Ik ben belachelijk retro vandaag.quote:
quote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef Fha het volgende:
[..]
Beugels die populair zijnHeel veel triester moet het niet gaan worden
en het klinkt al vrij snel best leukquote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef TheFamousMan het volgende:
[..]
Netjes! Het is echt een hele leuke hobby, om echt nummers te spelen die je zelf ook leuk leuk vind. Ik vind het een superleuk tijdsbestek
Nee, ongeveer 3 maanden. Het gaat voornamelijk om je voorste 4 tanden dan (de rest staat zo prima bij mij) die van achter worden geduwd door veertjes en aan de voorkant ook. Zo wordt het dan in de juiste vorm geduwd zeg maar. Het gaat maar om fracties van mm bij mij hoorquote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ah en dat gebruik je je hele leven?
Retro is toch hip?quote:Op maandag 6 juni 2011 20:27 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Ik ben belachelijk retro vandaag.
hmm ik heb spalkjes die achter mijn tanden zittenquote:Op maandag 6 juni 2011 20:27 schreef Stuart het volgende:
[..]
Nee, ongeveer 3 maanden. Het gaat voornamelijk om je voorste 4 tanden dan (de rest staat zo prima bij mij) die van achter worden geduwd door veertjes en aan de voorkant ook. Zo wordt het dan in de juiste vorm geduwd zeg maar. Het gaat maar om fracties van mm bij mij hoor
Ik speelde net The Godfather, wat ben ik een held.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:27 schreef Woeste_Woerd het volgende:
[..]
Belachelijk veel, op facebook is er een speciale groep voor die stukken. Voor simpele stukken kun je ook op main menu en dan music sheets klikken.
Ja, alleen deze werken met duwkrachten aan de voor- en achterkant tegelijk. Schijnt revolutionair te zijnquote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh dat lijkt wel een beetje op een ouderwetse beugel, zoiets had ik vroeger ook, met van dat plastic.
Mee eens, gewoon een goed gebit hebbenquote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef Fha het volgende:
[..]
Beugels die populair zijnHeel veel triester moet het niet gaan worden
IE loopt ook niet lekker met Fok!quote:Op maandag 6 juni 2011 20:27 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
het is noodzakelijkfirefox weigert op dit moment
Zo ga ik het noemen!quote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef Fha het volgende:
Mijn tandarts vind het juist een verademing dat mijn tanden weer een beetje scheef zijn gaan staan"karakter in een gebit is een leuke afwisseling tegenwoordig"
Helemaal mee eensquote:Op maandag 6 juni 2011 20:20 schreef Karina het volgende:
Ik wilde toch even zeggen dat ik het zo leuk vind dat je als "vreemde" zo hier kunt instappen en mee kunt praten, dat is volgens mij bij andere SC wel anders...
Heb jij dat?quote:Op maandag 6 juni 2011 20:26 schreef Stuart het volgende:
[..]
Zoiets ja. Vrij populair momenteel in London in ieder geval
[ afbeelding ]
Nee dat is gewoon heel ehm. Normaal voor onsquote:Op maandag 6 juni 2011 20:23 schreef Karina het volgende:
Hebben jullie dat afgesproken of zoNormaal doen. Wat is normaal eigenlijk, kan ik me inhoude
Wat zeg ik nou Stuquote:
Dat is wel blijvend toch? Is dat niet een rot gevoel met je tong en/of lastig goed schoon te houden?quote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
hmm ik heb spalkjes die achter mijn tanden zitten
Ik kan me herinneren dat die beugels soms verdomd pijn deden, vooral als ze net "strak getrokken" waren.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ja, alleen deze werken met duwkrachten aan de voor- en achterkant tegelijk. Schijnt revolutionair te zijn
Heb ik ook al niet, mijn hele mond zit vol vullingen.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef Trevland het volgende:
[..]
Mee eens, gewoon een goed gebit hebben
Elise is ook gemakkelijk en tof.quote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef JJH het volgende:
[..]
Ik speelde net The Godfather, wat ben ik een held.
Ja, mijn tandarts vond het ook onzin dat ik dit wilde hebbenquote:Op maandag 6 juni 2011 20:28 schreef Fha het volgende:
Mijn tandarts vind het juist een verademing dat mijn tanden weer een beetje scheef zijn gaan staan"karakter in een gebit is een leuke afwisseling tegenwoordig"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |