.

 
											 
			 
			
			
			Het punt is dat het niet meer geloofwaardig zou worden, en daarbij is-ie toch overleden in die cryo door Dian's toedoen?quote:Op zondag 10 juli 2011 21:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Als het echt Frits is die niet een soort van papa van speelt is het wel vet.
 
			 
			
			
			En dan Helen Helmink weer even terughalen.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:48 schreef PeterKelder het volgende:
Wat ik overigens nog steeds hoop!
Kan ze Maxime een lesje "Hoe wordt ik een ECHTE soapbitch" geven
 
											 
			 
			
			
			quote:Op zondag 10 juli 2011 21:55 schreef leilab het volgende:
Ik denk dat ze Frits van Houten moeten rusten ze maken die personage alleen maar erger.
 
			 
			
			
			Ik denk wel dat ze nog alle kanten opkunnen met Wiet van Houten.quote:Op zondag 10 juli 2011 19:02 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Wat moeten ze dan met dat karakter doen? Een half seizoen semi-opsluiten, waarbij sjors alsnog via het OM met haar zaak aan de slag moet en rechercheur Jack zelfs faalt op de zaak van zn zusje?
Of laten ze haar ineens verdwijnen naar nergens, om over een paar maanden ineens op te duiken? Sil hadden ze ook redelijk snel weggewerkt uit de serie na de moord op Rutger.
En de grote vraag natuurlijk... wat gaan jullie de komende 2 maanden kijken?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Maar die kwam ook echt overal mee weg.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Isabella was ook gestoord net als Wiet en die liep na allemaal gekke streken ook nog gewoon vrij rond in Meerdijk , (Ontvoering incest brandstichting schiet partij in een rechtzaal enz enz enz.)
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ja idd,al begrijp ik de haat hoor Nina vind ik een zeer scheinheilige personage!quote:Op zondag 10 juli 2011 22:12 schreef Frey het volgende:
Wiet heeft aan de ene kant iets schattigs over zich heen en aan de andere kant iets psychotisch. Ook toen ze met dat mes achter Nina stond, vol haat. En toen Sjors binnenkwam veranderde ze weer ineens in een lief meisje. Doet me wel denken aan een soort anime figuur.
 
			 
			
			
			Dat vind ik ook. Ik erger me af en toe vreselijk aan dat overdreven en bekakte gepraat van haar.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:23 schreef leilab het volgende:
[..]
Ja idd,al begrijp ik de haat hoor Nina vind ik een zeer scheinheilige personage!
 
			 
			
			
			Laatst toen Wiet zei als je niet oppast zorg ik ervoor dat je bruiloft de ergste dag van je leven wordt.Toen ze dat aan Noud vertelte zei ze niet dat ze daarvoor Wiet zat te plagen met dat geesten gedoe, en dat niemand haar mag.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:39 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Dat vind ik ook. Ik erger me af en toe vreselijk aan dat overdreven en bekakte gepraat van haar.
 
			 
			
			
			En toen Wiet haar excuses aan kwam bieden, werd ze ook nog eens publiekelijk voor schut gezet.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:42 schreef leilab het volgende:
[..]
Laatst toen Wiet zei als je niet oppast zorg ik ervoor dat je bruiloft de ergste dag van je leven wordt.Toen ze dat aan Noud vertelte zei ze niet dat ze daarvoor Wiet zat te plagen met dat geesten gedoe, en dat niemand haar mag.
 
			 
			
			
			Ja, Nina heeft haar behoorlijk getriggerdquote:Op zondag 10 juli 2011 22:44 schreef Frey het volgende:
[..]
En toen Wiet haar excuses aan kwam bieden, werd ze ook nog eens publiekelijk voor schut gezet.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En toch blijft het jammer dat ze Frits hiervoor gebruikt hebbenquote:Op zondag 10 juli 2011 22:53 schreef Frey het volgende:
Dat geestengedoe sloeg achteraf dus wel ergens op. Het zat gewoon allemaal in Wiets hoofd, vooral door de eenzaamheid. Het heeft alleen even geduurd voordat het echt naar buiten kwam.
 
			 
			
			
			Er was geen Frits, alleen Wiet.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:58 schreef roos85 het volgende:
En toch blijft het jammer dat ze Frits hiervoor gebruikt hebben
 
			 
			
			
			Ja oke. ik was in het begin toch wel beetje bang dat ze het personage Frits nog verder om zeep zouden helpen..quote:Op zondag 10 juli 2011 22:59 schreef Frey het volgende:
[..]
Er was geen Frits, alleen Wiet.
Het zou jammer zijn als er echt een geest was.
 
			 
			
			
			Ik ook maar Wiet is gewoon gek gelukkig.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:01 schreef roos85 het volgende:
[..]
Ja oke. ik was in het begin toch wel beetje bang dat ze het personage Frits nog verder om zeep zouden helpen..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Daar waren we allemaal bang voor toen. Maar achteraf verandert er wat dat betreft gelukkig niets.quote:Op zondag 10 juli 2011 23:01 schreef roos85 het volgende:
Ja oke. ik was in het begin toch wel beetje bang dat ze het personage Frits nog verder om zeep zouden helpen..
 
			 
			
			
			Hebben de schrijvers toch nog iets goeds gedaanquote:Op zondag 10 juli 2011 23:02 schreef Frey het volgende:
[..]
Daar waren we allemaal bang voor toen. Maar achteraf verandert er wat dat betreft gelukkig niets.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			nou daarom juist...quote:Op zondag 10 juli 2011 23:11 schreef Frey het volgende:
Dat ze het echt als "haar" personage ziet, terwijl ze zelf een recast was...
 
			 
			
			
			Misschien dat ze Wiet in de toekomst iets met Sil laten krijgen, ze hebben beiden iets op hun kerfstok zittenquote:Op zondag 10 juli 2011 23:01 schreef James1988 het volgende:
Wiet's personage moet zeker nog een verhaallijn krijgen, als ze nu ineens zou worden opgesloten zou dat een domper zijn.
 
  
											 
			 
			
			
			Waarschijnlijk wel...quote:Op zondag 10 juli 2011 23:06 schreef roos85 het volgende:
Hoop trouwens dat Lieke niet een te grote inspraak op de exit van Charlie krijgt
 
											 
			 
			
			
			Ik zit meer in de 'Ga heen in vrede, als je maar opsodemietert en nooooooit meer terugkomt'-modusquote:Op zondag 10 juli 2011 23:06 schreef roos85 het volgende:
Hoop trouwens dat Lieke niet een te grote inspraak op de exit van Charlie krijgt
 Hoe en wat zoeken ze verder maar uit, al jankt heel Meerdijk de boel bij elkaar, wij zijn van haar af.... maar ik weet nu al dat ik me vast wel weer ga storen als het te positief is
 Hoe en wat zoeken ze verder maar uit, al jankt heel Meerdijk de boel bij elkaar, wij zijn van haar af.... maar ik weet nu al dat ik me vast wel weer ga storen als het te positief is  
											 
			 
			
			
			Ik wou dat ik mijn accounts nog had, daar had ik nog wat lol mee kunnen belevenquote:
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat dacht ik eigenlijk ookquote:Op maandag 11 juli 2011 00:48 schreef ArnieAlberts het volgende:
Enneh, ik dacht dat het nieuwe deel 'Hey gekkie!' zou krijgen als TT? Was ook wel van toepassing geweest op Wiet.

 
			 
			
			
			 ). Jammer dat Charlie besloot haar èchte moeder naar beneden te laten donderen. Stomme trut.
). Jammer dat Charlie besloot haar èchte moeder naar beneden te laten donderen. Stomme trut. 
 
											 
			 
			
			
			Hoewel ik Elle van Rijn een leuke actrice vind, vond ik de rol Valerie te mutserig (kleuterruzies met Barbara, moeder-dochter-moederverhaallijn, Robert verlaten voor Ludo) en ik associeer haar ook echt met het Fischer-overschot dat we toen kregen. Rond de tijd dat zij kwam, werd Barbara ineens verzuurder en verzuurder en Charlie zeikeriger en zeikeriger (kwam ook door de komst van Lieke). Dus aan haar heb ik weinig goede herrineringen aan die rol, nogmaals niks ten nadele van Elle van Rijn.quote:Op maandag 11 juli 2011 01:09 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik zal hier vast een zware taboe uitspreken overigens... Maar out of the blue, ik vond Valerie eigenlijk helemaal niet zo'n slecht karakter. Heel anders dan de rest van de Fishers. Plus ik vond Elle van Rijn gewoon geniaal (Kende haar van SamSam). Jammer dat Charlie besloot haar èchte moeder naar beneden te laten donderen. Stomme trut.
Fuck it, beter had ze Valerie losgelaten en besloot ze aan Barbara's touw te trekken (Valerie aan haar lot overlaten, want zo is Charlie), wat zo stroef zou gaan waardoor Charlie en Barbara allebei over de richel naar beneden donderen. Vervolgens had Valerie rustig omhoog kunnen klauteren.
 
											 
			 
			
			
			Mwah... Ik vond vooral Barbara daarin hele grote parten spelen. Ik noem alleen al de seizoen 13 cliffhanger (Ook wel de Fisher-climax genoemd, toen ALLES om hen draaide), waar Barbara door de telefoon schreeuwt dat Valerie het Charlie NIET mag vertellen dat Valerie haar moeder is.quote:Op maandag 11 juli 2011 01:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hoewel ik Elle van Rijn een leuke actrice vind, vond ik de rol Valerie te mutserig (kleuterruzies met Barbara, moeder-dochter-moederverhaallijn, Robert verlaten voor Ludo) en ik associeer haar ook echt met het Fischer-overschot dat we toen kregen. Rond de tijd dat zij kwam, werd Barbara ineens verzuurder en verzuurder en Charlie zeikeriger en zeikeriger (kwam ook door de komst van Lieke). Dus aan haar heb ik weinig goede herrineringen aan die rol, nogmaals niks ten nadele van Elle van Rijn.
 ) en Charlie. Haar kon ik nog redelijk verdragen, snap'te
 ) en Charlie. Haar kon ik nog redelijk verdragen, snap'te  
											 
			 
			
			
			Is ook zo, de rol Valerie vond ik ook in grote mate verpest omdat ie niet onafhankelijk stond van Barbara.quote:Op maandag 11 juli 2011 01:19 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Mwah... Ik vond vooral Barbara daarin hele grote parten spelen. Ik noem alleen al de seizoen 13 cliffhanger (Ook wel de Fisher-climax genoemd, toen ALLES om hen draaide), waar Barbara door de telefoon schreeuwt dat Valerie het Charlie NIET mag vertellen dat Valerie haar moeder is.
 
			 
			
			
			Voila, dat dus. Maar rond het einde van haar tijd in de serie distantieerde ze zich ook steeds meer van haar familie. ...Tot dat klimuitje.quote:Op maandag 11 juli 2011 01:21 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Is ook zo, de rol Valerie vond ik ook in grote mate verpest omdat ie niet onafhankelijk stond van Barbara.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Inderdaad die was heel de tijd zwaar vervelend en vlak voor het einde maakte ze haar wat meer sympathiek om haar vervolgens de serie uit te schrijven .quote:Op maandag 11 juli 2011 01:24 schreef Frey het volgende:
Valerie begon ik leuk te vinden in Portugal toen ze vertelde dat ze werd opgesloten vroeger. En toen viel ze van die rots en kort daarna was ze dood. De verkeerde Fischer viel helaas.
 
			 
			
			
			Dit dus.quote:Op maandag 11 juli 2011 01:24 schreef Frey het volgende:
Valerie begon ik leuk te vinden in Portugal toen ze vertelde dat ze werd opgesloten vroeger. En toen viel ze van die rots en kort daarna was ze dood. De verkeerde Fischer viel helaas.
 
			 
			
			
			Inderdaad, 100 % mee eens.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:55 schreef leilab het volgende:
Ik denk dat ze Frits van Houten moeten rusten ze maken die personage alleen maar erger.
 
  
  
  
			 
			
			
			 ) in de cryo was een wassen pop.', maar zelfs zoiets zou niet de legendarische exit-scène van Frits van Houten goedmaken.
) in de cryo was een wassen pop.', maar zelfs zoiets zou niet de legendarische exit-scène van Frits van Houten goedmaken.
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
   
   
											 
			 
			
			
			Helemaal mee eens !quote:Op maandag 11 juli 2011 11:48 schreef Frey het volgende:
Dit moet de intro worden van het volgende seizoen.

 
			 
			
			
			
Maar het is moeilijk om die informatie te mijden als het mocht uitlekken.quote:Bedankt voor de mail. Het klopt dat de kans bestaat dat het vervolg van de cliff uitlekt na het event. Er wordt op die dag wel gevraagd aan de bezoekers of ze niks willen zeggen. Dat is wel zo eerlijk tegenover alle andere trouwe kijkers die niet aanwezig zijn. Controle uitvoeren kunnen we helaas niet. Als je niets over het vervolg wilt weten, kun je de dagen na het event beter geen GTSTinfo op internet opvragen.
Veel kijkplezier voor volgend seizoen!
Vriendelijke groeten,
Redactie GTST
 
			 
			
			
			Ze weten dat ook wel, maar het is een lokkertje om de mensen dit worstje voor te hangen om de hype te voeden, ook al gaat het ten koste van andere kijkers.quote:Op maandag 11 juli 2011 12:27 schreef Frey het volgende:
Kijk eens aan, een reactie.
[..]
Maar het is moeilijk om die informatie te mijden als het mocht uitlekken.
Maar dat zien we dan wel.
 
			 
			
			
			Geweldig een fan made die veel beter is dan wat ze nu gebruiken.quote:Op maandag 11 juli 2011 11:48 schreef Frey het volgende:
Dit moet de intro worden van het volgende seizoen.

 
			 
			
			
			Ja geweldig, vind dit veel leuker dan die we de laatste tijd zien.quote:Op maandag 11 juli 2011 11:48 schreef Frey het volgende:
Dit moet de intro worden van het volgende seizoen.

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Yeah right... alsof ze onder de indruk zijn van een paar mensen die vragen of ze "asjeblieft niets willen uitlekken"quote:Op maandag 11 juli 2011 12:27 schreef Frey het volgende:
Kijk eens aan, een reactie.
[..]
Maar het is moeilijk om die informatie te mijden als het mocht uitlekken.
Maar dat zien we dan wel.
 Come on zeg
 Come on zeg  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 11 juli 2011 19:37 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Yeah right... alsof ze onder de indruk zijn van een paar mensen die vragen of ze "asjeblieft niets willen uitlekken"Come on zeg
 
			 
			
			
			Waarop de genodigde zegt: "U heeft het magazijn eruit gehaaldquote:Op maandag 11 juli 2011 19:43 schreef Frey het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
We verwachten van u dat er niets uitlekt.
 "
"
											 
			 
			
			
			Oeps...quote:Op maandag 11 juli 2011 19:44 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Waarop de genodigde zegt: "U heeft het magazijn eruit gehaald"
 
			 
			
			
			over nog maar een kleine 2 maandenquote:
 
  
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |