Goed dat je gegaan bent! Heb je er verder wat aan gehad, lucht het op?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:00 schreef Rituals het volgende:
Zojuist bij de huisarts geweest. Ben in huilen uitgebarsten (direct bij de eerste zin al)
.
hoelaat moet je naar de dokter?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik denk dat Vik zo ook wegspoelt. Zwaarste stuk van het front gaat precies over Den Haag. Ik zit hier dan nog redelijk safe.
Thanks voor de reminder! Ik ren nog even snel naar buiten om de kussens van de loungebank op te ruimen!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:06 schreef _aurum_ het volgende:
Ik ga mijn tuinspul ff naar binnen trekken voor het wegwaait
15:45 pasquote:
Oh zo vroeg al! Dat heb ik ff gemistquote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:04 schreef XcUZ_Me het volgende:
@Phaidra: vanaf 13:00 is er een aangepaste dienstregeling zelfs. Maar de buien zijn nu al in Zeeland... dus ik weet niet of daar nog een front achteraan komt, maar het gaat dus al veel eerder los. Verwachting voor hier is rond 10:30 en 't wordt al wat onheilspellender buiten...
Stukken minder, dus kan wel gewoon gaan, zoals ik het nu inschat.quote:
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:00 schreef Rituals het volgende:
Zojuist bij de huisarts geweest. Ben in huilen uitgebarsten (direct bij de eerste zin al)
.
Heheheh, valt wel mee hoor. S1, S2 en S3 is gewoon woon-werk verkeer en vind ik eigenlijk niet meetellen omdat het van die prutstukjes zijn.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:15 schreef Phaidra het volgende:
Wow, HPKW, da's een boel beweging/sport!
Wel heeeeeeeeeeeel erg zoet. Maar afijn, ik drink gewoon iedere ochtend braaf een glas en als het op is, dan koop ik het nooit meer.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:04 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
da's een hoop sport ineens
En vind je de chiquita smoothie lekker?
Goed punt! Moet even kijken hoe laat ik thuis ben en of ik tijd heb om te eten voor het sporten. Heb om 7 uur een afspraak in de sportschool. Gister heb ik tussen het sporten en het wandelen ook nog even een krentenbol erin gegooid, had onwijze honger.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:49 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik zou geen extra krentebol doen, maar bijvoorbeeld een zachtgekookt eitje of een stukje kipfilet ofzo.
oh, enne: ik vind een kwartiertje lopen geen S, maar Beweging, maar wellicht voor jou is het wel S!
ahw..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:00 schreef Rituals het volgende:
Zojuist bij de huisarts geweest. Ben in huilen uitgebarsten (direct bij de eerste zin al)
.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef Viking84 het volgende:
Men ik ben zo blij dat ik gewoon 's ochtends voor het werk kan lopen als ik nog fris benKan ik toch vier keer blijven lopen
Amsel krijgt altijd props voor dr pre werk loopje, ik niet
volgens mij is het toch wat weinig voor jouw lengte Jag. Volgens mij blijf je onder de 1000 kcal, inclusief lunch.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:59 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Mijn lunch is een redelijk tupperwarebak vol, dus dat valt wel mee, denk ik.
Frambozenijsjes heb ik wat frambozen met wat suiker geprakt, daar yoghurt doorheen geroerd en in de vriezer gestopt. Ben benieuwd of ze lukken!
Mooie planning, Phaidra!
En ik vind het jammer dat ik niet in NL ben, ik hou van noodweer. Hier wordt het de hele dag alleen maar saai mooi weer.
Raar is dat toch he, dat je online heel anders overkomt dan irl. Heb er ook last vanquote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:10 schreef Probability het volgende:
@ tink
apart dat ik perfectionistisch over kom, is IRL totaal niet zo. wil alleen geen tekorten op lopen, dus vraag liever te veel dan dat ik maar wat doe.
Denk je dat echt? Ik betwijfel het, maar zal het straks als ik tijd heb eens door de caloriechecker halen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:01 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
volgens mij is het toch wat weinig voor jouw lengte Jag. Volgens mij blijf je onder de 1000 kcal, inclusief lunch.
De hoeveelheden inschatten blijft altijd lastigquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:05 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Denk je dat echt? Ik betwijfel het, maar zal het straks als ik tijd heb eens door de caloriechecker halen.
Ik denk dat je je verkijkt op de hoeveelheden qua allbran enzo, maar zal straks ook eens de super in duiken voor een goede T.
Goed dat je gelopen hebt, Vik! Ik wil morgenochtend vroeg ook lopen. Ben eens aan het kijken of ik de uni kan laten betalen voor nieuwe hardloopschoenen. We krijgen per jaar 200 euro om uit te geven aan sport, bijvoorbeeld een abbo voor een sportschool, en omdat ik dat niet doe ga ik kijken of ze m'n nieuwe hardloopschoenen kunnen betalen.
Vandaag (trainingsdag)quote:Op maandag 27 juni 2011 21:13 schreef _aurum_ het volgende:
en Vaiz, post nou eens wat je nu op een normale dag en trainingsdag eet, want ik vond het allemaal wel meevallen. Heb je iemand ooit e spekkies laten opmeten met een tang? Dus niet zo'n tanita weegschaal dingie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zou vandaag een niet trainingsdag zijn:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is ook niet zo bijzonder veel, maar was aan het begin van het sporten ook een slappe dikzak(die tanita gaf in 't begin aan 135kg / 35%) Toen begonnen met voornamelijk cardio en klein beetje kracht (laag gewicht / high reps) want dat hadden ze mij wijsgemaakt dat het beste was.
Eind december wat serieuzer gaan aanpakken en vanaf half maart pas echt er voor gegaan omdat ik toen pas echt het nodige gelezen had en alles.
Zo'n tang hebben ze niet in de sportschool alleen zo'n tanita ding maar die gebruik ik eigenlijk nooit meer.
[ Bericht 1% gewijzigd door V1z0R op 28-06-2011 10:18:46 ]Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
Een zwak voor shoarmaquote:Op maandag 27 juni 2011 21:17 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ja lekker he, lever.. soms MOET ik dat
V1 post wel vaker lijstEN.... Vind het moeilijk inschatten, veel eiwitten iig. Tis een grote man dus hij mag/moet veel.
Maar wij delen een grote liefde... toch Willem?
Voor veel vrouwen wel omdat hoog gewicht/low reps de spierontwikkeling te veel kan stimuleren. Ik hou het iig bij laag gewicht / low reps. Mijn schouders zijn zo al breed genoeg en mijn spierontwikkeling verloopt wel erg rapquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:13 schreef V1z0R het volgende:
Het is ook niet zo bijzonder veel, maar was aan het begin van het sporten ook een slappe dikzakToen begonnen met voornamelijk cardio en klein beetje kracht (laag gewicht / high reps) want dat hadden ze mij wijsgemaakt dat het beste was.
Vlees en zuivel en eieren en sommige groenten. Als je geen vlees eet en ook wilt minderen op de zuivel moet je hier wel heel goed op letten, anders treden er al heel snel tekorten op. Ik eet wel vlees (niet veel overigens) en eet al structureel te weinig B (in wisselende samenstelling) en ijzer.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:24 schreef Probability het volgende:
tink, ik eet wel vaak nootjes ja!
dat andere weet ik niet, waar zit dat veel in?
Getuige onze verbazing dat je er niet uitzag als een moeke.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:04 schreef Tinkepink het volgende:
Raar is dat toch he, dat je online heel anders overkomt dan irl. Heb er ook last van.
Ja, begeleiding bij m'n sportschool is baggerquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Voor veel vrouwen wel omdat hoog gewicht/low reps de spierontwikkeling te veel kan stimuleren. Ik hou het iig bij laag gewicht / low reps. Mijn schouders zijn zo al breed genoeg en mijn spierontwikkeling verloopt wel erg rap
deadlift is toch zeg maar zo met je ellebogen naar boven?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:30 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Ja, begeleiding bij m'n sportschool is baggerGewoon iedereen krijgt zo'n standaard lijstje...
Stond ook geen deadlift of squat bij terwijl dat dus juist de belangrijkste oefeningen zijn.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:13 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Vandaag (trainingsdag)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zou vandaag een niet trainingsdag zijn:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is ook niet zo bijzonder veel, maar was aan het begin van het sporten ook een slappe dikzak(die tanita gaf in 't begin aan 135kg / 35%) Toen begonnen met voornamelijk cardio en klein beetje kracht (laag gewicht / high reps) want dat hadden ze mij wijsgemaakt dat het beste was.
Eind december wat serieuzer gaan aanpakken en vanaf half maart pas echt er voor gegaan omdat ik toen pas echt het nodige gelezen had en alles.
Zo'n tang hebben ze niet in de sportschool alleen zo'n tanita ding maar die gebruik ik eigenlijk nooit meer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
ik kan wel wat vaker sojamelk drinken, daar zit ijzer en b vitaminen bij toegevoegd. vind het alleen vaak zo zoet.
heb het idee dat ik moe word van zuivel.
heb ook al weken niet gesport door studiestress, dat moet ik ook weer oppakken. ik word ook steeds dikker en slomer. heb het idee dat het ook beter met mijn buik gaat als ik meer sport.
ben sowieso voor heel veel allergisch en dus ook vaak moe, helemaal met een mindere weerstand.Worry is a misuse of imagination![]()
Die vermoeidheid kan dus voorkomen uit ijzergebrek en vitamine b-tekortquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:35 schreef Probability het volgende:
ik kan wel wat vaker sojamelk drinken, daar zit ijzer en b vitaminen bij toegevoegd. vind het alleen vaak zo zoet.
heb het idee dat ik moe word van zuivel.
heb ook al weken niet gesport door studiestress, dat moet ik ook weer oppakken. ik word ook steeds dikker en slomer. heb het idee dat het ook beter met mijn buik gaat als ik meer sport.
ben sowieso voor heel veel allergisch en dus ook vaak moe, helemaal met een mindere weerstand.
*spreekt uit ervaringGeen zorgen voor de dag van morgen.![]()
ze komt hier ook niet over als een moeke.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:27 schreef loveli het volgende:
[..]
Getuige onze verbazing dat je er niet uitzag als een moeke.Niet meer actief op Fok!![]()
Goed dat je het zegt, moet mijn tabeltten van de afgelopen 4 dagen nog innemenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:36 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Die vermoeidheid kan dus voorkomen uit ijzergebrek en vitamine b-tekort
*spreekt uit ervaring
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....![]()
ik heb een tijd lang b vitamines geslikt, ga dat maar weer eens doen!Worry is a misuse of imagination![]()
Dat was een beetje het beeld voor de rattenvlees-meet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:38 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ze komt hier ook niet over als een moeke.crap in = crap out![]()
Nee, deadlift is dit:quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:33 schreef Perruche het volgende:
[..]
deadlift is toch zeg maar zo met je ellebogen naar boven?
Zal zo wel even een berekening maken aurum, bedankt alvast voor de tips.
Zal trouwens ook nog kijken naar waar je het op de meet over had!Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Ohaidaar!![]()
Ik heb ook wat moeite om na de skripzistress en dergelijke mijn eetpatroon/leefpatroon weer op de rails te krijgenMaar goed, poging 10.000,5
![]()
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
Lijstje
O: eiwitshake (atkins geen idee of die goed zijn eigenlijk) + visolie + vitamine B + magnesium en calcium tablet
T: stukje geitenkaas en komkommer
L: salade van kikker erwten, tomaat, ui, tonijn. Dressing van olijfolie en azijn + kruiden
T: baybel kaasje + tomaat
D: iig bloemkool want die moet op. Nog even iets verzinnen om te maken.
T: iets met eiwit als ik nog trek krijg..."Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."![]()
@progje: heb jij weleens brood gebakken met sojameel? Dat schijnt ook koolhydraatarm te zijn.Geen zorgen voor de dag van morgen.![]()
2 ijzertabletten en Amandelmelange
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....![]()
Bekend verhaal...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:51 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ohaidaar!![]()
Ik heb ook wat moeite om na de skripzistress en dergelijke mijn eetpatroon/leefpatroon weer op de rails te krijgenMaar goed, poging 10.000,5
![]()
Nouja, ná de scriptiestress... Na deze week zou het zover moeten zijn!
Vandaag weer een rare dag, ik zit te wachten op een telefoontje van een makelaar of onze afspraak van vanmiddag in Groningen nog wel doorgaat. We hadden eigenlijk al weg moeten zijn. Heel handig allemaal...Know that while you sleep
Everything has changed![]()
we zijn onderweg! Rijden nu op de A12 bij Wageningen. Zijn dus meer dan ruim op tijd!
Lijstje:
O: 2 krentenbollen
T: banaan
L: broodje met gerookte zalm, broodje filet a. melk.
T: banaan
D: uit eten op boot
Komen ook nog wel wat biertjes/ciders/wijn bij![]()
Ja doei.![]()
Nee, nog nooit..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:54 schreef Tinkepink het volgende:
@progje: heb jij weleens brood gebakken met sojameel? Dat schijnt ook koolhydraatarm te zijn.
Wel interessant, ik ben eigenlijk behoorlijk brood verslaafd.
Ik moet nu na afgelopen 2 weken met veel feestjes en drank echt weer even balansen![]()
(hou echt veel vocht vast)
Maar ik wil daarna langzaam aan wel weer iets meer carbs gaan eten...
Maar dan bij 1 maaltijd per dag (Dus lunch of avond eten, maar niet beide)"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."![]()
ohai! straks even bijlezen, wat gaan jullie snel als ik nog even buitenzit (kan nu nog even)
Gisteravond ongepland gezellig, flesje prosecco en buren in de tuin en hapjes met tapenade. Vandaag en morgen dus weer even netjes volgens de lijstjes. Voelt wel heel goed om weer eens gewoon lekker te genieten (met mate!) wetende dat ik het wel stabiel weet te houden met een paar daagjes gewoon netjes eten en ik heb er ontzettend van genoten gister
Lijstje van gister kwam dus 3 glaasjes prosseco en een bruin half stokbroodje met tapenade en kruidenboter bij.
Lijstje voor vandaag:
O: yoghurt met muesli
T: appel, cappuccino
L: wortelsoep, broodje kaas, salade, karnemelk
T: nectarine
D: gestoomde kip, berg roerbakgroente met wat nootjes erdoor.
T: verse ananas en/of meloen, afhankelijk van de rijpheid![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:34 schreef _aurum_ het volgende:
[..]Eetmeter geeft aan: 2547kcal + 220kcal (whey + dextro) = 2767kcalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmm, dat mag inderdaad wel meer worden, misschien maar weer die 2 boterhammen extra erbij.
Totaal E/K/V = 252/215/93,6jij vind Deadmau5 ook leuk!
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Yeah, inloggen op je werkmail en een soort 'yo mamma'-e-mail-convo vinden tussen de verschillende afdelingen, inclusief plaatjes![]()
"Ik ben net als BATMAN, ik werk alleen!" *insert lam Batman-plaatje*<-- van diegene die nieuwe klanten binnenhaalt
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
Deadmau5 is tof, alleen niet in de auto want dan wil ik door de geluidsbarriere gaanquote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:04 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Eetmeter geeft aan: 2547kcal + 220kcal (whey + dextro) = 2767kcal
Hmmm, dat mag inderdaad wel meer worden, misschien maar weer die 2 boterhammen extra erbij.
Totaal E/K/V = 252/215/93,6jij vind Deadmau5 ook leuk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
Best netjes voor een verhuisdag. Wel veel suikers, maar geen zooi!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:59 schreef motorbloempje het volgende:
we zijn onderweg! Rijden nu op de A12 bij Wageningen. Zijn dus meer dan ruim op tijd!
Lijstje:
O: 2 krentenbollen
T: banaan
L: broodje met gerookte zalm, broodje filet a. melk.
T: banaan
D: uit eten op boot
Komen ook nog wel wat biertjes/ciders/wijn bij
Venus in pocketformaat
© loveli![]()
^^quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:23 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Best netjes voor een verhuisdag. Wel veel suikers, maar geen zooi!Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:23 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Deadmau5 is tof, alleen niet in de auto want dan wil ik door de geluidsbarriere gaanDit hoeft wat mij betreft niet in een spoilert, is hartstikke ontopique!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
jah, maar niet iedereen vindt het trainen/spieren verhaal even interessant om te lezen. Dus ik dacht ik gooi 'm in een spoiler
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
Morgen! Het is hier bewolkt, maar het lijkt juist op te klaren nu, in plaats van donkerder te worden![]()
Ik zag een paar mooie lijstjes langskomen @ Perruche en Jagar
Rituals, dat moet een opluchting geweest zijn om het eindelijk eruit te gooien!
Na V1z0R's opmerking van gisteren over dat ik te wienig eiwitten eet i.c.m. sport ben ik eens gaan zoeken naar hoe ik mijn eetpatroon een beetje aan kan passen.
Ik weet wel dat je eiwit nodig hebt voor spieropbouw en spierherstel, maar op de een of andere manier zag ik dat meer als iets voor sporters, totdat ik bedacht dat ik 5 keer per week sport tegenwoordig, dus ik kan die eiwitten ook wel gebruiken! Ik wil ook meer gaan harlopen, om de dag, ipv 2 rustdagen, dus dan heb ik ook veel eiwit nodig voor spierherstel.
Goed, ik ga de volgende dingen toevoegen/veranderen:
Eieren - ik eet er nu gemiddeld 1 per week, dit wil ik verhogen naar 3 tot 4.
Peulvruchten - ik eet af en toe kidneybonen en linzen, dit ga ik verhogen naar mimimaal 1 keer per week
Noten - eet ik al een handje van per dag
Kip - eet ik maar 1 keer per week gemiddeld, wil ik nu 3 keer doen. Door minder varkensvlees en gehakt te eten krijg ik ook meteen minder verzadigd vet binnen
Yoghurt/Kwark - ben ik eigenlijk zat in de ochtend, krijg het moeilijk weg. Dus in de ochtend melk bij mijn cruesli, op werk een klein yoghurtje tussendoor en 's avonds voor het slapen een kommetje
Vis - regelmatig uit blik als een tussendoortje met wat mayo/kruiden en vers bij het diner
Whey poeder - ben ik eigenlijk niet over uit, zag een whey isolaat in een webshop en dat zag er goed uit, maar 2 schepjes zijn toch weer 150 kcals - dat zijn er 150 die ik dan van iets anders af moet halen om op 1800 kcals te blijven en dat wil ik eigenlijk niet....of ik verhoog 1800 naar 1950...hmm, lastig!
Lijstje vandaag:
O - hv melk met volvezel cruesli, halve banaan, zachtgekookt eitje
T - apel
L - 3 vk bth. 1 met kaas, 1 met hummus, 1 met vlees. Tomaat en komkommer
T - handje noten, 150 ml volle yoghurt
D - gegrilde kipfilet, 1 avocado, opscheplepel krieltjes in schil, courgette, paprika en tomatenprutje, koffie verkeerd toe
S - 45 min rennen/wandelen
T - kom volle yoghurt
[ Bericht 2% gewijzigd door Novem op 28-06-2011 11:52:49 ]Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free![]()
Aurum, ik zit er ook over te denken om eens in de twee weken naar een personal trainer te gaan, het lijkt me zo'n steun in de rug, mentaal en fysiek!Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free![]()
Je lust geen vis?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:34 schreef Novem het volgende:
Na V1z0R's opmerking van gisteren over dat ik te wienig eiwitten eet i.c.m. sport ben ik eens gaan zoeken naar hoe ik mijn eetpatroon een beetje aan kan passen.
[..]
Goed, ik ga de volgende dingen toevoegen/veranderen:crap in = crap out![]()
Thanks Jagar!
Loveli. jawel! Ben ik vergeten erbij te zetten! Ik wil vaker zalm en tonijn gaan eten, waarschijnlijk meestal gewoon uit blik, met peper en eventueel een likje mayo. Ik wil het ook vaker vers gaan eten bij mijn D.Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free![]()
Ik wil deze week ook weer eens een goed menu bedenken waarmee we echt alles binnen krijgen. De laatste tijd is het steeds maar snel iets in elkaar draaien waarbij ik blij mag zijn als er nog net wat groente in zit, terwijl je juist als je hard werkt voedingsstoffen nodig hebt.
Daarbij wil ik ook vaker gaan sporten. Over drie weken gaan we op vakantie, en ik heb sowieso al niet de illusie dat ik voor die tijd nog veel af ga vallen, maar als ik nu ga lijnen is dat gewoon vrágen om tijdens de vakantie flink aan te komen. Daarom is het plan nu om voor de vakantie niet minder te gaan eten, maar gewoon flink te gaan sporten. Dan heb ik tenminste spieren om dat extra eten op vakantie te verbranden.
Zucht, die makelaar heeft niet meer teruggebeld. Zul je zien dat hij dadelijk belt dat de woning gewoon nog beschikbaar is, nu kan ik nooit meer op tijd in Groningen zijn.
Know that while you sleep
Everything has changed![]()
Ik zie binnen drie weken zeker resultaat (strakker vooral). Moet jou ook lukkenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:53 schreef Mini. het volgende:
Ik wil deze week ook weer eens een goed menu bedenken waarmee we echt alles binnen krijgen. De laatste tijd is het steeds maar snel iets in elkaar draaien waarbij ik blij mag zijn als er nog net wat groente in zit, terwijl je juist als je hard werkt voedingsstoffen nodig hebt.
Daarbij wil ik ook vaker gaan sporten. Over drie weken gaan we op vakantie, en ik heb sowieso al niet de illusie dat ik voor die tijd nog veel af ga vallen, maar als ik nu ga lijnen is dat gewoon vrágen om tijdens de vakantie flink aan te komen. Daarom is het plan nu om voor de vakantie niet minder te gaan eten, maar gewoon flink te gaan sporten. Dan heb ik tenminste spieren om dat extra eten op vakantie te verbranden.
Geen zorgen voor de dag van morgen.![]()
Ik hoop het echt! Wat voor oefeningen doe jij dan?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:54 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik zie binnen drie weken zeker resultaat (strakker vooral). Moet jou ook lukkenKnow that while you sleep
Everything has changed![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:23 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Deadmau5 is tof, alleen niet in de auto want dan wil ik door de geluidsbarriere gaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ken het gevoel, m'n rechter voet wordt dan in ene heel zwaar
Natuurlijk mag je eerlijk zijn! Graag zelfs.
Altijd iemand geweest die graag dingen zelf mag uitvogelen maar dat is net als je zegt het wiel opnieuw uitvinden. Deels heeft het wel geholpen natuurlijk in vergelijking met toen ik begon maar nu ik wat serieuzer wil trainen is het inderdaad tijd om info in te winnen.
In plaats van die Sietze die jij voorstelde kan ik ook hier eens kijken.
Die sportschool is namelijk van Jan de Weerd en is nog dichterbij ookMisschien dat ik daar ook goede begeleiding kan krijgen.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Hardlopenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:55 schreef Mini. het volgende:
[..]
Ik hoop het echt! Wat voor oefeningen doe jij dan?
Mountainbiken
Sportschool (gewichten vooral)
Thuis nog opdrukken, met 2 kilogewichten mijn armen en rug trainen en beenspieroefeningen (soms op de trilplaat)
Hardlopen gemiddeld om de dag (een kwartiertje), gewichtjes ook om de dag, sportschool 1x per week, fietsen wanneer het uitkomt, opdrukken ed. voor het naar bed gaan.Geen zorgen voor de dag van morgen.![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
Sport en Speelpaleis, dat klinkt best knusinderdaad!
Maar die 'Hardcore zaal' ziet er goed uit en is veel uitgebreider dan ik gewend ben.
De dumbell-rack is wel 4x zolang als die waar ik nu sport
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Oh, da's best veel ja, dat moet je ook wel merken.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hardlopen
Mountainbiken
Sportschool (gewichten vooral)
Thuis nog opdrukken, met 2 kilogewichten mijn armen en rug trainen en beenspieroefeningen (soms op de trilplaat)
Hardlopen gemiddeld om de dag (een kwartiertje), gewichtjes ook om de dag, sportschool 1x per week, fietsen wanneer het uitkomt, opdrukken ed. voor het naar bed gaan.
Ik ga in elk geval twee keer per week mijn programmaatje in de sportschool doen, da's een half uur fiets/crosstrainer plus 16 minuten op zo'n circuit dat je cardio en spieren afwisselt en wat losse spieroefeningen (benen en rug), en daar doe ik dan zelf nog wat oefeningen voor borst/arm- en buikspieren bij. Daarnaast wil ik nog 1 of 2 keer per week een lesje bodypump ofzo doen. Telkens een dag sporten en dan een dag rust, meer is niet echt haalbaar maar dit moet toch ook al heel wat effect opleveren (zeker als je ongeveer van niet sporten komt, zoals ik).
Eet je ook extra veel eiwitten ofzo voor je spieren?Know that while you sleep
Everything has changed![]()
Dat is wel tof dan!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:04 schreef V1z0R het volgende:
[..]inderdaad!
Maar die 'Hardcore zaal' ziet er goed uit en is veel uitgebreider dan ik gewend ben.
De dumbell-rack is wel 4x zolang als die waar ik nu sportAls het ook nog te betalen is zou 'k zeggen: ga ervoor! Hoe breed/gespierd/slankig zou je eigenlijk willen worden tot je tevreden bent, zeg maar? Of weet je dat nog niet?
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
Bedankt allemaal.
Zo, nu weer leren. Even zorgen dat ik mijn tentamen vrijdag ook haal, dan heb ik geen herkansingenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Your body. Your soul. Your rituals.![]()
Klinkt als een goeie stap, Rituals!*schouderklopje* Goed ook dat ze gaan overleggen voor ze beslissen, dus ze nemen een weloverwogen besluit, denk ik dan!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
Het kost ¤32,- per maand wat op zich maar ¤6,- meer is dan wat ik nu betaal.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dat is wel tof dan!Als het ook nog te betalen is zou 'k zeggen: ga ervoor! Hoe breed/gespierd/slankig zou je eigenlijk willen worden tot je tevreden bent, zeg maar? Of weet je dat nog niet?
Daar zit bij sauna, zonnebank, kluisjes, peuteropvang, persoonlijke trainingsschema's en dieetbegeleiding.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Goed dat je gegaan bent Rituals!Uit zijn reactie blijkt wel dat het niet voor niks was.
Know that while you sleep
Everything has changed![]()
zorg wel dat je een goede vindt;quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:39 schreef Novem het volgende:
Aurum, ik zit er ook over te denken om eens in de twee weken naar een personal trainer te gaan, het lijkt me zo'n steun in de rug, mentaal en fysiek!
Als hij/zij je alleen wil laten cardio'en -> hard wegrennen
Als hij/zij je alleen met machines wil laten werken -> hard wegrennen
Als hij/zij geen squat of lunges wil laten doen -> hard wegrennen
Je zoekt iemand die je eerst krachttraining laat doen, die je wil leren om met losse gewichten te werken -> da's ook goed voor je motoriek en je wil squats en lunges doen want iedereen wil bolle billen
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.![]()
Welke oefening isoleert de bilspieren het beste? Mijn bovenbeenspieren groeien zo makkelijk en dat staat niet mooi.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:29 schreef _aurum_ het volgende:
Je zoekt iemand die je eerst krachttraining laat doen, die je wil leren om met losse gewichten te werken -> da's ook goed voor je motoriek en je wil squats en lunges doen want iedereen wil bolle billencrap in = crap out![]()
ziet er ook goed uit!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:56 schreef V1z0R het volgende:
[..]Ken het gevoel, m'n rechter voet wordt dan in ene heel zwaar
Natuurlijk mag je eerlijk zijn! Graag zelfs.
Altijd iemand geweest die graag dingen zelf mag uitvogelen maar dat is net als je zegt het wiel opnieuw uitvinden. Deels heeft het wel geholpen natuurlijk in vergelijking met toen ik begon maar nu ik wat serieuzer wil trainen is het inderdaad tijd om info in te winnen.
In plaats van die Sietze die jij voorstelde kan ik ook hier eens kijken.
Die sportschool is namelijk van Jan de Weerd en is nog dichterbij ookMisschien dat ik daar ook goede begeleiding kan krijgen.
Ik probeer altijd de argumentatie achter dingen uit te vissen. Je hebt echt van die oelewappers er tussen zitten die je een eet/trainingsschema geven en als je dan vragen hebt dat ze zeggen: het is zo omdat ik het zeg. Ik doe het al jaren zo en dit werkt.
Ik kan niet zo goed tegen dat soort antwoorden.
Dus als hij kan onderbouwen waarom hij dingen doet zoals hij doet en het klinkt logisch in jouw oren dan heb je een goeie
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
Een squat, is dat alsof je gaat zitten en dan nog wat verder doorzakken? Zo ja, dan doe ik die ook.
Know that while you sleep
Everything has changed![]()
Doe je ook jumpsquats? Heb uit betrouwbare bron dat die dodelijk zijn.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:33 schreef Mini. het volgende:
Een squat, is dat alsof je gaat zitten en dan nog wat verder doorzakken? Zo ja, dan doe ik die ook.crap in = crap out![]()
^^quote:îk wil ook in het oosten wonen, alles is goedkoperquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:26 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Het kost ¤32,- per maand wat op zich maar ¤6,- meer is dan wat ik nu betaal.
Daar zit bij sauna, zonnebank, kluisjes, peuteropvang, persoonlijke trainingsschema's en dieetbegeleiding.
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet![]()
Ik druk, squat, push of lift helemaal niks. Ja, m'n bewbs in een bh
.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!![]()
Oh dat valt best wel mee ja! Ik betaal ook 30 in de maand voor all-inquote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:26 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Het kost ¤32,- per maand wat op zich maar ¤6,- meer is dan wat ik nu betaal.
Daar zit bij sauna, zonnebank, kluisjes, peuteropvang, persoonlijke trainingsschema's en dieetbegeleiding.
Weliswaar geen zonnebank, maar soit
![]()
Jumpsquats? Que?"Dijenkletserextravaganza!" - V1z![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik druk, squat, push of lift helemaal niks. Ja, m'n bewbs in een bh
.
.
Your body. Your soul. Your rituals.![]()
Nou jagar heeft dr zin gekregen: tis allemaal mega on topic vandaag. Zou bijna om jurkjes gaan vragen
Niet meer actief op Fok!![]()
da's wel weer een pareltje hequote:
Li: Lunges zijn goed voor achterkant benen en billen. Niet helemaal omhoog komen als je van de ene lunge doorstapt naar de andere. Dan voel je 'm extra goed![]()
En wat je ook kan doen is ipv in een rechte lijn uit te stappen, gaan zig zaggen.
Dus schuin naar rechts uitstappen dan weer naar links etc
etc
/ schuin naar rechts
\ schuin naar links
/ schuin naar rechts
beginpunt
lying leg curl is ook goed voor achterkant benen en billen
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
Forum Opties Forumhop: Hop naar: